KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Essence

Ár:   449 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 449

Speciális formulának köszönhetően hihetetlenül tartós és fényes manikűr készíthető vele. Az innovatív színes technológia intenzív színt és tökéletes fedést biztosít.

Ár: 449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 439, Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Essence The Gel Körömlakk - 06 Space queen
Ár: 450,- , Eladó: Chayenne
Állapot: új, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel Budapest metró közelben
Ár: 300 Ft , Eladó: nobilissima
Állapot: új, sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás esetén posta/foxpost a vevőt terheli

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Essence márka árban és minőségben is Jó:) két réteget igényel a szebb végeredmény miatt, ajánlani tudom :)

itsnotvanessza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Rita0126

2018. augusztus 11.

Eddig ez a legtartósabb körömlakkom, pedig próbáltam már sokfélét. Simán veri a 900 ft-os lakkokat is. Szép a fénye, nekem a piros van meg, ezt elég 1 rétegben felvinni, így is nagyon szép. Még több árnyalatot is beszerzek belőle.

Rita0126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Ancs91

2018. augusztus 11.

Vastagon kenve szuper a fedése, a fénye is jó, a tartóssága pedig a legjobb minden egyszerű lakk közül, szerintem. Ennek a márkának a fedő lakkjával lekenve hetente lakkozom a körmeimet. Naponta mosogatok, mégis kibírja 3-4 napig kopás nélkül. Az ára kiváló a minőségéhez mérve.

Ancs91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Brigoca

2018. augusztus 9.

Rengeteg körömlakkot kipróbáltam már életemben, de ez valami fantasztikus! Nem szeretek vagyonokat költeni rájuk, de ár-érték arányban ez a legjobb! 450Ft körül van, amióta rátaláltam csak azt veszem, nincs belőle olyan szín ami ne tetszene! Imádom!

Brigoca
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

javi

2018. augusztus 6.

Egyelőre csak a '48 my love diary' van meg belőle, nagyon szép antik rózsaszín. Az üvege tetszik, nem az az átlagos forma. Talán a szája kicsit szűkebb, ezt akkor veszem észre mikor lehúzom a felesleget. Ez a szín egy rétegben is tökéletesen fed, de talán túl gyorsan szárad, hosszú körmeim vannak és mire a másik felükre érek, addigra ha hozzáérek a már rákent lakkra akkor az csúnya lesz (de ez pár másodperc!) a teljes száradáshoz -szintén essence- szárító cseppet használok. Tartóssága jó, nekem tetszik, 4 nap után is szinte tökéletes. Négy csillag, még kíváncsi vagyok más színek minőségére.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

Nagyon nagyon sok szín van meg belőle, szeretem használni mert könnyen fel lehet kenni, és gyorsan szárad. Hát a tartóssága.... nem a legjobb,de ennyi pénzért főleg ha valaki akciósan veszi, nem vár csodát az ember. Könnyen ellehet távolítani és gyorsan újra kenni.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Szandoca

2018. július 30.

Nagyon sok színt megvettem belőle. Átlag 5 napig bírja, fedőlakkot használok hozzá. De volt olyan is,hogy gyorsabban lenőtt a körmöm,mint hogy lepattogott.
Van néhány cukorka szín, ami hígabb a többitől, azokkal nem igazán tudok szépen dolgozni. Csíkoznak,lefolynak. De a többi szín szuper! Talán csak nekem sikerült olyat vennem, ami kapott valami külső ingert...

Szandoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

hanna4142

2018. július 29.

Nemrégen kezdtem el komolyabban foglalkozni úgy a körmeimmel. Ez volt az első lakkom amit megvettem. A színválaszték jó, nekem maga a körömlakk is bevált. 3-4 napnál tovább nekem többet nem bír ki.

hanna4142
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 29.

fanni06

Korcsoport: < 18
2018. július 27.

Két árnyalatom van, a 24-es Indian summer és a 47-es Va-va-voom. Mindkettőt imádom, hosszantartóak és szépek a színek.

fanni06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 27.

Mofikocka

2018. július 26.

Már régebben is voltak ilyen lakkjaim, akkor még alap-, illetve fedőlakk nélkül használtam őket és már akkor is tartósnak bizonyultak. Most is vettem egy nude meg egy csillogós ezüstös árnyalatot, valamint a márka top coat lakkját. A mai napon már 4. napja van kilakkozva a körmöm és egy kicsit sem pattogott le :) (Pedig most még base lakkot sem használtam)

Mofikocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Színezék. Piros.