KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: rozsaszonja, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A Garnier BB krém olajmentes, kombinált-zsíros bőrre szánt változata.

Ár: 800 Ft , Eladó: kato17
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés átutalással, postázás buborékos borítékban
Ár: 1500 , Eladó: ivett0713
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta
annavero

2017. január 18.

Szeretem-szeretem, de kb 6 óra elteltével nyomát sem látom és sajnos a pirosítót is viszi magával :( Valami erősebbel fogom keverni....

annavero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

nika15

2017. január 17.

Eleinte kedveltem, de már most annyira nem szoktam használni. Az arcbőrt egységesíti, ez is a dolga egy BB krémnek, de nekem pár óra múlva kifényesedik a homlokom. Nyáron elmegy

nika15
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 17.

szellie

2017. január 17.

Az első BB krémem, teszi a dolgát, sokáig elég egy tubussal. Számomra egyetlen negatívum, hogy habár kombinált bőrre való, pár óra múlva kifényesedik tőle a homlokom, ezért mínusz 1 csillag.

szellie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Még régebben használtam, de nagyon szerettem, az állaga elég folyós, de meg lehet szokni, tartós, és nekem sokáig elég volt a tubus :)

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

kodorina

2017. január 15.

Használata egyszerű, a színe megfelelő, gyakori használat esetén kiszárította a bőröm, hámlani kezdett az orrom. Nem túlzottan tartós, orrfújás esetén bele kell törődni abba, hogy csökken a "varázs".

kodorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Mimi94

2017. január 15.

Sokáig használtam, mert nagyon tetszett az állaga, a fedése épp megfelelő volt, csak az a baj, hogy egy idő után narancssárgává vált, ami nagyon hülyén nézett ki a hófehér bőrömön. :/

Mimi94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Jenniii92

2017. január 13.

Én minden alkalommal ahányszor felkentem homályosan láttam, akkor is, ha a szemeim környékét elkerültem. Szerintem allergiás lehetek valamelyik összetevőjére. Korábban soha nem fordult elő ilyen semmitől. Pár használt után ki kellett dobnom sajnos. Mattításra sem igazán vált be, 1-2 óra után már átfénylett, plusz orrfújáskor fele a zsebkendőn maradt, arról nem is beszélve, hogy milyen folyós. A fedésével nem volt bajom.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

SzofiaEliott

2017. január 12.

Nagyon szeretem bár lehetne több árnyalat is.
Egy idő után kiszárítja az arcom. Az állaga is tetszik. Nem magas fedésű de meglehet oldani korrektorral.

SzofiaEliott
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Nagyon szeretem bár lehetne több árnyalat is.

bernadettlilla

2017. január 9.

Nagyon szerettem, szépen fedett, tette a dolgát de oxidálódott az arcomon és sötét lett a világos árnyalata is:(

bernadettlilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

zsofi3

2017. január 8.

Evek ota ezt hasznalom, nagyon meg vagyok vele elegedve. Nem okoz nekem pattanasokat es miteszereket. Felkenes utan meg 4-5 oran keresztul matt marad akkor is ha nem teszek magamra pudert.

zsofi3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Squalane eo 1 0

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.