KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: Kodi
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 500 ft + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környéken lehet átvenni, vagy postátom
Krémmánia Kedvencek a -től
Black Fairy

2017. június 18.

A nagy és pergő csillámok nekem se lettek a kedvenceim, de tetszik a csavaros doboz megoldás. Szerintem a pan túl kicsi (egy szélesebb dobozból könnyebb kinyerni az ilyesmi terméket), illetve a citrusos illat is felesleges.

Szép természetes fényt ad, nekem tartós is volt - leszámítva azt a néhány csillámot, ami elszökött - egy hétköznapi sminkhez tökéletes lehet, bár én ha highlightert akarok, jobban kedvelem az erőteljesebb, feltűnőbb termékeket. Persze, nem rossz termék, megvettem az aranyat is, de az én bőrtónusomhoz a hűvösebb árnyalat jobban mutat.
Szeretni fogom elhasználni szerintem, de teljesen átlagos termék. (Véleményemet másolom az arany színűhöz is.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Mintia

2017. június 4.

A doboza szinte az első héten eltört. Ettől függetlenül elhasználtam, és én nagyon szeretem a csillámok ellenére is. Ami viszont már minuszt érdemel, az az, hogy egyáltalán nem tartós :(

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

doruska

2017. június 3.

Ez a sok csillám mindenhol kiborít, leárazva vettem, így annyira nem bánom, a szememre fogom elhasználni, de highlighternek nem hiszem, hogy valaha megint felteszem

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

szabo123

2017. június 1.

Jó kis termék,mindennapi sminkhez tökéletes..egy kicsit csillámos, ujjal eldolgozva ez egyáltalán nem látszik,de -1*,hogy ecsettel nem olyan szép :(

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

avealena

2017. május 31.

Meg van belőle az arany színű is, és imádom őket! Nagyon szépen mutat az arcon, ahogy kiemeli annak bizonyos részeit, igazán fényes és viszonylag tartós is.

avealena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

KovatsV

2017. május 30.

Imádom! Bár nem marad fent egész nap, mert egyelőre nincs mivel fixálnom a sminkem, de a színével, állagával teljesen elégedett vagyok. A csomagolása sem rossz, bár én jobban szeretem a felnyitható tetejű kis kompakt kiszerelést - van is ilyen pirosítóm.

KovatsV
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

fanniblue

2017. május 29.

Jó kis highlighter, nem tudnék miért csillagot levonni.
Szép élénk fénye van, tetszik hogy nem igazán színezett. :)
Tartósnak is elég tartós.

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Jó kis highlighter, nem tudnék miért csillagot levonni.
Szép élénk fénye van, tetszik hogy nem igazán színezett. :)
Tartósnak is elég tartós.

Pofike

2017. május 27.

Gyönyörű. Megvan belőle az arany is. Bátran ajánom mindenkinek. Ár érték arányban verhetetlen, és a végeredmény is magáért beszél !!!!

Pofike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

ilovex

2017. május 6.

Alapvetően a goldot szerettem volna, de pont nem volt. Ezzel sincsen problémám, gyönyörű hatást lehet vele elérni. Én sminkszivaccsal szoktam felvinni így picit talán "tömörebb" a hatása. Borzalmasan olcsó és tartós. Ha valaha netán elfogyna (mondjuk az elkövetkezendő 20 évben - tekintve a mennyiséget - ) biztosan újraveszem.

ilovex
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

HomlokPuszi

2017. május 2.

A Catrice kontúrpalettájában találkoztam először highlighterrel, nagyon megtetszett, csak az a krémes-belenyúlkálós forma nem jött be, így gondoltam keresek valami porosat. A sok jó vélemény miatt esett erre a választásom, háát nem az igazi, olyan csillámpor szerű, nem olyan diszkrét selyemfényű mint a Catrices. Tovább kell még keresgélnem..

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk