Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
dunaimano

2019. február 20.

Vadásztam egy ideig mire sikerült megszerezni! A ti véleményetek ösztönzött, egyébként YR ajakápolót használtam eddig, amivel teljesen elégedett voltam, de szívesen próbálgatok. Tudtam, hogy ezzel nagyon mellé nem nyúlhatok! Tapasztalatom: Eleinte furcsa volt, hogy egy vékony, sűrű réteget hagy a számon. Ez gyorsan beszívódik, de még később is érzem. Alapvetően jól hidratálja hosszú időre az ajkaimat, még az extrém kiszáradást is tudtam vele kezelni. Nem gondolom, hogy többet tud, mint a korábban használt ajakápolóm, ellenben nem is tud kevesebbet, ráadásul még olcsóbb is. Örülök, hogy hallgattam rátok!

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

googles

2019. február 16.

Nagyon szeretem ezt az ajakapolot. Szeretem a kakaovajas illatat, az apolo hatasat es hogy jo az osszetetele. Szerintem nem kemeny, bar sokan kemenynek talaljak, mas nagyon puhan kenodo allagu apolokhoz kepest valoban szilardabb, de en epp ezt szeretem, mert nem folyik szet.
Szoval szerintem erdemes kiprobalni, nekem kedvencem lett.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

Szoval szerintem erdemes kiprobalni, nekem kedvencem lett.

Anheszenamon

2019. február 16.

Párszor használtam de nem tudtam megszeretni ezt a terméket. Ahogy màr többen is említették, nagyon kemény az állaga, ezáltal nehézkes a felvitel is. Nekem sajnos semmit nem ér, nem hidratál kellően. Le is passzoltam a férjemnek, talán ő majd elhasználja. Én meg maradok a jól bevált Carmexnél vagy a Nuxe tégelyes ajakbalzsamnál. Ez a cucc a nyomukba sem érhet. Csak az összetevők miatt nem kap 1 csillagot.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Csida

2019. február 15.

Nagyon sok fajta ajakbalzsamot próbáltam már,mert sajnos amúgy is,de főleg télen nagyon száraz az ajkam . Eddig egyiknél sem éreztem szinte semmilyen hatást.Na,neki már az illata is nagyon tetszett,kellemes de nem túl erős,és amióta ezt használom már nincsenek is száraz ajkaim :)

Csida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

balintnina

2019. február 11.

POCSÉK! Nekem egész évben igényli az ajkam az ápolást és sajnos a kedvenc termékem elfogyott itthon. Gyorsan kellett valami és ezen megakadt a szemem. Bár ne akadt volna...

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Nikolett9

2019. február 7.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, azonban nekem nem vált be. Nehéz volt a felvitele, túl kemény. És nem is hidratált rendesen. Gyakran kicserepesedő ajkaimra vettem, azonban nem javított rajta semmit. Nem venném újra.

Nikolett9
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

CrazyKid

2019. február 2.

Fáziskéséssel, de végre vettem egyet. Nagyon nehéz felkenni, de cserébe jól hidratál. Sebes ajkaimat még mindig egy évekkel ezelőtt vett chubby hozza rendbe a legjobban és nem hiszem, hogy ezt megvenném megint, de nem bántam meg. Sajnos számomra nem kakaóvajas, hanem méz illatú. Émelyítő méz szag inkább, ki lehet vele kergetni a világból, egyből szaltózik tőle egyet a gyomrom ha megérzem.

CrazyKid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

sumire0

2019. január 17.

Azon kevés ajakápolók közé tartozik amik ténylegesen azt teszik amire elkészítették őket.
Szépen nyugtatja, és hidratálja a számat nem ragad, nem olajos utána. Hosszútávú hatása hogy ha rendesresen használom, pl télen, akkkor szép puha lesz és nem lesz annyira száradásra hajlamos, mint a használata eőt.
Plusz pozitívum hogy a mostani divatos fém tégelyes és tubusos folyós-kenős balzsamok helyett ez megmaradt a rúzs formátumnál.
És nagyon jó az illata!

sumire0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

És nagyon jó az illata!

Gabszi

2019. január 17.

Én csak télen, vagy esetleg nagyon szeles időben használok ajakápolókat. Nekem általában még télen sincs olyan extrém száraz ajkam, ezért olyan hatalmas különbséget egyébként nem érzek a különböző ajakápolók között. Így általában összetevők és illat alapján döntök, és variálgatom őket. Ezt is kipróbáltam és igazából nekem tök jól bevált. De abban már közel sem vagyok biztos, hogy akinek extrém száraz, vagy cserepes az ajka, annak is elég lenne.

Gabszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

cicukacukika

2019. január 14.

Pocsék. Kenhetetlen, kemény állagú, ha sikerül a számra erőszakolni, olyan érzés, mintha egy réteget képezne rajta, de nem hidratál. Sokkal-sokkal többet vártam tőle, pláne, hogy előzetesen itt utána olvastam. Szinte érintetlenül hever az egyik fiókomban, kerülgetem otthon, ha vkinek kell, szívesen odaadom neki ingyen.

cicukacukika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.