KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1090-3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1090-3990 Ft
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

incifinc

2017. március 5.

Sok-Sok éve, mikor kozmetikushoz jártam, mindig felrakták a párjával együtt: csípett és unatkoztam a 40 perc alatt - piros voltam utána órákig.
Ma elkezdtem a 7 alkalmas kúrát: 1.hét 3x, 2.hét 2x, 3.hét 2x.
Vérpezsdítő a hatás! Akkor pedig van méregtelenítés, kollagén és elasztin termelődés.
A ráncaim azért még ott vannak, igaz hogy nem oly látványosak, mint előtte - ezt teszi a vér által odasereglett kötőszöveti folyadékgyülem.
A rengeteg olcsó és méreg drága ránceltávolító próbálkozás után az első benyomás kecsegtető.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Ma elkezdtem a 7 alkalmas kúrát: 1.hét 3x, 2.hét 2x, 3.hét 2x.

little.shana

2017. február 25.

Régen használtam, valóban csípős érzetű. Rögtön utána szebb volt a bőrképem, de nem volt hosszútávon hatása. Nekem így nem érte meg az árát, nem vettem újra.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

b0rzi

2017. február 8.

A hámlasztójával együtt vettem meg, és eddig csak azzal használtam, lehet anélkül kellene. Az én tapasztalatom az, hogy minél tisztább az arcbőr, annál kevésbé csíp, és hogy utána nálam valamiért kicsi dudorok jelennek meg az arcom egy-két részén. Nem pattanás, nem blackhead, se az a fehér, egyszerűen csak dudor, de elég ahhoz hogy alapozóval úgy nézzek ki mint valami mandulás magnum. A barátomon is kipróbáltam, neki először nagyon tetszett, hogy milyen könnyen kijönnek utána a blackheadek az orráról, de másnapra/harmadnapra lett 1-2 új pattanása, ami lehet neki nem tűnt fel, de nekem igen :D biztos nem venném újra...

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

thisisbeka

2017. január 23.

Látványosan szebbé teszi az arcot csak olyan érzés, mintha lángolna :) De amúgy 5/5.

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

hessviky666

2017. január 11.

Nagyon kellemes melegítő hatását tapasztaltam, AHA savas hámlasztással együtt használom, de magában is egészen biztosan meg fogom vásárolni! A kezeléssel síma, egységes bőrfelszínt kaptam. Nálam égető hatást nem, csak kellemes meleg hatást váltott ki. A bőröm tiszta és egységes színű lett, végre nem hámlik az orrom környékén! A szérumok jobban felszívódnak, kevesebb a miteszerem.
Mindenképpen megéri szerintem még magában is használni.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Mindenképpen megéri szerintem még magában is használni.

echtevanda

2017. január 9.

Nem hámlasztóval, hanem önmagában szoktam használni. Egy igazi csodaszer! Lehúzza a gyulladást és gyorsabban gyógyul általa a bőr!

echtevanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

barigy

2017. január 7.

Onalloan es AHA hamlasztoval is gyonyoru eredmenyt lehet elerni. Latvanyos, puha, tiszta es ude bor. Mindent leirtatok elottem. :-) A csipes viselheto, kis ido kell, mire a borpir elmulik, ezert randi/esemeny elott par oraval tenyleg elobb celszeru felrakni.
Kozmetikusom javasolta, hogy arckezeles elotti este is tegyem fel a konnyebb tisztitas erdekeben. Ez meg varat magara nehany hetig, de boritekolhato a siker itt is.
Minden nonek kell, hogy legyen otthon a hamlasztoval egyetemben!

barigy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Minden nonek kell, hogy legyen otthon a hamlasztoval egyetemben!

zsizska

2017. január 2.

Hogy ezt eddig miért nem próbáltam. Az AHA savas hámlasztóval együtt használtam. Utána igazi wow élmény volt. Alig hittem a szememnek, annyira látványosan szebb lett a bőröm tőle. A selymes érzésről nem is beszélve. Egyetlen hátránya, hogy nehezebben beszerezhető. Száz csillagot is megérdemelne!

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Pebri

2016. december 18.

Imádom! Akár az AHA savassal, akár önmagában. Kitisztítja a pórusokat, simítja a bőrt, ami valóban nagyon puha és selymes tapintású lesz. Használom kúra szerűen, de alkalmanként is bevált.

Pebri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

Kingus23

2016. december 6.

Kozmetikusnál többször is használtuk ezt a pakolást,az eleinte csípő kellemetlen érzést abszolút ki lehet bírni az utána lévő csodás bőr érdekében!Teljesen megváltoztat,feltölt,kivirul az arc,felfrissít,minden ami kell benne van.Egy szóval: IMÁDOM!!! :)

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.