KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik
Ár: 500 Ft , Eladó: nettazsofia
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
kriszti98

2016. november 8.

Nálam abszolút bevált. Nagyon jól tisztít, nem szárít, jó árban van, és gazdaságos. Nem gondoltam, hogy ilyen jó, simán veri a jóval drágábbakat is.

kriszti98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

nyauka

2016. június 28.

Tegnap jutottam hozzá nagyon jó áron (749-ft, kicsit félek is hogy kifutó termék, azért ennyi vajon?) és hát komolyan mondom ez egy csoda nekem. Itteni vélemények alapján vettem, mert eddig sosem találtam olyan tonikot, ami nem hagy fura érzést -réteget- az arcomon. Alapjába véve zsíros, csillogós arcom van, de ezzel együtt elvileg vízhiányos, na már most tegnap óta használom, és komolyan az arcom már szebb lett, egyenletes, tiszta érzés, nem zsírosodok úgy, de nem is szárít, puha és selymes, még reggel is így keltem, amin meglepő is volt, mert eddig mindig zsíros fénylő arccal keltem, most meg teljesen normalizálódott a dolog. Valahogy jó belenézni a tükörbe. A vattapamacson mindig van szennyeződés mikor törlöm vele, szóval szedi szépen a szennyeződéseket, szememre is próbáltam,. és a sminket is leszedte szépen....szóval köszönöm nektek hogy ajánlottátok!!!!!!!!!!!!! Rohanok is a DM-be és ennyiért megveszek előre még egyet,. nehogy eltűnjön.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 28.

regc90

2016. május 1.

Borzasztóan szeretem! Amit esetleg nem szedek le elég figyelmesen a Helia-D micellás vízzel, ez hipp-hopp leszedi, még a kisebb alapozó nyomokat is. Tényleg mindent leszed, amit le kell. Nem szárít, nem hagy ragacsos utóérzetet, hamar beszívódik, és puhává varázsolja a bőrömet. Az illatát én speciel nagyon szeretem. :) Ár/érték arányban is ott van. Ha elfogy, biztos, hogy újraveszem.

regc90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

eszterbarna

2016. április 14.

Első pár flakon csodaszer volt, a bőröm nagyon szép volt a használata mellett, alig volt pattanásom. Aztán egyik flakon használatánál észrevettem, hogy piros foltok jelentek meg az arcomon.. Azt ki is dobtam. Utána fél évre rá láttam, hogy megint változtattak az összetevőkön, mert most már színtelen lett. Gondoltam egy próbát megér, mert a valaha használt legjobb tonikom volt. Hát nem olyan mint amilyen régen volt. Ugyan még mindig jól tisztít, de pattanásaim ugyanúgy vannak.

eszterbarna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

laural

2016. február 11.

A Helia D arctisztító tejjel együtt használtam, nem volt rossz, de nem is hidratálta a bőröm. Azóta találtam olyan tonikot/lemosót, ami mellett sokkal szebb/hidratáltabb lett a bőröm, így ez a termék tőlem csak 3 csillagot kap.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

doradegyrmt

2016. január 24.

Még a dm-ben vettem akciósan, szerettem volna egy tonikot, jó ideje nem használtam már. 1000 forint volt, nem is fűztem hozzá nagy reményeket, de hatalmasat csalódtam szerencsére! Az illata nagyon jó, a bőröm nagyon szereti :)
Reggeli zuhany után, de még arckrém előtt, és lefekvés előtt is szoktam használni.

doradegyrmt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

palzsu

2016. január 14.

Nagyon jól tisztít, jó az illata, nem ragacsos, frissít is. Sokáig elég, alig kell belőle egy kicsi a vattakorongra. Hosszú ideig nem használtam előtte tonikot, ha ez elfogy, nem is kísérletezek tovább, újraveszem.

Update: a felénél tartottam, amikor nagyon elkezdett szárítani. Így félre kellett raknom. Mínusz egy csillag.

palzsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

rabbitdoubt

2015. október 21.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, leárazva vettem anno a Rossmannban - de milyen kár, hogy azóta nem találtam ilyen leárazást! :( Előtte alkoholos tonikom volt, úgyhogy amikor elkezdtem ezt használni, úgy gondoltam, hogy eh, ez nem is tisztít, olyan, mintha vízzel mosnám meg az arcomat - eltekintve attól, hogy utána kellemes lett puha lett az érintése :). Aztán sajnos kifogyott... gondoltam kipróbálok mást, biztos hasonlóan jó, mondjuk legyen egy Clean&Clear (akkor még nem ismertem ezt az oldalt, hogy utánanézzek :)). Életem hibája volt... Azóta már két másik tonikkal is kísérleteztem, amit ajánlottak, de mindegyik zsíros hatást hagyott a bőrömön, csak ez nem. Biztosan újra fogom venni! :)

rabbitdoubt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 21.

Lexy89

2015. július 28.

Szerettem. Sokáig elég és jól tisztít.

Lexy89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Szerettem. Sokáig elég és jól tisztít.

dnsmakeup

2015. május 21.

Összességében nem rossz, de találtam egy még jobbat és annak adtam inkább 5 csillagot.

dnsmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.