KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Csábítóan érzéki,édes karamella illattal.

Serena0123

2018. január 15.

Gyorsan kellett egy tusfürdő nem túl drágán. Rá esett a választásom. Isteni karamella illata és olcsó gazdaságos kiszerelése miatt is. DE. Sajnos az én bőrömet borzasztóan szárítja és a fincsi karamella illat is hamar elillan.

Serena0123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

zorica85

2018. január 8.

Nagyon fincsi édes igazi karamell illata van, most télen pont ilyenre vágyom. Fürdőrózsával óriási, krémes habot képez, nagy kiszerelés, emiatt az ára is kedvező. Szerintem mire elhasználjuk tavasz lesz, de biztosan meg fogom még vásárolni máskor is ugyanis a bőrömmel is kíméletes.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

ttelokinkojpa

2017. december 22.

Ár-érték arányban teljesen korrekt, imádom a karamell illatát, szóval nekem tetszik. Így hidegebb időben kifejezetten jól esik használni, karácsonyi jangulata van. :D Kellemesen habzik, kb. 1 órahosszáig megmarad az illata a bőrömön. Nem kizárt, hogy újraveszem.

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Asbenka

2017. december 21.

Imádom az illatát! Igazi émelygős, édes, karamella illata van. :)
Ár/érték arányban teljesen jó és egyáltalán nem szárítja a bőröm.

Asbenka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Imádom az illatát! Igazi émelygős, édes, karamella illata van. :)
Ár/érték arányban teljesen jó és egyáltalán nem szárítja a bőröm.

bugeyes

2017. december 10.

Szerettem használni, alapból imádom a karamella illatát, és még viszonylag tartós is volt. Számomra nem volt mű illata, mint pl a dinnyés társának. Szerintem ár-érték arányban jó.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

brbara

2017. november 22.

Az elején nagyon szerettem, aztán a közepén ráuntam a végén meg már alig vártam, hogy elfogyjon. Megcsömörlöttem az illatától, csak ezért nem venném újra.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

bbetty

2017. november 9.

Imadom! Tobbszor ujra vettem, most nyaron nem ezt hasznaltam, de karacsony fele megint erre vagyom. Az illata olyan hogy mar-mar belekostolnek. Parom is imadta. Szuper tusfurdo! Bar az illata nem marad meg, a hosszu furdozest imadom vele. Akkor igazan ki tudom elvezni az illatat.

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Wee

2017. október 27.

Nagyon édes illata van, mint az igazi folyós karamellának. Imádom, és elég takarékos mert gél állagú és szuper sűrű, nem folyik kia fele ha nyomsz belőle. Árát bőven megéri!
És nem utolsó sorban nem szárítja ki a bőröm!

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

És nem utolsó sorban nem szárítja ki a bőröm!

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Nagyon szerettem az első csepptől az utolsóig! (:
Mindenkinek bátran ajánlom, aki szereti a karamell illatát.
Igaz, hogy fürdés közben érezni intenzíven, de utána egy kis ideig a bőrön is.
Biztos, hogy újraveszem, mert odavagyok az édes illatokért és nem utolsó sorban a karamelláért! (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Nagyon szerettem az első csepptől az utolsóig! (:
Mindenkinek bátran ajánlom, aki szereti a karamell illatát.
Igaz, hogy fürdés közben érezni intenzíven, de utána egy kis ideig a bőrön is.

Kingucii

2017. szeptember 4.

Először szerettem, finom karamell illata volt kezdetben, de átváltott tejessé. Háát köszi,de többet soha.
Kellően habzik,nem szárít, de nem tetszik az illata.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kellően habzik,nem szárít, de nem tetszik az illata.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.