KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3495 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fanni219, Módosítva: 2017. március 18.

Kategória:   Sminkek szájra

8 órán át tartó ajakrúzs, az Infallible Lip Paint matt változata.

Hazánkban 3 árnyalatban kapható

Ár: 1000 Ft , Eladó: florcsiii
Állapot: 3-4* használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta vagy foxpost, személyes átvétel
Ár: 2000 Ft , Eladó: barbiii_sz
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy FoxPost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beckyanna

2017. november 2.

Nekem a Hollywood beige árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Tökéletes viselet hétköznapra, kellemes a textúrája és az illata is. Ami miatt nálam nem 5 csillag, mert én egy rúzstól aminek "beige" a neve, kicsit kevésbé narancssárgás/barackos árnyaltot várnék.:)

Beckyanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

HEva

2017. október 29.

Te jó ég ez az ár és a mennyiség amit az ember cserébe kap érte.... :/
Legalábbis nekem nagyon kevésnek tűnik. Sajnos emiatt nem fogom újravenni, pedig nagyon tetszik és nekem sokkal kényelmesebb, hogy nem szárad meg teljesen. A száradósoktól nagyon csúnyák az ajkaim.
Gyönyörű vörös, egyenletesen lehet felvinni.
Van egy hasonló színű Kate Moss rúzsom, de azt valahogy nem tudom magamon elviselni, ráadásul annak a színe már túl erősnek tűnik.

HEva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Te jó ég ez az ár és a mennyiség amit az ember cserébe kap érte.... :/
Gyönyörű vörös, egyenletesen lehet felvinni.

tunderelefant

2017. szeptember 20.

Imádom :) Kicsit erősnek érzem egyébként hétköznapra a sajátomat (apocalypse red árnyalat), mert ez az igazi classy vörös számomra. Az applikátorral könnyű dolgozni, bár elsőre kicsit nehéz szép kontúrt csinálni vele (néha inkább ecsettel rajzolom körbe a szám), ráadásul tök jó íves is. Az állaga könnyű és az illata is csodás. Szinte nem is érezni, hogy viselem. Aki a tipikus száraz és nemhagysemminyomot matt rúzsra vágyik, az semmiképpen se ezt vegye meg, mert csalódni fog. Valamennyi nyomot hagy egyébként, de jóval kevesebbet, mint egy rúzs.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

florcsiii

2017. szeptember 6.

A Hollywood Beige és a Red actually árnyalatokkal rendelkezem. Először az Red a. volt meg, a színe nekem nagyon tetszik, igazi piros egykis bogyós beütéssel, az illata jó, használata egyszerű és a tartóssága elmegy. A DM-ben egy ideig 1500 volt, akkor vettem mind2t. Miután így tetszett ez az árnyalat, gondoltam beruházok a nude árnyalatra is. Nem kellett volna, hatalmas csalódás. A színe valami narancssárgás izé, ami nagyon nem tetszik (a boltban nem ilyennek tűnt a fények miatt..argh) és a minősége is sokkal rosszabb. Szóval adok 3 csillagot, mert a pirosat imádom, de a másikat gyűlölöm.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Judy101

2017. szeptember 2.

Csodálom a sok rossz véleményt, nekem ez lett az egyik kedvenc termékem. A 205-ös (apocalypse red) árnyalatot használom, és csak jót tudok mondani róla. Jó állaga, illata van, órákig tart a színe (ha délután kenem fel, a zuhany alatt kell ledörzsölnöm), és az ára sem vészes. De hol lehet ezt 3500 ft-ért venni??? Én 7 euróért vettem...

Judy101
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Juuice

2017. június 7.

Hát ez nem jó. Felteszem, oké, tök jó, kb 10-20 percig bírja, és annyi. Hát nemár! Pedig a színe szep lenne, es a kiszerelése is tetszik, az is ahogy matt lesz,,de az enyhe kifejezés hogy nem tartós.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

BlindedByLipstick

2017. május 12.

Barátnőm ódákat zengett a nude-os színről, de nem akartam úgy megvenni a vöröset, hogy nem swatcholtam... És milyen jól is tettem! Joy-napos 50% ide vagy oda, ez valami borzalom. Émelyítően édes illata van, alig vártam, hogy lemossam és friss levegőt szívjak be az orromon, nem ezt a gejl valamit. A szín maga gyönyörű lenne, ha mattra száradna, és egyenletes lenne a fedése. A színe és az applikátor formája miatt kap 2*-ot.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

battybrunette

2017. május 11.

Te.jó.isten.... Az illata fantasztikus de mikor megláttam azt hittem sírvafakadok. A legolcsóbb leggagyibb folyékony rúzsnak sincs ilyen borzasztó fedése. Darabos, átlátszik, lejön.
Izgatottan vettem joy napos 50%os kuponnal 1500ft-ért de azt kell mondjam ez a termék egy forintot nem ér. SOKKAL JOBBAKAT TALÁLTOK ENNYIÉRT! NE VEGYÉTEK MEG SZERINTEM.

battybrunette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

szofiaa

2017. április 26.

Nagyon kíváncsi voltam már a loreal rúzsokra, és mivel ekörül nagy volt a felhajtás gondoltam beszerzek egyet. Első problémám az volt, hogy a hazai választék borzalmas..az tetszett meg, hogy külföldön rengeteg nude matt színből lehet választani, ami a kedvencem, míg itthon össz vissz 3 matt szín kapható (Miskolc) :2 piros és 1 erősebb rózsaszín.
Nézzük meg jobban a terméket.
-Tartósságát tekintve nagyon gyengén teljesített, max. 2-3órát bír és evés/ivás után csúnyán kopik
-Ragad
-Szárít használat után
-Az applikátorral nehéz dolgozni
-Pigmentáltság nulla
-Az ára egy vicc, ennyi pénzért sokkal jobbat lehet venni

-Az illata vmilyen bogyós gyümire emlékeztet, ez nagyon tetszik
-A kiszerelés jó
-A külső design szép

▪️(HOLLYWOOD BEIGE árnyalat van meg nekem, erről írtam)
▪️Amit ajánlok helyette, bármelyik NYX ajaktermék.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Nézzük meg jobban a terméket.
-Ragad
-Szárít használat után
-Az applikátorral nehéz dolgozni
-Pigmentáltság nulla
-Az ára egy vicc, ennyi pénzért sokkal jobbat lehet venni

-Az illata vmilyen bogyós gyümire emlékeztet, ez nagyon tetszik
-A kiszerelés jó
-A külső design szép

▪️(HOLLYWOOD BEIGE árnyalat van meg nekem, erről írtam)
▪️Amit ajánlok helyette, bármelyik NYX ajaktermék.

cooleva

2017. április 25.

Hollywood Beige nevezetű árnyalatba szerettem bele első látásra. Már felvitelkor egy matt terméket viszünk fel a szánkra, tehát ez nem később mattul be - az én megfigyeléseim szerint. Praktikus az applikátor és a kiszerelése is, bár lehetne benne több is. Ami viszont legjobban zavar, az a túl erős illata és a tartóssága, ugyanis 1-3 órát bír kb., az evésről, ivásról nem is beszélve..nem érte meg az árát.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.