KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 500 ft + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környéken lehet átvenni, vagy postátom
Ár: 500 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta előre utalás után

Bippaa

2017. október 19.

Nem valami tartós. A doboza elég bóvli hatású. De teszi a dolgát. Az árát megéri.

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

zsuzsika1

2017. október 19.

Nagyon szép a fénye, de a csomagolás katasztrófa!

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Nagyon szép a fénye, de a csomagolás katasztrófa!

cattitude

2017. október 19.

ez az első highlighterem, direkt egy ilyen olcsót választtottam arra az esetre, ha mégse tetszene magamon a csillogás. a csillogás maga végül megtetszett, de a termék nem a legjobb: alapvetően nem szeretem a dobozát, a letekerős tető nem a szívem csücske. maga a highlighter nem rossz, de inkább kisebb bőrfelületeken néz ki jól szerintem (felső ajaknál, szemzugban), orcán a nagyobb darab csillámok miatt nem olyan jó. 4 pontot kap a kedvező ára miatt.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

Fogalmam sincs miért vettem, mert nem hasnálok highlightert. ^^' Egyébként semmi bajom vele, nagyon jó kis termék. Ha ecsettel viszem fel, nagyon halványan, imádom. Ujjal elég macerás, azzal nem lehet olyan szépen, erre kell figyelni.

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

doorcsii

2017. október 16.

A gold árnyalatot készültem megvásárolni, de mellényúltam...
A színnel nem lenne gond, szépen ki is emel, de ez a csillogás... sok.

doorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

A gold árnyalatot készültem megvásárolni, de mellényúltam...
A színnel nem lenne gond, szépen ki is emel, de ez a csillogás... sok.

Amadea

2017. október 9.

Ez volt az első highlighterem, akkor nem voltam érte odáig, most már, pár másik darab birtokában-használatában (egy L'Oreal folyékony, Sleek Solstice és egy Catrice kettes arcformáló kis paletta), jobban megbecsülöm. Szép fénye van, könnyű, gyors a használata, szerintem életem végéig kitart majd. Ár-érték arányban nagyon jó, szerintem tökéletes a highlighterekkel való ismerkedéshez, ha valakinek nem válik be, legalább nem jelent nagy anyagi veszteséget. Persze lehet, hogy egy high-end darab kipróbálása után mindegyiket elhajítanám, de egyelőre nem érzem a késztetést egy, a meglévőeknél magasabb árkategóriájú highlighter megvásárlására.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

ftmea13

2017. szeptember 28.

Nagyon brutál fénye van. Így a hűvösebb időszakban, mikor már nem fénylik annyira az arcom, szépnek mondható a nagyon durva, rossz állapotához képest, én is használok highlightert. Eddig Maybelline stiftes cuccát használtam, szerettem, szerettem, és szerencsére nincs nagy fénye, de ennek a Lovely árérték arányban is nagyon-nagyon olcsó dolognak, elképesztő. Tartósnak is mondanám, mert reggel felrakom és még délután is látom, hogy van ott valami, bár nem olyan intenzív. Egy darabig nem kell újra vennem, mert alig fogyott, pedig mindennap használom, már bő 1 hónapja.

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Mintia

2017. szeptember 27.

A doboza szinte az első héten eltört. Ettől függetlenül elhasználtam, és én nagyon szeretem a csillámok ellenére is. Ami viszont már minuszt érdemel, az az, hogy egyáltalán nem tartós :(

UPDATE: Amióta vettem egy Anastasia highlightert, sajnos rá kellett jönnöm, hogy ez a közelébe sem ér, hiába a kedvező ár, így -1 csillag.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Dorka2121

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 24.

Kedvező az ára, szépen fénylik és egész tartós is. Nagyon szeretem.

Dorka2121
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Kedvező az ára, szépen fénylik és egész tartós is. Nagyon szeretem.

BoraBorka

2017. szeptember 20.

Jó az ára és szép fényt ad az arcnak, de engem picit zavarnak a benne lévő csillámok. Napközben érdemes újrakenni.

BoraBorka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk