KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   7300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2018. április 2.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, csillogás, kényelem. A Juicy Shaker meglepő kétfázisú formulája olyan mint egy koktél - használat előtt össze kell rázni. A szájápoló olaj és az erős pigmentek kombinációja élénk színt és tükörsima ragyogást nyújt.

13 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Lancôme Juicy Shaker

3000 Ft - Lancôme Juicy Shaker, Vanilla Pop
Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Budapest, Allee és Corvin Plazak közelében , fizetés: Banki előre utalást követően kibélelve ajánlott levélként (postán maradó), vagy személyes átvételkor készpénzben

Csillampor26

2018. december 9.

Nekem a Berry tale és az Apri-cute árnyalatok vannak meg, mindketten erősen fogyóban. Én enyhe színt és némi fényt vártam tőlük kényelemmel és ragacsosság nélkül. Ezt az elvárást hibátlanul teljesítik. Az olajos érzet hamar elmúlik, utána csak a szín marad. Nem állítom, hogy nincs ápoló hatása, de a cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni. Tartósnak semmiképp nem nevezném, de előnyére legyen mondva, hogy akármikor újra lehet kenni egyszerűen, tükör nélkül is. Csodát senki ne várjon tőle, de amire hivatott azt teljesíti. Ha valamelyik elfogyna, valószínűleg beszerzek egy utánpótlást.

Csillampor26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Onewitch

2018. július 19.

Wonder Melon árnyalatot használom. A színe nem annyira tetszik, viszont szuper az állaga és istenien táplálja a számat. Télen a legjobb megoldás cserepes ajkak ellen szerintem, bátran ajánlom. Csomagolása is praktikus, innovatív.Viszont ha valaki tartós szájfényt, rúzst keres az ne ezt válassza.

Onewitch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Guppi

2018. június 28.

Wonder Melon ès Apri Cute (a Freedom of Peach-et szerettem volna, de azt nem talátam sehol...)
Az illatával egyiknek sem vagyok kibèkülve. A Wondet Melon kicsit mű dinnye, az Apri Cute pedig konkrètan a barackpálinkára emlèkeztet. A kis tubus viszont nagyon cuki, jó kèzbe venni, az applikátor is tetszetős, használható. Kár, hogy őcukisága nekem szárít, miután beszívódott az olaj. Viszont a szín legalább tartós. Mèg barátkozunk.

Update: sikerült beszereznem a vágyott Freedom of peach árnyalatot. Mèg mindig szárít, ennek ellenère imádom. Ennek nem èrzem az illatát, mintha nem is lenne (jó, biztos van). A színe zseniális, mindenhez megy ès mèg jól is áll. A szárítás miatt csak 1 csillaggal pontozom fel.

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

kna

2018. május 28.

Szépen pigmentált szájfény. Az olajos fázis miatt nagyon jól hidratálja az ajkakat, viszont hamar beszívódik, kb. 10-15 perc után.

kna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

CRD

2018. április 30.

Ajakápoló ám szuper, szájfénynek, rúzsnak gyengécske. Én eredetileg télire vettem az olajos alap miatt, de az egyik kedvenc napozótársam (is) lett. Nekem extra száraz ajkaim vannak-La Mer nélkül sehova nem megyek-és ez nagyon jó ápoló-némi színnel. Egy-két óra alatt beszívódik. Ajakápolónak szeretem és ajánlom, szájfénynek, rúzsnak nem tudom szívből ajánlani, egyáltalán nem tartós.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 30.

Minocska

2018. április 28.

Jó ideje szemeztem már a termékkel, amikor sikerült megvennem az elsőt itt, Krémmánián. Mivel a formula volt a legfontosabb, ezért nem számított, hogy az eladásra kínált szín, a Lemon explosion gyönyörű halvány rózsaszín színe feltehetően nem fog látszani az erősen pigmentált számon. Hát, sokat tényleg nem adott, ami a színt illeti, viszont remek tesztalanynak bizonyult, mielőtt beruháztam a hőn áhított színekre.
Szóval a formula: nem, nem ragad, és nem, nekem egyáltalán nem is folyik. Éppen azt a korszakomat élem, hogy a rúzsok helyett inkább a szájfényeket és a tinted balmokat részesítem előnyben, úgyhogy az elmúlt egy évben lassan kipróbáltam mindent, ami a kategóriákban megtalálható,de hozzájuk hasonlót még nem találtam. A pigmentaltsaguk semmivel sem marad el, sőt, néha még túl is szárnyalja szilárd (Dior - addict lip glow, YSL - tint-in-balm, Clinique - chubby stick) vagy éppen a folyékony (Chanel - Coco gloss, Estée Lauder - Pure colour envy sculpting lacquer) konkurenciát, ez leginkább a választott árnyalattól függ. Nekem a Apri-cute és a Cherry symphony színek vannak meg, melyek közül ez utóbbi veri az összes fentebb felsorolt márka felsotolt termékét, már az én meglátásom szerint, legalábbis szín terén.
A tartósságukról nem igazán érdemes beszélni, pont olyan mint az összes többié: inni lehet, enni már nehezen, azután újra kell alkotni a művet. 😊 Viszont kifejezetten imádom, hogy folyékony társaikkal szemben egyáltalán nem ragadnak, mégis nagyon szép fényt hagynak az ajkakon.
Illatos, igen, ez sajnos tény. Ezért érdemes előtte hosszabban kísérletezni a termékkel, mielőtt az ember többet vesz belőle a kelleténél.
Ja, és szerintem a felsorolt termékekkel ellentétben kifejezetten jól árázott termékek.
Szóval imádom őket, és kész. Télen, nyáron, ősszel, tavasszal.

Minocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Szóval imádom őket, és kész. Télen, nyáron, ősszel, tavasszal.

lumpursky

2018. április 17.

Nekem nagyon száraz a szám főleg télen, így erre az időszakra ez nagyon szuper megoldás lett!

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

marcsi12

2018. március 17.

Nekem Boom Meringue árnyalat van meg, Nagyon szerettem volna, ha nagyon szeretem, de sajnos nem lett szerelem. Nekem nagyon hamar kopik. frissen felkenve amúgy nagyon szép. A tubusa cuki, az applikátor elég jó, bár szerintem nem túl higiénikus. Nem rossz, nem rossz, de nem az igazi.

marcsi12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

ludri97

2018. január 2.

A kis matt társával együtt vettem meg, de anyukámnak elajándékoztam a sima juicyt mert ő is szerette volna. De előtte kipróbáltam természetesen. Nagyon jó az állaga és szépen is csillog, de inkább megspórolok egy Dior Lip Glowra.

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

horgi

2017. november 3.

Szeretem ezt a kis shakert. Két szín van meg, a kedvencem a Mangoes Wild. Nem tart sokáig,de gyakorlatilag 2 mp és újra kenem, nekem ez nem vesz el az értékéből. És olyan szerencsém volt hogy 40%-os akcióval vettem.

horgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!