KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: aukszflora, az összetevőket feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2016. május 3.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Szín, csillogás, kényelem. A Juicy Shaker meglepő kétfázisú formulája olyan mint egy koktél - használat előtt össze kell rázni. A szájápoló olaj és az erős pigmentek kombinációja élénk színt és tükörsima ragyogást nyújt.

13 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Lancôme Juicy Shaker

sorsi83

2017. augusztus 5.

Szerintem ez elsősorban ajakápoló, én annak is vettem. Meli melon árnyalatban vettem. Zavaróan erős, mű sárgadinnye illata van. Felkenés után enyhe fényt és csak minimális, áttetsző színt ad. Rövid időn belül beszívódik. Nekem nem is lenne eddig gondom ezzel. De hidratálás helyett cserepesre szárítja az ajkaimat. Egy vagyonért kukába való. Hatalmas csalódás.

sorsi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

kukkancs

2017. május 19.

Két világos árnyalatban van meg. A Boom Meringue árnyalatot itt vettem a másikat, Freedom of Peach árnyalatot a Gllamour napok alkalmával vásároltam meg. Nekem tetszik az olajos érzete a számon, bár a nyáron biztosan nem fogom használni. Tartósabb mint egy sima szájfény. A kis lányom nagyon szereti magára "ütögetni" :) Szeretem a Lancome termékeket, de ez a termék ennyi pénzért lehetett volna jobban pigmentált! Sajnos a marketingjének és a különleges kinézetének maximálisan sikerült bedölnöm. :( Csak ezért adok neki négyest mert a kislányom szereti :)

kukkancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Ardienn

2017. május 17.

Ha-ha. Beugrottam a designos külsőnek, a pihepuha szivacsos aplikátornak, a gyönyörű színnek. Az ára megdöbbentően magas, de Lancome rajongó vagyok, tehát legyen. Ennél a márkánál elvárás lenne, hogy ne 2 órát bírjon a számon-; nem ettem-ittam és még meg se szólaltam. Hová tűnt fényessége-; valószínűleg a név kötelez és a "Walk the Lime" szín simán elmászkált. Úgy visszavinném, ha visszavennék. A színe nem is olyan szájon, mint az üvegben! De mondok jobbat-, 800 ftos Lip tint szebb és tartósabb-; ilyet még véletlenül se vegyetek!

Ardienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 17.

ErdelyiDiana

2017. április 19.

Akciósan szereztem be így nem vagyok annyira elkeseredve. Szeretem a Lancôme termékeket általában elégedett is vagyok velük, DE ez picit csalódás. Oké, hogy az ápolás az első és tény hogy szépen ápolja az ajkakat, na de egy icicpicivel több színt belevihettek volna... nekem. Az üvegen keresztül látszatra nagyon csábítóak a színek de csalókák, érdemesebb sötétebb árnyalatot választani ha azt szeretné az ember, hogy valami maradjon belőle. Két árnyalatott vettem az egyik még csak csak ...így ár érték arányban nem vagyok szuper elégedett, ebben az árkategóriában szerintem jobb színezett (még ha nem is intenzíven) ajakápoló létezik. Az én számon pár óránál tovább nem is tart, értelemszerűen beszívódik. A kiszerelése nagyon cuki öröm kézbe venni és szépen csillog a számon :) csak, hogy pozitívan zárjam. Mivel megvettem és használom és szeretem a dolgok napos oldalát nézni összességében azért a 4* jár :) de határesett a 3-al :)))

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

ABarbara

2017. április 13.

Én a wonder melon árnyalatot használom, nekem ha tavasz, akkor juicy shaker már második éve :)
Cuki, csajos, élvezetes használni, kellemes viselet az ajkakon, szép a fénye és ápol is, így lelkesen rakon fel az ajkaimra újra meg újra.
A színt fel lehet építeni, a több réteg sem lesz túl sok, csak az intenzitás fokozódik.
Egy csillagot levonok, mert az ajkak belső felén hajlamos jobban megragadni a szín, ami nem túl esztétikus, erre figyelni kell.

ABarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

frankeszti

2017. április 7.

Tavaly nyáron vettem az apri-cute árnyalatot, és még mindig van belőle pedig rendszeresen használom. A legtöbb rúzstól kicserepesedik az ajkam, de ez végre bevált és ahhoz képest milyen jól beszívódik a színe egész tartós. Viszont lehetne olcsóbb, emiatt csak 4 csillagot kap.

frankeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Rendoca

2017. március 15.

Nagyon szeretem a Lancome termékeit, de ez nagy csalódás volt.
A Berry Tale árnyalatot választottam, ami egy rózsaszínes-barackos szín... nagyon tetszik, de pillanatok alatt eltűnik az ajkaimról... nyilván azt meg nem engedhetem meg magamnak hogy 5 percenként újra applikáljam... így éjszakai ajakápolónak használom.
Szépen hidratál, kellemes az illata, mesés a csomagolása... de nevetségesen túlárazott.

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Nagyon szeretem a Lancome termékeit, de ez nagy csalódás volt.

tkalecza

2017. március 10.

Beleszerettem, amikor megláttam a húgomnál. Nagyon tetszett az üvegcse, és az applikátor is és az, hogy olyan csillogó, mint egy szájfény, de mégsem olyan testes. Neki egy egészen világos árnyalat volt meg, valószínűleg ez lett a vesztem. Be is szereztem egyet a 166-os árnyalatból. Gondoltam milyen jó lesz, csak bedobom a táskába és egész nap ápolt és gyönyörű, de nem hivalkodó ajkaim lesznek. Sajnos csalódtam a napi használat során, igazából egyetlen nap használtam. Rendszeresen túlfolyt a számon, ráadásul nem csak kifelé, hanem befelé is, amitől folyamatosan a furcsa ízét érzetem és ingerem volt nyalogatni (pedig nincs is jó íze). A fényesség hamar elillan ahogy beszívódik és csak a szín egy része marad, ezzel nem is lenne baj alapvetően, viszont így a smink összhatása is változik. Ráadásul miután az olajok beszívódtak, az esetleges szárazabb részeket nagyon kiemeli az ajkaimon, olyan igazi cserepes hatása lesz. Nekem ez a termék nagy csalódás volt :(

tkalecza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

FrankB

2017. január 26.

IMÁDOM!!! Ápol, nagyon finom az illata, szép színekben kapható és nagyon tartós, amire nem is számítottam.

FrankB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

leonino

2017. január 8.

A negatív vélemények ellenére megvettem, mert bíztam a márkában. Jól tettem :) Ebben a hideg időben különösen imádom, mert nagyon hamar kiszárad a szám, de ha használom, az olajnak köszönhetően azonnal segít rajta. Nagyon tápláló, és szép, csillogó színe van, de nem ragad annyira mint egy szájfény. 4 csillagot csak azért adok neki, mert az ára ellenére csak télen fogom használni, biztos, hogy nyáron majd nem tudom elviselni ezt az olajos érzést a számon.

leonino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!