KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2017. június 22.

Különleges mini-keféjének köszönhetően a színezett rostokkal dúsított gél textúrát könnyű eloszlatni a szemöldökön, a hangsúlyos és egységes hatásért. Vízálló, nem ragad és nem fénylik.

2 színben elérhető: átlátszó és barna

L'Oreal Brow Artist Plumper
Ár: 1500 Ft , Eladó: burberry
Állapot: Kétszer próbált, még rengeteg van benne, nincs beszáradva. , Helyszín: Budapest, IX. ker. , fizetés: Személyes átvétel lehetséges. Rugalmas vagyok.

mgyragii

2017. július 4.

Már egy jó ideje ezt használom. Szerintem nagyon jó kis termék. Nagyon jól fixál és a szín is tökéletes. Netről rendeltem mert sokkal olcsóbb mint a drogériákban.

mgyragii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

gioia

2017. június 16.

Tökéletes. A barna árnyalatot próbáltam és teljesen jó a sötétebb hajúaknak, sőt, szőke barátnőm is használja és neki is jól áll. A netről jóval olcsóbban meg lehet rendelni, mint az üzletekben árulják, egyébként...:)

Update: Az Essence szemöldökspirálja jobban bevált. Ez túlságosan sok terméket visz fel és túl erősen rögzít. Már nem nyúlok érte egyáltalán.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

LedaKoszegi

2017. május 25.

Ezzel a termékkel egyszerű és gyors a szemöldökformázás. Szépen fixálja a szálakat és még egy kis színt is ad nekik. Minden reggel ezt használom, nagyon szeretem, úgyhogy tuti, hogy újra fogom vásárolni.

LedaKoszegi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

betty23

2017. április 26.

A Glamour Napok alatt vettem 50% kedvezménnyel barna színben. Azelőtt vettem, hogy befestettem a szemöldököm egy kis feketével, így egy kicsit aggódtam, hogy sok lesz a kettő, de kár volt aggodalmaskodnom, nem lesz így sem túl erős az eredmény.
Amellett, hogy jól fixál, kitölti a hézagokat, nagyon szépen beszínezi a szálakat, és persze a bőrt is, ha úgy visszük fel. Nagyon természetes hatású szemöldököm lett így!! :)
Amúgy nem lehet lerobbantani, olajos micellás vízzel szoktam leszedni. Határozottan ajánlom!

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

_-Mia-_

2017. április 15.

Jo-jo, de nem tapizzuk az arcunkat ha ez fenn van (amugy se, tudom tudom....), mert lepereg es elszabadul a pokol :D

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

estokani

2017. február 13.

A barna változata, egész napon át tartós, könnyen kezelhető, természetes hatású és jól lemosható. Mi kell még? :)

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

tlaura0906

2017. január 9.

Glamour napok alkalmával szereztem be már régebben. Sajnos hiányos a szemöldököm,amit ennek a használata mellett is pótolni kell. Fixálásnak,szinezésnek jó! :)

tlaura0906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

amazing

2016. december 30.

Régóta használom a barna verziót, nagyon korrekt kis termék, megéri az árát, mivel nagyon sok benne a festék (az enyémet kb. 3 hónapja használom minden nap, és még mindig van benne). Nagyon egyszerű természetes hatást elérni vele.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

estagnus

2016. december 30.

Mindent tud, amit tudnia kell egy ilyen terméknek. Egyenletesen színezi és fixálja a szálakat, nem lesz kellemetlenül beton-kemény a végeredmény, és egész nap tart. Lemosáskor sem adja magát könnyen, de micellás vízzel viszonylag egyszerűen eltávolítható. A keféjének köszönhetően könnyen használható (a végéről érdemes lehúzni a felesleget).

estagnus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

Kitti501

2016. december 21.

Glamour napokon szereztem be féláron. Szépen beszínezi a szálakat és kitölti a hézagokat. Valamennyire fixálja is a szemöldököt, bár ha a hajam rálóg, akkor képes elmozdulni. Nagyon szeretem, nagyon egyszerű és gyors ezzel elkészíteni a szemöldököt. Hamar megszárad és akkor viszont nagyon nehéz leszedni. Egész nap kitart és nekem csak olajos lemosóval jön le. Egyelőre nem találtam jobbat, úgyhogy megadom az 5 csillagot.

Kitti501
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.