KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: rozsaszonja, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 800 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés átutalással, postázás buborékos borítékban
Ár: 1500 , Eladó: ivett0713
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta
Marusya

2017. február 20.

Elhasználtam egy tubust, de nekem nem abszolút vált be. Fénylett tőle az arcom kábé fél óra után, ráadásul a színe sem volt az igazi a hófehér bőrömhöz.
Sosem értettem, mit esznek rajta ennyien...

Marusya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Sosem értettem, mit esznek rajta ennyien...

IldiWolford

Korcsoport: < 18
2017. február 20.

Imádom. Engedi szellőzni a bőröm és nem tömíti a pórusokat. BB krémhez képest nagyon jól fed és messze lekörözi a legtöbb alapozót. Az illata is kellemes, a folyékony állaga miatt könnyű vele dolgozni. Már sokadikat használom és imádom!

IldiWolford
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 20.

alliumangulosum

2017. február 17.

Régóta megvan, de nem sokat használtam belőle, mert inkább hidratáló krémre szoktam púderezni, de néha jó szolgálatot tesz. Szépen takarja a piros foltokat. Nekem nagyon kevés kell belőle, mert ha nem, akkor elég hamar borzasztóan átzsírosodik. Majd ha több tapasztalatom lesz, jön az update.

alliumangulosum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Liv77

2017. február 17.

Évek óta használom,alapozó helyett.Bár,nem is tudom,mi a különbség,ez ugyanúgy teszi a dolgát.Nyáron a két árnyalatot keverem az aktuális arcszínemhez igazodva.Kisimít,egységesít,pár órát még mattítja is a bőröm.Biztos van nála jobb is,de már unom a kísérletezést.

Liv77
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

martina22

2017. február 16.

Nagyon nem szeretem az alapozókat, így ezt a krémet használom a bőrhibáim elfedésére. A világosabb árnyalatú krém pont megfelel a bőröm színéhez, könnyen eldolgozható, mattítja a bőröm, meg vagyok vele elégedve.

martina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Macska27

2017. február 14.

Tetszik a folyós állaga. Könnyű felvitel, közepesen fed, elrejti a bőrhibákat és szépen egységesíti az arcom. A light/clair árnyalat van meg. Az eddig próbált Bb krémek közül ez illeszkedik legjobban a hófehér bőrömhöz. A mattításával egyáltalán nem vagyok megelégedve. 1-2 óra elteltével lehet korrigálni, hiába fixálom púderrel.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Ettike

2017. február 14.

Tetszik, hogy nincs az összetevőjében káros anyag, emiatt is vettem meg. Mivel olajmentes a termék, emiatt kicsit nehezebben kenhető, de én alá mindig rakok hidratáló krémet, így könnyebb eloszlatni és természetesebben is hat. Összességében jó kis BB krém.

Ettike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

szs

2017. február 8.

Update: Vagy én lettem ügyesebb vagy a termék változott, de most újra beszereztem és nagyon megszerettem. Mostanában eléggé zsirosodott a homlokom így mivel volt rá kupon gondoltam megveszem. Szuper matt végeredmény, megfelelő fedés. Ami miatt nem öt csillag: borzasztóan zavaró az illata.

Könnyű eldolgozni, a fedése közepes, púder használata erősen ajánlott mellé. A legnagyobb negatívum a csomagolás, mindig kifolyt belőle egy csomó, ha nem figyeltem oda hogy függőlegesen tartva nyissam ki.

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Niki87

2017. február 6.

Az első BB krémem.Kissé folyós az állaga de meglehet szokni.Szépen fed,jól hidratál. Egy kicsit sárga tónusú.

Niki87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

ferenczifanni

2017. február 5.

kétszer vásároltam újra, most már váltottam egy rendes alapozóra (catrice HD liquid coverage) de amíg ezt használtam tette a dolgát:) szépen, ám nem tökéletesen fedett, picit jobban átfénylett a kelleténél, illetve az én fehér bőrömön látszódott nagyon, hogy a nap folyamán oxidálódott:/ de meg voltam vele elégedve, bár a csomagolás katasztrófa, folyik mindenfele a termék, ha a kupakjával lefele, vagyis normálisan tárolom:D

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.