KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Laneige

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3 g és 20 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. január 12.

Kiszerelés:   3 g és 20 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Éjszakai hidratáló maszk ajkakra

• segít feloldani az elhalt hámsejteket
  • fiatalabb és teltebb hatású ajkakat eredményez
  • feszesít, hidratál
  • finom ízzel kényeztet

4 ízben kapható: Berry, Grapefruit, Apple, Vanilla

A világ legjobb ajakápolója?

Diisostearyl Malate ti I eo Hydrogenated Polyisobutene eo 1 2Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin) eoPolybutene Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Synthetic Wax eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Sucrose Tetrastearate Triacetate Butylene/ Ethylene/ Styrene Copolymer Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer Astrocaryum Murumuru Seed Butter Dimethicone eo I szil 1 0Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Dehydroacetic Acid ta Methicone eo I szil Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Polyhydroxystearic Acid eu Water / Aqua Potassium Alginate Glycerin h 0 0Propanediol h Alcohol al Chenopodium Quinoa Seed Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Lycium Chinense Fruit Extract a Sapindus Mukurossi Fruit Extract ti Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Rubus Chamaemorus Seed Extract Magnesium Sulfate Calcium Chloride Sodium Hyaluronate h 0 0Beta-Glucan a I gy Manganese Sulfate Zinc Sulfate Ascorbyl Glucoside a I v Parfum / Fragrance i Red 6 / CI 15850 sz Red 6 / CI 15850 sz CI 45410 szRed 22 Lake / CI 45380 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz CI 45410 szRed 33 Lake / CI 17200 sz CI 12085 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Yellow 6 Lake / CI 15985 sz Yellow 10 Lake / CI 47005 sz CI 42090 sz Titanium Dioxide f 0 0CI 77499 sz CI 77491 sz Mica

Barbara95

2018. május 17.

Nekem nem vált be. Felkenve sikamlós érzés volt, többszöri felkenés után sem éreztem változást, ugyanúgy száradt. Sajnos az is meglehet, hogy hamisítvány. Wishről sokkal olcsóbban, hatékonyabb ajakápolót rendeltem.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

pszabina

2018. május 15.

A legjobb ajakápoló, amit eddig kipróbáltam! Egy használat után is hatalmas volt a különbség. Remekül hidratál, isteni az illata (apple lime), teljesen eltünteti a száraz, elhalt bőrdarabkákat. Egyértelműen megéri az árát, határozottan újrarendelős termék.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

adra

2018. április 24.

Én már annyi túl-hypeolt ratyisággal befürödtem, hogy nem sok kedvem van megrendelni általában, de ezzel mégis kivételt tettem, mert pont úgy vagyok, mint wishes a cikkben. Egyszerűen az elhalt bőrdarabkák semmivel soha nem akarnak lejönni, aztán jön a véresre harapdálás és sebesedés --> majd kiszáradás ördögi kör. Megrendeltem jolse.com-ról, hamar megjött és isteni illata van. Csodás , csodás, parfümben is el tudnám viselni :D (Berry íz) . Első pár alkalommal csak vékonyan vittem fel, de a dobozon is az áll, hogy vastagon vigyük, és úgy van igazán hatása. Ha vastagon felkenem akkor másnap reggelre az elhalt hámsejtek gyönyörűen leválnak és egy vizes törcsivel a számat átdörzsölve atom puha és kisimult lesz az ajkam :3 Imádom imádom, végre valami ami megéri a hype-ot és az árát :D

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Kaboo

2018. április 16.

Nem érdemes semmi más ajak ápolót megvenni! Csak EZT! 😃 de tényleg Carmex labello burt’s az összes gyógyszertári és összes drogerias csoda elbujhat.
Szóval, műanyag tegely cuki rózsaszín. Éjjelre vastagabban, reggelre az az érzés mintha kicserélték volna a szám. Én használom ajak ápoló helyett is. Ahogy felkenem egyből beszivodik és eltünteti a szárazságot.
Értem, hogy sokan dragalljak de hányszor végzi kukában az 1000 forintos félig használt szolozsir a kukában mert megromlott és soha semmire nem volt jó. Na de a lényeg hogy nekem tényleg működik mintam volt azóta megvan a rendes méret. Kizárólag matt ruzsokat használok mindig rendbe teszi a szám és állandó használattal javult az állapot így már nem használom mindennap.

Kaboo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

kariw3

2018. március 22.

Sajnos egész évben küzdök a száraz ajkakkal, és télen még szörnyűbb, állandóan szedegettem le a száraz darabokat, Carmexet használtam, de nem sokat segített. Nemrég találtam rá erre a maszkra, ebayről nagyon gyorsan ideért, még csak pár napja használom, de hihetetlen a változás! Sehol egy száraz folt, teljesen hidratált a szám, ég és föld a különbség :) a 20 grammos kiszerelés nagyon sokáig elég lesz, csak ajánlani tudom mindenkinek!

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

hencico

2018. március 7.

A vaníliás nagy kiszerelést rendeltem meg, kb másfél hét alatt már itt is volt nálam. Nagyon praktikus a kis applikátor hozzá. Szépen leszedi az elhalt hámsejteket a számról és valami elképesztően puha lesz. Egyszerűen imádom! 😊

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Chrissy

2018. február 18.

Sokszor találkoztam már vele Koreai rendelős oldalakon, meg az ebay-en is és már szemezgettem vele. A vásárláshoz végül persze Wishes cikke vezetett, meg a hype. Vannak testrészeim, amiket kifejezetten szeretek ápolni, az egyik ilyen pont a szám, úgyhogy nem hagyhattam ki ezt a terméket. Nagyon vártam, hogy megérkezzen és mikor kibontottam az első élményem csalódás volt, a cuki korallrózsaszín tégely kézbe véve gagyinak tűnt, a tartalma meg kevésnek (3g) és az illata sem volt gyümölcsös édenkert illat, amire számítottam. Finom illata van, gyümölcsös, de nagyon halovány és felkenve én nem is érzem. A tégelyben a színe olyan barackos rózsaszín. Az állaga fura, kicsit nyúlós-csúszós, de mégis van töménysége, mert nagyon-nagyon kevés (meglepően kevés) kell belőle. Ez már kellemes meglepetés volt, mert így talán mégsem olyan kicsi a 3g. Egyébként kicsit meg is ijedtem a nagy csalódások miatt, hogy esetleg gagyit sikerült beszereznem, de lecsekkoltam, az eladó nem kínai és az értékelései is rendben vannak, illetve a csomag Koreából érkezett, úgyhogy elvileg rendben vagyunk.
Felkenve sikamlós, géles érzés, kicsit ragad is. Én vastagnak érzem az ajkaimon a réteget, amit hagy, pedig tényleg keveset kenek mindig. Persze ez egy maszk és nyilván olyan érzés is. Van egy enyhe fénye, nappalra is simán oké. gyakorlatilag azonnal szép lesz tőle a szám, egészséges színű, hidratált. Lassan feltöltődnek a kis barázdák, amik a dehidratáltságtól mélyednek. A száraz bőr hidratált lesz, ezáltal ad egy kis tuningot az ajkaknak. Íztelen. Ez jó, ha jó íze lenne valószínűleg leenném, ha meg rossz íze lenne, akkor kidobnám, utálom a rossz szájízt okozó ajakápolókat. Lassan kopik le, ez is előny, tovább tart a védő-ápoló hatása.
Miután ajakápoló mániákus vagyok folyamatosan kenem a szám valamivel, széles a repertoár, kábé minden kabátom és táskám zsebében lapul egy-egy ajakápoló (ha nem kettő...), úgyhogy elég rég nem volt már komoly szájkiszáradásom, ezért az SOS ajakmentő hatását nem tudtam tesztelni.
Szóval összességében jó, de nem annyira jó, hogy megrendelném nagyban.
Nemrég felfedeztem egy csoda balzsamot, Balea körömvirág krém néven fut, de nem krém, hanem egy vazelin, ami fel van turbózva mindenfélével, van benne többféle olaj, lanolin, növényi hatóanyagok. 250ml, nincs egy ezres. Na kérem szépen, az ugyanezt tudja. Mínusz gyümölcs illat meg hype, de a hatása és az érzete az ajkakon ugyanez. Kis tégelybe érdemes kivenni belőle és potty bele a táskába és/vagy a kabátzsebbe. Meg egy kesztyűtartóba. Mindenre jó kérem szépen. Az ajak maszk&ápoló csak egy funkciója, de a berepedezett sarkak és könyökök megmentője, kiváló hajvégápoló, éjszakai szempilla kondicionáló, de kenheted az orrfújástól és/vagy széltől kipirosodott orrodra, az ekcémádra, de még a pelenkakiütéses babapopsi is hálás érte. Próbáld ki! :)

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Szóval összességében jó, de nem annyira jó, hogy megrendelném nagyban.

nikimanó

2018. február 13.

Koreából rendeltem az itteni vélemények miatt, meg is jött, óriási kiszerelés. Azt nem is tudtam, h cuki kutyás a doboza, és édes a kis applikátor is. (Kár, hogy a koreaiak pont enni szeretik a kutyát :( ) A termék nagyon jó, nem túl erős ízű de kellemes berry, síkos de nem túlzottan és szépen ápol. Jó érzés és nagyon sokáig elég lesz.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

natulcien

2018. január 3.

A grapefruit ízesítést választottam, de szerintem az összes szuper lehet. Nagyon jó döntés volt ez ajakápoló termék. Nagyon sok éve kínlódtam a megfelelő ajakápoló megtalálásával. A drogériában kaphatók mind szárítottak egy idő után. Horror árú csoda termékek sem váltották be az ígéreteiket. Ez az első ajakápoló, amivel maradéktalanul elégedett vagyok. Olyannyira, hogyha este vékonyan bekenem vele a számat másnap estig semmi gondom nincs rá. A régi ajakápolóimat napközben is használni kellett többször. Ennél nincs szükség újrakenésre. Egy csoda. Nagyon ragacsos, és nagyon kevés elég belőle. Nem egy csókbarát anyag. Ezt tényleg lefekvés előtt érdemes használni. 7 hónapja van meg és alig fogyott belőle. Hatalmas a kiszerelés, így ár-érték arányban szerintem nagyon megéri. Van hozzá egy higiénikusan csomagolt spatula is, hogy ne kelljen kézzel nyúlkálni a tégelybe. Én minden este használat után elmosom, és visszateszem a csomagolásába. Ha valaha elfogy biztosan újra fogom vásárolni, max.más ízesítésben. Amúgy én nem érzem,hogy bármilyen íze lenne, inkább az illata tűnik ízesítettnek. Egyszóval megtaláltam az igazi ajakápolót.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

seppunkata

2018. január 2.

2 db utazós mintát rendeltem belőle, mivel nagyban elég húzós az ára.
Karácsonyra lebetegedtem, tiszta hámlás lett a bőröm az orrom körül, és mindig ezzel kentem be éjszakára, és sokat segített. A szám is reggelre mindig puha és hidratált tőle, de sokáig sajnos nem tart. Aznap délutánra/estére ugyan olyan repedezett és száraz, szóval csak 4 csillagot adok.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

2 db utazós mintát rendeltem belőle, mivel nagyban elég húzós az ára.

Antioxidánsok: Lycium Chinense Fruit Extract, Beta-Glucan, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Synthetic Wax, Dimethicone, Methicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Polyglyceryl-2 Triisostearate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Diisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate, Sapindus Mukurossi Fruit Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, CI 45410, Red 22 Lake / CI 45380, Red 22 Lake / CI 45380, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 12085, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 42090, CI 77499, CI 77491
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.