KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Csábítóan érzéki,édes karamella illattal.

Honeyreka

2017. február 17.

Imádom, mint ahogy itt sokan mások! Annyi jó illatú tusfürdőt meguntam már, ez még egy liter után is újravevős! És cruelty free & vegán <3

Honeyreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

carmenjade

2017. február 16.

Egyszerűen hihetetlen milyen jó karamell illata van, az igazi gyerekkori karamellákra emlékeztet. Lehetne belőle testápoló is, nem bánnám.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Nancika

2017. február 7.

Az egyik legfinomabb illatú tusfürdő, amit valaha vettem. Unokahúgom imádta, amíg ezt használtuk, folyamatosan kérte, hogy ezzel fürödhessen. Hihetetlen, milyen finom az illata. Sajnos nem olyan tartós, maximum 20 percig marad meg a bőrömön az illata, pedig komolyan jó lenne, ha esetleg tovább is megmaradna az illata, mert egész nap szipuznám szívem szerint. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

esim

2017. február 6.

Három dolgot imádok ebben a tusfürdőben: az árát, a kiszerelését és az illatát.
Nagy baj lenne belőle, ha egyszer csak megkóstolnám? :P :D Annyira finom az illata!
Nagy kád vízben teljesen jól habzik, a csomagolásáért annyira nem vagyok oda, vizes kézzel nincs fogás rajta, kicsúszik a kezemből.

esim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Három dolgot imádok ebben a tusfürdőben: az árát, a kiszerelését és az illatát.

stimea

2017. január 26.

A Glamour-napokon vettem, az illata teljesen lenyűgözött engem és a barátomat is. Eleinte teljesen rendben volt vele minden de a tél beköszöntével sajnos rosszabbodott a helyzet, az amúgy is száraz bőrömet még jobban kiszárítja. Nagyon húzódik tőle hiába kenegetem ezért inkább elraktam a szekrény mélyére és majd nyáron előveszem ismét. :) Reméljük akkor már nem lesz ilyen problémám vele de majd jövök updatelni.

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Erika80

2017. január 24.

A Glamour-napokon vettünk egyet mi is a párommal. Ezt az illatot én igazán téli illatnak érzem és gondolom, ilyenkor kellemes a vele való lubickolás. Még a férjemnek is tetszik ez a kis karamellás tusi.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

mercivagyok

Cara Mella.
Ennyi. Karamellás, édes, tökéletes. Ha meglátom a testápolós verzióját is, azt is megveszem.

mercivagyok
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Cara Mella.

namii

2017. január 24.

Nagyon imádom, a citromosból is van belőle itthon.
Ennyi pénzért bőven megéri, isteni illata van. Nem szárítja a bőrt, bár az illata sajnos nem annyira tartós, de ennyi pénzért még így is bőven megéri szerintem.

namii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Nagyon imádom, a citromosból is van belőle itthon.

aniim

2017. január 18.

Nagyon megéri az árát szerintem, amikor megláttam, hogy már van karamellás muszáj volt kipróbálnom. Tuti újraveszem. Nekem nem fogy gyorsan, tetszik a csomagolása és a neve is nagyon frappáns:D Cara Mella

aniim
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Akara

2017. január 17.

Régóta kerestem a kedves édességem illatában tusfürdőt, és végre rátaláltam. :) Rohantam a boltba másnap beszerezni, miután szembejött velem itt az oldalon.
Tényleg kellemes karamella illata van, bár szerintem keveredik mellé valami más is, mintha pirított mandula illatát érezném nagyon a háttérben. Mindenesetre nagyon kellemes - és egész tartós.
Az állaga szerintem egy picit lehetne krémesebb, és a habképzése is lehetne jobb. Így azért picit sokat kell belőle használni az optimális habzás elérése érdekében.
Viszont jól tisztít, nem szárít. Az összetevői sem vészesek. Az ára pedig igen kedvező.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.