KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 498 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ivory, az összetevőket feltöltötte: edke, Módosítva: 2017. február 23.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 498 Ft

Kakaóvajas intenzív hidratáló ajakápoló, mely megvédi ajkait a kiszáradástól és a repedezéstől. A kakaóvaj gazdag és természetes E-vitamin forrás, míg a szálafa vajtermészetes antioxidáns.

Nem tartalmaz petróleumot, mesterséges színezékeket és tartósítószereket.

Ár: 560 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 498 Ft, Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

agcsi860707

2018. február 18.

Nekem bevált, ha elfogy, tuti újraveszem. Bár elég lassan fogy, kevés is elég belőle.

agcsi860707
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Andikiss18

2018. február 17.

Imádom, de túl gyorsan fogy. 😏

Andikiss18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Imádom, de túl gyorsan fogy. 😏

Man0ka

2018. február 16.

Hatásra ez sem rosszabb, mint a natúr verziója, de a szaga..hát ilyen borzalmas illatot rég nem gyártottak egy ajakápolónak. Ha felkenést követően csókolózni szeretnél, akkor inkább ne ezt vedd meg, hanem a natúr társát. :)

Man0ka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

fluca221

Korcsoport: < 18
2018. február 12.

Nekem nagyon bevált. A téli napokon amikor nagyon kiszárad és kirepedezik a szám, leradírozom és ezzel kenem be estére. Másnapra teljesen rendbe jön. Csak ajánlani tudom. :)

fluca221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 12.

Lorina

2018. február 9.

Évekkel ezelőtt amikor megjelent a piacon,nagyon oda voltam érte!Egy ideje magam készítettem,házilag ajakápolót kakaóvajból,de mivel nem volt időm készíteni vettem egyet.Sajnos nagyon nem az volt amire emlékeztem!Valami zsíros vazelin szerű cucc,kakaóvaj sehol!Nem hidratál semmit!Csalódás!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Eruska

2018. február 9.

Eddig a kedvenc ajakápolóm! Nagyon szépen rendbe teszi még a csúnyán kiszáradt ajkakat is. :)

Eruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

bungics

2018. január 28.

Szerintem én már az összes Mo- on kapható ajakápolót kipróbáltam és ez a nyerő.

bungics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 28.

Szerintem én már az összes Mo- on kapható ajakápolót kipróbáltam és ez a nyerő.

Felis81

2018. január 27.

Hát, inkább natúr kakaóvaj, mint ez, megvettem, talán 2-szer használtam, és adtam is tovább. Nekem nagyon sűrű, olyan, mint a gyógyszertári szőlőzsír, nem tudtam elviselni a számon. Az illata tűrhető, de egyáltalán nem lett kedvenc. Biztosan hatott volna, ha tovább el bírom viselni :) Azért az összetevői miatt kap 3 csillagot.

Felis81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Kriszti74

2018. január 20.

Mióta megszűnt a Labello Med (a régi fajta, nem az,amit most is lehet kapni), minden évben többféle ajakápolót vettem, de ez valahogy mindig kimaradt. Nem találtam azóta sem azt, amit az nyújtott. De most lehet, hogy mégis :) Kár, hogy hamarabb nem próbáltam ki ezt, nagyon tetszik az állaga, az illata (nem tolakodó, természetes), az összetétele, és hogy nem színes, és nem is édes. Kíváncsian várom, hogyan alakul hosszú távon a ‘kapcsolatunk’.

Kriszti74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

Nikolaj

2018. január 17.

2017. május 27:
A világ legjobb ajakápolója. :D Hatalmas a szerelem, este felviszem és reggel borzasztóan puha, feltöltött szájjal ébredek. Imádom az illatát, textúráját, állagát. A sokkal drágább ajakápolókat is simán lekörözi. Egyetlen hibája a csomagolásában rejlik, az utolsó fél centi-centi terméknél már nem zárul a kupak, de ezt elnézem neki.

Szeptember 15:
Most fogyott el még egy és még nem tudtam beszerezni, ma másikat kellett használnom és megéreztem a hiányát. Bársonyosan puha ajkakat eredményez és ebben verhetetlen.

December 17:
A vizsgaidőszak miatti stressz hatására véresre rágtam a számat és ez a hideg idő sem segített az ajkaimon. 2 nap alatt rendbe rakta, ugyan még kicsit száraz, de nem pereg a bőr a számról.

2018. január 17:
Már számolni sem tudom hányadik alkalommal vásárolom újra. Minden este vastagon bekenem vele a számat és reggelre bársonyos szinte "feltöltött" ajkakkal ébredek. Reggelente egy lehelet vékony réteg miután felkeltem, amíg sminkelek kávézok rajtam van, majd fogmosáskor lemosom és jön egy matt rúzs. Egész nap bírja a szám a rúzst, nem szárad ki pár óra múlva.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

2017. május 27:

Szeptember 15:

December 17:

2018. január 17:

Antioxidánsok: Tocopherol

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.