KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Csábítóan érzéki,édes karamella illattal.

Ár: 500Ft , Eladó: Wee
Állapot: Kevéssel az Isana felirat fehér széle felett van benne, párszor használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előreutalás, vagy személyes átvétel Pesten.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bbetty

2017. november 9.

Imadom! Tobbszor ujra vettem, most nyaron nem ezt hasznaltam, de karacsony fele megint erre vagyom. Az illata olyan hogy mar-mar belekostolnek. Parom is imadta. Szuper tusfurdo! Bar az illata nem marad meg, a hosszu furdozest imadom vele. Akkor igazan ki tudom elvezni az illatat.

bbetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Wee

2017. október 27.

Nagyon édes illata van, mint az igazi folyós karamellának. Imádom, és elég takarékos mert gél állagú és szuper sűrű, nem folyik kia fele ha nyomsz belőle. Árát bőven megéri!
És nem utolsó sorban nem szárítja ki a bőröm!

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

És nem utolsó sorban nem szárítja ki a bőröm!

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Nagyon szerettem az első csepptől az utolsóig! (:
Mindenkinek bátran ajánlom, aki szereti a karamell illatát.
Igaz, hogy fürdés közben érezni intenzíven, de utána egy kis ideig a bőrön is.
Biztos, hogy újraveszem, mert odavagyok az édes illatokért és nem utolsó sorban a karamelláért! (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Nagyon szerettem az első csepptől az utolsóig! (:
Mindenkinek bátran ajánlom, aki szereti a karamell illatát.
Igaz, hogy fürdés közben érezni intenzíven, de utána egy kis ideig a bőrön is.

Kingucii

2017. szeptember 4.

Először szerettem, finom karamell illata volt kezdetben, de átváltott tejessé. Háát köszi,de többet soha.
Kellően habzik,nem szárít, de nem tetszik az illata.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kellően habzik,nem szárít, de nem tetszik az illata.

AlHorv

2017. augusztus 28.

Isteni az illata és nagyon sokáig elég. Bőrön már kevésbé intenzív, de fürdés közben még nagyon jól lehet érezni.

AlHorv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

adrika128

2017. augusztus 15.

Megtetszett nagyon az illata, ezért jött velem haza, hiába nem egy nyári tusfürdő. Nem tömény karamellt érzek rajta, inkább cukros meleg tej, karamellel vegyítve. :DD Az én bőrömön minimálisan érezni fürdés után, de igazából ezért nem vonnék le pontot, mert sok más tusfürdőt se érzek magamon. Az állaga szerintem pont jó, nem kell sokat se nyomni belőle, igaz én most úgy odavagyok, hogy kétszer is lemosom magam vele. Összességében szerintem egy jó kis tusi lett.

adrika128
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Tanja88

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 8.

Isteni finom illata van, de sajnos nem érezni a bőrön túl sokáig. Nekem valahogy inkább karácsonyra lenne alkalmasabb ez az illat. Nyárra nekem kicsit túl édes és tömény, nem ad frissítő érzést használat után. Kár, hogy limitált...télen újra venném.:(

Tanja88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Nap

2017. július 20.

Az itteni pozitív vélemények hatására szereztem be. Igazi hamisíthatatlan karamellillat, imádom az édes illatú kozmetikumokat, ilyennel eddig még nem találkoztam. Fürdés után kb. fél órával még diszkréten éreztem a bőrömön az illatát, utána elillan. Krémtusfürdőnek adták el, és tényleg sűrűbb, gazdagabb állagú, mint egy hagyományos tusfürdő gél. Emiatt kevesebb is elég belőle, mint egy hígabb állagú tusfürdőből. Szépen hidratál, kiadós.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

canimbenim

2017. július 19.

Ennek a tusinak olyan az illata mint az igazi caramellnek. Csak sajnos nem érzem magamon fürdés után,és nagyon nehéz kinyomni a tubusbol,mert egy picikét sűrű az állaga,és nem is habzik annyira

canimbenim
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

csill87

2017. július 8.

A tubusban isteni illata van de amint a bőrömre, mintha veszítene az intenzitásából és kicsit meg is változik. Pedig szerettem volna karamell illatú lenni.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.