KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips sweetie

2017. október 19.

Szuper termék.
Tartós, olcsó, nem szárít, pigmentált

Kadrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Szuper termék.
Tartós, olcsó, nem szárít, pigmentált

Korina2000

Korcsoport: < 18
2017. október 19.

Életem legelső folyékony rúzsa és a rengeteg itteni pozitív vélemény hatására, illetve barátnőimnek köszönhetően megvettem a sweety árnyalatot, aminek szép rózsaszín színe van egyáltalán nem egy vad árnyalat, suliba is simán hordom. Azt kell hogy mondjam, nem hittem volna, hogy ilyen jóminőségű lesz. A csomagolása rendkívül igényes. Nagyon könnyen precízen lehet felvinni a terméket hála a pici applikátornak. Nagyon pigmentált és krémes állaga van a termékeknek és tartósak. Simán lehet enni, vagy inni anélkül hogy folyamatosan újra kéne kenni a rúzst. Viszont mindenképpen csak hidratált ajkakon mutat jól, tehát az ajakápoló rendszeres használata fontos emellett. Egyszerűen imádom! 5*!

Korina2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 19.

Dorka2121

Korcsoport: < 18
2017. október 17.

Legjobb folyékony rúzsom, pedig vannak jóval drágább darabjaim is. Tartós, nem potyog, nagyon pigmentált, nem szárít. Mi kell még?

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 17.

cherry93

2017. október 17.

Nude rúzs hiányom volt, szóval a Neutral beautyt és a Milky brownt vettem meg. Érdekes, hogy az NB ami ugye régebbi kiadás szagtalan, az MB pedig enyhén édes illatú. Illetve mintha az utóbbi szebben is simulna a szájra. Ennek ellenére az NBt is szeretem, bár tény, hogy kissé szárít, de viszonylag sokáig fent maradnak, csak egy zsírosabb étel fogott ki rajtuk.
Ja, és a szájceruza puha, pigmentált, siklik az ajkakon, mint az álom!

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Ja, és a szájceruza puha, pigmentált, siklik az ajkakon, mint az álom!

birdy70

2017. október 17.

Tartós, nem mászkál el a szájon. 40 év fölött is ajánlom.

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 17.

Tartós, nem mászkál el a szájon. 40 év fölött is ajánlom.

Blackxentric

2017. október 17.

A Lovely lips árnyalatot vettem meg belőle. Ez volt az amelyik leginkább tetszett. A ceruza nagyon jó, krémes és könnyen lehet vele dolgozni. A rúzs meglepően jó állagú és remekül pigmentált. Tartóssága rajtam pár óra volt. Mindent összevetve ennyi pénzért ajándék ez a termék.
Glamour napi szerzeményem a Smart dessert árnyalat, ami a legnudeabb rúzsom. Ez is ugyanazt hozza, mint a Lovely lips.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

CandyAndi

2017. október 16.

A Sweety és a Milky Brown árnyalatokban van meg. Nagyon jól pigmentált termékről van szó, és a tartóssága is megfelelő. Ár-érték arányban szerintem teljesen megéri, főleg, hogy egy ajakceruza is a kit részét képezi. A MB szerintem egy gyönyörű őszi szín, imádom viselni, bár nem szokványos, de pont ez tetszik benne.

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

allea

2017. október 16.

Pink poison színben van meg. Nagyon szép színe van, könnyű a felvitele. De nekem sajna annyira nem tartós.

allea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Kayla

2017. október 16.

Nagyon örültem, amikor megtudtam a létezését, mert nem akartam annyi pénzt kiadni egy eredeti Kylie ruzsra, plusz erről szinte csak pozitív véleményeket olvastam. A kedvenc Youtubereim is szerették, ezért még tavasszal megvettem a Pink Poison árnyalatot. De nagyot csalódtam. A színe nemcsak hogy szárított, és nagyon nem állt jól, de az illata szabályosan büdös volt! Egyszer- kétszer használtam, aztán szépen félretettem és el is felejtkeztem róla. Szeptemberben azonban betévedtem egy Rossmannba, és úgy voltam vele, megszagolom a tesztert, hátha csak az enyém volt romlott anno (mások nem panaszkodtak rossz illatra itt, úgyhogy reméltem, csak az enyémmel volt baj), de nem, annak is erős műanyag szaga volt. A két új arnyalatnak nem, csak a régieknek. Meg akartam venni az egyik újat, de nem tetszettek a színeik, úgyhogy különös, es logikusnak nem mondható felindíttatásból megvettem az egyik régebbi árnyalatot, a Neutral Beautyt. És ennél már nekem is szerelem volt. A tökéletes színe miatt megbocsátok, es igyekszem nem szagolgatni. Nagyon őszies, barnás, de nem olyan sötét, hogy suliba ne lehessen hordani. Csak miatta 5 csillag.

Kayla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

katalinfeher0627

2017. október 16.

Az itteni nagyon jó vélemények alapján csaptam le rá anno, kár volt... Amiket itt felsoroltak, az rajtam pont fordítva működik: szárít; rendesen húzza a szám, érzem, hogy fent van; a ceruzával borzasztó rossz dolgozni stb. illetve nekem még kifejezetten büdi is a termék, olyan zsírkréta szagú.... szóval nekem NAGYON NEM... :( Egy pozitívuma van és azt alá is írom, hogy tartós mint a fene :D

katalinfeher0627
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.