KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   3190Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fuf11, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 3.

Ár:   3190Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Kézkrémek

wasp

2017. december 6.

Nekem télen úgy néz ki a kézfejem, mintha beszántották volna, állandóan szétreped a bőröm, viszket, vérzik. Gyakran mosok kezet, ez igaz, viszont mióta van ez a krém, összehasonlíthatatlanul jobb állapotban van a bőröm. Ajánlom mindenkinek, akinek gyakran kell fertőtlenítenie a kezét, ebből a krémből nagyon kevés kell és nagyon hamar felszívódik. Szerintem megéri az árát, mert hatékony és sokáig elég.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 6.

nagydorand

2017. október 13.

Amikor csak használom oda vagyok érte. Sajnos otthon tárolom, mivel a tégely miatt nem optimális arra, hogy a táskámban legyen,de otthon pl lefekvés előtt imádom használni. Könyökömet, kezemet is csodásan puhítja valamint az illatát is imádom. Ha valakinek szárazabb bőre van, akkor annak a legnagyobb szeretettel ajánlom.

nagydorand
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

petrakauth

2017. május 7.

Anyukámnak vettem, aki egy hotelben dolgozik és a sok ágyneműhúzástól és takarítástól NAGYON kiszáradt a keze, természetesen rendszeres krémezés mellett. (Képzeljétek el azt hogy télen 2-3 napig nem krémezitek a kezeteket és mászkáltok a mínuszban...) Mivel a Dream Cream-em viszonylag enyhítette ezt a problémát gondoltam megrendelem a legdurvábban hidratáló Lush kézkrémet, így jutottam el a Helping Hands-hez amit kimondottan nagyon igénybe vett kezekre ajánlanak.. és maga volt a csoda! Tényleg segített a kezén, az egyetlen hátránya az hogy viszonylag gyorsan elfogyott és ehhez képest drága is.

petrakauth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

nemesfalvi.adel

2017. február 17.

Kellemes kamillás krém, ami intenzíven hidratál, de nem túl sok a bőrömnek, így napközben ezt szoktam használni, ha gyors segítségre vágyom. A kamilla sokat segít a kis sebeken és a sebes körömágyon, így csakis jókat lehet róla mondani.

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

EllieN

2017. február 12.

Az erzekeny, ekcemas borom nagyon kiszarad, berepedezik a nem megfello osszetetelu szappanok, fertotlenitok hasznalatatol. Nagy sok kezkremet kiprobaltam, a legtobb bolti krem csipi a kezem es nem hidratal megfeleloen, a gyogyszertarban kaphato kremek, mar jobbak, de nincs tartos hatasuk. Ez viszont bevalt, nem csip, tartosan hidratal, azonban draga, az illata tenyleg nem jo es lassan szivodik be, de eddig ez tunik a legjobb megoldasnak.

EllieN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

bridzsittaa

2017. január 30.

Nagy reményeket fűztem hozza, merthogy Lush, és a hideg ekcemas boromre ezt ajanlottak az üzletben. Hát, hiába kenem be jó vastagon éjszakára a kezem, önmagában nem sokat segít, csak neogranormon + cien sos krémmel keverve. Arról meg nem is beszélve, hogy az illata borzalmas, szoval meg csak azt sem lehet mondani, hogy legalabb az illat miatt szívesen keni fel az ember.. ez a kamillas mandulás verzió van meg nekem. Illetve ahhoz, hogy nappalra használjam, nagyon zsiros. Azoknak tudom elképzelni, akiknek nem nagyon szárad ki a keze, csak éjszakára előhidratalasnak akarjak használni. Summa summarum, drága is, büdös is, nem is igazan jó, vannak sokkal olcsóbb kezkremek sokkal jobb hidratalo hatással. El használom, mert drága volt, de nem veszem ujra.

bridzsittaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

minibear

2017. január 23.

A Lush kézkrémjei közül ez vált be leginkább a kiszáradt, olykor ekcémás kezeimre. Az illata hasonlít a Dream Cream testápolóéra, amit szintén túlzottan gyógynövényesnek érzek, de ez legyen a legnagyobb baja. (Régen volt egy mandulás kézkrém a Lushtól, na az volt az igazi, még illatban is, sajnos megszüntették)

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

eiola

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

A hatása kifogásolhatlan, ezért a 4 csillag jár neki, viszont lassan szívódik be, és én nem tudok kibékülni az illatával se :/

eiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

süsümanó123

2016. október 30.

Puhább lett tőle a kezem, viszont nem szívódik fel túl gyorsan, így csak lefekvés előtt tudom használni legtöbbször. Itt viszont jön is a probléma: az illatát még hagyján, hogy nem tudom beazonosítani, de forog tőle a gyomrom. El fogom használni, az biztos, de az illat miatt nem fogok újat venni :(

süsümanó123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Lorna

2016. augusztus 3.

Kis mintám volt belőle, télen szépen tette a dolgát,(ami fűtés, száraz levegővel nem könnyű) viszont az illata - talán mandulás? - nem tudom, de annyira nem jött be, úgyhogy ezért inkább kihagynám a teljes kiszerelést.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint a bőrön alkalmazva allergiát (contact dermatitis) okozhat az arra hajlamosaknál.

Az alkanna tinctoria kivonat a báránypirosító növény gyökeréből nyert kivonat. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló szer.