KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló és ápoló összetevői: argánolaj, kakaóvaj, kupuazuvaj, brazildió-olaj, mandulaolaj, fair trade sheavaj és  goji bogyó (lícium). Tartalmaz még E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag, ritka argánolajat, amelynek a néphit szerint fiatalító hatása van, továbbá vaníliát és hűsítő hatású, izzadsággátló hatású ciprust.

Ár: megyegyezés szerint , Eladó: BoglarkaSimon
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
zsazsa

2017. április 15.

Ajándékcsomagban volt kis kiszerelésben. Nagyon kedvelem. Én zuhany alatt használtam, először kis könnyű kondícionálónak gondoltam, de elég jól hidratál, valóban jó kis testes, zsíros, olajos összetételű, hagy is egy vékony réteget a bőrön. Az illata nagyon finom, a törölközőn és a bőrön istenien megmarad. Egyetlen gondom a parabénekkel van, amúgy simán megvenném a nagy kiszerelést is télen.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Kremcica

2017. március 23.

Kis kiszerelésben került hozzám, aminek örülök mert nagyban nem vettem volna meg. Tudom ki lehet próbálni az üzletben, de ez az a termék amit otthoni körülmények között lehet a leginkább tesztelni. Az illata finom, nem ájultan el tőle de kellemes. Kicsit sűrű mint egy testes krém vagy testvaj, de nem is baj hogy nem folyik. Kevesebb kell belőle mint a rendes testápolómból. A bőröm mindig pihe-puha lett a használat után a Nivea, Isana, Avon zuhanyzás közbeni testápolóival ellenben. Viszont az nem tetszik hogy miután felkenem ragacsos érzetet hagy maga után. Többször kellett lemosni magamról, szerencsére a törölközőt nem fogta be és még a hatása is megmaradt a bőrömön. A zuhany még nem ragad bár még csak párszor próbáltam. :) Karomra-lábamra használtam mert attól tartok olyan tömény, hogy máshol a pólusaimat teljesen eltömítené.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

saladhunter

2017. február 22.

Imádom az illatát, az állagát. Jól el kell dolgozni hogy beszívódjon. Fantasztikus termék.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

szilvia92

2017. február 11.

Az illata mamorito.teljes szerelem. A borom olyan, mint volt, de az illat.....

szilvia92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Az illata mamorito.teljes szerelem. A borom olyan, mint volt, de az illat.....

necra

2017. január 12.

Csodálatos lush illat. Beburkol, elvarázsol

up. havi egyszeri használattal tényleg jó, mert felidézi az imádott Lush illatot, de valójában szárít és azt hiszem, hogy kezdek kiszeretni belőle, mert túl mű. Ma pont használtam a kezemre és iszonyatosan idegesít a szaga.
up2. Újra beruháztam rá. Viszont totál elfelejtettem, hogy le kell mosni. Párom is imádja rajtam

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Csodálatos lush illat. Beburkol, elvarázsol

orsoy

2017. január 1.

Már a második tégelyt használom és egyszerűen imádom! Zuhanyozás végén használom vizes bőrre és utána már csak finoman felitatom a vizet törölközővel. Csodás illatú és bársonyosan puha lesz tőle a bőröm!

orsoy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

orsayyy

2016. december 27.

Nagyon szeretem és ahh az illata! Viszonylag sűrű az állaga, de nem is kell belőle annyi, mint egy átlagos testápolóból, a bőröm imádja!

orsayyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Aylawitch

2016. november 15.

Páromtól kaptam ajándékba a terméket, ami egyszerűen fantasztikus! Minden szempontból! Igen, egy igazi csodaszer! Imádom az illatát, az állagát. Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. A bőröm selymesen puha lesz tőle és az illata nagyon sokáig megmarad. Nem kell nagy mennyiséget használni belőle, ezért sokáig elég majd egy tégely. Nem csak testre, de arcra és az ajkamra is szoktam használni. Az eddigi testápolók amiket használtam, a nyomába sem érhetnek! Biztosan újra fogom vásárolni magamnak, ha elfogy! ;) Csajok, én csak is ajánlani tudom!

Aylawitch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

faatama

2016. szeptember 29.

Hááát... nem lettünk a legnagyobb bff-ek, de elmegy... az illata tényleg finom, rajtam nem toldakodó. Én a RUB RUB RUB után hatsználtam (ami egyébként nagy kedvenc, mindjárt megyek is áradozni:)). Az zavar, h a kis kékség csodás illatát elnyomja... :( Ezért most ezt parkolópályára tettem, egy kis mintát kaptam belőle, annak kb a fele van meg egy használat után. Nem érzem, h pazarlás lenne zuhanyzás közben használni, szépen hidratál. Viszont, ami nem nagyon tetszik, az a csomagolás. A rub rub rub-nál is ez a gondom, bár azért egy testradírnál mégiscsak érthetőbb ez a kiszerelés... miért kell egy zuhanyzás közbeni terméket ilyen dobozba tenni? Ahogy kiveszek belőle egy adagot, belefolyik a víz, megáll a termékben, emiatt vizesebb lesz a textúra egy idő után, arról nem is beszélve, h ha elkezd szagosodni... pfujj. Belegondolni is rossz. Ha csini kis flakonban lenne, mint a tusik, még be is ruháznék egy teljes adagra. Így részemről felejtős... :(

faatama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

niki123

2016. szeptember 28.

Nem vagyok maradéktalanul kibékülve ezzel cuccal. Örülök, hogy ajándékcsomag részeként kaptam egy kis kiszerelést, mert ha 7000 forintért vettem volna magamnak, akkor most igencsak dühös lennék. Azt el kell ismerni, hogy az illata zseniális és hosszan tartó. Én rendeltetésszerűen hasznalom, de hagy maga után egy zsíros, olajos réteget, amit nem lehet lemosni (hasonlót tapasztaltam a Balea tengeri sós - olajos bőrradírjánál). A hidratálással meg vagyok elégedve, de az én bőrömnek amúgy sincs rá sűrűn szüksége. Én három csillagnál többet sajnos nem tudok rá adni, mert többet vártam tőle. :(

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.