KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. április 16.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kacuprof

2018. január 21.

Latom, a tobbseg odakat zeng rola. Nem is ismetlem meg oket, valoban nagyon jo kis spiral. Egyetlen negativum, hogy akar egy csepp eso is esik, mar le is folyik. Bar nem is igerik, hogy vizallo, de hat mit akarok 1000 Ft-ert? 😁

Kacuprof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

dizzie

2018. január 21.

Életem első szempillaspirálja volt anno és akkor még nem is sejtettem hogy egyben a legjobb is.
Sok másikkal próbálkoztam azóta, hasonló keféjűekkel, drágább termékekkel, de a kívánt hatást - mióta van viszonyítási alapom - ő éri el igazán.

dizzie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Kakaobaba

Korcsoport: < 18
2018. január 19.

Első sorban az ára miatt vettem meg, de nagyon megszerettem. Kb ötödik hónapja használom, szinte minden nap, és most először érzem azt hogy kicsit pereg. Én az alsó szempilláimat nem szoktam festeni, arról nem tudok véleményt mondani.

Kakaobaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 19.

Daniella11

2018. január 19.

Szerintem túl van ez a spirál pontozva. Nem nagyon rossz, de nem is rendkívüli. Szép pillákat csinál, ha sikerül vele jól kifesteni a szememet, de ha épp nem, akkor nehéz a pillákat szétfésülni, mert csomósak lesznek. Az alsó sor pilláról a nap folyamán pereg a festék, törölgetni kell alatta a bőrt. Ezen felül kicsit könnyezik is a szemem tőle. Szóval elmegy, de van hibája bőven.

Daniella11
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Hibiszkusz

2018. január 18.

Ki kellett próbálni, ennyi ember nem tévedhet.😀 Kerültem a szilikon keféket, meg hajlított is.... De! Láss csodát, működik! Megszerettem. Könnyű vele dolgozni, még a reggeli rohanásban is. Egy rétegben szép természetes, szétválasztott pillákat csinál. Pont annyi festéket visz fel amennyi kell. Bekerült a kedvecek közé.

Hibiszkusz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

zzdorina98

2018. január 14.

Imadom!!!! Az itteni velemenyek alapjan vettem meg, es nem csalodtam. ! A muszempilla nagyon tonkretette a szempillaim, szinte nem is latszodtak. Az elozo spiralom darabos volt, es a kefejevel nem tudtam kifesteni sem a pillaim. DE EZZEL! Olyan szep pillakat csinal 😍😍 Imadom!!!!

zzdorina98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

deborika

2018. január 12.

Amit szeretek ebben a szempillaspirálban, hogy nagyon jó a keféje, nem ragadnak tőle a szempilláim, könnyen lehet vele dolgozni, természetes hatást lehet vele elérni. Viszont pont ez a problémája is, nem igazán lehet hűha hatást elérni, szépek lesznek tőle a pilláim, de semmi extra. Vannak hasonló árkategóriában sokkal jobb spirálok.

deborika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

molnarviki1209

2018. január 12.

Árához képest szuper szempillaspirál! Az én szempilláimon természetes hatást kelt, szépen kiemeli a szemeimet. Ajánlom mindenkinek :)

molnarviki1209
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Lexiiii

2018. január 9.

Nem gondoltam volna, hogy a miss sportys kedvenc spirálom után bármilyen mást fogok még valaha próbálni...
De mégis, és mennyire jól tettem!!!
Ez egy csoda!
Annyira örülök, hogy megvettem!
Ráadásul csak 350 Ftomba került (leárazás volt), amiről azt gondolom, hogy apró pénz egy ilyen szuper termékért. Már több mint egy hónapja használom, azóta is tart a szerelem!

UPDATE:
Ha 10 darabot nem használtam el, akkor egyet sem. De mivel évekig használtam 'meguntam' és ki akartam próbálni valami újat.
Azt vettem észre, hogy az utolsó pár tubus/doboz(?)nál már annyira megszokták a pilláim, hogy nem tudtam vele azt a hűha hatást elérni mint az elején.
Pozitívum, hogy nagyon sokáig elég, szép ívelt pillákat csinál és meg is emeli azokat, gyönyörű fekete színe van és nagyon olcsó valamint könnyen eltávolítható akár sima vízzel is!
Negatívuma, hogy mikor milyen kedve volt, több-kevesebb fekete festékdarab landolt a szemem alatt néha, nem tudom, hogy ezt minek tudhatom be. Havi 2-3 alkalommal szokott ez előfordulni, szóval emiatt nem vonok le csillagot, lehet, hogy én hibáztam. Viszont amiért levonnék egy felet, (de azt nem lehet)az az, hogy azóta megtaláltam életem spirálját, ez ahhoz hasonlítva igencsak elmarad mellette tudásilag.
Viszont ezért az árért mindenképpen megéri!

Lexiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

De mégis, és mennyire jól tettem!!!
Ez egy csoda!
Annyira örülök, hogy megvettem!

UPDATE:
Viszont ezért az árért mindenképpen megéri!

Bettu

2018. január 9.

Az itteni hype miatt vettem meg, bár még csak ma használom először, az árához képest jónak tűnik, más, drágább spirálokkal szemben.
Tetszik a keféje, hogy ilyen kemény, vékony, jól lehet vele dolgozni. Két rétegben vittem fel, egyenlőre nem folyt le -ez nálam csodának mondható-. Ez miatt plusz pont.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0