KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 700 Ft + postaköltség , Eladó: djkaty
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előre utalással, szállítás GLS-sel, Foxposttal vagy postán maradóként
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: tmelcsi73
Állapot: 1-2-szer használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Bp-en a Nyugatinál munkaidő után, Cegléden vagy postázni tudom

bogcsii

2018. december 12.

Goldot és Silvert is kipróbáltam nekem full egyformák rajtam mind a kettő jól teljesít szép fényt ad, épithető már 4x vettem újra és többször is újra fogom(amelyik épp van a drogéria polcon a ketto közül) ⭐️

bogcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Almakorte941

2018. november 29.

Legrosszabb highlighter,amit valaha hasznaltam! Kezen valoban latszik,hogy fenyes,igaz nagyon nagyon poros allagu,de arcon abszolult semmi nem latszik,mas szerint sem!

Almakorte941
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 29.

Milly

2018. november 27.

Az egyik kedvenc drogériás highlighterem! Az én világos bőrömhöz jól passzol, szépen csillog, lehet rétegezni a visszafogott, egészséges "glow"-tól a vakítóan csillámlóig :D és én a belső szemzugba is szoktam belőle tenni. Sajnos az előzőt amikor leejtettem és egyből atomjaira összetört, úgyhogy vigyázni kell rá.

Milly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

andrea760730

2018. szeptember 16.

Hétköznapra tökéletes, drogériás viszonylatban olcsó és jó minőségű highlighter. Gold párja is meg van. Ajánlom.

andrea760730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Olcsó jó minőségű highlighter. A világos bőröm miatt választottam inkább ezt a verziót. A benne lévő csillámok eléggé nagyok ezért nem ez a kedvenc

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Olcsó, jó minőség. Senki ne várjon ennyiért csodát. Ahhoz képest, hogy aránylag kicsi a mérete, elég sokáig elég,szép színe van.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

playergirl20

2018. július 29.

Imádom, gyönyörű, tartós, olcsó,5*.

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Imádom, gyönyörű, tartós, olcsó,5*.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon nagy csillámok vannak benne, az én bőrömnek nem áll jól, az arany testvére sokkal inkább megéri az árát.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Olivliv

2018. július 18.

Egy kicsit nagyok benne a glitter szemcsék szerintem, borzalmasan csillog tőle az arc és egyáltlán nem kelti azt a nedves, természetes arcbőr hatást, amit elvárnék egy hightlightertől, inkább sztriptíz táncos érzetet keltett bennem, amikor viseltem, úgyhogy nem is használom már. Viszont nem túl drága, úgyhogy annyira nem is kell csodát várni tőle.

Olivliv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

stab

2018. június 12.

Szerintem highlighternek nagyon durva a csillámlása, nem adja azt a vizes hatást amit vártam (bár mikor megvettem már akkor láttam hogy inkább csillámos, de gondoltam egy próbát megér). Inkább szemhéjra használható.

stab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk