KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Pipi102

2018. május 21.

Gyulladt, vízhiányos, zsíros a bőröm, ez volt az első hidratáló amit ezen kombinált bőrtípus mellett nyugodtan használhattam

Pipi102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

chyny-eve

2018. május 4.

Én ezt a krémet használom legrégebb óta, előtte millió félét próbálgattam. Egy kozmetikus ajánlására döntöttem mellette, azóta is veszem, amikor lehetőségem van rá. (Elköltöztünk egy másik városba, 250 km-re a szülővárosomtól és visszajárok érte...) Szóval, összességében a nagyon érzékeny bőröm egész jól tolerálja, nem irritál, jól beszívódik, jók az összetevői - Ami a lényeg!! - és segít a mattításban is. De igazából amióta használom, közel 3 éve, azóta jelentős javulást nem tapasztalok a pirosodás terén, mert épp ezért vettem meg, erre ajánlotta a kozmetikus! Nem mondanám, hogy jelentősen javított volna a bőröm állapotán! (Belsőleg tehetek érte olyan dolgokkal, mint pl. elhagyok olyan élelmiszereket, amelyek provokálják...) Télen picit kevésnek érzem, de nincs kedvem ismét más krémekkel kísérletezgetni, max Ilcsiben. Véleményem szerint jó ötlet volt a gyártók részéről a pumpás kiszerelés, mert így higiénikusabb, mint amikor tégelyekbe adagolta ki a kozmetikus.... Remélem, ez a csipkebogyó habkrém nem tűnik el a palettáról! :-) Megadom az 5 csillagocskát!

chyny-eve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

piszmann

2018. május 3.

Egy darabig hasznaltam, majd kiprobaltam mas dragabb, naturabb, agyondicsert kremet, de ra kellett jonnom nekem o az igazi. Azonnali latvanyos hatasa van. Feszesit, hidratal, nyugtat. Nem is ertem minek probalkoztam mas kremekkel.

piszmann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

zsufri

2018. április 1.

Sokáig elég, kicsit nehezen szívja be a bőröm, és olyan óriási változást nem látok, pirosság megmaradt. De összességében rendben van a krém.

zsufri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Izebigyo

2018. március 21.

Az állaga, a mennyisége és az összetevői miatt adom a pontot. Nálam már 3. hónapja tart és még mindig van belőle, pedig naponta kétszer használom. Valójában azonban jelentős változás nem tapasztalható a bőrömön, ugyanúgy pirosodásra és hámlásra hajlamos, pedig egy Ilcsis kozmetikus ajánlotta egy bőrdiagnosztika után. Nagyon sajnálom, mert reméltem, hogy végre megtalálom az igazit.

Izebigyo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

papramona

2018. március 20.

Vettem 10 ml-t a kozmetikusomtól kipróbálásra, azt mondta 2 hónapig elég lesz, ez volt 3 hete, de már alig van benne. :D Mindenesetre, nem rossz, a szél fújta pirosságot és hámlást ugyanúgy eltünteti, mint az uriage toléderm, de nem érzem, hogy nagyon hidratálna, inkább semennyire. Felkenés után enyhe csípős érzetet ad, ez hamar elmúlik. Amit tapasztaltam, hogy úgy puha tőle a bőröm, hogy nem zsíros az érzete, ez nagyon tetszik! Látom a leírásban, hogy a szerepe nem a hidratálás, de azt hittem jobb lesz. Nem tudom vegyek-e belőle megint.

papramona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Iviii

2018. március 4.

Nekem nagyon jó ez a termék, tonikkal együtt használom. Kevert betűtípusom van es hajlamos a miteszerképződésre. Könnyű az álaga és hamar beszívja a bőröm.

Iviii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

BLili

2018. január 27.

Az égvilágon semmit nem javított a rozaceás bőrömon, pedig több mint 2 hónapig folyamatosan, mindennap használtam. De még simán hidratálásra sem alkalmas, mivel a száraz bőröm az esti bekenés után reggel is ugyanúgy hámlott egy kissé, mint nélküle.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Pihe73

2018. január 22.

Pár hete használom, tesztelésképp vettem meg egy 5ml es kiszerelést, mert kíváncsi voltam a hatására. Első pár alkalommal meglepődtem, amiért az állaga nagyon különbözik az eddigi arckrémeimtől, nehezebben eloszlatható, kicsit sűrűbb, mint vártam. Mostanra ezt megszoktam és nagyon elégedett vagyok a bőrömmel. Sosem volt ilyen szép sima és egészséges, a pattanásaim azóta nem jöttek ki és mivel tudom, hogy nincs benne semmi káros kémiai hozzávaló, bátran kenem vele magam reggel és este arctisztítás után. Az ára ugyan egy kicsit borsos (5ml 800Ft), de mivel ezen kívül mást nem használok az arcomra, úgy gondolom, hogy amint elfogy a mostani adag, be fogok ruházni egy nagyobb kiszerelésbe. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Update:
Sajnos a második adag valamiért nem tetszett a bőrömnek, kis piros, viszkető kiütéseim lettek tőle.. abbahagytam és elmúltak, szóval nagy valószínűséggel valamelyik alkotójára allergiás/érzékeny vagyok. Ettől függetlenül másoknak még beválhat, de nekem így már nem lesz a kedvencem:/

Pihe73
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Update:

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. december 23.

A krém állaga és csomagolása zseniális, továbbá a mattító hatása is tetszik, de sajnos irritálja a bőrömet. Pont egy rosszabb korszakában volt a bőröm, és ez csak rátett egy lapáttal. Most újrapróbáltam, de az eredmény ugyanaz. Nem működünk eggyütt jól. :(

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate