KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Krémmánia Kedvencek a -től
caty

2017. június 23.

Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem. Jól tisztít.

caty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem. Jól tisztít.

nusysan

2017. június 23.

Szerintem egy elég gyenge micellás víz, a szemsmink eltávolításához kifejezetten sok kell, hogy boldoguljon vele. Nekem enyhén irritálja a bőröm - mindig kipirosodik tőle és viszket -, valamint egy ragacsos réteget hagy rajta, amit sokszor nem bírok elviselni. Nem tartom jó terméknek.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

dendi

2017. június 13.

Szuper termék. Finom az illata, jól lemossa a sminket, tisztít. Nem irritálja a bőrt.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

ZitaSt

2017. június 5.

Ár-érték arányban tökéletes, nagyon kellemes az illata és selymes tapintású lesz utána a bőröm.

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

ZsoZsi35

2017. május 28.

Számomra tavaly kb. augusztus óta A MICELLÁS VÍZ! Nagyon sokáig a Garnier volt nálam a Number One, de az utolsó üveggel valahogy megváltozott minden. Valamiért bűdös lett :(, pedig mindig visszazártam a kupakját - így nagyon vártam, hogy elfogyjon (ami a Garnier 400 ml-s kiszerelését elnézve elég sok időben telik. :( Szóval tudtam, hogy más kell, ahogy azt is, hogy tuti nem BALEA, mert az sem vált be. Kb. a 3-4 flakonnal használom már. Nagyon szeretem, isteni az illata az első használattól az utolsóig. Megváltoztatva a sminkeltávolítási gyakorlatomat, nem az első lépésként használom, hanem a másodikként, (először habzó arctisztitóval áztatom fel a sminket). Tökéletesen működik, nem csíp, mindent leszed, és bár "csak" 200 ml így is sokáig elég és 7 napból 5 nap tuti használom. Nagyon remélem, hogy soha, de soha nem vonják ki a forgalomból. :)

ZsoZsi35
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Lulu123

2017. április 27.

Ez az első micellás víz amit kipróbáltam, és nagyon elégedett vagyok vele. Ugyan én nem sminklemosásra használom. Natúr arcmosó szappannal szoktam lemosni előtte az arcomat (manna vagy olivia natural). Korábban azt gondoltam, hogy a szappannál jobban semmi nem tisztít, de ez a víz még akkor is szed le szennyeződést, ha előtte kétszer átmosom az arcomat szappannal. Ami még hatalmas piros pont, hogy a mitesszerek és a pattanások is kezdenek elmúlni (kb 1 hete használom), amit eddig semmivel nem tudtam elérni. 25 éves létemre sajnos még most is úgy nézek ki néha, mint egy tini (pattanás ügyileg).

Lulu123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Voki

2017. április 25.

A sminket csak hellyel-közzel távolítja el, sokat kell használni belőle, a szemfesték ellen nagyon gyenge. Az illata nem a kedvencem, de kifejezetten rossznak sem mondanám. Nem irritálja sem a szememet, sem az érzékeny bőrömet szerencsére, viszont utána ragacsosnak érzem az arcomat tőle. Összességében nem mondom, hogy nagyon rossz, de van ennél százszor jobb termék is.

Voki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

doradora8998

2017. április 21.

Óriási Hélia-D fan vagyok, így kissé elfogult is nyilván.... de a hatás magáért beszél. :-) A szuper érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömmel is bátran merem ajánlani a 'sorstársaknak' arctisztításra és sminklemosásra egyaránt. Gyengéd, finom illata van puha és tiszta érzetet ad az arcbőrömnek, és a korábban próbált termékekkel ellentétben a szememet sem irritálja. Tőlem 5 csillagot kap! :-)

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 13.

Jó volt, jó volt... Lehozta a sminket, hidratált, puhította az arcbőrömet, viszont a szemem kicsit érzékeny volt rá, illetve a használata után maradt egy kis ragacsos érzet a bőrömön, amit nem mindig tudtam elvilseni, ugyanígy az illatát sem, többek között ezért nem vettem újra. Viszont aki olcsóbb micellás vizet keres, és akinek extra száraz bőre van, annak jól jöhet. Én inkább maradok a jól bevált Garnier-nél. :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 13.

hujberdo

2017. április 11.

Kellemes, jól eltávolítja a sminket, nekem kicsit sok az illata, de igazából az is kellemes és hamar elillan

hujberdo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1