Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2018. április 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 400Ft , Eladó: pankajanosi
Állapot: Többször próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1600 Ft , Eladó: TamiKiss
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta
Soly77

2019. február 22.

Nos hát ez a kis cucc nekem igazán rendbe kapta a bőröm. Sok prémium kategóriás alapozót és BB krémet kenterbe ver nálam. A fedése nekem teljesen tökéletes. Egységesíti a bőrszínem és pont azt kapom ettől a terméktől amit el is várok attól amit ilyen célből a képes felemre kenek! Biztos hogy ujra veszem. Mind a Chanel mind a Clinique alapozómhoz már nincs is kedvem emellett.. tök érdekes mert ha nem olvasgatok róla és a tesóm nem ajánlja akkor biztos nem vettem volna meg. Az ára vicc a többi fent említett alapozómhoz képest. Nagyon nagyon ajánlom!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Stefania80

2019. február 15.

Sok újdonságot nem fogok írni. A legjobb BB krém evör a kombinált bőrre. Nekem szerencsére bőrhibám a zsírosodásra hajlamos T zónán kívül nem nagyon van, így a fedése tökéletes. Ha biztos- tuti sminket szeretnék, ezt választom. Sigma F80 ecsettel abszolút kompatibilis, alapozó szivaccsal is próbáltam azzal is rendben volt. Újravevős!

Stefania80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Bernadett4

2019. február 6.

BB krém kategóriában nekem a legjobb. Vizes szivaccsal viszem fel az arcomra és nagyon kevés elég belőle, így sokáig eltart.
Szépen egységesíti az arcot, nem okoz irritációt és természetes hatást ad.

Bernadett4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Szépen egységesíti az arcot, nem okoz irritációt és természetes hatást ad.

Kinguska09

2019. január 23.

**Minden nap sminkelem magam (nem erosen)
Rengeteg “csodaszert lehet kapni ma mar de ugy gondolom nem kell mindennek bedolni!!
Ugy voltam ezzel a termekkel elso korben h auert vasarolom meg h helyetesitsen egy par dolgot amit ma mar nem veszek meg feleslegesen!

1. Hidratal
2. Egysegesiti a borszint
3. Eltunteti az Aprobb! Borhibakat
4. Ad egy kis szint (itt csak az a gond ha valakinek barnabb vagy sargasabb a bore annak a medium sem lesz eleg en csak 2 arnylatot talaltam vilagosat meg kozepeset ez az egy baj van vele csupan nekem sotet kellene . De ezt leszamitva egeszseges ragyogast ad az arcnak
5. Nagyon jo alapozo alapnak is (igy en mar nem hasznalok se primert se egyeb kenceficeket)
6. Nem szarit nem lesz tole zsirosabb a borom
7. Nem okozott irritaciot nem pattogtam ki
8. Megeri az arat mert 5in 1 ben !

Azert kap tolem 4 csillagot mert lehetne belole tobb szin kombo *

Kinguska09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

**Minden nap sminkelem magam (nem erosen)

1. Hidratal
2. Egysegesiti a borszint
3. Eltunteti az Aprobb! Borhibakat
6. Nem szarit nem lesz tole zsirosabb a borom
7. Nem okozott irritaciot nem pattogtam ki
8. Megeri az arat mert 5in 1 ben !

Azert kap tolem 4 csillagot mert lehetne belole tobb szin kombo *

kissagi19

2019. január 18.

Sajnos nekem nem vált be. Zsírosodásra hajlamos a bőröm, de ez a bb krém nagyon kiszárította. Nem tudtam rendesen eldolgozni, kis kukacokban pöndödödött lefele, ha nem voltam elég ügyes. A színe sem stimmelt, kettőből kettő nem volt megfelelő. 2 csillagot kap, mert lehet csak az én bőrömmel nem kompatibilis.

kissagi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

KiTTy78

2019. január 15.

Egy ideig ezt használtam alapozó helyett ,meg is voltam elégedve vele. De az utolsó tubusnál feltűnt hogy valamitől könnyezik a szemem folyamatosan és kiderült hogy ettől.
Nem tudom hogy változott vmi összetevő vagy csak ahogy idősödöm egyre több mindenre lesz kényes a bőröm .
Szerettem de váltottam natúr termékre, és az árát is soknak tartottam . Sajnos 2*

KiTTy78
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

k0alaa

2019. január 9.

Nagy kedvencem! Pedig sokat kipróbáltam már, mégis mindig visszatérek ehhez. Kevés is elég belőle, és szépen elfedi a pigmentfoltokat az arcomon. És más BB krémekhez képest a tartóssága is viszonylag jó, ha előtte használok primert.

k0alaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Szandi880609

2019. január 9.

Én nagyon szeretem, szerintem szépen fed, persze nem akkor amikor a legproblémásabb a bőröm. Illata és állaga is jó szerintem. Nekem bevált. Természetes hatása van, nem maszkszerű a hatása.

Szandi880609
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

bluejay8

2019. január 2.

Sziasztok!
Sokszor újravettem már, alapvetően ha nincs más, elmegy. Ha teszek púdert fölé, akkor kicsivel tartósabb és nem fénylik át a homlokom olyan hamar, de azért nem tud sz..ból várat építeni. Ecsettel eldolgozva szerintem nagyon csíkos marad, a legjobb ujjakkal. Gyorsan szárad, így ahogy felkened egyből el is kell villámgyorsan dolgozni, ami azért valljuk be, nem túl előnyös tulajdonság (engem kifejezetten zavar!). Tényleg nem valami tartós, simán fel tudnám kenni napi 2-3x is...

Az ára szerintem irreális, max akkor érheti meg jobban, ha 1600 Ft körülre leárazzák. 2200-ért kb. már veszel Catrice HD Liquid Coverage alapozót, ami valljuk be, ezzel köszönőviszonyban sincs. :D - max fényvédő nincs benne.
Nyárra amúgy megéri talán, amikor az embernek amúgy sincs kedve szétvakolni magát, mert minden leolvad róla...

Írják itt, hogy a színe nem narancssárgás...hát, azért de. Nem a legrosszabb kategória, de közel sem természetes a színe.
Akinek Ivory árnyalat szükséges alapozóknál vagy egyéb világosabb árnyalat, annak NEM ajánlom, a világos verziót se!
A sötétebb verzióval nincs tapasztalatom, de az meg valószínű még narancssárgább.

Ha elfogynak amiket vettem, nem veszem újra. Több értelme van egy fényvédő krémnek az alapozó alá.

bluejay8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Sziasztok!

tkrisztina88

2018. december 29.

Több BB krémet próbáltam elötte,mindegyiktől fényes volt az arcbőrőm,és nem volt jó fedése,de ezt imádom! Ad egy plusz színt a világos arcbőrőmnek,és matt természetes hatása van. Régen mindig csak nyári időszakban használtam BB krémet,mert a melegben jobban esett egy könnyebb alapozó,de amióta ezt a krémet megtaláltam,helyettesíti egész évben hétköznapokra az alapozót.

tkrisztina88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1