KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Csábítóan érzéki,édes karamella illattal.

lilla1034

2018. május 12.

Szeretem, de nem venném újra, az üvegben még karamella illata van, de a bőrön inkább tejes. Sokáig elég, januárban vettem, de csak most fog elfogyni, pedig minden nap használom (hablabdára öntve). Ha karamellás tusi, akkor Cosmia!

lilla1034
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Zsuzsu1

2018. április 23.

Tényleg csodás illata van,ami bőrön már nem igazán marad meg,viszont kiadós mennyiség,így sokáig elég.Ennel több véleményem nem nagyon van rola.

Zsuzsu1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Nixie

2018. április 5.

Véletlenül láttam meg a Rossmann-ban, és muszáj volt megszagolnom. Azután meg muszáj volt elhoznom. Az illata nagyon finom, imádom a karamellát. Hidratáló hatása igazából nincs, ha nem lenne az illata 2-3*-ot kapna.

Nixie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

potimano

2018. április 3.

Teljesen bezsongtam mikor láttam, hogy karamellás illatú! Vettem is itthonra egyet, és az lett a vége, hogy a család többi tagja használta el. Olyan émelyítő, műanyag, kellemetlen szaga van, hogy a tubusban megszagolni se tudtam. A bőrön is kellemetlen szaga volt egy ideig, de nem volt tartós, és nem is hidratált. Nem éri meg sajnos.

potimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

MrkAnita

2018. március 5.

Hú, nagyon nem! Az egyetlen pozítivum az illata, de csak a flakonban, mert tusolás után már egyáltalán nem lehet a bőrön érezni még csak nyomokban sem. (Ugyanebben az árkategóriában a Balea tusfürdők ezerszer tartósabb illatot adnak. Igen, tudom, hogy a Magyarországon forgalomba kerülő széria sajnos nem, de én Németországban élek.)
Emellett ráadásul még a bőröm is megsínylette, pattanásokat okozott ami egyébként nem igazán jellemző rám.
Nem tudtam elhasználni, sajnos több mint a fele ment a kukába. Mindettől függetlenül én személy szerint nem is szeretem az ilyen nagy kiszerelést, hamarabb megunom mint elfogyna, aztán félre teszem és vagy előkerül még, vagy valószínűbb, hogy nem.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

ZitaBalaton

2018. február 2.

Az ára nevetségesen alacsony egy ekkora kiszerelésért, az illata pedig a jó kis gyerekkori tehénfigurás karamella kiköpött mása. Sajnos zuhanyzás után már nem nagyon érződik, de nem panaszkodom, végül is ez "csak" tusfürdő. Akit zavar a dolog, még mindig használhat karamellás parfümöt...

ZitaBalaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Serena0123

2018. január 15.

Gyorsan kellett egy tusfürdő nem túl drágán. Rá esett a választásom. Isteni karamella illata és olcsó gazdaságos kiszerelése miatt is. DE. Sajnos az én bőrömet borzasztóan szárítja és a fincsi karamella illat is hamar elillan.

Serena0123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

zorica85

2018. január 8.

Nagyon fincsi édes igazi karamell illata van, most télen pont ilyenre vágyom. Fürdőrózsával óriási, krémes habot képez, nagy kiszerelés, emiatt az ára is kedvező. Szerintem mire elhasználjuk tavasz lesz, de biztosan meg fogom még vásárolni máskor is ugyanis a bőrömmel is kíméletes.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

ttelokinkojpa

2017. december 22.

Ár-érték arányban teljesen korrekt, imádom a karamell illatát, szóval nekem tetszik. Így hidegebb időben kifejezetten jól esik használni, karácsonyi jangulata van. :D Kellemesen habzik, kb. 1 órahosszáig megmarad az illata a bőrömön. Nem kizárt, hogy újraveszem.

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Asbenka

2017. december 21.

Imádom az illatát! Igazi émelygős, édes, karamella illata van. :)
Ár/érték arányban teljesen jó és egyáltalán nem szárítja a bőröm.

Asbenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Imádom az illatát! Igazi émelygős, édes, karamella illata van. :)
Ár/érték arányban teljesen jó és egyáltalán nem szárítja a bőröm.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.