KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: rozsaszonja, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 800 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés átutalással, postázás buborékos borítékban
Ár: 1500 , Eladó: ivett0713
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta
Krémmánia Kedvencek a -től
viktoriass

2017. április 29.

Ha csak egy szóval jellemezhetném: szörnyű. Utáltam. Alapvetően szeretem a Garnieres termékeket, de itt valami nagyon félre sikerült. Összesen 2 dobozzal vettem. Elsőnek azért, mert a barátnőm ajánlotta, hogy ez egy fasza kis színezett hidratáló és nem okoz pattanásokat. Igen ám, de nagyon átfénylett mindig, így korrigálni kellett. Ezután az Avon egyik alapozóját használtam. Na az még ennél is borzalmasabb volt, így gondoltam egy fene, megpróbálom megint. Nos most iszonyú sok pattanást hozott, átfénylett a bőröm alatta, és néha viszketett is. :( Lehet csak én vagyok valamilyen összetevőjére allergiás, de szerintem akkor sem túl jó. Nem venném újra, ez biztos.

viktoriass
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

szeende

2017. április 23.

Kb két éve vettem de nem tudom használni. Nagyon zsirositja a bőröm borzasztoan csillog.

UPDATE: Rájöttem, hogy eddig nem készítettem megfelelően elé a börőmet a sminkre. (mivel én ezt úgy használom mint egy alapozó). Ha szépen hidratálok előtte, vagy fényvédőt teszek vagy esetleg primert akkor a bőrömnek nagyon szép színt ad. Ennek ellenére most veszem észre, hogy elég sok alcoholt tartalmaz, szóval nem fogom újra venni. Így kicsit fel pontozom, legyen 3*

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

TundeViktoria

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

Imádom, fed és ápol.

TundeViktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Imádom, fed és ápol.

meivllaa

2017. április 22.

A színárnyalatával vannak bajok, a fedése közepes, megelőzi a gyulladások kialakulását. Szinten tartja a bőrt. Krémnek és alapozónak elmegy, de erre még kell egy finom réteg púder, hogy ne keltsen fénylő hatást. Minimálisan hidratál. Nem érdemes vastagabb rétegben felkenni, mert kiemeli a mimikai ráncokat pár óra alatt. Lehet, hogy vannak pigmentek a krémben, de nem valami rugalmas. Pattanások eltűntetésére és megelőzésére viszont kiváló!

meivllaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

kiskacsa01

2017. április 21.

Még tudatos vásárló előtti időszakomból emlékszem erre a cuccra, már akkor is az volt a véleményem, hogy ez valami borzalmas. Olajmentes mivolta ellenére zsíros hatású az egész, pattanásokat okoz, stb, Pfúúúj. A BB krém fogalma nem itt kezdődik. Ma már ismerve az INCI fogalmát értem is hogy mitől ennyire rossz. Senkinek nem ajánlom.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

LadyLuna

2017. április 16.

Nekem a tökély. Rengeteg alapozón túl vagyok (legolcsóbb termékektől a MAC és társai alapozókig), de valahogy mindig visszatérek ehhez. Kis könnyed fedése van (nyilván amennyire egy BB-krémtől várható), de nekem ez éppen elég, pedig abszolút nincs hibátlan bőröm, sőt. A drága alapozókkal az a problémám, hogy egyszerűen képtelen vagyok elviselni azt, hogy nagyon nehéznek érzem őket és olyan rétegesnek. Még a nagyszerű fedésért cserébe sem.
Ezért váltottam BB-krémre. Mivel a fedése nyilván nem erős, ezért a pattanásokra korrektort alkalmazok, így viszont tökéletes. A bőröm sajnos extrém zsíros, úgy 5-6 órát bírja általában egy alapozó rajtam, ez is akörül van, aztán átzsírosodik. De egyáltalán nem olyan csúnyán, mint némely alapozó esetében, inkább olyan természetes fényt kap az arcom, ami nem szokott zavarni. Ha meg igen, a Nyx HD púderje tökéletesen helyrehozza a dolgokat. A dobozon azt ígérik, hogy 4 hét használat után kevesebb lesz a pattanás. Egy időben nagyon csúnya volt a bőröm (akkoriban alapozót használtam), aztán visszatértem ehhez és pár hét után tényleg javultak a dolgok. Nem nagyon, de azért érezhetően, bár nem tudom, hogy ennek köszönhető-e avagy másnak. Hétköznapokra nekem ez a tökéletes "alapozó", csak nagyobb eseményeken váltok komolyabb cuccra. Az illata meg külön pluszpont, elég erős, jellegzetes illat, elképzelhető, hogy valakit zavar, de nekem kifejezetten tetszik.
Egy tubus nekem kb. fél évig elég és az ára is teljesen rendben van. Csak ajánlani tudom.

LadyLuna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

kofola

2017. április 12.

Nagyon ritkán használom, de mindig meg is bánom. Nehezen múló pattanások jönnek elő, a használatát követően pár óra után. Akinek nem érzékeny a bőre annak jó lehet.

kofola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

SziNo

2017. április 10.

Mindig Glamouron veszem, általában évente egyszer, így kb 1500 Ft-ból kijön egy tubus, ami több mint egy évig elég. Most kezdtem el a 2. tubust, és töretlen a szerelem. Arra amire én használom (a pirosság eltűntetése, a bőrtónusom kiegyenlítése) tökéletesen alkalmas. Egy púderrel fixálva szoktam használni, és így egész nap a helyén marad, még egy hosszú nap után is. Először ecsettel, utána pedig nedves szivaccsal szoktam eldolgozni. A Light árnyalat van meg.

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

zseniko

Korcsoport: < 18
2017. április 2.

Nagyon jól illeszkedik az archoz és könnyű a felvitele, de egy idő után fénylik tőle az arcom ezért csak 4

zseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 2.

Valentina90

2017. április 2.

Nekem nagyon bevállt. Talán az első olyan termék ami tényleg mérsékli a bőröm zsírosodását. Bourjois Healthy Balance mattító púderrel használom és így tökéletes az eredmény. Egy éve vettem,mindennapi használat mellett talán most a következő hetekben fog kifogyni. Éppen ezért is amazonról rendeltem Pupa BB Cream + Primert,m nagyon jókat hallottam róla,de sajnos csalódtam,a nyomába sem ér a Garniernek. Pedig tavaly mikor vettem voltak kétségeim,hogy egy viszonylag költségbarát termék vajon hozza-e az ígért eredményt.. Főleg,hogy a márka többi termékével nincs túl jó tapasztalatom. De kellemes csalódás!

Valentina90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.