KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Geek & Gorgeous

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7400 Ft

4% PHA + BHA hámlasztó folyadék, ami segít üdébbé & ragyogóbbá tenni a bőrt, hosszabb távon pedig egyenletesebbé teszi a bőrtónust, nyugtatja az ézékeny bőrt és növeli a bőr vízmegtartó képességét.

Ár: 7400 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 4900 , Eladó: Lizzie Brown
Állapot: Háromszor használt, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Hanna83

2017. augusztus 13.

Nekem nem igazán vált be. Furcsa szaga van, és ráadásul semmilyen látványos hatást nem tapasztaltam rendszeres használat mellett sem. Számomra ez kevés. A PC BHA 2%-os liquid hámlasztónak azonnal látható hatása van, nekem az sokkal jobban tetszik..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Maja92

2017. augusztus 1.

Szerettem volna szeretni, ez az első geek&gorgeous termék amit kipróbáltam, de sajnos én sem veszek észre semmilyen változást a bőrömön. Előtte Paula BHA 2% hámlasztóját használtam ami bevált, de nem volt sokáig rendelhető így jött ez. Elhasználgatom, de nem veszem újra.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Riababa

2017. július 29.

Érzékeny bőrömre keresek olyan hámlasztót, ami hatékony, de nem okoz tartós bőrpírt.
Nagyon sajnálom, hogy ennyi pozitív értékelés után, én nem tudok hasonlót írni. Különösen azért, mert nagy rajongója vagyok Apolkának. Már a vásárláskor sejtettem, hogy a 4% PHA+BHA kevés lesz. Kevés volt. Rendszeres használat után sincs semmilyen látható változás.
Az egyik bloggerina oldalán olvastam, hogy 5% AHA alatt szerinte nincs értelme a hámlasztóknak. Igaza van! Nagyon jó lenne egy jóval töményebb verziót kipróbálni PHA-ból. Most próbálom felváltva használni a Cheer Up-pal.

Riababa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

cinnamon

2017. július 22.

Nyárra kerestem olyan kémiai hámlasztót, ami nem teszi a bőrt fényézékennyé. Nem rég kezdtem használni, így csak rövid távú hatásokról tudok egyelőre beszámolni. Gyorsan, könnyen beszívódik, hidratál, nem szárítja a bőrt. Az aktív pattanásokat nyugtatja, a bőrképet nagyon szépen egységesíti. Ja, és nagyon cuki és praktikus a csomagolása is. Csak a 30 ml-es verziót vettem meg kipróbálásképp, de vagy ezt vagy a mandulasavas verziót biztosan be fogom szerezn normál méretben, igazi hiánypótló termékek a magyar piacon!

cinnamon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Hajni1980

2017. július 17.

Kezdőknek kiváló! Nem őt akartam megvenni, de amikor nagyon nekiindultam, hogy én akkor tényleg kipróbálom a kémiai hámlasztást, akkor őt találtam meg a shopban (amelyikhez oda volt írva, hogy nyáron is lehet használni, mivel nem teszi fényérzékennyé a bőrt.) Kezdésnek kiváló. Nem lehet vele túlhámlasztani, másnaponta használom. Mitesszereim száma jelentősen csökkent. Nagyon sokáig elég lesz. Az én kombinált bőrömre is jó, de később veszek vele ütősebbet, de persze csak is ebből a márkából.

Hajni1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

LedaKoszegi

2017. július 6.

Korábban nem próbáltam hámlasztó hatású termékeket, de mindig szemeztem velük. Ezzel a termékkel nagyon elégedett vagyok, gyönyörű, egészséges, üde bőrt varázsolt nekem (hozzáteszem, nincsenek nagy bőrhibáim) és még a pattanások is gyorsabban eltűntek tőle. Újra fogom vásárolni, bár nagyon lassan fogy, nem ke belőle sok egyszerre.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

ancsa29

2017. július 3.

Elotte Paula BHA 2% liquidet hasznaltam,mar attol is sokat javult a borom,de miota ezt hasznalom,elkepeszto.. az tunt fel,hogy egyre tobbszor fordul elo,hogy szokasos modon nyulnek az alapozomert,de belenezek a tukorbe es rajovok,hogy aaaa nem is kell ma (sem😊). Nagyon szepen helyretette es kordaban tartja a borom,imadom!!!millio csillag jar neki,tuti ujraveszem😊

ancsa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

rono

2017. július 1.

Kb. 1,5 hónapa használom ezt a hámlasztót, és mivel korábban még nem használtam hámlasztó terméket, és vékony a bőröm plusz hajlamos érzékenyen reagálni, ezt a legenyhébb verziót választottam a Geek&Gorgeous családból. Az elmúlt hetek alatt kitapasztaltam, hogy nekem akkor igazán látványos a hatása, ha napi kétszer, reggel és este is használom. A vízhiányos területeket nagyon remekül kordában tartja - és már nem is nagyon jelentkeznek az arcomon - tényleg egyenletesebb a bőrfelszínem (amit már az 1. használat után is láttam), és a szokásosan pirosas területek is halványabbak. Szóval valóban azt teszi, amit ígér, ami valljuk be, manapság elég ritka bármilyen termékről is legyen szó. Ezért öt csillag. Viszont mivel napi kétszer kell használnom, így viszonylag gyorsan fogy. Ha elfogy, valószínűleg meg fogom próbálni a 6%-os mandulasavas tesóját is, mert semmilyen nemkívánatos reakciót nem mutatott erre a bőröm, sőt!

rono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

veravera

2017. június 7.

3 hete használom. Az arcomon sajnos semmi csodálatos változást nem tapasztalok. Türelmes vagyok, lehet, hogy kell még neki idő... Viszont! A felkaromon apró kiütések, dudorok jelentek meg a kisfiam születése után. Nem lepődtem meg, már az előző két terhesség után is így volt. Nagyon idegesítő és csúnya jelenség, keratosis pillaris a neve. Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem kenni a karom ezzel a hámlasztóval és két hét alatt nagyon szépen rendbehozta. Még nem tökéletes (valszeg erősebb hámlasztót is elbírna), de sokkal szebb és simább, nagyon örülök neki. Így megelőlegzem az 5 csillagot, aztán ha az arcom nem változik, kegyetlenül levonok egyet.

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

annaotottkovacs

2017. május 22.

Már 6 éve, hogy kozmetikushoz járok, aki tökéletesen kitisztítja a bőrömet a kis faggyúmirigyeimtől, amik miatt a bőröm felszíne mindig göcsörtös volt, amik a kezelést követő nap már szinte újra érezhetőek voltak, és amiket állandóan nyomkodtam, így a helyük is megmaradt olykor, illetve több, mint egy évig küzdöttem a perioralis dermatitis nevű kis szörnyűséggel, ami sok kellemetlenséget okozott számomra. Egy barátnőm hívta fel a figyelmet a hámlasztók használatára, illetve arra, hogy Magyarországon a kémiai hámlasztás egyáltalán nem elterjedt, de most dobták piacra ezt a típusú hámlasztót, próbáljam ki. Hogy őszinte legyek, imádom a krémeket, mindig használok valamit, de egy idő után ráadásul érzékennyé is tették a bőrömet. Megrendeltem hát ezt a hámlasztót, és kb. 1,5 -2 hét után MINDEN bőrproblémám megszűnt. Az arcom olyan sima, mint amilyen utoljára max. 10 évesen lehetett. Ha nem használok hidratáló krémet, ez a hámlasztó akkor sem szárítja ki az én, egyébként száraz, vízhiányos bőrömet. Ha használok is bármilyen krémet, akkor az is csak a gyógyszertári alapkrém. Ez a kettős kombó az, ami teljesen megváltoztatta még az önbizalmam is, a bőröm állapotának javulása miatt. Csak ajánlani tudom!! Köszönöm!

annaotottkovacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.