KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 600 + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környékén vagy postázom
TimiRajna

2017. január 14.

Néhány hónapja vettem első highlighternek, nem akartam egyből egy drágábbal kezdeni mivel nem tudtam hogy használni fogom-e. Vannak benne kicsit csillámok, de nem vészes. Azóta van egy rimmel palettában egy másik is és valamiért azt sokkal jobban szeretem(talán kicsit másabb szín).
A sok jó vélemény miatt arra számítottam, hogy én is oda-meg vissza leszek érte, de nem rossz termék egyáltalán. Igazából engem talán alapból a highlighterek nem fogtak meg (még) igazán, illetve nincs nagyon hasonlítási alapom. De jó áron van, a tartóssága közepes. Ebben az árkategóriában sok olyan termék van ami szinte használhatatlan, így ez abszolút megéri.

TimiRajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Nagyon tetszik, vannak benne csillamok de meg azert jo nappalra :) fel napot siman kihuz nalam es sokaig eleg

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

dominikak1234

2017. január 5.

Imádtam, míg meg nem vásároltam a Catrice High Glow highlightert.. Még most is szeretem, belső szemzugra csak ezt használom, viszont így télen én mindenképp valami visszafogottabbra vágyom. Télen talán visszatérek hozzá.

dominikak1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Katulin

2016. december 15.

Még csak most ismerkedem vele, eddig közepesre értékelem, mert highlighterként nekem nem annyira működik fura a finise, kicsit túl fényes. Szemhéjamon viszont nagyon jól mutat, főleg így az ünneoek közeledtével viselem szívesen.

Katulin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

fuufanni

2016. december 5.

Most vettem a jó értékelesek miatt választottam, eddig elég tetszetős mondjuk azonnal kiesett a tokjából, de betapasztottam egy palettába és kész is. Nem nagyok benne a csillámok nekem pont jó. A silver sokkal inkább gold amúgy, és a gold meg hát nemtudom szerintem csak igazán barna lányoknak való.

Update: bementem a MAC-be és az egyik sminkes lány megdícsérte a highlighteremet! Mi ez ha nem elismerés a legfelsőbb körökből? 5*

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

zsofbar77

2016. december 3.

Nem mondom, hogy rossz..

Jó: messziről szép fénye van, olcsó
rossz: közelről csillámos, és gyorsan kopik

összeségében nem vagyok benne biztos, hogy ez az igazi, de mindenesetre nem egy rossz darab

zsofbar77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Nem mondom, hogy rossz..

Jó: messziről szép fénye van, olcsó
rossz: közelről csillámos, és gyorsan kopik

Matilda

2016. november 21.

Ahogy a társánál is leírtam, nem tartom jó highlighternek legfőképpen a benne lévő csillámok miatt, amit én nem szívesen viselek az arcomon, mert nem erre a hatásra vágyok. Az árát is sokallom 2 gramm termékért.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

AcsAgnes

2016. november 21.

Sajnos nem elégedtem meg ezzel a termékkel. Ha az ujjammal veszem fel, akkor szépen mutat, de arcon már csak a hatalmas csillámokat látom, nincs az a szép "vizes" hatás. Emellett már pár óra múlva nem is látszódik. Egyedül csak a belső szemzugban tudom használni. Sajnos itt is azt veszem észre, hogy a véleményezők túlértékelnek egy egyébként nem "tökéletes" terméket, csak azért mert olcsó.

AcsAgnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

Nicolett022

2016. november 19.

Van ennél jobb highlighterem is, de ez bőven elég a hétköznapokra. Fél napot simán kibír, diszkréten csillog, nem annyira feltűnő, de azért látszik, hogy ott van. Próbáltam több mindennel is felvinni, de a legyező ecset, sminkszivacs és talán még a púder ecset, amivel "működött".

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 19.

Kremcica

2016. november 15.

Több fajta állagú highlightert próbáltam, a por állagút találom hétköznapra legjobbnak. Van egy jobban pigmentáltabb highlighterem is, de az utcára szerintem elég ez is. A legyezőecsetemmel eloszlatva alig látom az arcomon. Rétegezve működik, de elég sokat kell vele bíbelődni. Próbáltam ujjal de az meg nagyon foltos lett. :S Amivel működik az a blender szivacs. Szép finom réteget viszek fel, csodásan fényes. Szemzugba, szemöldök alá is jó. Apró csillámok vannak benne, de nem egy diszkógömb-effektus. Ha nem lenne benne, akkor inkább csak világosítana nem fénylene így. A legjobb hatást akkor érem el amikor kicsit alákontúrozok az arccsontomnak és úgy viszem fel. Tudja amit egy ilyen árú terméknek tudnia kell. Nem tökéletes, de jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk