KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. április 16.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Ár: 500Ft , Eladó: Mancsuka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

UnicornsOfLove

2017. szeptember 15.

Én is azért vettem meg, mert olcsó, és míg régen megvettem két-háromezer Ft-ért is különböző spirálokat, ma már nagyon maximum csak ezer Ft-ot vagyok hajlandó kiadni érte. Úgy vagyok vele, hogy ez csak szempilla, az arcom olyan kis része, miért adnék ki plusz ezreseket egy nagyon minimális különbség miatt?! Arról nem is beszélve, hogy szerintem a drágábbak abszolút nem jobbak. Erről már tudom, hogy nem maszatolódik órák múlva sem, nincs meg az, amit én nagyon utálok, hogy a zsíros bőrön egy kis fekete foltot hagy a szemöldök alatt, amikor a bőrhöz ér, és folyton törölgetni kell. Szépen elválasztja a pillákat, jól ível és hosszabbít, és sok idő múlva sem csomósodik be a festék vállalhatatlanul. Lehet, hogy én már mindig ezt fogom venni.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

kklaudia

2017. szeptember 13.

Elég régóta szemezgettem vele, így mikor még akciós is volt (valami nevetséges 600 Ft körül), akkor landolt a kosaramban. Én nagyon szeretem a drámai, kusza pillákat, ezért annyira nem ájultam el ettől a spiráltól. Viszont, aki pont a természetes, szolidabb pillákat kedveli, annak szerintem szuper választás lehet. Nekem elég tartós, nem pereg, még sok órányi viselés után sem, és egy kis pityergést is bármilyen foltosodás nélkül kibírt. :) Az egyetlen negatívum számomra az, hogy nagyon kemény a keféje, és felkenéskor bántja a szemem. Hétköznapokon el fogom használni, ennyi pénzért meg aztán pláne nem sajnálom, hogy megvásároltam, de nem ez lesz a kedvencem.

kklaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

victoriakokai

2017. szeptember 11.

Itt olvasottak alapján adtam neki egy esélyt...de nem jött be. Szép a kefe, nem csomós a festék a pillákon, egyszerű a használata, de sajnos lepereg és irritálja a szememet is. A szempillám is jobban hullott, mikor ezt használtam.

victoriakokai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

szannika

2017. szeptember 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de nem nagyon nem tetszik. A műanyag kefe miatt sokszor kellemetlen a felvitele, és egyáltalán nem csinál szép szempillákat. Pedig nagyon szerettem volna, ha működik. :(

szannika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

cooleva

2017. szeptember 8.

Ár-érték arányban ok. A keféje pedig nagyon jó lenne, de picit hajlamos tapasztani és csomósan felvinni a terméket. Viszont nem találkoztam még spirállal, ami ilyen jól hosszabbítana!:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

mina2020

2017. szeptember 6.

Szerintem egy kicsit túl értékelt termék. Nem fogom újra venni, ennél egy kicsit drágábban, már sokkal jobbat lehet kapni. Viszont elég tartós és nem pereg, ezért kap 3 csillagot.

mina2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

adra

2017. szeptember 6.

Nem túl vízálló (bár tudom, nem is ígér ilyet), viszont tartós, nem maszatolódik, olcsó és viszonylag szépen beborítja a pilláimat. Ennyiért megéri, néhányszor már újravettem

adra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Zsofffii

2017. szeptember 6.

Használtam már drága spirálokat, de ez a legtöbbet lekörözi! Tartós, könnyen kenhető, nem ragad, építhető! Ár-érték arányban verhetetlen! Szeretem!

Zsofffii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

alexandraporcelain

2017. szeptember 6.

Hát ennek nagyobb volt a füstje, mint a lángja. Annyian dicsérték, annyian elmondtak minden jót tőle, hogy elég nagy volt vele az elvárásom. Lehet, hogy ha ez nincs akkor most ö csillagot kapna. Az árához képest jó szempillaspirál, de nem olyan, amihez mindig szívesen nyúlok. Az essence Lash Princess simán lekörözi. Túl rövidek a sörték, nem lehet vele rendesen dolgozni. Egész jól elválasztja a pillákat egymástól, de azért még se az igazi. Ettől függetlenül egész szép pillákat csinál. Nekem nem lett kedvenc. Nem rossz, elfogom használgatni, de nem kedvenc.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

gabriella7

2017. szeptember 5.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg de nagyon megbántam. Nem tudom hogy én fogtam-e ki egy rossz darabot, de alig vesz fel festéket a kefe, rövidek a sörték, ami miatt többször át kellett kennem hogy befesse végig a pilláimat. De ennek hatására hamar el is kezdtek összeragadni azok. Nekem egyáltalán nem tetszett, legalább nem fáj annyira a pénztárcámnak hogy csak 900 forintot adtam ki érte.

gabriella7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.