KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1398 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1550 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1550 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1398 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: petruu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest IX/XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten bárhol

fluca221

Korcsoport: < 18
2018. február 12.

Imádom. Már 3 hónapja használom és nagyon jót tett a bőrömmel. Heti 2x szoktam használni. Szeretem, mert csak természetes összetevőket tartalmaz, ami jó a bőrömnek + az E vitamin jót tesz az arcomnak. Mindig puha utána a bőröm. Csak ajánlani tudom. :)

fluca221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 12.

labathante

2018. február 8.

Imádom! Nem szárít,mint a legtöbb arcradír de nem is lesz zsíros az arcom tőle.Újravevős

labathante
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

cicapillango

2018. február 1.

ez maga a 75 ml csoda egy palackba zárva! nagyon szépen tisztit, nem olyan irritálóan nagyok a szemcsék benne, hogy azt érzed, hogy nem marad felső hámréteged a használata után, nagyon kellemes az illata. én heti kétszer használom, egyszer utána pakolást is teszek fel (szintén himalayat) és a nagyon mitesszeres bőrömet kb 5!!! nap alatt hozta úgy helyre, hogy ma már lazán mászkálok alapozó nélkül.

cicapillango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

Rencs

2018. január 22.

Szeretem, nem szárít

Rencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Szeretem, nem szárít

psxgirl

2018. január 18.

Nagyon jó arcradír, nem szárít, pihe-puha a használata után az arcbőröm, nem is értem miért nem vettem meg már korábban. :) Ismerősömnek is ajánlottam, mivel száraz hámló foltok jelentek meg az arcán, a hideg szeles időben, bármilyen jó hidratálókrémet is használt, de amióta ezt használja, plusz a hidtratáló krémet, megoldódott ez a problémája is.

psxgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Tuende

2018. január 2.

Nagyon jó kis arcradír, szépen tisztítja és mattítja a bőröm.

Tuende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Nagyon jó kis arcradír, szépen tisztítja és mattítja a bőröm.

vmolnar

2018. január 1.

Nem szárít, szépen leradírozza azt amit le kell. Nagyon friss az arcbőröm a használata után. Heti 2x alkalmazom, nekem ennyi kell, hogy utána szépen tudjak sminkelni az arcomra.

vmolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Carrie

2017. december 20.

Egyre jobban szeretem ezt a márkát! Eleinte furának éreztem, mintha hagyott volna valami olajos réteget maga után, de a bőröm láthatóan szereti, így a barackos lemosó mellett ő is állandó helyet kapott a fürdőszoba szekrényemben.

Carrie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

kissdori95

2017. december 18.

Nagyon szeretem, szépen leradírozza az egyébként hámlásra hajlamos bőrömet. Nem szárít, érzem a hidratáló hatást, miután lemosom és kellemes illata van órák elteltével is.

kissdori95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Marcsika0720

2017. december 13.

Dm boxban volt. Már amúgyis szerettem volna kipróbálni így örültem neki amikor megláttam. Tetszik az illata. A szemcsék lehetnének szerintem egy picit nagyobbak de így se rossz. Szépen radíroz, eltávolítja az elhalt réteget. Puhítja az arcbőrt és nagyon jól tisztít. Mikor lemosom akkor egy tiszta, friss arcbőrt kapok. De a fele ennyiért kapható avonos arcradír nekem jobban bevált, az jobban tisztít. Így nekem ez a termék 4*.

Marcsika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.