MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

KERESEM! SNOW BALL KIT / PREP + PRIME FIX+
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: hdora87
Állapot: Új,párszor használt, Helyszín: Bárhol az országban,de akár külföld is szóba jöhet, fizetés: Előre utalás, foxpost, posta
MAC Fix+ üres flakont keresek!
Ár: Keresek! , Eladó: ForestNymph
Állapot: Üres , Helyszín: Kecskemét, fizetés: .

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anneshirley

2018. szeptember 11.

Csodásan működik, mondhatni megkoronázza, befejezetté teszi a sminkemet... hűvösebb időben. Amint kb. 25 fok fölé kúszik a hőmérséklet, a bőröm izzad és fullad alatta, mintha egy nejlonzacskót húztam volna a fejemre. Semmilyen más terméktől nem tapasztaltam még ilyesmit. Egyébként drága, gyorsan fogy, és a szórása is lehetne jobb. MAC termékhez képest az összetevői kifejezetten szépek, ezt a javára írom. A bennem lakó kisördög viszont azt gyanítja, hogy a "varázslat" elsősorban a benne található - amúgy filléres - glicerinnek köszönhető.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

niki123

2018. szeptember 11.

Szuper, univerzális termék. Sminkfixálásra és ecsetnedvesítésre használom. Elégedett vagyok a szórófejével is. Úgy érzem, hogy tartósabb vele a sminkem és jobban egyben van. Ezt így kicsit nehéz kifejteni, de úgy érzem, hogy ha rá fújom, akkor az egész sminkemnek ad egy "pluszt", egységesíti. Én a kis kiszerelést vettem meg és bár nem használom mindennap, alig fogyott még belőle, és az utazáshoz is praktikus. Szerintem megéri kipróbálni, ha nem is nagy, de legalább a kis kiszerelést. :) Bár ez az első sminkfixáló amit használok, egyelőre 5 csillagot adok rá, aztán lehet, hogy meg fogom változtatni, ha kipróbálok mást.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Szilviams0118

2018. szeptember 10.

nagyon csalódott vagyok, nekem semmi hatása nem volt :(

UPDATE: 09.10.-rosszul használtam, ha az alapozó előtt fújom, strobe krémmel párosítva, gyönyörű alapot biztosít és tartósabbá teszi a sminkemet

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

nagyon csalódott vagyok, nekem semmi hatása nem volt :(

labanczlaura0502

2018. szeptember 3.

Nagyon régóta szemeztem már a termékkel,csak kicsit sokalltam az árát. Azonban nem olyan rég beszereztem egyet. Lehet én fűztem hozzá túl nagy reményt,de nem volt az a "hűű de hihetetlenül szuper termék". Nagyon jól felfrissít,talán picit tartósabb is vele a sminkem,de szerintem ennyi pénzt nem ér. Nincs vele semmi probléma,szeretem,de szerintem alacsonyabb árú termék is tudja ezt, a Nyx-eset sokan dicsérik,legközelebb talán azt próbálom ki.
Az ára miatt adok csak 4 csillagot.

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Az ára miatt adok csak 4 csillagot.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Update: Sajnos ez a folyadék is ilyen apró göböket okoz a homlokomon pár használat után :(

Ismerős az érzés, mikor pár óra elteltével húzódni kezd a bőröd a smink alatt, és az apró ráncok sokkal látványosabbak? Na, ilyenkor 2-3 fújás és az arcom újjá születik! Egyes alapozóknál már a smink elkészültével is rögtön befújom megelőzési céllal. Egy vízhiányosok álma! Csúcs jó termék!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

kakaska

2018. augusztus 31.

Nagyon szeretem, a travel size van meg. Smink tartóssá tételére szoktam használni. Az illatát kedvelem, nekem a zöld tealeveleket juttatja eszembe. Az ára elég sok és vészesen fogy!

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

sbetti312

2018. augusztus 29.

Kiváló, imádom! Minden alá, felé kiváló a tartósításra! És az illata is nagyon kellemes. Az ára viszont nagyon magas, bár sokáig tart.

sbetti312
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

doralia29

2018. augusztus 18.

Én már bánom, hogy kiadtam érte ilyen sok pénzt. Szerintem egy olcsóbb árkategóriájú is megtudja azt, amit ez a termék. Elég lassan is szárad. Nem fogom újra venni.

doralia29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

covergirl

2018. augusztus 12.

Oh wow!
Egy 35 fokban tartott esküvőn voltam tanú, ahol igen aktív szerepem volt. Ráadásul a reggeli készülődéstől a hazafelé tartó kocsiig se légkondi, se légmozgás nem volt.
Folyt a homlokomról a víz, DE a sminkem pont ugyanúgy nézett ki hajnali 3-kor, mintha frissen raktam volna fel! Döbbenet.

A násznép sminkese, aki egyébként MAC termékekkel festette őket, a FIX+ot vagy nem ismerte vagy elfelejtette használni, így a menyasszonytól kezdve a násznép összes női tagjáig kora délután már hűlt helye volt a sminkjüknek. Nekem nem volt keretem sminkesre, hosszas gondolkodás után csak egy utazós kiszerelésű FIX+ra ruháztam be, de nagyon örülök, hogy így tettem, mert hiába vannak jó minőségű sminkjeim, estére el szokott tűnni/megcsunyul rajtam minden, pláne ilyen fülledt időben. Nem hittem a szememnek, hogy ugyan az az alapozóm egy ilyen nap után is makulátlanul tartja magát a hajnali órában, a szemhéjpúder pedig ugyanolyan intenzív és nem állt össze egy nonfiguratív pacába.

Próbáljátok ecsetre fújni és azzal felvinni a szemhéjpúdert, intenzívebb színe lesz és szuper tartós, nem gyűrődik, minimálisan sem kopik! Egy csoda ez a permet!

covergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Oh wow!

Vanília

2018. július 31.

A MAC strobe krém mellett megvettem ezt a spray-t is, és nagyon kellemesnek találom (főleg az illatát), de közel sem keltett bennem akkora lelkesedést, mint a másik sztárolt Mac termék. Szerintem kellemesen hat a bőrre és biztos a sminket is fixálja, de ezt én nem igazán látom - egyszerűen nem látok különbséget befújás előtt és után... A gyógyszertárban kapható spray-kkel (pl. La Roche Posay) összehasonlítva szerintem nem kínál többet, max abban, hogy több, nagyon kellemes illatban kapható (nekem a levendulás van meg, de a kókuszos is nagyon finom) és hogy valahol szeretném hinni, hogy alakít valamit a sminken:) Összegezve szép termék, szívesen elhasználom, nem akarom lepontozni, de nem fogom újravenni.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.