KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kemenysepro, az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2018. június 12.

Lelőhely:   Rossmann

Szempillaspirál mely göndöríti és megemeli a szempillákat.

A Krémmánia legjei: Lovely Pump Up szempillaspirál

Ár: 500.- , Eladó: fagas
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Bp-en a Duna Plaza-nál, vagy előreutalás után ajánlott postával + p.költséggel küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tercsi

2018. november 12.

Szép szép. Dúsítani nekem nem dúsított. A szempilláim eleve hosszúak, ezt felkenve természetellenesen hosszúnak tűnnek.

Tercsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Szandika12

2018. november 12.

Legeslegjobb spirál! :) Nagyon megvagyok vele elégedve, nem voltak még ilyen szép nagyok a szempilláim, nagyon természetes lesz a hatása és végre tényleg látszanak a szempillák :). A miss sporty ehhez képest nulla, pedig ugyanolyan árkategóriájú Nagyon tetszik a csomagolása is. :)

Update: És egyre jobb :)). Ahogy szárad benne a festék, úgy csinál egyre hosszabb és szebb szempillákat, 5 ⭐

Szandika12

bereszsuzsa

2018. november 5.

Hihetetlen, mit tud ez a szempillaspirál! Tökéletes! Gyönyőrűen szétválasztja a pilláimat, nem csomosít, ívelt és szép hosszúak tőle a szempilláim. :)

bereszsuzsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

annak29

Korcsoport: < 18
2018. november 4.

Imádom! Amíg el nem kezdtem használni nem is tudtam hogy létezik ilyen jó szempillaspirál. Gyönyörűek tőle a pilláim, már meg is dicsérték őket :))

annak29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 4.

Dius89

2018. november 3.

A sok jó vélemény miatt vettem meg, gondoltam 1000 ft-ot simán megér. Az elején kicsit keveseltem a felvett festék mennyiségét, de egy idő után megszerettem. Nem csomósodik, szépen kiemeli a hosszú szempilláimat, kicsit dúsíthatna is, de egyébként szép fekete. Ennyiért nagyon megérte, újraveszem majd.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

kissh

2018. november 2.

Örök kedvenc. Semmi újat nem tudok mondani, rengeteget vettem már belőle. :)

kissh
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Örök kedvenc. Semmi újat nem tudok mondani, rengeteget vettem már belőle. :)

KKinga1997

2018. október 31.

Az egyik legjobb szempillaspirál, nagyon szépen szétválasztja és dúsítja a pillákat. Nem utolsó sorban elég kedvező áron lehet hozzájutni.

KKinga1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

ecet

Korcsoport: < 18
2018. október 31.

Az itteni értékelések miatt választottam, akciósan 700 forintért vettem meg ma. A keféje kicsi, ez nagyon pozitív benne, nem szeretem a hatalmas, vastag, ormótlan keféket. Baromi szép hosszú és elválasztott pillákat csinál, nagyon tetszik. Lemosni könnyű, pár nap múlva updatelek a tartósságáról.
UPDATE: Gyönyörűen fent marad, nem kenődik, nem potyog. Kedvenc!

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 31.

UPDATE: Gyönyörűen fent marad, nem kenődik, nem potyog. Kedvenc!

Lilluc

Nagyon jó kis spirál.
A kefe kialakítása miatt nem maszatolja össze vele magát az ember :)

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Nagyon jó kis spirál.
A kefe kialakítása miatt nem maszatolja össze vele magát az ember :)

Martus123

2018. október 30.

Nekem nem göndörít..és nem is emel meg...Az egyetlen, amit csinál, az a szétválasztás, de ennél többet vártam tőle. Viszont örülök, hogy nem került sok pénzembe ez a tapasztalat :)

Martus123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0