KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips sweetie

powderwoman

DuckTalesWooHo

Korcsoport: < 18
2017. december 17.

Pink Poison árnyalatban van meg, nagyon praktikus, hogy szájkontúrceruza is van mellé, + az árnyalat maga is tetszik. A ceruzát amúgy a Rimmeles matt folyékony rúzs rózsaszínes változatához is jó használni, bár most meg nem mondom annak az árnyalatát.

DuckTalesWooHo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 17.

Nikolaj

2017. december 17.

Mintha minden embernek ez kellett volna, 2 hónapig nem találtam egyik üzletben sem. Aztán ráakadtam a lovely lips árnyalatra. Nem erre a színre számítottam de örülök, hogy ilyen. Ez vagyok én, ez az én színem, imádom. Nagyon tartós, nem szárít, gyönyörű a hatása és nagyon gyorsan megszárad. Nagyjából 6 óráig lerobbanthatatlan, bírja az evést ivást. A zsírosabb, olajosabb ételek meggyengítik a formulát de még így is tartós. Felbuzdulva megvettem a sweety és a magic dessert árnyalatot is. A sweety nem nyűgözött le, de szép színe van. A ceruzája nagyon puha, ámbár megrövidíti a rúzs élettartamát ezért külön szoktam őket használni.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

potoreszti

2017. december 17.

Nagyon jó termék! Nekem a Sweety árnyalatban van meg. Elég tartós, kibír kb. 5-6 órát is evéssel ivással együtt. A szájceruza is pont passzol a folyékony rúzs színéhez. A színek is szépek, bár én hiányolok egy piros/vörös-et.

potoreszti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

tinyblackpaw

2017. december 15.

Anno nagyon elkapott a Kylie Lip Kit-ek hype-ja, nem sokkal később pedig bejött ez az olcsóbb drogériás változat is amiből jobb esetben egy árnyalat volt sokáig elérhető a boltok polcain, rosszabb esetben teljesen üres volt a polc :D Minden alkalommal izgatottan vetettem magam rá a Lovely polcaira hátha meg tudok szerezni végre egy nekem tetsző színt majd pár hónapos szorgos kutatás után végre felleltem a Pink Poison árnyalatot. Nagyon tetszett, hogy nem az a tipikusan világos, barbi babás pink hanem inkább visszafogottabb, ugyanakkor erősen pigmentált rózsaszínes árnyalat. A legjobban az vett le a lábamról a termékkel kapcsolatban hogy ajakceruza is járt mellé amivel még szebb és precízebb hatást lehet elérni. Az ajakceruzák egyébként éppolyan jók mint maga a folyékony rúzs, erősen pigmentáltak, könnyen hegyezhetőek, tökéletesen kiegészítik a folyékony ajakrúzst. A rúzs állaga krémes, jól eloszlatható, erősen pigmentált viszonylag tartós és teljesen matt. Nem kopik olyan látványosan egy ici-picit morzsolódik (mint általában nálam a matt rúzsok) és szokás szerint szárítja az ajkaimat de nem vészesen. Számomra egyetlen egy matt rúzst sem kifejezetten kényelmes viselni, ahogy ezt sem de valamit valamiért. A Pink Poison után annyira felbuzdultam, hogy megvettem a Sweety és Neutral Beauty árnyalatokat is. Az előbbi kissé pinkesebb és picivel világosabb a Pink Poisonnál, amolyan "cukorkás szín" ez amiatt nem lett a kedvencem mert jobban kedvelem a natúrabb, kicsit sötétebb árnyalatú színeket. A Neutral Beauty pedig egy egészen natúr barnás árnyalat, bronzos-barackos sminkhez nagyon szépen mutat. Összességében meg vagyok elégedve a termékkel és a minőségével, az árához képest jól teljesít. Amit nem szeretek a matt rúzsokkal kapcsolatban, hogy eléggé kiemelik a barázdákat az ajkakon a szárító hatásuk miatt. Azoknál legalábbis mindenképp akik éppolyan kórosan ajakápoló függők mint én, hiszen folyton kiszáradt ajkakkal küszködnek és nem szoktak hozzá a rendszeres rúzsviseléshez.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

langviktoria

2017. december 15.

Az első ilyen rúzsom után 3 nappal már 4 volt hirtelen :) Nagyon tetszik, szép színek, könnyű és gyors használat. Ajánlom, hogy legyen egy bedobva a táskába, mert nagyon feldob minden sminket, és mert nekem 4-5 órát bír, utána már kellemetlen érzés a számon, kezd lejönni; viszont mivel pár perc újra feltenni, szerintem ez nem zavaró. Jó az ára, a kedvenc színeim a Lovely lips és a Milky Brown, ajánlom hogy szájon nézzétek meg, mert egészen más a tartójában vagy néha kézen is (bár nem egyszerű egy Testert higiénikusan használni, főleg ahogyan néhányan már az eladó darabokat is szétszedik.. Esetleg kézre feltéve pár perc múlva lehet még igazi a végeredmény, úgy már jól látszik). Ez szerintem azért fontos, mert száradás előtt esélyt sem adtam volna a Milky Brown-nak, matt színben pedig szerintem csoda. Nekem mindenképp megéri, még fogok venni. 5*

langviktoria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

marcsi1233

2017. december 14.

Neutral beauty van meg, nagyon tetszik, a ceruzáját nem használom sokat, csak a rúzst.
Nagyon tetszik a színe, erősebb szemsminkhez szeretem használni. A kopása nem feltűnő, jól bír minden ivást, még evést is, kivéve, ha zsírosat eszek, de akkor se katasztrófa lesz a vége. Javítani is lehet, mobil tükröződésében szoktam felkenni ( de ügyesebbek talán anélkül is) :)

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

nicolebunny

2017. december 13.

Végre én is megszereztem kéthavi mindennapos Rossmannbajárás után :) Az utolsó Sweety-t hoztam el, kicsit tartottam tőle, hogy Barbie-babás lesz az árnyalat, de egyáltalán nem olyan élénk, mint amilyennek a doboz alapján gondoltam. Simán viselhető hétköznapokon is. A szájceruza nagyon krémes, nagyon pigmentált és könnyű vele dolgozni. A rúzs maga is krémes, egyáltalán nem ragad, és szinte nem is érzem, hogy a számon van, és kicsit sem szárít! A márka matt folyékony rúzsával ellentétben ez nem ragad és nem áll össze a számon nap végére, hanem inkább olyan mintha beszívná az ajkam. 6-8 órát simán kibír!!! Nálam egy evést is kibírt, nem lett foltos, mondjuk a szenvicsemen visszaköszönt a színe :) Alig várom, hogy több árnyalatot is be tudjak szerezni, ez eddig a legjobb matt rúzs, amit próbáltam, és 1299 Ft-ért szó szerint ajándék!!! :)

update: A szájceruzát könnyű hegyezni, ez újabb pluszpont! :) Amióta megvan, minden reggel ezt használom, ő lett a nagy kedvenc :) Viszont a neutral beauty-t azóta sem sikerült elcsípnem sehol, de nem adom fel... :)

update2: Vééégre sikerült beszereznem a neutral beautyt!! :) Kb 3 hónapja kitartóan kutattam, és a 800. alkalommal, amikor már feladtam volna, és "najó, még egyszer megnézem és befejezem, nem is kell inkább" gondolatokkal slattyogtam a lovely pult felé, ott virított a kis polcon!!! :) Dobtam is a kosaramba egyből, nem csalódtam benne, szép barnás nude szín, nem olyan mustársárga hálistennek, mint a dobozon, fincsi krémes, nem ragad, tökély :) Már csak abban reménykedek, hogy a többi árnyalat is elérhető lesz nálunk! :) (én a kis telhetetlen...:)

update3: Minden kívánságom így teljesüljön... Én is nagyon köszönöm MartiWindisch-nek az infót!!!!

Ma én is útba vettem a Rossmannt, bevallom őszintén, hogy nem nagyon hittem, hogy még találni fogok akár egy darabot is az új színekből... De meglepődtem, ugyanis minden egyes színből volt még minimum 5 db a polcon, és hatalmas taps: TESZTER IS VAN!!!!

A Lovely Lips-et választottam, ami egy vöröses-barnás megfoghatatlan szín, de szerintem tipikusan mindenkinek jól áll. Mostmár megnyugodhatok, mert beszereztem minden színt, amit szerettem volna. Kereshetek új terméket amit hajkurászhatok... :) :D

update4: És végre sikerült beszereznem egy Candy Shopot. (Mindig 50cent Candy shopja jár tőle a fejemben...:D) Tökéletes hétköznapi szín, hangyányit erőteljesebb, mint a Neutral Beauty. Nekem az előzőleg vásároltaknak semmi illata nem volt, ellenben ennek szilvás-műanyagos szagát érzem... A minőség ugyanaz, jó pár órát fentmarad a számon, és eddig ez az árnyalat tetszik nekem a legjobban. MÉG SZÍNEKET!!! MÉG!!!! És remegve várom a Holo lip kit-eket is... *o*

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

darkoadrienn

2017. december 11.

Ötcsillag! Szuperjo! Nagyon tartós és mégsem szárít. Kellemes viselni, óriási pozitiv csalódás. Be fogok szerezni még más szineket is. Bárcsak több árnyalatban létezne! Ennyi pénzért megéri kipróbálni, nem is vágyom az eredetire.

darkoadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

b.brigi93

2017. december 11.

A legjobb drogériában kapható folyékony rúzs. A ceruza pigmentált és puha. A rúzs precíz és tartós. Nálam egy munkanapot (8 óra) simán kibírnak, úgyhogy van egy ebédszünet is. Evés és ívás nem tesz benne kárt. Kedvenc árnyalataim: Milky Brown és a Pink Poison.

b.brigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

kissd

2017. december 9.

Szuper rúzs, több árnyalat is a neszeszeremben van. Ár-érték arányban remek. Kicsit lehetne pigmentáltabb. Egyébként elég tartós, evés,ivás .. akár csókot is elbír :) érdemes kipróbálni! 4*

kissd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.