KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   70g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wasp, Módosítva: 2015. november 25.

Kiszerelés:   70g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros

"Könnyű púder fényvédőkkel, kakaóvajjal és kalaminnal, hogy a bőrőd puha maradjon és védve legyen a napsugárzástól. Finom púder, mely segít megvédeni a bőrt az ártalmas UV-sugárzástól. Kalaminporral készült, mely természetes védelmet biztosít az UV-sugarak ellen, és van benne kukoricaliszt és szezámolaj is. Gyengéd illata a tömjén, a citrom, a lime és a pacsuli olajaiból áll össze. A Powdered Sunshine olyan könnyű, hogy bárhova könnyen magaddal viheted. Kiválóan alkalmas arra, hogy a nap során újra használd, mert nem zsíros és könnyű felvinni."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Izibizi

2018. január 7.

Ez a nagybetűs PÚDER!!! Nem szarít, ami télen nem utolsó szempont. 50%os kedvezménnyel vettem meg és rengeteg van benne így nagyon megérte, de teljes áron sem drága. Majdnem egész nap matt hatást biztosít és alkalmazkodik a bőr színéhez illetve nagyon kevés kell csak belőle, így valószínű fél évig is elég lesz. Az összetevői csodásak, és ez a keleties illat mennyei.
Szerintem nem fogok más púderre váltani. Kíváncsi leszek nyáron milyen lesz a fényvédő funkciója😊😍

Izibizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Bsbogi

2017. szeptember 23.

Akciósan vásároltam és várakozáson felül teljesített. Reggeli arckrémre kentem és nagyon szép matt hatású lett az eredmény. Nap végére se fénylett át és nagyon jó volt viselni, fel sem tűnt, pedig én nem sűrűn sminkelek, pont a nehéz érzet miatt, de ez nagyon jól szerepelt.

Bsbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

babyface

2017. február 12.

uhhh isteni illata volt, csak sajnos nem használtam ki teljesen és ki kellett dobnom mert már lejárt :( (bár nemtudom egy hintőporban mi tud lejárni, de azért a természetes olajok miatt inkább hagytam) nyáron mindenhova biciklivel járok és jól esett, hogy nem kellett átkennem a fedetlen testrészeimet naptejjel, hanem csak magamra pacsmagoltam ezt a hintőport. :) munkába menet óvhat a káros sugaraktól sajnos egy komolyabb napsugaras, extrém meleg órákat a szabadban töltős biciklitúrát már nem bír ki oda már tényleg naptej kell. arcomra is használtam néha púder helyett, ott is megállta a helyét bár a nap végére eléggé elnehezítette a bőröm.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

slytherclaw

2016. november 10.

Az elmúlt kb. hét évben, amióta sminkelek, legalább tucatnyi púdert kipróbáltam, de egyet se kedveltem ennyire, mint ezt. Hófehér bőröm van, picit sárgás beütéssel, ami azt jelenti, hogy a drogériás alapozók és púderek általában vagy túl sötétek, viszont jó tónusúak, vagy pedig megfelelő színűek, de rózsaszínesek. A lányok mondták a Lushban, hogy próbáljam ki púdernek, aztán ha nem válik be, akkor el tudom használni testre. 2600 forintért tetemes mennyiséget kapunk, én egész nyáron minden nap használtam és még mindig maximum a nyolcada hiányzik a flakonból. Szépen mattít, tartós is, alapozó színét nem befolyásolja. Az illata igazi Lush-illat, mindig felvidít reggelente. Szép bőrre csak mattítás céljából magában is fel lehet vinni, nekem úgy is jó volt viselni, de bőrhibákat nem fed el.

slytherclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 10.

marmalade

2016. július 11.

Update: még mindig nagy a szerelem. Elég csúnyán leégtem Londonban (esős napnak indult - szikrázó napsütés lett a vége), de az arcomnak nem lett semmi baja ennek köszönhetően. Továbbra is szépen mattít, jobban, mint sok más púder, amit próbáltam.

Számomra ő a Púder. Eredetileg a tündöklő érzelmek nevű púderért indultam a Lushba, de az ott dolgozó nagyon kedves lányok ezt ajánlották helyette, mert világos bőröm van. Mondták, hogy ők is használják arca és szépen mattít, úgyhogy elcsábultam. Nem bántam meg egy pillanatra sem. Tartós és nagyon sokáig elég lesz. A kis flakonja nem valami praktikus így, hogy ecsettel szeretném használni, de ez a legkevesebb.

marmalade
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

barnabogi

2016. július 7.

Szeretem. A csomagolását megoldhatták volna máshogy, de ez még elnézhető.. Viszont megvan benne minden ami nekem kell. Púder,tehát egy kis fedése van, 15-ös spf, ami mindig jól jön, és nagyon jól mattít is, zsíros bőrűeknek ajánlanám.

barnabogi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 7.

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. június 4.

Jó kis cucc, nem hagy nyomot a bőrön, könnyen elteríthető. Városban nélkülözhetetlen.

mudpach
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 4.

Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Fényvédők: Octocrylene, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Citrus Limonum Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Boswellia Carteri (Frankincense) Oil, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77492, CI 77491, CI 77499

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.