KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips-Sweety
Ár: 800 Ft. , Eladó: Dius1991
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tata, fizetés: Fizetés banki átutalással, postán ajánlva, illetve van lehetőség a személyes átvételre Tatán vagy Tatabányán
Ár: 800 , Eladó: b0rzi
Állapot: 1-2x használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Már nem igazán használok matt ruzsokat de amugy nyujtja amit igér. Tényleg matt és viszonylag tartós is.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

szarazaboromgec

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 13.

Megvettem, de szerintem az eredeti árát egyáltalán nem éri meg, összehasonlításképp kipróbáltam az egyik, még régebbről vett kínais (!) hamisított testvérével, hát, kb. ugyanazt a látványt nyújtja. A számon nagyon furcsa érzet jelenik meg, egyáltalán nem kényelmes, és nagyon könnyen lejön. Általában pirosítónak használom, ott viszont tökéletes. :D

szarazaboromgec
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

titkoskuss

2018. augusztus 9.

Én szeretem őket, megvan négy árnyalat. Nem tartom szükségesnek a hidratálást előtte, szerintem nem szárít. Szépen kopik, és jól korrigálható. Mindennapos rúzsnak tökéletes:)

titkoskuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Girlhasnoname00

2018. augusztus 8.

Carmexet szoktam felvinni a használata előtt,így nem szárítja a számat.4 árnyalat van meg belőle és a személyes kedvencem a Magic Dessert.Remek az illata,a színe ilyen húsos rózsaszín szerintem.
Evést-ivást annyira nem bírja.De megéri az árát.

Girlhasnoname00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Evést-ivást annyira nem bírja.De megéri az árát.

Dorci19

2018. augusztus 6.

Alapból nagyon szárazak az ajkaim ezért kicsit tartottam a matt hatástól hogy majd csúnyán beleül a barázdákba, de ha felvitel előtt egy 20 perccel bekenem ajakápolóval a szám utána szépen fentmarad pár óráig. Ennyi pénzért megérte.

Dorci19
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

stripedpanda

2018. augusztus 2.

2 árnyalat van meg belőle, a Sweety (elég élénk rózsaszín), és a Candy Shop (rajtam ez inkább rózsaszínesebb-barnásabb talán kicsit sötétebb nude, de szeretem, mert nem sápaszt). Tartósak, kényelmesek, evés-ivást jól bírják, szépen kopnak és könnyű rajta igazítani, ha szükséges, viszont érdemes aláhidratálni. A szájceruza is nagyon jó minőségű, más rúzsokhoz is szeretem használni.

stripedpanda
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

pappveronika30

2018. augusztus 2.

Egy rószaszínes árnyalat van meg belőle, én nagyon szeretem mert van amikor csak a szájceruzát kenem fel,nagyon krémes és könnyen eloszlatható, fontolóra veszem hogy beszerzek más árnyalatot is

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

playergirl20

2018. július 29.

5 árnyalat van még belőle, mindegyiket imádom. Tartósak, szépen kopnak. Ennyi pénzt biztosan megérnek, remélem lesz még több árnyalat is belőle.

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Zsofiii07

2018. július 26.

A pink poison árnyalatát vettem meg, most akciósan a drogériában. Szép színe van, gyorsan mattra szárad. Egyenlőre elégedett vagyok.

Zsofiii07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

mangi21

2018. július 26.

Szeretem, tartós. Ajakápoló kell alá, mert szárít.

mangi21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Szeretem, tartós. Ajakápoló kell alá, mert szárít.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.