KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon aktív korpásodás elleni hatóanyaggal, normál hajra

Szilikonmentes

szilwijja95

2016. december 15.

A korpa egy részét eltávolította nálam, de hajmosás után olyan, mintha nem jött volna ki a hajamból a sampon. Nehezebb, és hamarabb zsírosodik. Nem veszem újra.

szilwijja95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

gonczyadri

2016. november 3.

sajnos nekem sem tüntette el a korpákat, pedig az illata nagyon finom..csalódás!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
gonczyadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
handig

2016. szeptember 26.

Régebben használtam nekem akkor teljesen jól bevált sokkal jobb árban van mint a Head & Shoulders és nekem mikor használtam ugyanazt a hatást adta. Most elfgyott a H&S-em és ezt vettem helyette. Majd update-elek milyen.

handig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

loju

2016. augusztus 31.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Előtte a head'n shoulderst használtam, de allergiás lettem az egyik összetevőjére, ami egy tartósítószer és sajnos nagyon sok termékben fellelhető. Ez egy nagyon olcsó, de nagyon jó termék! Be kell tartani a használati utasításban leírtakat, tehát rövid ideig hatni kell hagyni és működni fog. Nagyon szeretem, már másoknak is ajánlottam!

Utána viszont kötelező a hajvégekre balzsamot használni! (ezzel elkerülhető a sokak által említett szalma-érzés)

loju
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

petraholi

2016. augusztus 5.

A páromnak vettem,gondoltam ennyi pénzért megéri.Neki idáig csak a head&shoulders volt az,ami ténylegesen eltüntette a korpásodását.Sok sampon próbált már a hajára,de nem jártunk sikerrel.De aztán jött ez a kis csoda,és tényleg használt.Egy kicsit szárítja a hajat,de ettől függetlenül működik. :)

petraholi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Nicu

2016. május 14.

Nem hogy a korpát nem szüntette meg, nagyon irritálta a fejbőröm. A hajam pedig nagyon elnehezítette, sokkal gyorsabban zsírosodott.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

anastasia

2016. április 25.

A szárazkorpámon segített. Kedvenccé viszont nem vált, mert kissé elnehezíti a hajam és hiányzik utána a szokásos könnyed, frissen mosott haj érzése. Kétnaponta használtam.

anastasia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

Vicus

2016. január 22.

Nagyon jó sampon az árához képest, tényleg segít elmulasztani a korpát. Bár nekem nem a hagyományos fajta korpám volt/van, hanem csak nagyon száraz a fejbőröm foltokban és hámlik, igazából nem is tudom miért korpásodás elleni sampont használok, nem hiszem, hogy ez a megoldás. (Tényleg, valakinek valami ötlete lenne a problémámra? :D)
Na vissza a samponhoz, szóval tényleg jó, az illata is kellemes, viszont mindig használok utána egy szilikonos sampont is, különben szalmakazal lenne a hajamból. Akinek nem erős a korpája, annak ajánlom, hiszen az ára is nagyon kedvező, szóval "kezdésnek" megér egy próbát.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 22.

Agi104

2015. október 1.

Nekem nagyon bevált ez a sampon. A legolcsóbbakról indulok általában és számomra ez az ár tökéletes egy korpásodás elleni samponért.
Szépen teszi a dolgát, jó áron.
Először két éve véletlenül vettem meg Németországban és akkor csodát tett a hajammal. Azóta is használom.
Szerintem semmivel nem jobbak az 1000Ft- on felüli márkák sem.

Agi104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Szépen teszi a dolgát, jó áron.
Szerintem semmivel nem jobbak az 1000Ft- on felüli márkák sem.

Dolores01

2015. szeptember 28.

Az utóbbi időben eléggé elkezdett korpásodni a fejbőröm úgyhogy arra jutottam beszerzek egy korpásodás elleni a sampont, az itt olvasott jó vélemények alapján ezt választottam. Eddig kétszer használtam és nagyon elégedett vagyok vele :) Már az első használat után sokat javított a fejbőrömön. Szép, selymes, puha lett a hajam tőle és jó a tartása is, nem lapul a fejembe. Az illatával nincs gondom, igazából nem is nagyon szoktam érezni. Semmi negatív dolgot nem tudok róla írni és remélem ez a későbbiekben is így marad :)
A hajam végére egy percre mindig teszek egy kis balzsamot mivel egy sampontól nem várom el, hogy csodát tegyen vele.

Update:
Sajnos hosszabb távon nem vált be, már nem tünteti el a korpás részeket :(

Dolores01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Update:
Sajnos hosszabb távon nem vált be, már nem tünteti el a korpás részeket :(

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.