KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. március 27.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 , Eladó: Rosefan
Állapot: négyszer használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: CSAK személyes átvétel. Légyszi ne üsd le, ha nem tudod átvenni.
Krémmánia Kedvencek a -től
horzso

2017. április 15.

Kellett egy hét, mire megbarátkoztunk egymással. A PC 2%-os BHA lotion után kezdtem el használni. Első reakcióm azt volt, hogy nem hidratál eléggé. Pár napig morogtam rá, azon gondolkoztam, hogy mondjam meg Juditnak, hogy ez nem az igazi....Aztán egy reggelen arra ébredtem, hogy sokkal kevesbe piros foltos a bőröm, mint előtte. Azota naprol napra látom a javulást. Minden érzékeny bőrű sorstárssmnak ajánlani tudom, nem irritál, lehúzza a bőr pirosságát, és javítja a bőr összkèpét.
A csomagolással még küzdök, nem mindig sikerül elsőre kinyitnom, de tanulom az új technológiát. :)

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 15.

kontrakcio

2017. április 7.

Másfél hete használom még csak, de gondoltam megosztom az első benyomásaimat. Ez egy igen gyenge és kíméletes hámlasztó, úgyhogy aki az erősebb savakhoz van szokva, annak lehet, hogy csalódás lesz. Nincs meg az az azonnali látványos hatás, mint egy 7-10%-os AHA-nál például. De számomra ez nem negatívum, ugyanis úgy érzem, nagy szükségem volt egy ilyen termékre, mivel a bőröm nagyon érzékeny, így elég ritkán mertem a meglévő hámlasztóimat használni, nehogy túlirritáljam. (Főleg, hogy erősebb retinolos termékeket is használok, amiről viszont nem vagyok hajlandó lemondani.) Vízszerű az állaga, nincs semmilyen illata, és nem csípi a bőrt egyáltalán. Nem szárít, inkább hidratál. Abszolút nem okoz nálam semmilyen irritációt, akkor sem, ha minden nap használom, meg akkor sem, ha előző este retinoloztam. De így is működik: puhább, egyenletesebb a bőröm tőle. Szóval szerintem az érzékeny bőrűeknek ez igazi hiánypótló termék, de mindenki másnak is jól jöhet majd nyáron, ugyanis a PHA és a BHA nem fényérzékenyít. Mondjuk ha rajtam múlna, akkor azért néhány százalékkal több PHA is lehetne benne (azt még valószínűleg elbírná a bőröm), de így sem panaszkodom :))

Azt meg már csak így mellékesen említem meg, hogy nagyon igényes és ötletes a csomagolás, a márkanév is szuper, és bizonyára a másik két termék is nagyon jól sikerült - a 12% AHA ugyan nem nekem való, de a mandulasavat még biztosan ki fogom próbálni. :)

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

nikimanó

2017. április 6.

megérkezett hozzám is. első körben meglepett a tonik-szerű kinézete, de tényleg jó, hogy ilyen vízszerű, a PC gél mindig összeveszett nálam is a többi réteggel. Ez nem ragad és ez jó. úgy érzem elég lesz 2 naponta. még update-elek.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Laurencia

2017. március 27.

Az a baj, hogy a legtökéletesebb jellemzés erre a termékre nem szalonképes. A Szex és New Yorkban van egy egy epizód, amikor a lányok arról beszélnek, hogy mindig kell egy vésztartalék amikor az ember lányának éppen nincs pasija. A dugi dugó. Samantha ennél sokkal sarkosabban fogalmaz, én ezt nem teszem meg, mert nem óhajtok bannolódni.
Ellenben azt tudom mondani, hogy én a használat alatt semmi extrát nem tapasztaltam, az AHA-tól szép voltam, a mandulasavas pasim pedig minden igényem kielégítette, így örültem hogy van, de különösebben nem hatott meg.
Aztán jött az ősz, a hormonjaim helyre billentek a mandulasav már nem kellett végre, viszont utolért az évszakváltáskor konstans módon beköszöntő bőrszárazság. Mivel az utolsó tesztlötty ott ült még a hűtőben, így minden mindegy alapon elkezdtem tonerként használni.
Reggelente a MAC Lightful C, esténként ez.
Így az igazi. Ha többet alkalmazom akkor itt a BHA elkezd fordítottan működni és nem jó. Szerintem ki kell ennél a terméknél tapasztalni, kinek mikor és mennyi elég belőle.
Kiszáradt, vízhiányos bőrnél napi egyszer, ez az én mennyiségem.
A vésztartalék, amikor semmi sem jó.
Szóval ő a pót pasi, amikor a mandulasav sok.Szeretem.

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

Reggelente a MAC Lightful C, esténként ez.
Kiszáradt, vízhiányos bőrnél napi egyszer, ez az én mennyiségem.
A vésztartalék, amikor semmi sem jó.
Szóval ő a pót pasi, amikor a mandulasav sok.Szeretem.

Pöti

2017. március 27.

Én is tesztalany voltam, én csak egy körben, mert az én bőröm már edzett, illetve nem is érzékeny és rozaceára se hajlamos, szóval a célközönség semmi esetre se én vagyok. Maga a termék nagyon kellemes, nem ragad, nem csíp, a vízhiányt is enyhíti (az viszont nekem igencsak van), érzékeny, vízhiányos bőrre ajánlanám.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

2017. március 27.

Volt szerencsém részt venni a termék tesztelésében, és mindenkinek csak ajánlani tudom. Korábban a PC 2%-os BHA folyadékot használtam hámlasztásra, amit nagyon szerettem, de ez a termék még annál is sokkal jobb. Ugyanolyan alaposan hámlaszt, egyenletes felszínű bababőrt csinál, viszont ennél a terméknél abszolút semmiféle szárító hatást nem érzek, ha esetleg úgy alakul hogy bealszok a kisfiam mellett és nem kerül már semmilyen hidratáló krém rá, akkor sem érzem reggel, hogy húzódna a bőröm. Minimális irritációt sem tapasztaltam, pedig elég érzékeny a bőröm, és a rozaceás foltjaimat sem "bántja". Állaga vízszerű, folyékony, nem hagy semmiféle ragacsos réteget, nem "veszik össze" a rákent krémekkel, szérumokkal. Mindennapos használatra is tökéletesen alkalmas, bár én inkább 2 naponta használom, mert úgy érzem ez is elég. Tényleg csak ajánlani tudom, nagyon örülök, hogy egy új magyar márka született és állt elő egy (illetve három) ilyen szuper termékkel. Ott lesz a helye mindig a rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és konzisztenica növelő anyag.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Egy viszonylag új, szerkezetileg a propylene glycolhoz hasonló glikol féle, melyet oldószerként, emulgeáló és hidratáló tulajdonságai miatt használnak. További részletek itt

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.