KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Agiiiii, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 9.

Kiszerelés:   8,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999 Ft

• Intenzív fekete szín
  • Különböző hosszúságú sörték biztosítják a fedést 24 órán át.
  • A speciálisan kifejlesztett szálaknak köszönhetően a kefével könnyen kapnak a szempillák egyéni, gazdag és játékos és elegáns fesztivál megjelenést.

Ár: 2999 Ft, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Gyalogkakukk

2019. január 9.

A jelenleg kapható spirálok közül a kedvencem. Mindent csinál: hosszít, dúsít, ível. Nem irritál.
Az egyetlen, ám elég nagy negatívuma, hogy viszonylag hamar elkezd beszáradni, csomóssá válni. Ekkor természetesen pereg is, így a nap közepén már pandásodás van. Emiatt sajna nem kaphatja meg az 5 csillagot.

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Lushlife

2018. december 28.

Imadom ezt a spiralt es meg mindig gyartjak, most talaltam ra erre a csodara nekem rovid es vekonyszalu szempillaim vannak es ez csodat csinal beloluk a szine is baromi jo fekete nekem nem pereg le es nap vegen konnyu lemosni nagyon ajanlom mindenkinek

Lushlife
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Masnis87

2018. december 21.

Ahhoz képest, hogy itt azt írják, hogy már nem gyártják, simán akciósan vettem a Rossman-ban, igaz, online. Féltem, mert olvastam róla rosszat és jót is... Nálam tökéletes! Életemben nem volt még ilyen jó szempillaspirálom! Gyönyörű pillákat csinál (nekem szőke szempilláim vannak és picik), tartós, párás és hideg időben sem pattogzik le, helyén marad nap végéig. Lemosni is rém egyszerű! Nekem a sima, nem vízálló spirálok is alig jöttek le arclemosó tejjel. Ez egy mozdulattal eltűnik. Imádom! Sose veszek másikat <3 :-)

Masnis87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

BSDori

2018. november 3.

A legjobb szempillaspirál amit eddig használtam! Szép hosszú, dús pillákat csinál.Imádom!

BSDori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Quwer

2018. július 31.

Az első 2-3 alkalommal nagyon tetszett ,de utánna olyan volt mintha beszáradt volna .. nem tudtam rendesen felkenni mert nagyon száraz volt , csak a pillák tövét fogta be és le is pergett hamar ! Sajnos nagy részét ki kellett dobnom . Biztos vagyok benne , hogy nem veszem újra !

Quwer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Berberis

2018. július 25.

Nehéz ügy. Nem ível túl szépen, viszont jól dúsít. Azonban sajnos nem elég tartós nekem, kicsit maszatol, bár azért nem vészes. Összességében csak 3-ast tudok adni neki. Lemosni viszonylag könnyű.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Anheszenamon

2018. július 8.

update 2018.07.08
Használom már pár hete és azt kell, hogy mondjam megérdemli az 5 csillagot. Első pár alkalommal elég sok festéket vett fel, de később már nem tapasztaltam ezt. A nagyobb méretű kefét is sikerült megszoknom. Azt most is tartom, hogy gyönyörű, dús, fekete, ívelt pillákat csinál. Az ára miatt nem vonok le csillagot, hiszen akciósan vagy Glamour és Joy napokon féláron kapható a Dm-ben, ilyenkor érdemes lecsapni akár több darabra amivel ki lehet húzni a következő kuponos napokig.

2018.06.19 Egy fokkal jobb mint a Baby Roll de ez sem tökéletes. Elég sok terméket vesz fel és ezáltal hajlamos összetapasztani a pillákat. Én potyogást, maszatolódást nem vettem észre a szemem alatt. Viszont a bumszli keféje miatt könnyen összekenem vele a már kisminkelt szememet ami nagyon bosszantó tud lenni. Tavaszi Glamour napokon féláron vettem meg, de teljes áron 3000 ft-ért én biztosan nem vásárolnám újra, hiszen olcsóbban is lehet ennél jobb spirálokat találni. Így viszont, hogy féláron, 1500 ft-ért jutottam hozzá, jár a 4 csillag, hiszen szép pillákat csinál.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

update 2018.07.08

ANDREAA

2018. július 5.

Imádom ezt a spirált! Kicsit pókláb hatású, de ettől a spiráltól aztán brutál nagy pilláim lettek. Kár, hogy nem cf

ANDREAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

doratarr95

2018. május 26.

Nekem ez az egyik legrosszabb szempillaspiralom amit valaha vettem. Nagyon sajnalom mert nagy remenyeket fuztem hozza, de
-nagyon hamar beszarad
-olyan mint ha meg sem szaradna teljesen, ennek kovetkezteben nem sok tartasa van
-pereg, a nap vegere a fele a szemem alatt van
-nehez ezzel a kefevel dolgozni...

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

-nagyon hamar beszarad
-pereg, a nap vegere a fele a szemem alatt van
-nehez ezzel a kefevel dolgozni...

eszter1234

2018. május 21.

Nagyon szép pillakat csinál, elválasztja és egyben fel is emeli őket, ilyen szempillaspirállal még nem is találkoztam. Egyetlen hátránya, hogy nekem gyorsabban beszáradt, mint átlagosan a többi spirálom.

eszter1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emolliensek: Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetyl Alcohol, Glyceryl Dibehenate, Tribehenin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, Glyceryl Behenate, Hydrogenated Palm Oil, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Steareth-20, Steareth-2, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Sodium Laureth Sulfate, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, BHT

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Tartósítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2