KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, és 50 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Krémmánia Kedvencek a -től
veronika91

2017. március 20.

en nagyon szerettem ezt az arckremet jott tett a boromnek,bar az illata eleg fura..de ez legyen a legnagyobb baja,nekem bevalt :)

veronika91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

vivien89

2017. március 10.

Tesztelésnek vettem, mert kíváncsi voltam a hatására. Egy kicsit ragadós lesz tőle a bőröm és nehezebb kezelni, de sokkal jobban hidratál, mint a drogériákban kapható krémek.

vivien89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

kitticat

2017. március 8.

Nagyon szuper kis krém. Kozmetikus ajánlására vettem először egy 10ml-es kis tégelyt, ami másfél hónapig bírta. Mostmár egy 30ml-est vettem kb 3000 ft-ért, tehát kb 4-5 hónapnyi adagot, ezek alapján szerintem az ára teljesen rendben van. Napi kétszer használom, reggel kevesebbet, este kicsit többet. Nagyon kellemes érzetű a bőröm tőle, jól hidratál, ennek ellenére könnyen felszívódik, nem zsírosít, nem fénylik tőle a fejem. A tégelyes kiszerelést nem kedvelem, mert ugye nem tesz jót a hatóanyagoknak, de úgyis használok szérumokat, inkább alapkrémként tekintek rá. Pattanások nem lettek tőle, és még a leghidegebb időben is elég volt a hatása. Nem kifejezetten örülök az alkoholtartalomnak és az illatnak, de csak az inci végén van, így elfogadható számomra. Arcápolásban amúgy hosszútávon sose jöttek be a natúr cuccok, vagy nem csináltak semmit, vagy még rontottak is a problémás bőrömön, úgyhogy kellemes meglepetés ez a krém. Csodát nem várok tőle, arra ott vannak a Paula cuccaim, de alap hidratálónak nagyon bevált, és még magyar és natúr is... Szeretem, ajánlom! :)

kitticat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

dalmaflora

2017. február 27.

Szeretem, az én vízhiányos bőrömnek igazi felüdülés ez a krém. Gyulladáscsökkentő hatásáról nem tudok írni, mindössze a száraz foltokra használom, különösebb bőrproblémám nincs, és ez a krém sem okoz semmi bőrpírt.Hála égnek nem hagy zsíros érzetet a bőrön, nagyon hamar beszívódik, könnyen lehet rá alapozni. Csak azért négy csillag, mert az első kb két hét után, mintha nem hidratálna annyira... :/

dalmaflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

evelynsmith

2017. február 12.

Nagyon szeretem gyulladt fájdalmas pattanásokra csodaszer. Viszont érdemes konzultálni mindig a kozmetikussal hiszen a bőrünk is folyamatosan változik és minden időszakban más Ilcsi termék a megfelelő. Tesztelés alatt a csicsókás gélkrém is hiszen ebben a hideg időben extra hidratálást nyújt arcbőrömnek. :)

evelynsmith
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Pihe73

2017. február 5.

Ez a krém egy kis csoda. Körülbelül egy hónapja használom, tesztelésképp vettem meg egy 5ml es kiszerelést, mert kíváncsi voltam a hatására. Első pár alkalommal meglepődtem, amiért az állaga nagyon különbözik az eddigi arckrémeimtől, nehezebben eloszlatható, kicsit sűrűbb, mint vártam. Mostanra ezt megszoktam és nagyon elégedett vagyok a bőrömmel. Sosem volt ilyen szép sima és egészséges, a pattanásaim azóta nem jöttek ki és mivel tudom, hogy nincs benne semmi káros kémiai hozzávaló, bátran kenem vele magam reggel és este arctisztítás után. Az ára ugyan egy kicsit borsos (5ml 800Ft), de mivel ezen kívül mást nem használok az arcomra, úgy gondolom, hogy amint elfogy a mostani adag, be fogok ruházni egy nagyobb kiszerelésbe. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Pihe73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

csokibeka

2017. január 21.

Nekem sajnos nem vált be, pedig szorgalmasan kenegettem el 30 ml-t várva a csodát az itteni vélemények és a kozmetikus miatt. Használata után maradt egy zavaró réteg a bőrömön (pedig nedves kézzel is próbáltam, meg ütögetve meg mindenhogy) hidratáló hatása nulla a pirosságot sem csökkentette(sem rosaceás sem a pattanások utáni foltokat) és még drága is. Nem rontott a bőröm állapotán, de szemernyit sem használt.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

hbori9703

2017. január 17.

Az egyik legkedvesebb termékem, ma már nem tudnék meglenni nélküle. Kozmetikusom ajánlására próbáltam ki és sokadjára veszem újra. Nem nehezíti el a bőrömet ugyanakkor hidratál, reggel és este is használom. Sokáig elég mivel csak keveset használok belőle. Egyszerűen imádom, megéri az árát!

hbori9703
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Lilibeauty

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Jól hidratál szeretem a naturkozmetikumokat. Egy baj , hogy ragacsos

Lilibeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

Jól hidratál szeretem a naturkozmetikumokat. Egy baj , hogy ragacsos

mnodulus

2017. január 13.

Nekem az égvilágon semmi pluszt nem nyújtott ez a krém, átlagosan hidratál, kicsit ragacsos, de valószínűleg azért sem tetszik, mert nem a bőrtípusomnak megfelelőt választottam.

mnodulus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.