KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. április 16.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lillithi

2017. november 18.

Pár évvel ezelőtt vásároltam meg ezt a terméket először, és akkor tökéletesen tette a dolgát, szépen el is használtam, meg voltam vele elégedve! Aztán a mostani szempillaspirálom elfogyott és úgy gondoltam újat kéni vadászni, de ismeretlent nem mertem kipróbálni, úgyhogy gondoltam ez anno jól teljesített, akkor most is jól fog. Aha, nem. Borzalom amit a szempilláimmal művelt, hihetetlenül csomósította, valamint a benne lévő termék is irritálta a szemem. Fogalmam sincs mi történt ezzel a spirállal pár év alatt, de valószínüsíthető, hogy az összetevőkön változtattak valamit...Mindenesetre annyira nem kár érte, mert nincs borsos ára:) Azért adok 3 csillagot, mert a régebben használt termékkel nagyon meg voltam elégedve.

Lillithi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Normankaa

2017. november 17.

Nekem sajnos nem jött be ez a termék. Lehet csak én bénáztam el, de nem igazán látszott, hogy használtam volna spirált.

Normankaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

saaaallii

2017. november 16.

Nagyon szuper az ecsete, viszont az összetevői miatt adok csak 4 csillagot, én elmentem a természetesebb irányba, az alverde szempillaspirálját vettem meg, de ennek a keféjét kimosom és biztosan megtartom igazítás/átfésülés céljából.

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

pankajanosi

2017. november 15.

Valaha volt legjobb szempillaspirálom. Nap végéig bírja , nem költözik a szemem alá , mint sok más márka terméke. Az ára pedig csak ráadás. :)

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

dora.banszki

2017. november 13.

Itteni vélemények alapján vettem meg és majdnem maradéktalanul elégedett vagyok! Szépen göndörít és hosszabbít, bár nekem amúgy is nagyon hosszú és dús pilláim vannak, úgyhogy ezzel igazi fullos műszempilla hatást kelt. Viszont -lehet, hogy csak az én ügyetlenségem- de nekem van, hogy csomós a folyadék és nem olyan tökéletesen választja szét a pillákat. Nem olyan nagy gond a megoldása, de nem lenne igazságos, ha erre 5 csillagot adnék. Nekem az Avon Super shock az örök kedvenc, ez majdnem olyan jó, de mégis kicsit alulmarad, ezért 4 csillag.

dora.banszki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Mivel nagyon sokan ajánlották, gondoltam kipróbálom. Ár-érték arányban tökéletes, viszont én egy kicsivel többet vártam tőle. Úgy vettem észre, hogy ez a spirál inkább dúsít, mint hosszít, ezért nem is csinál olyan extra szempillákat. Hétköznapra elég is. Viszont nem csomósít, a keféje pont megfelelő méretű, nap végére ugyan úgy néz ki és nem maszatol. Van, hogy a szempilla tövemnél foltot hagy, ez talán az én hibám, de ezek mellett négy csillagot mindenképp megér.

Virag0405
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

xfxff349

2017. november 13.

Zseniális termék. Nem csomósodnak a pilláim, nem vesz fel túl sok festéket a keféje. Gyönyörű pillákat varázsol.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Ditte0729

2017. november 12.

Imádom! Mindent tud amit egy szempillaspiráltól elvárok.

Ditte0729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Imádom! Mindent tud amit egy szempillaspiráltól elvárok.

zsuzsyb

2017. november 9.

Rengeteg szempillaspiralt teszteltem, de eddig ez a nr1! Hihetetlen, hogy ilyen olcso, tartos, jo a kefeje, epitheto. Szepen valasztja el a pillakat es nem pereg le nap vegere. 5*

zsuzsyb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Lunaria5

Korcsoport: < 18
2017. november 9.

Nagyon nagyon szuper! Rovid egyenes viszonylag sok szempillam van nehez normális szempillat varazsolni belole, de gondoritovel nagyon jo kis cucc ez :D ennyi penzert ajandek. Imadom!

Lunaria5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.