KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: rozsaszonja, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 800 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés átutalással, postázás buborékos borítékban
Ár: 1500 , Eladó: ivett0713
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta
enikorz

2017. június 19.

Alapozó helyett inkább ezt a BB krémet szoktam használni a mindennapokban. Igazából semmi extra hatása nincsen, de aminek örülök az az, hogy nap végén egyáltalán nem lesz zsíros az arcom ami nálam viszonylag problémás szokott lenni. Hétköznapokra teljesen megfelel.

enikorz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

bjulie

2017. június 14.

Jó az állaga, megfelelően fed, de ahhoz képest, hogy kombinált-zsíros bőrre ajánlott, 2-3 óra múlva eltűnik a mattító hatása.

bjulie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

gre05

2017. június 14.

Nagyon szeretem. Megfelelően simul a bőrhöz, jó az állaga, illata. Már többször is újravettem. A színskála lehetne sokkal választékosabb, nyáron egyik szín sem felel meg teljesen, és így kénytelen vagyok keverni. Egyébként imádom és minden nap használom, nagyon sokáig elég, majdnem fél évig. :)

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

trezsofi

2017. június 8.

Nem igazán szerettem ezt a BB krémet, sem a színe nem tetszett, sem az állaga. :/ Olyan érzés, mintha egyáltalán nem kapna levegőt alatta a bőröm.. ha nyári melegben volt rajtam, szerintem 2x annyira izzadt az arcom, mint normál esetben. Nem veszem újra

trezsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

reni94fms

2017. június 8.

Nem szeretem a vakolatot magamon, ezért választottam ezt a bb krémet. Elég sokáig elég, egy tubus majdnem egy évig kibírja. Évek óta használom, (sajnos csak két árnyalatban kapható) nyáron a sötétet, télen a világosat, ha kell a kettőt mixelve. Eddig teljesen bevált púderrel, de a nap végére mindig kifényesedek, mint minden más terméknél. Kevés is elég, low/medium coverage, de szépen eldolgozható. Nem ül meg a szárazabb helyeken, ha nappali arckrémet (akár plusz primert) használsz előtte. Hidratált bőrön minden alapozó/BB/púder szebb képet ad.

reni94fms

BettiS

2017. június 7.

Nem szoktam alapozót használni, mert a tág pórusaimat gyakran eltömítik, ezért inkább BB krémeket használok. Zsíros bőröm miatt örültem, hogy rátaláltam erre a termékre, főleg, hogy van világosabb árnyalat is. A termék nagyon folyós, de szerintem ez nem baj, mert így nagyon könnyű eldolgozni. Nem hozott elő pattanásokat, a meglévőeket kicsit le is szárítja. Egyetlen problémám, hogy sajnos nem túl tartós, de aki egy kis bőrtónus egyenlítésre vágyik, annak tökéletes!

BettiS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

enikoo97

2017. június 7.

Akartam egy jó bb krémet,ezért direkt egy olyat választottam ami úgy drágább és híresebb márka.
Igazából nem rossz termék,elég kevés is elég belőle hogy lefedje az arcom,illetve lehet építeni is ha csúnyább épp a bőröm állapota.
Nekem nagy probléma hogy a T vonalam mindig száraz,ezért ez a bb krém is sajnos beleül azokba a szárazabb részekbe de hát ez nem feltétlen a termék hibája.Színben nem nagy a választék,legvilágosabbat vettem és nem teljesen passzol az arcomhoz de reménykedem hogy barnulok és tökéletes lesz!:)

enikoo97

esztra

2017. június 7.

Megvettem. Kár volt. Zsíros bőrre olyan, mint olaj a tűzre. Sajnálom.

esztra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Megvettem. Kár volt. Zsíros bőrre olyan, mint olaj a tűzre. Sajnálom.

enna93

2017. június 6.

Túlságosan folyik a termék és az aláhidratálást követően is csak pattanásokat hoz maga után...nekem nem vált be...pedig szerettem volna szeretni, mert a fedése megfelelő volt, bár a színválaszték elég kevés, de azt keveréssel meg lehetett volna oldani!

enna93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

stiles

2017. június 6.

Még régen használtam, amikor gimi elején sminkelni kezdtem. Jaj... Elôször is eszméletlen büdös és nagyon folyós, nem valami kellemes feltenni az arcra. A színválaszték nem túl nagy, nem mattít, nap végére lekopik. Azért a normál verziónál jobb, ettôl legalább nem tocsog az arcom a zsírban. Kuka.

stiles
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1