KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1090-3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1090-3990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

btinus

2017. június 26.

Hol tudnám beszerezni? :)

btinus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Hol tudnám beszerezni? :)

Kincspapp

2017. június 25.

Nagyon szeretem, eleinte megijedtem a pirosodastol meg a csipestol, de meg lehet szokni. Viszont nem szabad tul gyakran hasznalni, mert megszokja a bor

Kincspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

reveszbog

2017. június 18.

Szuperjó :)

reveszbog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Szuperjó :)

Panna91

2017. június 13.

Szeretnem kipróbálni, otthoni használatra érdemes megvenni? Hogy csináljam először?

Panna91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Barbarusz

2017. június 2.

Rendkívül problémás bőrömre az egyetlen látványos javulást ezt hozta, imádom!

Barbarusz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Rendkívül problémás bőrömre az egyetlen látványos javulást ezt hozta, imádom!

bareszko

2017. május 7.

Szép leszek tőle, semmi kétség! Hetente egyszer használom, majd csipkebogyó habkrémmel zárom a szépitő szeánszom. :) Csupán egy technikai kérdés. Ti hány percig hagyjátok fenn? Amit nem értek, felkenem és 45 perc után a maszk 90%-a teljesen megszáradt, a homlokomon pedig olyan, mint amikor felkentem. Homlokon nem szárad??? :)

bareszko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

PaNel95

2017. április 29.

Minden arctisztításos kezelésnél felrakta a kozmetikusom. Szerintem tűrhető az az égő érzés, amit okoz, főleg ha már szembesülünk a hatásával.
Nagyon nagyon jó pakolás, azonnali eredménnyel. (Nem véletlenül esemény előtti.)
Sajnos nekem a bőröm állapota miatt anno télen-nyáron használni kellett, és nyáron 2 napig nem mehettem napra vele, mert már rövid tartózkodás után is leégett volna az arcbőröm, és valóban komolyan kell venni. Szoli is kizárva, természetesen.
Szóval ezzel vigyázni kell, mert baromira erős pakolás. Itthonra nem is vettem sosem magamnak, viszont nagyon megköszönte az arcbőröm a havi egyszeri alkalmazást (főleg, ha az AHA-ssal volt kombinálva).

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

lenip

2017. április 7.

Fiatalabb koromban az "Ilcsis" kozmetikusom tette fel gyakran a kezelések (tisztítás) alkalmával az amúgy nem különösebben problémás bőrömre. Máig emlékszem a felkenés utáni első 5 perc érzésére, amikor is lángolt a fejem és kerülgetett a hányinger, így addig néma csendben tűrtem, ill. magamban számoltam a perceket és vártam a későbbi hatást. :) Szerintem úgy felpezsdítette az arcbőrömet, hogy talán hamarabb múltak el az esetleges sebek és szebb lett a későbbi összhatás, miután persze lement a vérpezsdítés okozta piros szín. Aki még nem próbálta, annak mindenképp ajánlom, főleg a kezelések keretében, de vigyázni kell, mert lehet, hogy valaki nem fogja bírni az erős csípő, vérpezsdítő érzést.

lenip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

DobreiA

2017. április 6.

Iszonyat jó!!! Kétszer volt már szerencsém használni, utána sminkelni isteni, előtte viszont alapos arctisztítás kozmetikus által elengedhetetlen, különben tényleg csak esemény előtti lesz! Arctisztítás után hamarosan én is elkezdem hetente használni, kíváncsi leszek az arctisztító eredményre, hogy mennyire lesz tartós, szóóóval ... később jövök újra :)

DobreiA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

incifinc

2017. március 5.

Sok-Sok éve, mikor kozmetikushoz jártam, mindig felrakták a párjával együtt: csípett és unatkoztam a 40 perc alatt - piros voltam utána órákig.
Ma elkezdtem a 7 alkalmas kúrát: 1.hét 3x, 2.hét 2x, 3.hét 2x.
Vérpezsdítő a hatás! Akkor pedig van méregtelenítés, kollagén és elasztin termelődés.
A ráncaim azért még ott vannak, igaz hogy nem oly látványosak, mint előtte - ezt teszi a vér által odasereglett kötőszöveti folyadékgyülem.
A rengeteg olcsó és méreg drága ránceltávolító próbálkozás után az első benyomás kecsegtető.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Ma elkezdtem a 7 alkalmas kúrát: 1.hét 3x, 2.hét 2x, 3.hét 2x.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.