KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1190-4490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anee876, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1190-4490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Ez a habkrém az Ilcsi Szépítő Füvek büszkesége, nyers csipkebogyóból különleges eljárással készül. A csipkebogyóban különleges arányban vannak a karotinoidok, flavonoidok, vitaminok, szénhidrátok, szerves savak, pektinek és ásványi sók. Először mindig a Csipkebogyó habkrémmel hozzuk rendbe az irritált bőrt, majd felváltva használhatunk más habkrémet vagy hidratáló krémet. A habkrém vitaminpótló, nyugtató, gyulladáscsökkentő hatású. A legérzékenyebb rozáceás vagy szeboreás bőrök jótevője.

Kielemeztük a hónap krémjét: Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Keresem!  Ilcsi termékeket, elsősorban: Csipkebogyó Habkrém
Ár: Mindegy , Eladó: Torpece
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Bárhol, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 4000 , Eladó: Mirella95
Állapot: 2xszer próbált, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Postával küldöm előreutalás után, a postaköltség a vevőt terheli.

HCHB11Cl11

2018. november 29.

Sokáig használtam, bár én még a régi tégelyes változatot (úgy mérték ki nekem a kozmetikában), de mikrobiológiai stabilitás miatt a tégelyes forma egyik terméknél sem a legjobb. Plusz, a levegővel és fénnyel érintkezve a legtöbb hatóanyag tönkremehet, oxidálódnak (főleg a C-vitamin, ami ebben a habkrémben elvileg sok van), így csökken a mennyiségük a krémekben. A tégelyben lévő krémek nagyobb felületen vannak kitéve a károsító hatásoknak, ellentétben a tubusos változatokkal. Az új csipkebogyós habkrém már pumpás változatban van csinálva, ami sokkal hasznosabb, bár az ára elég borsós, 50 ml 4990 Ft... Szerintem ennyit nem ér a termék, bár ez az én személyes tapasztalatom. Szerettem, mert nyugtatja a bőröm, de csak pattanásokra jó, főleg ha már nincs feltelve gennyel, ki van nyomva, akkor jól jött. Halkan megjegyzem, sokszor úgy éreztem, mintha ettől a krémtől lettek volna új pattanásaim, vagy amiket már kinyomtam teltek fel újra gennyel (?) ... Az állaga finom krémes, felkenés után érezni egy kis maradék réteget a bőrön, de ez engem nem zavart. Zsíros bőrűeknek nem ajánlom, főleg nem reggelre. Érdekesség, hogy esti lemosás alkalmával, ha aznap kentem magamra ebből a krémből, a vattán látszik az a barack szín, amilyen a krém színe is, mintha alapozó lett volna rajtam. :D
Összegezve: tetszik az állaga, az összetevői, de hatásosság szempontjából találni jobb termékeket is szerintem (akár ezért a pénzért 2 terméket is), de ajánlom kipróbálásra, gyulladásra inkább, bőrnyugtatónak.

HCHB11Cl11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

ueszti02

2018. november 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet, viszont iszonyat lassan szívódik fel, emiatt csak esténként használom. Lassan 5 èv használat után viszont már nem érzem annyira a kedvező hatását, mint a legelején.

ueszti02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

ninully24

2018. november 17.

ANnyira hálás vagyok ennek a készítmények...'megmentette" az arcbőröm!:) Látványos javulást tapasztalok használata után. Mindenképp ajánlom, főleg ha gyulladt, aknés arcbőröd van..!

ninully24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Melus5

2018. október 15.

Az én kombinált bôrömnek csodaszer! Imádom! Az illatáért is odavagyok.

Melus5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Az én kombinált bôrömnek csodaszer! Imádom! Az illatáért is odavagyok.

despoina

2018. október 1.

A Szépségmanufakturában ajánlották ezt a krémet a sérült, heges arcom rendbetételéhez. Csipkebogyónak hála magas a vitamintartalma, regeneráló és gyulladáscsökkentő hatású sőt minősítettek natúrkozmetikum. Szuper :)
Két hete használom, reggel smink alapnak este pedig éjszakai hidratálónak. Az utóbbi napokban ki kellett egészítenem esténként egy sűrűbb Hildegard Braukmann krémmel mert kritikusan kiszáradt az arcom. Tény hogy jelenleg a Földközi-tenger mellett élek, itt magas a páratartalom és a szél is erősebb volt az utóbbi napokban de a vezetékes ivóvíz is szörnyen kemény. Minden feltétel adott hogy kiszáradjon a bőr.
Nem várt ütemben fogy, jó ha másfél hónapra elegendő lesz az 50 ml. Ez nem a legkedvezőbb érték/arany. Vitaminpótlásra használnám mert hidratálásra nem jó, de úgy érzem újabb pattanasokat is előhoz nálam igy egy pár napig félreteszem.
Többet vártam tőle.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Többet vártam tőle.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet, de csak éjszaka tudom használni, vagy télen, amikor szárazabb és hidegebb az idő.
Az megéri az árát és sokáig kitart.

Witchvortex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Az megéri az árát és sokáig kitart.

szarvasbeka

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 19.

Az összetevők nem rosszak, és tényleg sokáig elég! Ha használom, mindig érzem a réteget a bőröm felületén, tehát nem szívódik be könnyen. A pirosságot sajnos nálam sem csökkentette, annyira jól nem hidratál, nincs különbség ha nem használom. Az húzza fel a pontozásom, hogy kikísérleteztem miben tud segíteni. Amikor nagyon kiszáradt a szám, ezzel kentem be, mert nyilván otthon felejtettem a Labellom... És esetemben legalább olyan szépen helyrehozta mintha csak erre szánták volna. Emellett néha működik a gyulladáscsökkentő hatása, amikor érzem hogy bőr alatti gyulladt pattanás készülődik, estére bekenem, és ha megállom, hogy ne bántsam napközben, akkor a 3. napra jelentősen csökken a gyulladás. (A fájdalom is, és a gyulladás területe is)

szarvasbeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Stephanieee

2018. augusztus 14.

Annyira szerettem volna szeretni, annyi jót olvastam róla, olyan boldog voltam, hogy magyar terméket használok,de sajnos nem vált be :(( apró pattikat okozott, méghozzá sokat, főként a homlokomon, de ahogy végig görgettem a hozzászólásokat, ez másnál is jelenség volt. próbáltam szemet hunyni 1-2 összetevő felett( sok benne az alkohol szerintem.. ), de az én érzékeny, kombinált, vízhiányos bőröm nem akart vele megbarátkozni. egyébként nem mondanám csodaszernek, mármint az arcom többi területén semmit se produkált.. türelmes voltam de tovább nem bírom elviselni ezt a mellékhatást, sajnos ez alapján nekem TELJES PÉNZKIDOBÁS! :/

ha ki akarsz ragyásodni, tökéletes választás!

Stephanieee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

ha ki akarsz ragyásodni, tökéletes választás!

Lor

2018. augusztus 12.

2 hónapja használom és imádom! Több Ilcsi habkrémet próbáltam már, de mind közül ez bizonyult számomra a legmegfelelőbbnek. A tág pórusaim könnyen eltömődnek, emiatt rengeteg krémnek elajándékozás lett a sorsa, de ennél ez meg sem fordult a fejemben. Valóban sokáig elég, kis mennyiséget nyomok az ujjamra és pár csepp vízzel hígítom. Előttem szólók írták, hogy egységesíti a bőrt, nem igazán hittem benne, de valóban! Sajnos nagyon vékony a bőröm, ezért a hajszálerek itt-ott látszanak, viszont ha ezt a csodát használom, kevésbé feltűnőek.

Lor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Pipi102

2018. május 21.

Gyulladt, vízhiányos, zsíros a bőröm, ez volt az első hidratáló amit ezen kombinált bőrtípus mellett nyugodtan használhattam

Pipi102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate