KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák

Ultra könnyű, szempilla-dúsító szálakkal rendelkezik, mely megemeli, begöndöríti és meghosszabbítja a szempillákat. Egyedülállóan dús hatású formulája feltűnő smink hatást eredményez. Egy egyedülálló fésűvel rendelkezik.

gklara

2017. november 14.

Megéri az árát, ha megtehetném, csak ezt venném.

gklara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Megéri az árát, ha megtehetném, csak ezt venném.

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2017. november 3.

Nagyon szeretem. A legjobb szempillaspiraom ami valaha volt (eddig csak 3 mondjuk). Dusit, hosszit(!!) es gondorit. Nagyon gyonyoru pillakat csinal, csak sajnos nagyon draga :( Szeretnem minel elobb beszerezni azert

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 3.

Soly77

2017. szeptember 14.

Up 2017.09.14: Nem szeretem... nem fogom ujra venni... olcsóbb spirálok sokkal többet tudnak... jelen esetben a márka semmit nem ér!

2017.03.20. : Az itteni véleményekre hagyatkozva vettem, de sok más spirállal való próbálkozás után is rá kell jönnöm hogy kakkerból nem lehet várat építeni. Ha xarok a szempilláim és ugy állnak előre mint a szög, ráadásul nem túl hosszúak sem akkor azért ne várjak baba szempillákat... Egyébként tényleg jó spirál, nem lesz légyláb, és az összes kis csuti szempillámat ki tudom vele festeni, szép a végeredmény de hozott anyagból nem lesz a wow hatás... 4 és fél csillag...

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

hlilko

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 10.

Egyáltalán nem tartom rossz szempillaspirálnak, de szerintem ezért az összegért többet is nyújthatna. Először gyönyörű, hosszú szempillákat adott (ugyan nem dúsított), a nap folyamán viszont elkezdett potyogni, nem beszélve arról, hogy hamar elkezd beszáradni már a tubusban, pedig mindig vigyázok hogy rendesen visszacsavarjam. Először saját magamnak szereztem be, ajándékba kaptam másodszor, reméltem hgy jobb véleményt tudok róla mondani, de sajnos nem. Ha valaki kimondottan csak hosszabbítani szeretne a szempilláin, akkor tudom javasolni, bár szerintem olcsóbb, jobb spirálok is léteznek.

hlilko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

evatakacs

2017. augusztus 26.

Nagyon nagyon szerettem . Fantasztikus giga pillákat varázsol a semmiből ( de tényleg) viszont búcsút intek minden olyan márkának akik még mindig állatokon kísérleteznek :(

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nora85

2017. május 30.

Vegyes elvárásokkal vettem meg ezt a spirált. Egyrészt a realitás talaján állva csodát nem vártam tőle. Másrészt ezért az árért mégis csak vártam valamit... Ilyen árkategóriájú spirált még nem használtam. Leginkább max factor-t, illetve mostanában maybelline-t Eredetileg Lancome-ot akartam, végül ez győzött.
Hogy a pozitívummal kezdjem, nagyon kellemes viselet, leginkább olyan érzés, mintha nem is lennék kispirálozva. Tapintásra sem olyan kemény, merevek a pilláim. Nos ennyi, nem több. Látványra semmi. Egy hajszálnyival nem lett dúsabb, látványosabb, akármilyenebb szempillám, mint a maybelline colossaltól. És ez óriási csalódás nekem ezért az árért. Ha legalább egy kis különbség lenne, de nem. Rossznak nem rossz, de sajnos ugyanazt tudja, mint a negyedébe kerülő spirálok. Elhasználni persze elhasználom, de biztos nem veszem többet. Igazából el is ment a kedvem a 10 ezres szempillaspiráloktól...
4 csillagot adok, mert nem egy sz@r termék, de elnézve, amit tud és amennyibe kerül, jobban illene a 3 csillag.

Nora85
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

myvettsoprano

2017. március 13.

Nagyon elégedett vagyok eztel a szempillaspirállal.

myvettsoprano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

Nagyon elégedett vagyok eztel a szempillaspirállal.

Rendoca

2017. március 12.

Fantasztikus ez a szempillaspirál. Nem pereg, nem potyog, nem maszatolódik el... és természetesen mesés pillákat varázsol. :)

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

dorina29

2017. február 26.

Emberek! Ez a spirál egy CSODA! Nekem szerencsére alapból nagyok a pilláim, de ezt használva rendesen műszempillát csinálok! Bámulatos, tartóssága is abszolút jó, egész nap fent van! Imádom a Maybelline spiráljait is, na de látszik azért, hogy ez egy Estée Lauder.. :) 6 *

dorina29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Enyke4

2017. február 5.

Egy Estée Lauder csomagban volt benne ez a a szempillaspiràl,de elsôre nem fogott meg nem is értem, hogy miért. Szuper tényleg, felkenve tökéletes, nem ragadnak össze a pillàk. Amikor megszàrad se olyan mint az eddigiek amiket hasznàltam, hanem olyan könnyed és nem merevek a pillàk. Szép fekete. Eddigi legjobb amit hasznàltam

Enyke4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Pantethine

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.