KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

1200 ft (akció!) - L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
Ár: 1200 Ft , Eladó: googles
Állapot: A képen látszik, pici hiányzik csak, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doreszka94

2017. augusztus 3.

A szürke nagyon bevált, gondoltam kipróbálom ezt is. Először fura volt, hogy ez nem köt meg,mint a másik. Nem rossz, szeretem használni ezt is, heti 1x használom, egész szépen rendben tartja az arcomat. Nincs olyan jó,mint a szürke, de nem rossz. Ha elfogy nem veszem újra,mert a zöld társukat is ki szeretném próbálni, így az lesz a következő. v

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

JoyTurner

2017. július 30.

Egy nagy piros túlárazott semmi, jellegtelen illattal.

JoyTurner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Egy nagy piros túlárazott semmi, jellegtelen illattal.

nbrigi93

2017. július 24.

Nekem nem vált be. Szárítja a bőrömét és a jó illatán kívül nem tudok róla semmi pozitívat mondani. Talán ha le lesznek árazva kipróbálom a többit is.

nbrigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

sztinke

2017. július 9.

Lassan elfogy, de nem fogom újravenni. A hatásával (megfelelően tisztít, kellemesen radíroz), illatával, állagával nincs bajom, lemosni sem nehéz, viszont mégsem szerettem meg igazán, sajnos az érzékeny bőrömmel nem működik jól együtt. Már, amikor felkenem, csípi a bőrömet. Ez még nem is lenne akkora gond, más termékeknél is előfordult már, viszont sajnos lemosás után piros marad az arcom és ki is pattog (pedig betartom az 5-10 perces hatóidőt). :(
A fekete verziója nem irritálta a bőröm, így azt lehet, hogy újra fogom venni, és talán a zöldet is kipróbálom.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

MademoiselleLockenkopf

2017. június 5.

Én most végeztem ki egy tégellyel.

Reméltem, hogy esetleg a pattanásaimon is tud segíteni, mikor megvettem; ez többé-kevésbé megtörtént, de nem mondhatom, hogy átütő eredményt hozott volna (picit levitte a gyulladást). Mindenesetre heti 3-szor használtam, nem bántam meg, hogy megvettem, bár szerintem a pórusaimat aligha húzta össze. Viszont úgy vettem észre, hogy a bőröm egészségesebb és finomabb lett tőle, szárítani egyáltalán nem szárított, pont megtartotta az "egyensúlyt". :)

MademoiselleLockenkopf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Én most végeztem ki egy tégellyel.

unikornis9319

2017. június 1.

Most használtam el egy tégellyel, nekem szuperül bevált. Heti 2-3szor használtam, szépen tísztított, és simábba tette a bőröm. Nekem egyáltalán nem szárított, az illatát is szerettem, mindenképp újra fogom venni.

unikornis9319
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

mizsofia

2017. május 19.

Én nagyjából másfél hónapja használom heti 2x-szer és teljesen meg vagyok elégedve vele. A bőröm láthatóan simább tőle, és a szemcsék is szépen radíroznak. Szerencsére nem irritálja a bőröm, és nem szárít, ami nekem külön öröm, bár azt meg kell jegyeznem hogy a pórusaimat azért nem húzta össze, és kicsit drága.
Sokakkal ellentétben nekem az illata is tetszik, szóval én valószínűleg újraveszem.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Cherryeszti

2017. május 18.

Megvan mind a 3, nálam ez végzett az utolsó helyen. Ennél, mivel nem szárad rá az arcra nem érzem olyan hatékonynak, mint a másik kettőt. Biztos ez is hatásos, de egyértelműen a zöld változat a legjobb.

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

curlyangel

Korcsoport: < 18
2017. május 13.

Volt, hogy mindennap, smink leszedése után használtam, nem szárított. Tényleg fényesíti a bőrt, adva neki egy kis ragyogást. A kis szemcsék gyengéden radíroznak. Nem kell sokáig fennhagyni, elég max 20 percig. Ára miatt -1 csillag

curlyangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 13.

senskin

2017. május 9.

Én is vettem ezt és a feketét is. Bár az utóbbit még nem próbáltam ki.

Erről a tapasztalatok: Nekem a zsíros, miteszerre hajlamos bőröm nagyon szereti.
Kitisztul tőle, egységes, nem csillog azóta. Nagyon sokat javít és a pórusokat összehúzza.

Tudni kell, hogy hámlasztok is rendesen, AHA, BHA úgyhogy ez nekem ilyen , hadd legyen rajtam arcmaszk teória.

Mindenesetre a tasakos maszkoknál jobban díjazom, mert legalább nem összevissza csomagolásban van és annyit kenek fel, amennyit kell.

Ajánlom mindenkinek akinek a bőre problémás.

Még valami: Csak annyi ideig hagyjuk az arcon, amennyit a csomagoláson feltüntetnek! és heti 2x oké.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

Én is vettem ezt és a feketét is. Bár az utóbbit még nem próbáltam ki.

Ajánlom mindenkinek akinek a bőre problémás.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.