KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

Ár: 1500 Ft , Eladó: lzsoficim
Állapot: Szinte új, alig 2-3x használtam minimális mennyiséget, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvételnél kp, futárral szállításnál banki utalás
Ár: 1800 , Eladó: EszterV
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel, Budapest belvárosában.

Mona01

2017. október 19.

Csúcsszuper! Éjszakai krém alá használtam,egész napra hibátlan, EGYENLETES, hidratált, puha arcbőrt eredményezett. Ezt a hatást eddig egyedül az argánolajjal kapcsolatban tapasztaltam. Kár, hogy csak ilyen kicsi kiszerelésben kapható, bár kevés is elég belőle. A kiszerelése is tetszik, nagyon praktikus.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Nagyon hatékony hámképző krém.Néha megégetem magam a konyhában, tökéletesen működik már az első használat után. A felhólyagosodott bőr 3 nap után úgy néz ki mint egy normál égés után 1, 5 héttel.
Az egész család ezt használja anyajegy eltávolítást követően, horzsolások, égések után.

Stella1104
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

VAniko

2017. szeptember 22.

Sajnos kétszer is volt mostanság szerencsém a Cicaplast-hoz, először egy esés következtében keletkezett térdsérülés, majd egy rosszul sikerült kozmetikai nagykezelés után. A térdsérülésnél sajnos csodákat nem tett, ugyanúgy megmaradt a seb nyoma, de sokat puhított a heg állapotán. Arcra viszont remekül funkcionált, az egybefüggő gyulladt területet szinte megmaradt foltok nélkül gyógyította, ezért jár neki mind az 5 csillag.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Manitabarbara

2017. augusztus 31.

Műtét után maradt három nagyobb heg a könyökömön és azokra kezdtem el használni. Rajtam sokat segített.Igaz, nem tüntette el teljesen a hegeimet,mert közben muszáj volt gyógytornára járnom és mozgatnom,de elhalványította. Ha nem használom, biztos sokkal csúnyább lenne most a könyököm.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Adri994

2017. augusztus 19.

Mikroderma-bráziós kezelésen jártam, ahol lecsiszolták az arcomat, és folyamatosan hámlottam utána...a bőrgyógyászom rámparancsolta ezt a krémet, és elég szépen gyógyult tőle a bőröm.
Ha ismét lesz annyi befektetni való pénzem, megismétlem a kúrát csiszolásostól, Cicoplastostól együtt, mert a pattik sajnos azóta sem hagynak békén :(

Adri994
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Magneto

2017. augusztus 11.

Nagyon nem szeretem ezt a terméket, ragacsos, nem tud beszívódni, nem is feladata...igaz... hisz védőréteget képez a bőrön, nem hiszem, hogy valaha elfogom használni, arcra biztos nem, olajos szeborreára biztos nem.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Lanemes

2017. július 13.

Egy anyajegyet sebészeti úton távolítottak el rólam és viszonylag mély heg keletkezett utána. A patikában javasolták ezt a krémet, de őszintén nekem nem úgy tűnik mintha sokat segítene. Nem halványít szerintem semmit a hegen, de kellemes nem túl zsíros az állata a karomon. Lehet télen egy olyan időszakban megpróbálom elhasználni az arcomon, amikor nagyon száraznak tűnik a bőröm... meglátjuk.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

sweetprettiness

2017. július 13.

Kisebb sebekre, sérülésekre és hámló részekre kiváló. A hegekkel nem birkózik meg, de szerintem nem is ez az elsődleges feladata. Én smink alá is szoktam használni, de valóban zsíros, ragacsos állagú, ezért csak ásványi por alapú sminkek alá jó.

sweetprettiness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

SMH

2017. július 11.

Plasztikai műtét után javasolta za orvosom heghalványításra. Hááát ööö mondjuk úgy eddig (2hónap) semmit nem csinált. Ha vastagabban kenem fel akkor kb soha az életben nem szárad meg, vékony rétegben felkenve is eltart legalább 20 percig mire beszívja a bőröm, de azért marad utána egy ilyen csúszós érzés. Még van valamennyi a tubusban - ami megjegyzem nem túl praktikus, mert ha már nincs tele, baromi erősen kell nyomni hogy jöjjön valami, aztán hirtelen sok jön - el fogom használni, de újra venni nem fogom, keresek másik szilikonos hegkezelő krémet.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

ZitaSt

2017. június 5.

Nyaraláson sikerült egy meglehetősen komoly napégést szerezni, de ez a krém fantasztikusan helyrerakta az égést, másnap már jelentősen kellemesebb volt a hleyzet. Tudom hogy nem ez az elsődleges feladata, de erre is tökéletes!

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.