L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték (L'Oreal Paris)

L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték

Címkék: Hajápolók

Ombre haj otthon, egyszerűen.

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: lengyel.biank

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

• Ár: 2000, Eladó: Bogex
    Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Újpest Szállítás, fizetés: személyes átvétel Újpesten vagy előre egyeztetett időpontban a Westendben vagy a Duna Plazaban

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Sötétszőke eredeti hajszínemet szerettem volna világosítani. Ennek megfelelően a 2-est vettem meg. A többiekkel ellentétben nem néztem videókat, a doboz hátulján elég világosan leírják a teendőket. A hozzáadott kis kefével gyerekjáték felvinni az anyagot. Szép világos szőke lett a hajvégem, abszolút természetes hatással. Ami nem a legjobb az a termék illata, fojtós, szúrós szagú...Érdekes hogy a dobozon az áll, hogy ápoló balzsamot adnak hozzá, a kis tubuson már ápoló samponként szerepel....de mindegy is nekem szénakazal szerűen szétállt tőle a hajam. Összességében egyszerű használni, én ajánlani tudom (a sampon/balzsam kivételével)

2/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

A 2-es árnyalatot vettem meg, festett, sötét (csoki)barna hajam van. 35 percet hagytam rajta...és mit ne mondjak...vöröses lett, ok látszik...de többet vártam. Azt hittem, hogy a végeim legalább szőkék lesznek.
    Először felkentem a végeimtől kb 5 centire, 20 perc után feljebb kentem, h legyen átmenet. Hát nem lett :-)
    Nem vettem észre, h szálkás lett volna a hajvégem.
    2300.- volt a Rossmannban, ennyiért jó minőségű hajfestékkel jobban jártam volna ha kellékesnél vásárolok. Nem ajánlom.

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Azota megcsinaltam:) nem tört a hajam és nem is érzem hogy károsodott volna. Sötétbarna hajamra valót vettem meg mint ahogy itt tanacsoltak:) alul vörösesbarnás jelenleg. Én egy vilagosabb barnát szeretnék kihozni ebből ezért vettem még egy ugyanilyen hajfestéket. 1 hete csináltattam meg, kb mennyit várjak a következő alkalommal? Már legszivesebben megcsinálnám.
    De hogy véleményezzem is, én csak ajánlani tudom aki szeretne ombre hajat:) nagyon egyszerű a használata, a fésűt egyszerűen imádom amit adnak hozzá:) sötéthajuaknak valoszinűleg vöröses lesz elsőre...de amugy már ez is elég szép. De a festes utan mindenki ápolja rendesen olajokkal és pakolasokkal a hajat :) nalam *5 imadom

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

3 féle árnyalatban kapható, azt vedd, ami sötétbarna hajra van. Ha betartod a használati utasításban írt dolgokat, akkor nem lehet gond szerintem. Persze attól is függ, mennyire erős a hajad, mert lentebb írta valaki, hogy neki tönkre tette a haját. Nekem nem tört le, én megvoltam elégedve az eredménnyel is. Azt viszont nem tudom, hogy világosbarnára fogja-e leszívni a sötét hajadat.

• ,
    Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Hosszu festett sotetbarna hajon (majdnem fekete) erdemes lenne kiprobalni? Vilagosabb barna lenne a cel alul. Vagy akar a hajam is letorhet tole?

5/5

Bár az ombre láz már lecsengett, de mivel az eredetileg szőkére melírozott hajam barnára lett befestve, szerettem volna feldobni kicsit és ismét valami melíros szőke hatást elérni. Ezért esett erre a termékre a választásom és mert teljes szőke nem szerettem volna lenni, az nem is áll jól.
    Kicsit félve kezdtem hozzá, én is sok videót megnéztem előtte, de azt kell mondjam nagyon tetszik a végeredmény!!! :) Sikerült azt a hatást elérnem amit szerettem volna és szép természetes is lett! Picit szárít az tény, de mivel szőkítőporos termékről van szó, ezen nem kell csodálkozni.

Egyébként akinek fekete haja van, az nem is értem hogy gondolta, hogy magára keni ezt...eleve csak barna hajra ajánlják és nyilván fekete hajra kenve soha nem lesz egy lépésben szőke, max narancssárga. Ez minden fekete haj szőkítésénél így van. Úgy gondolom ez nem a termék hibája.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Januárban elkapott engem is az ombre láz..rengeteg videót néztem arról, hogy valójában hogy is kell ezt csinálni..nem tűnt bonyolultnak, így elmentem a dm-be és vettem egy dobozzal belőle. Nekem amúgy feketére festett vékony szálú(eredetileg szőke) hajam van..biztos voltam benne, hogy hamar visszanyerem ezzel a festékkel a szőke hajszínemet(persze csak alul..). Sajnos nem így lett..sőt..a fekete hajambol vörös lett!! De nem is sötét, hanem írtó gusztustalan narancssárga szerűség. Ráadás képpen olyan szinten tönkre vágta a hajamat, hogy le kellett vágni belőle 20!cm-t pedig mindent ugy csináltam ahogy kellett. Szerintem borzalom ez a termék. Arrol nem is beszélve, hogy ott hagytam 3000ft-ot a dm-ben azért hogy utána a kukába landoljon a fél hajam...amit a mai napig nem tudott még a fodrász sem helyre hozni! Senkinek nem ajánlom..illetve mégis..annak aki sokat akar vágatni a hajából, de lusta elmenni a fodrászig!😄

Újonc Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

Ezt a terméket vettem meg, mert gondoltam kipróbálok valami újat...a hajam színe vöröses-sötétszőke (festett), miután megvettem ( rossmann, 2600 kb. ) egész nap csak nézegettem és tipródtam :) néztem egy csomó videót hogyan is kell ezt csinálni, egész egyszerűnek tűnt, aztán rászántam magam, és nekiálltam...bekevertem a festéket, elég könnyen és hamar ment a dolog, én 35-40 percig hagytam rajta hogy jó világos legyen...lemostam és a végeredmény nagyon jó lett!!!!!nem hittem hogy ilyen jó lesz, nagyon jó, imádom!!! nekem teljesen bejött ez a termék!!!!csak is +++++ :)

4/5

Mióta divat az ombre, azóta gondolkodom rajta, hogy csináltatok. Valahogy mindig lebeszéltem magam, tegnap viszont láttam egy videót erről a festékről és meggyőzött. Kb. 2000 Ft volt a Rossmannban. Alapból én is szőkítőport+oxit vettem volna, mert inkább fodrászkellékes párti vagyok, de féltem, hogy az letöri a hajam. Ezt meg ha merik árulni a laikus nőknek, akkor túl nagy kárt nem tehet. Nem bántam meg, hogy megcsináltam, pozitívan csalódtam a termékben. Nem tette tönkre a hajamat, pedig vékonyszálú, színezem, vasalom, göndörítem.. szóval erősen igénybevett. Nem mondom, hogy csodaszer, de működik. Egyedül az ára borsos, főleg teljes áron.

1/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Mindig gondolkodtam ki annyira buta, hogy ilyen szőkítőt vegyen, mikor van jóval olcsóbban sokkal jobb is. Persze nincs ilyen szép doboza. Mindenesetre voltam elég buta, mert hirtelen nem volt más, az eredmény pedig, vöröses-narancsos-foltos és száraz haj. Azaz rosszabb mint az olcsó szőkítők.

Potassium Persulfate EWG Kockázat: 5 - 6, EWG Adat: Közepes

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Sodium Metasilicate EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Sodium Persulfate EWG Kockázat: 4 - 5, EWG Adat: Korlátozott

Ammonium Chloride EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Kaolin EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Közepes

Sodium Lauryl Sulfate ti|eu EWG Kockázat: 1 - 2, EWG Adat: Sok

Kókuszból előállított tisztítószer, felületaktív anyag. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló, ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier). Részletes információ a futuredermen

Titanium Dioxide/CI 77891 sz EWG Kockázat: 2

Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum EWG Kockázat: 2 - 3, EWG Adat: Közepes

Hydrogenated Polydecene eo EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Propylene Glycol h EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Deceth-3 ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Laureth-12 ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Nincsen

Ammonium Hydroxide EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Oleth-30 ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Cetearyl Alcohol eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Stannate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Trideceth-2 Carboxamide Mea ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Phosphoric Acid EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Ceteareth-25 ti|eu EWG Kockázat: 3 - 7, EWG Adat: Nincsen

Tetrasodium Pyrophosphate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Acrylates / Stearyl Acrylate / Dimethicone Methacrylate Copolymer EWG Kockázat: 0

Disodium Cocoamphodiacetate ti EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Glycolate EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sodium Hydroxide EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

PPG-5-Ceteth-20 ti|eu EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Salicylic Acid kh|gy EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Sok

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Polypropylene Glycol EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

2-Oleamido-1,3-Octadecanediol EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Carbomer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!