KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

deborika

2018. január 12.

Nem egy csodaszer, de nem is ígér csodát. Sminkelés előtt és után is szoktam használni, néha pedig csak random is, amikor húzódik a bőröm, és csak egy kis frisseségre vágyom. Szeretem az illatát, igazán üde lesz tőle az arcom, ápolttá varázsolja a bőrömet. A kész sminket valóban egységesíti picit, viszont a tartósságát nem javítja.

deborika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

topsminkotti

2018. január 11.

Sok Mac terméket nagyon szeretek, de vannak amelyek ár-érték arányban nem teljesítenek annyira jól (ez nem azt jelenti, hogy nem jók, hanem , hogy nem annyira jók, amennyire drágák). Ez egy arcpermet. Lehet smink előtt fújni , erre a funkcióra már 1000 és 1500 forint között is vannak remek termékek. Lehet smink után, de ugye fixálni nem fixál," csak" egységesíti a sminket. Tehát sminkfixálásra is találni hatékonyabbat és olcsóbbat. Amire szerettem használni, hogy napközben sokszor húzódik a bőröm és a FIX + sprayt ilyenkor is lehet használni. Aki szenved ettől az tudja milyen megváltás ilyenkor újra hidratáltnak érezni az arcbőrt.
Az egyetlen funkciója, mai miatt mindig veszek egy utazó méretet az a Mac pigmentek és Mineralize szemhéjfestékek applikálása. Már a felrakásnál is kevésbé potyog, pontosabban lehet vele dolgozni és sokkal, de sokkal csillogóbb lesz a végeredmény.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Bb.Sophie

2018. január 6.

Sokáig én is azok közé tartoztam, akik szerint ez egy "drága víz", de kipróbáltam és abszolút meggyőzött az ellenkezőjéről. Sminkelés előtt és után is szoktam használni, meg néha a hidratáló krém fölé is, nagyon meg vagyok elégedve vele, szépen felrissíti a bőrömet. Nekem sminkfixálóként nem vált be, de ha ráfújok egy kicsit a kész sminkre, tényleg elveszi azt a púderes hatást.

Bb.Sophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Azaleeh

2018. január 4.

Szeretem, tetszett hogy a porosságot lehozza az arcomról smink után. A táskámban tartottam és alkalmanként befújtam az arcom, ha elfáradt a smink. Egyébként semmi extra, egy spriccelős flakkonos rózsavízre fogom lecserélni

Azaleeh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

jilona1983

2018. január 1.

Nekem konkrétan semmit nem csinált. Jó illata van, lehet, hogy hidratál is, de úgyis kenek fel smink előtt lotiont, szérumot és hidratáló krémet is. Utána pedig sminkfixáóval fixálom, mert ha ebből fújok, max a porosságot csökkenti, de tartósabb nem lesz a smink. Szerencse, hogy csak az utazó méretet vettem meg belőle. Elhasználom, de nem veszem újra. Nem érzem szükségét, de legalább bajt nem okozott :)

jilona1983
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

hennniii

2017. december 28.

Szeretem, tetszik az illata és az érzete a bőrömön!

hennniii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Szeretem, tetszik az illata és az érzete a bőrömön!

SzL

2017. december 22.

Nagyon regóta nézegettem már ezt a terméket, sok jót hallottam róla aztán végre én is beszereztem.
Sminkelés előtt és után is szoktam használni és meg vagyok vele elégedve.
Fent tartja szépen a sminket, elveszi a poros hatást.
És nagyon lassan fogy szerencsére.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Sminkelés előtt és után is szoktam használni és meg vagyok vele elégedve.
Fent tartja szépen a sminket, elveszi a poros hatást.
És nagyon lassan fogy szerencsére.

aaFruska

2017. december 16.

Szépen egységesíti a sminket viszont nincs akkora wow hatás nálam....nagyobb teljesítményre számítottam..ráadásul nekem néha még irritálja az arcomat.

aaFruska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

Asianlover

2017. december 1.

Ismerős az érzés, mikor pár óra elteltével húzódni kezd a bőröd a smink alatt, és az apró ráncok sokkal látványosabbak? Na, ilyenkor 2-3 fújás és az arcom újjá születik! Egyes alapozóknál már a smink elkészültével is rögtön befújom megelőzési céllal. Egy vízhiányosok álma! Csúcs jó termék!

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Bradshaw

2017. november 30.

Ezzel kezdem az egész sminkelést, erre teszem rá a hidratálót. Imádja a bőröm. Nagyon frissítő permet, és szeretem az illatát. A kész sminkre valóban használható, használom is, de nem rögzítésre való. Szépen egységesíti a vonalakat, az egész összhatást. Ilyenkor úgy érzem nem fulladozik a bőröm az alapozó alatt. Rendszeresen használom, és fogom is.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.