KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

Ár: 1500 Ft , Eladó: lzsoficim
Állapot: Szinte új, alig 2-3x használtam minimális mennyiséget, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvételnél kp, futárral szállításnál banki utalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Magneto

2017. augusztus 11.

Nagyon nem szeretem ezt a terméket, ragacsos, nem tud beszívódni, nem is feladata...igaz... hisz védőréteget képez a bőrön, nem hiszem, hogy valaha elfogom használni, arcra biztos nem, olajos szeborreára biztos nem.

Magneto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Lanemes

2017. július 13.

Egy anyajegyet sebészeti úton távolítottak el rólam és viszonylag mély heg keletkezett utána. A patikában javasolták ezt a krémet, de őszintén nekem nem úgy tűnik mintha sokat segítene. Nem halványít szerintem semmit a hegen, de kellemes nem túl zsíros az állata a karomon. Lehet télen egy olyan időszakban megpróbálom elhasználni az arcomon, amikor nagyon száraznak tűnik a bőröm... meglátjuk.

Lanemes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

sweetprettiness

2017. július 13.

Kisebb sebekre, sérülésekre és hámló részekre kiváló. A hegekkel nem birkózik meg, de szerintem nem is ez az elsődleges feladata. Én smink alá is szoktam használni, de valóban zsíros, ragacsos állagú, ezért csak ásványi por alapú sminkek alá jó.

sweetprettiness
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

SMH

2017. július 11.

Plasztikai műtét után javasolta za orvosom heghalványításra. Hááát ööö mondjuk úgy eddig (2hónap) semmit nem csinált. Ha vastagabban kenem fel akkor kb soha az életben nem szárad meg, vékony rétegben felkenve is eltart legalább 20 percig mire beszívja a bőröm, de azért marad utána egy ilyen csúszós érzés. Még van valamennyi a tubusban - ami megjegyzem nem túl praktikus, mert ha már nincs tele, baromi erősen kell nyomni hogy jöjjön valami, aztán hirtelen sok jön - el fogom használni, de újra venni nem fogom, keresek másik szilikonos hegkezelő krémet.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

ZitaSt

2017. június 5.

Nyaraláson sikerült egy meglehetősen komoly napégést szerezni, de ez a krém fantasztikusan helyrerakta az égést, másnap már jelentősen kellemesebb volt a hleyzet. Tudom hogy nem ez az elsődleges feladata, de erre is tökéletes!

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

pigglypig

2017. május 1.

Mellkasomon jelentkeztek kiütések, gyulladt gócok, valószínűleg allergiás reakció miatt. 2 hete használom, napi 2x vékonyan kenve - a gyulladást levitte, már csak a hegek vannak, remélem azokkal is megbirkózik, mert jelenleg a világos bőrömön tiszta barna folt az egész mellkasom :( Jó lenne, ha nyáron nem kellene takargatnom magam a nagy hőségben. Tehát ezen a területen a krém egész szépen vizsgázott. Ajkakra is szuper.
VISZONT
Az arcomon a pattanás utáni hegekre is vittem fel belőle... hát ez nem volt túl jó döntés, ugyanis az én bőröm szörnyen reagált rá, merthogy nagyon durván komedó képző, tele lettem mitesszerrel olyan helyeken is, ahol eddigi életem során soha. Ráadásul szörnyen zsíros érzetet nyújt, szerintem akinek problémás/zsíros az arca, ide ne kenjen belőle. Emiatt le kell vonnom, amúgy jó kis krém.

pigglypig
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

VISZONT

kiazalera

2017. április 23.

Tökéletes krém! Amikor bajban voltam egy másik termék miatt ,mert ki voltam pirosodva ez a krém két nap alatt megnyugtatta és eltüntette a pirosságot, lehet kapni vizes és zsíros bázisút is. A zsírosabbat itthonra jó használni a vizes bázisú gyorsan felszívódik, nagyon jó smink alá használni!

kiazalera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

thewildone

2017. április 18.

Kisebb műtét után szépen halványítja a sebet.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Kisebb műtét után szépen halványítja a sebet.

liljana

2017. március 22.

3 hónapja elvágtam az ujjamat és össze kellett varrni 5 öltéssel. Ezt a krémet használtam rá és szinte semmi sem látszik. A körmöm körüli kisebb sérülésekre is használom, nekem nagyon jó.

liljana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.

Kremcica

2017. március 12.

Update 2:
Újabban megint kiszáradt az arcom, mellé jött pár pattanás ami már múlóban van és szintén elszáradt. Jobb híján éjszakára bementem egy icipici adaggal, reggel csak az tűnt fel hogy az arcom felülete tisztára minta nem radíroztam volna le fél éve. Hámositott magyarán. Még mindig nem vagyok vele kibékülve, de kap egy plusz *-ot mert vmit csak csinál.

Update 1:
Sajnos le kell pontoznom még jobban. Kijött rajtam egy csúnya piros folt. Eleinte azt sem tudtam hogy pattanás vagy herpesz, csúnya égővörös volt. Elkezdtem teafaolajjal óvatosan leszárítani, sikerült is (szerencsére csak csúnya patti volt). A leszáradt bőrt próbáltam ezzel a cicával helyrehozni. Semmi, ismétlem semmi hatása nem volt napi többszöri kenegetés mellett. Miután semmi eredménye nem volt 2. nap este felkentem ami végül segített is: a nem túl szép incis zsíros klasszikus nivea krém. Ennyit erről.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Nekem ez a krém igazi öszvérmegoldás, mindenre és semmire sem jó. Próbáltam régi és új hegekre de nem csinált többet egy szimpla hidratáló krémnél. A száraz foltjaimra is kentem, de tiszta zsír lett tőle az arcom és nem akart beszívódni, úgy töröltem le. Ergo primerként fel nem kenem... Próbáltam a lábszáramra kenni szőrtelenítés után, semmi eredmény. Volt/van a kezemen egy nehezen múló karmolás de hiába kentem semmi hatása sincs rá. :S Egyedül ami működött az a sarokrepedés és a körömágybőr ajakkiszáradás. Viszont ritkán reped ki sarkam, a kezemet meg rendszeresen kenem kézkrémmel így felesleges a körömágyra még valami. Szájra 3500Ft-os krém? Nemár. Nem fogom kidobni de még keresem a helyét hol tudnám elhasználni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Update 2:

Update 1:

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.