KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MrsUnbelievable

2018. június 17.

Millió szív emojit kérek ide beilleszteni.
Kiismerhetetlen elegemvanmindenből bőrállapotomat (orron/homlokon durva tapintású, mégis fénylő, kinyomhatatlan mitesszeres. orcákon erősen vízhiányos, fakó) laza 2 hét (se) használattal normalizálta.

Az eddigi egyetlen hámlasztóm - de még az anti-ageing nagyágyúim közül is kiemelkedő- amivel nem kell óvatoskodnom, és rettegnem, ha picit többet kenek vagy sűrűbben alkalmazom, akkor esetleg visszaüt a dolog és úgy nézek ki, mint egy jobb bevásárlásokat is megélt szatyor.

MrsUnbelievable
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Millió szív emojit kérek ide beilleszteni.

nemrozsa

2018. április 24.

Első hámlasztóm, mert nagyobb fogyás miatt az arcbőröm elég problémássá vált, kis göbök, pigmentfoltok, rosaceás részek keletkeztek/erősödtek rajta. Egy hete használom, kellemes érzésű utána a bőröm és a vattapamacson látszik azonnal, hogy mit is szed le a bőrömről. Nem irritálja a bőrömet egyáltalán. Egyelőre nagyon tetszik, hosszabb használat után majd update-elek.

nemrozsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Rekaki

2018. április 12.

Nekem ez a csodaszer! Sok BHA, AHA hámlasztót próbáltam, de vagy sokkot kapott a bőröm, vagy egy darabig jó volt, aztán allergiás reakciókkal nézhettem szembe. Persze télen nyáron fényvédőzök, de ez a terméke az abszolút nyertes, ha a használat eredményességét nézem :) A Zink Niacinamid-os The Ordinaryvel szoktam használni, az ételintoleranciás bőröm nagyon meghálálja a törődést így :)

Rekaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

eeraa

2018. március 29.

Első otthoni hámlasztó amivel próbálkoztam. Kicsit féltem hogyan regál majd rá az érzékeny rosaceás bőröm, de szerencsére nem csalódtam. Keveset használok belőle egyszerre, nagyon enyhe, kellemes melegséget szokott kiváltani de egyáltalán nem irritál. Nekem szép eredményeket ért el. Első választásnak szerintem tökéletes.

eeraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

YolandiVisser

2018. március 14.

Miután megállapítást nyert hogy rosaceás az arcom (szerencsére még az első stádium), elkezdtem tudatosabban figyelni, hogy a megfelelő termékeket használjam, amik nem irritálják a bőrömet. Ennek a keretében ruháztam be a Calm Down-ra, mert sokat ígérő kiegészítőnek tűnt az esti, főként hidratáló rutinomhoz. Viszont a használata után annyira belobbant az arcom, hogy aludni se bírtam, annyira égett a bőröm. Ilyen még nem fordult elő velem.
Egy héttel később újra próbálkoztam, direkt leheletvékony réteget vittem fel, és ugyanez történt.

Update: egy-egy pattanás kezelésére bevált.

YolandiVisser
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

Update: egy-egy pattanás kezelésére bevált.

Michelanghela

2018. március 7.

Mivel még új vagyok a tudatos bőrápolás terén, a leggyengébb hámlasztót szerettem volna kipróbálni, ezért a kis kiszerelést vettem meg. 1. Alkalom: arctisztítás után, vékony rétegben felvittem, kb 15 percet várva a hidratálókrémmel. Felvitel után csipkedte a bőröm, de ez szerintem normális egy hámlasztónál. Viszont utána kellemetlen, húzódó, és égető érzést tapasztaltam elalvásig. Reggel piros, belobbant arccal ébredtem, de még az állam is vörös volt, kár, hogy nem lehet ide fotót csatolni. A vörösség kb. a következő napig tartott, amikor az arcom egész felületén egy hámlásszerű felület képződött (mint amikor épp csak lehorzsolod valahol, nagyon vékonyan.) Ez napok múltán tűnt el. Pár hétre rá, gondoltam adok neki még egy esélyt, de ekkor csak vízzel mostam arcot (nem használok amúgy sem alapozót, sem retinolt vagy c-vitamint amik irritálhatnak) és utána vittem fel. Az előző hatás kb ellentéte történt, reggelre puha, épp csak halvány rózsaszín bőrpír, de semmi égő v kellemetlen érzés, sem hámlás. Ezen felbátorodva pár nappal később ismét alkalmaztam este, csipkedő érzés megvolt, viszont nem lett tőle annyira vörös az arcom mint első alkalommal, és a pirosság kb másnap délutánra elmúlt. DE kisméretű piros pattanások jöttek ki random helyeken az arcomon (sosem szokott amúgy lenni).
Amiért csak 2 csillagot kap: mivel igencsak félve tudom használni a fent leírt reakciók miatt, nem tudom, hogy napi rendszeresség mellett mennyire szokná meg a bőröm, ergo a hosszú távú hatásairól nem tudok beszélni. Viszont eddig egyik használata sem hozta nálam azt, amit a termék ígér, inkább az ellenkezőjét. A jövőben max heti 2x tudom használni, bár egyelőre nem látom az okát, hogy miért erőltessem. Megjegyezném, használtam már előtte napi szinten glikol savas hámlasztót, de még csak hasonló reakció sem volt utána. Nem tudom, hogy valamelyik összetevőjére lehetek érzékeny, vagy miért váltott ki ilyen reakciót, de nagyon sajnálom, mert az itteni vélemények alapján jó kis termék lehet ez (valakinek).

Michelanghela
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

revontulet

2018. február 16.

Eletem elso hamlasztoja, es mivel nem volt tapasztalatom ezert ugy gondoltam az itteni velemenyek hatasara, hogy ezzel probalkozom eloszor, mert erzekeny borre is ajanlott es gyengebb hatasu. Nagyon elegedett vagyok, 1 honapja hasznalom, eleinte minden masnap, kesobb naponta az esti rutinomban. Ki kell kiserletezni a mennyiseget, mivel elofordult, hogy az orromon lathatoan hamlott a borom mert kicsit tobbet sikerult hasznalnom, de kozel sem olyan veszesen, mint egy borradirral. Osszessegeben egysegesebb es puhabb az arcborom, eltuntek a kisebb mitesszerek is a szam korul es az orromon is. Nem szarit es keves is eleg belole, igy a kis kiszereleles is meg kitart egy darabig. Valoszinuleg a napi rutinom resze marad, kesobb lehet, hogy kiprobalom a marka kicsivel erosebb termeket is.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

LydiaDeetz

2018. február 15.

Csodaszer :) Két kis kiszerelést elhasználtam, mielőtt beruháztam volna a teljes méretű termékre, tehát biztos vagyok benne, hogy imádja a bőröm. Minden este használom, pár hét után látványosan tisztább, kisimultabb, valahogy egyszerűen szebb a bőröm. Nagyon kíméletes, soha nem okozott irritációt, kiütéseket, pattanásokat és úgy újítja meg a bőrt, hogy nincs látványos hámlás, ami alapozó használata után látszana. A csomagolás szuper praktikus és biztonságos utazáshoz is, a lecsavarható kupak alatt van egy kis műanyag, 'biztonsági zár'.

LydiaDeetz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

hennniii

2018. február 8.

Még friss a szerelem, alig 3 napos, de már tudom, hogy ez tartós lesz. Kellemesen összehúzza az arcom, nem csíp, nem szárít. Kis göbök vannak az arcomon, de mintha azokat is "ritkítaná". Puhább is az arcom és nekem még az a kicsit jódos-fertőtlenítős szaga is bejön. Csak ajánlani tudom, mert sokáig elég lesz a 100 ml!!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Leander

2018. január 23.

Naponta használtam felváltva a Cheer Up-pal, így csak a kettő együttes eredményéről tudok beszámolni, ami nem rossz. Számomra azért nem volt egy game changer, de bőven hozta azt, amit pl. a Nu Skin 180 hámlasztó tud, sőt, valamivel talán jobb is a végeredmény - töredék áron. Nem szüntette meg teljesen a bőröm egyenetlenségeit, alkalmanként mitesszer, pattanás is elfordul, de tényleg nagyon puha lesz tőle a bőr és valamennyire segít egységesíteni a bőrképet. Jelenleg azonban terhességem miatt amúgy is szépen kitisztult a bőröm - kíváncsi leszek mit tud nehezebb terepen, terhesség után. Sajnos, bár sokan írják, hogy a barna foltokat is segít eltüntetni, e tekintetben nem érzek javulást, bár az azt hiszem tényleg már a csoda kategória lenne. A használata egyszerű, az én bőrömet nem irritálta és az idők végezetéig kitart egy nagy flakon, napi/kétnapi használat mellett is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.