KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jimjams

Ár:   636 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 636 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 636 Ft

Eltávolítja az elhalt hámsejteket. Minimum 6 használatra elegendő.

Ár: 636 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csemezb

2017. augusztus 6.

Akciósan vettem a Rossmannban. Ár-érték arányban szerintem teljesen jó. Legalább négyszer felkentem már, szépen megtisztítja az arcom, de semmi extra. Nekem nem fáj leszedni sem, nagyobb gondot jelent néha felkenni :D 3 csillag

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Gica81

2017. július 1.

Ár-érték arány az nagyon jó és sokáig elég is. A dolgát is tette, de nagyon húzta az arcbőrömet.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Jdit04

2017. március 12.

Ha viszonylag vastagon viszem fel, felér egy szőrtelenítéssel a lehúzása. Nyúzza a bőrt, és bár utána puhább, de tiszta piros az arcom. Ha vékonyabban viszem fel, nem fáj (annyira) leszedni, de úgy nem jön le egyben, ezért egyrészt nagyon időigényes, másrészt a végét szó szerint csipkedni, kapirgálni kell. Nem kellemes egyik verzió sem. Pixiboxos szerzemény volt, a hatása nem olyan kimagasló, hogy az említett dolgok mellett újravegyem.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

futotuz

2017. január 27.

Ezen kívül még nem próbáltam más lehúzható arcmaszkot, de ezt tényleg fájdalmas volt lehúzni a bőrömről. Egy kicsit talán égető érzés is volt amíg le nem húztam.

futotuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

gabolda

2016. december 22.

Én csak az orromra használom, mert nagyon fájdalmas lehúzni. Viszont szerintem jól felvihető és én egyben le bírom húzni. Szépen tisztít, bár nekem nagyon piros utána a bőröm, ami más maszknál nem fordult még elő. Újra nem fogom venni.

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

dor1

2016. december 15.

Sajnos a lehúzásnál olyan, mintha tépnék a bőrömet. Próbáltam nagyon vékonyan, vastagon, de sehogy sem jó. Nem jön le, ahol meg esetleg lejön, ott szörnyű kínok kíséretében...

dor1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

katuc77

2016. augusztus 23.

Ezzel az arcmaszkkal kapcsolatban kicsit fordítva "jártam el", ugyanis hirtelen felindulásból, akciós áron megvettem, és csak utána olvastam el a tapasztalatokat itt a Krémmánia oldalán. Még csak nem is az én bőrtípusomnak megfelelő. Aztán hetekig állt a szekrényemben, nem mertem kipróbálni a negatív tapasztalatok miatt. Ma rászántam magam, gondoltam, lesz, ami lesz. Rögtön leszögezném, nincs összehasonlítási alapom, mert még nem használtam lehúzható arcmaszkot ezelőtt soha.
Elég érdekes, ragacsos az állaga, és valóban nehéz felvinni, mert szinte azonnal megszárad. Azért sikerült, elég vékony rétegben. Figyeltem az órát, 15 percet hagytam fent. Viselése közben nem éreztem különösebbet, hogy csípett, vagy irritálta volna a bőrömet. Nekem a lehúzása egyáltalán nem volt fájdalmas, talán azért, mert valóban sikerült nagyon vékony réteget felkennem. Viszont olyan apró kis darabokban "hámlott le" az arcomról, hogy nem csodálom, ha valaki feladja, és inkább lemossa. A maradékát konjak szivaccsal mostam le.
Hatásairól ez után az egy alkalom után még nem nagyon tudok mit mondani. Az már biztos, hogy az én bőrömet nagyon szárította, már a lemosás után azonnal éreztem, hogy húzódik, így jó alaposan utána kellett hidratálnom. Ami érdekes volt, hogy a hidratálóm egy kicsit csípte az arcomat, amire még soha nem volt példa azelőtt. (Schüssler Nr 8-as mélyhidratáló natúr krémet használok). Viszont az is tény, hogy utána nagyon szép puha, egyenletes lett a bőrképem.
Akinek egy kicsit is szárazabb érzékenyebb a bőre, szerintem ne próbálja ki. Azért majd elhasználgatom szépen lassan, de nem ő az én termékem. Legközelebb jobban meg fogom nézni, hogy valóban az én bőrtípusomnak megfelelő legyen.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Ennie86

(!)
2016. augusztus 3.

Tesztelésre kaptam itt a krémmánián. Köszönöm a lehetőséget, de nekem sajnos nem vált be. Érdekesen szárad rá az arcomra és elég nehéz lehúzni. Inkább kapirgálni. Hatását tekintve én nem vettem észre semmit. Kicsit tovább maradt matt a bőröm talán.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

markidorka

Korcsoport: < 18
2016. július 21.

Nekem nem igazán vált be,használtam már sokkal jobb arcmaszkot is.Lehúzni elég nehézkes,inkább lekaparni lehet.Nem igazán tudom ajánlani senkinek.

markidorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 21.

cincőke88

(!)
2016. július 10.

Tesztelésre kaptam meg a terméket, praktikus, kis kiszerelése miatt külföldi utazásra is vittem/viszem magammal. Kellemesen frissíti a bőrt, bár a használatával megoldható az arc epilálása is :D már-már fájdalmas lehúzni, de utána szép lesz a bőrkép. Illata elviselhető, állaga kissé nehezen eldolgozható viszont a hatása és a kiszerelése miatt megérdemli a csillagokat.

cincőke88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.