KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

L'Oreal Elséve Nutri-Gloss Light Tükörfény Citrus Balzsamspray

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamannie, Módosítva: 2013. szeptember 28.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Kiöblítést nem igénylő balzsam-spray hosszú, zsírosodásra hajlamos hajra.

• Könnyű kifésülhetőség
  • Nem nehezít el a hajat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mLK235

2017. február 16.

Jó vizes cucc amellyel garantáltan kitéped az összes szál hajad, fél flakon elhasználása után is, borzasztó!

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

Banszky

2016. december 31.

Nekem nem jött be. Nem lett fényesebb a hajam de még kifésülhetőbb se. Így nem sokat ér a termék.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

ivi777

2016. november 6.

Ha zsírtól csüngő hajat szeretne valaki, arra teljesen megfelel. Valami botrányos ez a termék.

ivi777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

nucus911

2016. május 3.

Csodálkozva olvasom a negatív értékeléseket több fórumon is, pedig nekem ez az abszolút kedvenc hajápoló termékem, a non plus ultra, a leglegleg! A hajam szereti, az illata csodás, kifésülhetővé, élettelivé, ragyogóvá teszi a hajamat is még a hajmosást követő 2-3. napon is, sőt, ha nagyon nincs hangulatom hajat mosni, akkor még egy napot "nyerek" vele. Millió csillagot adnék, de itt csak 5-öt lehet.. :)

nucus911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

ritus206

2016. február 3.

Ajándékba kaptam, igazából tényleg könyebben kifésülhető volt a haj vele és némi fényt is mintha láttam volna, de idővel kiszárította a hajam végét. Az illata egyedül ami nagyon tetszett, de ha eszembe jut hogy volt olyan nyári nap amikor a tarkómon kitapintva kóc csomót találtam a nap közepén. Ahh..Mintha rágó ragadt volna bele. Nem kommentálnám hogy miért nem veszem újra.

ritus206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Dree

2016. február 2.

Őszintén szólva rózsaszín. És hajápoló. Ezért vettem meg, és mert kellett valami, hogy a (szőkített) hajam fésülése közben ne akarjak inkább kopasz lenni. Ebből az lett, hogy néha ráfújom, mert jó az illata, és kicsit könnyebb kifésülni vele, mint nélküle. De biztosan nem veszem újra.

Dree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

EnCsibe

2016. január 1.

Nagyon nehezen tudtam kifésülni a hajam tőle, az illata jó, mást nem nagyon tudok értékelni belőle.

EnCsibe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Pipsie

2015. július 31.

Én nagyon szeretem ezt a spray-t. Sokkal könnyebb vele kifésülnöm a hajam hajmosás után (én csak vizes hajon használom). Az illata is nagyon jó, bár elég rövid ideig érezhető. A szárítás után fényes lesz tőle a hajam. Egy negatívuma számomra az, hogy szárítás utáni napokon ugyanúgy nehéz kifésülni a hajam, és szárazra nem is szeretem fújni, mert könnyen ragacsos lesz. De megy a 4 csillag, mert a vizes kifésülést tényleg megkönnyíti :)

Pipsie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

Jenniii92

2015. február 21.

Jó illata van, könnyen kifésülhetővé, fényessé teszi a hajat, viszont nagyon zsírosítja.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

krisztina0012

2014. december 17.

Az illata jó, viszont ha sokat fújtam rá, a hajam ragadt.

krisztina0012
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 17.

Az illata jó, viszont ha sokat fújtam rá, a hajam ragadt.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.