KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: rozsaszonja, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 800 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés átutalással, postázás buborékos borítékban
Ár: 1500 , Eladó: ivett0713
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta

szaboverus

2017. október 19.

Leginkább nyáron használtam sokat,mert könnyebb az állaga mint a többinek.

szaboverus
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Leginkább nyáron használtam sokat,mert könnyebb az állaga mint a többinek.

Anyezz

2017. október 14.

Finom az illata és könnyen kezelhető, szép, egyenletes és természetes hatást biztosít, viszont baromi nehéz lemosni (gél állagú arclemosó és micellás víz, és kövezzetek meg, de olykor szappant is bevetek), pedig nem használok belőle sokat.
Érzékeny a bőröm, úgyhogy nem tudom minden nap használni, mert irritált lesz tőle.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

rekathenew

2017. október 13.

Nem lesz diszkógömb a fejem tőle, ez jó.
Nem olyan mű a hatása, mint egy full fedésű alapozónak, az illata kellemes, ez is jó.
Nem túl tartós rajtam, bár meg kell hagyni, magához képest sokáig bírja, és nekem a színével sincs problémám.
Sárgásabb barnás bőröm van (olyan oliva színű) így hát a sötétebbet vettem meg, és nem csalódtam benne.
Ajánlani tudom, hogy ha egy jó BB krémet keres az ember, de azért nem árt ha van egy púderetek mellé, mert sokat tud javítani rajta.

rekathenew
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Nem lesz diszkógömb a fejem tőle, ez jó.

HeniManUtd

2017. október 13.

Mostanában mindig ezt használom, egy fokkal könnyebb mint egy alapozó. Nekem a világosabb vált be, pedig nincs annyira világos bőröm, viszont a sötétebb árnyalat borzasztóan sötétre szárad. kellemes illata van, könnyen eldolgozható, a színe is tökéletes.

HeniManUtd
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

nagydorand

2017. október 13.

Nincs annyira olajos bőröm, de mindenképpen ki szerettem volna próbálni ezt a BB krémet is. Imádom az összes Garnier BB krémet, de eddig ez az aminek a színe és az állaga a legoptimálisabb a számomra. Könnyen eldolgozható, nem foltos.

nagydorand

MariannKonkoly

2017. október 12.

Nagyon sok BB krémet kipróbáltam, a hiperérzékeny bőrömet nem irritálja, habár nem varázsol teljesen egyenletes bőrszínt, de meg vagyok vele elégedve.

MariannKonkoly
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

s_kitty

2017. október 1.

Kb 20 fele bb kremet probaltam mar es hatarotottan allitom, hogy a drogerias termekek kozuk ez a bb kremek legje. Nagyon zsiros borom van, de nagyon erzekeny is es mindentol pattanasos es mitteszeres leszek. Ez a krem nagyon jo a boromre es semmilyen rossza hatassal nincs ra. Mint az en arcomon minden, sajnos ez is hamar atfenyesedik, de elnezem neki a teljesitmenye miatt. Remelm nagyon sokaig lesz meg kaphato.

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Piscinke

2017. szeptember 17.

Fényévekkel jobb, mint a sima verzió, még akkor is, ha kevésbé fed. Ehhez végre nem kell plusz púder, és nap végére sem lesz zsíros állagú. A nyári színemhez mondjuk a világos verzió kicsit túl világos (a sötétebb viszont tuti, hogy túl sötét lenne), de télen pont jó lesz.

Piscinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

roniela

2017. szeptember 3.

Jó állagú Bb krém, mivel olajmentes, kellemes viselni, nem fullasztó, és nem nehezül el az arcbőr alatta. Kompatibilis a korrektorral, könnyű rá építeni, kitűnő alapot ad a sminknek. Ráadásul nem emeli ki a száraz részeket. Meg vagyok elégedve vele!

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

rabiildiko

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem a BB termékeket, köztük ezt is.
Nagyon jó állagúak és könnyű felvinni,
nincs olyan érzésem , hogy egy -két plusz réteg lenne az arcomon. Természetes hatást nyújt. :)
Love it!

rabiildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem a BB termékeket, köztük ezt is.
Nagyon jó állagúak és könnyű felvinni,
Love it!

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1