KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1299 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1550 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1299 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: petruu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest IX/XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten bárhol

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lillla31

2017. szeptember 15.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem tudom. Az illata jó, a szemcsék megfelelő méretűek, egy bajom van vele, lemosás után hagy egy zsíros réteget az arcomon, ami kellemetlen érzés, és nem tudom megszokni. Értem én, hogy nem akar szárítani, és hogy táplálva radíroz, de ez nekem túlságosan védelmező, és nincs is tisztaság érzetem így. El fogom használni, de tuti nem veszem újra.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

dorths

2017. szeptember 13.

Ha lehetne, 10 csillagot adnék! Számos arcradírt használtam már az alacsonyabb és magasabb kategóriájú márkákból, de ez vált be eddig a legjobban. Tökéletesen radíroz/hámlaszt, az illata isteni és selymes, puha lesz utána az arcbőröm. Szerintem teljesen baráti áron kapható, remélem elérhető lesz mindig a piacon. :-)

dorths
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Ugyanolyan kb., mint a többi arcradír..nem lett kevesebb pattanásom/mitesszerem tőle sajnos.
Azért nem 3 csillag, hanem 4, mert nagyon jó illata van és utána puha lesz a bőr. :)

feketerigo00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Szinda

2017. szeptember 8.

Nagyon jó kis termék, nem szárít, széppé teszi a bőrömet. Megfelelő szemcseméret, finom az illata is!

Szinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

dettusbettus

2017. szeptember 3.

Először a diósat használtam, de mivel itt annyi jót olvastam a barackosról, következő alkalommal ilyet vetten. Nem bántam meg. Nagyon szeretem, nem szárítja a bőröm, és kifejezetten üde és ragyogó lesz az arcom a használat után.

dettusbettus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

oviki

2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem, mert jól tisztít, puha lesz tőle a bőröm, nem szárít, sok szemcse van benne és az illata is jó. Kedvenc. :)

oviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Ez az egyik kedvenc arcradírom, nem szárít, tényleg érezni, hogy van benne igazi barackmag.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

walaky77

2017. augusztus 21.

Nem rossz,de az árához képest kevés van egy tubusban, és szemcséből is elférne benne még.

walaky77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

nusysan

2017. július 30.

Két éve csak ezt használom bőrradírnak, és nagyon szeretem. Kíméletesen tisztít, nem szárít, tényleg javít a bőrképemen.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

siamensis

2017. július 13.

Az első valóban mélytisztító termék, amihez szerencsém volt, jelentősen szebb, tisztább a bőrképem, mióta használom. Amit még nagyon szeretek benne, hogy a tisztítás mellett nem szárítja szét a arcomat, sőt, mintha egy kicsit hidratálná is, nagyon puha és sima a használata után az arcbőröm, a szárazabb részei is.
Nemsokára elfogy, de mindenképp újraveszem, szerintem állandó lakója lesz a fürdőszobámnak, amíg gyártják.

siamensis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.