KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 500 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 500 ft + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környéken lehet átvenni, vagy postátom

Anita9620

2017. augusztus 16.

Nagyon elégedett vagyok vele.:) Szép fényt ad az arcomnak illetve én szemre is használom. Napközben azért egyszer-kétszer újra fel kell kenni.

Anita9620
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Gpatricia

2017. augusztus 16.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen árban találni egy szép, hosszan tartó higlightert, amíg nem ajánlották ezt a Lovely terméket. Szép fényű, nem kopik le gyorsan, és nagyon megéri az árát :)

Gpatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Blackxentric

2017. augusztus 6.

Ez az első highlighterem, gondoltam elsőnek jó lesz. Jó is még most is. Gyakran használom. Szeretem, hogy kicsi, nem is értem minek gyártanak óriási púder méretű highlightereket, hiszen sose fogy el annyi. Szép ezüstös fénye van, könnyen építhető és elég tartós. Az árát mindenképp megérte.

Blackxentric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

vlol

2017. augusztus 6.

Eddigi legjobb highliterem. Imádom!

vlol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Eddigi legjobb highliterem. Imádom!

snoncso98

2017. augusztus 3.

Első highlighterem de imádom, gyönyörűen fénylik és tartós, az ára is nagyon kedvező!

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

lilianamelodykiss

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Eddigi legjobb highlighter amit használtam! Szépen csillog, tartós és jó olcsó!

lilianamelodykiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Eddigi legjobb highlighter amit használtam! Szépen csillog, tartós és jó olcsó!

Lejla92

2017. augusztus 1.

Nagyon szèpen fènylik. Szèpen kiemeli az arcot, bár tartósnak nem mondanám,lehet,hogy csak rajtam de egy kèt órán belül valahogy eltűnik. :
:\ De ennyi pènzèrt egy kis csoda :)

Lejla92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

:\ De ennyi pènzèrt egy kis csoda :)

Dorinazia

2017. július 16.

Én is nagyon szeretem de talán az arany (gold) változatát jobban. Szépen fénylik, egész nap fent marad és nagyon olcsó. Elsőnek a gold változatát vettem meg és annyira megtetszett hogy muszáj volt ezt az ezüst (silver) változatot is megvennem. Abszolút nem bántam meg de van olyan highlighter amit jobban szeretek de őket is használom napi rendszerességgel. :))

Dorinazia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

becca483

2017. július 14.

Szeretem, de az arany társa nekem sokkal jobban tetszik. Ezen kívül nekem már vagy egy éve megvan, napi rendszerességgel használom az arannyal felváltva és alig fogy. :D pedig én nem kevés sminkben járkálok. első highlighterem, kiváló.

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

nicsilicsi

2017. július 14.

Az első highlighter-em, és szerintem örök szerelmem marad. Nagyon fényes, csillog is, egyszerűen imádom. Viszont szeretek új dolgokat kipróbálni és folyamatosan keresem méltó utódját, de még nem találtam meg. Több, mint egy éve használom, de még mindig nem fogyott el. Kis mennyiséggel is intenzív fényhatást lehet elérni, én egy blending ecsettel szoktam felvinni. Egész nap fent marad, pedig nem használok semmilyen sminkfixálót, ráadásul elképesztően olcsó is.

nicsilicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk