KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, és 50 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

eclipse

2017. április 27.

A budai Ilcsi Szépségmanufaktúrában vettem az utcáról beesve, előzetes bőrdiagnosztika nélkül, bár a kozmetikusok mondták, hogy időpontra lehet menni ingyenes felmérésre, ami után pontosabb javaslatokat tudnak tenni. Ez egy habkrém, ami szerintük annyit tesz, hogy vizes kézzel "felhabosítva" kell felvinni az arcra. Nekem ez így nem vált be, inkább úgy mondanám, hogy nedves arcbőrre kell felvinni (tehát pl tonik, arcpermet után), mert úgy sokkal könnyebben eloszlik a krém. Bármennyire is habszerűnek tűnik, az állaga sűrű, gazdag, önmagában nehezebben oszlatható, viszont nagyon hamar beszívódik, és csodás matt és feszes hatást hagy maga után. Az illata nagyon kellemes, szemkörnyékre is simán használható, nem irritál. 30ml-es kiszerelést vettem, ami sokáig elég lesz, az egész arcra egy borsónyi elég belőle, és akkor már gazdagon bekented magad. Ez az első Ilcsi termékem, de nagyon jó benyomást tett rám, szívesen kipróbálom majd a márka többi kencéjét is.

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

zityka

2017. április 16.

Nagyon bevált: könnyen beszívódik, sokáig érezni a hidratáló hatását. Inkább tavasz-nyárra ajánlom, télen kevés nekem.

zityka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

SziNo

2017. április 14.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Kb 2 éve használom a kozmetikusom javaslatára, reggelre és éjszakára is. Nagyon puhává teszi a bőrömet, és plusz pont a kis pandás (WWF) jelzésért! A 125 ml-es ára 3-4000 Ft között mozog, viszont nagyon sokáig elég és az illatát is imádom. A csomagolásán az áll, h pakolásként is használható, így viszont még nem próbáltam, ha ez változik jövök update-olni.

SziNo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

hessviky666

2017. április 13.

Egy éve használok Ilcsi kozmetikumokat, ez alatt az idő alatt többfélét volt alkalmam kipróbálni. Nagyon szeretem tavasszal a csipkebogyó habkrémet. Este szoktam felkenni, reggelre szép, egységes és puha arcbőr fogad a tükörben. Nagyon szépen elünteti a piros kis pattikat, amik néha feltűnnek a homlokomon. Nappalra nem ezt használom, mert kicsit lassabban szívódok be, mint például a rózsa habkrém. Az illata és az állaga nagyon kellemes. A 10 ml-es kiszerelés 1,5 hónapig bírja. Kiválóan kombinálható az Ilcsi szérumokkal és egyéb natúr arcápolási termákkel (pl Odylique arcápoló szérum).

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Gica81

2017. április 9.

Nagyon szeretem ezt a krémet, már 15 éve, hogy használom és nekem még így 30 felett is jót tesz a bőrömnek. Az én arcbőrömet hidratálja és nyugtatja
Mindig van belőle itthon. Sokféle Ilcsi néni krémet használtam és használok is jelenleg.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

lenip

2017. április 7.

Nagyon régen, kb. 17-18 évesen kezdtem el használni ezt a krémet a kozmetikusom javaslatára a kezelések után otthonra. Szerencsére alapvetően nem volt különösebben problémás bőröm, de a hidratálás mindig jól jött, amit ez a krém remekül teljesített. A hidegben, télen viszont inkább Ilcsi sárgabarackos habkrémjét használtam, mert az egy kicsit gazdagabbnak tűnt. Most viszont sajnos - a kor előrehaladtával - érzésem szerint már kicsit kevésnek tűnik mindkettő, ezért már nem igazán használom őket. Amúgy - ha van rá ehetőség - előnyben részesítem a natúrkozmetikumokat. Összegezve tehát inkább a 20-as, 30-as eleji (kevésbé problémás bőrű) korosztálynak ajánlom, de jó emlékként gondolok vissza rá. (A beszerzést tudnám negatívumként megemlíteni.)

lenip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Moringa

2017. április 5.

Nagyon nem szerettem. Kényelmetlen volt a viselete, csípett...húzott.. Szuper, hogy natúr de nekem, egy nagy: NEM

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

AlexandraIri

2017. március 31.

A KRÉM :) csupa nagybetűkkel.. Imádom az illatát, a hatását, tökéletesen hidratál, egységesíti az arcomat.Sokáig elég és tényleg látványosan simább, hidratált, egészségesebb az arcbőröm mint az összes többi hidratáló használata után. Sokáig kerestem az igazit, de úgy érzem megtaláltam. Körülbelül 3 hónapja használom. A felvitele nagyon könnyű, kicsit nedves arcra masszírozom be reggel és este is. Egész napra érzem a jótékony hidratáltságot. Eddig is imádtam Ilcsi néni termékeit, sokat használok is, ez a habkrém telitalálat. Nem kérdés, 5+**

AlexandraIri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

veronika91

2017. március 20.

en nagyon szerettem ezt az arckremet jott tett a boromnek,bar az illata eleg fura..de ez legyen a legnagyobb baja,nekem bevalt :)

veronika91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

vivien89

2017. március 10.

Tesztelésnek vettem, mert kíváncsi voltam a hatására. Egy kicsit ragadós lesz tőle a bőröm és nehezebb kezelni, de sokkal jobban hidratál, mint a drogériákban kapható krémek.

vivien89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.