Elséve Újratápláló Sampon (L'Oreal Paris)

Elséve Újratápláló Sampon

Címkék: Hajápolás

Az Elséve Újratápláló Ápoló sampon ápoló összetveőkkel kényezteti haját, anélkül, hogy elnehezítené. A haj visszanyeri rugalmasságát és selymes tapintását.

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: xy

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

• ,
    Újonc Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: < 18

Sziasztok! A Lehel téren(Lehel csarnoki piac) van egy bolt az emeleten a posta mellett. Ők külföldröl hozzák be az árút, és náluk mindig lehet kapni!(: Remélem segítettem

• ,
    Újonc Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 25-34

Nagyon sajnalom,hogy mar nem gyartjak..szerettem a mez illatat,puha volt tole a hajam es szep :)

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Miért nem lehet már kapni??? Ezt nagyon imádtam, még 2007 elején az egyik exem anyja adta, hogy ezzel mossak hajat és elsőre szerelem volt! Mikor leárazták a rossmannban nem vásároltam be, azt hittem csomagolást vált ismét, de nem :((((((((((((((

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Úgy viszket tőle a fejbőröm, mint a fene.

1/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jó illata volt és hajmosás után ki tudtam fésülni a hajam, de ennyi volt az összes jó tulajdonsága, de erre a legtöbb balzsam képes.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Régen Elséve mániában szenvedtem, csak ezeket a samponokat használtam. Ezt különösképpen szerettem, jó illata volt és lágy esésű lett tőle a hajam. Folyékony selyem effektus. Viszont hamar zsírosította is épp emiatt és végül elváltak útjaink.

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Nekem nagyon bevált, a lányomnak is a nagy kedvence lett. Kiárusításban bevásároltam belőle, de sajnos már elfogyott... kár volt megszüntetni.

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

Csak zsírosítja a hajat, nem vált be :(

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Bár a legtöbb L'oreal sampont kipróbáltam, ez lett a kedvencem :)
    Csodás illata van és a csontszáraz hajamat teljesen puhává tette. Való igaz, hogy ehhez a hatáshoz együttesen kellett használnom a balzsamjával és pakolásával. Sőt! én még az éjszakai és nappali szérumját is használtam :)
    3-4 naponta tényleg hajat kell vele mosni, de én előtte is így csináltam, úgyhogy ez nekem nem jelent gondot.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: < 18

Nagyon isteni az illata! Mézes nem tom mi... :D
    de szép puha lesz ahajam és fényes, de sajna 2 napig tart a hatása :((

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Sodium Laureth Sulfate ti|eu EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Disodium Cocoamphodiacetate ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Glycol Distearate eo|eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Chloride EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Yellow 6 / CI 15985 sz EWG Kockázat: 0

Színezék. Narancssárga.

Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Benzoate ta EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Methylparaben ta|par

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Safflower Glucoside EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

PPG-5-Ceteth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Arginine EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Ethylparaben ta|par EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Közepes

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Salicylic Acid kh|gy EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Sok

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Benzyl Benzoate i EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Benzyl Alcohol i|ta EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Linalool i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Butylphenyl Methylpropional i EWG Kockázat: 7, EWG Adat: Korlátozott

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Coumarin i EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Hexyl Cinnamal i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Royal Jelly EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!