KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 560 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ShadeAnnie

2017. november 18.

Lassan a végére érek az első kis rúdnak és azt kell mondjam nem rossz . Rendesen teszi a dolgát , az illata kellemes nem túl erős vagy büdös ízét én nem nagyon éreztem . A hidegben már nekem kevéske de tavaszra lehet újraveszem :)

ShadeAnnie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Neyerdua

2017. november 17.

Ő az egyik kedvenc ajakápolóm! Tetszenek az összetevői, jó érzés az ajkaimon, nem ragad túlzottan, nincs rossz íze, az illata is rendben van, viszonylag lassan fogy, táskabarát, és még használ is... Mi kell még?! :)

Épp fogyóban van, újra kell vennem megint!

Neyerdua
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Épp fogyóban van, újra kell vennem megint!

Macska27

2017. november 12.

Nagyon szuper termék!!! A Labellók nem jöttek be. A Bebe ajakápolóit szerettem, de az összetevők miatt már nem fogom újra vásárolni. Hosszas keresgélés után ennek az ajakápolónak az INCI-je győzött meg és persze a sok jó értékelés is számított. Három nap alatt rendbe tette a kiszáradt ajkaimat, jól hidratál, puhít. Kellemes viselni, nem ragacsos. Tetszik a kemény állaga és az illata. Újravevős, öt csillagos! :-)

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Tincu01

2017. november 12.

Ma vettem, bár kicsit "drága" egyelőre, de amíg nincs hosszabb távú hatása, addig annak is fogom találni, ez még változhat. :)

Nekem egyébként tetszik az illata, a sűrű, nehezen kenhető állaga meg különösen. Mivel gyorsan kiszárad a szám, így érzem, még ha csak átmenetileg is (egy használat után), de legalább addig is puha. :) Az ára miatt kapott 4 pontot csak, bár már 1 használat után jobban megéri, mint egy Labello, ami SEMMIT nem használ nekem.

Tincu01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Arianna01

2017. november 3.

A minap úgy mentem be a dm-be, hogy szeretnék egy ajakápolót, mert a labello-m elfogyott. Megláttam ezen a "kakaó vaj" feliratot, gondoltam jó lesz mert imádom a csokis és kakaós termékeket. Ez viszont hatalmas csalódás. :( Egyáltalán nincs jó illata, alig érezni a kakaót. Sajnos nagyon kemény is alig lehet kenni és a sajnos a számon sem valami kényelmes. A csomagolás is nagyon rossz, lehet csak én vagyok béna de ahogy kenem a számra visszatekeredik..
Pozitívum, hogy olcsóbb mint egy labelllo, és hogy az összetevői nagyon szépek, természetesek. :)

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

rayeri

2017. október 26.

Ez igen! Magasan veri az Alterra kamillásat és a Terra naturi selyemfényűt. Kellően sűrű az állaga, nem csúszkál, nem fényes a számon, puhít, hidratál, nem kell sűrűn kenni. Szuper darab!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

melissared

2017. október 19.

Nagyon szerettem használni, de egy idő után nagyon el kezdett zavarni az illata. Az állaga több mint 5 csillagot megér. Félreraktam és 3 hónap múlva ismét előkerült, most már újra megbékéltem az illatával.

melissared
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

KissMinnie

2017. október 18.

A legjobb, amit valaha kipróbáltam. Az állaga és az "íze" is nagyon jó. Ha elfogy újra fogom vásárolni.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Vikiiwii

2017. október 16.

Nekem nagyon nem jött be szegény, pedig itteni vélemények miatt mertem kipróbálni.
Nem tetszik, hogy ennyire kemény, szinte semmit nem tudtam a számra kenni. Számomra az illata sem egy nagy hűha. :(
Kuka lett a vége.

Vikiiwii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Kuka lett a vége.

Banszky

2017. október 12.

Nem rossz termék,átlagos hidratáló hatása van,illata kellemes,nem az a tolakodó kakaóvajas. Ennek ellenére újravenni nem fogom,csodát nem tett. Kicsit kemény állagú.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.