KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

Keresem MAC Fix+
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kisskalmanka
Állapot: Új, vagy használt, Helyszín: --, fizetés: --

viviennoo

2017. július 12.

Szerintem sminkfixálásra nem igazán alkalmas. Nekem nagyon zsíros a bőröm, és ez még csak rátett egy lapáttal. Sokáig szerettem, újra vettem és hittem is benne, hogy hát de már pedig ez működik, stb. Aztán úgy döntöttem, hogy kipróbálom az Avon-os sminkfixáló spray-t. Hát azt kell mondjam, hogy mióta azt használom, rájöttem, hogy ez a termék csak felesleges pénzkidobás :( Finom illata van, ad egy kis pluszt a sminknek, de nélkülözhető. Ezt az említett avon-os is tudja és mellé még egész napra fixálja is a sminkem. De több hasonló terméket is kipróbálok majd, hogy legyen mihez viszonyitani

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

sztinke

2017. július 4.

Impulzusvásárlás volt, nem igazán éreztem eddig, hogy szükségem lenne sminkfixáló spray-re.
Még csak néhány napja használom, úgyhogy hosszútávú tapasztalatom nincs, de egyelőre elégedett vagyok vele. A kész sminkre permetezek 2-3-at, és tényleg valahogy egységesebbé teszi az összképet, valamint nekem úgy tűnik, hogy kicsit tartósít is a sminken (nyáron eléggé zsírosodó T-vonallal, kombinált bőröm van, mégsem folyt le a sminkem és nem is ragadt az arcom nap végére sem). Irritációt, póruseltömítést nem okoz, tényleg kicsit frissít is és kellemes az illata (bár illatanyaghoz annyira nem ragaszkodnék).
Az ára miatt 4 csillag, és még kísérletezem a használatával.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Az ára miatt 4 csillag, és még kísérletezem a használatával.

Daniellapalfi

2017. június 11.

Nagyon jó illata van és tökéletesen fixálja a sminket, bár azért volna egy javaslatom már persze annak, aki nem igazán tapasztalta még ki, hogyan kell fixálni a sminket ezzel a permettel: 1. Közvetlenül a highlighter és a szempillaspirál felvitele előtt ajánlott, ugyanis a highlightert még szebbé, láthatóbbá teszi, a spirál pedig azért nem ajánlom a permetezés előtt, mert mintha nekem kicsit összeragadtak volna a pilláim,amikor befújtam az arcom. Ha valaki nem biztos benne, és inkább az utazó méretet veszi meg először, az lehet hogy jobban is jár, ugyanis a későbbiekben még akár át is lehet öntögetni a nagyobból a kisebbe utazások alkalmával.

Daniellapalfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

b0rzi

2017. június 9.

Legközelebb tuti nagyban veszem meg, ugyanis imádom fújni. :D nem tudom másnak 1-2 fújás hogyan elég, én szeretem messziről permetezni az arcom, sokszor, és így a travel size elég gyorsan fogy, nameghát "primernek" is ezt használom.
Végre a bbkrémemre kent pirosító bronzer stb megmarad, nap végéig!
Puhán tartja a bőröm egész nap, és imádom az illatát, és tetszik, hogy a nagy melegben úgy frissít fel, hogy csak jót tesz a sminkemnek. Abszolút újravevős :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Végre a bbkrémemre kent pirosító bronzer stb megmarad, nap végéig!

promoc

2017. május 24.

Limitált kókusz illatú fixálóm van, remekül frissíti a bőröm és tartóssá teszi a sminkem! Az illata nem tolakodó, enyhén kókuszos,szuper cucc! Mindenkinek ajánlom!

promoc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 24.

Mandulafej

2017. május 23.

Mar nagyon regota palyaztam ra. Hogy mennyire fixalja a sminket azt nem igazan tudom.. viszont ahogy mar sokan irtak, fuggoseget okoz. Alig varom hogy magamra fujjam. Imadom az illatat es tenyleg az alapozo sokkal szebb lesz tole az arcomon, nem lesz olyan maszkos utana. Szoval nalam ajanlos en igy is imadom hogy nem feltetlenul arra jo amire elvileg kellene :D

Mandulafej
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Dézi

2017. május 13.

A legkisebb kiszerelèst vásároltam meg, mert nem tudtam mennyire fogom kihasználni. Ezelőtt egy fajta sminkfixálòt használtam, de az nem igazán vált be, mert feszült a bőröm tőle ès ragadtam egèsz nap. Gondoltam teszek egy pròbát ezzel is, mert olvastam, hogy primernek is használhatò.
Hát amiòta megvettem, nem tudok leakadni ròla. Nagyon gyorsan fogy, sajnos egy hònap alatt már a felèt elhasználtam. Sokkal gyorsabb ès praktikusabb az arcomra fújni, mintha folyèkony primert használnèk, szebben terül az alapozò az arcomon ès kevesebb is elèg belőle, mert a fix+ nem engedi, hogy beszìvja a bőröm. Ecsetre fújva a leggagyibb szemfestèkkel is tusvonalat tudok húzni, smink után pedig megszűnik a poros hatás az arcomon. Egyszerűen imádom, fogalmam nincs hogy működik, de minden sokkal szebben összeáll az arcomon ha ezt használom. Egyedüli hátránya,hogy nagyon borsos az ára, sajnos legközelebb is csak a kicsit fogom megvenni belőle.

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

frostbites

2017. május 12.

Imádom primer előtt az arcomra fújni, nagyon felfrissít. Télen mikor extra száraz volt a bőröm sokat segített az alapozónak hogy ne emelje ki :) tuti hogy újra fogom venni :D

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

szkmakeup

2017. április 18.

Régóta használom és nagyon szeretem! Smink alá és a végén is fújok az arcomra, nagyon jo h teljesen eltünteti az arcomon a puderes hatást szépen összedolgozza az alapozoval és a borommel! Rengeteget fujok belőle 😄 Mégsem folyik el tőle a smink, ennek titka h "felezem" az arcom először az egyik oldalról fujok majd azonnal legyezem ( újsággal, bármivel nem a kezemmel) addig amíg meg nem szárad majd jön az arcom másik fele. Imádom!

szkmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

cooleva

2017. április 3.

Maga az univerzális csoda. Kiválóan fixálja a sminket, frissíti az arcot és néha a hajamra is szoktam fújkálni! Vízhiányos bőrömet nem irritálta semmilyen formában, a pici és a nagy kiszerelése is megvan, nem tudok enélkül létezni..naaa! Kimondtam...

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.