KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   Douglas

2017-es nyári limitált kiadás

Gyönyörűen ívelt, szuper dús, káprázatosan színes szempillák! Az intenzív és trendi hatás kedvéért használható az alsó és a felső szempillasoron egyaránt. Használható csupán a szempillák végén is, így még érdekesebb az eredmény!

• Szuper dúsító hatás – krémes formula, dús szempillák
  • Rugalmas és könnyű formula – kiválóan rétegezhető
  • Hosszabbnak tűnő szempillák – a különlegesen formázott kefe a szempillákat finoman felfelé íveli, legyezőszerűen tárja és teljesen bevonja festékkel
  • Szempilláról szempillára – tökéletesen szétválasztja a pillákat
  • Nedvesség-álló – kibír bármilyen időjárást