KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz
Ár: 500 , Eladó: andreazsofia
Állapot: Több,mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Marcsika0720

2017. december 5.

Dm boxban volt, magamtól nem vettem volna meg.Elkötelezett híve vagyok a garnier rózsaszín kupakos micellás vizének, de mivel elfogyott( van itthon mindig belőle) gondoltam kipróbálom ezt. Az illata egy az egyben olyan mint a sárgadinnye vodkànak :D. A csomagolás katasztrófa alig bírom kinyomni a vizet a flakonból. A szemsminkkel nagyon nehezen bírkózik meg, főleg a spirállal. Nagyon sok sminkmaradvány marad a hasznàlata mellett. Korábban próbáltam a Helia d micellás sminklemosó kendőt az kuka lett annyira sz.r volt. Ezt elhasználom mert nem akarom kidobni. Ami biztos hogy a szemkörnyékemet nagyon szárítja, gondolom azért is mert dörzsölnöm kell a szemem hogy valamelyest leszedje a sminket. Tuti nem venném újra. És az illata meg .....kb. berugok tőle 😂

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Caesarine

2017. december 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, még a vízálló szempillaspirált is könnyedén eltávolítja. Előtte olajos sminklemosókat használtam, de használat után a szempillámtól a szemüvegem tiszta olajos lett, így ahhoz képest maga a megváltás.

Caesarine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Netta97

2017. november 19.

Nemrégen váltottam a CF életmódra, és kerestem egy micellás vizet, nem volt annyira drága és gondoltam miért ne. Eszméletlenül megszerettem, előtte Niveát használtam, de ez magasa veri, sokkal könnyebben eltávolítja a szemsminkem és ehhez olyan kellemes illat társul, hogy öröm használni, nem csípi a szemem, és nem szárítja a bőröm sem. Biztos, hogy újra vásárolom!

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

NagyGabriella1108

2017. november 12.

Semmi irritaciót nem okoz. Tisztit nem szárít , rugalmas friss a bőröm tőle. Nem szándékozok váltani . Nálam 5 * .

NagyGabriella1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

rANey

2017. november 7.

Nagyjából fél éve, amikor elkezdtünk figyelni a párommal arra, hogy a háztartásunkban fellelhető termékek közül, ami nem az, azt CF-re cseréljük. A Garnier kétfázisú micellás vizének az alternatívájaként vettem meg, és azt kell mondjam, maximálisan bevált, nagyon meg vagyok elégedve a termékkel! Olcsóbb is 700 Ft-tal, mint a Garnier, arról nem is beszélve, hogy sokkal hatékonyabban eltávolítja a sminkemet. Egyenlőre nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, egy darabig nem keresek másik alternatívát.

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Babsszi

2017. november 5.

Garnierről váltottam, mivel az nem cf ez pedig az. Meg vagyok vele elégedve összességében. Kellemes az illata, mondjuk ez eddig se volt szempont (mármint az illat), sőt nem is éreztem hiányát. A sminkemet szépen leszedi, azonban hagy egy kis olajos(?) réteget az arcomon, de mivel utána tonikkal mindig átmosom az arcom így nem zavar. Lehet, hogy fogok még kísérletezni más cf micellás vizekkel, de örülök hogy elsőre ilyen jó alternatívát találtam a Garnierre :)

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

nagyvica

2017. október 19.

Nekem sajnos nem hozza le a sminkemet tökéletesen, bár általában vízálló termékeket használok, amik nagyon pigmentáltak és különleges lemosás igényelnek. :-) De ettől egy kevésbe erős sminknél jó lehet. :-)

nagyvica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Csucsi08

2017. október 10.

Ajándékba kaptam a 100 ml-es kiszerelést. Egynek elmegy, de nem venném újra magamnak. Annyira nem tisztít jól, érdemes alaposan megmosni az arcot utána, már csak azért is mert egy fura réteget hagy maga után. Továbbá nekem túl illatos, egyre inkább kerülöm a parfümös termékeket. Nálam a Bioderma micellás vize mindent visz!

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Kingucii

2017. október 6.

1000 Ft-t vásároltam a Dm-ben,le volt árazva, gondoltam jó lesz próbaképp,mert egy sminklemosót szerettem volna vásárolni,mivel kifogytam.
Nincs benne káros összetevő, ami plusz pont, az illata is finom,kellemes és nyugtató.( kicsit zöld teás) DE nekem a szemsminket ( szemceruza,szempillaspirál, mindkettő vízálló) nem szedi le, elmaszatolja, mintha sima vízzel mosnám, az alapozót,szemtust szépen eltünteti. Nekem nem hagy ragacsos érzést,mint a Garnier micellás vize. Nem szárítja a bőröm,bár én utána a L'oreal skin perfection szérumját használom.Adok még egy esélyt neki, mert csak párszor használtam, eddig 4*.

UPDATE: Hát nem, nem az igazi. A szennyeződést, koszt szépen leszedi, sőt nagyon is, de a szemsminket fenthagyja. Arctisztítónak megállja a helyét, na de szemfestéklemosónak nem.
-2*

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

-2*

borb.biaa

2017. szeptember 20.

Én is a Garnierről váltottam erre, amit nagyon szerettem, de ezzel még jobban meg vagyok elégedve. Szépen leszedi a sminket, engem szerencsére nem irritál, és az illata is kellemes. Egyedül azt sajnálom csak, hogy nincsen belőle 400 ml-s kiszerelés, csak 200 ml-s.

borb.biaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1