KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 560 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Quwer

2017. július 21.

Nekem mindíg is szörnyen száraz volt az ajkam , es rengeteg mindent próbáltam de semmi nem használt igzán , viszont ez a termék egy csoda ! Már kb 2 éve csak ezt használom télen-nyáron , tökéletesen végzi a dolgát , és + hogy hiába minden nap használom sokáig kitart ! :)

Quwer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Alyr

2017. július 17.

Sos megoldásnak, alternatív használatra vettem meg télen.
Kiszáradt, kipirosodott, berepedezett, hámló orra.
Olyan terméket kerestem, amit egy orrfújás után a metrón is könnyen tudok használni. Nem csíp, nagyon intenzíven hidratál, két nap alatt rendbe tette a problémát. Bár ajajápolóként nem teszteltem, de maximálisan jár neki az elismerés így is. Az illata egy ilyen szituációban külön plussz pont :)

Alyr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Sos megoldásnak, alternatív használatra vettem meg télen.
Kiszáradt, kipirosodott, berepedezett, hámló orra.

nanana

2017. július 12.

Először kicsit drágának találtam de az első használat után teljesen meggyőzött. Vége a cserepes ajkaknak. Istenien hidratál és az illata is csoda.

nanana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

GD13

2017. július 9.

Ez a kedvenc ajakápolóm. Az illatát imádom, az állaga kicsit kemény de legalább nem kenődik szét és abszolút jól hidratál.

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Ebben az árkategóriában ez egészjó azok közül amiket próbáltam, már 2-3x újra vettem. Első benyomásra nem tetszett mert elég sűrű és kemény textúrája volt de csak a legelején ilyen. Pár használat után még mindig sűrű de már sokkal puhább állaga lesz. A hidratálása egész jó, nem mondom, hogy a legjobb de ennyi pénzért egynek teljesen jó. Minden nap használom, enélkül nem indulok itthonról

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Unix

2017. július 5.

Eleinte nagyon jó ajakápoló volt tényleg jól hidratálta az ajkaimat de később az állaga megváltozott (szárazabb lett a textúrája) és utána használhatatlan volt.

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Bea888

2017. július 3.

Télre kiváló hidratáló,nyárra viszont egy kicsit"sok".

Bea888
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Télre kiváló hidratáló,nyárra viszont egy kicsit"sok".

szzh01

2017. július 2.

Finom íz és illat, nagyon szép összetevők! Mintha csokival kentem volna be a számat, nyami!
Hihetetlenül kiadós, egy évezredig elég a benne lévő mennyiség, melegben sem folyik szét.
Ápol, zsíroz és hidratál is, ár-érték arányban kedvező ár, maximális elégedettség!

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 2.

dotdorothea

2017. július 2.

Kedvenc ajakápolóm. Folyamatosan újraveszem, mivel eddig ő az egyetlen, amelyik jól hidratál és nem szárít a rendszeres használat során sem. Egyedül a kakaóvajas verzió vált be, de azt bátran ajánlom, az illata is kellemes.

dotdorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 1.

Ajándékba adták anno valamihez, nagyon finom az illata, jól hidratál, de önmagamtól nem vettem volna meg csak úgy, ennél olcsóbban is lehet kapni ugyanilyen jó ajakápolót, de ez nem von le az értékéből.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.