KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. október 9.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Hyaluronsavval gazdagított forumula és fényvisszaverő színpigmentek, a hydratált, csillogó és ápolt ajkakért, kiszáradás nélkül. A speciális applikátor követi és körülöleli az ajkakat a tökéletes fedésért, egész nap.

Újdonság teszt: L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss Bar Szájfény

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 Ft , Eladó: Szilviams0118
Állapot: 2szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1200/db, 2000 a 2db együtt , Eladó: florcsiii
Állapot: 405 - 1* használt, 407 - párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, postán maradó

KGT

2018. december 4.

Akciósan vettem meg a #402 Forgive my sin árnyalatot.
...ééés ennyi... gyönyörű szín,de kb. lehetetlen felvinni,totál használhatatlan,mattnak egyáltalán nem matt...olyan,mint egy olvasztott zsírkréta..ujravenném? ...nem. Határozottan nem.

KGT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Akciósan vettem meg a #402 Forgive my sin árnyalatot.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 4.

Csatlakozom a 401 Amen-esekhez.
Már felvitelkor érződik, hogy ez bizony szárítani fog... Merthogy van egy ilyen érzésed tőle. Érdekes. Az íze szintén. Szinte tolakodóan parfümös, hiába a sor végén van csak benne ez az összetevő. Ez, amit eddig elmondtam, egyértelművé teszi, hogy a viselete nem annyira komfortos.
Nyilván arc-és hajszín függő is a végeredmény, de az esetemben ez nem rossz. Viszont az ajkak redőit inkább kiemeli, ami pedig nem annyira jó.
Összességében tőlem egy közepest kaphat, és biztosan nem lesz újravevős.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 4.

Csatlakozom a 401 Amen-esekhez.
Összességében tőlem egy közepest kaphat, és biztosan nem lesz újravevős.

krisztinak276

Korcsoport: < 18
2018. november 5.

Akciósan vettem meg a mattok közül a 402-es Forgive my sin nevű gyönyörű pirosat. És nagyjából itt le is lőttem a poént, mert a színe sajnos az egyetlen pozitívuma amit el tudok mondani. Mattnak nem igazán mondanám, (inkább olyan lip cream féle) szárít, de azt nagyon, a szaga szerintem hihetetlenül rossz és valahogy az applikátorral sem vagyok kifejezetten kibékülve.
A szín miatt kap 2 csillagot, meg mert volt már szerencsém ennél rosszabb rúzsokhoz is (ami azért kihívás...)

krisztinak276
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 5.

Szilviams0118

2018. október 12.

A matt szériából a 401 Amen tulajdonosa vagyok. Nem szerettük meg egymást, amely mindkettőnk hibája: én melléfogtam az árnyalattal, egy visszafogott nude-ra számítottam, helyette egy csúnya barnás-semmilyen színűt választottam. Az ő textúrája nem matt, inkább krémes, de beleül a ráncokba, csúszik-mászik, kenődik, nem szárad meg sehogyan sem. Nagyon sajnálom....

UPDATE 10.12.
matt 407-es árnyalat smoke me up:
gyönyörű szín, de a tartósság kriminális....szerencsére 500 ft-ért vettem :)

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

UPDATE 10.12.
matt 407-es árnyalat smoke me up:
gyönyörű szín, de a tartósság kriminális....szerencsére 500 ft-ért vettem :)

BHeni

2018. július 1.

101-es Girl On Top árnyalatot használom, újabban csak ezt! :) Ízesített, ami nekem ugyan nem szokatlan, de emiatt jobban meg akarom enni , kevésbé tartós :D
Gyönyörű szín, olyan fiatalos és ártatlan leszel tőle mint egy újszülött bébi! Pár órát kibír, természetesen csak ha nem fogyasztasz semmit felkenést követően..., de szívószállal kompatibilis! :) Nyilván nem kell várni tőle, hogy este ugyanúgy mosod le, mert akkor csalódott leszel! Ja, és nagyon ragacsos!!!
Féláron vettem, annyiért újból megvenném!

BHeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Féláron vettem, annyiért újból megvenném!

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. április 7.

Nekem is a matt 401 Amen van meg,
1. Szárítja a számat.
2. Nem szárad meg, nagyon zavaró amikor rajtam van, és össze vissza kenődik.
3. Tartóssága 0.
4. Amikor megláttam, megtetszett a színe, egy nude árnyalatra számítottam. Ehelyett felkenve egy nagyon csúnya...nem is tudom enyhén narancssárgás színe van.
5. Ha iszok, az összes a poharamon/kulacsomon köt ki. Ha megpuszilok valakit, ugyanez történik, ami hát..elég kellemetlen. Többet vártam a L'Orealtól, és sokkal jobb rúzsok vannak fele ennyi pénzért is.

Dorcikahh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 7.

Nekem is a matt 401 Amen van meg,
1. Szárítja a számat.
2. Nem szárad meg, nagyon zavaró amikor rajtam van, és össze vissza kenődik.
3. Tartóssága 0.

Sroi

2017. november 5.

Eleinte csalódott voltam mert egy folyékony rúzs ami se nem fényes se nem szárad, azonban mégsem mászik és egyenletesen kopik úgyhogy megszerettem.

Sroi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Angelless

2017. október 10.

A matte szériából vásároltam meg a 402-es (Forgive my Sin) színűt.
Az applikátor szép formájú, bár picit sokat vesz fel a termékből. Az illata nagyon finom, epresnek mondanám. Maga a szájfény állaga nagyon finom krémes. Első benyomás az volt, hogy nagyon pigmentált, élénk, erős színekről van szó. Mivel matt, számítottam rá, hogy majd megszárad és nem fog kenődni, de nem szárad meg teljesen, és nem is érintésálló.
A négy csillag oka: kevés színben találhatóak meg ezek a szájfények, nem pont ilyen színt akartam; és mert reméltem, szárazabb lesz az ajkakon, nem ilyen kenődős.

Angelless
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

A matte szériából vásároltam meg a 402-es (Forgive my Sin) színűt.

florcsiii

2017. szeptember 20.

2 színnel rendelkezem: 405 The bigger the better és 407 Smoke me up (ami a főkép), mindkettő a matte kollekcióból van. A 407-es egy sötét bogyós-rózsaszínes árnyalat, a 405-ös pedig egy fuchsia. Először is, nem száradnak mattá, inkább velvet finisűek, de nekem nagyon tetszenek így is. Nagyon jól pigmentáltak és nekem kifejezetten tetszik az applikátora, de az igaz, hogy rettentő nagy mennyiséget visz fel. Ami meg nem tetszik, hogy sosem szárad meg és mindent megfog. A tartóssága tényleg vicc kategória és ha kifestem vele magamat, elindulok otthonról, akkor néha rá kell néznem, hogy még a helyén van-e....Az a baj, hogy mindkettő színe annyira intenzív és gyönyörű, hogy nem tudok rájuk haragudni. Csak keveset használom őket, mert az intenzív színek miatt nagyon figyelnem kell, ha munkában iszok/eszek/beszélek. Azért vontam le 2 csillagot, mert 1: nem tartós, 2: figyelnem kell, hogy hova "megy el" 30 perc után..

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

nusysan

2017. július 31.

Az Amen árnyalat van meg, amivel love-hate kapcsolatom van. Van, amikor úgy érzem jól áll ez a szín, van amikor baromi erősnek - olyan terrakottásnak tűnik az arcomon. Leginkább vékony rétegben felütögetve használgatom, de alapvetően az a tapasztalatom, hogy szárítja a számat és kiemeli a száraz részeket bárhogyan is hordom. Az árát nem éri meg, de a szájfényes verziók lehet. (nem hiszem, hogy kipróbálnám)

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).