KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: Kodi
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 500 ft + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környékén lehet átvenni, vagy postázom
Krémmánia Kedvencek a -től
aaFruska

2017. március 20.

Imádom ezt a highlightert!!! Gyönyörű, tartós, nincsenek benne hatalmas csillámok . Szép ragyogást ad és lehet építeni . Az állaga is tökéletes :)

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

dominikak1234

2017. március 16.

Imádtam, míg meg nem vásároltam a Catrice High Glow highlightert.. Még most is szeretem, belső szemzugra csak ezt használom, viszont így télen én mindenképp valami visszafogottabbra vágyom. Nyáron talán visszatérek hozzá.

dominikak1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

vulpemania

2017. március 9.

Eddig igaz csak az olcsóbb highlighterek között nézelődtem, de ez egy elég jó darab ár/érték arányban. Viszont azt vitatnám, hogy silver :D ezüst színű a csillám benne, de maga a termék nem ezüst, hanem kicsit arany-ezüst egyveleg. Tartósságra nem rossz, de nem kiemelkedő. Én személy szerint jobb szeretem ha erősebben fénylik ( ha jobb a pigmentáltság,de ennyiért nem is vár többet az ember), de szerencsére legalább nincs gagyi hatása. Nincsenek nagy csillámok benne, szép bársonyos csillogás a végeredmény, természetes mindenképp. Összességében egy kezdő highlighterezőnek tökéletes! :)

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

lildiko

2017. március 8.

Én nagyon szeretem, lehet egészen visszafogott higlightingot is csinálni vele, de építhető nagyon fényesre is, amit imádok. Rajtam nagyon tartós, este is ugyanúgy látszik mint reggel. És ennyiért ráadásul... ajándéék. :) Szeretném a gold változatot is majd megenni, remélem az is ilyen jó.

lildiko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

mautika

2017. március 8.

Sokáig vadásztam rá, de végre az enyém. :) A mindennap sminkem része lett, a gold változatát inkább elraktam nyárra. A csomagolása ennek is borzasztó gagyi, de egy ilyen olcsó és jó terméknél ezért nem vonok le pontot.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Ayanna

2017. március 7.

Ez az első highlighterem, de nagyon megszerettem :) Szép, visszafogott fénye van (feltéve, hogy keveset használunk belőle), a tartóssága tényleg nem valami hiperszuper, de ennyi pénzért nem is várom el, hogy reggel nyolctól este nyolcig betonbiztos legyen.

Ayanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Babooca

2017. március 5.

A csomagolását leszámítva tökéletes kis darab a mindennapi sminkek készítésekor is. Alkalmakra használom, nagyon szépen kiemel. Nincsenek nagy darab csillámok benne, szépen elterül a bőrön. Sajnos nem tartós és nap végére képes összeállni a zsíros bőrön foltokban. Egy életre elegendő terméket adnak nevetséges áron, így a kis hibáit igenis elnézem neki. Ennél jobb nekem mostanában nem kell, ez is tudja azt, amit a drágább társai.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

brigcsu

2017. március 3.

Az első highlighterem, mikor felteszem nagyon szép fénye van, de sajnos nem túl tartós, nap végére már alig látszik belőle valami.A csomagolása katasztrófa, könnyen törik. Ár-érték arányban jó, de biztos, hogy vannak ennél sokkal jobb highlighterek is! :)

brigcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

cintibuborek

2017. március 2.

Ez volt az első highlighterem, nagyon szerettem, de vannak ennél sokkal jobb highlighterek is. Szép fénye van,de sajnos nem túl tartós és a csomagolása valami borzasztó, nekem elég hamar el is tört. Összességében ár-érték arányban megfelelő.

cintibuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Naschkatze

2017. március 2.

Ez volt az első highlighterem, teljesen meg voltam vele elégedve ami a színét illeti. Tartósságban azonban véleményes, bár ezért az árért talán még ez is belefér. Szép, szatén fénye van, hétköznapi viseletre is alkalmas. Sajnos csillámpor is van benne, de még éppen határeset.

Naschkatze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk