KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 4499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szixooo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 4499

Tökéletesen illeszkedik az arc textúrájához és a finom Micro-gyöngyök segítségével hibátlanul elfedi az apró tökéletlenségeket. Gazdagították B-vitaminnal, E-vitaminnal és glicerinnel, amelyek táplálják a bőrt. Nem tartalmaz olajokat, parfümmentes és nem tömíti el a pórusokat.

A True Match alapozók széles színválasztékában mindenki megtalálhatja a bőre tónusának és altónusának megfelelő árnyalatot. Nemcsak a világostól a sötétig, hanem a melegtől a semlegesen át a hideg árnyalatokig.

Ár: 4499, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 Ft , Eladó: katagali92
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, ill előre utalással postázom
Ár: 3000 , Eladó: cscsill
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
amazing

2019. január 13.

Habár nem használom minden nap, de ez egy jó kis alapozó. Kellően matt, viszont a nap végére átfénylik, közepes fedésű, kellemes viselet.

amazing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

popcornember

2019. január 13.

Sok alapozót kipróbáltam mire rátaláltam erre. Végre egy alapozó amiből van szép rózsaszínes árnyalat. Könnyű felvinni, szépen fed és tartós. A problémásabb részeken nap végére kicsit átfénylik, de ezen kívül a legjobb amit használtam. Természetesen hat a bőrömön, nem maszkszerű, nap közben se kenődik el és nem fogja meg a ruháimat sem.

popcornember
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

rekas

2019. január 12.

Kb. 2 hete használom ezt az alapozót,nagyjából 90%osra teljesített az én gyorsan átfénylő bőrömön. Az alapozó tesztelése során arra próbálok rájönni, hogy a tartóssága mitől függ, mert volt hogy több óráig bírta kifényesedés nélkül, de volt hogy 1-2 óra után már kezdett átütni az olajosság. Mindig fixálom púderrel.
Amúgy a finishe tényleg nagyon természetes hatást nyújt, ezért is szeretem.
Elhasználni elfogom, mert nem rossz, de még mindig keresem a tökéletes matt alapozót. :)

rekas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Amúgy a finishe tényleg nagyon természetes hatást nyújt, ezért is szeretem.

eszta

2019. január 12.

Másodjára kísérletezem vele, sajnos nekem nem tartós. Az állaga jó, abszolút nem látszik, hogy alapozót viselek, de a fedésével sem vagyok megelégedve. Reggel elindulok dolgozni felkenem és délután, ahogy hazaérek és megtisztítom az arcom konkrétan a negyede jön le annak, amit feltettem egyszerűen eltűnik az arcomról.

eszta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Laramara

2019. január 11.

Fantasztikus alapozó, már másodjára vettem meg. Jó a fedése, és nem maszatolódik el. Rosszabb napokon alá kenek egy kis primert is, és akkor csodásnak hat a bőröm.

Laramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Noraszalai

2019. január 10.

Nagy favorit ez az alapozó, nem meglepő hogy sokan szeretik. Nagyon fehér a bőröm, szuper hogy találok télre is jó árnyalatot. Nem nehezíti el a bőrt. A púderrel együtt szép tartós alapozást lehet elérni, bár fixáló termék nem árt a biztos végeredményért. A fedése közepes, így a problémásabb bőrűeknek nem ajánlanám.

Noraszalai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

VBogi1206

2019. január 10.

Régóta az egyik kedvenc alapozóm. Közepes a fedése, és nagyon könnyű a formulája, nyári estéken ha sminkelek akkor ezzel szoktam. A színválasztéka is egész jó, a nagyon fehér bőrömhöz is jól passzol.

VBogi1206
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Victory13

2019. január 10.

Az egyik legjobb alapozóm. Imádom, hogy nem csak a szín sötétségét tudom kiválasztani, hanem meleg és hideg árnyalatok közül is tudok válogatni. A finishe is tökéletes. Nem túl fényes, de nem is szupermatt. A tartósságával is meg vagyok elégedve. A nap végére egyedül az orrom környékén szokott lekopni, ha orrfújósabb időszakban vagyok.

Victory13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

wdorika

2018. december 28.

Egy hónapja használom, nagyon tetszik. Könnyed állaga van, KAP szivaccsal szoktam felvinni, és nagyon szépen eldolgozható. Az 1R/1C ivory rose annyira illik a bőröm színéhez, hogy korrektort sem kell használnom a szemem alá. Mondjuk nincsenek nagyon sötét karikáim, csak éppenhogy valami, de azt szépen elfedi. Szeretem, hogy nem ül be a finom ráncokba. Építhető is, bár nekem két rétegben már erősen szárítja a bőrömet. Persze egyébként is becsületesen alá kell hidratálni, mert úgy gondolom, egy bizonyos kor után a száraz foltok nagyon látványosak. Összességében meg vagyok vele elégedve, mert a fedése nem maszkos, inkább közepes. De miután nincsenek nagyon látványos bőrhibák az arcomon, ezért nekem így tökéletes.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 28.

victoriakokai

2018. december 25.

Nagyon szeretem, szépen fed (közepes, de építhető). Természetesebb hatású, mint a többi drugstore alapozó, amiket használtam, ebben a kategóriában magasan a kedvencem lett. Két hete vettem újra a téli árnyalatom és megváltozott valami az formulában, mert már nem fed annyira, mint az előző évi, amiben még egy picike volt, így össze tudtam őket hasonlítani.
Összeségében nagyon szeretem, legalább 5x újravettem, ezután már a highend alapozók jönnek a listámon.
4 csillag a tartósság (mivel nem sokáig marad fent) és a formula változása miatt.

victoriakokai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.