KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

Krémmánia Kedvencek a -től
MademoiselleLockenkopf

2017. június 5.

Én most végeztem ki egy tégellyel.

Reméltem, hogy esetleg a pattanásaimon is tud segíteni, mikor megvettem; ez többé-kevésbé megtörtént, de nem mondhatom, hogy átütő eredményt hozott volna (picit levitte a gyulladást). Mindenesetre heti 3-szor használtam, nem bántam meg, hogy megvettem, bár szerintem a pórusaimat aligha húzta össze. Viszont úgy vettem észre, hogy a bőröm egészségesebb és finomabb lett tőle, szárítani egyáltalán nem szárított, pont megtartotta az "egyensúlyt". :)

MademoiselleLockenkopf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Én most végeztem ki egy tégellyel.

unikornis9319

2017. június 1.

Most használtam el egy tégellyel, nekem szuperül bevált. Heti 2-3szor használtam, szépen tísztított, és simábba tette a bőröm. Nekem egyáltalán nem szárított, az illatát is szerettem, mindenképp újra fogom venni.

unikornis9319
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

mizsofia

2017. május 19.

Én nagyjából másfél hónapja használom heti 2x-szer és teljesen meg vagyok elégedve vele. A bőröm láthatóan simább tőle, és a szemcsék is szépen radíroznak. Szerencsére nem irritálja a bőröm, és nem szárít, ami nekem külön öröm, bár azt meg kell jegyeznem hogy a pórusaimat azért nem húzta össze, és kicsit drága.
Sokakkal ellentétben nekem az illata is tetszik, szóval én valószínűleg újraveszem.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Cherryeszti

2017. május 18.

Megvan mind a 3, nálam ez végzett az utolsó helyen. Ennél, mivel nem szárad rá az arcra nem érzem olyan hatékonynak, mint a másik kettőt. Biztos ez is hatásos, de egyértelműen a zöld változat a legjobb.

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

curlyangel

Korcsoport: < 18
2017. május 13.

Volt, hogy mindennap, smink leszedése után használtam, nem szárított. Tényleg fényesíti a bőrt, adva neki egy kis ragyogást. A kis szemcsék gyengéden radíroznak. Nem kell sokáig fennhagyni, elég max 20 percig. Ára miatt -1 csillag

curlyangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 13.

senskin

2017. május 9.

Én is vettem ezt és a feketét is. Bár az utóbbit még nem próbáltam ki.

Erről a tapasztalatok: Nekem a zsíros, miteszerre hajlamos bőröm nagyon szereti.
Kitisztul tőle, egységes, nem csillog azóta. Nagyon sokat javít és a pórusokat összehúzza.

Tudni kell, hogy hámlasztok is rendesen, AHA, BHA úgyhogy ez nekem ilyen , hadd legyen rajtam arcmaszk teória.

Mindenesetre a tasakos maszkoknál jobban díjazom, mert legalább nem összevissza csomagolásban van és annyit kenek fel, amennyit kell.

Ajánlom mindenkinek akinek a bőre problémás.

Még valami: Csak annyi ideig hagyjuk az arcon, amennyit a csomagoláson feltüntetnek! és heti 2x oké.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Én is vettem ezt és a feketét is. Bár az utóbbit még nem próbáltam ki.

Ajánlom mindenkinek akinek a bőre problémás.

Fabi95

2017. május 8.

Anyukámat leptem meg vele Anyák napján. Tegnap ki is próbálta; nagyon jó az állaga, könnyen fel tudta vinni az arcára, 10-15 perc után langyos vízzel lemosta. Azt mondta sokkal szebb tőlr az arca, ami látszott is, és hidratáltabbnak, könnyebbnek érzi azt. Anyunak érzékeny a bőre, a szeme alatt kicsit érezte hogy érzékenyebb, de nem ütötte ki a termék. A végeredmény: tiszta, ragyogó arcbőr + kisebb pórusok!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

andaine

2017. április 24.

A tökéletes nekem. :) Több mint egy hónapja használom. Az illata nagyon kellemes,finom. Az állaga is jó. Nagyon szép lesz a BŐRÖM A HASZNÁLATA UTÁN. :)

andaine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

missy89

2017. április 16.

Nekem sokkal jobban bejön ez, mint a sötétebb, detox társa, mert kellemesebb használni, nem köt meg annyira az arcon, nem feszül tőle a bőröm. Jól tisztít és nagyon puha, sima utána a bőröm.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

gingerbloo

2017. április 13.

Nekem mindhárom megvan, ez a legkevésbé kedvencem közülük.
Pozitívumok: jó csomagolás, jó ár, jó illat, kenhető állag, valóban hidratál
negatívumok: állattesztek, használat után pirosra festi a bőrt, tehát nagoyn jól le kell mosni, azért annyira nem hidratál, hogy eldobjam az agyam, nem tisztít (bár nem is igéri) Nem csíp, jól erős illat.

Szerintem minden bőrtípusnak megfelelő lehet, ecsettel ajánlom felkenni. Azokon a napokon használom, amikor épp nincs pattanásom, vagy amikor nem kell valami extra tisztítás. Itt is leírom, amit minden arcmaszkos véleményezésemnél, hogy semmilyen maszkot soha nem szabad túl sokáig fent hagyni. Nem kell 1 órát fenthagyni, csak addig képes tápanyagokat juttatni a bőrbe, amíg még nedves. Amint megszérad, onnantól fogva, csak nedvességet von el a bőrből és szárít. Bőven elég neki az a 10 perc.
Még nem tudom, hogy újraveszem-e, jó különben, de az illata és az állattesztelés illetve hogy nem csodaszer, le kell vonjak pontot.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Nekem mindhárom megvan, ez a legkevésbé kedvencem közülük.
Pozitívumok: jó csomagolás, jó ár, jó illat, kenhető állag, valóban hidratál

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.