KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 439-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 439

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 439, Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 300 Ft , Eladó: nobilissima
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás esetén posta/foxpost a vevőt terheli
Essence The Gel + sok más Körömlakk
Ár: 6500 , Eladó: orsi1293
Állapot: alig használt + használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, utalás után Foxposttal küldöm
rekav11

2019. január 17.

Nagyon szép színek, a legolcsóbb, de egy rétegben fél napot, ha kibír, s 2 rétegben is csak egynapos lakk. Ezért 3-as, bár rengetegszer veszem, mert az ára miatt ebből engehetek meg 10-12 árnyalatot.

rekav11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

En nagyon szeretem:) a legtobb koromlakk ecsete nalam nem hasznalhato mert elegge benacska vagyok viszont ennek nagyon tetszik es precizebben lehet vele csinalni mint a tobbi marka koromlakkjaval

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

coffeeandme

2019. január 4.

Szépek a színek és nagy a választék belőle, de sajnos hamar elkezd lepattogni a körömről, ráadásul van, amelyik nagyon csíkoz is, ezt színe válogatja. Ettől függetlenül időről időre veszek belőle új színeket, ami megtetszik, néha bejön a minőség, néha nem. Ár-érték arányban nem vészes, bár, ha mellényúlok még ez a pár száz forint is tud fájni érte.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

BetterLori

2019. január 2.

ez ikonikus! főleg a fame fatale árnyalatot szeretem, de több fajtát kipróbáltam már, nagyon sokat kibír

BetterLori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

blackrose

2019. január 1.

Egy szèp rózsaszín árnyalat volt meg. Szerettem hogy egy rètegben is szèpen fedett, viszoonylag lassan száradt de nagyon szèp volt. Pár napot kibírt pattogzás nèlkül, mellesleg az összetevői sem csúnyák. Nem rossz, ennèl rosszabbak is vannak.

blackrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Anett44

2019. január 1.

Négy darab szín van meg belőle és én meg vagyok vele elégedve, 4 napot általában lepattogzás nélkül kibír, nálam nem csíkozódik.

Anett44
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 1.

Amanda08

Korcsoport: < 18
2018. december 22.

Nekem egy sötét kék árnyalatom van és lehet az enyém hibás, de nekem nagyon gyorsan lepattogott talán még aznap. Lassan is száradt még vékony rétegben is. Nagyon szép szín volt pedig. Kár érte. Bár nem fáj annyira a szívem érte már nem is használok körömlakkot pont ezért, hogy mikor bukom be egy ilyennel...

Amanda08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 22.

dustyrose

2018. december 21.

Nekem is a call my Kylie árnyalat van. A színe gyönyörű és különleges, nagyon örültem hogy rátaláltam, de rajtam a tartóssága egyszerűen botrányos, konkrétan fél nap alatt lepattogzik a fele a körmeimről, és naponta újra kellett kennem. Nem hiszem hogy újra használni fogom vagy hogy több essence lakkot fogok beszerezni, sajnos így az árát sem éri meg.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

Gwenny

2018. december 21.

108 call me kylie

Színekben egyedülálló. Nekem kifejezetten az őszi színek állnak jól, és ezek az árnyalatok sajna ki szoktak merülni a burgundiban más márkáknál. De itt van például ez a mélybarnas vörös, ami iszonyat dögös. Ezenkívül vannak mélybogyós, narancsos és pirosas darabok is ebben az érában.
Tartóssága nem jobb és nem rosszabb, mint a többi lakké.Harom napnál többet egyik sem él meg rajtam tovább. Én a színekért fizetek.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

108 call me kylie

eeeee

2018. december 19.

Több szín is van a gyűjteményemben, szeretem. Két rétegben jellemzően jól fed, alap és fedőlakkal minimum egy hétig szép marad.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.