KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 449

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 439, Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Essence The Gel Körömlakk - 06 Space queen
Ár: 450,- , Eladó: Chayenne
Állapot: új, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel Budapest metró közelben
Ár: 300 Ft , Eladó: nobilissima
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás esetén posta/foxpost a vevőt terheli

Andrea456

2018. október 14.

Szükségem volt egy piros körömlakkra és mivel ez volt a legolcsóbb, megvettem. A színe nagyon tetszett, este ki is próbáltam, de már másnap elkezdett kopni. Nem is használtam többet.

Andrea456
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

szsz

2018. október 13.

A 98 pure beauty színt vettem meg, ez az első alkalom, hogy ezt a márkát választottam. Hogy őszinte legyek, nem sok különbséget tapasztalok az OPI (általában azt használomés szeretem) és e között, holott az árban 6x-os a különbség. Nekem 1 rétegben szinte teljesen fed, 2 rétegben tökéletes, nem hagy csíkokat, szépen eloszlik, pedig nem használok alaplakkot. 3. rétegnek egy Astor 3in1 quick dry-t használok, ezzel perceken belül száraz eredményt kapok. A színe kicsit fura, este villanyfénynél azt gondoltam, hogy megtaláltam a tökéletes nude színt, napsütésben inkább rózsaszínes, ennél kicsit bézsesebbet képzelnék el, tehát még keresem a tökéletes színt. Ehhez az árhoz meglepett, hogy jó minőség párosult.

szsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 13.

ZLucaa

Korcsoport: < 18
2018. október 10.

A 108 - call me kyle árnyalatot vásároltam meg, egy csodás őszi szín. Megerősített színtelen gél lakkom van, de a tanulmányaim miatt nem lehet mindig kilakkozva a körmöm, ezért esett a válsztászom a sima körömlakkokra és az essencre. Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de ez valami csoda! Egy hete festettem ki a körmöm és míndig gyönyörű, tartós, fényes a lakkom! Viszont, azért csak 4 csillagot kap, mert viszont megerősítés nélkül, a csupasz körmömön nem ilyen tartós.

ZLucaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 10.

Mariella

2018. október 9.

Én megvásároltam a 16 fame fatal, és a 05 sweet as candy árnyalatot. Gyönyörű szinek, amikor friss a lakozás nagyon szép, de sajnos 1-2 nap után elkezd kopni.

Mariella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

szanii

2018. szeptember 22.

98 pure beauty van meg nekem, lábkörmömre használom. Nem kopik hamar, egy hetet simán kibír. 2 rétegben kenem fel, nagyon jól fed.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 19.

Szeretem, de hamar lekopik.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Szeretem, de hamar lekopik.

Renita

2018. szeptember 19.

Szeretem a változatos színvilága miatt, valamint az ecset is nagyon kényelmes felvételt biztosít.
általában két réteg elég és az ára is olcsó .Három napig tartós ,ami nekem majdnem elég is, mert hamar megunom a szineket, de nem bánnám ha tovább tartana

Renita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Nena

2018. szeptember 11.

Nem vagyok egy nagy manikűrös, amióta nincs épített körmöm, csak néha-néha lakkozok. Emiatt drága lakkokat csak szökőévente szoktam kipróbálni, szóval ilyen összehasonlítási alapom nincs.
Már próbálkoztam a tökéletes nude megtalálásával drogériás körökben (catrice, rimmel, maxfactor, OPI...) és most azt hiszem megtaláltam. A "98 pure beauty", ami egy nude, barackos-rózsaszínes közötti, semleges árnyalat. Féltem, hogy ilyen világos szín majd halovány lesz, de 2 rétegben valami csoda. Tökéletesen fed, az első réteg pillanat alatt szárad, a másodikhoz használtam szárító cseppet és így az is 2 perc alatt kopogós lett.
500 forintért pedig ajándék.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

500 forintért pedig ajándék.

Kitty9526

2018. szeptember 10.

83 pretty cool life: azzal kezdeném, hogy múlt héten a Rossmannban az akciós polcon találtam 230!!! forintért. De ez még hagyján, most már tudom, hogy többet is kifizetnék érte. Pontosan egy hete, hétfőn kentem fel, alá és főlé Miss Sporty 5in1 alap és fedőlakkot kentem. Két rétegben vittem fel, viszonylag gyorsan száradt, és már a 7.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napja egy körmömön pattant le egy pici darab. Ez számomra hihetetlen. Drogériás, sima körömlakk, 230 forintért és már fent van egy hete! Hatalmas a színválaszték, van is itthon még 1-2 szín csak nem nagyon nyúltam értük, de ezután azokat is próbára teszem és updatelek. :) Számomra csodaszer kategória. 5*

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

csill87

2018. szeptember 9.

Ud2: Most szereztem be a 95 Pure beauty árnyalatot, ami tökéletesen illeszkedik a mostani trendekhez, mivel egy nagyon különleges natúr szín. Ami miatt viszont tényleg különleges, az az, hogy a korábbi essence lakkokkal ellenben, ennek nagyon jó a formulája. Mindig is az volt a bajom ezekkel a lakkokkal, hogy túl sűrű az állaguk, de ez meglepően más, mint a korábbi essence lakkjaim. Egyértelműen javítottak a minőségen. Mostantól még szívesebben fogok a lakkjaik között nézelődni. (Hozzáteszem, hogy nemrég vettem újra a fehér lakkjukat, mert elfogyasztottam az előző üveggel, és az ugyanolyan mint eddig, 2 réteges tökéletes fehér, de az maradt ugyanoly sűrű állagú mint eddig.)

Ud.:Még egy csillagot kell neki adnom. Az 55 be awesome tonight! árnyalatot vettem meg, ami egy nagyon szép hideg tónusú, krém finish-ű halvány rózsaszín. Úgy láttam, a tavaszi kollekcióval jött be, de szerintem ez a hideg tónusú szín télre még szuperebb lesz. Normális idő alatt megszáradt, átlagosan tartós volt, két réteg kellett ebből is, mert egy rétegben foltos. Az állaga nem tökéletes, szerintem kicsit sűrű, így nehezebb szépen eldolgozni. De ennyi pénzét teljesen jó a minősége, én régóta nem vettem Essence lakkot, mert az ez előtti széria nagyon rossz volt, de ez most meghozta a kedvem megint az Essence lakkokhoz, teljesen jól használható kis odafigyeléssel.

A fehér színűt vettem meg, mert azt hallottam, hogy egy rétegben is fed és tartós... kellett nekem bedőlni... Nem, nem fed egy rétegben, az állaga sem a legjobb. De ha ügyesek vagyunk, akkor kettőben már fed és ha azt vesszük, hogy volt már olyan fehér lakkom, ami három rétegben fedett csak, nem olyan rossz. Kár hogy a tartóssága is gyenge.
Nagyon rég nem volt essence lakkom, sőt ebből az új fajtából még egy sem, és az ecset, meg a kialakítás határozottan jobb lett, csak nekem 2-3 nap után lepattan. És igen! Ez nem kopik, ez nagy darabokban lepattan...

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Színezék. Piros.