KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Garnier

Ár:   938 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cinnamon, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Sminklemosó tej szőlővízzel gazdagítva

Eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Tisztaságot és frisseség érzetet biztosít a bőrnek.

Ár: 400 Ft+ posta , Eladó: v.aniko1230
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Nádudvar, fizetés: banki utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dindori

2017. október 15.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban: egyrészről jó kis termék, mert viszonylag szépen leszedi az arc sminket, másrészről viszont nekem személy szerint macerás a használata. A vége felé már nehéz kiimádkozni a tubusból és valahogy nem is tudom, kényelmetlenebb a használata,mint egy micellás víznek, úgyhogy elhasználom, de nem veszem újra.

dindori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

CsDominika

2017. július 1.

Olyan egy éve találtam rá . Mivel az ilyen vizesebb alagú sminkeslemosóktól mindig kipirosodik a böröm. Első használatnál örültem mivel nem irritálta a bőröm. Az alapozót nagyon szépen leszedi, de a szem sminket kicsit tovább kell lemosnom ezért használok mellé kendőt is. Így összességében nekem jó mert kíméletesebb az arcomnak. Azóta is ezt használom. :)

CsDominika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

eperturmix

2017. június 11.

Tudja a bánat minek vettem anno meg,sminkelésre biztos nem,mert szökőévente ha van rajtam egy kis ceruza meg spirál,és amúgyis az én két balkezemmel ha neki fogok magam sminkelni,úgy nézek ki mint akit agyonvertek..De hogy ne poshadjon rám,bevetettem micellás víz előtti sima tisztítónak,és tök jól működik.A napi koszt szépen leszedi,jó az illata,az állaga miatt gondoltam közelező lemosni,de mégsem érzem zsíros érzetűnek a bőröm,vagy hogy rátelepedne az arcomra.Jó,ettől függetlenül a micellás vizet nem hagyom ki.Nem szárított,nem irritál,pattanásom-mitesszer nem jött ki.Elhasználom,de nem veszem újra,mert nekem felesleges.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Picur999

2017. május 23.

Arcra tényleg jó, az alapozót szépen leszedi, viszont amikor ma a szemceruzát akartam lemosni vele, nagyon csípte a szememet.

Picur999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

kdorci

2017. május 2.

Én kellemeset csalódtam benne :) Igaz a szemsminket meg sem próbáltam vele leszedni mert tudom, hogy nem úgy fog elsülni, ahogy szeretném :D A többi részemmel :D viszont elbánt :) és utána annyira pihepuha lett a bőröm :) Semmi extra, de 4 csillagot én adnék neki :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

nikolett

2017. április 18.

Nyilván van mit leszedni még utána a Biodermával, de a smink nagyjával elbánik és nekem ennyi elég is. Ezért vettem, jóformán arra, hogy a megkeményedett szempillaspirált kíméletesen le tudjam törölni (fel tudjam lazítani).

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Snowflake96

2017. február 26.

Direkt a szemsmink eltávolítására vettem, mert amúgy micellás vizet használok, csak az nem távolítja el teljesen a szempillaspirált. Hát nem igazán jött be. Egyrészt ez se sokkal jobb, másrészt meg eléggé irritálja a szemem. (most kókuszolajat használok és az végre tényleg olyan, amit ettől is vártam volna)
Átlag sminklemosónak még elmenne, de akkor meg már jobb a micellás víz, ami nem hagy maga után ilyen fura réteget. Azért kidobni nem akarom, igyekszem kitalálni hogy lehetne többet kihozni belőle.

Snowflake96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

miah11

2017. február 16.

Régebben használtam és úgy emlékeztem, hogy jó volt, ezért megvettem újra. Most viszont nagyon csípi a szemem és a sminket sem szedi le teljesen.

miah11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

szs

2017. január 24.

Valamiért azt hittem működni fog, mert anyukám mindig ezt használja (ő éppenhogy sminkel) és ő mar vagy 4et elhasznált. Semmi extra, leszedi úgy ahogy a sminket, de szemre egyáltalán nem ajánlott. Borzasztóan csíp és nagyon nehéz kimosni belőle. Nekem fullasztó és nagyon nehéz egy sminklemosónak, talán arra jó hogy kicsit fellazítja a rétegeket.

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

bettidozsa

2017. január 20.

A szememet szemfestéklemosóval szoktam tisztítani, ez sajnos a szempillaspirállal nagyon megkínlódik. Ha belemegy a szemembe, irritálja. Az arcomat ennek a használata után tonikos vattakoronggal itatom át, ami mindig szed le még sminket, tehát ott sem végez tökéletes munkát. Az illatát nagyon szeretem, nem szárítja vagy zsírosítja a bőröm. Az viszont biztos, hogy nem újravevős.

bettidozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.