KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kise

2017. december 1.

Lassan két hónapja használom, ez az első hámlasztóm. Látványos változást nem tapasztaltam, vannak pattanásaim az államon, de mivel hormonális alapon jönnek ki időnként, nem tudom be a hámlasztó hibájának. A bőröm vízmegtartó képességén kicsit javított, bár még csak most jön az igazi téli időszak, ami az ellenségem. Most megpróbálom a heti két- három alkalmat bővíteni négyre, illetve gondolkodom aha hámlasztón is a pigmentfoltjaim miatt. Amúgy nagyon igényes a csomagolása, imádom a pattintós nyitást. Én mindig a tenyeremben dörzsölök el pár cseppet, majd úgy viszem fel arcra. Szerintem így nem pazarlok el annyit, mint vattakoronggal.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

ami2015

2017. november 25.

Rutinos hámlasztónak számítok. Először a Cheer up változatot vettem meg, de erősnek bizonyult, sehogy se sikerült eltalálni a gyakoriságot vele. Akkor vettem ebből egy kis kiszerelést és megtaláltam a számomra a piacon fellelhető legjobb hámlasztót. Tényleg mindenfélét próbáltam már, olcsótól a PC hámlasztókig, de egyik se jöhet ennek a közelébe se, ami az én bőrömet illeti. Nem tudok vele túlhámlasztani, minden nap használom, nyáron is végig használtam. Első termék, ami végleg eltüntette az államon újra és újra előjövő, fájdalmas, sokszor kinyomhatatlan pattanásokat, bőr alatti gyulladásokat. Azóta már megvettem a teljes kiszerelést és remélem, hogy mindig gyártani fogják, mert számomra csodaszer kategória. Gratulálok a készítőknek, hiánypótló terméket alkottak.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

svekits

2017. november 18.

Egy ideje már nincsenek komoly gondok a bőrömmel, de pár hónapig kiesett a hámlasztó a rutinomból, mert minden hámlasztóm elfogyott, és ki akartam próbálni egy Geek&Gorgeous terméket mindenképpen, napokig vacilláltam, hogy melyiket vegyem meg, mert eléggé bírja az arcom a hámlasztókat, de PHA hámlasztóm még nem volt, szóval ezt dobtam be a kosárba. A csomagolása szerintem a lehető legjobb, tetszik a műanyag biztonsági záró cucc a flakon tetején, hogy ne folyjon ki a folyadék, meg szép, stílusos a fehér flakon. Vattapamaccsal használom, amit kicsit pocsékolósnak érzek, de máshogy nem nagyon lehet megoldani, de végülis nem vészes ez sem.
Ha nagy ritkán előjön valami gyulladt pattanás a fejemen, szépen leviszi a pirosságot és a gyulladást, illetve egységesebbé teszi a bőrképem is és rögtön felvitel után felfrissítő hatása is van. Szépen beleillik a rutinomba, kb heti 2-szer használom, általában esténként.
Úgy érzem, nem hiánypótló termék, ezért adok neki "csak" 4 csillagot, de abszolút meggyőzött. Ha elfogy, biztosan ki fogom próbálni a többi hámlasztót is, mert nagyon tetszenek a termékek összetevői, és az áruk is abszolút rendben van.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

agnescz

Korcsoport: >54
2017. november 14.

Kis kiszerelésben rendeltem, de liter számra fogom venni.:) Az arcomon halványítja a foltokat és egyenletessé teszi a bőröm.
Mivel olvastam, hogy többen kipróbálták kiütésre is a hámlasztókat, így én is kísérletet tettem.
Van a bokám körül egy tenyérnyi elszíneződött terület, ahol apró kiütések jelennek meg tavasszal, ez őszre barnás folttá alakul, de állandóan ott van és nagyon csúnya. Pár napja használom rá ezt a folyadékot, és már alig látszik. Egy száraz foltot is kezeltem vele a hátamon, az is szépen kisimult. Amit még észrevettem, hogy mióta használom az arcom elképesztő mennyiségű krémet vesz fel. Eddig se voltam kispályás, de most pillanatok elkenek egy 50ml-s hidratálót.

agnescz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 14.

Zsuzska79

2017. október 15.

Már az első használat után imádtam. Rögtön látszott a hatása. Még soha nem volt ilyen sima a bőröm. Biztosan megveszem a teljes kiszerelést.

Zsuzska79
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

marliz

2017. október 12.

Hónapok óta használom kb. heti 3-szor ezt, és mellette heti 1-2-szer a G&G Smooth out hámlasztót is. A kettő együtt nekem szuper páros. Még ennyire szép, sima, egyöntetű nem volt a bőröm ezelőtt. Nagyon sokáig elég a nagy kiszerelés, az utazó méret Smooth out-ból van meg nekem, azt kb. 3 hónapja használom, és bőven van még benne.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Maja92

2017. október 9.

Szerettem volna szeretni, ez az első geek&gorgeous termék amit kipróbáltam, de sajnos én sem veszek észre semmilyen változást a bőrömön.

Update: Gyulladt pattanásra tettem éjszakára és reggelre szépen lehúzta, pedig ezek nálam általában visszafordíthatalanok.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

viragi

2017. október 2.

Ez az első Geek&Gorgeous termék, amit kipróbáltam, egyből bevállaltam a nagy kiszerelést. Előtte Paula Calm Redness BHA 1% hámlasztó lotion-ját használtam, de kíváncsi voltam rá egyrészt a jó értékelések, az összetevői miatt illetve az sem mellékes, hogy barátibb az ára. A lotionhoz képest ez nagyon híg, vízszerű és hiába próbálok, csak kis mennyiséget kiönteni belőle, úgy érzem, hogy több megy mellé, mint amennyi végül az arcomra kerül. (persze lehet, hogy ez csak az én bénaságom, tenyérbe öntöm és úgy viszem fel az arcomra) Ezt leszámítva nincs vele gondom, nem irritál, sima lesz tőle a bőröm. Én általában kétnaponta használom esténként, nyáron is végig ezt használtam. A pattanás lehúzásában úgy érzem, hogy rosszabbul teljesít mint a PC. Sajnos az állaga miatt nem tudok rá 5-t adni.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

Nemlin

2017. szeptember 11.

Első hámlasztó folyadékom, egyelőre hetente kétszer használom. Ámulva nézem, hogy fokozatosan tűnnek el eddig maradandónak gondolt foltok, pöttyök az arcomról. Nem irritál, számomra egyszerűen tökéletes!

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

HRenata

2017. szeptember 2.

Amikor megjelent, rögtön megvettem. A bőröm hajlamos érzékeny lenni, korábban a heti 1-2-szer használt (más márkájú) aha irritálta, azért választottam ezt. Tényleg kíméletes, nulla irritáció, viszont persze a hatása sem ugyanaz, és így kicsit kevés nekem. Hiányzott az aha hatása. Megvettem a G&G Smooth out-ot kis kiszerelésben, ami viszont heti egyszer használva nagyon jó és nem is bántja a bőröm, ezt pedig elhasználom a többi napon, de ha elfogy, valószínűleg kipróbàlom a Cheer Up-ot. Ettől függetlenül első hàmlasztónak, vagy szuper érzékeny bőrre tökéletes ez a termék.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.