KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. november 15.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál, mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

Fekete és kék színben kapható

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Ár: 500.- , Eladó: fagas
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm
bluejay8

2019. január 20.

Nem rossz, első pár alkalommal nagyon tetszett, de igazából egyre inkább rájövök, hogy nem az igazi.
Szerintem is hamar beszárad, és én személy szerint nem tudtam rétegezni, mert hamar megszárad és utána már csak cibálja a pillákat...amúgy olcsó, viszonylag jól szétválasztja a szempillákat, de asszem nem venném újra.

bluejay8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

lulu999

2019. január 19.

Nem túlzok hogy az eddigi egyik legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam. Rimmel wow wings után felüdülés! Gyönyörűen szétválaszt, és amikor azt hinném hogy már nem lehet fokozni, még egy réteggel még szebb lesz! Kíváncsi vagyok meddig bírja, bár most úgy érzem azt se bánom ha minden második hónapban újat kell venni :D
Nekem a Maybelline One by one-ra és a Lash Sensational-ra hasonlítani, csak fele áron.
Glamourkor valószínűleg veszem azt, közben meg ezt. (Rossmannban 950 Ft)

lulu999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Glamourkor valószínűleg veszem azt, közben meg ezt. (Rossmannban 950 Ft)

Törpy

2019. január 11.

Sajnos nekem is csalodas volt...inkabb osszeragasztotta a szempillaim es hamar beszaradt. Viszont szep fekete ezert kap ket csillagot.

Törpy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Lencseee

2019. január 11.

Szerintem ez olyan hatást tud csinálni, mint a maybelline (sokak által) agyondícsért lash sensational szempillaspirálja, csak annak töredék áráért. Simán 4 csillag.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Lilienneee

2019. január 10.

Kb 3-4 eve ez a kedvenc! Mindegyik eddigi spiralomat uberelte :) szep hosszu, telt szempillaim lesznek tole (nem tul suru, rovid szempillam van)

Lilienneee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

KacsKacsaBogi

2019. január 10.

Sziasztok! Nemtudjátok véletlen ez a termék Rossmannban kapható még? Webshopban kb 2hónapja nem kapható :( Imádom,mert a legjobb! Olcsó is, tartós, nyáron is.

KacsKacsaBogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

anitah123

2019. január 9.

Kedvenc szempillaspirálom. Évek óta ezt használom, nincs kedvem kísérletezgetni mással. Olcsó, szép pillákat csinál és könnyen beszerezhető. Egyetlen apró kritika, hogy elég hamar beszárad.

anitah123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Verena

2019. január 9.

Megfelelő a színe, szépen szétválasztotta a pilláimat és nem is pergett le a nap folyamán, viszont nagyon hamar elkezdett beszáradni, és így már pókláb pillákat csinál :(

Verena
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

SzNoemi98

2019. január 8.

Évek óta használom ezt a szempillaspirált. Próbáltam más, drágább márkákat is, de egyiket sem szerettem annyira, mint ezt. Nekem nagyon bevált, főleg ennyi pénzért!

SzNoemi98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

batualexandra

2019. január 8.

Itteni vélemények miatt vettem meg, de borzasztó. Összeragadnak az alapból szép hosszú pilláim, és egyáltalán nem dúsít. Csalódás :(

batualexandra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0