KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 560 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 560 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

egyfelhasznalo

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 16.

Én azert vettem meg mert himalaya nekem eddig mindegyik termekuk bevalt. Ennek az ajakbalzsamnak csak az állagaval nem tudtam megbaratkozni . En szemely szerint jobban szeretem a kremesebb ajakbalzsamokat ez viszont szamokra eleg kemeny volt. A hidratalasa megfelelo . Az en ultra cserepes ajkaimat is simava varazsolta. Az illata pedig mennyei 😏😊

egyfelhasznalo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Az illata szuper, de nagyon nehezen kenődik, és nem igazán hidratál.

Update: most, hogy már egy ideje napi szinten többször használom, rájöttem, hogy tökéletesen hidratál és szuper puha a szám. Így már jár az 5 csillag :)

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Az illata szuper, de nagyon nehezen kenődik, és nem igazán hidratál.

KulcsarKriszti

2018. augusztus 8.

Nagyon jól hidratál és jó az illata is. Sokáig elég .

KulcsarKriszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nagyon jól hidratál és jó az illata is. Sokáig elég .

Agnes09

2018. július 28.

Mindennapi használatra jó, ha rendben vannak az ajkaid. Nyáron és tavasszal használható, táskába bedobálósnak jó ha kéznél kell h legyen valami Télen már valami komolyabbat jobb használni

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Livus09

2018. július 21.

Nekem szinte semmit nem ér! Az illata és az állaga is borzasztó. A szám ugyanúgy szárad, ha nem még jobban!

Livus09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

levendula5

2018. július 18.

Nem szeretem használni. Az összetevői szépek, de túl kemény az állaga és nem hidratál megfelelően. Elég sokszor újra kell kenni. Nem veszem újra.

levendula5
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Reni96

2018. július 5.

Szinte semmit nem hidratál, egyedül az illata az, amivel meg vagyok elégedve.

Reni96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Szinte semmit nem hidratál, egyedül az illata az, amivel meg vagyok elégedve.

laurinnyo

2018. június 27.

Nekem az illata nem jön be, de egyébként teszi a dolgát. Télen is elegendő volt naponta egyszer használnom.

laurinnyo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Rure90

2018. június 20.

Nagyon kellemes illatú. Én reggelente használom, jól hidratál. És nagyon kevés fogy belőle :)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

b69a7n

2018. június 18.

Kedvenc ajakápolóm, az illatát is, az állagát is és a hatását is nagyon szeretem! Még a téli kicserepesedett ajkaimat is rendbeszedte pár használattal, pedig arra csak a tiszta sheavaj volt előtte képes. Most hiányzik is, nincs belőle, pedig a nyári melegben is nagy hasznát venném, de annyi ajakápolóm van, hogy muszáj legalább egy részét elhasználnom mielőtt újat veszek :D

b69a7n
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.