KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Lulu123

2017. április 27.

Ez az első micellás víz amit kipróbáltam, és nagyon elégedett vagyok vele. Ugyan én nem sminklemosásra használom. Natúr arcmosó szappannal szoktam lemosni előtte az arcomat (manna vagy olivia natural). Korábban azt gondoltam, hogy a szappannál jobban semmi nem tisztít, de ez a víz még akkor is szed le szennyeződést, ha előtte kétszer átmosom az arcomat szappannal. Ami még hatalmas piros pont, hogy a mitesszerek és a pattanások is kezdenek elmúlni (kb 1 hete használom), amit eddig semmivel nem tudtam elérni. 25 éves létemre sajnos még most is úgy nézek ki néha, mint egy tini (pattanás ügyileg).

Lulu123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Voki

2017. április 25.

A sminket csak hellyel-közzel távolítja el, sokat kell használni belőle, a szemfesték ellen nagyon gyenge. Az illata nem a kedvencem, de kifejezetten rossznak sem mondanám. Nem irritálja sem a szememet, sem az érzékeny bőrömet szerencsére, viszont utána ragacsosnak érzem az arcomat tőle. Összességében nem mondom, hogy nagyon rossz, de van ennél százszor jobb termék is.

Voki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

doradora8998

2017. április 21.

Óriási Hélia-D fan vagyok, így kissé elfogult is nyilván.... de a hatás magáért beszél. :-) A szuper érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömmel is bátran merem ajánlani a 'sorstársaknak' arctisztításra és sminklemosásra egyaránt. Gyengéd, finom illata van puha és tiszta érzetet ad az arcbőrömnek, és a korábban próbált termékekkel ellentétben a szememet sem irritálja. Tőlem 5 csillagot kap! :-)

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 13.

Jó volt, jó volt... Lehozta a sminket, hidratált, puhította az arcbőrömet, viszont a szemem kicsit érzékeny volt rá, illetve a használata után maradt egy kis ragacsos érzet a bőrömön, amit nem mindig tudtam elvilseni, ugyanígy az illatát sem, többek között ezért nem vettem újra. Viszont aki olcsóbb micellás vizet keres, és akinek extra száraz bőre van, annak jól jöhet. Én inkább maradok a jól bevált Garnier-nél. :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 13.

hujberdo

2017. április 11.

Kellemes, jól eltávolítja a sminket, nekem kicsit sok az illata, de igazából az is kellemes és hamar elillan

hujberdo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

lildiko

2017. április 11.

Hát közepesen jó sminklemosásra szerintem. De ha olajjal mosom le a sminket, aztán ezzel áttörlöm, akkor jól működik, csak annyi a baj, hogy eredetileg ugye pont sminklemosásra való, de abban nem maximálisan jó, ezért nem kap tőlem, csak három csillagot.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

kismadár

2017. április 11.

Sminklemosás után használom, hogy eltávolítsa a maradék sminket és szennyeződést, illetve reggelente csak ezzel mosom át az arcom. Tökéletesen működik, leszed mindent, amit kell. Nem irritál, bár ha nagyon-nagyon száraz a bőröm, akkor csíp egy kicsit. A hatásával elégedett vagyok, de az illata kicsit "nagyis", túl parfümös. :-) Szerettem, de kedvenc nem lett, a Biodermát ez sem tudja megverni.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

CKNYL

2017. március 24.

Nekem jól eltávolította az alapozót és egyáltalán nem irritált, ami az én bőrömnél kész csoda. Ragacsos érzet viszont nálam is maradt, és mivel azóta az "igazit" is megtaláltam, nem vettem újra.

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

Catmasin

2017. március 22.

Ennyire gyorsan nálam még lemosó nem fogyott el. Gyakorlatilag pont az a funkciója hiányzik, amire gyártották. Úgyhogy én smink eltávolításra már nem is használom. Reggelente áttörlöm vele az arcom, aztán jön a víz, mert írtóra ragad a bőröm utána. 2 csillag, mert viszont nem írritál, csíp semmi ilyesmi...full sminkhez gyenge, mint egy vödör víz az erdőtűzzel szemben.

Catmasin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

manyokata

2017. március 20.

Szépen tisztít, nem marad utána az a ragacsos érzés, ajánlom.

manyokata
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Szépen tisztít, nem marad utána az a ragacsos érzés, ajánlom.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1