KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

Keresem MAC Fix+
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Kisskalmanka
Állapot: Új, vagy használt, Helyszín: --, fizetés: --

timilla

2017. szeptember 18.

Meglepő, hogy milyen sokan fixálásra használják (tudom, hogy a flakonon is szerepel, németül mindenképp), de ez akkor is egy finishing spray, ami szebbé teszi a sminket és hidratálja a bőrt, ám nincs benne semmi, ami fixálná az alapozót például. No de mindegy, mindenki arra használja, amire neki jólesik ugyebár. :D Én nagyon szeretem, alapozó előtt és púderezés után használom, feltölt, simít és egyenletessé teszi a sminkemet. Nagyon drága, de nagyon kell, ha az ember már nem 20 éves, és hajlamos a vízhiányra a bőre.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

LadyE

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 3.

Fixálásra nekem bevált, nem fényesedik tőle a bőröm, és az alapozó még negyven fokban sem jön le róla. :)

LadyE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

mellcsiii

2017. augusztus 31.

Egyszerűen nem tudom megmagyarázni úgy igazán, de szeretem ezt a terméket. Lehet bármilyen púderes az összkép, ez valahogy olyan természetessé varázsolja, ahogy semmi más. Nekem megéri, annyira gyorsan nem fogy, hogy soknak érezzem az árát érte, tudásban meg hasonlót sem találtam.

mellcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nicool89

2017. augusztus 31.

Csak meggyőzött a hyp róla, es megvettem, egye fene. Kombinált zsíros bort, (amibe en is tartozok) főleg nyáron ezzel senki ne akarjon fixalni!!! Amúgy is tudjuk ennek nem ez a funkciója. Ezert en nem a smink végen, hanem az elején primer alá használom, beutogetem a blenderrrel a borombe picit es hagyom felszivodni, előkészítve ezzel a borom a sminkre, mint egy alap az alap alatt. :)
A fújókaja valami szörnyű. Ki kell tapasztalni a távolságot, hogy ránk is jojjon, de mégse mint aki a zuhany alatt all nézzünk ki.
Az illatát szeretem, nagyon kellemes.
Ugy gondolom mindig lesz itthon belole. Ecsetre nem fújom intenzívve tenni a színeket, arra jo a baleas sprays vize. Ahhoz ez nekem túl draga mulatság lenne.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Az illatát szeretem, nagyon kellemes.

rayeri

2017. augusztus 29.

Oltári nagy lehúzás ez a termék! A Mac cég javára legyen mondva, hogy nekem vásárlásnál direkt felhívták rá a figyelmemet, hogy ez nem fixáló hanem egy gyógynövényes permet. Aranyáron. Pici kiszerelést vettem meg belőle igazából kiváncsiságból, hogy mi ez a nagy hype körülötte. Elfújtam és nem lettem okosabb. Most sem értem. Szerintem semmit nem tud. Bármely natúrkozmetikumos cég tonikja jobb ennél. Pl. a Colo C vitaminos tonikja 100 ml 1.990 Ft, magasan veri ezt, úgyhogy a rosseb vegyen még egyszer ebből 30 ml-t 3.600 Ft-ért!

rayeri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

edi1985

2017. augusztus 28.

Nagyon sokszínű termék, az illata is tetszik. Fixálásra nekem bevált és évek óta használom. A kiszerelése nagy, így az ára is elfogadható.

edi1985
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Sheila

2017. augusztus 17.

A terméket övező nagy hype-nak köszönhetően nagy nehezen beadtam a derekamat és vettem egy utazó méretűt belőle, de nem vagyok lenyűgözve. A sminket éppenséggel nem fixálja, a zsíros bőrt nem mattítja (nem arra való, tudom...), akkor végülis mire is jó, pláne ennyi pénzért? Max a smink végeztével a púder porosságát szoktam vele tompítani, azazhogy erre még jó is lenne, ha nem köpködne veszettül a fújókája....
Viszont ennyit bármelyik sminkfixálónak kikiáltott 1000 Ft-os fújós bigyó tud, úgyhogy nem veszem újra.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

sildicow

2017. július 29.

Nagyon jó kis cucc, bár nem mindenható. Persze lehet, hogy az én hibám, pláne így nyáron, hogy 5-6 óra elteltével ennek ellenére is fényesedek.. Jó minőségű alapozóval vagy púderalapozóval egész jól bírja. Sőt, púderalapozóhoz tényleg must have, ezzel egészen "set" végeredményt kapok. Csodaszernek nem mondanám, mert lehet, hogy más márkák hasonló termékeit is ki fogom próbálni, de azt sem vetem el, hogy újravegyem, mert összességében szeretem.

sildicow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

viviennoo

2017. július 12.

Szerintem sminkfixálásra nem igazán alkalmas. Nekem nagyon zsíros a bőröm, és ez még csak rátett egy lapáttal. Sokáig szerettem, újra vettem és hittem is benne, hogy hát de már pedig ez működik, stb. Aztán úgy döntöttem, hogy kipróbálom az Avon-os sminkfixáló spray-t. Hát azt kell mondjam, hogy mióta azt használom, rájöttem, hogy ez a termék csak felesleges pénzkidobás :( Finom illata van, ad egy kis pluszt a sminknek, de nélkülözhető. Ezt az említett avon-os is tudja és mellé még egész napra fixálja is a sminkem. De több hasonló terméket is kipróbálok majd, hogy legyen mihez viszonyitani

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

sztinke

2017. július 4.

Impulzusvásárlás volt, nem igazán éreztem eddig, hogy szükségem lenne sminkfixáló spray-re.
Még csak néhány napja használom, úgyhogy hosszútávú tapasztalatom nincs, de egyelőre elégedett vagyok vele. A kész sminkre permetezek 2-3-at, és tényleg valahogy egységesebbé teszi az összképet, valamint nekem úgy tűnik, hogy kicsit tartósít is a sminken (nyáron eléggé zsírosodó T-vonallal, kombinált bőröm van, mégsem folyt le a sminkem és nem is ragadt az arcom nap végére sem). Irritációt, póruseltömítést nem okoz, tényleg kicsit frissít is és kellemes az illata (bár illatanyaghoz annyira nem ragaszkodnék).
Az ára miatt 4 csillag, és még kísérletezem a használatával.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Az ára miatt 4 csillag, és még kísérletezem a használatával.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.