KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1090-3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1090-3990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szendy

2017. november 15.

Milyen gyakran ajanlott a hasznalata?

Szendy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Milyen gyakran ajanlott a hasznalata?

Preka5

2017. november 14.

Gyönyörű, kisimult bőröm lesz utána. Megéri szenvedni kicsit, valóban csíp és folyik is lefelé, de az eredmény kárpótolja az embert. Randi vagy bármilyen esemény előtt egyszerűen kötelező. A gyümölcssavas hámlasztóval együtt a májfoltjaimon is segített!

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

pizsiafalon

2017. november 7.

Vigyázzatok vele nagyon lányok. Én nekem alaposan felborította a bőröm ph-ját. Engem a kényelem vezérel és szerintem ha egy krém csíp az nem fog jót tenni. NE használjátok egymás utáni napokon és hidratáljatok mellé.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

almag

2017. november 4.

Abszoolút 5 csillag. nekem ez mulasztotta el az aknéimat.

almag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Abszoolút 5 csillag. nekem ez mulasztotta el az aknéimat.

anami91

2017. október 23.

Picit csíp, de egyáltalán nem vészes!! Az eredményért teljesen megéri elviselni azt a miniatűr égető érzést! :)

anami91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Golyakalifa

2017. szeptember 27.

Többen kérdezték, hol lehet beszerezni: Ilcsi referencia kozmetikák országszerte (a teljes listát az ilcsi.com oldalon lehet megtalálni), illetve Budapesten az Ilcsi márkaboltban, az Attila úton (Ilcsi Szépségmanufaktúra). Én úgy tudom, hogy az Ilcsi termékek bőrdiagnosztikához kötöttek, ez kb egy 15 perces kérdőív és vizsgálat, ahol a kozmetikus felméri az aktuális állapotokat és ez alapján segít a választásban. Érdemes a márkaboltban időpontot kérni, ha először megyünk, hogy biztos sikerrel járjon a vásárlás. :)

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

dettusbettus

2017. szeptember 6.

A hámlasztóval együtt használva csodaszer. Pihepuha lesz tőle a bőröm, látványosan szebb lesz a színe és a hamvasság miatt fiatalabbnak is tűnök.

dettusbettus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Bocika

2017. szeptember 6.

Sok évvel ezelőtt használtam az esemény előtti pakolással együtt. Nem is tudom, miért hagytam abba, hiszen nagyon szép lett tőle a bőröm. Friss, bársonyos, élettel teli. Még az apróbb ráncocskák is eltűntek. A csípést ki lehetett bírni, és akkor még jól lehúzható volt a pakolás. Ha szép akartam lenni valamilyen alkalomra, pár órával előtte használtam, hogy legyen ideje elmúlnia a pirosságnak.
Ja, tudom már, miért hagytam abba a használatát. Megváltozott a munkahelyem, és nem volt már meg a kolléganő, akinek kártyája volt a mintabolthoz Mostanában lehet már kozmetikuskártya nélkül vásárolni a mintaboltban? Újrakezdeném a pakolás használatát, rám férne :-)

Bocika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Hihetetlen hatást tud kifejteni, szinte éveket lehet fiatalodni 1-1 használattal a terméknek köszönhetően. Pihe-puha lesz a bőr és teljesen kisimul. Nálam jó hatással volt a pattanásokra, szépen kitisztul tőle a bőr. Kúra szerűen szoktam használni otthon, szigorúan figyelembe véve a kozmetikusom tanácsait. Eleinte heti 2 alkalommal használtam, majd ahogy javult a bőrkép, lecsökkentettem heti egy alkalomra a használatát. A korábbi hozzászólásokból látom, hogy valaki nehezen tudja leszedni az arcról, én gézlapokat helyezek rá (felkenést követően), úgy szárad meg és pár mozdulattal eltávolítható (kozmetikustól kaptam a tippet :) )Sajnos kizárólag ősszel és télen ajánlott használni, mivel erősen hámlaszt, emiatt könnyebben kialakulhatnak a bőrelszíneződések, májfoltok. Csak és kizárólag Ilcsi kozmetikusoktól lehet beszerezni. Igazi csodaszer! Aki kipróbálja megszereti!

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

orsssi

2017. szeptember 1.

Csodaszer! Nagyon látványos before-after hatása van.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Csodaszer! Nagyon látványos before-after hatása van.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.