KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: klimomelinda, Módosítva: 2013. július 9.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A rúzs tokját egy fiatal és tehetséges Place Vendôme-i ékszerész, Lorenz Bäumer tervezte. A nőies vonalvezetésű, vízszintes kialakítás egy titkot rejt magában: amikor a rúzst elővesszük, egy kis tükör is felnyílik. A rúzsnak letisztult, modern dizájnja van, a kompakt mágnesesen záródik. Ez a kivételes termék igazán elsőosztályú formulával dicsekedhet, amiben egy igen különleges összetevő is megtalálható: a rubin por, ami optikai fehérítőként működik, kihozza az árnyalatok színét és ragyoságát. Természetes aktív összetevők teszik teljessé a formulát, ami feltölti, kisimítja, hidratálja és puhává teszi az ajkakat.

25 árnyalatban kapható.

Joaninha

2017. január 5.

Ez a rúzs egy álom és nem csak a külseje miatt. Na jó, persze a külseje rengeteget dob a latba. Egyszerűen zseniális ez a kivitelezés! Annyira praktikus, imádom! És szuperelegáns, valóban csak úgy árad belőle a luxus, ez a rúzs talán egy életérzés is. Még gimnazista koromban volt egy rúzstartó dobozkám, talán az Ázsia Centerben találtam rá véletlenül, volt benne egy tükör is és pont belefért egy klasszikus formájú rúzs. Akkoriban mondjuk csak szinezett hidratálókat használtam, de akkor is olyan jó érzés volt látni is, hogy mit csinálok, ehhez viszont nem kellett előszednem a komplett sminkcuccom a piperetükörrel. És egyedül a Guerlain volt képes ezt az ötletet a tökélyig fejleszteni. Le a kalappal! A rúzs textúrája egyébként nagyon krémes és egyáltalán nem szárít, sőt nagyon jól hidratál és emellett pedig nagyon tartós is. Nyilván foltot hagy a poháron például, de evés-ivás közben szépen kopik, nem feltünően, nem ül ki az egész rúzs az ajkak szélére és nem kopik le teljes mértékben. Nincs különösebb illata vagy íze, ami nálam abszolút plusz pont. Nagyon tetszik, ha gazdag lennék vennék vagy még 5 másik színt, de egyelőre beérem az én Géraldine-ommal. :)

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

cinoci

2016. november 25.

Külsőre csak úgy árad a luxus ebből a rúzsból, simogatja az ember lelkét, ha csak ránéz! Gyönyörű a csomagolása, masszív, fényes fém tok, kis tükörrel a belsejében, kívül gravírozva a márka jelzés, tényleg nem spórolták ki az anyagot belőle! (Elsőre meg is lepődtem, hogy milyen nehéz.) Eddig oké is lenne, ha az ember azért venne rúzst, hogy más előtt villogjon vele. De!!!
A 62 Georgia árnyalat van meg, ami egy hússzínű rózsaszín. Maga a szín szép, abszolút rendben van, de azt kell, hogy mondjam, hogy 1 rétegben semmi extra, ki merem jelenteni, hogy egy jobb drogériás rúzs tudja ugyanezt. Közel sem érzem azt a luxus érzetet, amit vártam. Ok, szép a színe, de két rétegben sincs közel sem olyan pigmentált, mint egy Mac vagy egy Estee Lauder Envy rúzs. Krémes, nem szárít egyáltalán, de nem is extra tartós. Szívem szerint az ára miatt lehúznám 3-asra, de ránézek a csomagolásra és egyszerűen jobb kedvem lesz tőle! Szóval a külcsín csillagos ötös, a belbecs nekem csak hármas. Így egy jószívű 4-est kap.

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Blackbird

2016. május 5.

864-es,Rouge grenat a szerencsés kiválasztottam.Ez egy rétegben egy ragyogó hétköznapi rúzs, építve az a színt,-ami nem feltűnő,de a hiánya annál inkább-teljessé teszi az outfitet. Kissé pinkes rózsaszín,valami gyönyörű,szaténos ,vagy inkább kicsit lakkos finish-el.Szépen,könnyen felvihető,nem szárít,helyén marad,nem folyik meg.Szépen,fokozatosan kopik-ez a csomagolásban rejlő tükör segítségével könnyen kompenzálható.Mintha arra találták volna ki a csomagolást,hogy rúzst igazítsunk vele,nyilvánosan-és ezzel őrjítő szexualitást sugározzunk mindenki felé,aki csak látja.
Illata éppenhogycsak,bájos kis dorombolós rúzsillat.
Maga a csomagolás robosztus,súlya is van,ha kipattintjuk a rúzst belőle,könnyed érzés,kicsit mókás is,minta sugallná,hogy ez egy nehézbombázó,de viselni könnyű,sikkes.
Drága,de ez egy Guerlain.Nem csak a rúzsról,hanem a luxusérzetről,a vele járó életérzésről is szól.A minősége ehhez mérten teljesen rendben van,de ez nem nesszeszerbe dobálós rúzs,hanem külön kis zsebbe-akár farmerébe,akár egy ősrégi bőrkabátéba- dobnivaló,sikkes,pimasz darab.

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

Illata éppenhogycsak,bájos kis dorombolós rúzsillat.

dorkaww

2016. március 4.

A Giny nevű 13-as árnyalat van meg. A tökéletes nude szín, bármikor szívesen felteszem mert nem hivalkodó és minden sminkhez nagyon jól passzol. A csomagolása 10/10-es nekem tetszik a tükör benne talán picit súlyosabb a termék maga de ettől független semmi probléma nincs vele. Ugyan picit borsos az ára, de mivel egy minden alkalomhoz tökéletesen alkalmazható színről van szó így minden forintot megért.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

cske

2015. február 6.

Rúzsnak egy kicsit gyenge a színe, de én pont ezért szeretem

cske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Rúzsnak egy kicsit gyenge a színe, de én pont ezért szeretem

claudia.nyilas

2014. július 9.

Fantasztikus csomagolást kapott, igazi luxus termék ez is. De nem csak a külcsíny szuper, mert belbeccsel is társul. Nekem Brenda színben van meg, ami egy akár mindennapokban jól kihasználható visszafogott rózsaszín szín. Szuperul hidratálja az ajkakat.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

szeliger

2013. december 12.

Madame Batifole (860) fuksziaszínű árnyalatban és tökéletes. Szerettem volna így a karácsonyi ünnepek közeledtével egy igazán szép, minőségi rúzst. Szívem szerint külön értékelném, mert limitált kiadás, nemcsak a színében, hanem a csomagolásban is. Minden elismerésem a formatervezőé, a tok tökéletesen simul a kézbe, a rajta lévő csipkeminta kifejezett luxusérzetet sugall, kellően nehéz, mint egy kis ékszer. A benne rejlő tükröt ugyan nem sokszor használtam, de még eljöhet az ideje, hogy csak ez a rúzs és egy zsebkendő lapul a táskámban. Az első próbánál a kézfejemre feltéve kicsit vadnak találtam a színt, de gondoltam főleg estére fogom hordani, bevállalom. Tévedtem, nem csak estére hordom, egész napos viselet és nagyon tetszik, a szájon igen jól mutat. Nagyon könnyen felvihető, szépen terül, egy húzással megfelelő mennyiségű festéket visz fel. Szép lakkos fénye van, gyönyörűen tartja magát, ceruza nélkül sem csúszkál ki. Nem cserepesedik, tartós, 5-6 óra múlva is inkább csak egy kicsit a fénye tompul. Nem ragad, ivásnál a poharat csak egy picit fogja, ha megnyalom az ajkaimat, akkor egyáltalán nem hagy nyomot a pohár szélén. Evésnél szép egyenletesen kopik, ha nincs mód újrafeltenni (de miért ne lenne, hisz benne a tükör), akkor is vállalható marad. Nem kell a felvitele előtt semmiféle aláhidratálás, sőt, nagyon kellemes viselet. Az első egy-két órában kifejezetten mintha hidratálna is, aztán később pici húzó érzést ugyan tapasztaltam, de maga a rúzs tökéletesnek látszott. Nem olcsó, de tekintve, hogy egyszerűen nem találok benne hibát, nagyon megérte. Nem tudom, hogy más árnyalatban is ennyire elégedett lennék-e, de ebben a színben minden szempontból nagyon eltalálták.(Springsteen33 figyelmébe különösen ajánlom.)

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 12.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Kétféle színben vettem meg ezt a rúzst (amúgy is Guerlain-fan vagyok). A rúzst magát imádom, mert tényleg jó minőségű, szép (és viszonylag tartós) szinek. A tükrös megoldás is jó lenne, de két baja van: egyrészt nagyon súlyos, másrészt a benne lévő mágnes miatt óvakodni kell, hogy a telefonom közelébe kerüljön a táskámban. :-( Volt régebben a Guerlainnek olyan tükrös megoldása, hogy a rúzs tokja egyszerű volt és könnyű, és csak a tok egyik végéből lehetett kiforgatni egy kis kerek tükröt, ami bőven elég volt arra a célra, amire rendeltetett. :-) Csak a csomagolás miatt 4 csillag.

Maniac girl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Nessy

2013. november 11.

Én is az őszi kollekcióban találtam meg a számomra tökéletes színt. Ami a legtöbb nőnek a "kell valami Chanel" az nálam mindenképpen kell valami Guerlain.:-)
Igazi luxus érzést kelt külsőre belsőre.
Gyönyörűen hidratálja az ajkakat, csodás fénye van, rajtam viszonylag tartós.
A kedves kis BHT és hasonlók nem kellenének bele, de édes méreg ez...ilyenkor nem tudok natúr csaj lenni....

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

Igazi luxus érzést kelt külsőre belsőre.
Gyönyörűen hidratálja az ajkakat, csodás fénye van, rajtam viszonylag tartós.

Yndre

2013. szeptember 10.

Az idei őszi limitált csipkemintázatú kollekcióból vettem meg a Madame Reve árnyalatot. Csodaszép rúzs, tényleg jól hidratál és nagyon krémes a textúrája, de nekem eléggé bele tud ülni az ajkaim barázdáiba, főleg, hogyha ki van száradva... A finishe gyönyörű fényes, a tartóssága átlagos. Nagyon szeretem, de ár/érték arányban csak 4-es.

Bővebb tesztért és fotókért látogass el a blogomra:

Yndre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Bővebb tesztért és fotókért látogass el a blogomra:

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.