KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lilapereszke

2017. december 8.

Nekem hozta, amit ígért. Rendbe teszi a náthás orr körüli megviselt bőrt, vagy a cserepes ajkakat. Évek óta használom. Nagy felületre viszont nem alkalmaznám.

lilapereszke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Lili28

2017. december 5.

Kozmetikai kezelések után használom. Kicsit ragacsos érzetet hagy, de teszi a dolgát.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

redi96

2017. november 15.

Nekem sajnos nem sokat segített. En a pattanas utani foltjaim illetve a hegek eltuntetese miatt vettem, de folosleges volt. Majd kiprobaltam a Sudocremet, ami sokkal olcsobb, es naprol napra lehet latni a valtozast a boromon.

redi96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Anyezz

2017. november 9.

Hegesedés elősegítésére használtam, szuper krém.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Hegesedés elősegítésére használtam, szuper krém.

Sz. Csilla

2017. november 5.

Használ valaki panthenolt más formában? Úgy látom az összetevői alapján, hogy glycerin és sok sok féle szilikon van ebben a phantenol mellett. Ha valaki nem szeretne ennyi szilikont az arcára kenni, akkor sim panthenollal nem érheti el ugyanezt a hatást?

Amúgy szeretem nagyon, nekem a patikon is segít, így az 5 csillag megy. :)

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Amúgy szeretem nagyon, nekem a patikon is segít, így az 5 csillag megy. :)

FrostJaina

2017. október 28.

2. tubussal vettem meg. Ár érték arányban jó, alapozó alá használom, különösebbet nem vettem észre, kissé ragad, estére nem tenném fel.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Mona01

2017. október 19.

Csúcsszuper! Éjszakai krém alá használtam,egész napra hibátlan, EGYENLETES, hidratált, puha arcbőrt eredményezett. Ezt a hatást eddig egyedül az argánolajjal kapcsolatban tapasztaltam. Kár, hogy csak ilyen kicsi kiszerelésben kapható, bár kevés is elég belőle. A kiszerelése is tetszik, nagyon praktikus.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Stella1104

2017. szeptember 26.

Nagyon hatékony hámképző krém.Néha megégetem magam a konyhában, tökéletesen működik már az első használat után. A felhólyagosodott bőr 3 nap után úgy néz ki mint egy normál égés után 1, 5 héttel.
Az egész család ezt használja anyajegy eltávolítást követően, horzsolások, égések után.

Stella1104
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

VAniko

2017. szeptember 22.

Sajnos kétszer is volt mostanság szerencsém a Cicaplast-hoz, először egy esés következtében keletkezett térdsérülés, majd egy rosszul sikerült kozmetikai nagykezelés után. A térdsérülésnél sajnos csodákat nem tett, ugyanúgy megmaradt a seb nyoma, de sokat puhított a heg állapotán. Arcra viszont remekül funkcionált, az egybefüggő gyulladt területet szinte megmaradt foltok nélkül gyógyította, ezért jár neki mind az 5 csillag.

VAniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Manitabarbara

2017. augusztus 31.

Műtét után maradt három nagyobb heg a könyökömön és azokra kezdtem el használni. Rajtam sokat segített.Igaz, nem tüntette el teljesen a hegeimet,mert közben muszáj volt gyógytornára járnom és mozgatnom,de elhalványította. Ha nem használom, biztos sokkal csúnyább lenne most a könyököm.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Antioxidánsok: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

A madecassoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont triterpene. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és sebgyógyító hatása is van. C-vitaminnal kombinálva már 0,1%-os koncentrációban is előnyös a nap által károsított bőrre.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.