KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1500 ft - L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
Ár: 1500 Ft , Eladó: googles
Állapot: A képen látszik, pici hiányzik csak, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyesen
Ár: 2000 Ft , Eladó: dodra
Állapot: új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

rafi

2018. január 7.

Mindhárom clay maszkot imádom, annyira, hogy már csak ezeket használom felváltva, a többitől meg is szabadultam. A három közül azonban ez tartja be számomra a legkevésbé az ígéreteit. Ennek ellenére ebből fogyott a legtöbb, mert ezt a legélvezetesebb használni. :D
Az állaga valahogy hígabb, mint a másik kettőnek, sokkal könnyebb felvinni és egyenletesen eldolgozni, és a lemosásnál kellemesen masszíroz, így nem nyűg levakarni az ember arcáról. Szerintem a szemcsék sem túl durvák. Ennek a legjobb szerintem az illata is a 3 közül. A bőröm egyértelműen tisztább, frissebb lesz tőle, mintha fellélegezne, esti használat után reggelre sokkal egészségesebbnek, kipihentebb látszik.
A radírozó hatását viszont inkább masszírozónak mondanám, kellemes, de nem tüntet el minden elhalt hámsejtet, "ragyogóbbnak" vagy mattabbnak sem mondanám a bőröm. A pórusaim ugyan látványosan csökkentek, de mivel a 3 maszkot felváltva használom, szerintem együtt érték el ezt a hatást.
Teljes áron ugyan nem éri meg megvenni, de nagyon sokszor akciós, plusz dm, glamour, joy kupon is szokott rá lenni.
Összességében úgy gondolom, hogy így a 2 másik maszk kiegészítéseként szuper termék, és kellemes is a használata, de ha önmagában kéne megvásárolnom, akkor egyértelműen inkább a fekete tesóját választanám.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

gothmarypoppins

2018. január 6.

Nekem nem elég gyengéd, a benne lévő szemcsék engem túl erősen radíroznak. Az illata finom, nem árt, a hatása nem kiemelkedő, de nem is rossz. Az erősségét úgy védem ki, hogy nem dörzsölöm, csak öblítem. Féláras kuponnal oké volt, de teljes áron nem ajánlom.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Misa

2017. november 30.

Igazából semmi extra, sok pénzért.
Erős illata van nagyon, és ez a fajta illat nekem nem jön be, persze ez teljesen szubjektív dolog, irritációt legalább nem okozott. A színezőanyagnál megszaladt a laborosok keze, mert ha nem mosnám le alaposan, téglaszínűen mászkálhatnék a nap hátralevő részében. Nem néztem utána én balga, hogy ebben is ezt a barackmag-szemcsés megoldást alkalmazták - ha tudom, valószínűleg nem veszem meg, mert szükségtelenül durván dörzsöli az arcomat.
Előnye, hogy mivel egy rahedli szilikon és glicerin van benne, legalább kiszárítani nem szokott, de másnap cserébe zsíros bőrrel ébredek. A pórusösszehúzó hatását részemről idézőjelbe tenném, kb. annyit tud, hogy legyalulja és felpuhítja a bőrt.
Ami miatt mégis kap három csillagot, az az, hogy nem rosszabb, mint a legtöbb hasonló maszk, és a kiszerelése miatt tulajdonképpen megéri. Egy tasakos maszk általában 250-700 ft között mozog, és maximum két alkalomra elég, ez pedig szerintem legalább 15-20 alkalomra, úgyhogy elég gazdaságos. Egy applikátort illett volna hozzácsapni, de így is oké.
Szerintem teljes áron azért nem a legjobb döntés megvenni. Így féláron nem vagyok annyira mérges magamra, hogy megvettem, de nem az, amit én kerestem, úgyhogy elégedett se vagyok.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Igazából semmi extra, sok pénzért.

kesha420

2017. november 23.

Egy jó kis megfázás után tényleg csodát tett a bőrömmel, ami totál fakó és semmilyen volt. Eddig nem vettem észre semmi extra változást, azon kívül, hogy a használata után puhább a bőröm, pedig hetente egyszer felkentem, de most eléggé szembetűnő a hatása, ismét embernek nézek ki, nem szellemnek. Így alapjáraton nem tudom minek nevezzem, hisz ilyen bőrradír arcmaszk hibrid, de semelyik funkcióban nem emlekedik ki. Arcmaszkból és hámlasztóból is sokkal jobbak vannak, ez inkább ilyen kis kényeztetés, ami jól esik, ám sok értelme alapjáraton nincs, a nagyon katasztorfális állapoton viszont javít valamennyit. Nem szárít, szeretem az illatát, féláron szerintem megéri megvenni, teljes árat viszont nem fizetnék érte.

kesha420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Pirkko

2017. november 18.

Szuper ez a maszk! Nagyon friss, üde, puha lesz az arcbőröm tőle, és az illata is nagyon finom. Nagyon jól radíroznak a benne levő szemcsék. Nem túl olcsó, de sűrűn hozzá lehet jutni akciósan is.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Lina14

2017. november 18.

nagyon szépen radíroz, kevés kell belőle, nem szárít, érzem a tisztítást, talán ezt szeretem a legjobban a 3 közül

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

amja

2017. november 17.

Semmi extrát nem nyújt nekem, tisztít, de nem olyan szépen mint a fekete társa. Hatásában olyan, mint bármilyen más arcradír, ha viszont úgy tekintek rá, akkor nekem negatívum, hogy tovább tart a használata. Ár-érték arányban nagyon drága, én féláron vettem a DM-ben, így megéri, de nem fogom újra venni.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

mizsofia

2017. november 7.

Én nagyjából másfél hónapja használom heti 2x-szer és teljesen meg vagyok elégedve vele. A bőröm láthatóan simább tőle, és a szemcsék is szépen radíroznak. Szerencsére nem irritálja a bőröm, és nem szárít, ami nekem külön öröm. Bàr azt meg kell jegyeznem hogy a pórusaimat azért nem húzta össze, és kicsit drága.
Sokakkal ellentétben nekem az illata is tetszik, szóval habàr nem csodaszer, én szerettem és valószínűleg újraveszem.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

0bikbik0

2017. november 4.

Mindhárom maszkot kipróbáltam.
Rendszeres használata mellett sem éreztem átütő hatását.
Picit radíroz, de a hámlasztók hatékonyabbak. Természetesen pórusokat ez sem húz össze.
Tisztítani tisztít, és puha is a bőröm utána, meg egyenletes is, de hatása nem tart sokáig.
Nekem az illata kellemes, bár kétség kívül erős.
Igazából nem rossz maszk ez nekem, de a minimális hatása és az ára nincs összhangban.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

Mindhárom maszkot kipróbáltam.
Rendszeres használata mellett sem éreztem átütő hatását.
Nekem az illata kellemes, bár kétség kívül erős.

Beckyanna

2017. november 2.

A fekete maszkkal együtt vettem, ami egyáltalán nem jött be, ez viszont nagy meglepetés volt! Szépen összehúzta a pórusaimat, és olyan puha lett a bőröm mint még soha. Egyedüli negatívuma, hogy ebben is nagyon sok parfüm van :( , de legalább nem irritálta a bőröm, és ki sem pattogott (nem úgy mint a feketétől).

Beckyanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.