KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 449 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 449 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
dora94

2017. június 17.

A legjobb hidratáló, amit valaha használtam! Az illata, az íze és az állaga is teljesen rendben van. A téli cserepes ajkaimra is kiváló gyógyír :)

dora94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

newsfeed

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Régi motoros, emlékeim szerint többször is rá esett a választásom. :) Szép összetevői vannak. Szinte már-már fizikai fájdalom. A hidratálókája 10 pontos, meglepően jó ahhoz képest, hogy milyen betonacél állaga van azután is, miután a fél létezését (a legnagyobb becsben, természetesen) a delikvens zsebében tölti. Nem Carmex-élmény, viszont a maga kategóriájában mesteri. Bár való igaz, hogy hajlamos a Labello-effektusra és a csomagolása is elég rakoncátlan. Ilyenkor a kupakját általában a felsőbb hatalom nevében sem vagyok képes a helyére visszaimádkozni. Idegesítő tud lenni és megnehezíti a tárolást, főleg, ha alapvetően egy neszeszer, vagy ilyen jóságok mélyére kényszerül. Ennek ellenére jó kis ajakápolószer, megdicsérem a tervezőgárda Tagjait. :)

newsfeed
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Florencyta

2017. június 7.

A Himalaya Herbals a kedvenc márkám, ha bőrápolásról van szó. Ezután az ajakbalzsam után régóta sóvárogtam, de sosem kaptam, majd egy varázslatos délutánon betévedtem a DM-be és pont leárazva tudtam venni! Azóta meg vagyok vele lőve, imádom, naponta többször is használom, az illata fenséges, az állaga pedig tökéletes. Intenzíven hidratálja az ajkakat, mégsem kelt zsíros érzetet felkenve.

Florencyta
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. június 6.

Számomra eléggé kemény az állaga de attol függetlenül elégedett vagyok vele mert meg lehet szokni. Tél vége óta használom és ez volt az első ajakápolóm amit elhasználtam. Nappalra jó, északára nem annyira (Számomra nem elég gazdag). Összességében jó.

judit42
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 6.

Nikolaj

2017. május 29.

A világ legjobb ajakápolója. :D Hatalmas a szerelem, este felviszem és reggel borzasztóan puha, feltöltött szájjal ébredek. Imádom az illatát, textúráját, állagát. A sokkal drágább ajakápolókat is simán lekörözi. Egyetlen hibája a csomagolásában rejlik, az utolsó fél centi-centi terméknél már nem zárul a kupak, de ezt elnézem neki.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

kornzsofi

2017. május 27.

Kedvenc, számomra még a Carmexet is lenyomja. A szuper száraz ajkaimat is hamar rendbe rakja, ha este használom, reggelre sem szárad ki a szám. Nagyon finom az illata, ár-érték arányban is jó. Tényleg kemény, erősebben és többször kell végighúzni az ajkakon, hogy "leolvadjon" a számra, de cserébe tartós, szerintem az állaga nem probléma.

kornzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Astronaut

2017. május 17.

Jó kis ajakápoló, nagyon szeretem, csak kicsit zavaró a kemény állaga, de teszi a dolgát, szóval azt hiszem ez megbocsátható :) A 4 csillagot azért kapja, mert a növényi olajokat tartalmazó társa sokkal jobban tetszik.

Astronaut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Bubucim

2017. május 14.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. :( Az itteni jó vélemények alapján vettem meg. Télen használtam, de semmit sem segített, pedig nem vagyok e tekintetben nagyon menthetetlen eset. Olykor kicserepesedik a szám, de megfelelő hidratálás mellett nem szokott semmi gondom lenni. Nagyon nehéz felkenni, ami még annyira nem is zavart volna, de ezt a műveletet többször meg kellett ismételni egy nap. Amikor felkentem, úgy éreztem, hogy szárazabb a szám, mint előtte. Nem tudom, mennyire természetes, de nekem a Baba kakaóvajas testápolójához hasonlít az illata, ami mű.

Bubucim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Amelia

2017. május 8.

Teljesen elégedett vagyok vele, egyszer nagyon kicserepesedett a szám és bár kentem másikkal, az nem használt,viszont ez igen. Régóta használom, naponta és még így is sokáig tart ki.

Amelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Ruzska2

2017. május 4.

Nagyon szeretem,kifejezetten tetszik,hogy kemenyebb az allaga es nem kenek fel egy huzasra fel kilot a szamra. Hatekonysaga inkabb megelozesre jo ,rn folyton kentem telen es nem szaradt ki, de lehet egy ,mar kiszaradt szajon nem lenne ilyen effektiv.

Ruzska2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.