KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 Ft , Eladó: dodra
Állapot: új, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

aukszflora

2018. május 24.

Hétvégente használom otthoni spa rituálém részeként. :D Én nagyon elégedett vagyok vele. Könnyű felvinni, jól el lehet oszlatni, így sokáig kitart egy tégely, mert kevés is elég belőle (én legalábis nem kenem túl vastagon). Fürdőkádban való ázásom során, hajmosás után felkenem, és amikor megszáradt, újra bevizezem, finoman átmaszírozom vele a bőrömet, így a szemcsék kicsit leradírozzák a bőrőm, azután alaposan leöblítem. A bőröm finom puha lesz tőle (mint a babapopsi :D ) és nekem úgy tűnik, hogy a pórusaimat is összehúzza kicsit. Viszonylag érzékeny és száraz a bőröm, de eddig semmi problémám nem volt vele (annyi hogy néha picit bizsereg a bőröm miután felkentem).

aukszflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Kingucii

2018. május 19.

Heti 3x szoktam használni ezt a kis maszkot.
Felkenve hatalmas illatáradat áraszt el,amit picit sokallok, de nem okozott irritációt.
Friss, üde lesz tőle az arcom.
Szerencsére nem tágak a pórusaim, de sokkal ragyogóbb tőle a bőröm.
A szemcséi picik, nem durvák.
Könnyen lemosható, utána nem pipacspiros a bőröm.
Dm-ben vásároltam 3000 Ft - rt.
Majd még ki szeretném próbálni a többi társát is, úgyhogy majd updatelek melyik a legjobb. :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Heti 3x szoktam használni ezt a kis maszkot.
Friss, üde lesz tőle az arcom.
Szerencsére nem tágak a pórusaim, de sokkal ragyogóbb tőle a bőröm.
A szemcséi picik, nem durvák.
Könnyen lemosható, utána nem pipacspiros a bőröm.
Dm-ben vásároltam 3000 Ft - rt.

Szoffi

2018. április 3.

Nekem nagyon bevált!
Heti egyszer használom és szuperül leradírozza a bőröm, sokkal szebb lesz utána - mindemellett pedig nem szárítja szét az arcom, ami az én vízhiányos bőrömnél nagy előny. Újravevős :)

Szoffi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Nekem nagyon bevált!

orik

2018. március 21.

Heti kétszer használom a L’Oréal Detox & Brighten Cleanserrel kombinálva: a bőröm valóban egészségesebb és ragyogóbb lett tőle. Finomítja az arcbőrt és simává varázsolja. A pórusok látható összehúzódását én még nem tapasztaltam, de nem is használtam el az egész dobozzal. Az állaga és az illata is szuper, kényelmes viselni, a kiszerelése is bejön. Összességében tetszik, amit az arcbőrömmel tesz.

orik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

eprecs

2018. február 25.

Fantasztikus! 2 naponta használom, borsmentás gőzöléssel felpuhítom a bőröm, utána leradírozom az arcom majd felrakom ezt a pakolást és 10 percig rajta hagyom, lemosom, hidratáló tonikkal áttörlöm és végül arcolajjal zárom az arcápolást. Hihetetlen szép a bőröm azóta, ragyogóbb, a pórusaim húzodnak össze, sokkal szebb az arcom összessegében.

eprecs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Mexy

2018. február 22.

Egyszerűen szuper! Kényelmes,nem húzódik a bőr miközben szárad, nagyon jól radíroz...Összehúzza a pórusokat, kisimult, pihepuha, tényleg szép,látványosan friss, egységes lesz a bőröm tőle..:) Nem szárít, nem okoz pirosságot...Az illata ugyan nekem nem jön be, de nem is zavaró :) Abszolút 5*

Mexy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

PiciBia

2018. február 12.

A Detox maszkkal felváltva használom, a kettő együtt bombajó :) Nagyon finomak a szemcsék benne, az illata erős de én kifejezetten szeretem :) Gyönyörűen sima bőrt hagy maga után. Nem radíroz túl erősen, inkább csak lesimitja, lemasszírozza az elhalt hámsejteket. Betáraztam belőle DM kupon segítségével (érdemes figyelni, néha 50%-al olcsóbban lehet megvenni!) :)

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

rafi

2018. január 7.

Mindhárom clay maszkot imádom, annyira, hogy már csak ezeket használom felváltva, a többitől meg is szabadultam. A három közül azonban ez tartja be számomra a legkevésbé az ígéreteit. Ennek ellenére ebből fogyott a legtöbb, mert ezt a legélvezetesebb használni. :D
Az állaga valahogy hígabb, mint a másik kettőnek, sokkal könnyebb felvinni és egyenletesen eldolgozni, és a lemosásnál kellemesen masszíroz, így nem nyűg levakarni az ember arcáról. Szerintem a szemcsék sem túl durvák. Ennek a legjobb szerintem az illata is a 3 közül. A bőröm egyértelműen tisztább, frissebb lesz tőle, mintha fellélegezne, esti használat után reggelre sokkal egészségesebbnek, kipihentebb látszik.
A radírozó hatását viszont inkább masszírozónak mondanám, kellemes, de nem tüntet el minden elhalt hámsejtet, "ragyogóbbnak" vagy mattabbnak sem mondanám a bőröm. A pórusaim ugyan látványosan csökkentek, de mivel a 3 maszkot felváltva használom, szerintem együtt érték el ezt a hatást.
Teljes áron ugyan nem éri meg megvenni, de nagyon sokszor akciós, plusz dm, glamour, joy kupon is szokott rá lenni.
Összességében úgy gondolom, hogy így a 2 másik maszk kiegészítéseként szuper termék, és kellemes is a használata, de ha önmagában kéne megvásárolnom, akkor egyértelműen inkább a fekete tesóját választanám.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

gothmarypoppins

2018. január 6.

Nekem nem elég gyengéd, a benne lévő szemcsék engem túl erősen radíroznak. Az illata finom, nem árt, a hatása nem kiemelkedő, de nem is rossz. Az erősségét úgy védem ki, hogy nem dörzsölöm, csak öblítem. Féláras kuponnal oké volt, de teljes áron nem ajánlom.

gothmarypoppins
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Misa

2017. november 30.

Igazából semmi extra, sok pénzért.
Erős illata van nagyon, és ez a fajta illat nekem nem jön be, persze ez teljesen szubjektív dolog, irritációt legalább nem okozott. A színezőanyagnál megszaladt a laborosok keze, mert ha nem mosnám le alaposan, téglaszínűen mászkálhatnék a nap hátralevő részében. Nem néztem utána én balga, hogy ebben is ezt a barackmag-szemcsés megoldást alkalmazták - ha tudom, valószínűleg nem veszem meg, mert szükségtelenül durván dörzsöli az arcomat.
Előnye, hogy mivel egy rahedli szilikon és glicerin van benne, legalább kiszárítani nem szokott, de másnap cserébe zsíros bőrrel ébredek. A pórusösszehúzó hatását részemről idézőjelbe tenném, kb. annyit tud, hogy legyalulja és felpuhítja a bőrt.
Ami miatt mégis kap három csillagot, az az, hogy nem rosszabb, mint a legtöbb hasonló maszk, és a kiszerelése miatt tulajdonképpen megéri. Egy tasakos maszk általában 250-700 ft között mozog, és maximum két alkalomra elég, ez pedig szerintem legalább 15-20 alkalomra, úgyhogy elég gazdaságos. Egy applikátort illett volna hozzácsapni, de így is oké.
Szerintem teljes áron azért nem a legjobb döntés megvenni. Így féláron nem vagyok annyira mérges magamra, hogy megvettem, de nem az, amit én kerestem, úgyhogy elégedett se vagyok.

Misa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Igazából semmi extra, sok pénzért.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.