KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. április 16.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

dorinamrs

2018. április 18.

Az elején nagyon tetszett de utána kezdtem észre venni hogy ez nem nekem való
Nagyon megszárad ami miatt nem tudom esetleg újra kenni mert nagyon csúnya lesz
Törik és hullik tőle a szempillám + elég sokszor könnyezik tőle a szemem..nem újravevős🙁🙇

dorinamrs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Az elején nagyon tetszett de utána kezdtem észre venni hogy ez nem nekem való
Nagyon megszárad ami miatt nem tudom esetleg újra kenni mert nagyon csúnya lesz

Evelyn31

2018. április 17.

Végre sikerült nekem is hozzá jutnom.Már régóta ki szerettem volna próbálni,és hát eljött az ő ideje. Szép pillákat csinál,a mostani spirálokhoz képest,amiket próbáltam talán ő az ami a legszebben és legtermészetesebb hatással választja szét a pilláimat. Ár érték arányban sztem szuper. Bár még csak 1-2szer használtam,de úgy érzem jóban leszünk egymással. :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

eve57

2018. április 16.

Nagyon szép pillákat csinál, viszont amiért nekem nem tetszik 100%-ban, az az, hogy csomós kis darabkák kerülnek a szempilla végemre. Túl sűrű és túl gyorsan szárad, nincs elég időm festegetni a pillákat. Viszont szemcseppet belecsepegtetve el tudom használni. Újravenni viszont nem fogom.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

bstr13

2018. április 16.

Nem vártam sokat ennyi pénzért, de nagyon jó termék! Nincs bumszli nagy feje, a szemzugokat is elérem, mélyfekete szinű, enyhén göndörit is, szépen hosszitja a pillákat. Nem is morzsolódik. A Maybelline sárga Colossalt cseréltem le erre, remek döntés volt.

bstr13

tEsztet

2018. április 16.

Legjobb szempillaspiral, amit valaha próbáltam. Mar nagyon sok spirált kipróbáltam de mindig rájövök, hogy ez a legjobb! Alapból elég hosszú pilláim vannak, de ettől még hosszabbak lesznek :) én szeretem a műszempilla hatást, így nekem ez a tökéletes! Ráadásul szuper tartós :)

tEsztet

AgnesCecilia

2018. április 15.

ár-érték arányban szuper. nem lesz az ember lányának csodás drámai szempillája, de ha nem is ez a cél, hanem csak egy szolid smink, akkor mindenképp.

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

gretaszaboo

2018. április 15.

Ahhoz képest, hogy sok reményt nem fűztem hozzá, szenzációs spirál! Eddig nem jött be semmi ami "mindenki" kedvence volt, de ez felér bármelyik drágább spirálhoz! Évek óta a maybelline colossal volum'express 'sárga' spirált használtam, ez egy remek olcsóbb alternatíva, körülbelül ugyan az a hatás (ha nem jobb)!

gretaszaboo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Nileve

2018. április 14.

Eddigi best szempillaspirál! Az előttem szóló 5*-os kommentek már elmondtak mindent!

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

marika7973

2018. április 14.

Az itteni pozitív megjegyzések miatt megvettem... és borzasztó ez a spirál...osszeragasztja es elneheziti a szempillakat... Nem értem, masnak ez hogy válhatott be... csalódott vagyok....:-(

marika7973
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Massacre

2018. április 13.

Végre sikerült beszereznem! Ma ki is próbáltam nagy elánnal, nekem elsőre tetszik, szép pillákat csinál, nem tapadnak, nem visz fel sok festéket stb. Egyedül a könnyezést nem bírta, de lehet azért mert az alsó pilláimat is kifestettem amiket amúgy nem szoktam. De ezen kívül 5*, kedvező az ára is, jó minőség stb.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0