KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eucerin

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. október 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Alapos, kíméletes tisztítást biztosít az arcbőr számára
  • Csökken a bőr irritációja
  • Az arc kipirosodása enyhül
  • Nem szárítja a bőrt

A termékekben megtalálható a SymSitive aktív összetevő, melyet kifejezetten a túlérzékeny bőr szükségleteinek megfelelően fejlesztettek ki, és amely azonnali enyhülést hoz a bőr által adott túlzott reakciók esetén. Ennek eredményeképpen az innovatív, vegyi anyagoktól mentes formula növeli a bőr toleranciaküszöbét, valamint a bőrön kialakuló kellemetlen tünetek azonnali és tartós enyhülését hozza.

Ár: 3500 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
FruzsinaV

2017. június 6.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót, több éve használom már. Smink eltávolítás után használom ( double cleasing hívő vagyok ;) ) . Előtte sok évig drogériás arclemosókkal hpróbálkoztam melyek után mindig piros volt az arcom.Mióta ezt használom ez a probléma teljesen megszűnt. Nem szárít, az esetleges maradék szennyeződéseket jól eltávolítja. Biztos helye van a fürdőszoba polcon.

FruzsinaV
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Mona01

2017. április 20.

Nagyon szeretem, jól hidratál és puha a bőröm tőle.. Az arckrémjével együtt használom. Ajánlom mindenkinek.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

gigi

2016. október 3.

Nagyon megszerettem és érzem a hiányát mióta elfogyott. Könnyű tejes állagú, amit második illetve reggeli tisztításra használok. Száraz bőrbe masszírozom be, majd egy vizes arctörlővel mosom le az arcomról. Így semmilyen réteg nem marad a bőrömön. Soha semmilyen irritációt nem okozott, még amikor gyulladt volt a bőröm akkor sem. Kenterbe verte az összes érzékeny bőrre ajánlott lemosót.

gigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

pandus

2016. július 28.

A nagyon érzékeny arcbőrömre ez az első lemosó ami hosszabb használat után is bevált. 5 hónapja, napi 2-szer használom és semmilyen allergiás reakciót nem tapasztaltam. Én sminket nem használok, legfeljebb szempillaspirált, azt külön lemosóval szedem le, így a tisztító hatásával sincs semmilyen problémám. Egyetlen negatívum, hogy nem látszik mennyi van benne.

pandus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

lzsoficim

2016. június 8.

Nagyon nem kedvelem.Ha vattapamacsra nyomom,azonnal beszivodik,nincs idom letorolni az arcom vele,csak ha rengeteget nyomom a vattara.Ha a kezembe nyomom,s ugy az arcomra kozvetlenul,jobb.De vmi szornyu reteget hagy a boromon,raadasul sminket nem szed le,tisztabbnak nem erzem a borom a reteg miatt.Kedvelem az Ultra vonalat,de ez egy nagy nulla szamomra;(

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

szilvia.bano

2015. december 30.

Ajándékba kaptam, mostanában kezdtem el használni, magamtól amúgy nem szeretem a lemosó tejeket. A sminket nem távolítja el rendesen-erre próbáltam ki először. A szememről micellás vízzel távolítom el a szemsminket, utána géles lemosót használok az arcom többi részére. Amikor ezt kipróbáltam, nem is volt tiszta érzetem utána, de a géles lemosóval még jócskán jött le smink. Végül is reggel használom, mikor megmosom az arcom, arra jó, egyáltalán nem szárít, még hidratál is, az összetétele nagyon jó- csak ilyen kaliberű terméktől kicsit többet vártam volna. Tulajdonképpen inkább krémes, mint folyékony lemosó tej állaga van-ennek egyébkét örülök, de egy krémes lemosó is eltávolíthatja tisztességesen a sminket. A krémes lemosókat amúgy jobban szeretem, és ez az állag télen jó is lenne az én száraz bőrömre, de sajnos a sminkkel nem birkózik meg.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

kitticat

2015. július 1.

Sminkmentes napokon este is, egyébként reggel használom. Télen jó volt a plusz réteg, amit hagyott, most van, hogy jól esik leöblíteni. Elég kicsi flakon, de sokáig bírja, már tél óta megvan, és még mindig van benne. Nem rossz,de az itteni árnál én jóval olcsóbban vettem, 2600forintért, azt hiszem a Pingvin patikától rendeltem. Azért a szűk 4000 forint elég durva érte :O

kitticat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

fleur83

2015. június 28.

Kellemes használni, jól tisztítja a bőröm. Sajnos pattanásokra hajlamos vagyok, ezért lecserélem és a 100ml-es kiszerelés sem baráti ennyi pénzért. Bár ha nem lenne benne komedogén összetevő akkor maradnék ennél, mert a dolgát szépen teszi.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

vivitrius

2015. június 1.

Ahogy az arckrémével, vele is teszt-stádiumban vagyok. No, eddig nem dobtam hátast, ahogy az arckrémtől sem. Ma fürdés környékén próbálkoztam vele. Lehet, én toltam el valamit, de engem konkrétan szárított. Tény, hogy nagyon megnyugtatta a bőrömet, krémes, kellemes állaga van, de a lemosás után, teljes bőrhúzódás....Gyorsan a szokásos krémemmel nekiestem, akkor múlt el az a száraz, húzódó-nyúzódó érzés.... Nem végleges vélemény, update később.

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

edibaba

2015. április 18.

Egy bio-öko-mitudoménmilyen csoda vacak által okozott károk (súlyos allergiás reakció és következményei) helyreállításában vesz részt ez az arclemosó. 20% kedvezménnyel vettem, de még így sem olcsó kategória, de bármennyi pénzt kiadok, csak visszakapjam az elfogadható tükörképem. Jelentem, ez a kence mindent betart az ígéretei közül. Kiválóan tisztít, érezhetően és láthatóan puhítja és hidratálja az arcbőröm. Bár a képen látható, de a leírásból hiányzik, ezért ideírom, tartósítószer- , paraben-, paraffin-, illatanyag-, alkohol-, színezőanyag- és emulgeálószermentes készítmény. Ajánlom azoknak, akik hozzám hasonlóan érzékeny, allergiára hajlamos, vízhiányos bőrrel rendelkeznek.

edibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Gyulladáscsökkentők: 4-T-Butylcyclohexanol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

SymSitive márkanéven árult hatóanyag, ami a bőrirritációt hivatott azonnal (1-3 percen belül) csökkenteni. Az összetevő hatásáról márkafüggetlen irodalmat nem sikerült találni.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.