KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

mumini

2018. szeptember 22.

Tavaly volt egy ilyen ajakírom, nagyon szerettem. Finom illata van, az állaga sem olyan kenődős, mint pl. a Labelloknak és ápolni is nagyszerűen ápol.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

dreamstealer

2018. szeptember 21.

Meglepett, hogy milyen kemény az állaga, de ezen gyorsan túllendültem. Szépen hidratálja az ajkam, utána nem marad zsíros érzés. Mindennap használva is sokáig tart, illetve az illata nagyon jó kakaós. Szerintem ha elfogy, újraveszem, ezért az árért nagyon megérte.

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Sunnyvagyok

2018. szeptember 8.

Intenzíven hidratáló, keményebb állagú ajakbalzsam. Nagyon finom érzés az ajkakon, nem tapad, nem zavar.
499 ft- ért jutottam hozzá, nagyon megérte az árát!

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

499 ft- ért jutottam hozzá, nagyon megérte az árát!

jojochan

2018. szeptember 3.

Számomra semmi kakaóvajillata sincs, sokkal inkább sheásnak tűnik. Hidratálás szempontjából viszont remek. Valóban kicsit keményebb ajakbalzsam, de nekem így kevésbé nehezíti el az ajkaimat, nem érzem órák múlva is ragacsosnak.

jojochan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Fairyskin

2018. szeptember 2.

Az illata az a fajta ami vagy nagyon ízlik vagy egyáltalán nem. Nekem nagyon tetszik az állaga is, télen rendszeresen a zsebemben van( nem olvad meg 🙂). Tökéletesen ápol,csak ajánlani tudom!

Fairyskin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Bubus06

2018. augusztus 25.

Nekem jelenleg AZ ajakápoló. :) Én megszoktam a picit keményebb állagát, de a szám melegére kellemesen megolvad annyira, hogy kenhető legyen, úgyhogy no para. Szépek az összetevői, szeretem a kakaós illatát, és jelenleg ez az egyetlen, ami képes rendbe hozni a cserepes ajkaimat. Az esti felkenés próbát is kiállja (még), mert más ajakápolók csak üllnek reggelig a számon, és ha letörnöm reggel akkor száraz marad az ajkam teljesen..Vagy elkenődik este, vagy megolvad annyira hogy tiszta ajakápolós lesz az állam meg a szám körüli bőr. Ez legalább fixen ottmarad a helyén :D
És tényleg lassan fogy, pedig napi szinten használom. :)
Kíváncsi vagyok, meddig marad ilyen jó a hatása..Addig meg jár az 5.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

És tényleg lassan fogy, pedig napi szinten használom. :)
Kíváncsi vagyok, meddig marad ilyen jó a hatása..Addig meg jár az 5.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Az első tubus még oké is volt, de mintha a másodikon valami átok ülne, semmit se hoz amit addig. Nem vagyunk jóba. Pedig nagyon szeretem a márkát.

pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

egyfelhasznalo

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 16.

Én azert vettem meg mert himalaya nekem eddig mindegyik termekuk bevalt. Ennek az ajakbalzsamnak csak az állagaval nem tudtam megbaratkozni . En szemely szerint jobban szeretem a kremesebb ajakbalzsamokat ez viszont szamokra eleg kemeny volt. A hidratalasa megfelelo . Az en ultra cserepes ajkaimat is simava varazsolta. Az illata pedig mennyei 😏😊

egyfelhasznalo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Aadrii

2018. augusztus 11.

Az illata szuper, de nagyon nehezen kenődik, és nem igazán hidratál.

Update: most, hogy már egy ideje napi szinten többször használom, rájöttem, hogy tökéletesen hidratál és szuper puha a szám. Így már jár az 5 csillag :)

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Az illata szuper, de nagyon nehezen kenődik, és nem igazán hidratál.

KulcsarKriszti

2018. augusztus 8.

Nagyon jól hidratál és jó az illata is. Sokáig elég .

KulcsarKriszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nagyon jól hidratál és jó az illata is. Sokáig elég .

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.