KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

qjudit

2017. szeptember 27.

Nálam a top csodakrém, főleg éjszaki hidratálónak használom. Hidratál, puhít, nem irritál és nem pattogok ki tőle hosszú használat után sem. Nincs benne fényvédő, így nyáron sosem használom nappalra, de éjszaka nyáron is szuper. Télen a szürke napokon sokszor nappalra is ezt kenem az arcomra, de akkor mattítót is használok utána, mert nekem elég hamar átfényesedik a sminkem ha ez van alatta.

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Blanka01

2017. szeptember 27.

Kozmetikusom adta a gyulladt bőrömre. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem nagyon bevált. Párszor összekevertem körömvirág olajjal és úgy vittem fel az arcomra kicsit vastagabban. Táplálttá és élettel telivé varázsolja a bőröm. A jótékony hatása pár használat után látható. Leviszi a gyulladást és puhítja a bőrt.

Blanka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Bea42

2017. szeptember 16.

Kozmetikus ajánlotta.Nem vagyok vele megelégedve.Hamar beszívódik,jó illata van,viszont nekem több pattanàs kijött tőle.

Bea42
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

BLili

2017. szeptember 9.

Az égvilágon semmit nem javított a rozaceás bőrömon, pedig több mint 2 hónapig folyamatosan, mindennap használtam.

BLili
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

medea03

2017. szeptember 6.

Kellemes illata van és jól hidratálja a bőrömet. Én reggel és este ezt a krémet használom már egy ideje, de sajnos egyre több miteszer van a bőrömön tőle. Kicsit csalódtam, többet vártam tőle. Mivel jól hidratál 3 csillagot tudok neki adni.

medea03
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

orsssi

2017. szeptember 6.

Kellemes "gyógynövényes" illata van, napi használat mellett puha és hidratált a bőröm. A pumpás adagolóval kis mennyiség is könnyen kinyomható, nem is kell sok egyszerre. Kíváncsi leszek, hogyan fog teljesíteni a hidegebb időben és mennyire fogja minimalizálni a bőrpírt. Eddig 5*.

UPDATE: nappali arckrémként használom, és napközben is puhának és hidratáltnak érzem a bőrömet. Az egyik legjobb meglepetés, hogy valamelyik nap elfelejtetettem színezett hidratálót felkenni reggel és nap végén - lemosás előtt - fáradtan meglepődve tapasztaltam, hogy nem a sminktől egyenletes a bőrfelszínem, hanem attól, hogy egész nap ez a krém teljesített :)

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

SzTimea91

2017. augusztus 8.

Tavaly használtam kozmetikus ajánlására. Elégedett voltam vele, szép volt a bőröm. Esténként volt probléma a használata, mert sajnos a párom nehezen viselte a "szagát".
Most megpróbálkozok az almás-citromos habkrémmel, jókat olvastam itt róla:)

SzTimea91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Most megpróbálkozok az almás-citromos habkrémmel, jókat olvastam itt róla:)

Neleta

2017. július 20.

Kb. 13 éve már, hogy használom, eddig töretlenül elégedett vagyok vele. Nekem rendesen beszívja a bőröm a krémet, ez a "bevonat", amiről beszéltek, valóban van, de szerintem pont, hogy javít a bőrön, mivel kicsit olyan hatása van, mintha alapozót tennék fel. Egységesíti a bőrnek az egyenetlenségét, de kis idő múlva már be is szívódik, nem látszik, nem ragad, csak érezni a selymes bőrt. Az illata nekem tetszik, kifejezetten szeretem. Nagy ritkán próbáltam másabb krémeket, de mindig visszatértem az Ilcsihez, pedig nem olcsó. Bár azt gondolom, egy normális krém már kerül ennyibe (most vettem 5000 Ft-ért az 50ml-eset). Az is számít, hogy természetes anyagokat tartalmaz. Mivel napi kétszer kenem az arcom, nem mindegy, milyen anyagokat kenek magamra. 30 felett vagyok, de még messze a 40-től. Azt gondolom, ha már lesznek ráncaim, öregebb bőröm, akkor valószínűleg váltani fogok. Ez a krém inkább a fiatalabbak krémje.

Neleta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

areka

2017. július 16.

Nagyon tetszik az illata. Enyhén rosacea-s arcomra vettem kimondottan, hogy enyhítse az égető érzést és hidratálja a kiszáradt bőrömet. Este használom lefekvés előtt, vékonyan viszem fel. Jól felszívódik, nekem bevált, azóta nem ég az arcom és enyhült is kicsit a pirosság.

areka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Dorika007

2017. május 25.

Barátnőmnek vettem rozáceás arcára, de csak párszor használta, aztán letette mert olyan erős illata van, hogy attól is előjött a bőrén a pirosság.

Dorika007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.