KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Hélia-D Micellás Sminklemosó Víz
Ár: 500 , Eladó: andreazsofia
Állapot: Több,mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

zsofc

2018. február 4.

A parfümöt nem díjazom benne, de azon kívül nincs probléma a termékkel. Nekem a sminkem szépen leszedi, bár nem is használok kifejezetten vízállóként árult termékeket, és szerencsére nem is szárítja a bőröm. Bónusz, hogy magyar termék és hogy nem tesztelik állatokon.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Yubiri

2018. január 25.

Csodálkozom, hogy krémmánia kedvenc, nekem egyáltalán nem vált be.
Olyan terméket kerestem, ami a szememről és az arcomról is eltávolítja a sminket, szép az összetevő listája és még az illata is jó.
Az illata először kifejezetten tetszett, de pár használat után már nem, illetve ami még rosszabb benne, hogy a szempillaspirálos, szemtusos szemem egyáltalán nem tudja megtisztítani, szerintem ennél még a sima víz is jobb lehet....Hiába dörzsöltem - ami ugye a szemnek nagyon nem jó! - hiába használtam több lemosót, csak rajtam maradt még a (nem vízálló) spirál is....Egyébként szemre amúgy sem szeretek túl erős illatú terméket használni. Az arcomról is elég nehezen tüntette el az alapozót, pedig tényleg nem szívesen dörzsölöm, nyúzom az arcomat. (Szerencsére) gyorsan is fogy...

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Csodálkozom, hogy krémmánia kedvenc, nekem egyáltalán nem vált be.

tiamoitalia

2018. január 24.

Nekem sajnos végképp nem vált be, pirosra csipte a szemem környékét, a parfümöt sem dijazom benne. Nálam kuka. :(

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

szlilly

2018. január 24.

Nagyon nagy kedvencem. Kellemes illata van, szépen leszedi az összes sminket és puha lesz tőle a bőröm. Már több micellás vizet is kipróbáltam, de azok nálam nem váltak be, mindig ehhez térek vissza :)

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Marcsika0720

2017. december 5.

Dm boxban volt, magamtól nem vettem volna meg.Elkötelezett híve vagyok a garnier rózsaszín kupakos micellás vizének, de mivel elfogyott( van itthon mindig belőle) gondoltam kipróbálom ezt. Az illata egy az egyben olyan mint a sárgadinnye vodkànak :D. A csomagolás katasztrófa alig bírom kinyomni a vizet a flakonból. A szemsminkkel nagyon nehezen bírkózik meg, főleg a spirállal. Nagyon sok sminkmaradvány marad a hasznàlata mellett. Korábban próbáltam a Helia d micellás sminklemosó kendőt az kuka lett annyira sz.r volt. Ezt elhasználom mert nem akarom kidobni. Ami biztos hogy a szemkörnyékemet nagyon szárítja, gondolom azért is mert dörzsölnöm kell a szemem hogy valamelyest leszedje a sminket. Tuti nem venném újra. És az illata meg .....kb. berugok tőle 😂

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Caesarine

2017. december 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, még a vízálló szempillaspirált is könnyedén eltávolítja. Előtte olajos sminklemosókat használtam, de használat után a szempillámtól a szemüvegem tiszta olajos lett, így ahhoz képest maga a megváltás.

Caesarine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Netta97

2017. november 19.

Nemrégen váltottam a CF életmódra, és kerestem egy micellás vizet, nem volt annyira drága és gondoltam miért ne. Eszméletlenül megszerettem, előtte Niveát használtam, de ez magasa veri, sokkal könnyebben eltávolítja a szemsminkem és ehhez olyan kellemes illat társul, hogy öröm használni, nem csípi a szemem, és nem szárítja a bőröm sem. Biztos, hogy újra vásárolom!

Netta97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

NagyGabriella1108

2017. november 12.

Semmi irritaciót nem okoz. Tisztit nem szárít , rugalmas friss a bőröm tőle. Nem szándékozok váltani . Nálam 5 * .

NagyGabriella1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

rANey

2017. november 7.

Nagyjából fél éve, amikor elkezdtünk figyelni a párommal arra, hogy a háztartásunkban fellelhető termékek közül, ami nem az, azt CF-re cseréljük. A Garnier kétfázisú micellás vizének az alternatívájaként vettem meg, és azt kell mondjam, maximálisan bevált, nagyon meg vagyok elégedve a termékkel! Olcsóbb is 700 Ft-tal, mint a Garnier, arról nem is beszélve, hogy sokkal hatékonyabban eltávolítja a sminkemet. Egyenlőre nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, egy darabig nem keresek másik alternatívát.

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Babsszi

2017. november 5.

Garnierről váltottam, mivel az nem cf ez pedig az. Meg vagyok vele elégedve összességében. Kellemes az illata, mondjuk ez eddig se volt szempont (mármint az illat), sőt nem is éreztem hiányát. A sminkemet szépen leszedi, azonban hagy egy kis olajos(?) réteget az arcomon, de mivel utána tonikkal mindig átmosom az arcom így nem zavar. Lehet, hogy fogok még kísérletezni más cf micellás vizekkel, de örülök hogy elsőre ilyen jó alternatívát találtam a Garnierre :)

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1