KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

AmberGrace

2017. január 19.

Tényleg jó krém a hegekre, de mi úgy hívjuk ezt, hogy burzsuj neogranormon. A hatása ugyan az, csak ez egy kicsit kellemesebb a bőrön és nem kicsit drágább. Arcra ez mindenképpen jobb, mert nem zsíros, és könnyen beszívódik, de ha a térdedet horzsoltad le, akkor nem indokolt.

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

hdori23

2017. január 7.

Barátom anyukája gyakran kölcsönadta hogy az elkapart heges pattanásaimat ezzel kezeljem. Nagyon szeretem tökéletes a hatása. Be is szereztem már magamnak is.

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Joaninha

2016. december 6.

Szintén hatost adnék neki, ha lehetne, mint a Cicaplast krém társának. Ennek a krémnek az állaga még zsírosabb és balzsamosabb. Ezt a krémet csak helyi kezelésre szoktam használni, sebekre, pattanások utána hegekre, gyulladt/irritált bőrre és nagyon hamar meggyógyít minden bőrirritációt. Legutóbb a fülem gyulladt be egy fülbevalótól, egy éjszaka alatt rendbe rakta. Segíti az elhalt, irritált bőr lehámlását és az új bőr képződését. Számomra ő egy csodaszer.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

blankasara

2016. december 3.

Július 5: Csodaszer. Néhány napja egy kedves ismerős kevésbé kedves megtermett weimari vizslája a karmával végigszántotta a bal combomat, körülbelül 40 centi hosszú karcolást hagyva maga után. A János kórháztól kezdve a Semmelweisig mindenhol jártam vele, míg végül egy bőrgyógyász javasolta a krémet. Pár nap használat után is sokkal halványabb és gyorsan regenerálódik, pedig rettenetesen féltem attól, hogy örökre rajta marad a hófehér, különösen érzékeny bőrömön. Halványításra csak ajánlani tudom!

Augusztus 17: A júliusi különösen érzékeny hófehér bőröm ugyanolyan hófehér és érzékeny, így csúnyán le is égett a vállam 2 óra napozás után és persze hámlik is, így arra is kipróbáltam és sokkal "szebben" hámlik, mint nélküle.

Augusztus 19: A körömágyam körül gyakran ápolom célzottan a bőröm, erre is működik.

December 3: Másfél hete sajtvágóval sikerült lenyisszantanom a mutató ujjamból körülbelül 2 millimétert, nem volt valami kellemes. 5 nap ragtapasz után elkezdtem kenni Cicaplasttal és mára szinte teljesen helyrejött, egyetlen gond, hogy érzéketlen kicsit, de ez a csodakrém talán még ezt is helyrehozza! :D

IMÁDOM!

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

IMÁDOM!

szybylla

2016. november 19.

Ez valami csodaszer. A szám iszonyat kényes, nyilván a labellok nem segítenek rajta, de esténként mikor leradírozom és után alvás előtt bekenem ezzel reggelre pihepuha lesz a szám, és hetekig így marad. Nálam semmi más sem használt még ennyire. Megéri az árát is, mivel nagyon sok ideig jó, és kevés kell belőle. Az arcomon is szoktam használni, ha betegség után leesik az orrom:D nagyon szépen felgyorsítja a hámlási folyamatot.

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

agi95

2016. november 8.

Én hegekre szoktam használni, és nagyon szépen, gyorsan begyógyítja őket. Ha szétgyilkolok egy pattanást, a heget ezzel kenegetem és 3-4 nap múlva le is esik, alatta ott az új, szép bőr. Többen írták hogy mittesszereket okoz, ez lehetséges, bár nekem amúgyis annyi van sajnos, hogy nem tűnt fel. Egyszer majd a Baume-t is kipróbálom, de sebekre nekem ez nagyon bevált.

agi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Virvatuli

2016. október 9.

Ez a krém mindent tud. Általában hegekre, begyulladt szőrtüszőkre, kisebb sérülésekre használom, de néha teljes arcra is, amikor pl. szeles, hideg időben meg kell valamivel nyugtatni a bőrömet. Utazáskor viszont a megmentőm. Mivel a repülőre nem tudom felvinni az ezerféle kencémet, a Cicával váltottam már ki kézkrémet, lábkrémet, ajakápolót, sőt még hajvégápolót is (elég szilikon van benne hozzá). Körömágyra még nem próbáltam, de miért pont erre ne lenne jó, mindjárt le is tesztelem :)

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

csill87

2016. szeptember 17.

Az Avene, a Bioderma meg a La Roche közül ez a legjobb. Nincs kellemetlen illata, nem ragad. Kentem kis sebekre, hegekre, gyorsította a gyógyulást, de ami miatt nekem leesett az állam az az volt, mikor felkentem a lábszáramra. Mivel nagyon érzékeny a bőröm szoktak lenni pici piros pöttyök rajta, szőrtüszők, stb, de ez egy negyed óra alatt annyira eltüntette a pöttyöket, hogy olyan volt a lábam, mintha photoshopolva lenne, konkrétan nem hittem a szememnek. A másik kettővel nem értem el ilyen hatást. Sőt, igazából ezen kívül szinte semmi mással. Nyilván nem ezért vettem, de a pici pattanáshegekre annyira kevés kell, hogy egyébként csak megromlanának ezek. Most Biodermám van, de ha elfogy, ezt fogom újravenni ez biztos!

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

marryjane

2016. szeptember 13.

Annyira, de annyira zsíros, hogy nem bírja a bőröm.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Annyira, de annyira zsíros, hogy nem bírja a bőröm.

AligatorBaby

2016. szeptember 4.

Nekem valahogy az új cicaplast Baume b5 jobban bevált, könnyebben kenhető és hamarabb beszívódik, azt nem mondom, hogy ez a cicaplast nem jó, mert ez is teszi a dolgát, de a pirosságra és gyulladásra a Baume B5 sokkal jobban bevált (pláne életmentő mikor a tükör előtt rámjön a "nah most elintézem az összes miteszert"). Ez a régebbi cica nekem a pattanás utáni foltokra és más régebbi hegekre volt jó, mert szerintem ez inkább ilyen hámlasztós, de pirosságra és gyulladásra nem volt olyan csodaszer, és kicsit a pórusokat is hajlamos eltömíteni, ha teljes arcra keni az ember.

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.