KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: porsaah, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A száraz, szélsőségesen száraz, viszkető bőr mindennapos ápolására ajánlott.

A bőrirritáció elkerülése érdekében a termék nem tartalmaz parabent, illat- és színezőanyagot.
Csecsemők, kisgyermekek bőrének ápolására is használható.

ptagi

2018. július 19.

Alapvetően száraz a bőröm, helyenként pikkelysömörös és ekcémás foltokkal.
Szerettem ezt a testápolót, mert rendesen helyre tette a száraz lábszáramat is, no meg a kezeimet is. Mivel elég sűrű, zsíros, így vizes bőrön könnyebb eldolgozni, jobban felszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet. Nem kizárt, hogy egyszer önszántamból is legyen egy itthon.*

* megj.: trnd-projektben próbáltam

ptagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Alapvetően száraz a bőröm, helyenként pikkelysömörös és ekcémás foltokkal.

* megj.: trnd-projektben próbáltam

ERRIIIKKKK

2018. június 1.

Megkedveltem, vizes állagú testápoló, de hosszantartóan hidratálja a száraz bőrt.

Csak azért nem ezt vettem meg, mert jelenleg szteroidos kenőcsöket használok, viszont amint helyre billen az egyensúly, teszek vele ismét egy próbát.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

sdiablo

2018. április 12.

Terméktesztelésre kaptam a tusfürdő párjával együtt, nagyon hatásosak a cserpesre száradó, illetve a viszkető, érzékeny bőr kezelésében. Egy gond van vele, szerintem túl sűrű, nehéz elkenni, esetleg lehetne tejszerűbb, de mindenképp hozza, amit ígér.

sdiablo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

PAncsi79

2018. március 29.

Tesztelésre kaptam, elhasználtam, de nem vált kedvenccé.
Tény, hogy a bőröm nem szélsőségesen száraz, csupán száraz (ha nem kenem be magam testápolóval egy zuhany után, már zavaróan kellemetlen a bőrérzet), ám ez a krém számomra túl zsíros volt. Nehezen szívódik be, számomra nem hagy olyan kellemesen hidratált érzést, mint a kedvenc testápolóm.
Az szuper, hogy illatmentes, egy érzékeny/viszkető bőrre készült termékben ne is legyen ilyesmi.
Sajnos mi nem lettünk nagy barátok, így nem valószínű, hogy meg fogom vásárolni.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Tesztelésre kaptam, elhasználtam, de nem vált kedvenccé.

papramona

2018. március 27.

Fürdés után szoktam használni a kezem szárára és a lábamra, nagyon jól felszívódik, nem kell sokáig dörzsölgetni, nem hagy maga után zsíros érzetet, puha és selymes lesz a bőröm tőle, az ekcémát is egész jól kezeli, a sebeket a kezemen nem csípi, hűsíti. Újra fogom venni. Páromnak is nagyon tetszik, pedig tipikus férfi hozzáállása volt kezdetben "nem kenem magam ilyen sz**ral", most már szereti ő is.

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

mmoni1

2018. március 14.

Ekcémás bőrre egész jó. Azért csak négy csillag mert nagyon sűrű, nehezen kenhető.

mmoni1
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

ssteff15

2018. március 4.

Tesztelésre kaptam két másik eucerin termékkel együtt. Nagyon meg voltam elégedve vele, és vagyok is, hiszen még mindig van belőle, nagyon hamar és látványosan segített a bőröm állapotán. Valóban nehéz kicsit kenni, nekem a kezdeti zsíros érzés viszonylag hamar elmúlt, és megfelelően tudott hidratálni is, annak ellenére hogy szinte porzik a bőröm annyira száraz pláne így télen. Kellemes csalódás ért, szerettem, szeretem ezt a terméket. :) Az egyetlen dolog ami picit visszatartana az újravásárlásban az az, hogy előbb utóbb elfelejtek kenekedni, és hiába csak 5perc én lusta vagyok hozzá. :D a teszt alatt tartottam magam, és hozta is az eredményt ami magáért beszél, de nekem nehéz rávennem magam a testápolózásra:/ viszont muszáj lesz ha ez ilyen jót tesz a bőrömnek! :)

ssteff15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

kesztviki

2018. február 12.

Nem rossz, tetszik a használata, csak kicsit zsíros érzetet hagy és nehéz kenni, szóval állagra nem tetszik, de amúgy jó kis krém.

kesztviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Ancsuk

2018. január 24.

Furdes utan egybol nedves borre szoktam felkenni, mert ugy vettem eszre, hogy igy sokkal jobban feltud szivodni a borbe es extra babapopsi puhasagu eredmenyt lehet elerni.

Ancsuk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

mariska6

2018. január 10.

Nekem bejön. Lefekvés előtt használom, másnap reggelre nagyon szép puha és egyenletes lesz az egyébként száraz bőröm. Elég sűrű és sok is kell belőle, mert nem oszlik el könnyen, viszont több van a flakonban, mint elsőre tűnik, így sokáig elég. A szagával semmi bajom kicsit gyógyszertári jellegű, de nem zavaró.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A ricinus olaj "PEGizált" változata (vagyis kémiai eljárás során PEG-t adnak ricinus olajhoz). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgáló hatású összetevő. Olyan anyagoknál alkalmazzák, amelyek normál körülmények között nem elegyednek egymással, pl. víz és olaj.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.