KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

Nashuaaa

2018. október 9.

Személy szerint eléggé szeretem, bár csodakrémnek nem nevezném, de hatákonyan teszi a dolgát. Mivel nekem amúgy is végtelenül mitesszeres a bőröm, kb mindenhol, így nagyon óvatosan kell vele bánni, mert nagyon erősen mitesszerképző szerintem. Viszont nagyon jó tud lenni szétnyomkodott pattanásra, cserepes ajkakra, kisebb sebekre,hegek halványítására. Szóval tényleg jó, de nagyon kevés kell és célzottan az adott területre. Szerintem nekem mindig lesz itthon belőle, biztos ,ami biztos.És mivel kevés kell belőle, nem fogy annyira, így az ára sem vészes.-1 pont,amiért mitesszereket gyárt.

Update:
nem tudom mi történt, de az utóbbi időben egyáltáltalán nem hatékony, kb semmit nem csinál :( - 2 pont

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Update:

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Nagy LRPfan vagyok, de nála messze elmaradt a wow hatás. Sajnálom, kár érte. Valahogy semmit nem tett, fenntartott egy rossz állapotot.

pradamarfa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

gyzsofia

2018. július 23.

Évek óta használom ezt a krémet, elég problémás a bőröm. A piros, gyulladt pattanásokra nekem nagyon jól bevált, viszont a pattanás utáni hegeknél nem látok sok változást. Összességében elégedett vagyok a krémmel, sokáig elég.

gyzsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Hecate

2018. május 3.

A Contractubex géllel szemben ő nem tartalmaz EWG kockázatot jelentő piros pontos összetevőt, tehát inkább ő, mint a másik krém. A Cicaplast nekem csak egy filmréteget képez a bőrön, de fényben az feltűnően csillog rajtam és így ha utcára megyek nem merem használni. Nagy hatást sem vettem észre se hegek vagy pattanási foltok, kis pigmenthibák kapcsán. Ráadásul mikor első alkalommal kinyitottam jó ideig csak folyt (akkor is mikor felfelé állítottam, de nem nyomtam a tubust.) Amit kedveltem benne, hogyha a bőrre kentem látványosan halványította a bőrhibákat, ám ez csak addig tartott míg a bőröm beszívta, maximum 1 perc. Pedig ha tartósan menne ez neki, akkor szívesen használnám korrektor helyett. Viszont nem kellemetlen a használata sosem feszesítette kellemetlenül és nem irritálta a bőröm. Örömmel olvasom, hogy van akinek használ. Nekem csak más szennyeződésektől óvó filmréteg képzését végezte.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 3.

veresx

2018. március 27.

Évek óta oszlopos tagja a bőrápolási termékeimnek, amiből nincsen sok egyébként, azok is inkább koreai gyártmányok. Alapvetően elég rossz arcbőröm van, főleg az aknékkal szoktam küszködni és az utánuk hónapokig megmaradó hegekkel.. Millió terméket kipróbáltam már, többek között ezeknek a hegeknek a kezelésére is de ezidáig semmi nem hozott olyan eredményeket, mint ez a krém. Egyenletesebb bőrkép, halványuló foltok, és azt mondanám, hogy hidratálóként sem utolsó! Csodakrém. 10/20 !!

veresx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

cincur

2018. március 13.

Én nyakamon lévő heg eltüntetése miatt kezdtem el használni, vagy legalábbis hogy gyorsítsa a gyógyulást. Hát erre nem vált be, viszont hidratálta a bőrt, nem húzódott bőröm ha használtam, ami miatt megérdemel pár csillagot. Volt, mikor elfelejtettem este bekenni, hát reggel nagyon fájt már a bőr, úgyhogy ezért tényleg hálás vagyok neki, de a hegem még mindig látszik, így arra nem igazán jó. Viszont hónapokig elég volt, mivel tényleg nagyon kevés is elég belőle, így szerintem az ára teljesen rendben van :)

cincur
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

alidak

2018. február 24.

Talán az elvárásaim voltak túl nagyok ettôl a krémtôl, de sokat nem segített, annak ellenére, hogy nincsenek rossz összetevôi, illetve a leírás alapján mintha pont nekem találták volna ki. Azt észrevettem, hogy amiután majdnem egy hétig nem használtam, kicsit gyorsabban gyógyult a bôröm (elég gyakran piros, van általában néhány pattim, általában piszkálom is, ill. ott vannak a kémiai peelingjeim is), de semmi különös, most szôlômagolajat is használok, de ugyanúgy segít a gyógyulásban. Egyelôre három csillagot érzek...több hidratálásra is vártam. Lehet ki fogok próbálni más cica krémeket is.

alidak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Demonshadow

2018. február 1.

Nem igazán értettem először, hogy mire is jó ez a cucc, pláne azért, mert a tubuson lévő utasítás szerint az egész arcra(?!) kell felvinni. Alkalomszerűen használom a sebekre, de én semmi változást nem veszek észre, ha éppen kenek rájuk valamit, avagy simán hagyom őket begyógyulni. A pattanásokat kifejezetten csípi, valamint szárít mint az atom. Amolyan placebo hatásként jó, de szerintem erre a Neogranormon ezerszer jobb, gazdaságosabb és olcsóbb is.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

ReiraShiver

2018. január 1.

Annyira örülök, hogy megvettem, Hihetetlenül hasznos! :) Azt teszi, amit kell, segít és gyorsan gyógyít. :)

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

lilapereszke

2017. december 8.

Nekem hozta, amit ígért. Rendbe teszi a náthás orr körüli megviselt bőrt, vagy a cserepes ajkakat. Évek óta használom. Nagy felületre viszont nem alkalmaznám.

lilapereszke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.