KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. június 12.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Sminkcsomag szemre
Ár: 1000 , Eladó: andian
Állapot: új illetve használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Fannitazia

2018. július 20.

Eleinte nem szerettem, nem is értettem a nagy felhajtást, ami ezt a spirált övezte. Aztán megtaláltam a technikát, amivel nagyon szép hatást tudok elérni. Két rétegben kenem fel. Nem pereg, nem potyog, nem kenődik. Ár/érték arányban a legjobb drogériás spirál. Ennél jobban mér csak a Loreál Paradise Extatic teljesít nálam, de az ugye nem ennyibe kerül..

Fannitazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Grafi

THE BEST
imádom, gyönyörű pillákat leehet vele csinálni...mindig újra veszem

Grafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

THE BEST
imádom, gyönyörű pillákat leehet vele csinálni...mindig újra veszem

olvaso

2018. július 20.

Elég sokat kísérletezek a szempillaspirálokkal, mert kevés válik be (most egy GOSH van még, amit nagyon szeretek). A napokban vettem meg ezt a Lovely spirált. Ránézésre sosem hoztam volna haza, mert ilyen kefét magamtól nem választanék, de For Her Szandra annyira jókat mondott róla, hogy ki kellett próbálnom. Ez a termék tényleg nagyon jó, nekem nem vitt fel sok festéket, gyönyörűek tőle a szempilláim és nagyon tartós, nem pergett egész nap, pedig ma rajtam volt nagyjából 14 órát. Ennyi pénzért nagyon megéri, ráadásul még épp akciós is a drogériában.

olvaso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Nem rossz kis spirál. Nem kell tőle sokat várni de teszi a dolgát.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Nem rossz kis spirál. Nem kell tőle sokat várni de teszi a dolgát.

Olivliv

2018. július 18.

Szerintem nagyon rendben van ez a szempillaspirál, mindig újraveszem amikor kifogyok belőle, szép tartást ad a pilláknak, rendesen meghosszabbítja őket, mindennapos viseletre tökéletes. Egyetlen hátránya hogy a legkevésbé sem vízálló, pár esőcsepptől is úgy elfolyik, mintha egy óráig sírtam volna előtte, de ezt leszámítva tökéletes, az áráról nem is beszélve.

Olivliv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Klau16

2018. július 18.

Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. Régebben az Avon True Super Winged out szempillaspirálját használtam, de mikor az elfogyott kerestem valami újat, ami legalább olyan jó. Szerencsére megtaláltam. Ez az a termék az! Rendkívül olcsó, szuper fekete, és hosszú pillákat csinál, már 1 mozdulattal is. Talán egy kicsi hibája van, hogy nagyon nehezen lehet lemosni, de legalább napközben sem pereg le.

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lilitakacs

2018. július 17.

Az itteni értékelések miatt vettem meg a terméket, nem csalódtam, de nem sikerült elérnem a "hűha" hatást. Összességében jó kis szempillaspirál, szép pillákat eredményez, nem vesz fel túl sok terméket, kitűnően szétválasztja pillákat. Az Essence False Lashes szempillaspiráljait tudom még ajánlani hasonló árban, én azokkal értem el a csoda pillákat.

lilitakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

lexyusz

2018. július 17.

Az itteni rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg, de sajnos csalódnom kellett benne. Nagyon jó formájú a kefe amivel elvileg szép pillákat lehetne csinálni. Addig nincs is nagy gond amíg csak 1 rétegben kenem fel, de amikor már kettőt akkor sírva tudnék fakadni a végeredményen. Hiába is húzom le oldalt a rengeteg festéket amit felvesz, mégis sok marad rajta, összetapasztja a pillákat amiket utána alig lehet szétválasztani. Nem mondom hogy kidobom, még próbálkozok vele hátha idővel jobb lesz a helyzet, mégis úgy érzem hogy többet nem fogom újra venni.

lexyusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

kerteszke

2018. július 16.

Ma csak negatív véleményeket tudok megosztani a Krémmániás közönséggel. Nekem csomósodott tőle a pillám és valahogy nagyon igénytelen, csúnya összhatást keltett az egész. Sajnos nem vagyok megelégedve vele. Voltak jobb spiráljaim is az évek során.

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Lauramakeup

2018. július 9.

Legalabb mar ototszor veszem ujra. Imadom.
Az eddigi kedvencem az Avontol a supershockmax volt, de ez felulmulta azt is. :)

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Legalabb mar ototszor veszem ujra. Imadom.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0