KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   225g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2016. december 2.

Kiszerelés:   225g
Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló és ápoló összetevői: argánolaj, kakaóvaj, kupuazuvaj, brazildió-olaj, mandulaolaj, fair trade sheavaj és  goji bogyó (lícium). Tartalmaz még E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag, ritka argánolajat, amelynek a néphit szerint fiatalító hatása van, továbbá vaníliát és hűsítő hatású, izzadsággátló hatású ciprust.

Lush Ro's Argan Testápoló
Ár: megyegyezés szerint , Eladó: BoglarkaSimon
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Jasa

2017. október 5.

Mikor megvettem elvarázsolt az illata, a szerelem azóta is töretlen. Tartós, csodás rózsaillata van, szerintem nem nagymamás. Nem egészen úgy használom, ahogy a boltban ajánlották (fürdés után felvinni, majd leöblíteni) csak simán felviszem mint egy testápolót. Nagyon jól hidratál, elég 2-3 naponta használni, nagyon kevés kell belőle. Ami nem hátrány, mert az ára miatt először kisebb sokkot kaptam. Mostanra azt gondolom megéri az árát, nagy kedvenc és biztosan újravevős!

Jasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Bsbogi

2017. szeptember 23.

Nekem kifejezetten tetszett az illata. Sokkal jobban bevált, mint bármilyen testápoló. 2-3 napota szoktam használni kevés is elég belőle és nagyon tetszik hogy nem ragad.

Bsbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

ancsi97

2017. július 25.

Nincs túl különleges illata. A bőrön nagyon ragacsos érzetet hat.Én véletlenül kipróbáltam a hajvégeimre ,na arra TÖKÉLETES. Bárkinek akinek nem tetszik próbálja ki a haján,úgy csak ajánlani tudom.(nem mostam le) az 5* hajvég ápolónak megy :D

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

zsazsa

2017. április 15.

Ajándékcsomagban volt kis kiszerelésben. Nagyon kedvelem. Én zuhany alatt használtam, először kis könnyű kondícionálónak gondoltam, de elég jól hidratál, valóban jó kis testes, zsíros, olajos összetételű, hagy is egy vékony réteget a bőrön. Az illata nagyon finom, a törölközőn és a bőrön istenien megmarad. Egyetlen gondom a parabénekkel van, amúgy simán megvenném a nagy kiszerelést is télen.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Kremcica

2017. március 23.

Kis kiszerelésben került hozzám, aminek örülök mert nagyban nem vettem volna meg. Tudom ki lehet próbálni az üzletben, de ez az a termék amit otthoni körülmények között lehet a leginkább tesztelni. Az illata finom, nem ájultan el tőle de kellemes. Kicsit sűrű mint egy testes krém vagy testvaj, de nem is baj hogy nem folyik. Kevesebb kell belőle mint a rendes testápolómból. A bőröm mindig pihe-puha lett a használat után a Nivea, Isana, Avon zuhanyzás közbeni testápolóival ellenben. Viszont az nem tetszik hogy miután felkenem ragacsos érzetet hagy maga után. Többször kellett lemosni magamról, szerencsére a törölközőt nem fogta be és még a hatása is megmaradt a bőrömön. A zuhany még nem ragad bár még csak párszor próbáltam. :) Karomra-lábamra használtam mert attól tartok olyan tömény, hogy máshol a pólusaimat teljesen eltömítené.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

saladhunter

2017. február 22.

Imádom az illatát, az állagát. Jól el kell dolgozni hogy beszívódjon. Fantasztikus termék.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

szilvia92

2017. február 11.

Az illata mamorito.teljes szerelem. A borom olyan, mint volt, de az illat.....

szilvia92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

Az illata mamorito.teljes szerelem. A borom olyan, mint volt, de az illat.....

necra

2017. január 12.

Csodálatos lush illat. Beburkol, elvarázsol

up. havi egyszeri használattal tényleg jó, mert felidézi az imádott Lush illatot, de valójában szárít és azt hiszem, hogy kezdek kiszeretni belőle, mert túl mű. Ma pont használtam a kezemre és iszonyatosan idegesít a szaga.
up2. Újra beruháztam rá. Viszont totál elfelejtettem, hogy le kell mosni. Párom is imádja rajtam

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Csodálatos lush illat. Beburkol, elvarázsol

orsoy

2017. január 1.

Már a második tégelyt használom és egyszerűen imádom! Zuhanyozás végén használom vizes bőrre és utána már csak finoman felitatom a vizet törölközővel. Csodás illatú és bársonyosan puha lesz tőle a bőröm!

orsoy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

orsayyy

2016. december 27.

Nagyon szeretem és ahh az illata! Viszonylag sűrű az állaga, de nem is kell belőle annyi, mint egy átlagos testápolóból, a bőröm imádja!

orsayyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.