KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1090-3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1090-3990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

zoja

2018. június 2.

Nagyon szeretem, ennek ellenére ritkán használom, mert annyira csíp, hogy alig bírom ki amíg megszárad. Lehúzás után azért még 2-3 óráig piros az ember arca, szóval nem közvetlenül eseményre való indulás előtt használandó. A bőrt szépen egységesíti, a száraz részeket is feltölti élettel, olyan keringést csinál, hogy tényleg új élettel tölti meg az arcot. Az apró ráncok kisimulnak. Csak jót tudok mondani róla. Általában esemény előtti napon szoktam használni és másnapra tényleg csodát tesz.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

slyrena

2018. május 29.

Piszok régen jártam kozmetikusnál, de sajnos rákényszerültem, komplett gyulladásba borult az arcom. Ilcsi referencia kozmetikában javasolta a kozmetikus hámlasztóval kombinálva. Jelezte, hogy eleve nyár elején nem hámlasztunk, de a szükség törvényt bont, két alkalom. Nagyon félve vágtam bele, mindenhol azt olvastam, hogy vörös marad az arcod órákig, ráadásul érzékeny a bőröm. A felrakás után 15-20 percig tényleg olyan mintha kályhához hajoltam volna, de teljesen kibírható. Miután megszáradt (tilos levenni teljes száradás előtt!) éppen csak halvány rózsaszín lett az arcom, semmi komoly! De a gyulladások!!!!hihetetlen a különbség!!! Alig várom, hogy ősszel jöjjön a 6 alkalmas kúra. Ha valami csodaszer, akkor ez az.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

ortyika10

2018. április 17.

egyetlen használat után látványos eredmény! szuper!!!

ortyika10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

egyetlen használat után látványos eredmény! szuper!!!

preka

2018. január 31.

tényleg hihetetlen, mert rögtön eltüntet mindent az arcodról, nekem mondjuk extraérzékeny és utána még órákig piros és picit puffadt a fejem. Én ezért mindig előző nap este kenem fel és másnapra babapopsi bőröm van. viszont! Nem szabad túlzásba vinni a használatát, tényleg 2 hetente max, ugyanis "hozzászokik" a bőröm vagy túlérzékennyé teszi és méghamarabb kipattogzik. néha amikor extra jól kell kinézni felrakom, de amúgy tényleg csak különleges alkalmakra.

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Norsika

2018. január 14.

Imádom! Ez egy csoda! Látványos a hatása már 1 használat után. Kisimitja a rancokat. Osszehuzza a porusokat.

Norsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

kariw3

2017. december 22.

Csomagban vettem a márka AHA-s hámlasztó peelingjével és a Rozi szérumával. Most kezdtem el a 6 alkalmas kúrát, de már az első alkalom után olyan látványosan javult a bőröm, hogy én sem hiszem el, a pórusaim összehúzódtak, a pattanások szinte eltűntek, kiváncsi vagyok mi lesz a 6. alkalom után. Az első 10 percben tényleg nagyon csíp, de utána elmúlik, én 1 órát hagytam fent (alulra ment az AHA, rá az Esemény előtti pakolás, majd miután leszedtem a Rozi szérummal kentem be az arcom, hogy lehúzza a pirosságot). Csak ajánlani tudom mindenkinek!

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

silawolf

2017. december 16.

Nagyon szeretem, csodatermék. A csípőssége engem nem zavar, legalább érzem, hogy teszi a dolgát a bőrömön a pakolás. :) Heti 1x használom, feszes, rózsás bőrt varászol.

silawolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

rayeri

2017. december 15.

IGAZI CSODASZER! Eszméletlenül látványos a hatása, semmi de semmi nem hámlasztotta még ilyen csodásan a bőrömet! A hámlasztó pakolással együtt használom hetente egyszer és nem is kell egész héten több Aha nekem. Csíp mint a tüzes istennyila, de ez csak az első alkalommal volt megdöbbentő, aztóta megszoktam. A kozmetikusom tanácsára a hámlasztót vékony, az esemény előttit vastag rétegben viszem fel, nem hagyom túlszáradni (kb. 20 perc) és szépen, nagy darabokban le tudom húzni. A maradékot főként a hajtöveknél nedves törölközővel leszedem. Utána fátyolmaszkot teszek fel ami pillanatok alatt lehúzza a pirosságot és visszahidratálja a bőrömet. Az ára egyébként közel nem annyi amennyi a terméklapon szerepel! 6900 Ft-ért vettem a 250 ml-es kiszerelést!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Koncz

2017. december 3.

Egy tanfolyamon találkoztam vele, mindenkire rátettük az Aha-s peelinggel együtt. Rendkívül élettel teli és ragyogó bőrkép a végeredménye.

Koncz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

kristinakroes

2017. november 26.

Na ez viszont egy remek Ilcsi termék. Az AHA pakolással együtt szoktam használni és a bőröm csak úgy ragyog utána! Ekkor értettem meg, hogy rendszeres hámlasztásra van szükségem és ettől kezdve tudtam rendbetenni a bőröm és megszüntetni a féltucat bőrproblémám. Karácsonyra lehet beszerzek belőle, emrt csodás a hatása.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!