KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

Keresem MAC Fix+
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kisskalmanka
Állapot: Új, vagy használt, Helyszín: --, fizetés: --
MAC Fix+ Lavender
Ár: 3500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
promoc

2017. május 24.

Limitált kókusz illatú fixálóm van, remekül frissíti a bőröm és tartóssá teszi a sminkem! Az illata nem tolakodó, enyhén kókuszos,szuper cucc! Mindenkinek ajánlom!

promoc
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 24.

Mandulafej

2017. május 23.

Mar nagyon regota palyaztam ra. Hogy mennyire fixalja a sminket azt nem igazan tudom.. viszont ahogy mar sokan irtak, fuggoseget okoz. Alig varom hogy magamra fujjam. Imadom az illatat es tenyleg az alapozo sokkal szebb lesz tole az arcomon, nem lesz olyan maszkos utana. Szoval nalam ajanlos en igy is imadom hogy nem feltetlenul arra jo amire elvileg kellene :D

Mandulafej
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Dézi

2017. május 13.

A legkisebb kiszerelèst vásároltam meg, mert nem tudtam mennyire fogom kihasználni. Ezelőtt egy fajta sminkfixálòt használtam, de az nem igazán vált be, mert feszült a bőröm tőle ès ragadtam egèsz nap. Gondoltam teszek egy pròbát ezzel is, mert olvastam, hogy primernek is használhatò.
Hát amiòta megvettem, nem tudok leakadni ròla. Nagyon gyorsan fogy, sajnos egy hònap alatt már a felèt elhasználtam. Sokkal gyorsabb ès praktikusabb az arcomra fújni, mintha folyèkony primert használnèk, szebben terül az alapozò az arcomon ès kevesebb is elèg belőle, mert a fix+ nem engedi, hogy beszìvja a bőröm. Ecsetre fújva a leggagyibb szemfestèkkel is tusvonalat tudok húzni, smink után pedig megszűnik a poros hatás az arcomon. Egyszerűen imádom, fogalmam nincs hogy működik, de minden sokkal szebben összeáll az arcomon ha ezt használom. Egyedüli hátránya,hogy nagyon borsos az ára, sajnos legközelebb is csak a kicsit fogom megvenni belőle.

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

frostbites

2017. május 12.

Imádom primer előtt az arcomra fújni, nagyon felfrissít. Télen mikor extra száraz volt a bőröm sokat segített az alapozónak hogy ne emelje ki :) tuti hogy újra fogom venni :D

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

szkmakeup

2017. április 18.

Régóta használom és nagyon szeretem! Smink alá és a végén is fújok az arcomra, nagyon jo h teljesen eltünteti az arcomon a puderes hatást szépen összedolgozza az alapozoval és a borommel! Rengeteget fujok belőle 😄 Mégsem folyik el tőle a smink, ennek titka h "felezem" az arcom először az egyik oldalról fujok majd azonnal legyezem ( újsággal, bármivel nem a kezemmel) addig amíg meg nem szárad majd jön az arcom másik fele. Imádom!

szkmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

cooleva

2017. április 3.

Maga az univerzális csoda. Kiválóan fixálja a sminket, frissíti az arcot és néha a hajamra is szoktam fújkálni! Vízhiányos bőrömet nem irritálta semmilyen formában, a pici és a nagy kiszerelése is megvan, nem tudok enélkül létezni..naaa! Kimondtam...

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

esztikhlm

2017. március 27.

Koszonom a gyors valaszt! Nekem kozmetikus altali 2D-s pillam van, de ha a drogerias ragasztokat nem oldotta, akkor szerintem az enyemet sem fogja .. koszonom :)

esztikhlm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

LBN

2017. március 22.

Szeretem. Hasznaltam mast is, de osszessegeben ez egy olyan alaptermek, amit ugyan lehet massal helyettesiteni de szerintem nem nagyon erdemes. Konnyu hasznalni. Pigmenteknel is jo ha ezzel fujod le az ecsetet sokkal intenzivebben lehet felvinni szineket. Stb.

LBN
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Meg kiserletezem vele, hogyan is celszeru hasznalni. Egyelore a smink elott Strobe kremet viszek fel, ezzel pedig fixalom az alapozot, bronzositot 3-4 fujassal. Szepen osszemos, csillogast ad; kellemes erzes, de hogy tartosabb lenne a smink azt egyelore nem fedeztem fel.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

doramora

2017. március 21.

Első smink fixálom, ezért nincs viszonyítási alapom, nem tudom, hogy az olcsóbb vagy kevésbé neves márkák hasonló termékei hogyan működnek.
Lényeg a lényeg, nekem nagyon bejön, egyet vagy kettőt szoktam az arcomra fújni, lehetőleg minél nagyobb távolságból. Szép és természetes fényt ad a sminkenek és sokkal tovább a helyén marad, mint nélküle.

doramora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.