KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Lush márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Tápláló és ápoló összetevői: argánolaj, kakaóvaj, kupuazuvaj, brazildió-olaj, mandulaolaj, fair trade sheavaj és  goji bogyó (lícium). Tartalmaz még E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag, ritka argánolajat, amelynek a néphit szerint fiatalító hatása van, továbbá vaníliát és hűsítő hatású, izzadsággátló hatású ciprust.

Ár: megyegyezés szerint , Eladó: BoglarkaSimon
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --
necra

2017. január 12.

Csodálatos lush illat. Beburkol, elvarázsol

up. havi egyszeri használattal tényleg jó, mert felidézi az imádott Lush illatot, de valójában szárít és azt hiszem, hogy kezdek kiszeretni belőle, mert túl mű. Ma pont használtam a kezemre és iszonyatosan idegesít a szaga.
up2. Újra beruháztam rá. Viszont totál elfelejtettem, hogy le kell mosni. Párom is imádja rajtam

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Csodálatos lush illat. Beburkol, elvarázsol

orsoy

2017. január 1.

Már a második tégelyt használom és egyszerűen imádom! Zuhanyozás végén használom vizes bőrre és utána már csak finoman felitatom a vizet törölközővel. Csodás illatú és bársonyosan puha lesz tőle a bőröm!

orsoy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

orsayyy

2016. december 27.

Nagyon szeretem és ahh az illata! Viszonylag sűrű az állaga, de nem is kell belőle annyi, mint egy átlagos testápolóból, a bőröm imádja!

orsayyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Aylawitch

2016. november 15.

Páromtól kaptam ajándékba a terméket, ami egyszerűen fantasztikus! Minden szempontból! Igen, egy igazi csodaszer! Imádom az illatát, az állagát. Nagyon jól hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. A bőröm selymesen puha lesz tőle és az illata nagyon sokáig megmarad. Nem kell nagy mennyiséget használni belőle, ezért sokáig elég majd egy tégely. Nem csak testre, de arcra és az ajkamra is szoktam használni. Az eddigi testápolók amiket használtam, a nyomába sem érhetnek! Biztosan újra fogom vásárolni magamnak, ha elfogy! ;) Csajok, én csak is ajánlani tudom!

Aylawitch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

faatama

2016. szeptember 29.

Hááát... nem lettünk a legnagyobb bff-ek, de elmegy... az illata tényleg finom, rajtam nem toldakodó. Én a RUB RUB RUB után hatsználtam (ami egyébként nagy kedvenc, mindjárt megyek is áradozni:)). Az zavar, h a kis kékség csodás illatát elnyomja... :( Ezért most ezt parkolópályára tettem, egy kis mintát kaptam belőle, annak kb a fele van meg egy használat után. Nem érzem, h pazarlás lenne zuhanyzás közben használni, szépen hidratál. Viszont, ami nem nagyon tetszik, az a csomagolás. A rub rub rub-nál is ez a gondom, bár azért egy testradírnál mégiscsak érthetőbb ez a kiszerelés... miért kell egy zuhanyzás közbeni terméket ilyen dobozba tenni? Ahogy kiveszek belőle egy adagot, belefolyik a víz, megáll a termékben, emiatt vizesebb lesz a textúra egy idő után, arról nem is beszélve, h ha elkezd szagosodni... pfujj. Belegondolni is rossz. Ha csini kis flakonban lenne, mint a tusik, még be is ruháznék egy teljes adagra. Így részemről felejtős... :(

faatama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

niki123

2016. szeptember 28.

Nem vagyok maradéktalanul kibékülve ezzel cuccal. Örülök, hogy ajándékcsomag részeként kaptam egy kis kiszerelést, mert ha 7000 forintért vettem volna magamnak, akkor most igencsak dühös lennék. Azt el kell ismerni, hogy az illata zseniális és hosszan tartó. Én rendeltetésszerűen hasznalom, de hagy maga után egy zsíros, olajos réteget, amit nem lehet lemosni (hasonlót tapasztaltam a Balea tengeri sós - olajos bőrradírjánál). A hidratálással meg vagyok elégedve, de az én bőrömnek amúgy sincs rá sűrűn szüksége. Én három csillagnál többet sajnos nem tudok rá adni, mert többet vártam tőle. :(

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Sleepylilfox

2016. augusztus 11.

Nagyon regota szemeztem ezzel a tesapoloval/kondicionaloval de tul draganak iteltem. Viszont az egyik ajandekcsomagban (ami olcso is) talaltam egy kisebb kiszerelest - Butterfly csomag! Es anyukamtol megkaptam mikulasra. Azt kell mondanom hogy pont azt hozta amit vartam tole. Jol apolja a borom, tartos az illata is. Este furdok es bekenem magam vele akkor masnap reggel is erosen erzem az illatat es a kontosomben is erosen erzodik. Nem hagy zsiros allagot maga utan, ami egy oriasi plusz pont. Sok Lush testapolot hasznalok es nehez kedvencet valasztani de ez az egyik amelyiket nagyon szeretek! :) az illata pedig 10/10, tenyleg mintha egy rozsa mezon lepkednek

Sleepylilfox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

ildinyo

2016. július 13.

Nagyon jól hidratál, puha és illatos lesz a bőröm tőle, s kevés is elég belőle. Ami nem tetszik, hogy elég zsíros hatású marad, emiatt este használom csak.

ildinyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

diahlin

2016. május 9.

Azt el kell ismerni, hogy ez a krém k. drága, nem is akartam venni belőle, de az eladó csajszi kérés nélkül adott belőle mintát – na itt kezdődtek a "bajok". A minta egy hétig volt elég, bár én nem zuhanyzás közbeni testápolónak használom, hanem törölközés helyett vékonyan ezzel kenem be magam, mert nem akarom elpazarolni. Többen írtátok, hogy arcra is jó, én is nagyon rákaptam, bár mostanában próbáltam kerülni a parabéneket és egyéb csúnyaságokat, de nem találtam olyan "natúr" krémet, ami eléggé hidratálta volna az arcomat, ez viszont tökéletes, se nem sok, se nem kevés. Az illatát imádom, sokszor nem is használok parfümöt, csak ezt. Néhány napja egy vak bácsi megjegyezte, milyen finom illatom van, és ez olyan kedves élmény volt, hogy szerintem én már nem is akarok használni semmilyen krémet csak ezt.

diahlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Marcsus

2016. május 1.

Nem akarom én lehúzni, összességében szeretem a Lush termékeit, konkrétan a hajamra már csak azt használok, és amikor a hónapban voltam bevásárolni náluk, akkor próbáltam a sokak által dicsőített Ro's Argan-t. Felkentem a karomra, fizettem, mentem nézelődni máshova. Aztán észrevettem, hogy folyamatosan a karomat szaglászom, eszméletlenül ütős volt az illata rajtam, én krémes mazsolát éreztem ki belőle aszalt gyümölcsökkel, nagyon intenzíven és tisztán, egész egyszerűen elbűvölt. Naná, hogy vissza kellett menni a legnagyobb kiszerelésért... Aztán jött a feketeleves. A szaga. Mert itthon, akárhogy próbáltam benne megtalálni a csodás mazsis-krémes-gyümölcsös-komfort illatot, egyszerűen nem tudtam. Rajtam már csak állott rózsa volt, büdös, pöffeszkedő és tolakodó, bántotta az orromat és felkavarta a gyomromat. A másik: miért hirdetik "mezei" testápolóként, ha zuhanyzás közben kell használni? Nem szeretek a zuhanyrózsa alatt kenekedni is, nekem az fürdés utáni mókázás.
Összességében nem rossz ez, ha valakinek olyan a szimatolója, de én dühös vagyok, konkrétan kidobtam hétezer-valahányszár Ft-ot az ablakon, mindezt azért, mert másmilyen volt a teszter és más a testápi. Anyukám amúgy szívesen használja...

Up.: Anya rendeltetésszerűen használja (ergó zuhany alatt, tusoláskor), és zavarja, hogy lemoshatatlan réteget hagy a bőrön, amit csak törölközővel lehet eltávolítani.

Marcsus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.