KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: lengyel.biank, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kategória:   Hajfestékek

Ombre haj otthon, egyszerűen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2017. július 29.

Miután már régóta szerettem volna ombre hajat, de eddig kimaradt az életemből és most úgy döntöttem ideje váltani, erre esett a választásom. A L'oreal most elvileg a szinezők mellett piacra dob új ombrét is, de még üzletben nem találtam. Ez egy korábbi már kivont változat (még az emagon és notinon kapható) így rendelve de legalább ehhez hozzá jutottam. A kettes árnyalatot választottam a sötétszőke hajamhoz. Végigolvastam minden véleményt, használati tippet, youtube-os videót mielőtt nekiálltam. Nekem nem kellett a minimum 25 perc se hogy elérjem a kívánt árnyalatot. Nem akartam ezüstszőkére leszívni, így is nagyon szép világosarany szőke lett természetes átmenettel. Viszont kiszárította a hajam és és némileg vékonyította is a hajvégeimet. Kell mellé vmi regeneráló/ápoló hatású balzsam és pakolás és azóta is napi szinten olajozom. Már sokkal jobb mint mikor megcsináltam. Arra érdemes készülni hogy nagyon büdös a festék.
Még valami: 1 doboz nekem sok volt, a fele is elég egy középhosszú hajra. Amilyen drága érdemes beosztani.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

mirtillmajoros

2017. július 21.

Imádtam! Rendszeresen csináltam vele ombrét éveken keresztül. A végére platinraszőke lett a hajam alja. Imádtam! Nagyon jó a fésű ami benne van, könnyű vele dolgozni :)

mirtillmajoros
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

klepacslinda

2017. július 14.

A DM-be jutottam hozzá, 2300 Ft-ért, akciósan. Sötétbarna, mellig érő, egyenes hajam van. Imádtam!!! Tökéletesen kiszívta a hajam és szörnyen természetes hatást értem el vele. Ezer százalék, hogy később újra vásárolom.
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

klepacslinda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

nagyheni92

2017. március 12.

Nagyon ki akartam próbálni, de annyira nagyon nem néztem ennek utána, hogy 3-féle változata van és erősítően világosítja a hajat. Ezért a müller polcairól levettem az 1-est. Ahogy hazaértem rögtön a használati útmutató alapján meg is csináltam és nekem ugyanúgy sikerült a világosítás mint a képen szereplő hölgy haja. Pedig sokkal világosabbat szerettem volna.....de háth ez az én hibám. Na mindegy, várok akkor ezzel 1 hónapot és megkeresem a 3-as számút, hogy jobban kivilágosítsa a hajam. De egyébként azt tudja amit ígér! Főleg ha úgy csinálja az ember ahogy a használati útmutatóban le van írva!

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

AstroSue

(!)
2017. február 27.

amíg hosszú hajam volt, nekem tökéletesen működött, pedig rézvörösre volt feste alapból. nagyon egyszerű a használata, csak el kell olvasni az útmutatót.

AstroSue
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Mesza

2017. január 20.

Szerintem ez festett hajra egyàltalàn nem valò, csak soha nem festettre. Az én hajam màr le lett szivatva, a feketéből most sötétszőke a hajam. Egy tincsen kipròbàltam, igy is vörös lesz tőle. A keféje jò :-) a hajam szinénél 2 àrnyalattal vilàgosabb hamvas szőke hajfestékkel tökéletes lett az eredmény. Sztem akinek festett a haja, főleg sötétbarna, annak nem alkalmas ez a hajfesték. Alattam lévők irtàk hogy nem lehet màr kapni, és bevàlt nekik. Az emag honlapon van még hàrom fajta is.

Mesza
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

brigditd

(!)
2016. december 10.

Elegge nagy csalodas volt. Anyum sotet barna hajan probaltuk ki, es a vegeredmeny egy nagyon sargas szoke lett, ha lenne hozza egy hamvasito ami tenyleg kezd is valamit a sarga/rez arnyalattal talan szep szint is adna. Festet hajra egyaltalan nem ajanlom senkinek.

brigditd
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

vikiko17

2016. november 28.

szeretném tudatni a többiekkel, hogy lehet kapni dm-ben is mostanában! kaptam is az alkalmon és kipróbáltam, de még ezelőtt soha nem festettem vagy szineztem a hajam és az itteni vélemények elég vegyesek voltak ahogy az érzelmeim is. :) a használati leírás 100%-ban segített, de most először csak egy 10-15 centi hosszt mertem csak befesteni ami viszont nagyon jól sikerült!! sokan mondták, hogy olyan mintha kiszívta volna a nap a hajamat és persze ezt a hatást is akartam vele elérni (30 percig volt fent) :) nagyon valószínű, hogy még egyszer befestem majd vele a hajam, mert nagyon meggyőzött, csak ajánlani tudom :) annyi még, hogy nekem sötétbarna hajam van és ezen kicsit vöröses tónusú a festék, de nem kell megijedni, mert a dobozon is ez a hajszín szerepel!

vikiko17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

Girgriis

2016. január 13.

Nagyon jó termék! Kár,hogy már nincs! :( Nekem nem lett sokkal töredezettebb a vége tőle,mint amilyen előtte volt! Világos barna a hajam és szép természetes szőke lett a hajvégem!

Girgriis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Timi0714

2015. augusztus 28.

Én imádtam! Nagyon kevés és vékonyszàlú a hajam, de extrémen. Hazudnék ha azt mondanám nem szárította ki a hajam a festék, de 2-3 nap kúrával teljesen rendbe hoztam. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni és szívesen fogadok bármilyen tanácsot, hogy mivel lehetne pótolni, mert nem tudom itthon más szőke festékkel pótolni azt a "leszívó" hatást, és így nem lesz szép átmenete a hajamnak :( ez a festék az eredeti színt kezdte el kiszedni (szerintem) és nagyon szép átmenetet csinált.
Azért kap csak 4 csillagot, mert tényleg kiszárítja a hajat :/

Timi0714
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Azért kap csak 4 csillagot, mert tényleg kiszárítja a hajat :/

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Kaolin 0 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak