KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

revontulet

2018. február 16.

Eletem elso hamlasztoja, es mivel nem volt tapasztalatom ezert ugy gondoltam az itteni velemenyek hatasara, hogy ezzel probalkozom eloszor, mert erzekeny borre is ajanlott es gyengebb hatasu. Nagyon elegedett vagyok, 1 honapja hasznalom, eleinte minden masnap, kesobb naponta az esti rutinomban. Ki kell kiserletezni a mennyiseget, mivel elofordult, hogy az orromon lathatoan hamlott a borom mert kicsit tobbet sikerult hasznalnom, de kozel sem olyan veszesen, mint egy borradirral. Osszessegeben egysegesebb es puhabb az arcborom, eltuntek a kisebb mitesszerek is a szam korul es az orromon is. Nem szarit es keves is eleg belole, igy a kis kiszereleles is meg kitart egy darabig. Valoszinuleg a napi rutinom resze marad, kesobb lehet, hogy kiprobalom a marka kicsivel erosebb termeket is.

revontulet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

LydiaDeetz

2018. február 15.

Csodaszer :) Két kis kiszerelést elhasználtam, mielőtt beruháztam volna a teljes méretű termékre, tehát biztos vagyok benne, hogy imádja a bőröm. Minden este használom, pár hét után látványosan tisztább, kisimultabb, valahogy egyszerűen szebb a bőröm. Nagyon kíméletes, soha nem okozott irritációt, kiütéseket, pattanásokat és úgy újítja meg a bőrt, hogy nincs látványos hámlás, ami alapozó használata után látszana. A csomagolás szuper praktikus és biztonságos utazáshoz is, a lecsavarható kupak alatt van egy kis műanyag, 'biztonsági zár'.

LydiaDeetz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

hennniii

2018. február 8.

Még friss a szerelem, alig 3 napos, de már tudom, hogy ez tartós lesz. Kellemesen összehúzza az arcom, nem csíp, nem szárít. Kis göbök vannak az arcomon, de mintha azokat is "ritkítaná". Puhább is az arcom és nekem még az a kicsit jódos-fertőtlenítős szaga is bejön. Csak ajánlani tudom, mert sokáig elég lesz a 100 ml!!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

YolandiVisser

2018. február 2.

Miután megállapítást nyert hogy rosaceás az arcom (szerencsére még az első stádium), elkezdtem tudatosabban figyelni, hogy a megfelelő termékeket használjam, amik nem irritálják a bőrömet. Ennek a keretében ruháztam be a Calm Down-ra, mert sokat ígérő kiegészítőnek tűnt az esti, főként hidratáló rutinomhoz. Viszont a használata után annyira belobbant az arcom, hogy aludni se bírtam, annyira égett a bőröm. Ilyen még nem fordult elő velem.
Egy héttel később újra próbálkoztam, direkt leheletvékony réteget vittem fel, és ugyanez történt.

YolandiVisser
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Leander

2018. január 23.

Naponta használtam felváltva a Cheer Up-pal, így csak a kettő együttes eredményéről tudok beszámolni, ami nem rossz. Számomra azért nem volt egy game changer, de bőven hozta azt, amit pl. a Nu Skin 180 hámlasztó tud, sőt, valamivel talán jobb is a végeredmény - töredék áron. Nem szüntette meg teljesen a bőröm egyenetlenségeit, alkalmanként mitesszer, pattanás is elfordul, de tényleg nagyon puha lesz tőle a bőr és valamennyire segít egységesíteni a bőrképet. Jelenleg azonban terhességem miatt amúgy is szépen kitisztult a bőröm - kíváncsi leszek mit tud nehezebb terepen, terhesség után. Sajnos, bár sokan írják, hogy a barna foltokat is segít eltüntetni, e tekintetben nem érzek javulást, bár az azt hiszem tényleg már a csoda kategória lenne. A használata egyszerű, az én bőrömet nem irritálta és az idők végezetéig kitart egy nagy flakon, napi/kétnapi használat mellett is.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

eprek

2018. január 16.

Első hámlasztóm! Sokat olvastam már a különböző termékekről, lehet, hogy túl nagy volt az elvárás, naponta 1x használtam zsíros bőröme, amig a kis kiszerelés tartott (pár hétig). Szép sima bőrt eredményezett, de csodát nem tett. Ráncaim még nincsenek, viszont sok pattanás utáni heggel kűzdök, ebben nagy változást nem hozott. Most folytatom a tesztelést a 6%-os Geek & Gorgeous Cheer up-al

eprek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Telihold

2018. január 14.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert az érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrömre nehéz kiválasztani a megfelelő szert. Az eltömődött pórusaim és a ráncaim miatt próbálkoztam mással, de az erősebb AHA hámlasztótól kivörösödik, begyullad a bőröm. Ettől viszont szerencsére nem. A pórusaim tisztábbak, a bőröm meg kisimultabb. Már a nagyobb kiszerelést is megvettem. Egyszer egy héten próbálkozom a 6%-os mandulasavas testvérével is.

Telihold
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

lupelupe

2017. december 30.

Egyszerűen tökéletes! Kétnaponta használom, plusz hetente egyszer a Smooth out hámlasztót. Egyenletes, sima lesz az arcbőröm.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Kise

2017. december 1.

Lassan két hónapja használom, ez az első hámlasztóm. Látványos változást nem tapasztaltam, vannak pattanásaim az államon, de mivel hormonális alapon jönnek ki időnként, nem tudom be a hámlasztó hibájának. A bőröm vízmegtartó képességén kicsit javított, bár még csak most jön az igazi téli időszak, ami az ellenségem. Most megpróbálom a heti két- három alkalmat bővíteni négyre, illetve gondolkodom aha hámlasztón is a pigmentfoltjaim miatt. Amúgy nagyon igényes a csomagolása, imádom a pattintós nyitást. Én mindig a tenyeremben dörzsölök el pár cseppet, majd úgy viszem fel arcra. Szerintem így nem pazarlok el annyit, mint vattakoronggal.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

ami2015

2017. november 25.

Rutinos hámlasztónak számítok. Először a Cheer up változatot vettem meg, de erősnek bizonyult, sehogy se sikerült eltalálni a gyakoriságot vele. Akkor vettem ebből egy kis kiszerelést és megtaláltam a számomra a piacon fellelhető legjobb hámlasztót. Tényleg mindenfélét próbáltam már, olcsótól a PC hámlasztókig, de egyik se jöhet ennek a közelébe se, ami az én bőrömet illeti. Nem tudok vele túlhámlasztani, minden nap használom, nyáron is végig használtam. Első termék, ami végleg eltüntette az államon újra és újra előjövő, fájdalmas, sokszor kinyomhatatlan pattanásokat, bőr alatti gyulladásokat. Azóta már megvettem a teljes kiszerelést és remélem, hogy mindig gyártani fogják, mert számomra csodaszer kategória. Gratulálok a készítőknek, hiánypótló terméket alkottak.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.