Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kovexti

2018. szeptember 21.

Enyhe hámlasztót kerestem, pirosodó bőrömre. Nekem tetszik a hatása, de valóban nem szabad sokat várni önmagabán ettől.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Eer

2018. szeptember 21.

Egy nagyon enyhe hámlasztó, használat után miniüálisan feszesít, fényesebbé teszi a bőrt, de hosszú távon (3 hónap) nincs látható hatása. Érzékeny bőrre, hámlasztokkal ismerkedni jó lehet, de látványos eredményt (önmagában) nem szabad várni tőle.

Eer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

anneshirley

2018. szeptember 2.

A tavaszi-nyári időszakra kerestem gyengéd hámlasztót, és a hazai szépségipar támogatásának jegyében rá esett a választásom. A gyengédség kipipálva, soha nem okozott irritációt, de öthavi rendszeres használat után nem tudom, hogy csinál-e bármit. Összességében talán valamivel "letisztultabbnak" nevezhető a bőröm, de ez elég szubjektív, és annyi biztos, hogy érzékelhetően nem javított semmilyen bőrproblémámon (van néhány sajnos). Az összetevők nagyon szépen hangzanak, de sajnos elmaradt a csoda. A kisebbik változatot vettem meg, és milyen jól tettem, mert egyszerűen nem akar elfogyni, hihetetlen módon még mindig félig van a flakon, pedig nem spórolok vele. A kiszerelés praktikus, viszont a festék csúnyán kopik a kupakon, és az ilyenre háklis vagyok. Az elmondottaktól függetlenül biztosan fogok még próbálkozni a márkával, mert a koncepció nagyon szimpatikus és az árak sincsenek elszállva.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

abicicaaa

2018. augusztus 20.

Tavasz ota ot hasznalom, nem szerettem volna felhagyni a hamlasztassal a nyar miatt, igy raesett a valasztasom, mert o a leggyengedebb.
Csupán heti egyszer hasznalom, tobbszor nem merem, nagy valtozast nem vettem észre. Extra erzekeny a borom, nem pattogtam ki, de tul nagy valtozast nem is erzekeltem. Talan egysegesebb a borkepem, de hogy ezt melyik termeknek koszonhetem, nem tudom.
Ha megkockaztatom a heti 2 alkalmat es tortenik valami, updatelek.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Ha megkockaztatom a heti 2 alkalmat es tortenik valami, updatelek.

koirankeksii

2018. augusztus 13.

Azt hiszem 5 hónap használat után most már kifejthetem a véleményemet. Szorosan a TO leggyengébb retionidjával kezdtem el együtt használni, először heti 2x csak. Az első 1,5 hónapban olyan szinten pattanásos voltam, hogy többen megkérdezték, hogy mi történt az arcommal. Egyszer összeszámoltam és 22 db volt rajtam egyszerre (korábban hosszú évekig 0 db volt), de nem rettentett vissza, olvastam erről az effektről. Hosszú várakozási idő után eltűntek a pattanások (azóta csak ritkán van pár, de gyakrabban, mint mielőtt nem használtam volt a két terméket), viszont ha este használom a Calm-ot és reggel felkelek nagyon szép lesz tőle a bőröm, így már nem tudnám nem használni.
Az viszont kimaradt, hogy leges legelső használatnál, a felkenés után 4 órán keresztül melegedést éreztem a bőrömön és teljesen ki is pirosodott (picit megjedtem, de utána elmúlt), és a második használatnál ennek nyoma se volt.
Most kipróbáltam a mandulasavas változatot is. Féltem tőle mert az erősebb, de viccen kívül, semmi különbséget nem érzek a kettő között. Mindkettő ugyanolyan hatásos :) a PHA-t már újra is rendeltem. A legkisebb üveg március óta megvan, és még mindig van benne.

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

nagyorsolya78

2018. augusztus 7.

A kezdődő rozaceám miatt óvatosan kell hámlasztanom, így fájó szívvel lemondtam a csodaszer AHA-termékekről. Már bő fél éve használom ezt, Paula BHA-i után. Nem olyan wow-élmény, mint egy 12%-os AHA, ami kb. új bőrt csinál. Csöndesen teszi a dolgát, szép a bőröm.
Biztos szerencsés a genetikám is+évek óta fényvédőzök, de látványosan jobb állapotban van az arcbőröm, mint más 40 éveseknek.

nagyorsolya78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ercsike76

2018. augusztus 7.

Kezdő hámlasztóként erre gondoltam, hogy kipróbálom és nem csalódtam. Este használom, arcmosás után. Nagyon híg folyadék, nem csíp, illatra is minimális de kellemes. Lassan elfogy az első flakonom és szépen alakul a bőröm. Nekem pár nap használat után eltűntek a bőr alatti kis dudorjaim, azt eddig semmivel nem tudtam eltakarítani. Nem pattanás, nem is mitesszer, ilyen bőr irritáció lehet. De ezektől elmúltak. aztán puhult a bőröm, simult, a mostani állapotát nagyon szeretem. Nem is kenek rá semmi alapozót, bb krémet, púdert. Gyönyörű az összkép!
Újra fogom venni.

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Újra fogom venni.

s05

2018. augusztus 3.

Sajnos nekem csalodas volt ez a hamlaszto, semmilyen hatast nem tapasztaltam (igaz, negativat sem), pedig mar 2-3 honapja hasznalom rendszeresen.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

dzsanki

2018. július 22.

Most nyáron ezt használom reggel-este, és nagyon szeretem. Nálam változó, hogy milyen összetételű és formulájú hámlasztót szeret a bőröm, a G&G-hez mindig visszatérek, mindhárom hámlasztó nagyon jó. Jelenleg ez bőven elég, AHA most nem kell, heti egyszer használom a TO 30%-osát a heti bőrápolás keretében, de ennyi. Arcmosás után ez a termék az első, nagyon jól hűsít, mindig jó érzés bepacskolni a bőrbe, és valóban hidratál és nyugtat is, de segít abban is, hogy a bőr tiszta és friss maradjon. Túltolni én nem tudom szerencsére, a napi kétszeri használatnak csak előnyét látom. A másik két hámlasztó is jó, viszont ez az egyetlen, amit télen-nyáron bárki használhat, kezdő hámlasztóknak is kiváló.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

gioia

2018. július 1.

Fantasztikus ez a termék. Féltem kicsit a hámlasztástól, mert elég érzékeny a bőröm és a fényvédelemre is fokozottan oda kell figyelni mellettük. Ennél egyből megtetszett az, hogy nem fényérzékenyít és ráadásul a legérzékenyebb bőrre tervezték. Heti 2-szer használom kb. és a bőröm sokkal szebb azóta. Egyenletesebb, a mitesszerek is kevésbé gyűlnek be és a pórusok is irtó picikék lettek. Ráadásul alig fogy, pedig a kisebb kiszerelést vettem meg kipróbálás céljából. Nagyon folyékony, van egy ici-pici illata, könnyű felvinni és a csomagolása is nagyon praktikus. Volt, hogy pattanásra tettem rá és azzal is tudott mit kezdeni. Remélem, hogy sose vonják ki a forgalomból:)

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Propanediol, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.