L'Oreal Paris

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 3299-ért megnézem

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. május 15.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 3299

Hosszantartó matt alapozó,intenzív fedés, matt hatás.

Ár: 3299, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: vargakrisztina1225
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: fizetés utalással, postával küldöm vagy Szeged területén személyesen bárhol
L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó rose beige
Ár: 500 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes vagy postai
96viktoria

2019. február 14.

Az Estée Lauder Double Wear alapozója vált be nekem a legjobban de szeretek kísérletezni és mellette újakat is kipróbálni hátha nem csak az a tökéletes...😊
Sminkes videókban láttam ezt az alapozot sokat és jó véleménnyel voltak róla ezért gondoltam beszerzem az előbb említett alapozóm melle. 11-es arnyalatot vettem ami nekem tökéletes lett a fehérkés bőrömhöz, fedese kicsit nekem gyengébb a DW-hez képest ami engem elszomorít mert igaz, hogy nincsenek pattanásaim és egyéb bőrhibák az arcomon de ha sminkelek szeretek teljes makulátlan fedest kapni végeredményként ami ennél egy picit elmaradt de ettől függetlenül jó kis alapozó, helyen marad nap végére is és az ára is jóval olcsóbb!

96viktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

floralism

2019. február 10.

Körülbelül 2 éve társam ez az alapozó (természetesen többszöri újravásárlással) és azt kell mondanom, hogy imádom. Hidratálni bőven kell alá, mert szárítja a bőröm, és nélküle kiemeli a száraz részeket, de megfelelő ápolással csodákra képes. Szép világos színekben is kapható. Erős a fedése, bár mostanában nem szoktam sminkelni, azért alkalomadtán használatba veszem, és személy szerint én nagyon-nagyon imádom!!

floralism
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

germanberni

2019. január 25.

Ez az első olyan alapozóm, ami színben tökéletes hozzám. Az ígért matt hatás sajnos nálam nem tart sokáig, de a púder sokat segít az átfényesedésen. Nem vonok le csillagot, mert még nem találkoztam olyan alapozóval, ami ne fényesedne át önmagában. Én szeretem :)

germanberni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Kremcica

2019. január 18.

Hónapokig kerestem a boltban a legvilágosabb 10-es porcelán árnyalatot mire megtaláltam. A fedése inkább csak gyenge közepes fedésű, egy Catrice-hez képest kevés. Kipróbáltam olyankor is mikor erősen zsíros, fényes volt a bőröm és szép mattabb arcbőrt adott. Ha picit szárazabb az arcom hidratáló kell alá különben nagyon maszkos száraz hatású. Nem érzem fullasztónak se púderesnek, de mégis nem 100%-os az eredményem vele és nem lett kedvencem. Az utóbbi időben mivel kicsit világosabb a bőrömnél korrektor helyett használom, ott szépen működik.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

panniskin

2019. január 13.

Meglep a sok pozitív vélemény, mert nekem nem vált be. Maszkhatása volt, kiemelte a hibákat és valahogyan idősebbnek és fáradtabbnak látszottam tőle, ezért pár napi használat után félre is tettem.

panniskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

JErzsi

2018. december 25.

Már kettőt elhasználtam ebből az alapozóból. Közepes fedéssel bír, szépen egységesíti a bőrt, eléggé tartós is. Ami a gondom vele, hogy télre nekem már ez sok, nagyon kiemeli a száraz részeket (pedig odafigyelek a hidratálásra), enyhén oxidálódik is és ezek miatt nap végére már kissé maszkos lesz és egyértelműen látszik, hogy alapozót viselek. Így ebben a hidegben nem igazán használom, ha a bőröm rossz állapotban van, akkor ezt és a True Match alapozót keverem össze. Melegebb időkben viszont tényleg tökéletes.

JErzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem vagyok a legelégedettebb ezzel az alapozóval, amit úgy dicsértek mindenhol. A fedésével nekem nem szokott bajom lenni, nem szeretem a magas fedésű alapozókat, nem adnak természetes hatást (duh), úgyhogy ezzel sem volt bajom, de az én bőrömmel (száraz-kombinált) nem tud együtt dolgozni. A színt sosem tudtam eltalálni belőle, mert annyira oxidálódik napközbe, hogy inkább nem is szeretnék visszagondolni rá. Olyannak ajánlanám ezt az alapozót, akinek meleg altónusai vannak, és egy kicsit olajos vagy normál a bőre, és nincsenek száraz foltjai. :)

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Zsanoka

2018. december 9.

Nem tökéletes a fedése, nem is mattít, de a hétköznapokra nekem elég. Főleg nyáron használom!

Zsanoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Wucyyy

2018. december 5.

Nem vagyok tul elegedett a fedokepessegevel. Remenykedtem benne, hogy o lesz majd a megoldas a zsirosodo boromre,de nem gyozott meg. Imadom az eredeti infallible-t...de nyaron nem tudom hasznalni,olyan zsiros lesz tole az arcom.

Wucyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Adec56

2018. november 11.

Én ezzel az alapozóval teljesen meg vagyok elégedve. Éppen alapozó keresésben voltam, mert amit használtam, azzal már nem igazán voltam megelégedve, és Joy napokon gondoltam az 50%-os kuponnal kipróbálom, annyit megér. Eddig nem nagyon találtam olyan alapozót, ami ne fénylett volna ki pár óra elteltével. Ettől sem vártam csodákat, viszont majdhogynem azt kell mondjam, hogy mégis azt tett. T vonalban olajos a bőröm, így a nap előrehaladtával mindig kifénylik az arcom. Hát ettől az alapozótól komolyan mondom gyakorlatilag egész nap matt marad az arcbőröm. Színházban táncolok, tegnap volt előadásom, kapott egy nagyobb tesztet, és még az előadás végére sem fénylett ki! Szerintem ez elég nagy eredmény. Így tökéletes elégedett vagyok a matt hatással.
Az előttem szólók írták, hogy gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar rászárad az arcra. Én ilyet sem tapasztaltam. Bár nem is rakok belőle hatalmas mennyiséget, nem akarom, hogy maszkos hatása legyen. Egy leheletnyi vizet cseppentek mindig az alapozó szivacsra, és úgy teszem rá az alapozót. Tökéletesen el tudom vele dolgozni.
Egyedül az ára miatt kap 4 csillagot, mert teljes áron kicsit sok, viszont ha továbbra is így ki leszek vele békülve, úgy is meg fogom venni.

Adec56
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Calcium Gluconate, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag