KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1550 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1550 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1169 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, utalás után posta, foxpost
Krémmánia Kedvencek a -től
eperturmix

2017. június 14.

Csalódott vagyok.Az illata borzasztó avas,rendesen kellemetlen,pedig a szavija még jó..most romlottat vettem vagy ilyen az alap szaga,nem tudom,de ez már önmagában lelombozó.A szemcsék nem durvák,feladatát teljesíti,de a baleás barackos sokkal jobban bevált,az sűrűbb,hatékonyabb,Lehet,hogy az durvábbnak tűnhet,ez krémes,az tömény szemcsés,de sose sértette fel az arcomat,vagy pirosodtam ki.Ott jobban éreztem,hogy megszabadultam az elhalt sejtektől.
Visszatérve a himalaya-ra,valahogy nem egyezünk,van tőlük még neem-es arcmosó zselém,de valahogy az sem gyere be.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Csilipaprika

2017. június 2.

Jó kis bőrradír.
Hetente egyszer használom, bár ezt a félét lehetne többször is. Szép sima utána a bőröm, és nem is szárítja ki. Ajánlom!

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Jó kis bőrradír.

adra

2017. május 29.

Nekem fél év után megavasodott és büdös lett, pedig a lejárat szerint még van benne fél év.. Mindenesetre amíg jó volt szerettem, nem volt teljesen szuper a radírozó szemcséje, de egynek elment.

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

szalmonik

2017. május 14.

A bőröm nagyon szereti. Nem durvák a szemcséi, hatékonyan tisztít. Finom az illata. Hetente használom, látszik az eredmény.

szalmonik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Anamy13

2017. május 10.

A Nivea arcradírnak semmi hatása nem volt, ahelyett vettem meg ezt. Nagyon jó! Pont annyira radíroz, amennyire kell, puha és sima lesz tőle a bőröm, nem szárít. Az illata is tetszik.

Anamy13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Timcsoki

2017. május 5.

Valahogy soha nem izgatta a fantáziámat a bőrradír kérdés, inkább habzó lemosó párti vagyok aztán kaptam a bnőmtől, hogy próbáljam ki, mert imádni fogom! Igaza lett, nem túl durvák a szemcsék, viszont hatékonyan tisztít! A 'krém' amiben a szemcsék vannak, nagyon selymes és még a száraz bőröm sem húzódik tőle! Kevés is elég belőle, szeretem az illatát! Ajánlom!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

JudithBeauty

2017. május 4.

Egyik kedvenc arcradírommá vált, amióta rátaláltam. Radírozó hatása nekem pont megfelelő, nem túl erős és nem is szárítja a bőrt. Nem használom minden nap, csak kétszer egy héten, mivel minimális pattanásom van, és a bőröm is száraz típusú. Nagyon kellemes és frissítő a hatása, az illata igazi sárgabarackos. Engem meggyőzött!

JudithBeauty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Erina

2017. május 4.

Nagyon jó kis arcradír! A szemcsék nagysága és mennyisége pont megfelelő, az illata enyhe de mégis van, így egyáltalán nem zavaró. Nem szárítja a bőrt, tökéletesen tisztít, sokáig elég, pénztárcabarát, könnyű az adagolás. Kell ennél jobb?

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

generalnagy

2017. május 2.

Nekem tökéletes ez az arcradír, pont jó méretűek a szemcsék, kellemesen tisztít, puha lesz tőle a bőröm és az illata is nagyon szuper. Árban is megfelelő, sokáig elég lesz. Ez a harmadik Himalaya Herbals termék amit próbáltam és eddig mind bevált :)

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

ratata

2017. április 24.

Csak úgy SOS vettem egyszer, mikor elfogyott a korábbi bőrradírom, hipermarketben vettem, nem fűztem hozzá sok reményt. Soha nem volt sok problémám a bőrömmel, de az elmúlt fél évben egymás után jöttek ki az aknés pattanások, amint eltűnt egy, jött a következő. Szinte mind után maradt pirosas-barnás folt a bőrömön, ami iszonyatosan zavart. Mióta ezt használom, látványosan javult az állapot, pár hete már újra kényelmesen érzem magam smink nélkül, ha elmegyek otthonról, ami nekem nagy szívügyem. Ugyan nem írja, hogy ezt a krémet pigmentfoltok halványítására ajánlanák, mégis, biztos vagyok benne, hogy ennek köszönhető a dramatikus változás, más krémet nem kezdtem abban az időben használni, mikor gyakorlatilag egyik napról a másikra árnyalatokat halványodtak a foltjaim. Együtt a Clinique Even Better Lotion-jével fantasztikusak az eredmények, nyárra talán minden heg el is tűnik:)

ratata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.