KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gerovital

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. február 20.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Aktív növényi hatóanyagainak köszönhetően serkenti a hajnövekedést és megakadályozza a hajhagymák károsodását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ccvc

2015. december 7.

Ilyenem is volt, samponnal együtt használtam, semmi hatás. Inkább valami vitamin kéne hajhullás ellen, nem ilyen kicsitbüdös löttyök.

ccvc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

zsuzska80

2015. november 30.

Praktikus,könnyen hasznàlható. Hajmosàs utàn hasznàltam,meg ma kétszer,azóta bizsereg a fejbőröm. A hajamat nem zsírosítja. A masszírozàssal összegubancoltam,hosszú hajam,de mégse maradt egy szàl se a fésűbe:) csak ez a bizsergés.. remélem ez jót jelent:) mert a hajhullàsra hasznàl!! Ő először végre:)

zsuzska80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

PiciBrigii

2015. október 29.

Pár napja iszonyúan elkezdett hullani a hajam (kb 2 hete még csomós és durva tapintású is helyenként..), pedig soha nem szokott hullani. Persze, akinek nagyon hosszú a haja "beképzeli, hogy hullik; többnek látszik" bla bla bla...nem..2 kézzel dobáltam ki a hajam, de csak akkor, amikor vizes volt. Megvettem ezt a kis terméket, gondoltam egye fene kipróbálom, de nem fűztem hozzá sok reményt...2-szer (!!!) használtam eddig, és negyed annyira se hullik már a hajam! Tökéletes!!

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

Móni@nya

2015. április 4.

Kb. két hónapja használom, samponnal együtt. Illata kellemes, kicsit alkoholos. Nagyon könnyen el tudom mérni az adagot, és olyankor bizony megy a kapkodás, ne folyjon a szemembe. Hetente 2x fújkálom hajmosás után, ennek ellenére csak 1/4-e hiányzik a flakonból. A hajam kevésbé hullik, rengeteg új babahajam van, mintha kicsit gyorsabban is nőne. Ez persze annak a hatása is lehet, hogy sampon, pakolás és szérum után is lelkiismeretesen masszírozok. Talán az alkoholosságának köszönhetően, picit lassabban zsírosodok vissza. A hajfestéket nem bántja, igaz hogy csak árnyalatnyi a különbség az eredeti hajszínemmel, a kevés ősz hajszál és a fény miatt.
A sampon újravevősnek tűnik, a szérummal kapcsolatban még van időm dönteni. Ha nem lenne ennyire alkoholos ...

Móni@nya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.

momo

2014. február 26.

2 falkonnal használatm el az utóbbi 1 hónapban - elég nagyvonalúan fújkálom, egy flaska nincs 1000 Ft, úgyhogy a mennyiségen ne múljon... Tudom, hogy egy hónap nagyon kevés, de talán az első kicsi naptári mérföldkő mellé odabiggyeszthetem: hatása eddig semmi. Adok még neki 2 hónapot és újra jelentkezem.

momo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

ST

2013. szeptember 19.

A 2. flakon hajhullás elleni sampont ezzel egészítettem ki, de nem tapasztaltam pozitív változást.

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Monika20

2013. július 19.

Most kezdtem el hasznalni kellemes illata van hajmosas utan 2 percig kell maszirozni a fejborbe.

Monika20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 19.

csaktom

2013. március 21.

a hajam puha, selymes lesz tőle, már ezért megéri használni, nem úgy, mint a schauma fito-koffeines hajápolótól, amitől ragacsos lett. és nagyon erős mesterséges illata sincs

csaktom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 21.

muckó

2013. február 28.

Most fogyott el egy flakonnal. Nem volt rossz, már egy használat után felére csökkentette a hajhullást, de teljesen nem szüntette meg.

muckó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

Bibi

2012. február 11.

A hozzá illő samponnal használtam, nagyon szerettem. Isteni illata van,ami a következő hajmosásig érződik. Hatása szinten érezhető pár hét használat után.

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-40, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol, Zinc PCA, Glucose
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!