KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 449

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence the gel Nail polish 16
Ár: 500 , Eladó: Lenochkaaaaaa
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 300 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postai úton előre utalás után küldöm (postaköltség fizetendő!)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KVanda

2017. november 20.

Ár-érték arányban nagyon jó, hatalmas a színválaszték, nekem viszonylag tartós is!

KVanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

kissnoncsa

2017. november 18.

Műkörmöm van így csak a lábaimat szoktam kifesteni, de szinte mindig essence-t választok. Nagyon szeretem az ecsetét, tartós (legalábbis a lábaimon) és rengeteg színben kapható. Sőt még olcsó is!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

VBr

2017. november 15.

Isteni színkavalkád! Nekem a barna, és vörös árnyalat van meg, és gyönyörűek! A tartóssága valóban probléma, ám kiküszöbölhető azzal, ha egy fedőlakkot raksz a tetejére, nekem úgy több, mint 2 hétig bírta.

VBr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

AnnaAnyaralu

2017. november 14.

Imádom a színeit olyan gyönyörűek. Szép, intenzív színek és tényleg jól fednek. Én személy szerint szeretem az ecsetet, amely viszonylag nagy. Viszont a tartóssága borzasztó! Két napig alig bírja ki és utána el kezd lepattogni! Nem is lenne ezzel baj, ha nem úgy hirdetnek, hogy tartós.... Ezért nálam csak 3 csillagot kap. Nagy kár érte, mert isteni színeket találni náluk.

AnnaAnyaralu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Neonila

2017. november 13.

Imádom a színeit, főleg a mély vöröst. Sokan ajánlották, hogy lámpával használjam így valószínű beújítok és úgy használom tovább, de így magában a fújogatós-legyezgetős módszerrel is szépen szárad (2 vékony rétegben viszem fel).Tartós, maximálisan megéri az árát.

Neonila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

ErikaErika2

2017. november 12.

Borzalmas rossz! Ket reteg kell, de az hagyjan, a legtobb lakkot tobb retegben viszi fel az ember, foleg a sotet szineket. De nem szarad es ronda nagy ecsete van, amit en szemely szerint nem szeretek. De legfobb problema, az hogy az istenert sem szaradna meg. Pedig a szinei szepek es amugy amit idaig vettem mas termeketet jok voltak. Kidobtam a fraszba.

ErikaErika2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

dunaimano

2017. november 11.

Kicsit lassan szárad, de szép színei vannak, tartós, és gyönyörű felkenve. Én kétrétegben használok minden körömlakkot, de ha valamelyik színe egy rétegben is tökéletesen fed, az essence the gel nail polish átlátszó (01 absolute pure) színét olyankor is felkenem :)

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

nemethklari

2017. november 10.

Könnyű vele dolgozni, viszonylag gyorsan szárad, de csak 2 napot bír, utána elkezd lepattogni. Ár-érték arányban nem rossz :)

nemethklari
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

marcsi963

2017. november 5.

szép a finishe, de gyorsan lepattog..

marcsi963
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

szép a finishe, de gyorsan lepattog..

melcsi55555

2017. november 3.

Szép színek, de 2 nap után lepattognak.

melcsi55555
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Szép színek, de 2 nap után lepattognak.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.