KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1399 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1550 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1399 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 , Eladó: peppi
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen vagy utalást követően postai úton

GyDorka

2018. július 6.

Finom az illata, pont jó az állaga, jól radíroz. Picit viszont szárítja a bőrt, szóval a használata után mindenképpen ajánlott valamilyen hidratálót felvinni. A wow hatás nincs meg, de nagyon korrekt kis termék!

GyDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

stab

2018. július 1.

Nagyon jó tisztító hatása van, egy hét után kevesebb a miteszer az orromon, kellemes használni is. Betart mindent amit ígér a termék, viszont eléggé szárítja az arcomat.

stab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

usamisa33

2018. június 26.

Ez az eddigi legjobb arcradír amit próbáltam. Nem csalódtam benne. Tuti újravevős:)

usamisa33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

dharma7

2018. június 25.

Kellemes illatú, valóban hatékony arcradír, amely szépen eltávolítja az elhalt hámsejteket, és puha bōrfelületet eredményez a használat után. Ár-érték arányban tökéletes! Nem véletlen, hogy immár másodszor veszem újra :)

dharma7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

BlindedByLipstick

2018. június 13.

Jelenleg nincs keretem a Lush Ocean Salt arcradírjára, és hatékonyságban ez az az arcradír, ami a legközelebb áll hozzá, és kedvező az ára is. Apró, de bitang erős szemcséi vannak, amik gyönyörű és tiszta bőrt hagynak maguk után, az illata is kellemes. Kísérletezhetek én ilyen-olyan radírokkal, ennek és a Lushnak semmi nem ér a nyomába.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Rebeka020

2018. június 12.

Az eddig legjobban bevált arcradír!

Rebeka020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Az eddig legjobban bevált arcradír!

mpetra95

2018. június 12.

A Baleás sárgabarackmag olajas arcradír helyett szereztem be, jobb híján. Jól radíroz, kiérdemelte a második helyet :) Remélem hosszabb távon is jó lesz még.

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Black Fairy

2018. június 3.

DM dobozból szereztem, nagyon kellemes illata van, nagyon jól radíroz, eltávolítja az összes elhalt hámsejtet, használata után a bőröm friss és puha lesz, nem tömíti el a pórusokat. Enyhén hidratál is, és nem hagy ragacsos érzetet. Hetente kétszer-háromszor szoktam használni, nem okoz se pattanásokat, se irritációt.
Sajnos az én bőröm nagyobb pórustisztító hatást igényelne (mitesszereket nem távolítja el), ettől függetlenül kitűnő terméknek tartom!

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

erwinia

2018. június 2.

Legjobb arcradír, amit valaha próbáltam.

erwinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Legjobb arcradír, amit valaha próbáltam.

ZsofiKrem

2018. május 24.

Nagyon jo kis arcradir, hasznalat utan pihe puha, ragyogo lesz tole a borom. Igaz eleg sok es nagy szemcsek vannak benne, de en 3 naponta hasznalom, igy nem irritalja a borom.

ZsofiKrem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.