KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: rozsaszonja, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 800 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés átutalással, postázás buborékos borítékban
Ár: 1500 , Eladó: ivett0713
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta
Krémmánia Kedvencek a -től
cicc

2017. március 21.

A mi történetünk úgy kezdődött hogy kb 2 hónapja vettem egy alapozót, porcelán árnyalatút,de borzasztóan sárgás volt a fejemen kicsit ki is pattanásosodtam tőle,és nehéz volt viselni. Olvasgattam a bb krémekről, találtam is egyet -persze Pesten sehol se találtam- ezután tovább keresgéltem -nem lehet kapni itthon azt a fajtát,megrendeltem 1 hónap mire ideér- szóval elkeseredésemben megvettem ezt. Hmm..őszintén rosszabbat vártam :D Nemrossz,a legvilágosabb árnyalat sem túlzottan passzol a fehér bőrömön de még mindig jobb mint az alapozó..nem nehéz viselni,az orromat vagy iszonyatosan kiszárítja,vagy púdereznem kell 2 óránként.. DE! összességében nem bántam meg,most várom a külföldről rendelt bb krémet,addig ez is megteszi :)

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Csodacsibe420

2017. március 20.

Évek óta ezt használom és eddig tökéletesen meg voltam vele elégedve, de a mostani tubus valamiért összecsomósodik az arcom egyes pontjain, és foltokban lepereg, amit nem igazán értek, hiszen ugyanúgy használom, mint eddig. Azt hiszem megpróbálkozom valami mással.

Csodacsibe420
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Sziluuun

2017. március 19.

Elég sokáig használtam, a fedése nekem bőven elég volt, és szép egységes arcszínt biztosított.
Nyáron ha kellett egy kis korrekció, csak ezt használtam, alapozó kizárva. Tartja magát egy pár óráig, de utána átfénylik még púderrel is. Összességében szerettem, de most mással próbálkozom.

Sziluuun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

szeende

2017. március 19.

Kb két éve vettem de nem tudom használni. Nagyon zsirositja a bőröm borzasztoan csillog.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

domcsismiracle

2017. március 18.

Nemrég váltottam erre, de nem teljesen váltotta be az elvárásaimat. Tetszik a tubus és a fej is, a krém illata is. Nem pattanásosodom tőle, ez is pozitív. Ami nem tetszik, hogy a nap végére olyan, mintha besárgulna az arcomon, kicsit megijedtem tőle este a tükörbe nézve, és végig azon gondolkodtam, hogy egész nap így néztem-e ki... Egy kicsit mondjuk félreválasztottam, nem teljesen az én típusomra van kitalálva, azt hittem, hogy a "kombinált" ajánlat nálam is beválik, de inkább egy olyat keresek legközelebb, ami kifejezetten száraz bőrre van, hátha...

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

Sugiiii

Korcsoport: < 18
2017. március 17.

Nagyon csalódott vagyok, a medium árnyalat borzasztóan sötét nekem, pedig egyáltalán nem vagyok világos bőrű:( A fedése jó, bár egy kis korrektor mindig elkél.Magában diszkógömb hatása van,púder mindig kell! Mostani színemhez használhatatlan, esetleg nyáron...Megpróbálom alapozó világosító cseppekkel világosítani, aztán jövök frissíteni, hátha:)

Sugiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 17.

bearsorry

2017. március 14.

2x vásároltam meg, harmadjára nem találtam light árnyalatot (azóta sem). Többet nem vásárolom újra. A light/claire túl sötét, pedig egyébként elégedett lennék vele. A light változata 5*, ellenben az új light/claire 2 pontos számomra. Szomorú vagyok. Holika holika bb krémre váltottam.

bearsorry
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

tothfanni92

2017. március 14.

Egyszerűen nem tudom, szeretem és mégsem. Nagyon szép fedése van, és természetes is, de valami olyan anyag lehet benne, amitől szinte azonnal pattanásos lesz a bőröm. :( Sajnos néha még így is bevállalom, mert egyébként tényleg szuper termék, de aztán másnap az új pattanások... Áh, szomorú vagyok :(

tothfanni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

csotieszti

2017. március 14.

Hatalmas reményeket fűztem ehhez a termékhez, de közel sem váltotta be őket. Mivel olajmentes, azt hittem jó lesz a zsíros bőrömhöz, de valami hihetetlen mód fénylett tőle az arcom, még a púder sem segített rajta. A fedése szinte nulla. Nagyon kevés árnyalatban elérhető. De a legrosszabb, hogy annyira de annyira híg és folyós az állaga, hogy ha letekerem a kupakot egyből kifolyik a krém.

csotieszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Blackxentric

2017. március 13.

Önmagában iszonyúan kiemeli a pórusokat és nagyon fényes. Ha használok előtte arckrémet és primert akkor viszont egész szépen fed és nem is fénylik annyira. Egy lágy púderezés nekem kell rá. Egész tartós az eredmény így. Önmagában egyáltalán nem jött be nekem ezért csak három csillag.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.