KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: lengyel.biank

Utolsó módosítás dátuma: 2013. augusztus 2.

Kategória:   Hajfestékek

Ombre haj otthon, egyszerűen.

Ár: 1500 Ft , Eladó: picur666
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy postai küldés, ez esetben banki átutalással vagy PayPal fizetéssel + postaköltség
mscintia

2015. február 3.

Hűha. Anno engem is elkapott az ombre láz, vettem is egy ilyen terméket a Dm-ben. Akciósan volt 2300forint, szóval elég drága szerintem még így is. Sötétbarna hajam van, Anyu profi hajfestő, így ő csinálta meg. Hát..ilyen narancssárga izé lett a befestett részeken, foltokban!!!!!!! Lehet a hajam nem szereti a szőkítőport, nem fogta be rendesen a festék.. :(
Aztán fodrász csinálta az egészet, de be kellett festetnem feketére, mert levágatni nem akartam. Végül tökéletes ombrém lett, hála a fodrászomnak, ilyen festést csakis rá bízok ezentúl.

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 3.

linkee

2014. december 21.

Sötétszőke eredeti hajszínemet szerettem volna világosítani. Ennek megfelelően a 2-est vettem meg. A többiekkel ellentétben nem néztem videókat, a doboz hátulján elég világosan leírják a teendőket. A hozzáadott kis kefével gyerekjáték felvinni az anyagot. Szép világos szőke lett a hajvégem, abszolút természetes hatással. Ami nem a legjobb az a termék illata, fojtós, szúrós szagú...Érdekes hogy a dobozon az áll, hogy ápoló balzsamot adnak hozzá, a kis tubuson már ápoló samponként szerepel....de mindegy is nekem szénakazal szerűen szétállt tőle a hajam. Összességében egyszerű használni, én ajánlani tudom (a sampon/balzsam kivételével)

linkee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

ercsike76

2014. december 15.

A 2-es árnyalatot vettem meg, festett, sötét (csoki)barna hajam van. 35 percet hagytam rajta...és mit ne mondjak...vöröses lett, ok látszik...de többet vártam. Azt hittem, hogy a végeim legalább szőkék lesznek.
Először felkentem a végeimtől kb 5 centire, 20 perc után feljebb kentem, h legyen átmenet. Hát nem lett :-)
Nem vettem észre, h szálkás lett volna a hajvégem.
2300.- volt a Rossmannban, ennyiért jó minőségű hajfestékkel jobban jártam volna ha kellékesnél vásárolok. Nem ajánlom.

ercsike76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 15.

Nem vettem észre, h szálkás lett volna a hajvégem.

vivieeen1919

2014. december 11.

Azota megcsinaltam:) nem tört a hajam és nem is érzem hogy károsodott volna. Sötétbarna hajamra valót vettem meg mint ahogy itt tanacsoltak:) alul vörösesbarnás jelenleg. Én egy vilagosabb barnát szeretnék kihozni ebből ezért vettem még egy ugyanilyen hajfestéket. 1 hete csináltattam meg, kb mennyit várjak a következő alkalommal? Már legszivesebben megcsinálnám.
De hogy véleményezzem is, én csak ajánlani tudom aki szeretne ombre hajat:) nagyon egyszerű a használata, a fésűt egyszerűen imádom amit adnak hozzá:) sötéthajuaknak valoszinűleg vöröses lesz elsőre...de amugy már ez is elég szép. De a festes utan mindenki ápolja rendesen olajokkal és pakolasokkal a hajat :) nalam *5 imadom

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 11.

yasmine1122

2014. szeptember 10.

Bár az ombre láz már lecsengett, de mivel az eredetileg szőkére melírozott hajam barnára lett befestve, szerettem volna feldobni kicsit és ismét valami melíros szőke hatást elérni. Ezért esett erre a termékre a választásom és mert teljes szőke nem szerettem volna lenni, az nem is áll jól.
Kicsit félve kezdtem hozzá, én is sok videót megnéztem előtte, de azt kell mondjam nagyon tetszik a végeredmény!!! :) Sikerült azt a hatást elérnem amit szerettem volna és szép természetes is lett! Picit szárít az tény, de mivel szőkítőporos termékről van szó, ezen nem kell csodálkozni.

Egyébként akinek fekete haja van, az nem is értem hogy gondolta, hogy magára keni ezt...eleve csak barna hajra ajánlják és nyilván fekete hajra kenve soha nem lesz egy lépésben szőke, max narancssárga. Ez minden fekete haj szőkítésénél így van. Úgy gondolom ez nem a termék hibája.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
yasmine1122
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

(4)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Timii

2014. július 24.

Januárban elkapott engem is az ombre láz..rengeteg videót néztem arról, hogy valójában hogy is kell ezt csinálni..nem tűnt bonyolultnak, így elmentem a dm-be és vettem egy dobozzal belőle. Nekem amúgy feketére festett vékony szálú(eredetileg szőke) hajam van..biztos voltam benne, hogy hamar visszanyerem ezzel a festékkel a szőke hajszínemet(persze csak alul..). Sajnos nem így lett..sőt..a fekete hajambol vörös lett!! De nem is sötét, hanem írtó gusztustalan narancssárga szerűség. Ráadás képpen olyan szinten tönkre vágta a hajamat, hogy le kellett vágni belőle 20!cm-t pedig mindent ugy csináltam ahogy kellett. Szerintem borzalom ez a termék. Arrol nem is beszélve, hogy ott hagytam 3000ft-ot a dm-ben azért hogy utána a kukába landoljon a fél hajam...amit a mai napig nem tudott még a fodrász sem helyre hozni! Senkinek nem ajánlom..illetve mégis..annak aki sokat akar vágatni a hajából, de lusta elmenni a fodrászig!😄

Timii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 24.

kecs.k91

2014. május 3.

Ezt a terméket vettem meg, mert gondoltam kipróbálok valami újat...a hajam színe vöröses-sötétszőke (festett), miután megvettem ( rossmann, 2600 kb. ) egész nap csak nézegettem és tipródtam :) néztem egy csomó videót hogyan is kell ezt csinálni, egész egyszerűnek tűnt, aztán rászántam magam, és nekiálltam...bekevertem a festéket, elég könnyen és hamar ment a dolog, én 35-40 percig hagytam rajta hogy jó világos legyen...lemostam és a végeredmény nagyon jó lett!!!!!nem hittem hogy ilyen jó lesz, nagyon jó, imádom!!! nekem teljesen bejött ez a termék!!!!csak is +++++ :)

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
kecs.k91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 3.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Heli

2014. március 6.

Mióta divat az ombre, azóta gondolkodom rajta, hogy csináltatok. Valahogy mindig lebeszéltem magam, tegnap viszont láttam egy videót erről a festékről és meggyőzött. Kb. 2000 Ft volt a Rossmannban. Alapból én is szőkítőport+oxit vettem volna, mert inkább fodrászkellékes párti vagyok, de féltem, hogy az letöri a hajam. Ezt meg ha merik árulni a laikus nőknek, akkor túl nagy kárt nem tehet. Nem bántam meg, hogy megcsináltam, pozitívan csalódtam a termékben. Nem tette tönkre a hajamat, pedig vékonyszálú, színezem, vasalom, göndörítem.. szóval erősen igénybevett. Nem mondom, hogy csodaszer, de működik. Egyedül az ára borsos, főleg teljes áron.

Heli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

illusia

2014. február 14.

Mindig gondolkodtam ki annyira buta, hogy ilyen szőkítőt vegyen, mikor van jóval olcsóbban sokkal jobb is. Persze nincs ilyen szép doboza. Mindenesetre voltam elég buta, mert hirtelen nem volt más, az eredmény pedig, vöröses-narancsos-foltos és száraz haj. Azaz rosszabb mint az olcsó szőkítők.

illusia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

biankaquenn

Korcsoport: < 18
2013. november 20.

Két hete próbáltam ki a még sosem festett középszőke hajamra.Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban.Amikor először megláttam a nagyon megijedtem mert szószerint csibesárgává vált a hajam.Pár nap múlva azonban szép világos szőke lett.A szaga borzalmas.Összességében nem volt rossz de biztos hogy nem fogom újra venni.

biankaquenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2013. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak