KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Agiiiii, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 20.

Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

• Intenzív fekete szín
  • Különböző hosszúságú sörték biztosítják a fedést 24 órán át.
  • A speciálisan kifejlesztett szálaknak köszönhetően a kefével könnyen kapnak a szempillák egyéni, gazdag és játékos és elegáns fesztivál megjelenést.

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anheszenamon

2018. június 19.

Egy fokkal jobb mint a Baby Roll de ez sem tökéletes. Elég sok terméket vesz fel és ezáltal hajlamos összetapasztani a pillákat. Én potyogást, maszatolódást nem vettem észre a szemem alatt. Viszont a bumszli keféje miatt könnyen összekenem vele a már kisminkelt szememet ami nagyon bosszantó tud lenni. Tavaszi Glamour napokon féláron vettem meg, de teljes áron 3000 ft-ért én biztosan nem vásárolnám újra, hiszen olcsóbban is lehet ennél jobb spirálokat találni. Így viszont, hogy féláron, 1500 ft-ért jutottam hozzá, jár a 4 csillag, hiszen szép pillákat csinál.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

doratarr95

2018. május 26.

Nekem ez az egyik legrosszabb szempillaspiralom amit valaha vettem. Nagyon sajnalom mert nagy remenyeket fuztem hozza, de
-nagyon hamar beszarad
-olyan mint ha meg sem szaradna teljesen, ennek kovetkezteben nem sok tartasa van
-pereg, a nap vegere a fele a szemem alatt van
-nehez ezzel a kefevel dolgozni...

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

-nagyon hamar beszarad
-pereg, a nap vegere a fele a szemem alatt van
-nehez ezzel a kefevel dolgozni...

eszter1234

2018. május 21.

Nagyon szép pillakat csinál, elválasztja és egyben fel is emeli őket, ilyen szempillaspirállal még nem is találkoztam. Egyetlen hátránya, hogy nekem gyorsabban beszáradt, mint átlagosan a többi spirálom.

eszter1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

VelvetTeddy91

2018. április 16.

Szép pillákat csinál, de egészen addig szépek, amíg pár óra után le nem konyulnak (gondos szempillagöndörítés után), képtelen megtartani az ívet. 5-6 óra elteltével pedig pereg, morzsákban találom meg az arcom különféle részein.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

jkrisztie2

2018. március 22.

Még az előző Glamour napokon vettem, akkor ki is próbáltam, majd letettem. Csak most vettem elő ismét, sokkal jobb, mint amire emlékeztem. Dúsít, hosszít, szuperül kiemeli a tekintetet. Az egész napot kibírja, nem pereg le. A pasim csak ennyit mondott, mikor meglátott: "hú de ki vagy festve! " :) Jó kis spirál ez!!! :)

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

shawbrina0

Korcsoport: < 18
2018. február 22.

Én a Baby Rollt szerettem volna megvenni de sehol sem találtam ezért ő jött velem. Az elején kicsit sok terméket vitt fel de szerintem ez minden szempillaspirálnál így van, később pedig teljesen jó működik, imádom. Egy gondom van vele ,hogy miután felviszem a pilláimra kissé felkendik a szemhéjamra de különben ettől eltekintve nagyon szépen lehet vele dolgozni.

shawbrina0
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 22.

vivii95

2018. február 16.

Imádom.:) Bár elég sokat kell vele bíbelődni, hogy hozza az előírt elvárást. Tartós, szép, hosszú pillákat csinál.Jó széria.:)

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

sorsi77

2018. január 22.

Nekem nagyon bejött a katasztrófális elődje/tesója Miss Manga után.... Szuper pillákat csinál, műszempilla hatású, twiggy-szerű :)
Nem pereg le napközben, nem csip lemosáskor.
Határozottan újravevős, 5 csillag.

sorsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Nem pereg le napközben, nem csip lemosáskor.
Határozottan újravevős, 5 csillag.

Vendy254

2017. december 25.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Néha tök jól megtudom csinálni a szempillámat vele máskor meg bárhogy csinálom nagyom rossz lesz, van amikor túl sok kerül rá a szempillámra ilyenkor én kicsit leszedek belőle átmegyek a szempillámon még egy kevés adaggal és úgy jó szokott lenni de ezzel a termékkel ezt nem tudom megcsinálni ha túl sok kerül rá vagy úgy hagyom vagy lemosom mert ebből leszedni lehetetlenség. Hát igen a másik problémám hogy alapból nagyon sok festéket szed fel és figyelni kell hogy ne kerüljön túl sok a szempillára. De persze még mindig ott az a kis jó pont is mert egyébként nagyon szép fekete színe van nem potyog és nem csomósodik be a szempillám végén.

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

ZsokaN

2017. november 30.

Hatalmas csalódás volt. Nagyon-nagyon sok festéket visz fel egyszerre, alig tudom lemosni. természetellenes.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2