Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 700 Ft + szállítás , Eladó: djkaty
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előre utalással, szállítás GLS-sel, személyes átvétel Tatabányán
Ár: 500 Ft+posta , Eladó: tmelcsi73
Állapot: 1-2-szer használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Bp-en a Nyugatinál munkaidő után, Cegléden vagy postázni tudom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

andrea760730

2018. szeptember 16.

Hétköznapra tökéletes, drogériás viszonylatban olcsó és jó minőségű highlighter. Gold párja is meg van. Ajánlom.

andrea760730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Olcsó jó minőségű highlighter. A világos bőröm miatt választottam inkább ezt a verziót. A benne lévő csillámok eléggé nagyok ezért nem ez a kedvenc

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

pappveronika30

2018. augusztus 6.

Olcsó, jó minőség. Senki ne várjon ennyiért csodát. Ahhoz képest, hogy aránylag kicsi a mérete, elég sokáig elég,szép színe van.

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

playergirl20

2018. július 29.

Imádom, gyönyörű, tartós, olcsó,5*.

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Imádom, gyönyörű, tartós, olcsó,5*.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon nagy csillámok vannak benne, az én bőrömnek nem áll jól, az arany testvére sokkal inkább megéri az árát.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Olivliv

2018. július 18.

Egy kicsit nagyok benne a glitter szemcsék szerintem, borzalmasan csillog tőle az arc és egyáltlán nem kelti azt a nedves, természetes arcbőr hatást, amit elvárnék egy hightlightertől, inkább sztriptíz táncos érzetet keltett bennem, amikor viseltem, úgyhogy nem is használom már. Viszont nem túl drága, úgyhogy annyira nem is kell csodát várni tőle.

Olivliv
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

stab

2018. június 12.

Szerintem highlighternek nagyon durva a csillámlása, nem adja azt a vizes hatást amit vártam (bár mikor megvettem már akkor láttam hogy inkább csillámos, de gondoltam egy próbát megér). Inkább szemhéjra használható.

stab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

Dolcedia

2018. június 8.

Nem rossz,de ennél van jobb is drogériás szinten.Picit nekem sok a csillámossága.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

donett0629

2018. május 29.

Igazán jó highlighter, a színe is tökéletes, de finoman kell bánni vele használat során, mert könnyen túlzásokba lehet esni.

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

sheol

2018. május 29.

Hideg bőrtónushoz nagyon ment. Én szeretek csillogni, így szerettem a csillámait. Finoman kenve munkába se volt túlzó. Az egyetlen problémám az volt vele, hogy leesett és darabokra törött, utána nehezebb volt felvinni, de elhasználtam így is.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk