KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

BLili

2018. január 27.

Az égvilágon semmit nem javított a rozaceás bőrömon, pedig több mint 2 hónapig folyamatosan, mindennap használtam. De még simán hidratálásra sem alkalmas, mivel a száraz bőröm az esti bekenés után reggel is ugyanúgy hámlott egy kissé, mint nélküle.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Pihe73

2018. január 22.

Pár hete használom, tesztelésképp vettem meg egy 5ml es kiszerelést, mert kíváncsi voltam a hatására. Első pár alkalommal meglepődtem, amiért az állaga nagyon különbözik az eddigi arckrémeimtől, nehezebben eloszlatható, kicsit sűrűbb, mint vártam. Mostanra ezt megszoktam és nagyon elégedett vagyok a bőrömmel. Sosem volt ilyen szép sima és egészséges, a pattanásaim azóta nem jöttek ki és mivel tudom, hogy nincs benne semmi káros kémiai hozzávaló, bátran kenem vele magam reggel és este arctisztítás után. Az ára ugyan egy kicsit borsos (5ml 800Ft), de mivel ezen kívül mást nem használok az arcomra, úgy gondolom, hogy amint elfogy a mostani adag, be fogok ruházni egy nagyobb kiszerelésbe. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Update:
Sajnos a második adag valamiért nem tetszett a bőrömnek, kis piros, viszkető kiütéseim lettek tőle.. abbahagytam és elmúltak, szóval nagy valószínűséggel valamelyik alkotójára allergiás/érzékeny vagyok. Ettől függetlenül másoknak még beválhat, de nekem így már nem lesz a kedvencem:/

Pihe73
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Update:

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. december 23.

A krém állaga és csomagolása zseniális, továbbá a mattító hatása is tetszik, de sajnos irritálja a bőrömet. Pont egy rosszabb korszakában volt a bőröm, és ez csak rátett egy lapáttal. Most újrapróbáltam, de az eredmény ugyanaz. Nem működünk eggyütt jól. :(

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 23.

Fiffi

2017. december 5.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A kozmetikusom ajánlotta, ézrékeny bőrömre. Tényleg segít megnyugtatni és halványítani az esetlegesen kialakuló piros foltokat. Rétegzős rutinom részeként használom esténként. Az illata erős és nagyon csipkebogyós, ugyhogy aki nem szereti ezt az illatot az ne vegye meg. Hamar beszívódik, de nekem ez száraz bőrüként nem elég hidratálás, ugyhogy más krémeket is használok mellette. Az egyetlen ami picit zavaró ebben a krémben, hogy néha kis darabok vannak benne, gondolom csipkebogyó. Én ezt személy szerint nem szeretem. Összességében jó kis krém,annak, akinek érzékeny, kipirosodó a bőre.

Fiffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

kristinakroes

2017. december 4.

Isteni finom illata van, jó volt használni, de sokkal tudatosabb lettem bőrápolás terén és ez a krém nem fér bele a rutinomba

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

norocka

2017. december 3.

Évek óta ezt használom nagyon érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömre (amiket előtte próbáltam, mindentől kipirosodtam). Télen kiszáradt az arcom, râncosodott, hámlott, nyáron zsírosodott, pattanásososdott, minden nyavajámat lekezeli a krém. Éjszakára és nappalra is használom. Enyhén nedves kézzel viszem fel, mert nagyon gyorsan beszívódik, így jobban be tudom maszírozni. Nem csak szépen hidratál, de egységesít is valamiképp. Nyáron néha kicsit sok és aláizzadok és sajnos nincs benne fényvédő, más negatívumot nem tudok elmondani róla. Szuper!

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

timeabartal

2017. november 22.

Évekkel ezelőtt sokat használtam, nagyon szerettem. Most újra megvettem, de valami nem stimmel, mintha megváltozott volna az összetétel. Húzódik a bőröm tőle, a legkevésbé sem érzem hidratálnak. Sőt mintha kifejezetten szárítaná..Megbántam a vásárlást, különösen, hogy azóta sokkal drágább termék lett :(

timeabartal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

almag

2017. november 4.

nem rossz, de van jobb a piacon ennyiért

almag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

nem rossz, de van jobb a piacon ennyiért

zitus

2017. október 29.

A tégelyes változatát használtam még. Nagyon szerettem, de mivel a beszerzése elég macerás, ezért váltottam.

zitus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Vajdus23

2017. október 29.

Ugyanazt tudom elmondani ennél a krémnél is, mint almás-citromos társánál. Kellemes illata van, hamar beszívódik, és hidratálttá teszi a bőröm. A pattanások is hamarabb elmúlnak használata során.

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate