KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 979 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2017. március 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 979 Ft

Mélyen tisztítja az arcbőrt és serkenti a bőrmegújulási folyamatokat, így téve a bőrt lággyá és ragyogóvá. Szabaddá teszi a pórusokat. Az arcradír barackmag szemcséket tartalmaz, amelyek gyengéden megtisztítják a bőrt az elhalt hámsejtektől és a mitesszerektől. A búzacsíra olaj E-vitaminban gazdag, hidratálja a bőrt és biztosítja a természetes vízháztartás egyensúlyát. Az alma táplálja és egészségtől ragyogóvá teszi a bőrt.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Dermatológialilag tesztelt. Hypo-allergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú. Állatokon nem tesztelték.

Ár: 1550 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 979 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 , Eladó: petruu
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest IX/XIII., fizetés: Személyes átvétel Budapesten bárhol
Ár: 900 , Eladó: runixo
Állapot: teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: személyes átvétel Bp-en, vagy Fóton

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hoaithu

2017. november 18.

Az elejen mikor kinyomtam a tubusbol mgijedtem, hogy mennyire szemcses de szerencsere nem tul durva, es szepen leszedi az elhalt hamsejteket. Pihe puha a vegeredmeny :) nem kell sok belole es nem is kell naponta hasznalni igy sokaig wleg lesz.

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

senskin

2017. november 17.

Ezt nem sajnos nem, annyira mű és annyira szárít. :(

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Ezt nem sajnos nem, annyira mű és annyira szárít. :(

szsari

2017. november 16.

Pár hete kezdtem el használni, de nagyon megszerettem! Öröm vele dolgozni, tetszenek a durva szemcsék, érzem, hogy dolgozik a radír. A pattanásaimmal sajnos nem nagyon tud mit kezdeni, viszont a mitesszerekkel szépen elbánik. :) Lemosás után pihe-puha az arcom, teljesen felfrissül tőle. Ha elfogy, tuti újraveszem!

szsari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Mofikocka

2017. november 14.

DM Őszi Kedvencek boxban jutott el hozzám, nagyon jó kis termék. Szépen leszedi az elhalt hámsejteket, arcápolási rutinom szerves része lett. :)

Mofikocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Banszky

2017. november 11.

Nagyon jól radíroz,iszonyatosan puha utána a bőröm úgy,hogy nem szedi le az egész fejem tőle. Pont megfelelő. Viszont az nekem kicsit furcsa,hogy alig lehet lemosni mert hiába krémes de ahogy dörzsölöm vele az arcom valahogy "eltűnik" és a csikorgós arcomról kell levakarni a szemcséket. Illata számomra semleges de semmiképp nem kellemetlen mint a diós társának. :)

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

lilladarai

2017. november 10.

A többséggel ellentétben nekem nagyon nem vált be. Olyan, mintha egy filmréteget hagyna a bőrömön használat után. A mitesszereim miatt használtam, de én csak még jobban elkezdtem mitesszeresedni tőle. Egyetlen pozitívum számomra, hogy gyengéd a bőrömhöz és nem szárít.

lilladarai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

buzavirag

2017. november 5.

Nagyon megszerettem, az itteni vélemények miatt vettem meg. Szépen leveszi az elhalt hámsejteket, használata után finom puha az arcom, és nagyon jó illatú. Mikor használom, olyan érzésem van, mintha kozmetikusnál lennék, igazi luxus érzés.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

almag

2017. november 4.

szerintem ez a legjobb a piacon...imádom

almag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

szerintem ez a legjobb a piacon...imádom

gpok

2017. október 31.

A márka már garancia, egy nagyon jó terméket vettem meg. Az állaga jó, sz illata nagyon tetszik, kitűnően radíroz, de nem durván, nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel.

gpok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

ecsi85

2017. október 29.

Nagyon szeretem! Egy héten egyszer használom, az illata nagyon kellemes, a bőröm pedig nagyon puha lesz tőle.

ecsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.