KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1090-3990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Edina, az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2016. június 4.

Ár:   1090-3990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A sokféle gyógynövény összekomponált hatóanyagai olyan serkentőleg hatnak a bőrre, hogy az éveket fiatalodik, szépül. Minden bőrproblémára áldásos hatású, használata után a bőr bársonyos, feszes, fiatalos lesz, még a ráncos bőrt is gyönyörűen kisimítja. Bőrmegújító hatása a különböző kezelési kombinációkkal lehetővé teszi a legmakacsabb bőrproblémák gyors és eredményes megoldását. Fokozza a vér- és nyirokkeringést, ezáltal jelentősen elősegíti a kezelés folytatásaként használt további hatóanyagok felszívódását, így többféle pakolással is társítható.

VivienCs22

2018. december 7.

Az első alkalommal, amikor még a kozmetikában tették fel a pakolást, mondhatni eléggé csípett. Jobban szólva inkább olyan érzés, mintha egy kandallóba dugtam volna a fejem :D
Az itthoni használatok során azonban már szinte fel sem tűnt, úgy el tudtam foglalni magam, hogy hamar letelt az a 45 perc.
Az arcom utána egy fél órával teljesen le is nyugodott, és helyére pihe-puha, rugalmas bőr került. Szerintem fontos alkalmak előtt elengedhetetlen, ha szép, egészségtől csillogó bőrt szeretnénk.

VivienCs22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

Kriszta1988

2018. december 5.

Mint ahogy oly sokan előttem én is csak jót tudok írni :) Az AHA hámlasztóval használom és imádom, a pórusaimra is jó hatással van, jóval kisebbek lettek :)

Kriszta1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Zoi

2018. december 3.

Az első 5 percben mocskosul csíp, aztán lassan enyhül. Az eredmény pedig megéri a szenvedést. Nagyon érzékeny, fehér bőröm van, de ezt a cuccot simán bírja, Imádom, bátran ajánlom!

Zoi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

BlazonIsle

2018. november 26.

Az AHA-s biológiai hámlasztóval együtt használom. Először egy kúrát csináltam végig, majd ezt követően hetente egyszer kezdtem el használni. Azóta nincsenek száraz foltjaim, és úgy összességében sokat segített a pattanásos bőrömnek. Sokkal gyorsabb a sebgyógyulásom és a gyulladt pattik hamarabb tisztíthatók. Imádom, h a pakolás használata után a krémek, szérumok sokkal hatásosabbak. Egy éjszaka alatt produkálnak olyan eredményeket, mint más esetben napok alatt. Csípni csíp, cefetül, de a szépségért meg kell szenvedni, nem? :D Eltávolítani nem egyszerű, de kozmetikai gézmaszkkal együtt nem okoz problémát. Anélkül én nem tudom egyben lehúzni, de még nagyobb darabokban sem.

BlazonIsle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

ki6kina

2018. november 14.

Az Aha-s hámlasztóval együtt használom, kúra keretében. Az első alkalommal semmilyen "wow" hatást nem vettem észre. Csípni tényleg csíp kb. 20 percig utána fokozatosan csökken ez az érzet. A második, harmadik, negyedik alkalommal azonban már megvolt a "wow" hatás! Csodásan kisimult tőle a bőröm, lehúzta a gyulladásokat. Úgy vettem észre, hogy nekem, ha este teszem fel, akkor másnapra csúcsosodik ki ez a "wow" effekt. Használata után az Aromax csipkebogyó olaját használom, ami szépen megnyugtatja a kipirosodott bőrt..
Ahogyan én alkalmazom: aha utána az esemény előtti és erre egy réteg papírzsepit ( értsd: a zsepit rétegeire lehet szedni, és az így kapott vékonyka rétegre gondolok, a szem-száj-orrnak nyílást kivágva.:) ) rásimítom, és hagyom megszáradni. Nagyon szépen lejön egyben, nem kell vakarászni...:)
Abban igaza van az előttem szólóknak, hogy ne közvetlenül az esemény előtt alkalmazzuk, hanem előtte lévő nap!

ki6kina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Nitus90

2018. szeptember 14.

Sokat olvastam róla, hogy csíp és féltem is először kipróbálni, de kibírható :) max fél - 1 óráig marad utána piros az arcom és utána sokkal frissebb, egészségesebb kinézete van. Sokat javult az egész arcképem :)

Nitus90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

zoja

2018. június 2.

Nagyon szeretem, ennek ellenére ritkán használom, mert annyira csíp, hogy alig bírom ki amíg megszárad. Lehúzás után azért még 2-3 óráig piros az ember arca, szóval nem közvetlenül eseményre való indulás előtt használandó. A bőrt szépen egységesíti, a száraz részeket is feltölti élettel, olyan keringést csinál, hogy tényleg új élettel tölti meg az arcot. Az apró ráncok kisimulnak. Csak jót tudok mondani róla. Általában esemény előtti napon szoktam használni és másnapra tényleg csodát tesz.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

slyrena

2018. május 29.

Piszok régen jártam kozmetikusnál, de sajnos rákényszerültem, komplett gyulladásba borult az arcom. Ilcsi referencia kozmetikában javasolta a kozmetikus hámlasztóval kombinálva. Jelezte, hogy eleve nyár elején nem hámlasztunk, de a szükség törvényt bont, két alkalom. Nagyon félve vágtam bele, mindenhol azt olvastam, hogy vörös marad az arcod órákig, ráadásul érzékeny a bőröm. A felrakás után 15-20 percig tényleg olyan mintha kályhához hajoltam volna, de teljesen kibírható. Miután megszáradt (tilos levenni teljes száradás előtt!) éppen csak halvány rózsaszín lett az arcom, semmi komoly! De a gyulladások!!!!hihetetlen a különbség!!! Alig várom, hogy ősszel jöjjön a 6 alkalmas kúra. Ha valami csodaszer, akkor ez az.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

ortyika10

2018. április 17.

egyetlen használat után látványos eredmény! szuper!!!

ortyika10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 17.

egyetlen használat után látványos eredmény! szuper!!!

preka

2018. január 31.

tényleg hihetetlen, mert rögtön eltüntet mindent az arcodról, nekem mondjuk extraérzékeny és utána még órákig piros és picit puffadt a fejem. Én ezért mindig előző nap este kenem fel és másnapra babapopsi bőröm van. viszont! Nem szabad túlzásba vinni a használatát, tényleg 2 hetente max, ugyanis "hozzászokik" a bőröm vagy túlérzékennyé teszi és méghamarabb kipattogzik. néha amikor extra jól kell kinézni felrakom, de amúgy tényleg csak különleges alkalmakra.

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!