KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   3600 Ft és 5500 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mkoles

2017. november 8.

Ahhoz képest, mekkora a hype körülötte, azt vártam tőle, h minimum Jennifer Lopezként születek újjá a fújás után.

Hát. nem. Nem történt meg :( :D

Nem rossz, de a makeup revolutionös makeup fixáló ugyanezt tudja kb 3-ad vagy 4-edennyiért,

mkoles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Hát. nem. Nem történt meg :( :D

Jucus88

2017. november 7.

A legjobb! Bár az ára kicsit eltántoríthat a vásárlástól, DE: augusztus elején kezdtem az első flakonnal és már 3 hónapja tart állandó napi használat mellett. Mindenképp érdemes rá beruházni, mert tényleg sokáig elég, szuperül fixál. Egyetlen kivetnivalóm van benne (bár ezért nem fogok 1 csillaggal kevesebbet adni neki), hogy a szórófeje fújhatna apróbb szemeket is.

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Evelyn31

2017. november 2.

Egyszerűen IMÁDOM! Frissít és szuperül FiXál!!! :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Egyszerűen IMÁDOM! Frissít és szuperül FiXál!!! :)

missy89

2017. október 28.

Legszívesebben hat csillagot adnék neki. Már a strobe cream is világmegváltó jelentőségű volt számomra, de a kettő együtt fantasztikus. Végre egész nap hidratált a bőröm, nincsenek száraz foltok, és még tartósabbá is teszi a sminkem, tegnap konkrétan több, mint tizenkét órát bírt rajtam az alapozó és a pirosító. Száraz, vízhiányos bőrre egy csodaszer, az biztos.

missy89
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Sanshi

2017. október 19.

Fixálásra nem használom, azonban a primer felvitelekor, valamint a kész sminkre szoktam. A kész sminket szépen összefogja, egyenletessé teszi a felületet, erre maximálisan alkalmas. Az árát sokallom, nem tudom, van-e hasonló "egységesítő" hatású permet jelenleg a piacon.

Sanshi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Ndr

2017. október 18.

A 30ml van meg de egyszeruen imadom, smink elott es utana fixalaskent is hasznalom, nagyon jo erzes az arcomra fujni, szerintem ujraveszem a nagy kiszerelesben ha elfogy.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

fleur83

2017. október 14.

Jön a hideg így megint vettem egyet, ilyenkor szeretem használni. Van mikor sminkelés után van mikor este arcápolás közben használom. Jól esik, olyan kellemes.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

bgabryellla

2017. október 2.

Abszolút lehet nélküle élni, de mégis annyira imádom használni! :D Nem egy must have darab, de kellemes a használata. Felfrissíti és picit hidratálja is a bőrt. Kellemes az illata (tipikus MAC, amit imádok). Nem okoz pattanásokat, sőt! Még jót is tesz a bőrnek a szép összetevői miatt :) A kész sminket szoktam lefújni vele. Szépen "összemossa", egyberakja, vagy nem is tudom, mi a jó szó ide :D Ha túl poros a végeredmény, szépen korrigálja. Ha túl sokat fújok hajlamos hamarabb kifényesíteni a bőrömet. Ezek ellenére szeretem :)

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

raczjulia

2017. szeptember 30.

Kombinált bőrömre használtam, kipróbáltam smink alá, a sminkem fixálására és önmagában is. Sajnos nekem nagyon zsírossá tette a bőröm, nem vált be egyik módon sem. Egy jó dolog tetszik benne, az illata! Száraz bőrre szerintem kiválóan alkalmazható, viszont nyáron semmiféleképp nem!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

timilla

2017. szeptember 18.

Meglepő, hogy milyen sokan fixálásra használják (tudom, hogy a flakonon is szerepel, németül mindenképp), de ez akkor is egy finishing spray, ami szebbé teszi a sminket és hidratálja a bőrt, ám nincs benne semmi, ami fixálná az alapozót például. No de mindegy, mindenki arra használja, amire neki jólesik ugyebár. :D Én nagyon szeretem, alapozó előtt és púderezés után használom, feltölt, simít és egyenletessé teszi a sminkemet. Nagyon drága, de nagyon kell, ha az ember már nem 20 éves, és hajlamos a vízhiányra a bőre.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.