KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. április 16.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Ár: 500Ft , Eladó: Mancsuka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel

ursuska

2017. július 19.

Ajánlásra vásároltam meg, mert nem akartam az előző, szuper, de igencsak drága szempillaspirálomat teljes áron újravenni. Amikor kinyitottam a tubust nagyon megörültem, mert ugyanolyan a keféje, mint az előző kedvencemnek (Maxfactor Clump Defy) valaminyt az azt megelőző Catrices spirálomnak (Glam&Doll széria tagja volt, világos lila csomagolással), aminek szintén szerettem a fejét, csak a festék maszatolódott el mindig. De nem szaporítom tovább a szót, megtaláltam a tökéletes szempillaspirál fejet és azt kell, hogy mondjam ez a szuperolcsó Lovelys változata is tökéletes. Nem maszatolódik, bár hajlamos vagyok kicsit összekenni a szemhéjamat felvitel közben. Tökéletes!

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Milendoria

2017. július 17.

Remek remek remek! Ár/érték arányban verhetetlen, kicist bumszlifejű de szuper spirálka, sminkesként különösen szeretem hiszen gyakran cserélek spirált, de ezzel még sosem volt gondom. Egész napra, menyasszonyra valószínűleg vízállót választanék, de egyébként hibátlan :)

Milendoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

estokani

2017. július 17.

Ennyi pénzért még soha nem volt ilyen jó spirálom. Természetes hatása van, mégis sokat dob a pillákon. Nagy melegben is jól ragaszkodik hozzájuk, nem mászik le pandamacinak és nem irritál egyáltalán. A 4ezres spiráljaim is többnyire megromlanak és már csípik a szemem, mert nem használom el őket időben. Annyit nem sminkelek így azokért mindig nagyon fáj a szívem. Most vettem újra negyedszer. Csak soha meg ne szűnjön!!!

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

agnes89

2017. július 16.

Ajánlották, így kipróbáltam. Szépen elválasztja a pilláimat, nem ragad és nincs nehéz szempilla érzet, egész korrekt kis termék. Viszont, mint a legtöbb szempillaspirálra, így erre is igaz, hogy a kb. a felénél elkezd macerássá válni a használata, sűrűsödik, picit csomósodik a festék, hiába minden praktika. Az ára viszont feledteti a negatívumokat.

agnes89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

noemiparducz

2017. július 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagyon meg vagyok elégedve a termékkel, hasonló árkategóriájú drogériás társai a nyomába sem érek. Ezért az árért nekem ajándék, biztosan újra fogom venni! :) örülök, hogy rábukkantam itt, a Krémmánián ♥

noemiparducz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

vikremmaia

2017. július 10.

talán én vagyok az első,aki nincs elájulva ettől a terméktől,az itteni vélemények alapján vásároltam meg első olcsó szempillaspirálom,de az utolsó is.Hosszú szempilláim vannak így lehetséges,hogy ezert nem láttam változást a termék felvitele után. Pozitivum,hogy nem pereg le,nem ragasztja össze a pilláim nem folyik le a nap végére,összességében talán 3-4 csillagot adnék neki,nem hiszem,hogy újra megveszem.

vikremmaia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

puszinyuszii

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

Ár-érték arányban tökéletes, de szerintem alapból is veri az összes többi szempillaspirálomat. Nap végére kicsit látszik a szemem alatt foleg így nyáron, de ennyi pénzért szerintem ez elnézheto. Nekem személyes kedvencem, mindig ezt viszem magammal mindenhová, egyértelmuen újravevos.

puszinyuszii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

Sisszy

2017. július 9.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam. Az ára nagyon kedvező és emellett a minősége is kiváló. Egész nap tart, ennek ellenére nem volt probléma este a lemosással. Imádom, biztosan újraveszem.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

rocksteadycat

2017. július 6.

A sok jó vélemény alapján vettem meg, nem szerettem volna most valami drága sminkcuccot venni, de kellett egy új spirál, mert az előző lejárt.
Nagyon, de nagyon jó! A keféje szép pillákat csinál, a festék maga mélyfekete, nem ragadnak össze tőle a pilláim, nem pereg le. Bőven megéri az árát!

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

vszabinaa

2017. július 5.

Amióta rátaláltam erre a szempillaspirálra (kb 6 éve) azóta hü társam! Az évek során hiába próbáltam ki drágább árkategóriás spirálokat, mindig vissza tértem hozzá. Szépen megemeli és göndöriti a pilláim, már-már egy kicsi müszempilla hatást adva nekik. : )

vszabinaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.