KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, az összetevőket feltöltötte: hdora87, Módosítva: 2017. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A The Kylie Lip Kitek olcsóbb utánzata. A szett tartalma egy ajakceruza és egy folyékony rúzs.

Lovely K-Lips sweetie
Ár: 1000 , Eladó: titinem
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Lovely K-Lips-Sweety
Ár: 800 Ft. , Eladó: Dius1991
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tata, fizetés: Fizetés banki átutalással, postán ajánlva, illetve van lehetőség a személyes átvételre Tatán vagy Tatabányán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fruzsi06

2018. április 26.

A minap végre kipróbáltam ezeket a lip kiteket, beadtam a derekam.
Amióta Kylie kiadta a saját lip kitjeit, azóta fájt a fogam egyre, de őszintén sajnáltam kiadni rá annyi pénzt, nem beszélve a szállítással járó mizériákról.
Szóval olvasgattam, hogy itthon ezek a legtűrhetőbb dupe-jai, a Neutral Beauty, és a Sweety árnyalatokat vettem meg, és meg kell mondjam, kellemesebb viselet, mint a NYX-es Lingerie széria.
Pozitív csalódás, és az ára is szuper!

Fruzsi06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

A minap végre kipróbáltam ezeket a lip kiteket, beadtam a derekam.
Pozitív csalódás, és az ára is szuper!

Timea22

2018. április 23.

Nagyon szeretem ezt a termeket! Szuper szinekben kaphato,tartos, olcso. Mi kell meg ? :) Ujravevos!

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Juli28

2018. április 22.

Legeslegjobb drogériás matt folyekony ruzs!! Extra tartós, könnyű felvinni és nagyon kellemes viselet egésznap nincs ragacsos érzés, nem mászkál el. Legyen még vagy 100 féle szín!! :D
5****

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

5****

Aprile

2018. április 17.

A Pink Poison árnyalat van meg belőle. Bár jó a formula, szép a szín, nem ragad és a tartóssága is rendben van drogériás viszonylatban, nekem sajnos nem igazán jött be. Elég vastag, "csókos szám" van, és talán a túl nagy felület miatt, de egyszerűen nem áll jól ez a matt finish. Érdemes aláhidratálni, hogy ne szárítson, de rajtam úgy is túl matt, túl mű, megüli az ajkaim, és nem a legszebben kopik. Ár-érték szempontjából tényleg jó kis termék, és más, az enyémnél vékonyabb ajkakkal bíró lányokon csodásan tud mutatni.

Aprile
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

nkrisztaa

2018. április 15.

Csodás termék, nagyon jók a színek, tartós. Ha az ember ajka hajlamos kiszáradásra, akkor javasolt előtte egy órával aláhidratálni és utána felkenni. Ár/érték arányban a legjobb. :)

nkrisztaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

norcsa1999

2018. április 15.

Kibirta az estét!! Evést ivást mindent! Egyenletesen kopik és nem szárítja az ajkaimat.. imadom

norcsa1999
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

clover12

2018. április 14.

Csak 4 folyékony rúzsom van, de azokból ez a legolcsóbb és a legjobb. Hosszantartó, de nem szárítja ki annyira a számat (legalábbis nekem) mint a többi. A száj kontúr ceruzája is nagyon jó.
Csak azt sajnálom, hogy csak 5 szín van :( A barnásabbak nem jönnek be, a rózsaszínek meg annyira nem térnek el, hogy érdemes legyen mindegyiket megvenni.

clover12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

draculina

2018. április 14.

Update: Megvettem a Magic Dessert árnyalatot is és nagyon jól néz ki rajtam. Hosszantartó és nagyon kényelmes, alig érzem hogy rajtam van.

Ha nem azt nézem, hogy a Kylie lip kit utánzata, akkor a ceruza nem igazán kell hozzá, de szemceruzának el lehet használni. Amúgy a termék önmagában is megállja a helyét, nekem a Neutral Beauty árnyalat van meg. Mattra szárad és ha valami hozzáér nem fogja meg, de dörzsöléssel lejön. Nekem egyáltalán nem szárítja a számat, nagyon kényelmes viselet. Mostanában szinte minden nap ezt kentem fel, és egyre jobban megszerettem.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

barbika916

2018. április 12.

Az egyetlen olyan ruzs, amivel 10000%-ig elegedett vagyok...tartos, nem szarit, nwm ragad, nem kopik..zsiros kaja utan is fent van max belul kopikle egy kicsitt, arban is tokeletes..mindegyik meg van, remelem lesz meg sok fele..10/10

barbika916
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

faludianna

2018. április 12.

Nem sokat bír, de a színe nagyon szép. Alaposan hidratálni kell, mielőtt felviszed és egy radírozás sem árt.

faludianna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.