Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Keresem!  Ilcsi termékeket, elsősorban: Csipkebogyó Habkrém
Ár: Mindegy , Eladó: Torpece
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Bárhol, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 4000 , Eladó: Mirella95
Állapot: 2xszer próbált, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Postával küldöm előreutalás után, a postaköltség a vevőt terheli.
despoina

2019. február 20.

2018.október 01:
A Szépségmanufakturában ajánlották ezt a krémet a sérült, heges arcom rendbetételéhez. Csipkebogyónak hála magas a vitamintartalma, regeneráló és gyulladáscsökkentő hatású sőt minősítettek natúrkozmetikum. Szuper :)
Két hete használom, reggel smink alapnak este pedig éjszakai hidratálónak. Az utóbbi napokban ki kellett egészítenem esténként egy sűrűbb Hildegard Braukmann krémmel mert kritikusan kiszáradt az arcom. Tény hogy jelenleg a Földközi-tenger mellett élek, itt magas a páratartalom és a szél is erősebb volt az utóbbi napokban de a vezetékes ivóvíz is szörnyen kemény. Minden feltétel adott hogy kiszáradjon a bőr.
Nem várt ütemben fogy, jó ha másfél hónapra elegendő lesz az 50 ml. Ez nem a legkedvezőbb érték/arany. Vitaminpótlásra használnám mert hidratálásra nem jó, de úgy érzem újabb pattanasokat is előhoz nálam igy egy pár napig félreteszem.
Többet vártam tőle.

2019.február 20:
Lassan elfogyott ez a kis krém, elsőre nem gondoltam volna hogy ennyi ideig fog kitartani bár 1-2 hónapon kimaradt de igy is szeptember közepétől 3 hónapon át biztosan használtam nappal és éjszaka. Nappal vékonyan hidratálónak alapozó alá, éjjel pedig feltöltő krémnek. Nagyon jó kis termék, csodásan rendbetette a beteg és érzékeny arcbőrőm. Biztosan újra fogom vásárolni. Minden káros anyagtól mentes, gyönyörűen feltölti a bőrt, nem okoz irritaciot.
Tőlem 5*

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

2018.október 01:
Többet vártam tőle.

2019.február 20:
Tőlem 5*

Ariella

2019. február 10.

Imádom at Ilcsi termékeket, nagyon jó az illatuk és szuperul hidratál.

Ariella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

Imádom at Ilcsi termékeket, nagyon jó az illatuk és szuperul hidratál.

Martu0508

2019. január 23.

Az itteni vèlemènyek alapján vettem meg ezt a krèmet. Az ajánlás alapján felváltva használom más krèmmekkel, azt vettem èszre, nem mindegyikkel kompatibilis. Szeretem, mert gazdag, sűrű, kevès is elèg belőle, ìgy sokáig elèg. Hidratálò hatása korpás szeborreás, de èrzèkeny bőrűkènt számomra megfelelő, mègsem zsìrosìt, nem pattogok ki tőle, nem irritál, mèg szemkörnyèken sem. Nem èrtem el hűha hatást, de elègedett vagyok vele, eddig talán ez a legjobb krèm, amit pròbáltam.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Lindy95

2019. január 16.

A Szépségmanufaktúrában választottuk télire ezt a kérmet szérum helyett, kell az extra ápolás. Viszont nekem annyira nem jön be. Az illata nem az Ilcsitől megszokott finomság és túl sok extra hatást sem veszek észre.
Ami mellette szól, hogy tényleg rengeteg ideig elég. A hidratálást elvégzi, de ár-érték arányban találni jobbat a piacon.

Lindy95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

KozmaNikolett2001

2019. január 10.

Kedvenc hidratalo kremem:) nem tomiti el a porust es zsiros erzetet se ad a bornek hamar beszivodik. Nagyon sokaig eleg mert nagyon suru az allaga es keves is eleg belole. 5*****

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

bugeyes

2018. december 20.

Én még a kozmetikusomtól vásároltam, aki egy kis tégelybe nyomott ki belőle. Hát... azzal szembesültem, hogy talán ez így nem a legjobb, leghigiénikusabb megoldás, mert azt vettem észre, hogy a krém elkezdett elszíneződni. Amíg ez nem történt meg, inkább estére használtam. Azért nem egy rossz kis krém ez, a bőröm végülis szerette, bár szerintem nehéz volt neki, mert mindig maradt utána egy kis ragacsos érzet, még reggelre is. Én is tapasztaltam, hogy az arcon hagy egy narancssárgás színt. Azt nem tapasztaltam, hogy kevesebbet pattognék ki, vagy lehúzná a már meglévő gyulladt pattikat. Hát nem tudom, őszintén szerintem már ár-érték arányban is vannak jobb krémek a piacon, engem nem győzött meg.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

HCHB11Cl11

2018. november 29.

Sokáig használtam, bár én még a régi tégelyes változatot (úgy mérték ki nekem a kozmetikában), de mikrobiológiai stabilitás miatt a tégelyes forma egyik terméknél sem a legjobb. Plusz, a levegővel és fénnyel érintkezve a legtöbb hatóanyag tönkremehet, oxidálódnak (főleg a C-vitamin, ami ebben a habkrémben elvileg sok van), így csökken a mennyiségük a krémekben. A tégelyben lévő krémek nagyobb felületen vannak kitéve a károsító hatásoknak, ellentétben a tubusos változatokkal. Az új csipkebogyós habkrém már pumpás változatban van csinálva, ami sokkal hasznosabb, bár az ára elég borsós, 50 ml 4990 Ft... Szerintem ennyit nem ér a termék, bár ez az én személyes tapasztalatom. Szerettem, mert nyugtatja a bőröm, de csak pattanásokra jó, főleg ha már nincs feltelve gennyel, ki van nyomva, akkor jól jött. Halkan megjegyzem, sokszor úgy éreztem, mintha ettől a krémtől lettek volna új pattanásaim, vagy amiket már kinyomtam teltek fel újra gennyel (?) ... Az állaga finom krémes, felkenés után érezni egy kis maradék réteget a bőrön, de ez engem nem zavart. Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, főleg nem reggelre. Érdekesség, hogy esti lemosás alkalmával, ha aznap kentem magamra ebből a krémből, a vattán látszik az a barack szín, amilyen a krém színe is, mintha alapozó lett volna rajtam. :D
Összegezve: tetszik az állaga, az összetevői, de hatásosság szempontjából találni jobb termékeket is szerintem (akár ezért a pénzért 2 terméket is), de ajánlom kipróbálásra, gyulladásra inkább, bőrnyugtatónak.

HCHB11Cl11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

ueszti02

2018. november 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet, viszont iszonyat lassan szívódik fel, emiatt csak esténként használom. Lassan 5 èv használat után viszont már nem érzem annyira a kedvező hatását, mint a legelején.

ueszti02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

ninully24

2018. november 17.

ANnyira hálás vagyok ennek a készítmények...'megmentette" az arcbőröm!:) Látványos javulást tapasztalok használata után. Mindenképp ajánlom, főleg ha gyulladt, aknés arcbőröd van..!

ninully24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Melus5

2018. október 15.

Az én kombinált bôrömnek csodaszer! Imádom! Az illatáért is odavagyok.

Melus5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Az én kombinált bôrömnek csodaszer! Imádom! Az illatáért is odavagyok.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate