KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   860 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann

Ezüst színű highlighter por

Ár: 600 Ft , Eladó: Kodi
Állapot: csak kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm
Ár: 500 ft + postaköltség , Eladó: Bildiko78
Állapot: egyszer próbált , Helyszín: Budapest II., fizetés: személyesen Mammut vagy Allee környéken lehet átvenni, vagy postátom
ilovex

2017. május 6.

Alapvetően a goldot szerettem volna, de pont nem volt. Ezzel sincsen problémám, gyönyörű hatást lehet vele elérni. Én sminkszivaccsal szoktam felvinni így picit talán "tömörebb" a hatása. Borzalmasan olcsó és tartós. Ha valaha netán elfogyna (mondjuk az elkövetkezendő 20 évben - tekintve a mennyiséget - ) biztosan újraveszem.

ilovex
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

HomlokPuszi

2017. május 2.

A Catrice kontúrpalettájában találkoztam először highlighterrel, nagyon megtetszett, csak az a krémes-belenyúlkálós forma nem jött be, így gondoltam keresek valami porosat. A sok jó vélemény miatt esett erre a választásom, háát nem az igazi, olyan csillámpor szerű, nem olyan diszkrét selyemfényű mint a Catrices. Tovább kell még keresgélnem..

HomlokPuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

alexandraporcelain

2017. április 12.

Első highlighterem, így nincs viszonyítási alapom, de én nagyon szeretem, tartós, szép. :)

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

hnikolett

2017. április 11.

nagyon, nagyon, nagyon régóta vágyom erre, imádok minden highlightert, és annyi jót hallottam róla, de sehool nem találtam, akárhány rossmannba jártam, le volt pusztítva a gold is és a silver is. na de véégre ma, bementem egy rossmannba és VOLT!!!! egyből el is vettem a polcról és szorítottam, nehogy valaki kivegye a kezemből:D ahogy hazaértem ki is próbáltam és eddig IMÁDOM! gyönyörűen csillog, nagyon szép a fénye. meleg bőrtónusú vagyok, így nagyon természetes, hétköznapokra tökéletes:) jövök update-el!

Up.: termeszetesen meg mindig hatalmas a szerelem a gold-al, kicsit tulvasaroltam magam most highlighterekkel, freedom, catrice meg ez..ah😩 Dehat nem is en lennek, glamouron meglattam egy silvert.. egyet! Na hat egybol meg is fogtam, vittem magammal, hat hulye lennek otthagyni, amugy is olcso volt, de 35%-kal olcsobban tudtam megvenni. IMADOM! Csodaszep! Mondjuk nem vartam mast. Igaz, a freedom palettaban levo feher/ezust highlighter kicsit finomabb, egyenletesebb, ebbe vannak kicsi csillogo szemcsek vagy mik, remelem ertitek, de ezzel egyutt is csodaszep😭😍 nem tudok betelni vele, ebbe aludnek ha birna az arcom😅

hnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

bugosgizi

2017. április 1.

Nem rossz termék. A hétköznapi használatot elég jól bírja és megtámogatja hisz a smink vidámabb és üdébb tőle.
Nem tudok róla sokkal többet hozzá tenni. Kifejezetten átlagos.

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Nem tudok róla sokkal többet hozzá tenni. Kifejezetten átlagos.

aaFruska

2017. március 20.

Imádom ezt a highlightert!!! Gyönyörű, tartós, nincsenek benne hatalmas csillámok . Szép ragyogást ad és lehet építeni . Az állaga is tökéletes :)

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

dominikak1234

2017. március 16.

Imádtam, míg meg nem vásároltam a Catrice High Glow highlightert.. Még most is szeretem, belső szemzugra csak ezt használom, viszont így télen én mindenképp valami visszafogottabbra vágyom. Nyáron talán visszatérek hozzá.

dominikak1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

vulpemania

2017. március 9.

Eddig igaz csak az olcsóbb highlighterek között nézelődtem, de ez egy elég jó darab ár/érték arányban. Viszont azt vitatnám, hogy silver :D ezüst színű a csillám benne, de maga a termék nem ezüst, hanem kicsit arany-ezüst egyveleg. Tartósságra nem rossz, de nem kiemelkedő. Én személy szerint jobb szeretem ha erősebben fénylik ( ha jobb a pigmentáltság,de ennyiért nem is vár többet az ember), de szerencsére legalább nincs gagyi hatása. Nincsenek nagy csillámok benne, szép bársonyos csillogás a végeredmény, természetes mindenképp. Összességében egy kezdő highlighterezőnek tökéletes! :)

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

lildiko

2017. március 8.

Én nagyon szeretem, lehet egészen visszafogott higlightingot is csinálni vele, de építhető nagyon fényesre is, amit imádok. Rajtam nagyon tartós, este is ugyanúgy látszik mint reggel. És ennyiért ráadásul... ajándéék. :) Szeretném a gold változatot is majd megenni, remélem az is ilyen jó.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

mautika

2017. március 8.

Sokáig vadásztam rá, de végre az enyém. :) A mindennap sminkem része lett, a gold változatát inkább elraktam nyárra. A csomagolása ennek is borzasztó gagyi, de egy ilyen olcsó és jó terméknél ezért nem vonok le pontot.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Silk