KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Zsuzska79

2017. október 15.

Már az első használat után imádtam. Rögtön látszott a hatása. Még soha nem volt ilyen sima a bőröm. Biztosan megveszem a teljes kiszerelést.

Zsuzska79
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

marliz

2017. október 12.

Hónapok óta használom kb. heti 3-szor ezt, és mellette heti 1-2-szer a G&G Smooth out hámlasztót is. A kettő együtt nekem szuper páros. Még ennyire szép, sima, egyöntetű nem volt a bőröm ezelőtt. Nagyon sokáig elég a nagy kiszerelés, az utazó méret Smooth out-ból van meg nekem, azt kb. 3 hónapja használom, és bőven van még benne.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Maja92

2017. október 9.

Szerettem volna szeretni, ez az első geek&gorgeous termék amit kipróbáltam, de sajnos én sem veszek észre semmilyen változást a bőrömön.

Update: Gyulladt pattanásra tettem éjszakára és reggelre szépen lehúzta, pedig ezek nálam általában visszafordíthatalanok.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

viragi

2017. október 2.

Ez az első Geek&Gorgeous termék, amit kipróbáltam, egyből bevállaltam a nagy kiszerelést. Előtte Paula Calm Redness BHA 1% hámlasztó lotion-ját használtam, de kíváncsi voltam rá egyrészt a jó értékelések, az összetevői miatt illetve az sem mellékes, hogy barátibb az ára. A lotionhoz képest ez nagyon híg, vízszerű és hiába próbálok, csak kis mennyiséget kiönteni belőle, úgy érzem, hogy több megy mellé, mint amennyi végül az arcomra kerül. (persze lehet, hogy ez csak az én bénaságom, tenyérbe öntöm és úgy viszem fel az arcomra) Ezt leszámítva nincs vele gondom, nem irritál, sima lesz tőle a bőröm. Én általában kétnaponta használom esténként, nyáron is végig ezt használtam. A pattanás lehúzásában úgy érzem, hogy rosszabbul teljesít mint a PC. Sajnos az állaga miatt nem tudok rá 5-t adni.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Nemlin

2017. szeptember 11.

Első hámlasztó folyadékom, egyelőre hetente kétszer használom. Ámulva nézem, hogy fokozatosan tűnnek el eddig maradandónak gondolt foltok, pöttyök az arcomról. Nem irritál, számomra egyszerűen tökéletes!

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

HRenata

2017. szeptember 2.

Amikor megjelent, rögtön megvettem. A bőröm hajlamos érzékeny lenni, korábban a heti 1-2-szer használt (más márkájú) aha irritálta, azért választottam ezt. Tényleg kíméletes, nulla irritáció, viszont persze a hatása sem ugyanaz, és így kicsit kevés nekem. Hiányzott az aha hatása. Megvettem a G&G Smooth out-ot kis kiszerelésben, ami viszont heti egyszer használva nagyon jó és nem is bántja a bőröm, ezt pedig elhasználom a többi napon, de ha elfogy, valószínűleg kipróbàlom a Cheer Up-ot. Ettől függetlenül első hàmlasztónak, vagy szuper érzékeny bőrre tökéletes ez a termék.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Hanna83

2017. augusztus 13.

Nekem nem igazán vált be. Furcsa szaga van, és ráadásul semmilyen látványos hatást nem tapasztaltam rendszeres használat mellett sem. Számomra ez kevés. A PC BHA 2%-os liquid hámlasztónak azonnal látható hatása van, nekem az sokkal jobban tetszik..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Riababa

2017. július 29.

Érzékeny bőrömre keresek olyan hámlasztót, ami hatékony, de nem okoz tartós bőrpírt.
Nagyon sajnálom, hogy ennyi pozitív értékelés után, én nem tudok hasonlót írni. Különösen azért, mert nagy rajongója vagyok Apolkának. Már a vásárláskor sejtettem, hogy a 4% PHA+BHA kevés lesz. Kevés volt. Rendszeres használat után sincs semmilyen látható változás.
Az egyik bloggerina oldalán olvastam, hogy 5% AHA alatt szerinte nincs értelme a hámlasztóknak. Igaza van! Nagyon jó lenne egy jóval töményebb verziót kipróbálni PHA-ból. Most próbálom felváltva használni a Cheer Up-pal.

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

cinnamon

2017. július 22.

Nyárra kerestem olyan kémiai hámlasztót, ami nem teszi a bőrt fényézékennyé. Nem rég kezdtem használni, így csak rövid távú hatásokról tudok egyelőre beszámolni. Gyorsan, könnyen beszívódik, hidratál, nem szárítja a bőrt. Az aktív pattanásokat nyugtatja, a bőrképet nagyon szépen egységesíti. Ja, és nagyon cuki és praktikus a csomagolása is. Csak a 30 ml-es verziót vettem meg kipróbálásképp, de vagy ezt vagy a mandulasavas verziót biztosan be fogom szerezn normál méretben, igazi hiánypótló termékek a magyar piacon!

cinnamon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Hajni1980

2017. július 17.

Kezdőknek kiváló! Nem őt akartam megvenni, de amikor nagyon nekiindultam, hogy én akkor tényleg kipróbálom a kémiai hámlasztást, akkor őt találtam meg a shopban (amelyikhez oda volt írva, hogy nyáron is lehet használni, mivel nem teszi fényérzékennyé a bőrt.) Kezdésnek kiváló. Nem lehet vele túlhámlasztani, másnaponta használom. Mitesszereim száma jelentősen csökkent. Nagyon sokáig elég lesz. Az én kombinált bőrömre is jó, de később veszek vele ütősebbet, de persze csak is ebből a márkából.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.