KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Eveline Cosmetics

Ár:   940 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann, Auchan   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 940 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   Rossmann, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 940 Ft

A szem, arc nyak tisztítására és smink eltávolítására. Tökéletesen helyettesíti a tonikot és a tejet. Hidratáló és nyugtató összetevőkben gazdag, könnyed formulája azonnali nyugtató érzést ad a bőrnek. A micellarészecskék eltávolítják még a vízálló sminket is. A hialuronsav pihává, rugalmassá és selmyessé teszi a bőrt. A laminaria alga erősíti a bőr szerkezetét, feszesít. Az A+E+F vitamin mélyen regenerálja a bőrt. A D- panthennol nyugtató és gyulladáscsökkentő hatással rendelkezik. Az orchideakivonat pedig természetes energiaforrás a bőrsejteknek, biztosítja a vitalitást és a ragyogást.

Ár: 940 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Zafina

2017. május 2.

Sminklemosásra nem alkalmas, nem szedi le rendesen csak maszatolja...

Zafina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Sminklemosásra nem alkalmas, nem szedi le rendesen csak maszatolja...

viragi

2016. október 28.

Reggel és este is használom arclemosóként, de én nem sminkelek, így csak a szennyeződést kell eltávolítania, azzal nincs semmi gond. Többször újravásároltam már, nem irritál, meg vagyok vele elégedve, ár/érték arányban is megfelelő.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 28.

Norel

2016. október 12.

Én egy másik verzióját használom (Skin Care 360, Hydra Impact, 3in1 micellás folyadék) de semmi panaszom nincs rá.
Már letettem arról, hogy csak egyedül micellás vízzel próbáljam meg lemosni az összes sminkemet, mert általában nem sikerül, ezért én inkább az arctisztítás végén használom, hogy lemossak vele bármiféle maradékot és tonizáljak, és utána már NEM öblítem le az arcomat.

Ez is lenne a lényege a micellás vizeknek, a Garnier flakonjaira rá is van írva egyértelműen, hogy NEM igényel öblítést. Úgyhogy aki azt írta, hogy másik arctisztítót is használ utána, annak javaslom, hogy változtassa meg a sorrendet a rutinjában, mert így csak lemossa a hialuronsavat meg a vitaminokat meg miegymást ami benne van, és lényegében pocsékba megy az egész termék, mert nem tudja kifejteni a hatását.
Bár sokszor a magyar címkékre nem írják rá egyértelműen, hogy ha egy adott termék nem igényel öblítést, az Eveline flakonján az eredeti angol címkén látszik a non-rinse felirat.

Szóval a teljes smink eltávolítását valóban nem lehet rábízni, de attól még megéri használni az arctisztítás végén egy befejező lépésnek és utána használni egy hidratálót.

Norel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 12.

Evincke

2016. június 24.

Sajnos nagyon nem vagyok ezzel a termékkel megelégedve. Akciósan vettem meg gondoltam kipróbálom, de nem nyerte el a tetszésem. A sminket nem távolítja el normálisan, akár hányszor végig mentem az arcomon vatta korong segítségével mindig volt rajta sminktermék. A másik ami miatt nem szerettem, hogy felbontás után (az első 2-3 alkalommal nem tapasztaltam) nagyon fura szaga volt, olyan volt mintha erős műanyag flakon szaga lenne, pedig a szavatossága még egy évig jó.

Evincke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Ella

2016. május 26.

Nagyon nem vagyok vele megelégedve. Nem viszi le a szemfestéket, csak maszálja (nem vízálló pedig), az alapozóval sem birkózik meg, értelemszerűen a szennyeződésekkel sem bánik el. És nem jó érzés használni zsíros bőrön. Hiába olcsó, ha használhatatlan. Kettes, mert legalább nem pattogtam ki tőle.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

uborka

2016. május 10.

Kellemesen hidratál, általában reggelente törlöm át vele az arcom.

uborka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Kellemesen hidratál, általában reggelente törlöm át vele az arcom.

katacita

2015. november 19.

Sminklemosásra még sosem próbáltam, de mivel meg vagyok őrülve a hyaluronért, ezért ezt használom az arcápolás előkészítésére (tisztítási lépések után, persze). Amúgy az én bőrömet nagyon húzzák a micellás vizek, de ez egyáltalán nem. Nyilván nem várok tőle csodát, de amire használom, arra tökéletesen megfelel.

katacita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

dindori

2015. november 8.

Ez volt az első micellás vizem, szerintem konkrétan ez volt sz első dupe-ja a Biodermának, amikor még nem volt ilyen nagy a mánia körülötte. Mikor megvettem azt mondtam,h hűűűű ez fantasztikus kis cucc, de aztán kipróbáltam más márkákat is és azóta kicsit megváltozott a véleményem. Szeretem továbbra is, reggeli arctörlésre ezt használom,de smink eltávolítására nem annyira alkalmas. Összességében szerethető termék,de nem tökéletes.

dindori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 8.

Endi

2015. október 12.

Ez az első micellás vizem, nem tudom a többi milyen, de ez gyenge, mint a harmat! a sminket nem hozza le, pedig nem vízálló szempillaspirálom van, áttöröltem még olajos vattakoronggal, és az lehozta kíméletesen a maradékot. Semmit nem ér! még az alapozóval sem maradéktalanul bírkozott meg.

Endi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Amalia1833

2015. augusztus 1.

Nekem vegyes bőröm van. az államnál zsíros a homlokomnal nagyon száraz. Nagyon bevált mert hidratál de mégsem zsírosít. En csak spiralt meg pirositot használok azt jól leszedi. De külön is megmosom előtte az arcom Nesti dante szappannal.

Amalia1833
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Linolsav vagy más néven omega-6 zsírsav. Telítetlen zsírsav, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun és Leslie Baumann szerint is a linolsav segít a bőr természetes védőrétegének (natural skin barrier) fenntartásában, antioxidáns és gyulladáscsökkentő. A linolsav hasznos összetevő lehet a pattanásokkal kűzdők számára is, mert gyulladáscsökkentő hatása van a pórusokon belül is és folyékonyabbá teszi a sébumot (faggyú), ami így kisebb valószínűséggel tömíti el a pórusokat, e szerint a tanulmány szerint pedig jelentős mértékben képes csökkenteni a melasma méretét és súlyosságát is.