KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 500 ft + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környéken lehet átvenni, vagy postátom
Ár: 500 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta előre utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csillu23

2017. december 5.

Először az arany változatát vettem meg, de most így télre már nem éppen illik a bőrszínemhez. Ezért venni akartam egy kicsit hidegebb árnyalatot, és erre a termékre esett a választásom. Szerintem nagyon megérte mert ár érték arányban nagyon megéri, szép fényt ad és könnyű használni. Nekem nagyon bevált.

csillu23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

bogdanbianka

2017. november 10.

Egyetlen negatívuma a csomagolása. Első highlighterem és szerintem az utolsó is :)

bogdanbianka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

ancsi2126

2017. november 6.

Legjobb! Messze elbújhatnak a nagy drogériás nevek mellette. Gyönyörű finist ad. ár6érték arány szupi.

ancsi2126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Becoke

2017. november 1.

Brutálisan fényes, picit nagyok a csillámok benne, de ha óvatosan bánik vele az ember, nagyon szép tud lenni. :) Megéri az árát. (azért érdemes nézni az akciókat, rossmannban viszonylag gyakran leárazzák)

Becoke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

ravenclaw

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

szeretem, de a gold a kedvencem :) direkt táskába dobálós highlightert kerestem, amit nem annyira féltek, és erre pont tökéletes. Ha reggel otthon nincs időm highlightert felvinni, akkor csak gyorsan vonaton/suli előtt használom

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Bippaa

2017. október 19.

Nem valami tartós. A doboza elég bóvli hatású. De teszi a dolgát. Az árát megéri.

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

zsuzsika1

2017. október 19.

Nagyon szép a fénye, de a csomagolás katasztrófa!

zsuzsika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Nagyon szép a fénye, de a csomagolás katasztrófa!

cattitude

2017. október 19.

ez az első highlighterem, direkt egy ilyen olcsót választtottam arra az esetre, ha mégse tetszene magamon a csillogás. a csillogás maga végül megtetszett, de a termék nem a legjobb: alapvetően nem szeretem a dobozát, a letekerős tető nem a szívem csücske. maga a highlighter nem rossz, de inkább kisebb bőrfelületeken néz ki jól szerintem (felső ajaknál, szemzugban), orcán a nagyobb darab csillámok miatt nem olyan jó. 4 pontot kap a kedvező ára miatt.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

Fogalmam sincs miért vettem, mert nem hasnálok highlightert. ^^' Egyébként semmi bajom vele, nagyon jó kis termék. Ha ecsettel viszem fel, nagyon halványan, imádom. Ujjal elég macerás, azzal nem lehet olyan szépen, erre kell figyelni.

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

doorcsii

2017. október 16.

A gold árnyalatot készültem megvásárolni, de mellényúltam...
A színnel nem lenne gond, szépen ki is emel, de ez a csillogás... sok.

doorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

A gold árnyalatot készültem megvásárolni, de mellényúltam...
A színnel nem lenne gond, szépen ki is emel, de ez a csillogás... sok.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk