KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiffi

2017. december 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A kozmetikusom ajánlotta, ézrékeny bőrömre. Tényleg segít megnyugtatni és halványítani az esetlegesen kialakuló piros foltokat. Rétegzős rutinom részeként használom esténként. Az illata erős és nagyon csipkebogyós, ugyhogy aki nem szereti ezt az illatot az ne vegye meg. Hamar beszívódik, de nekem ez száraz bőrüként nem elég hidratálás, ugyhogy más krémeket is használok mellette. Az egyetlen ami picit zavaró ebben a krémben, hogy néha kis darabok vannak benne, gondolom csipkebogyó. Én ezt személy szerint nem szeretem. Összességében jó kis krém,annak, akinek érzékeny, kipirosodó a bőre.

Fiffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

kristinakroes

2017. december 4.

Isteni finom illata van, jó volt használni, de sokkal tudatosabb lettem bőrápolás terén és ez a krém nem fér bele a rutinomba

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

norocka

2017. december 3.

Évek óta ezt használom nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömre (amiket előtte próbáltam, mindentől kipirosodtam). Télen kiszáradt az arcom, râncosodott, hámlott, nyáron zsírosodott, pattanásososdott, minden nyavajámat lekezeli a krém. Éjszakára és nappalra is használom. Enyhén nedves kézzel viszem fel, mert nagyon gyorsan beszívódik, így jobban be tudom maszírozni. Nem csak szépen hidratál, de egységesít is valamiképp. Nyáron néha kicsit sok és aláizzadok és sajnos nincs benne fényvédő, más negatívumot nem tudok elmondani róla. Szuper!

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

timeabartal

2017. november 22.

Évekkel ezelőtt sokat használtam, nagyon szerettem. Most újra megvettem, de valami nem stimmel, mintha megváltozott volna az összetétel. Húzódik a bőröm tőle, a legkevésbé sem érzem hidratálnak. Sőt mintha kifejezetten szárítaná..Megbántam a vásárlást, különösen, hogy azóta sokkal drágább termék lett :(

timeabartal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

almag

2017. november 4.

nem rossz, de van jobb a piacon ennyiért

almag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

nem rossz, de van jobb a piacon ennyiért

zitus

2017. október 29.

A tégelyes változatát használtam még. Nagyon szerettem, de mivel a beszerzése elég macerás, ezért váltottam.

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Vajdus23

2017. október 29.

Ugyanazt tudom elmondani ennél a krémnél is, mint almás-citromos társánál. Kellemes illata van, hamar beszívódik, és hidratálttá teszi a bőröm. A pattanások is hamarabb elmúlnak használata során.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

majlingerb

2017. október 27.

Az egyik legjobb!! Kombinált bőrtípusom van, kozmetikus ajánlása után vettem ezt a krémet, és látványos a változás! A krém használata előtt minden nap kifényesedett a bőrőm, ami nagyon zavaró volt. Mióta használom nagyon minimális a fényesedés, gyulladáscsökkentő hatását is bizonyította nálam. Sokkal kevesebb a bőrproblémám mióta minden este használom. Az ára talán ami kicsit húzósabb, de megéri! Talán az illata ami először kicsit furcsa, de aki szereti a természetes összetevős illatokat azoknak nem üti meg az orrukat.

majlingerb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

qjudit

2017. szeptember 27.

Nálam a top csodakrém, főleg éjszaki hidratálónak használom. Hidratál, puhít, nem irritál és nem pattogok ki tőle hosszú használat után sem. Nincs benne fényvédő, így nyáron sosem használom nappalra, de éjszaka nyáron is szuper. Télen a szürke napokon sokszor nappalra is ezt kenem az arcomra, de akkor mattítót is használok utána, mert nekem elég hamar átfényesedik a sminkem ha ez van alatta.

qjudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Blanka01

2017. szeptember 27.

Kozmetikusom adta a gyulladt bőrömre. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nekem nagyon bevált. Párszor összekevertem körömvirág olajjal és úgy vittem fel az arcomra kicsit vastagabban. Táplálttá és élettel telivé varázsolja a bőröm. A jótékony hatása pár használat után látható. Leviszi a gyulladást és puhítja a bőrt.

Blanka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.