KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 500 + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környékén vagy postázom
Ár: 600 Ft , Eladó: Kodi
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Krémmánia Kedvencek a -től
rocketqueen

2017. február 15.

Az első higlighterem, teljesen meg vagyok elégedve vele az ára és a tartóssága szempontjából is. Vannak benne csillámok, de nekem nagyon tetszik, hétköznapokra is szívesebben viselek felrűnőbb dolgokat. A csomagolása kicsit gagyi, könnyen törik.

rocketqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

vivien88

2017. február 11.

Legelso highligterem! Szerelmes lettem elsore!
A csomagolasa nagyon konnyen torik ezert vettem belole egy ujat is! (Fokent utanpotlasnak mert a torottet is tudom hasznalni.) Nagyon olcso ami nem utolso szempont.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Legelso highligterem! Szerelmes lettem elsore!

viragka

2017. február 3.

Nagyon szép fényt ad(ha szolidan adagoljuk) és szemhéjra is csodás viszont ha elkezd fogyni belőle a külseje felől el kezd betöredezni míg az egész por nem lesz:/ kettőnél is ezt tapasztaltam. Kár érte

viragka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

lovi9407

2017. január 24.

Kezdőknek nagyon jól megteszi, de azért örök kedvencnek nem mondanám. Viszont szemhéjra nagyon szeretem nappalra.

lovi9407
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Bolvarin

2017. január 23.

Első és egyetlen highlighterem. Mindenki áradozik róla a beauty világban, nem drága, így gondoltam megér egy próbát. Hát nekem nagy csalódás volt, hogy vannak benne csillámok, egyébként szép fénye van, közepesen tartós, de nem sűrűn nyúlok érte.

Bolvarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

TimiRajna

2017. január 14.

Néhány hónapja vettem első highlighternek, nem akartam egyből egy drágábbal kezdeni mivel nem tudtam hogy használni fogom-e. Vannak benne kicsit csillámok, de nem vészes. Azóta van egy rimmel palettában egy másik is és valamiért azt sokkal jobban szeretem(talán kicsit másabb szín).
A sok jó vélemény miatt arra számítottam, hogy én is oda-meg vissza leszek érte, de nem rossz termék egyáltalán. Igazából engem talán alapból a highlighterek nem fogtak meg (még) igazán, illetve nincs nagyon hasonlítási alapom. De jó áron van, a tartóssága közepes. Ebben az árkategóriában sok olyan termék van ami szinte használhatatlan, így ez abszolút megéri.

TimiRajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Nagyon tetszik, vannak benne csillamok de meg azert jo nappalra :) fel napot siman kihuz nalam es sokaig eleg

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

dominikak1234

2017. január 5.

Imádtam, míg meg nem vásároltam a Catrice High Glow highlightert.. Még most is szeretem, belső szemzugra csak ezt használom, viszont így télen én mindenképp valami visszafogottabbra vágyom. Télen talán visszatérek hozzá.

dominikak1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Katulin

2016. december 15.

Még csak most ismerkedem vele, eddig közepesre értékelem, mert highlighterként nekem nem annyira működik fura a finise, kicsit túl fényes. Szemhéjamon viszont nagyon jól mutat, főleg így az ünneoek közeledtével viselem szívesen.

Katulin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

fuufanni

2016. december 5.

Most vettem a jó értékelesek miatt választottam, eddig elég tetszetős mondjuk azonnal kiesett a tokjából, de betapasztottam egy palettába és kész is. Nem nagyok benne a csillámok nekem pont jó. A silver sokkal inkább gold amúgy, és a gold meg hát nemtudom szerintem csak igazán barna lányoknak való.

Update: bementem a MAC-be és az egyik sminkes lány megdícsérte a highlighteremet! Mi ez ha nem elismerés a legfelsőbb körökből? 5*

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk