KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Imádom a Hélia-D termékeket, de ezt valahogy nem tudtam szeretni...csípte a szemem, a bőröm. Sajnos nekem nem vált be és nem vettem észre, hogy annyira használt volna..Sajnálom :(

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

pisonce

2017. augusztus 11.

Szuper, úgy leviszi a sminket, mint a kisangyal! :) Tökéletes!

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Szuper, úgy leviszi a sminket, mint a kisangyal! :) Tökéletes!

lilla93

2017. augusztus 4.

Első micellás vizem, így nem tudom más termékekhez hasonlítani, de nem is akarom. Önmagában nagyon szeretem a Helia D termékeket, jobban, mint a Garniert, ezért esett rá a választásom és nem csalódtam. Imádom az illatát (Gigi arctoniknak van ilyen illata), az első teszt alapján kiválóan teljesít. Én először nagyon pacsálós mennyiséggel törlöm át egyszer az arcom, majd száraz vattapamaccsal, és tökéletesen lehoz mindent. A szemkörnyékemen többször át kell törölni, de nem is várom el, hogy elsőre lehozzon onnan mindent. Nem irritál, pedig érzékeny a bőröm. Úgyhogy összességében bátran ajánlom mindenkinek.

lilla93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

nikolett

2017. július 28.

Kicsit csip.. es hasznalata utan lemosom. Egy semleges elmeny, egy termek, amit nem veszek ujra.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Dorokos

2017. július 13.

Hogy ez mennyire jó cucc.....azt hittem, hogy csak az alkoholos "durva" tonikok szedhetik le a sminket, hát nem!!!! Szuperül lehozza a sminket, szemre mondjuk vízálló szemfesték lemosót használok, de az arcomra, nyakamra tökéletes, ma 3x vettem újra, 990 Huf és sokáig elég!

Dorokos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

buba83

2017. július 12.

Fantasztikus az illata és használat után érzem, hogy milyen puha tőle a bőröm. Az arcomon nagyon szeretem, bár a sminket nehezebben szedi le, annak ellenére, hogy nem vízálló spirált használok. Ezért -1 csillag, de nekem sokkal jobban bevált mint a Garnier micellás vize.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Juliette Cavill

2017. július 10.

Szeretem a szememre használni, mert- bár alapvetően eléggé érzékenyek- ez a lemosó nem irritálja őket. A hatékonyságban viszont lenne mit javítani még. Az ára kedvező.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

caty

2017. június 23.

Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem. Jól tisztít.

caty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem. Jól tisztít.

nusysan

2017. június 23.

Szerintem egy elég gyenge micellás víz, a szemsmink eltávolításához kifejezetten sok kell, hogy boldoguljon vele. Nekem enyhén irritálja a bőröm - mindig kipirosodik tőle és viszket -, valamint egy ragacsos réteget hagy rajta, amit sokszor nem bírok elviselni. Nem tartom jó terméknek.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

dendi

2017. június 13.

Szuper termék. Finom az illata, jól lemossa a sminket, tisztít. Nem irritálja a bőrt.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1