KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 560 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 560 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kfruzsi1

2018. május 20.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az ajakápolóval. Nagyon jól hidratál.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel az ajakápolóval. Nagyon jól hidratál.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2018. május 14.

Igen, ez egy keményebb ajakápoló(Melegebb időben persze jobban kenhető), de én teljesen elégedett vagyok vele! És az illata is jó :)

Lili2109
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 14.

pattelin

2018. április 30.

Na kipróbáltam ezt is, mivel ennyien dícsérik! Hát köszönöm, inkább maradok a natúr változatnál, az nekem eddig az abszolut best! Ezzel annyi a bajom, hogy nem annyira puha, miközben kenem is kemény marad és így nem is érzem a hidratálást annyira! Az tény, hogy finom az illata, meg biztosan hidratál is valamennyire, számomra ez kevéske!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

katemoss

2018. április 18.

Valóban elsőre egy kicsit keményebb, de használat során lágyul egy kicsit. Jól hidratál, az illata jó. Én szeretem biztosan újra fogom venni ha lefogy.

katemoss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Bogyinci

2018. április 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hidratál, az illata kellemesen visszafogott és nem folyik.

Bogyinci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

gigiszekely

2018. április 4.

Imádom! Mostanában próbálok rámenni arra, hogy felesleges dolgokat ne kenjek a testemre, így például csak parfümmentes termékeket keresek. Nekem az állaga nagyon tetszik, nem folyik el, nagyon hidratáló érzést nyújt az ajkaimnak. Egy csillag mínusz a "gagyi" csomagolás miatt. Nem tetszik ez a műanyag gagyi hatás. De ez a saját kis szőrszálhasogatásom.

gigiszekely
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Beya93

2018. március 25.

Nagyon jó! Sebes, cserepesre kiszáradt számat szépen helyre hozta. Az állaga nekem nagyon tetszik, kicsit "keményebb" mint a többi ajakápoló, de felkenve nagyon puha és hidratáló érzésű. Nem folyós zsíros. Ad egy szép fényt is, az illatáért én odáig vagyok. Próbáltam már Carmextől kezdve mindent de egy se vált be. Újra vevős 5*

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

MissBako

2018. március 21.

Valóban kicsit keményebb, mint a többi ajakbalzsam, de mivel én a zsebemben hordom, mindig átmelegszik, így könnyebben fel is tudom kenni. Az az érdekes számomra, hogy minél több fogy belőle, annál intenzívebb az illata :D Persze ez lehet azért van, mert kevesebb lesz belőle, könnyebben át tud melegedni, így az illata is erősebb lesz. Mindenesetre használtabb már jobbat, de ez is a top 5 közé tartozik.

MissBako
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

egyedorsolya96

2018. március 19.

Nagyon kemény, sok kell belőle, nem hidratál. Max smink alá jó. Nekem nem vált be. Az illata viszont jó!

egyedorsolya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

bogi0606

2018. március 13.

Évek óta csak ezt használom. Nagyon jól hidratál és ad egy szép fényt az ajkaknak. Az illata is nagyon kellemes édes.

bogi0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.