KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Garnier BB Krém Olajmentes közepes árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

vomitmyheart

2018. december 6.

Régen nagy alapozós voltam, aztán egyszercsak átváltottam BB krémre, amik közül ezt találtam a legjobbnak.
Fantasztikus, mert van egy kis fedése, szépen kiegyenlíti az arc pici elszíneződéseit, de nem lesz természetellenes (mint a túltolt alapozók) és amikor hirtelen átváltottam erre (és még nem szokták meg :C) egy csomó dícséretet is kaptam. Igazi no makeup makeuphoz tökéletes. Ami negatívum lehet sokaknak, hogy kifejezetten kevés színben kapható, ezek a színek meg nemtudom mennyire flexibilisek, hála az égnek a világos nálam pont "betalált".
El tudok képzelni jobbat, de még nem találtam meg és nem is igazán keresem, így már a harmadik tubussal fogyasztom. (Vagy negyedik?)

vomitmyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Landee

2018. december 3.

Nekem nagyon tetszik, és az ára is meggyőzött, mivel nem mindig tehetem meg, hogy több ezer Ft-ot adjak ki egy krémért. Én kombinált/zsíros bőrre mindenképp ajánlom..:)

Landee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Mircimici

2018. november 25.

Nagyon szuper egy évig elég ez a mennyiség, mattító hatású.
Emellett alapozót sem kell használnom.
Érzékeny bőrre is ajánlom :)

Mircimici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nagyon szuper egy évig elég ez a mennyiség, mattító hatású.
Emellett alapozót sem kell használnom.
Érzékeny bőrre is ajánlom :)

ueszti02

2018. november 17.

A fedésével meg vagyok elégedve, tartósságával már kevésbé. Sajnos ha reggel felteszem, nap végére más nem marad belőle kb semmi.
Az arcom zsíros részei viszont rettentően átlátszanak. A piacon viszont ár-érték arányban talán ez az a termék, ami legjobban megéri, emiatt kap 4 *-ot.

A krém alá a Vichy Mineral 89-es boostert szoktam használni, így a száraz részeket és a ráncok kevésbé látszódnak. Ezen kívül púderrel kell a krémet lefedni.

ueszti02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

HDorina

2018. november 15.

Többször újravásároltam már az évek alatt, jelenleg is ezt használom. Nappali sminknek bőven elég, könnyed, elfedi amit el kell fedni, bár a tág pórusok nem fedi el szépen. Rápúderezéssel lehet rajta segíteni, viszont esti, erősebb sminkhez rendes alapozót használok. Azért nap végére ez a BB krém sem marad matt, elcsúszik már egy kicsit a smink. De összességében jó termék és finom citrusos az illata a grapefruitkivonat miatt.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

edinahortobagyi

2018. november 14.

kombinált a bőröm,felkenve szépen fed, de nem bírta jól egész nap, és a telefonon is nyomot hagyott, minden egyes használatnál

edinahortobagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

barb20

2018. november 8.

Besárgul a bőrömön és ha szárazabb részeknél foltos is lesz. Többet árt, mint használ.

barb20
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

babika26

2018. november 6.

Évek óta ezt használom! a színskála nem túl ideális, ezért én a világosat és a mediumot keverem össze, így lesz megfelelő a bőrömnek. Ha nagyobb fedést szeretnék, ehhez keverek még egy kis alapozót (Maybelline) és együtt is szuperül kiegészítik egymást.

babika26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

lizaktimi

2018. november 4.

Sajnos tényleg nagyon érezni az alkoholszagot felvitelkor..Eleinte kiemeli a száraz részeket, majd délutánra kifényesedik, foltos lesz. Viszont a fedése pont tökéletes, akinek nincs sok bőrhibája arra szuper, de nem venném még egyszer:(

lizaktimi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

FDA

2018. november 2.

Nem rossz, de nem is jó. Az én bőrömre nem volt elég a fedése és olyan textúrája van, hogy ha volt egy kis szárazabb rész az arcomon, azt borzasztóan kiemelte. Nekem a hidratáló hatása sem jött be. Úgy gondolom, hogy emiatt és persze a színválaszték hiánya miatt is előnyösebb egy jó hidratálóba tenni egy megfelelő színű alapozót, ha csak egy kis BB krémre van adott napon szükségünk.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1