KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: xy

Utolsó módosítás dátuma: 2014. április 8.

Kategória:   Samponok

Az Elséve Újratápláló Ápoló sampon ápoló összetveőkkel kényezteti haját, anélkül, hogy elnehezítené. A haj visszanyeri rugalmasságát és selymes tapintását.

kockaorchidea

2014. február 17.

Miért nem lehet már kapni??? Ezt nagyon imádtam, még 2007 elején az egyik exem anyja adta, hogy ezzel mossak hajat és elsőre szerelem volt! Mikor leárazták a rossmannban nem vásároltam be, azt hittem csomagolást vált ismét, de nem :((((((((((((((

kockaorchidea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

matula

2014. január 7.

Úgy viszket tőle a fejbőröm, mint a fene.

matula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Úgy viszket tőle a fejbőröm, mint a fene.

jégvirág

2013. október 13.

Jó illata volt és hajmosás után ki tudtam fésülni a hajam, de ennyi volt az összes jó tulajdonsága, de erre a legtöbb balzsam képes.

jégvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

Babooca

2013. október 2.

Régen Elséve mániában szenvedtem, csak ezeket a samponokat használtam. Ezt különösképpen szerettem, jó illata volt és lágy esésű lett tőle a hajam. Folyékony selyem effektus. Viszont hamar zsírosította is épp emiatt és végül elváltak útjaink.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 2.

trisztan

2013. augusztus 25.

Nekem nagyon bevált, a lányomnak is a nagy kedvence lett. Kiárusításban bevásároltam belőle, de sajnos már elfogyott... kár volt megszüntetni.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Tyn

2013. május 26.

Csak zsírosítja a hajat, nem vált be :(

Tyn
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

Csak zsírosítja a hajat, nem vált be :(

beautyby_Niki

2013. március 5.

Bár a legtöbb L'oreal sampont kipróbáltam, ez lett a kedvencem :)
Csodás illata van és a csontszáraz hajamat teljesen puhává tette. Való igaz, hogy ehhez a hatáshoz együttesen kellett használnom a balzsamjával és pakolásával. Sőt! én még az éjszakai és nappali szérumját is használtam :)
3-4 naponta tényleg hajat kell vele mosni, de én előtte is így csináltam, úgyhogy ez nekem nem jelent gondot.

beautyby_Niki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Bár a legtöbb L'oreal sampont kipróbáltam, ez lett a kedvencem :)

Jelizz

2012. december 24.

Nagyon isteni az illata! Mézes nem tom mi... :D
de szép puha lesz ahajam és fényes, de sajna 2 napig tart a hatása :((

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 24.

Nagyon isteni az illata! Mézes nem tom mi... :D
de szép puha lesz ahajam és fényes, de sajna 2 napig tart a hatása :((

Pocahontas

2012. szeptember 16.

Kaptam. Magamtól tuti nem vásárolnék L'oreal termékeket... Az illata jó. Szerintem semmi extrát nem ad. Ja, de..korpás fejbőrt...Egyébként a sminkecsetemet ezzel tisztítottam ki, azt pöpecül megcsinálta!..

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Pocahontas
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
ildikusz

2012. augusztus 24.

Nekem nem jött be. A hajam nem lett tőle szebb, viszont zsírosabb igen. Kétszeri használat elég volt. (Gyenge szálú melírozott hajam van)

ildikusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kókuszból előállítható, tisztítókban, szappanokban és samponokban gyakran használt felületaktív anyag és emulgeálószer.  Az SLS -nél  gyengédebb, de hatékony tisztító anyag. Bár nagy mennyiségben az SLES is irritáló (az SLS mar kisebb mennyiségben is az...), a kozmetikumokban található koncentrációban a használata biztonságosnak tartott.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Színezék. Narancssárga.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Növényi eredetű összetevő, melyet a sáftánymagsav glükózzal való kondenzálásával nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel hajápoló termékekben találkozhatunk.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak