KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
veravera

2017. június 7.

3 hete használom. Az arcomon sajnos semmi csodálatos változást nem tapasztalok. Türelmes vagyok, lehet, hogy kell még neki idő... Viszont! A felkaromon apró kiütések, dudorok jelentek meg a kisfiam születése után. Nem lepődtem meg, már az előző két terhesség után is így volt. Nagyon idegesítő és csúnya jelenség, keratosis pillaris a neve. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem kenni a karom ezzel a hámlasztóval és két hét alatt nagyon szépen rendbehozta. Még nem tökéletes (valszeg erősebb hámlasztót is elbírna), de sokkal szebb és simább, nagyon örülök neki. Így megelőlegzem az 5 csillagot, aztán ha az arcom nem változik, kegyetlenül levonok egyet.

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

annaotottkovacs

2017. május 22.

Már 6 éve, hogy kozmetikushoz járok, aki tökéletesen kitisztítja a bőrömet a kis faggyúmirigyeimtől, amik miatt a bőröm felszíne mindig göcsörtös volt, amik a kezelést követő nap már szinte újra érezhetőek voltak, és amiket állandóan nyomkodtam, így a helyük is megmaradt olykor, illetve több, mint egy évig küzdöttem a perioralis dermatitis nevű kis szörnyűséggel, ami sok kellemetlenséget okozott számomra. Egy barátnőm hívta fel a figyelmet a hámlasztók használatára, illetve arra, hogy Magyarországon a kémiai hámlasztás egyáltalán nem elterjedt, de most dobták piacra ezt a típusú hámlasztót, próbáljam ki. Hogy őszinte legyek, imádom a krémeket, mindig használok valamit, de egy idő után ráadásul érzékennyé is tették a bőrömet. Megrendeltem hát ezt a hámlasztót, és kb. 1,5 -2 hét után MINDEN bőrproblémám megszűnt. Az arcom olyan sima, mint amilyen utoljára max. 10 évesen lehetett. Ha nem használok hidratáló krémet, ez a hámlasztó akkor sem szárítja ki az én, egyébként száraz, vízhiányos bőrömet. Ha használok is bármilyen krémet, akkor az is csak a gyógyszertári alapkrém. Ez a kettős kombó az, ami teljesen megváltoztatta még az önbizalmam is, a bőröm állapotának javulása miatt. Csak ajánlani tudom!! Köszönöm!

annaotottkovacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Michelle

2017. április 30.

A PC 2%-os BHA-t cseréltem le erre, bár nem ez volt a terv (eredetileg Benton), de nem bírtam a kíváncsiságommal. Hirtelen és nagyon jó döntés volt. Naponta használom az esti rutin részeként, arcra, nyakra, dekoltázsra. Vattakoronggal viszem fel, nekem így kevesebb vész kárba, mintha a tenyerembe öntözném. Az első alkalommal kicsit kipirosodott a bőröm, de kb. 10 perc elteltével már le is nyugodott. Némi aggodalommal figyeltem, de semmiféle további kellemetlenség nem jelentkezett, és ez is csak a legelső alkalom után, azóta sem. Pár perc elteltével az én bőröm nyomtalanul beissza; a hámlasztók között ez az első ilyen termékem, mert az összes többi hagy némi fényes/ragacsos réteget maga után. Felvitel után kb. 30-40 percig hagyom hatni, addig nem kenek rá semmi mást, utána jöhetnek a szokásos esti kencék. Úgy látom, hogy azok is jobban működnek az így előkészített bőrön, mintha fokozná a hatásukat. Eddig sem volt sok probléma az arcbőrömmel, de ezzel tényleg üde és ragyogó, ahogyan a leírás ígéri. Gondolkodom, hogy kipróbálom nappali használatra is. Korábban féltem, hogy fényérzékenységet okoz, de a blogon megjelent poszt megnyugtatott, illetve azért sem próbálkoztam más BHA/PHA termékekkel nappalra, mert azokra nem tudtam volna sminkkelni. Nagyon jó a kupak alatti plusz biztonsági zár, kupakos termék nekem is ömlött már ki neszeszerbe, és rettentően tetszik mind a doboz (főleg a belseje), mind a flakon megjelenése. Imádom ezt a terméket, biztosan újraveszem (szívem szerint már most azonnal elküldenék egy újabb rendelést, nehogy kifogyjak, bár még csak egy hete használom a meglévőt), és feltétlenül kipróbálom a 6%-osat is.

Michelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 30.

kneva

2017. április 29.

Hogy ez mennyire szuper jó termék! (Előtte PC 2% BHA Liquid-et használtam és próbáltam pár mintát a PC világoskék 2% BHA-ból.)
NAGYON könnyű az állaga, teljesen vízszerű és NEM HAGY réteget a bőrömön. De amitől én el vagyok ájulva, az az, hogy MENNYIRE LEVISZI a pirosságokat az arcomról! Nem azt mondom, h megszünteti, de fél órán belül mérsékeli a pirosságot! Minden este zuhanyzás után csodálom a hatását a tükörben! (Amióta a szoptatást abbahagytam, kb fél éve, nagyon kipirosodnak az orcák, már-már kezdem rozaceásnak tartani magam, pedig a terhesség előtt nem volt ennyi gondom a kipirosodással. Mondjuk az is lehet, hogy a kor előrehaladtával jön ez elő, anyukám is rozaceás sajnos.)
Kozmetikustól hazajöttem, szép pirosan, mint az várható volt, és bár egy-két napig nem szoktam ilyenkor az arcomat hámlasztással gyötörni, most arra gondoltam, h lemosom a krémeket és kenek fel ebből a csodából, és fél órán belül meglett a hatása! Lefekvés előtt még egy réteget kentem fel, és mondhatom, nagyon szépen helyrehozta a nyomkodások helyét!
A visszazárható adagolóra külön csillagot adok, úgyhogy 6 csillag! (nekem folyt már ki PC BHA delux a neszeszeremben.) Nagyon szépen köszönöm ezt a minőségi ám elérhető árú, szuper magyar terméket! Csak így tovább, nagyon várom a folytatást!

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

nikimanó

2017. április 26.

megérkezett hozzám is. első körben meglepett a tonik-szerű kinézete, de tényleg jó, hogy ilyen vízszerű, a PC gél mindig összeveszett nálam is a többi réteggel. Ez nem ragad és ez jó. úgy érzem elég lesz 2 naponta. még update-elek.
update: megtetszett, vattakoronggal teszem fel, 20perc múlva megy rá a szérum. szebb lett az arcbőröm, egyenletes és problémamentes most. megpróbálom napi szinten is használni, úgy érzem, nem lesz gond.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

horzso

2017. április 15.

Kellett egy hét, mire megbarátkoztunk egymással. A PC 2%-os BHA lotion után kezdtem el használni. Első reakcióm azt volt, hogy nem hidratál eléggé. Pár napig morogtam rá, azon gondolkoztam, hogy mondjam meg Juditnak, hogy ez nem az igazi....Aztán egy reggelen arra ébredtem, hogy sokkal kevesbe piros foltos a bőröm, mint előtte. Azota naprol napra látom a javulást. Minden érzékeny bőrű sorstárssmnak ajánlani tudom, nem irritál, lehúzza a bőr pirosságát, és javítja a bőr összkèpét.
A csomagolással még küzdök, nem mindig sikerül elsőre kinyitnom, de tanulom az új technológiát. :)

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

kontrakcio

2017. április 7.

Másfél hete használom még csak, de gondoltam megosztom az első benyomásaimat. Ez egy igen gyenge és kíméletes hámlasztó, úgyhogy aki az erősebb savakhoz van szokva, annak lehet, hogy csalódás lesz. Nincs meg az az azonnali látványos hatás, mint egy 7-10%-os AHA-nál például. De számomra ez nem negatívum, ugyanis úgy érzem, nagy szükségem volt egy ilyen termékre, mivel a bőröm nagyon érzékeny, így elég ritkán mertem a meglévő hámlasztóimat használni, nehogy túlirritáljam. (Főleg, hogy erősebb retinolos termékeket is használok, amiről viszont nem vagyok hajlandó lemondani.) Vízszerű az állaga, nincs semmilyen illata, és nem csípi a bőrt egyáltalán. Nem szárít, inkább hidratál. Abszolút nem okoz nálam semmilyen irritációt, akkor sem, ha minden nap használom, meg akkor sem, ha előző este retinoloztam. De így is működik: puhább, egyenletesebb a bőröm tőle. Szóval szerintem az érzékeny bőrűeknek ez igazi hiánypótló termék, de mindenki másnak is jól jöhet majd nyáron, ugyanis a PHA és a BHA nem fényérzékenyít. Mondjuk ha rajtam múlna, akkor azért néhány százalékkal több PHA is lehetne benne (azt még valószínűleg elbírná a bőröm), de így sem panaszkodom :))

Azt meg már csak így mellékesen említem meg, hogy nagyon igényes és ötletes a csomagolás, a márkanév is szuper, és bizonyára a másik két termék is nagyon jól sikerült - a 12% AHA ugyan nem nekem való, de a mandulasavat még biztosan ki fogom próbálni. :)

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Pöti

2017. március 27.

Én is tesztalany voltam, én csak egy körben, mert az én bőröm már edzett, illetve nem is érzékeny és rozaceára se hajlamos, szóval a célközönség semmi esetre se én vagyok. Maga a termék nagyon kellemes, nem ragad, nem csíp, a vízhiányt is enyhíti (az viszont nekem igencsak van), érzékeny, vízhiányos bőrre ajánlanám.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

2017. március 27.

Volt szerencsém részt venni a termék tesztelésében, és mindenkinek csak ajánlani tudom. Korábban a PC 2%-os BHA folyadékot használtam hámlasztásra, amit nagyon szerettem, de ez a termék még annál is sokkal jobb. Ugyanolyan alaposan hámlaszt, egyenletes felszínű bababőrt csinál, viszont ennél a terméknél abszolút semmiféle szárító hatást nem érzek, ha esetleg úgy alakul hogy bealszok a kisfiam mellett és nem kerül már semmilyen hidratáló krém rá, akkor sem érzem reggel, hogy húzódna a bőröm. Minimális irritációt sem tapasztaltam, pedig elég érzékeny a bőröm, és a rozaceás foltjaimat sem "bántja". Állaga vízszerű, folyékony, nem hagy semmiféle ragacsos réteget, nem "veszik össze" a rákent krémekkel, szérumokkal. Mindennapos használatra is tökéletesen alkalmas, bár én inkább 2 naponta használom, mert úgy érzem ez is elég. Tényleg csak ajánlani tudom, nagyon örülök, hogy egy új magyar márka született és állt elő egy (illetve három) ilyen szuper termékkel. Ott lesz a helye mindig a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.