KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1147 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: Seda, Módosítva: 2015. január 25.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Folyékony selymet tartalmazó formulája könnyű kifésülhetőséget és fényt biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fethadri

2018. augusztus 10.

Nem rossz termék, mert kifésülhetőbb a hajam és az illata is szuper, de zsírosít, ezért a hajvégekre használom csak.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Barby831

2018. június 13.

tobbi fajta is ugyan olyan jo szerintem. mindegy melyiket veszed. konnyu kifesulhetoseget biztosit es szebb tole a hajam.

Barby831
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

mercixoxo

2018. június 11.

Nagyon szeretem! Nem hagy ragacsos érzetet maga után, nem zsírosodik tőle a hajam, éés a derékig érő hajam nagyon könnyen ki tudom fésülni a segítségével. Az illata meg ráadásul nagyon finom. Ajánlom!!

mercixoxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

lexx

2018. május 22.

Olllllllyan jó illata van :))) Imádom. szerencsére nem csak ez az egy pozitívuma van. Abszolút hozza amit ígér; sokkal könnyebben fésülhető haj (törölközpszáraz hajra szoktam fújni), puha - illatos hatás.

lexx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Hecate

2018. május 2.

Könnyebb kifésülni vele a hajam. Puhává teszi és csillogóbbá. Az ára kedvező, az illata jó, de ezeket más ilyen Gliss Kur hajsprayknél is tapasztaltam. Azért kap mégis öt csillagot, mert a hajszálaim ezzel a Gliss Kur cuccal a legpuhábbak. A hidratáló képessége azért lehetne erősebb.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

szixiclaire

2018. április 6.

Csodás illata van, és valóban könnyebb kifésülni a hajamat mióta használom😊

szixiclaire
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Csodás illata van, és valóban könnyebb kifésülni a hajamat mióta használom😊

Eria

2018. március 18.

Elégedett voltam vele, az illata jó volt, a hajam kifésülhető és puha.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Elégedett voltam vele, az illata jó volt, a hajam kifésülhető és puha.

vajdalilla22

2018. március 17.

Évek óta ilyen Gliss Kur spray-ket használok hajmosás után. Kellemes az illatuk, segítenek a fésülködében, puhává teszik a hajam és csillogást adnak neki.Bármelyik spray-t csak ajánlani tudom.

vajdalilla22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

ZsaNo0707

2018. február 27.

Régebben használtam. Talán könnyebben fésültem ki a hajam hajmosás után, de ennyi. Nem tett semmit sem a hajammal. Az illatát szerettem.

ZsaNo0707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Fruzsika941210

2017. december 24.

Miért nem lehet már kapni :( ? Mindet próbáltam mindet szerettem de ettől olyan gyönyörű fényes lesz a hajam főleg ha befonom és rá fújom és az illata .ebayrol rendeltem legutóbb mert már sehol sem látom :(

Fruzsika941210
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.