KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

L'Oreal Brow Artist Plumper
Ár: 1500 Ft , Eladó: burberry
Állapot: Kétszer próbált, még rengeteg van benne, nincs beszáradva. , Helyszín: Budapest, IX. ker. , fizetés: Személyes átvétel lehetséges. Rugalmas vagyok.
Ár: 1500 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gaimanna

2017. október 25.

A Kryolan színtelen szemöldökzseléje helyett szerettem volna egy olyat, amit bármelyik drogériában be lehet szerezni, és kuponnal féláron jó vétel volt.

A kezelhetősége és tartóssága rendben van, tetszik a pici ecsetje. A Kryolan ugyan tartósabb, de az inkább profi sminkhez lett kialakítva, hétköznapi használatra ez a termék is teljesen elég. Az árát picit sokallom, de akcióban vagy kuponnal érdemes beruházni rá.

Mivel színtelent vettem, a fedésről, illetve hézagok kitöltéséről nem tudok nyilatkozni, de ha lenne világosbarna/sötétszőke spirál, azt szívesen kipróbálnám! :)
Fixálásra viszont tudom ajánlani.

gaimanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Fixálásra viszont tudom ajánlani.

betty23

2017. szeptember 28.

UPDATE: Egy ideig nem használtam, de most újra elővettem. Egy jó kozmetikus rácba szedte a szemöldökömet, már festeni sem festem, mert így is megfelelő nekem a színe. Csak evvel a csodával beállítom, hogy ne kuszálódjon össze a szemöldököm, meg egy picit határozottabb legyen a színe (medium/dark). Még mindig imádom, bátran ajánlom mindenkinek! NEKEM NEM PEREG!

A Glamour Napok alatt vettem 50% kedvezménnyel barna színben. Azelőtt vettem, hogy befestettem a szemöldököm egy kis feketével, így egy kicsit aggódtam, hogy sok lesz a kettő, de kár volt aggodalmaskodnom, nem lesz így sem túl erős az eredmény.
Amellett, hogy jól fixál, kitölti a hézagokat, nagyon szépen beszínezi a szálakat, és persze a bőrt is, ha úgy visszük fel. Nagyon természetes hatású szemöldököm lett így!! :)
Amúgy nem lehet lerobbantani, olajos micellás vízzel szoktam leszedni. Határozottan ajánlom!

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Incuss

2017. szeptember 9.

3800-4000 forint, ami elég soknak tűnik egy fixáló zseléhez ... Valóban sok, egyben kiadni, viszont ennél a terméknél nagyon is megéri! Már nagyon nagyon nagyon régóta használom, és egyszerűen nem akar elfogyni :D Imádom, nincs olyan nap, hogy ne használnám, egy rétegben is tökéletes. A barna szín van meg nekem is, viszont a színezés nekem nem szempont, inkább csak a fixálás, amit tökéletesen teljesít, este úgy kell "levakarni" a szemöldökömről.
Biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni (ha egyszer végre elfogy :D ), és ajánlom mindenkinek!

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

aranybarack

2017. augusztus 3.

Medium/Dark színben vettem meg, hibátlan termék. Rögzít (formáz), színez, helyén marad. Használata pár másodperc. Kuponnal vettem, féláron, ha elfogy, veszek újra.

aranybarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

kjucus

2017. július 24.

A Glamour-napokon vettem féláron és szerintem nagyon jó vásárt csináltam vele. Eddig az Alverde spirálját használtam, ami lényegesen olcsóbb ennél, de valószínű legközelebb is veszek ilyet a következő Glamour-akción, mert nagyon tetszik a végeredménye. Szép a színe, jól fixál és jópofa a pici keféje, könnyű vele dolgozni.

kjucus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

mgyragii

2017. július 4.

Már egy jó ideje ezt használom. Szerintem nagyon jó kis termék. Nagyon jól fixál és a szín is tökéletes. Netről rendeltem mert sokkal olcsóbb mint a drogériákban.

mgyragii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

gioia

2017. június 16.

Tökéletes. A barna árnyalatot próbáltam és teljesen jó a sötétebb hajúaknak, sőt, szőke barátnőm is használja és neki is jól áll. A netről jóval olcsóbban meg lehet rendelni, mint az üzletekben árulják, egyébként...:)

Update: Az Essence szemöldökspirálja jobban bevált. Ez túlságosan sok terméket visz fel és túl erősen rögzít. Már nem nyúlok érte egyáltalán.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

LedaKoszegi

2017. május 25.

Ezzel a termékkel egyszerű és gyors a szemöldökformázás. Szépen fixálja a szálakat és még egy kis színt is ad nekik. Minden reggel ezt használom, nagyon szeretem, úgyhogy tuti, hogy újra fogom vásárolni.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

_-Mia-_

2017. április 15.

Jo-jo, de nem tapizzuk az arcunkat ha ez fenn van (amugy se, tudom tudom....), mert lepereg es elszabadul a pokol :D

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

estokani

2017. február 13.

A barna változata, egész napon át tartós, könnyen kezelhető, természetes hatású és jól lemosható. Mi kell még? :)

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.