KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2999-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2999

Gyengéd. Átalakító. Tökéletesen tiszta. A L’Oréal Paris bőrszakértői megalkottak egy felturbózott, tiszta hámlasztó agyag maszkot, hozzáadott piros alga kivonattal, hogy 10 perc alatt hámlassza és finomítsa a bőrt. Az egyedi és hatékony formula egy több érzékre ható illatélményt nyújt, míg az erős hatású tiszta agyag és vulkáni kőzet lehámlasztja a halott bőrt és kisimítja a felületi hibákat. Az Exfoliate & Refines Pores Pure-Clay Mask kezeli a durva bőrt és a mélyen eldugult pórusokat, hogy a végeredmény összehúzott pórus és sima bőr legyen. A pórusokat láthatóan összehúzza. Az arc pórusainak megtisztításával eltávolítja a halott sejteket a szennyeződést és az olajat. A hibák kevésbé lesznek láthatóak. A bőr egészséges és ragyogó lesz.

Teszt: 3 izgalmas arcápoló újdonság

Ár: 2999, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1200 Ft , Eladó: UnicornsOfLove
Állapot: 2x-3x használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postai sima, ajánlott, elsőbbségi, foxpost, személyes átvétel
Dominika28

2019. január 13.

Szépen összehúzza a pórusaimat és eltünteti a pattanások utáni foltokat.

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Szépen összehúzza a pórusaimat és eltünteti a pattanások utáni foltokat.

Benedetta88

2018. december 14.

Elhasználtam, de nem volt az igazi.Tetszett az állaga, az illata, de semmi különös változást nem csinált a bőrömmel. Viszont a fekete és a kék újravevős:)

Benedetta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Alex0920

2018. november 1.

Teljesen meg voltam elégedve ezzel a termékkel, de leginkább csak a bőrradírozás funkciója miatt használtam, mivel más "csodát" nem művelt a bőrömmel.
Nem csípett, nem irritált, nem pirosodott ki tőle a bőröm, szóval már ezért megérte. Viszont speckó maszkokhoz való kanalat mindenképp ajánlanék hozzá, mert a köröm alól nagyon macerás kiszedni az agyagos kencét, miután belenyúltál a tégelybe.
Mivel annyira nem hatódtam meg tőle, így megyek tovább és kipróbálok valami mást, de ennek ellenére egész jó maszk, így 4 csillag.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

SziSzilvi2000

2018. október 30.

Ha egy erős radírozásra van szüksége a bőrömnek, biztos ezt veszem elő, de a fekete a kedvenc. Ez nem is tisztít annyira, mint a fekete.

SziSzilvi2000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

Balloon

2018. október 24.

Kellemes az illata, kifejezetten szeretem.
A bőr pihe-puha, élettel teli és hidratált lesz a használata után, igazán felfrissít.
Az esetleges problémás/piros részeket megnyugtatja. Lemosás után szinte észrevehetetlenné válnak, annyira elhalványodnak.

Balloon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Kellemes az illata, kifejezetten szeretem.

Kingucii

2018. augusztus 25.

2018. május 19.
Heti 3x szoktam használni ezt a kis maszkot.
Felkenve hatalmas illatáradat áraszt el,amit picit sokallok, de nem okozott irritációt.
Friss, üde lesz tőle az arcom.
Szerencsére nem tágak a pórusaim, de sokkal ragyogóbb tőle a bőröm.
A szemcséi picik, nem durvák.
Könnyen lemosható, utána nem pipacspiros a bőröm.
Dm-ben vásároltam 3000 Ft - rt.
Majd még ki szeretném próbálni a többi társát is, úgyhogy majd updatelek melyik a legjobb. :)

UPDATE:
Május óta használom, bár volt, hogy heti 1-2x csak(bőröm állapotától függött), viszont augusztusig kitartott.
Amit 3 hónap után is elmondhatok az az, hogy abszolút rendbetette a bőröm.
Ragyogóbb, életteltelibb lett az arcom, nem volt olyan mértékben zsíros, olajos. (nekem az orrom az ami kényesebb)
Használata után sokkal feszesebb, puhább az arcom, nem okozott pattanásokat, sőt ha volt kisebb azokat lehúzta(nagyobbakat már nem)
Teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

2018. május 19.
Heti 3x szoktam használni ezt a kis maszkot.
Friss, üde lesz tőle az arcom.
Szerencsére nem tágak a pórusaim, de sokkal ragyogóbb tőle a bőröm.
A szemcséi picik, nem durvák.
Könnyen lemosható, utána nem pipacspiros a bőröm.
Dm-ben vásároltam 3000 Ft - rt.

UPDATE:
Amit 3 hónap után is elmondhatok az az, hogy abszolút rendbetette a bőröm.
Teljesen meg vagyok vele elégedve. :)

beautyfanrb

2018. augusztus 16.

Nekem bevált, szeretem. Heti egyszer ezzel radírozom le az arcomat és utána mindig puhább lesz, illetve hagy egy tisztaság érzetet maga után.

beautyfanrb
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

TimyeK

2018. július 28.

Nagyon megszerettem ezt a maszkot, szépen helyretette a mostanában pattanásos bőröm. Az illata tényleg túl erős, ami kissé zavar, viszont a hatása kompenzál. Nagyon gyengéden hámlaszt, könnyű lemosni, az apró kis szemcsék pluszban még radíroznak is. Utána pihe-puha a bőröm :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Leander

2018. július 15.

Sokat használtam és nagyon szerettem. Szépen tisztítja, frissíti a bőrt. Sokat segített a terhesség utáni hormonváltozások okozta pattanásosodásom kezelésében. Könnyű használni, egy tégely nagyon sokáig elég. Mivel azonban az ember felkenve kissé a Marvel univerzum Red Skulljára hasonlít, így a traumák elkerülése végett javaslom akkor használni amikor a gyerekek nincsenek otthon / 100%, hogy alszanak.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

UnicornsOfLove

2018. június 29.

Mikor még megvolt az előző drágajó dm-es kártya, féláron vettem kuponnal. Hát lehet, hogy nem kellett volna... Nem csinál sokkal extrább dolgot a bőrömmel, mint egyéb tipikus átlagos arcmaszkok, ellenben kegyetlenül erős illata van. Nem értem, de komolyan, nem értem, hogy miért nyom tele mindent a L'oreal ilyen ipari mennyiségű illatanyaggal. Nem sok dolog csípi a bőrömet, de ez köztük van. És nem is csodálkozom... Szerintem nem lett volna szükséges ilyen sok az illatból, akkor is jó lett volna. Persze, értem, hogy így sokkal "high-endebb" meg luxibb élményt nyújt, de szerintem ez túlzás. Csak azért vettem meg, mert szimpatikus volt ez a "ragyogást" fokozó marketing és sajnos nekem minden bejön amivel ragyogást lehet fokozni. Jelenleg is rajtam van, nem hiszem hogy fogom többször használni. Nem vagyok olyan nagy biomókus, de egyre inkább kezdek a természetes dolgok felé fordulni, és nagyon jó eredményeket látok a hajápolásban és a bőrápolásban is, illetve a belsőleg bevitt dolgokkal kapcsolatban is. Ezek után nem hiszem, vagyis nem valószínű, hogy egyhamar bármit is vásárolok a L'orealtól, tekintve az üzletpolitikáját meg a kozmetikai iparban létező presztízsét. Az elején még 3-ast akartam rá adni, de úgy felidegesítettem magam, hogy már csak 2-est kap :D :D

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.