KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. június 12.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

KERESEM!!  Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
Ár: megegyezés szerint /csere , Eladó: kincsö
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Csak PayPal,posta

andrea760730

2018. szeptember 16.

Nem értem mitől jó ez a szempillaspirál?! Azon kívül, hogy összetapasztja, nem csinál semmit a pilláimmal. A keféje is borzasztó, a festékről nem is beszélve. Amikor ezt használtam folyton könnyezett a jobb szemem. 🙁 Más szempillaspirálnál ezeket még nem tapasztaltam. Szóval maradok a jól bevált Maybelline-nél.

andrea760730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Pumpulina

2018. szeptember 13.

Ár-érték arányban nekem nagyon bevált ez a spirál. Nem ragad össze, szépen fed és ível. Megéri az árát.

Pumpulina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

ANDREAA

2018. szeptember 12.

Nagyon szépen íveli a pillákat, szerintem a kefe kialakítása nagyon el lett találva, és mindemellett szép sötétfekete.
Az ára borzasztóan alacsony, nagyon megéri.
Nem potyog/pereg, szeretem!
Egyedül a propylparabén zavar azINCI-ben.

ANDREAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Az ára borzasztóan alacsony, nagyon megéri.
Nem potyog/pereg, szeretem!
Egyedül a propylparabén zavar azINCI-ben.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Nekem ez a kedvenc olcsó szempillaspirálom, tökéletesen teszi a dolgát, az ára pedig verhetetlen.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Michelanghela

2018. szeptember 10.

Olcsó húsnak híg a leve. Aki használt már valaha, jobb minőségű spirált, az érti, miről beszélek. Se nem emel, se nem göndörít, egy vicc az egész. Annyit csinál, hogy beszínezi a pilláimat. Nem értem a nagy hype-ot (ennek hatására vettem meg), nálam semmit nem csinált. Szerintem nem (csak) a kefe rossz, hanem a festék minőségeis. Végül más csak az alsó pillasor kifestésére használtam, mert arra jó, hogy vékonyan beszínezze a pillákat és nem tapasztja össze. Az én pilláimnak ennél sokkal de sokkal több kell.

Michelanghela
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

adi99

2018. szeptember 8.

Nekem sajnos nem vált be.:) A másik sárga a másik márkánál nekem sokkal jobban bevált. Azt mondták, hogy ez annál is jobb de sajnos nem nekem.

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

bednem

2018. szeptember 7.

Göndörséget azért kétlem, de ebbe az árban és kategóriában hozza azt amit egy spiráltól várható.
Hosszan elég, desing sárga tok különösen tetszik- végre nem valami depressziós sötét szín. Keféje is ügyes, kezelhető.

bednem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Ebben az árkategóriában a legeslegjobb! Az első pár alkalommal nagyon sok termék van a kefén,így nem olyan szép a végeredmény,de pár nap után már teljesen rendben van. A tartósságával is meg vagyok elégedve

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

bernadettmajdan

2018. augusztus 31.

Imádom! 100% ajánlott!

bernadettmajdan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Imádom! 100% ajánlott!

gida80

2018. augusztus 31.

Az itteni vélemények alapján vettem meg.Elsőre borzalom volt,kb 1 hétig mostam lefelé naponta magamról.Aztán egy jó fél év múlva a kezembe akadt.Kapott még egy esélyt és csodák csodájára,olyan mint az itt leírt vélemények.:)Szóval jó kis termék,szép szempillákat csinál,nem pereg,egész nap fent marad.Újravevős.

gida80
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0