KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hopi, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon. Hatékonyan csökkenti a töredezettség miatti hajhullást. Akár 100%-os eredmény a korpásodás ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hopi

2017. augusztus 9.

Főként korpásodás ellen vettem, de reméltem, hogy kicsit táplálja is a hajam és meggátolja a töredezést. A korpásodás ellen kiváló, azt viszont nem tudom, hogy mennyire erősíti a hajat, mivel mellette rengeteg más terméket is használok. Annyi bizonyos, hogy ettől a sampontól sokkal selymesebb lesz a hajam, mint más márkáktól. Az illata kellemes, jól habzik, sokáig elég egy flakon és ami a non plus ultra: Egyáltalán nem zsírosítja a hajam!

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Catwoman94te

2017. augusztus 8.

Nekem korpás és zsíros a hajam. Számtalan sampont próbáltam már a gyakori zsírosodást sajnos egyikük sem szüntette meg , viszont a korpásodást egyetlen sampon tünteti el nekem és az a CSAK IS A HEAD & SHOULDERS !! Így hát kipróbáltam ezt a változatát is, hozza a tipikus minőséget. Kellemes illat, olyan tipikus, tiszta fejbőr és frissesség érzet. A hajvégeim is szebbek. Én szeretem. :)

Catwoman94te
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Lilás piros.