KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 499 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nikolaj

2017. szeptember 15.

2017. május 27:
A világ legjobb ajakápolója. :D Hatalmas a szerelem, este felviszem és reggel borzasztóan puha, feltöltött szájjal ébredek. Imádom az illatát, textúráját, állagát. A sokkal drágább ajakápolókat is simán lekörözi. Egyetlen hibája a csomagolásában rejlik, az utolsó fél centi-centi terméknél már nem zárul a kupak, de ezt elnézem neki.

Szeptember 15:
Most fogyott el még egy és még nem tudtam beszerezni, ma másikat kellett használnom és megéreztem a hiányát. Bársonyosan puha ajkakat eredményez és ebben verhetetlen.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

2017. május 27:

Szeptember 15:

DoraArt

2017. szeptember 6.

Én ajándékba kaptam, és nagyon szeretem. Isteni illata van és ha nincs farkasordító hideg akkor számomra a hidratálóereje is elég. Sokszor rúzsok alá is szoktam használni primerként, arra is tökéletes. Télire egy másik bejáratott ajakbalzsamom van amivel nagyon meg vagyok elégedve (Balea Outdoor Protect), de lehet hogy ezt is újraveszem majd a többi évszakra. :)

DoraArt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

orsssi

2017. szeptember 1.

Vissza-vissza szoktam hozzá térni, de sajnos nekem nem elég. Nagyon könnyen cserepesedik a szám és sajnos hajlamos vagyok rágni is. Emiatt ritkán használok rúzst, mert egyből tönkreteszi a számat, viszont jobban bírja ha felkenem ezt az ajakápolót "primerként".

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Kacsa

2017. augusztus 30.

Ősszel-télen többnyire nagyon száraz a szám, kisebesedik, és ez nem valami szép látvány, és elég kellemetlen is. Egy kicsit keményebb a textúrája, és vastagabb is, mint az átlagos ajakápolóknak, ami összességében pozitívum, mert sokkal tartósabban marad az ajkakon.
Egy apróbb negatívumot fedeztem fel, ami maga a csomagolása. Nagyon könnyen lejár róla a kupak, egy idő után nem is nagyon akar rajta maradni, ami egy ilyen táskába dobálós terméknél nem túl előnyös. Azon kívül az illatáért se nagyon vagyok oda, de ezt figyelmen kívül tudom hagyni.
Összességében nekem ez a termék életmentő tud lenni télen, nagyon jól teszi a dolgát, már két éve ezt használom, újra is vettem, és szerintem egy ideig maradok is ennél.

Kacsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 30.

bubilany

2017. augusztus 25.

Isteni illata van és nagyon jól hidratál!! Viszont az árát sokallom...

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Isteni illata van és nagyon jól hidratál!! Viszont az árát sokallom...

Gwenny

2017. augusztus 24.

Átmeneti hidratáltság érzetet nyújt csupán. Valójában azonban nem hidratál. Amint lekopik, egy órán belül újra száraz a szám. Az állaga kifejezetten kemény, nem valami könnyen siklik.
Plusz pont jár a finom illatáért, valamint azért, hogy amíg tart kényelmes viselet az ajkakon.
Összeségeben nem katasztrófa, de aki tartós hidratálásra vágyik, nem ezt választja.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Csillamkecske

2017. augusztus 23.

Ez nagyon jó tényleg hidratál és valami isteni illata van!

Csillamkecske
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Ez nagyon jó tényleg hidratál és valami isteni illata van!

pisonce

2017. augusztus 11.

Szuper, teszi a dolgát és az illata is mennyei, de az ára miatt csak 4 csillag.

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Szuper, teszi a dolgát és az illata is mennyei, de az ára miatt csak 4 csillag.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Megvettem, de nem volt olyan jo, mint amiket olvastam rola. Nagyon zsiros volt, es nem ert semmit a hatasa.

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

prinszepsz

2017. augusztus 3.

A februárban vettem, mivel sos szükségem volt egy igazán jó hidratálóra de télire nem vált be. Csalódott is voltam, viszont most nyáron csak elővettem és most jól hidratál. Szóval csak el tudom használni. :) Télire meg keresek mást.

prinszepsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.