KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Garnier BB Krém Olajmentes közepes árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

petracska635

2018. október 15.

Nagy kedvencem a Loreáltól volt, de azt sajnos már nem árulják így muszáj voltam mást keresni. Nem olyan jó de megteszi azt amit elvárok tőle.

petracska635
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

hsjk

2018. október 15.

Ez egy csoda! A problémás arcbőrömmel csodákat tudott tenni, van olyan szinten mint a nála sokkal drágább alapozók. Nagyon szép, egységes bőrt alkot, nem nehezíti el a bőrt, nekem a pattanásokra is kifejezetten jó volt és tökéletes a fedése. Egyetlen negatívuma talán az, hogy lehetne több féle árnyalat mert a világos is sötét nekem picit télen, de ezt világosabb púderrel és korrektorral korrigálni tudom :)

UPDATE:
Hát a fenti vélemény miatt vettem meg bő egy év kihagyás után újra ezt a bb krémet, mert akartam egy könnyebb, bőrtípusomnak megfelelő sminket. Fogalmam sincs hogy mi miatt (azt hiszem, a dobozán is az van: új összetétel) de borzalmas lett.. az arcom zsírban úszik egész nap, nagyon csúnya sárgásan fed a legvilágosabb árnyalat, már egy óra után foltokban kopik, délutánra undorítóan néz ki az arcom, mikor kenem már akkor érezni nagyon rajta az alkoholt, na délutánra már a szemembe folyik az alapozó és rettenetesen csípi! Nagyon sajnálom, hogy a kedvencemből ez lett.. de lehet csak az én bőröm változott (ami nem ezt mutatja)...

hsjk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 15.

UPDATE:

honey88

2018. október 7.

Tökéletesen megfelel az elvárásaimnak.

honey88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Tökéletesen megfelel az elvárásaimnak.

Risella

2018. október 5.

Két nagy problémám volt ezzel a termékkel kapcsolatban: az első, hogy nagyon nem passzolt az árnyalat, bármennyire is próbáltam megtalálni ebben a minimális választékban, a másik, hogy még zsírosabb lett a bőröm tőle és a nap végére már szabályosan nehéznek éreztem a sminket.
Sajnos ez a termék nálam nem vált be...

Risella
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 5.

Sajnos ez a termék nálam nem vált be...

EBoglarka

2018. október 3.

Régebben kedveltem a terméket, mikor még nem igazán volt tapasztalatom sminkelés terén. Mostmár nem venném újra, mióta odafigyelek az összetevőkre és az állatkísérlet mentességre, nagyon a lista aljára csúszott. Ajánlom másnak is, hogy nézzen szét jobban a drogériákban, mert már csak a minőségre és az árnyalatra odafigyelve is talál ennél sokkal jobb termékeket.

EBoglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

rosegold28

2018. szeptember 28.

Évek óta hű társam :) Medium árnyalata nagyon jól illeszkedik a bőrszínemhez, főleg nyáron. Télen picit sötét, de a világosabb árnyalattól meg hullafehér vagyok :) Hétköznapokra tökéletes fedést biztosít, nyáron szoktam felé púdert is tenni , hogy ne fényesedjen ki a nagy melegben a bőrőm. Galmour/Joy napokon érdemes beszerezni féláron! :) Fél évig simán elég egy tubus mindennapos használat mellett!

rosegold28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

makeup55

2018. szeptember 15.

Ezt a terméket csak hulla fehéreknek ajánlom, aki már egy kicsit le van barnulva annak még a Medium árnyalat is hófehér.

makeup55
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

nonika92

2018. szeptember 14.

Lányok!Ez csak két szinben kaphato mert megvettem a mediumot a másik vilagosabb volt nekem pedig sötét a böröm de ezt is vilagosnak érzem van a mediumnal sötétebb?

nonika92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

franciskanoragal91

2018. szeptember 12.

Nem teljesen egyezik a bőröm árnyalatával, de összességben nekem nagyon bejött.
Majdnem egész nap tart a matt hatás, estére azért már fénylik a bőröm a homlokomnál, de nálam ez sajnos normális.
A kisebb elszíneződéseket probléma nélkül elfedi.

franciskanoragal91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nem teljesen egyezik a bőröm árnyalatával, de összességben nekem nagyon bejött.
A kisebb elszíneződéseket probléma nélkül elfedi.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Évek óta használom, abszolút rendben van. Az én bőröm nem igényel erős fedést, az apróbb borhibak elfedesere pedig tökéletesen. Az illatát és a csomagolását is kedvelem.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1