KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Csábítóan érzéki,édes karamella illattal.

pomme

2017. május 25.

A flakon felénél tartok, az elején imádtam, bár nem elég keserű az én ízlésemnek, de lefekvés előtt jól esett ilyen cukros-édes lötyiben fürdeni. Aztán fogalmam sincs mi történt, de már nem érzem karamellesnek, hanem sokkal inkább tejesnek. Fúj. Ilyen szag lehet egy babazsúron. Tej, nyál, plusz valami gejl édesség, amit kennek mindenhova. Majdnem rosszul lettem. A 3 csillag csak azért, mert amúgy egészen jól hidratál és az elején még finom illata volt.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Nicool89

2017. május 25.

A boltba még tetszett, de pont annyira meg is untam egyhamar. Olyan fel éve használom néha néha nyögvenyelősen, remelem most mar elfogy. Engem ami zavar benne, hogy nagyok művi es erős émelyítős illata van. Ez az igazi "csinalt" illat, nem az a valódi karamella, mert amúgy imádom az édeset. Nem fogom ujra venni az biztos!

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

neakardtudnihogyki

2017. május 14.

Isteni, a furdoszoba illata utána pedig... egy élmény bemenni:-)

neakardtudnihogyki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Isteni, a furdoszoba illata utána pedig... egy élmény bemenni:-)

csill87

2017. május 7.

A tubusban isteni illata van de amint a bôrömre, mintha veszítene az intenzitásáb es kicsit meg is változik. Pedig szerettem volna karamell illatú lenni.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

doozlie

2017. április 13.

Nagyon finom az illata, egy az egyben olyan mint egy igazi karamell! (még meg is kóstoltam, nem finom, sós... :D ) Illata hamar elillan, de nem bánom! Nem azért vettem, hogy tisztítson, és körbeöleljen, hanem a tusolás közbeni illatélményért, szóval 5 csillag! :)

doozlie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Meja

2017. április 2.

Aaaanyira finom az illata :D Sajnos fürdés után nem marad meg, hamar elillan az illat. De számomra ez nem baj, megbocsátom neki, mert a zuhanyzást egy élménnyé tette :)

Meja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

kati94

2017. március 16.

Nagyon finom illata van, legszívesebben megenném. :D A bőrömről hamar elillan az illat, de a fürdőszobában sminkelés közben még érzem és ez kárpótol.

kati94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

palvivien0320

2017. március 14.

Imádom!! Nagyon jó az illata és sokáig érzem magamon! jó áron is van! :) Kedvenc! ❤

palvivien0320
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

Gabicc

2017. február 23.

Annyira finom karamell illata van, hogy az első pár napban óriási késztetést éreztem hogy megkósoljam. :D Szerencsére kibírtam. :D Emellett nekem megmarad a bőrömön is pár óráig. Jól tisztít, de nem szárítja a bőröm. Ez az tusfürdő egyike azoknak, amiket lassan a flakon alján járva sem tudtam megunni, szóval ha elfogy, tuti újraveszem!

Gabicc
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Honeyreka

2017. február 17.

Imádom, mint ahogy itt sokan mások! Annyi jó illatú tusfürdőt meguntam már, ez még egy liter után is újravevős! És cruelty free & vegán <3

Honeyreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.