KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   225g; 500g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2016. december 2.

Ár:   6950 Ft ; 11950 Ft
Kiszerelés:   225g; 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

Tápláló és ápoló összetevői: argánolaj, kakaóvaj, kupuazuvaj, brazildió-olaj, mandulaolaj, fair trade sheavaj és  goji bogyó (lícium). Tartalmaz még E-vitaminban és esszenciális zsírsavakban gazdag, ritka argánolajat, amelynek a néphit szerint fiatalító hatása van, továbbá vaníliát és hűsítő hatású, izzadsággátló hatású ciprust.

Lush Ro's Argan Testápoló
Ár: megyegyezés szerint , Eladó: BoglarkaSimon
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Sundiboszi

2018. április 12.

Az illata annyira isteni, hogy teljesen beleszerettem! A legjobb rózsa illat amit valaha éreztem és még valami más is, édes almás pite szerű mellékillat amitől az összhatás fantasztikus! Ha lenne belőle testpermet vagy parfüm esküszöm megvenném! A hatása is mennyei, a bőröm pihe-puha lesz tőle és az illat sokáig megmarad! Sajnos rettenetesen drága, de nemsokára anyák napja, lehet, hogy meglepem magam vele... :DD

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

nsofie

2018. március 29.

Kb. 3 naponta használom száraz bőrömre, teljesen el is hagyhatok mellette minden más testápolót. Az illata is isteni. Egyetlen problémám vele az ára.

nsofie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

palvivien0320

2018. március 13.

Testápolóként használom, az illata isteni! Kicsit zsíros érzetet hagy maga után de ez nem ront rajta. Alvás előtt szoktam használni és nagyon jó elaludni erre az illatra, reggel is érzem! :)
Valentin napra kaptam de szerintem beruházok erre (is) :)

Tipp: ajándék csomagban keressétek, úgy éri meg igazán! :)

palvivien0320
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Valentin napra kaptam de szerintem beruházok erre (is) :)

Tipp: ajándék csomagban keressétek, úgy éri meg igazán! :)

lulley93

2018. március 7.

tökéletes. ajándékdobozban volt, így csak 45g-os kiszerelésem van, de ez is jópár alkalomra elég, ugyanis nagyon kevés kell belőle. sűrű, de mégis jól terül. az illata a megszokott rózsás kollekció (mint a Rose Jam tusfürdő), számomra fenomenális. nyárra lehet, hogy kicsit sok lesz, de akkor ott a Sleepy, az nem ilyen erős. bátran ajánlom mindenkinek.
bár testkondícionáló, én sima testápolóként használom. ha vizes bőrre viszem fel, majd pár perc után leöblítem, ugyanúgy hidratál, megmarad a bőrön, ahogy az illat is, de egyszerűen sajnálom lemosni, mert száraz bőrön is beszívódik, ugyanaz a hatás.
elég drága sajnos, és kár, hogy parabén is van benne, de annyira tökéletes a hatása és illata, hogy muszáj megvennem a nagyot is belőle. talán az 500g-osat is. :D

lulley93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Bubucim

2018. február 10.

Ez valami isteni. :) Mintát kértem belőle, de biztosan meg fogom venni nagyobb kiszerelésben is, ha elfogy a meglévő tusfürdő készletem. Én arra használtam, amire kitalálták: zuhanyzásra. Nagyon kevés kell belőle, mert enyhén ragad, de feleslegesen nem is kell pazarolni ezt a csodát. :) Az illata nagyon finom, szinte relaxációs tusfürdőnek is lehetne nevezni. A használata után azonnal finom puha lett a bőröm. Nem tudom, nyáron nagyon sok lenne-e, de télen tuti befutó a száraz bőrre.

Már több mindent is kipróbáltam a Lushtól, de ezzel teljesen megvettek. 15 év alatt nagyon sok kencét kipróbáltam már a legkülönfélébb márkáktól, de egy sem hozta ezt a minőséget. Lassan lecserélem a fürdőszobám lakóit Lush termékekre. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Lolatapsi

2018. január 26.

Olyan, mintha babaolajjal kennem be furdes utan a orom. Az illata isteni kellemesen es visszafogottan rozsas, puhava teszi mindenhol a borom. Neha kezre hasznalom szarazon, ugy is bevalt. Gyakorlatilag minden testresz puhitasara jo es isteni az illata.

Lolatapsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Anyukámnak vettem belőle, és ő nagyon szerette, nagyon puhának érezte tőle a bőrét, az illata is tetszett neki, viszont a zuhanyzóban leült olajos réteget kevésbé szerette takarítani minden alkalommal amikor használta.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Martili

2017. október 29.

Az illata számomra almáspitére emlékeztet, isteni, imádom. Annyira tetszik, hogy sajnáltam lemosni, így gyakorlatilag testápolónak és arckrémnek használtam el. Bevált, mert szuperül hidratál.

Martili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Jasa

2017. október 5.

Mikor megvettem elvarázsolt az illata, a szerelem azóta is töretlen. Tartós, csodás rózsaillata van, szerintem nem nagymamás. Nem egészen úgy használom, ahogy a boltban ajánlották (fürdés után felvinni, majd leöblíteni) csak simán felviszem mint egy testápolót. Nagyon jól hidratál, elég 2-3 naponta használni, nagyon kevés kell belőle. Ami nem hátrány, mert az ára miatt először kisebb sokkot kaptam. Mostanra azt gondolom megéri az árát, nagy kedvenc és biztosan újravevős!

Jasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Bsbogi

2017. szeptember 23.

Nekem kifejezetten tetszett az illata. Sokkal jobban bevált, mint bármilyen testápoló. 2-3 napota szoktam használni kevés is elég belőle és nagyon tetszik hogy nem ragad.

Bsbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.