KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   1147 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: Seda, Módosítva: 2015. január 25.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Folyékony selymet tartalmazó formulája könnyű kifésülhetőséget és fényt biztosít.

Ár: 1000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: új, Helyszín: Bp, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nicolekitti

2017. november 11.

Szinte az összes Gliss Kur sampont, és kifésülő sprayt végigpróbáltam, sosem éreztem különösebben változást közöttük. Egyedül a pirosak nem jöttek be, mert a benne levő rózsától viszketett a fejbőröm.
Ezzel is maximálisan meg voltam elégedve, de a Total Repeair változatnál maradtam.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

gulbulbogar

2017. november 3.

Ápolt,fényes, töredezettmentes lett tőle a hajam, sokáig elég, nem kell belőle sokat használnom, hogy a kívánt hatást elérjem.

gulbulbogar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

LunaFlor

2017. október 14.

Nagyon szeretem, ahogy egy barátnőm párja fogalmazott, "hercegnős" az illata. Segíti a fésülést, ápol is picit, de azért több hidratálást is el tudnék viselni tőle. Mindazonáltal jópár palackkal elhasználtam az évek során, mert hajmosás után is megfelel, de főleg hajmosások közötti könnyű ápolásnak és kényeztetésnek ideális. :)

LunaFlor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

gloriana

2017. szeptember 27.

Imádom! A legjobb termék a világon!

gloriana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Imádom! A legjobb termék a világon!

dizabella01

2017. szeptember 2.

Régen használtam, lassan fogy és puhává varázsolja a hajat, nekem nagyon tetszett, vízes hajra használtam főleg. Az illata kicsit furcsa, olyan édesítőszerre hasonlít, cukorkás. Újravenném!

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ciklon3

2017. augusztus 31.

Hosszú hajú kislányoknál is bármilyen gubancosodást helyre lehet vele hozni! Óvónéniknek csodaszer:-) -persze, szülővel egyeztetve a használatát. Abszolút hiszti-mentes hajkibontás :-) selymes, csillogó végeredmény

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

mlaura897

2017. augusztus 8.

Könnyen kifésülhetővé tette a hajam, valamint nagyon jó az illata. Én hajmosás után a nedves hajamra szoktam hasznáni.

mlaura897
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Dorika06

2017. augusztus 4.

Kb.fél éve vettem meg,de még most is a háromnegyede megvan belőle. Nagyon szeretem,hogy a mosás utáni, gubancos állapotból,sima lesz a hajam.Igai csodaszer és még az illata is szuper! :)

Dorika06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

jkrisztie2

2017. július 25.

A kedvenc kifésülő balzsamom, 100 flakonnal vettem már. Illatát évek óta imádom, csak egy-két fújás kell belőle, szépen rendbe teszi a nehezen kezelhető hajamat. Mostmár a kislányom hajára is fújok néha belőle, nagyon tetszik neki "anya balzsamja", így könnyen rá tudom venni a hajmosásra is. 😊
Na, de úgy néz ki nem lesz 101. flakon. Sehol se találom. Már nem gyártanák ezt a szuper kis terméket?

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

eszter123123123

2017. július 22.

szupcsi

eszter123123123
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

szupcsi

Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.