KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: porsaah, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz, szélsőségesen száraz, viszkető bőr mindennapos ápolására ajánlott.

A bőrirritáció elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz parabent, illat- és színezőanyagot.
Csecsemők, kisgyermekek bőrének ápolására is használható.

Ár: 2000 , Eladó: orsii9521
Állapot: egyszer próbált , szinte tele van, Helyszín: Tatabánya, fizetés: csak szemelyes átvétel, Tatabányán esetleg Győrben
Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló és olajtusfürdő
Ár: 5000 , Eladó: berni19
Állapot: új, Helyszín: Pécs, fizetés: előre utalással postai úton, vagy személyes átvétel Pécsett

VaGa

2017. augusztus 29.

Akkor szoktam használni, ha a meleg és a fülledt idö illetve valamilyen anyag miatt kipattogzik a böröm a karomon, felsötestemen. Egy kismintám van, ami tökéletesen elég és betölti a funkcióját. Kellöen tejes/krémes, kenhetö és látható ahogy szivje be a böröm (azaz nem ül meg rajta) mert jót tesz vele.
Az ára nem lenne magas, amennyiben ilyen problémám lenne a börömre, amire ajánlott használni - de az Omega és a zsirsav jót tesz.

VaGa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Babyface83

2017. július 16.

A testápolót tesztelésre kaptam pár hónapja. Az illata engem sem fogott meg. (Pedig illatmentes) Gyorsan felszívódik és azonnal csillapítja a viszetést, még szúnyog csípésre is használtam.

Babyface83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

a12smuk

2017. június 1.

Látom a szélsőségesen száraz bőrre szélsőségesen hullámzó véleményeket kapott.....Elméletileg illatmentes,de valami szaga van,....szaga.Lánykámat próbáltam kenegetni vele télen,-hófehér és extra száraz bőre van-de nem igazán bírta kivárni mire sikerült volna beledörgölni a bőrébe-így még fehérebb lett:-) A felszívódási idejét nem tesztelték gyerekeken,mert az összes meglépett, mire sikerült volna,az tuti:-))Sűrű és nehezen szívódik fel,ráadásul a hidratáló hatása sem túl meggyőző.A maradékát én kenegettem el, de rendesen eldolgozva is gusztustalanul ragacsos maradtam utána.Nem sokat ér de legalább jó drága.....

a12smuk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

PoisonK

Korcsoport: < 18
2017. április 15.

A tusfürdőjével együtt használtam.Igazából mikor elkezdtem használni nem annyira volt száraz a bőröm, száraz volt de nem hámlott,viszketett.Amint elkezdtem használni ezt a krémet azóta küszködök a lábszáram nem tudom, hogy ettől e de szó szerint hámlik és annyira viszketett hogy véresre kapartam.Nem tudom ettől e de amint kenni kezdtem vele így kiszáradt most, hogy abba hagytam megint kezd helyreállni.Úgyhogy nekem nem nagyon vált be.Egyébként pikkelysömöröm van de az csak a talpamon.

PoisonK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 15.

dorina9487

2017. április 4.

Bár nem túl gyakran használom a zsíros állaga miatt,maximálisan meg vagyok vele elégedve. Teljesen eltüntette az ekcémámat a karomról. Érdemes megvárni az akciót, mert alapáron elég drága. Ennek ellenére 5 csillagos termék!

dorina9487
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 4.

Szandra9073

2017. március 31.

Kisfiam atópiás bőrére szinte csodaszer. Az olajfürdőjévek együtt használjuk. Viszont az illata borzalmas...csakis ezért a 4 csillag.

Szandra9073
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

MariannL

2017. március 24.

Ekcémás részeken használtam sajnos sikertelenül. Alig észrevehető a javulás.

MariannL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Ekcémás részeken használtam sajnos sikertelenül. Alig észrevehető a javulás.

Lolychan

2017. március 5.

Nekem kissé nehezen eldolgozható, de szárazságra tökéletes! :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Nekem kissé nehezen eldolgozható, de szárazságra tökéletes! :)

bejus19

(!)
2017. február 15.

Végre egy krém, ami nem csíp! Ez lehetne a legfőbb szempont nálunk, mivel a téli időszakban még inkább probléma a kisebesedő kéz a lányaimnál és ez volt az első krém, amit rájuk tudtam kenni (a gyógyszertári sem), ami után nem ment a visítás, hogy csíp és mossam le. Nagyon szépen hidratálja és rendbe rakja kezüket, a száraz bőrükre is nagyon jó volt egész testre.

bejus19
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

EszterV

(!)
2017. február 12.

Nincs kétség, Ő a téli kedvencünk! Az egész család imádja, nem is volt ekcémás vagy száraz, húzódó a bőrünk mióta megvan.

EszterV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.