KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

1200 ft (akció!) - L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Exfoliate & Refining Treatment Mask
Ár: 1200 Ft , Eladó: googles
Állapot: A képen látszik, pici hiányzik csak, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyesen
Ár: 2000 Ft , Eladó: dodra
Állapot: új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pirkko

2017. november 18.

Szuper ez a maszk! Nagyon friss, üde, puha lesz az arcbőröm tőle, és az illata is nagyon finom. Nagyon jól radíroznak a benne levő szemcsék. Nem túl olcsó, de sűrűn hozzá lehet jutni akciósan is.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Lina14

2017. november 18.

nagyon szépen radíroz, kevés kell belőle, nem szárít, érzem a tisztítást, talán ezt szeretem a legjobban a 3 közül

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

amja

2017. november 17.

Semmi extrát nem nyújt nekem, tisztít, de nem olyan szépen mint a fekete társa. Hatásában olyan, mint bármilyen más arcradír, ha viszont úgy tekintek rá, akkor nekem negatívum, hogy tovább tart a használata. Ár-érték arányban nagyon drága, én féláron vettem a DM-ben, így megéri, de nem fogom újra venni.

amja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

mizsofia

2017. november 7.

Én nagyjából másfél hónapja használom heti 2x-szer és teljesen meg vagyok elégedve vele. A bőröm láthatóan simább tőle, és a szemcsék is szépen radíroznak. Szerencsére nem irritálja a bőröm, és nem szárít, ami nekem külön öröm. Bàr azt meg kell jegyeznem hogy a pórusaimat azért nem húzta össze, és kicsit drága.
Sokakkal ellentétben nekem az illata is tetszik, szóval habàr nem csodaszer, én szerettem és valószínűleg újraveszem.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

0bikbik0

2017. november 4.

Mindhárom maszkot kipróbáltam.
Rendszeres használata mellett sem éreztem átütő hatását.
Picit radíroz, de a hámlasztók hatékonyabbak. Természetesen pórusokat ez sem húz össze.
Tisztítani tisztít, és puha is a bőröm utána, meg egyenletes is, de hatása nem tart sokáig.
Nekem az illata kellemes, bár kétség kívül erős.
Igazából nem rossz maszk ez nekem, de a minimális hatása és az ára nincs összhangban.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 4.

Mindhárom maszkot kipróbáltam.
Rendszeres használata mellett sem éreztem átütő hatását.
Nekem az illata kellemes, bár kétség kívül erős.

Beckyanna

2017. november 2.

A fekete maszkkal együtt vettem, ami egyáltalán nem jött be, ez viszont nagy meglepetés volt! Szépen összehúzta a pórusaimat, és olyan puha lett a bőröm mint még soha. Egyedüli negatívuma, hogy ebben is nagyon sok parfüm van :( , de legalább nem irritálta a bőröm, és ki sem pattogott (nem úgy mint a feketétől).

Beckyanna
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

Messy2214

2017. november 1.

A fekete társa nagyon bevált,azt nagyon szeretem. Vettem egy mini szettet amiben mind a három változat benne van,hogy kipróbálhassam a többit is. Igazából nem tapasztaltam semmi változást a használata után. Valami radírozó szemcsék vannak benne ami számomra kellemetlen. Nem egy jó maszk.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

doreszka94

2017. október 27.

A szürke nagyon bevált, gondoltam kipróbálom ezt is. Először fura volt, hogy ez nem köt meg,mint a másik. Nem rossz, szeretem használni ezt is, heti 1x használom, egész szépen rendben tartja az arcomat. Nincs olyan jó,mint a szürke, de nem rossz. Ha elfogy nem veszem újra,mert a zöld társukat is ki szeretném próbálni, így az lesz a következő.

Update: Kipróbáltam a zöld változatot is, az jobban tetszik, mint ez. Összehasonlítva mind a hármat, ennek nem éreztem hatását. Esetleg bőrradírnak volt jó, a gyöngyök miatt. Nem rossz, nem rossz, de a három közül ő a leggyengébb nekem.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

korono

2017. október 3.

A fekete után próbáltam ki gondoltam ez sem lehet rossz. Most, hogy már elfogyott az egész tégely egészen megszerettem. Furcsa volt az elején, hogy nem szárad meg és nem értem miért kell, hogy egy maszk szemcsés legyen. A pórusokat tényleg kisebbnek tűnnek a használata után. A bőröm sima lett alig szárított, miután lemostam nem nyúltam egyszerre arckrémhez.

korono
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

JoyTurner

2017. július 30.

Egy nagy piros túlárazott semmi, jellegtelen illattal.

JoyTurner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Egy nagy piros túlárazott semmi, jellegtelen illattal.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.