KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz
Ár: 500 , Eladó: andreazsofia
Állapot: Több,mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nagyvica

2017. október 19.

Nekem sajnos nem hozza le a sminkemet tökéletesen, bár általában vízálló termékeket használok, amik nagyon pigmentáltak és különleges lemosás igényelnek. :-) De ettől egy kevésbe erős sminknél jó lehet. :-)

nagyvica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Csucsi08

2017. október 10.

Ajándékba kaptam a 100 ml-es kiszerelést. Egynek elmegy, de nem venném újra magamnak. Annyira nem tisztít jól, érdemes alaposan megmosni az arcot utána, már csak azért is mert egy fura réteget hagy maga után. Továbbá nekem túl illatos, egyre inkább kerülöm a parfümös termékeket. Nálam a Bioderma micellás vize mindent visz!

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Kingucii

2017. október 6.

1000 Ft-t vásároltam a Dm-ben,le volt árazva, gondoltam jó lesz próbaképp,mert egy sminklemosót szerettem volna vásárolni,mivel kifogytam.
Nincs benne káros összetevő, ami plusz pont, az illata is finom,kellemes és nyugtató.( kicsit zöld teás) DE nekem a szemsminket ( szemceruza,szempillaspirál, mindkettő vízálló) nem szedi le, elmaszatolja, mintha sima vízzel mosnám, az alapozót,szemtust szépen eltünteti. Nekem nem hagy ragacsos érzést,mint a Garnier micellás vize. Nem szárítja a bőröm,bár én utána a L'oreal skin perfection szérumját használom.Adok még egy esélyt neki, mert csak párszor használtam, eddig 4*.

UPDATE: Hát nem, nem az igazi. A szennyeződést, koszt szépen leszedi, sőt nagyon is, de a szemsminket fenthagyja. Arctisztítónak megállja a helyét, na de szemfestéklemosónak nem.
-2*

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

-2*

borb.biaa

2017. szeptember 20.

Én is a Garnierről váltottam erre, amit nagyon szerettem, de ezzel még jobban meg vagyok elégedve. Szépen leszedi a sminket, engem szerencsére nem irritál, és az illata is kellemes. Egyedül azt sajnálom csak, hogy nincsen belőle 400 ml-s kiszerelés, csak 200 ml-s.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

cherry19

2017. szeptember 10.

Valami nem stimmel.
L'Oreal és Garnier micivíz után váltottam erre a CF opcióra, de sokkal gyengébb szerintem, mint azok (sajnos).
Az illata nagyon jó. Imádom az illatát. Boldogabb lennék, ha nem lenne benne, de oh well, ez van.
Szemsmink eltávolítására használok csak micellást, arcom Balea Med Ultra Sensitive Waschgellel szoktam mosni. Ez csípi a szemem..valószínűleg a tejsav miatt, ami természetesen nem tűnt fel vásárláskor, de nem is ez zavar benne a legjobban, hanem hogy nem túl hatásos. 2-3 vattakorongot és jelentős mennyiségű terméket használok el, mire nagy nehezen levakarom az aznapi sminkem, míg a korábbiakkal 1 vatta elég volt mindkét szememre.
Nem lett a kedvencem, de el fogom használni.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Valami nem stimmel.
Nem lett a kedvencem, de el fogom használni.

lilla93

2017. augusztus 22.

Első micellás vizem, így nem tudom más termékekhez hasonlítani, de nem is akarom. Önmagában nagyon szeretem a Helia D termékeket, jobban, mint a Garniert, ezért esett rá a választásom és nem csalódtam. Imádom az illatát (Gigi arctoniknak van ilyen illata), az első teszt alapján kiválóan teljesít. Én először nagyon pacsálós mennyiséggel törlöm át egyszer az arcom, majd száraz vattapamaccsal, és tökéletesen lehoz mindent. A szemkörnyékemen többször át kell törölni, de nem is várom el, hogy elsőre lehozzon onnan mindent. Nem irritál, pedig érzékeny a bőröm. Úgyhogy összességében bátran ajánlom mindenkinek.

Update: Bevált, de viszonylag sokat kell használni belőle, emiatt nagyon gyorsan fogy. :/ Egy csillag minusz.

lilla93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

vandanikoletta

2017. augusztus 21.

Egyszerűen csak imádom! Jobb mint a Garnieres :D sokkal jobb! Csak sajnos nagyon gyorsan fogy :/

vandanikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Imádom a Hélia-D termékeket, de ezt valahogy nem tudtam szeretni...csípte a szemem, a bőröm. Sajnos nekem nem vált be és nem vettem észre, hogy annyira használt volna..Sajnálom :(

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

pisonce

2017. augusztus 11.

Szuper, úgy leviszi a sminket, mint a kisangyal! :) Tökéletes!

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Szuper, úgy leviszi a sminket, mint a kisangyal! :) Tökéletes!

nikolett

2017. július 28.

Kicsit csip.. es hasznalata utan lemosom. Egy semleges elmeny, egy termek, amit nem veszek ujra.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1