KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

SzTimea91

2017. augusztus 8.

Tavaly használtam kozmetikus ajánlására. Elégedett voltam vele, szép volt a bőröm. Esténként volt probléma a használata, mert sajnos a párom nehezen viselte a "szagát".
Most megpróbálkozok az almás-citromos habkrémmel, jókat olvastam itt róla:)

SzTimea91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Most megpróbálkozok az almás-citromos habkrémmel, jókat olvastam itt róla:)

Neleta

2017. július 20.

Kb. 13 éve már, hogy használom, eddig töretlenül elégedett vagyok vele. Nekem rendesen beszívja a bőröm a krémet, ez a "bevonat", amiről beszéltek, valóban van, de szerintem pont, hogy javít a bőrön, mivel kicsit olyan hatása van, mintha alapozót tennék fel. Egységesíti a bőrnek az egyenetlenségét, de kis idő múlva már be is szívódik, nem látszik, nem ragad, csak érezni a selymes bőrt. Az illata nekem tetszik, kifejezetten szeretem. Nagy ritkán próbáltam másabb krémeket, de mindig visszatértem az Ilcsihez, pedig nem olcsó. Bár azt gondolom, egy normális krém már kerül ennyibe (most vettem 5000 Ft-ért az 50ml-eset). Az is számít, hogy természetes anyagokat tartalmaz. Mivel napi kétszer kenem az arcom, nem mindegy, milyen anyagokat kenek magamra. 30 felett vagyok, de még messze a 40-től. Azt gondolom, ha már lesznek ráncaim, öregebb bőröm, akkor valószínűleg váltani fogok. Ez a krém inkább a fiatalabbak krémje.

Neleta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

areka

2017. július 16.

Nagyon tetszik az illata. Enyhén rosacea-s arcomra vettem kimondottan, hogy enyhítse az égető érzést és hidratálja a kiszáradt bőrömet. Este használom lefekvés előtt, vékonyan viszem fel. Jól felszívódik, nekem bevált, azóta nem ég az arcom és enyhült is kicsit a pirosság.

areka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Dorika007

2017. május 25.

Barátnőmnek vettem rozáceás arcára, de csak párszor használta, aztán letette mert olyan erős illata van, hogy attól is előjött a bőrén a pirosság.

Dorika007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Nashuaaa

2017. május 13.

Mint az eddigis Ilcsi termékeket, amiket próbáltam, ezt is nagyon akartam szeretni, de nem ment. Nekem borzasztóan idegesítő réteget hagyott a bőrömön, egyszerűen izzadt alatta a bőröm, ragadt és azt éreztem,hogy rögtön le kell mosnom. Nem tudtam elhasználni :/ 2 csillag,mert ártani nem ártott és lehet,hogy jó lett volna a hatása, de pár alkalomnál többször nem tudtam rávenni magam, hogy magamon is hagyjam.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

bareszko

2017. május 7.

A véleményem hosszas tapasztalat alapján mondom. Először 8 éve használtam ezt a habkrémet. Akkor valahogy nem volt az igazi, elhasználtam. Az hozzátartozik a történethez, hogy akkoriban Belfastban dolgoztam, ami egy igen párás hely, mindig esik és hűvös idő van. Szerintem ez is közrejátszott abban, hogy a krém nem úgy reagált, ahogy itthon. A jelen: annak ellenére, hogy 8 év eltelt és a bőröm is változott egy kicsit ( korpás szeborreás lett) körülbelül 3 hét leforgása alatt legalább 3 évet fiatalodtam. :) Szép tiszta és egészséges arc néz rám a tükörből. A kezdődő ráncaim kisimultak, a gyulladások eltűntek, az orrom környéki pirosság elmúlt. Régen voltam ilyen elégedett az arcbőrömmel.

bareszko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

eclipse

2017. április 27.

A budai Ilcsi Szépségmanufaktúrában vettem az utcáról beesve, előzetes bőrdiagnosztika nélkül, bár a kozmetikusok mondták, hogy időpontra lehet menni ingyenes felmérésre, ami után pontosabb javaslatokat tudnak tenni. Ez egy habkrém, ami szerintük annyit tesz, hogy vizes kézzel "felhabosítva" kell felvinni az arcra. Nekem ez így nem vált be, inkább úgy mondanám, hogy nedves arcbőrre kell felvinni (tehát pl tonik, arcpermet után), mert úgy sokkal könnyebben eloszlik a krém. Bármennyire is habszerűnek tűnik, az állaga sűrű, gazdag, önmagában nehezebben oszlatható, viszont nagyon hamar beszívódik, és csodás matt és feszes hatást hagy maga után. Az illata nagyon kellemes, szemkörnyékre is simán használható, nem irritál. 30ml-es kiszerelést vettem, ami sokáig elég lesz, az egész arcra egy borsónyi elég belőle, és akkor már gazdagon bekented magad. Ez az első Ilcsi termékem, de nagyon jó benyomást tett rám, szívesen kipróbálom majd a márka többi kencéjét is.

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

zityka

2017. április 16.

Nagyon bevált: könnyen beszívódik, sokáig érezni a hidratáló hatását. Inkább tavasz-nyárra ajánlom, télen kevés nekem.

zityka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

SziNo

2017. április 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Kb 2 éve használom a kozmetikusom javaslatára, reggelre és éjszakára is. Nagyon puhává teszi a bőrömet, és plusz pont a kis pandás (WWF) jelzésért! A 125 ml-es ára 3-4000 Ft között mozog, viszont nagyon sokáig elég és az illatát is imádom. A csomagolásán az áll, h pakolásként is használható, így viszont még nem próbáltam, ha ez változik jövök update-olni.

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

hessviky666

2017. április 13.

Egy éve használok Ilcsi kozmetikumokat, ez alatt az idő alatt többfélét volt alkalmam kipróbálni. Nagyon szeretem tavasszal a csipkebogyó habkrémet. Este szoktam felkenni, reggelre szép, egységes és puha arcbőr fogad a tükörben. Nagyon szépen elünteti a piros kis pattikat, amik néha feltűnnek a homlokomon. Nappalra nem ezt használom, mert kicsit lassabban szívódok be, mint például a rózsa habkrém. Az illata és az állaga nagyon kellemes. A 10 ml-es kiszerelés 1,5 hónapig bírja. Kiválóan kombinálható az Ilcsi szérumokkal és egyéb natúr arcápolási termákkel (pl Odylique arcápoló szérum).

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.