KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon. Hatékonyan csökkenti a töredezettség miatti hajhullást. Akár 100%-os eredmény a korpásodás ellen.

Betti21

2017. szeptember 20.

Évente pár alkalommal kiszárad a fejbőröm, sajnos hullik is, ilyenkor használom ezt a típusú sampont. A korpát leviszi, a hajhullásban nem vettem észre változást. Hosszú a hajam kétszer mosom át, egy másik tápláló samponnal is, ezért hogy bármilyen más hatása lenne nem tűnt fel.

Betti21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Melcsike94

2017. szeptember 17.

Az illata nagyon finom,jó korpára és zsíros hajra..viszont egy baj van vele hogy szárítja a hajam.

Melcsike94
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Vivenna

2017. szeptember 12.

Tipikus H&S. Imádnivaló. :)
Zsíros hajúaknak csak ezt a márkát lenne szabad használni. Extra gyorsan zsírosodó hajam van, a H&S sampon összes fajtájának köszönhetően 3-4 napig nem zsírosodik!
Most kipróbáltam ezt, semmi csalódás. Megszokott illat, megszokott "zsírosság mentesség".
5 csillag, ez nem is kérdés. Nem tudom hogy csinálják, de remélem soha nem változtatnak az összetevőkön. :D

Vivenna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Tipikus H&S. Imádnivaló. :)

nikolettazsofia

2017. augusztus 23.

Aaa egyszerűen imádom az illatát és azt, hogy valóban betartja amit ígér. Nem korpásodok és a hajam is sokkal szebb mióta ezt használom, nem töredezik és nem is száll annyira. Abszolút újravevős.

nikolettazsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

cintialaura

2017. augusztus 20.

Gyorsan zsírosodó hajam van, örülök ha olyan sampont használhatok amitől nem zsírosodik jobban a hajam. Soha nem gondoltam volna, hogy egy head&shoulders sampon lesz a kedvencem, de tényleg bevált. Nem feltétlenül tolja ki a hajmosások közti időt, de mégsem halok bele ha harmadnapos a hajam, és nem is kócos tőle sosem.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hopi

2017. augusztus 9.

Főként korpásodás ellen vettem, de reméltem, hogy kicsit táplálja is a hajam és meggátolja a töredezést. A korpásodás ellen kiváló, azt viszont nem tudom, hogy mennyire erősíti a hajat, mivel mellette rengeteg más terméket is használok. Annyi bizonyos, hogy ettől a sampontól sokkal selymesebb lesz a hajam, mint más márkáktól. Az illata kellemes, jól habzik, sokáig elég egy flakon és ami a non plus ultra: Egyáltalán nem zsírosítja a hajam!

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Catwoman94te

2017. augusztus 8.

Nekem korpás és zsíros a hajam. Számtalan sampont próbáltam már a gyakori zsírosodást sajnos egyikük sem szüntette meg , viszont a korpásodást egyetlen sampon tünteti el nekem és az a CSAK IS A HEAD & SHOULDERS !! Így hát kipróbáltam ezt a változatát is, hozza a tipikus minőséget. Kellemes illat, olyan tipikus, tiszta fejbőr és frissesség érzet. A hajvégeim is szebbek. Én szeretem. :)

Catwoman94te
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Lilás piros.