KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1550 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1550 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1299 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost
Ár: 1000 , Eladó: petruu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest IX/XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten bárhol

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

siamensis

2017. július 13.

Az első valóban mélytisztító termék, amihez szerencsém volt, jelentősen szebb, tisztább a bőrképem, mióta használom. Amit még nagyon szeretek benne, hogy a tisztítás mellett nem szárítja szét a arcomat, sőt, mintha egy kicsit hidratálná is, nagyon puha és sima a használata után az arcbőröm, a szárazabb részei is.
Nemsokára elfogy, de mindenképp újraveszem, szerintem állandó lakója lesz a fürdőszobámnak, amíg gyártják.

siamensis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

CeCeDrake

2017. június 25.

Annyira semmilyen...nem érzem a hasznát, fura réteg marad utána, a szaga tette be a kaput, 3 használat után büdös lett! Pénzkidobás volt.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

eperturmix

2017. június 14.

Csalódott vagyok.Az illata borzasztó avas,rendesen kellemetlen,pedig a szavija még jó..most romlottat vettem vagy ilyen az alap szaga,nem tudom,de ez már önmagában lelombozó.A szemcsék nem durvák,feladatát teljesíti,de a baleás barackos sokkal jobban bevált,az sűrűbb,hatékonyabb,Lehet,hogy az durvábbnak tűnhet,ez krémes,az tömény szemcsés,de sose sértette fel az arcomat,vagy pirosodtam ki.Ott jobban éreztem,hogy megszabadultam az elhalt sejtektől.
Visszatérve a himalaya-ra,valahogy nem egyezünk,van tőlük még neem-es arcmosó zselém,de valahogy az sem gyere be.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Csilipaprika

2017. június 2.

Jó kis bőrradír.
Hetente egyszer használom, bár ezt a félét lehetne többször is. Szép sima utána a bőröm, és nem is szárítja ki. Ajánlom!

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Jó kis bőrradír.

adra

2017. május 29.

Nekem fél év után megavasodott és büdös lett, pedig a lejárat szerint még van benne fél év.. Mindenesetre amíg jó volt szerettem, nem volt teljesen szuper a radírozó szemcséje, de egynek elment.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

szalmonik

2017. május 14.

A bőröm nagyon szereti. Nem durvák a szemcséi, hatékonyan tisztít. Finom az illata. Hetente használom, látszik az eredmény.

szalmonik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Anamy13

2017. május 10.

A Nivea arcradírnak semmi hatása nem volt, ahelyett vettem meg ezt. Nagyon jó! Pont annyira radíroz, amennyire kell, puha és sima lesz tőle a bőröm, nem szárít. Az illata is tetszik.

Anamy13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Timcsoki

2017. május 5.

Valahogy soha nem izgatta a fantáziámat a bőrradír kérdés, inkább habzó lemosó párti vagyok aztán kaptam a bnőmtől, hogy próbáljam ki, mert imádni fogom! Igaza lett, nem túl durvák a szemcsék, viszont hatékonyan tisztít! A 'krém' amiben a szemcsék vannak, nagyon selymes és még a száraz bőröm sem húzódik tőle! Kevés is elég belőle, szeretem az illatát! Ajánlom!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

JudithBeauty

2017. május 4.

Egyik kedvenc arcradírommá vált, amióta rátaláltam. Radírozó hatása nekem pont megfelelő, nem túl erős és nem is szárítja a bőrt. Nem használom minden nap, csak kétszer egy héten, mivel minimális pattanásom van, és a bőröm is száraz típusú. Nagyon kellemes és frissítő a hatása, az illata igazi sárgabarackos. Engem meggyőzött!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Erina

2017. május 4.

Nagyon jó kis arcradír! A szemcsék nagysága és mennyisége pont megfelelő, az illata enyhe de mégis van, így egyáltalán nem zavaró. Nem szárítja a bőrt, tökéletesen tisztít, sokáig elég, pénztárcabarát, könnyű az adagolás. Kell ennél jobb?

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.