KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Mer

Ár:   51 800 Ft és 92 800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. november 18.

Ár:   51 800 Ft és 92 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 60 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nagy teljesítményű revitalizáló archidratáló

• Tengeri tulajdonságokkal, vitaminokkal és létfontosságú összetevőkkel gazdagított
  • Finom textúrája azonnal elvegyül a bőrön
  • Táplálja a bőrt és megtartja a nedvességet a sejtekben
  • A bőr puha, sima és revitalizált lesz
  • Használat: Vigye fel nappal és éjszaka a megtisztított és tonizált arcra és nyakra
  • A bőr puha, bársonyos és revitalizált lesz
  • Használat: Vigye fel naponta kétszer, reggel és este az arcra és a nyakra

Chrissy

2016. július 23.

MinI tégelyes mintát kaptam belőle és nagyon kivancsi voltam rá mit tud egy ilyen luxuskrém. Biztos voltam benne, hogy tud valamit, különben nem lenne piaca ennyi pénzért. Akkor még nem érdekelt az összetevő lista, de ma már látom, hogy a tengeri algás hatóanyagból van benne a legtöbb, amiről híres lett. Emelett viszont sajnos több vegyi cucc is belekerült.
Nagyon tömény krém, az én T-vonalban zsíros bőrömre sok volt, ragacsos lett tőle. Nem szìvódott fel. Viszont amikor leégtem a strandon nagyon gyorsan csillapitotta a pirosságot és nyugtatta a bőröm. De akkor is hagyott maga után egy idegesítő filmrèteget. Napégésre való krémnek drága. Szerintem ennyi pénzből sokkal jobb termékeket be lehet szerezni. Nem ér annyit, mint amibe kerül.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

hopihe11

2015. július 5.

Télen, száraz bőrre nem rossz, de ennek az árnak a töredékéért sokkal jobb krémeket lehet kapni.

hopihe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Lillayumi

2014. november 1.

Nagyon tömény krém, inkább csak téli használatra, és zsíros bőrűeknek nem is ajánlom. Kb. borsónyi mennyiséget használok az egész arcomra, nedves ujjakkal eloszlatva (kicsit nehezen lehet kenni nedvesítve, de sokkal jobb eredményt ad). Hamar beszívódik, nem lesz zsíros, fényes tőle a bőröm, egyszerűen csak finom puha. Tényleg jó krém, nem tudom mennyibe kerül, egy pár ml-s mintát kaptam az egyik ismerősömtől, horribilis összeget nem adnék érte. Bár tényleg nagyon sokáig elég és az eddigi legjobb hirdatáló, amit próbáltam, szóval mégis lehet, hogy vennék :)

Lillayumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Santa

2014. november 1.

Meg voltam őrülve ezért a krémért, az ára miatt mindig vissza-vissza léptem, aztán egyszer csak vettem egy nagy levegőt és megvettem. Én csodákat reméltem tőle, a csoda pedig nem jött. Ráadásul iszonyat zsíros, nehéz volt a bőrömnek, így el sem használtam. Én óriásit csalódtam benne:(

Santa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

hajnalka39

2013. október 13.

13 évvel ezelőtt bevásároltam a La Mer termékekből A-Z-ig. Akkor még nem kerítettek ekkora feneket neki. Újra próbáltam a napokban ,a zsíros krémre három csillagot adnék,de a könnyű "soft" krémre egyet sem.

hajnalka39
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

stilusnaplo

2012. február 7.

Lena baldwin, hidd el, mindent úgy csináltam, ahogy a "Nagy Könyv" írja, de totális csalódás volt a vége.. Tovább használtam, mint ahogy azt az eszem megengedte volna, azt hittem, az én bőröm az idióta, hogy nem eszi meg ezt a földöntúli csodát. (pár évvel ezelőtt vettem, amikor először megjelent nálunk a márka). Akkor még nem nagyon foglalkoztam az összetevőkkel.
Én kizárólag csak száraz, de inkább nagyon száraz bőrre ajánlanám. Csak olyan bőrre, amelyik biztosan tudja magáról, hogy ilyen mennyiségű ásványolajat el tud viselni magán, anélkül, hogy begyulladna, vagy kiütései lennének.

stilusnaplo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

lena baldwin

2012. február 6.

Igenis nagyon jó krém. Fontos, hogy felmelegítsük az ujjaink között használat előtt. Nagyon feltölti és hidratálja, regenerálja a bőrt, de én nem tudom megvenni minden hónapban. ezért a 4 csillag.

lena baldwin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

UnVraiAnge

2011. július 2.

Könny szökött a szemembe mikor végre a kezemben tarthattam a "Krémek krémjét", amiről mindenki csak áradozott akárhol is olvastam, hallottam róla. Földöntúli boldogság költözött a szívembe és szinte alig vártam a reggeleket, estéket, hogy újra bekenhessem az arcomat a csoda-esszenciámmal. Minden nap vártam, hogy egyszer csak porcelánbabákat megszégyenítő bőrrel fogok felébredni és úgy ragaszkodtam hozzá, mint egy ortodox pap a hitéhez; de ez a nap mégsem jött el. Csalódottságomat a mai napig nem sikerült kihevernem...

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Succinate
Hidratálók: Algae Extract, Glycerin, Magnesium Stearate
Vitaminok: Niacin, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Térfogatnövelő segédanyag.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.