KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Himalaya Herbals Kakaóvajas és EPRES Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam + Ajándék KÓKUSZOS ajakfény
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Használtak, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Gica91

2018. december 10.

Nagyon szeretem, télen is véd. Ajánlom!

Gica91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Nagyon szeretem, télen is véd. Ajánlom!

Airyn08

2018. december 6.

Nekem már a szappanjuk és a bőrradírjuk is bevált nagyon, szóval gondoltam, hogy ebben sem fogok csalódni és tényleg nem! Megvettem a simát és a kakaóvajasat is, azt hittem, az utóbbi fog jobban tetszeni, de a kakaóvajasat végül a páromnak adtam - neki nagyon tetszik és iszonyatosan cserepes száját 2 nap alatt rendbe tette - magamnak pedig megtartottam a sima, rágógumi illatút. :D Én imádom az édes illatát, ami amúgy nem érződik sokáig, vagy csak tíz percig! De végre egy olyan ajakbalzsam, amit öröm felkenni, nem áll össze a számon zsíros darabkákká, de sokáig tart, nem szárít, és hú, az az illat nekem nagyon bejön, olyan csajos. :D És azóta a számon se tépkedem a bőrt, hurrá! :D Szóval mindkettő szuper szerintem, de nekem a másik illata jobban bejött. :)

Airyn08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

vomitmyheart

2018. december 5.

Azt érzem, hogy inkább egy zsíros védőréteget képez a számon ami "megvéd" a kiszáradástól, minthogy a bajon segítene, de ez nem probléma. Ha odafigyelek a használatára a szám elég jól bírja a hideg és szeles őszi-téli napokat, kedvező áron milliószor többet nyújt mint az általam eddig próbált ajakbalzsamok.
Plusz pont, hogy felkenés után is érződik kicsit az illata, kaptam már rá kérdéseket, dícséreteket.

vomitmyheart
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

mkdorina

2018. december 3.

Engem egyáltalán nem zavar az állaga, kifejezetten tetszik, hogy testesebb és zsírosabb állagú. Szépen puhítja a számat, az illata is kellemes, nem tolakodó.

mkdorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

csillam94

2018. november 26.

Összességében nekem nagyon bevált: jól hidratál, finom az illata, gyorsan beszívódik, jól hidratál és olcsó is. Egy negatívumot tudok mondani, hogy nem fényvédős, de így is megadom az 5 csillagot.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

gaadrienn

Korcsoport: < 18
2018. november 23.

Én több márkájú ajakápolót használok és használtam már eddig. Ez a kakaóvajas van az első helyen. Kellemes az illata (nem túl erős), keményebb, kicsit krémesebb, mint a többi ajakápoló, és nincs íze így nem nyaldosom egyfolytában az ajkaimat.

gaadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 23.

anneshirley

2018. november 23.

Borzalom. Nem hidratálja, hanem ellenkezőleg, cserepesre aszalja az ajkaimat. A szaga meg tinédzserkorom Labellójára emlékeztet, emiatt kár volt a parfümmel vesződni.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

gabriellakalman

2018. november 23.

Kemény, nem olvad le vagy eszem le a második perc után. Az illata kellemes, nem túl tolakodó és ápoló hatása is van. Talán az egyik legjobb ajakápoló amit használtam.

gabriellakalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

eszti87

2018. november 23.

Carmex helyett kerestem egy természetesebb összetevőjű alternatívát - teljesen random módon ő került a kosaramba. Alapvetően nem bántam meg, mert nem túl fényes, nem túl ízes, így nem eszem le hamar, és valóban van hidratáló hatása. Kifejezetten szeretem a natúr illatokat, de nekem nem jön be az illata és nyomokban sem emlékeztet a kakaóvajra.
Egyébként gondom nincs vele, 4 csillag simán jár neki :)

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Egyébként gondom nincs vele, 4 csillag simán jár neki :)

mspiggy

2018. november 18.

Carmex mellé kellett valami, mert azt néha szüneteltetnem kell és az itteni vélemények alapján választottam. Nem bántam meg, bár nagyon száraz a szám ez segít rajta, nem egy csodaszer, de elodázza a teljes kiszáradást. Kösz a tippet!

mspiggy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.