KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 439-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 439

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 439, Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Essence the gel Nail polish 16
Ár: 500 , Eladó: Lenochkaaaaaa
Állapot: Vadonatúj , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel
Ár: 300 Ft , Eladó: mlilla
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Zalaegerszeg , fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postai úton előre utalás után küldöm (postaköltség fizetendő!)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pono

2018. február 19.

Atlagos.. jo szinei vannak es nem csillog, ez pozitivum de hasznaltam mar tartosabbat ennel.

pono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Szofiahercegno0222

Korcsoport: < 18
2018. február 18.

IMÁDOM!!! Ár- érték arányban verhetetlen. Nekem sokáig fent marad, pedig mosogatok, és takarítok elég rendesen. 2 rétegben gyönyörűen fed, tényleg úgy néz ki mint, ha gél lakk lenne!!! ^.^

Szofiahercegno0222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 18.

Ennie86

2018. február 18.

Jó sokat felhalmoztam ezekből a lakkokból. :) Változatos színek, viszonylag gyorsan szárad. Már csak a lábujjkörmeimre használom és ott tartós is. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Mars93

2018. február 13.

Én akciósan, 225 Ft-ért jutottam egy élénk sárga árnyalathoz a dm-ben, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Könnyen felvihető, bár kissé lassabban szárad, de elég tartós az árához képest.

Mars93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

RarityRose

2018. február 12.

Én egy piros árnyalat tulajdonosa vagyok :)
Jó kis körömlakk! Könnyű dolgozni vele, hamar szárad. Nekem 3 napig szokott tartani! Biztosan újra veszem majd :)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Én egy piros árnyalat tulajdonosa vagyok :)

Dea

2018. február 11.

Egész jó kis körömlakk készíthető vele, kicsit lassan szárad, akkro vigyázni kell vele, de ha használ fedőlakkot az ember elég sokáig bírja :) Ár-érték arányban tényleg jó körömlakk :)

Update: Sajnos rajtam ez se olyan tartós :(

Update2: Mivel kb mindennap újrafestem a körmöm, ezért nem zavar, hogy nem tartós,viszont olcsó, cf és sok színben van, ezért a kedvencem ^^

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Update: Sajnos rajtam ez se olyan tartós :(

verus086

2018. február 10.

Nem tudom mit csinálnak azok akiknek 2-3 napot bír, nekem már 5 napja fenn van és csak nagyon minimálisan kezd kopni a széle, pedig nem óvtam kifejezetten a kezeimet, mosogattam, hajat mostam vele stb. Szóval nekem nagyon bejött! Ezért az árért egy kis csoda :)
Igaz, én 2 rétegben viszem fel mindig, és az ehhez tartozó fedőlakkal lekentem a végén. Lehet amiatt ilyen tartós, de így is megéri az árát, és gyönyörű a színválaszték:)

verus086
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

ratotilaura

Korcsoport: < 18
2018. január 29.

Ár-érték arányban nagyon jó körömlakk, 2-3 napig tart :)) nagy a színválaszték

ratotilaura
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 29.

Ár-érték arányban nagyon jó körömlakk, 2-3 napig tart :)) nagy a színválaszték

Szilviams0118

2018. január 25.

több árnyalat is megvan, nagyon szeretem őket, igen kedvező árúak. tartósságán lehetne javítani, de egy jó alaplakkal megoldható.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

abicicaaa

2018. január 20.

Csak egy fekete lakkom van, de ez nagyszerű szín a fedese kipróbálására. Egy rétegben is nagyon jól fed, nem szükséges második. Két nap után kezd lejönni, de annyira nem probléma, mert 3 nap után úgyis más színű lesz.
Nagyon nagy szinvalasztek van, és az ára is tökéletes.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Nagyon nagy szinvalasztek van, és az ára is tökéletes.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.