KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: rozsaszonja, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 800 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés átutalással, postázás buborékos borítékban
Ár: 1500 , Eladó: ivett0713
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rabiildiko

2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem a BB termékeket, köztük ezt is.
Nagyon jó állagúak és könnyű felvinni,
nincs olyan érzésem , hogy egy -két plusz réteg lenne az arcomon. Természetes hatást nyújt. :)
Love it!

rabiildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nagyon szeretem a BB termékeket, köztük ezt is.
Nagyon jó állagúak és könnyű felvinni,
Love it!

jdooora

2017. augusztus 7.

Évek óta a kedvenc BB krémem, a sminkes rutinom megbízható alapját képezi a hétköznapokban. Bár néha elkap a vágy másokkal kísérletezni, mindig visszatérek ehhez. A "Normal" árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz, felvitel után pár perccel mintha alkalmazkodna hozzá és teljesen egybeolvad vele - tényleg mintha nem lenne rajtam semmi, egyszerűen csak szebb a bőröm összképe. Nekem elég hozzá egy kevés korrektor a sötét karikákra és esetleges bőrhibákra, majd púderrel fixálom. Egy-két újrapúderezéssel a T-zónában jól bírja az egész napot :)

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Nixi92

2017. augusztus 5.

Az illatát imádom, viszont ahogy kimegyek a napra vele nekem sárgás lesz az arcszínem tőle! Amit otthon a tükör előtt persze nem vettem észre a férjem szólt az utcán! Ettől függetlenül 4csillagot megkap, mert szeretem

Nixi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Nagyon jó bb krém, erősebb fedése van mint néhány alapozónak, a light árnyalat tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz. Nyárra tökéletes

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Piko888

2017. augusztus 2.

A sima bb változatot már régóta használom és szinte kifogástalan egy dolgot kivéve: a light árnyalat is meglehetősen sötét, bár nyáron nem vészes.
Az olajmentes light verziója viszont tényleg világos, nagyon jól passzol, de állagban alulmarad. Nehéz eldolgozni, egyenetlenül fed és kiemeli a száraz területeket. Ami hatalmas plusz neki, hogy a finise nem fényes mint a 'testvéréé' hanem matt. A mostani 35-37 fokos melegben sem fénylik és olvad le. Persze érzem egy idő után, hogy folyik rólam a víz, de legalább nem látják az emberek a tükörképüket az arcomon. ;-)
Szóval mint mindennek, ennek is van előnye is, hátránya is de összességében elégedett vagyok, erős négyes.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

LajosLilla

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 1.

Annyira sajnálom, hogy nem előbb találtam rá erre a bb krémre. Glamour napokon rengeteg alapozót megvettem, hogy kiteszteljem melyik a legjobb, majd jött a nyár és nem akartam vakolatot az arcomon és a vélemények alapján erre esett a választásom. Legszívesebben örökké ezt használnám, bár télre szerintem még a light árnyalat is sötét lenne, most nekem a nyári színem a light árnyalatuk tehát a szín választék elég silány, de sebaj. Púderrel és a megfelelő primerrel tökéletes.

LajosLilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

hederahelix

2017. július 29.

A világos színe egész jó lenne, könnyű állagú, de rettentően viszketek tőle. :( És nem is hidratál, pedig nem száraz a bőröm.

hederahelix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

juditkovacs92

2017. július 18.

Kísérleteztem több BB krémmel, de ennél jobbat sosem találtam. Könnyed érzés, a mindennapokban tökéletes, hogy nem kell alapozót használnom, mert szép egyenletes színt ad az arcomnak. A sárgás árnyalat pont passzol a bőrszínemhez.

juditkovacs92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Naddlina

2017. július 17.

Amikor először vettem BB krémet,oda és vissza voltam,végre egy "alapozó" amit bátran tudok használni hiba nélkül. Viszont idővel megjelentek a problémák,legalábbis nekem ezek elég zavaróak voltak. Mikor egy picit is izzadtam nyáron, a krém szinte rögtön elkezdett leolvadni,még ha keveset is vittem fel. Nekem túlságosan is krémes volt,inkább vizesnek mondanám, 1-2 óra után már kényelmetlen volt az arcomon érezni. Folyamatban úgy éreztem mintha nem lenne egyenletesen kenve,pedig erre mindig odafigyeltem. A bőrömnek igazság szerint nem segített,mint ahogy azt a leírás ígérte, az alapjáraton száraz bőröm átváltott zsírosra,ami még idegesítőbb volt számomra.

Naddlina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Babuus

2017. július 12.

Évekig használtam a Classic változatát amikor gondoltam kiprobalom az olaj menteset mivel az originaltol csillog az arcom. A tapasztalatok a következők mivel ismerem mindkét termeket, azt mondom az olajmentestol kicsit később kezd csillogni az arcom,de este észrevettem hogy szárazabb a borom az állam, a szám környéken mivel ez olajmentes, kevésbé hidratalta a borom. A továbbiakban valószínű maradok a Classic változatnál. Ez az olajmentes kissé meg folyékonyabb is ezért nem szabad kupakkal lefelé tárolni. Remelem segítettem. Illatra kellemes. Hozza a BB kremtol várt tulajdonságokat!

Babuus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1