KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. január 30.

Ár:   3600 Ft és 5900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

KERESEM! SNOW BALL KIT / PREP + PRIME FIX+
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: hdora87
Állapot: Új,párszor használt, Helyszín: Bárhol az országban,de akár külföld is szóba jöhet, fizetés: Előre utalás, foxpost, posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jonesy

2018. július 18.

Nem éri meg a hype-ot szerintem, túlárazott termék. Kicsit tartósabb tőle a smink de nem akkora a különbség, hogy ennyit fizessek érte. Az, hogy élénkebbé teszi a highlightert engem kifejezettem zavar, a visszafogott glow-t szeretem. Kis kiszerelésben vettem, elhasználom, de kizárt, hogy újravegyem.

Jonesy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Kitti199609

2018. július 18.

Nagyon imádom ! Használom a sminkelés előtt,közben és után is.Kb. fél évig elég egy üveg

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 17.

3 hónapja használom szinte minden nap és most tartok a felénél, nekem kb. fél évig elegendő egy dobozzal. Imádom, hogy sokkal szebbé teszi a kész sminkemet. Én pigmentek és szemhéjpúderek felviteléhez is használom, úgy is nagyon bevált.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 17.

Anheszenamon

2018. július 17.

Imádom! Tetszik ahogy egységessé teszi a sminket, szépen egybe olvasztja a színeket, nincs púderes, poros hatás. Imádom az illatát, jó érzés az arcomra fújni, fel is frissülök tőle. Használom beauty blendert benedvesíteni vele és úgy viszem fel az alapozót, ecsetre fújva élénkebbé teszi a szemhéjpúdereket és a sminkelés végén is fújok belőle. Nagyon sokáig csak nézegettem, szemezgettem vele, kell e nekem egyáltalán. Nagyon kiadós, sokáig elég, alig fogyott még belőle. Biztos, hogy újra fogom venni ha egyszer elfogy.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Cathi

Egész jò az illata, viszont nagyon gyorsan àtfènyesedett, nekem nem vàlt be

Update: na igen, kellett egy kis idö, mire leesett, hogy ez nem mattitasra való. A sminket gyönyörűségessé teszi,úgyhogy jöttem felpontozni

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

Egész jò az illata, viszont nagyon gyorsan àtfènyesedett, nekem nem vàlt be

Banszky

2018. július 16.

Imádom. A nagy hype miatt vettem meg és egyáltalán nem bánom. A sminkelés minden részére használható kb. Ezzel hidratálok mielött elkezdeném a sminkelést,aztán ezzel fixálok és a kevésbé pigmentált festékeimet is kiemelhetem vele ha az ecsetre fújok belőle egy picit és úgy viszem fel vele a festéket. Gagyi sminkcuccokkal is működik... 😀 Nap végére minden a helyén marad.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

bakocsenge

2018. július 13.

Bár amikor megkaptam, ezért kevésbé rajongtam, mint a MAC rúzsokért, de amint telt-múlt az idő, ez vette át az imádatom tárgyát. Fantasztikusan sokoldalú. én sminkalapként és fixálóként is alkalmazom. Nyilván, nem olyan lerobbanthatatlan, mint egy alkoholos fixáló, de ugye olyan áron nem is kell a sziklaszilárdság, ha alkohol van benne. De a kedvencem a hidratáló permet mivoltja: jelenleg akne elleni gyógyszerek mellett is van, hogy reggel csak őt fújom fel az arctisztítást követően, a fényvédő előtt, hidratálókrém helyett, és tökéletesen megállja a helyét. Én a kókuszos illatút tudhatom magaménak, de következőnek ez az eredeti változat landol a kosárban. Ha lenne termék, amire azt mondanám, hogy nehezen élek ezután nélküle, akkor a Fix+ az első háromba benne van.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Zsoleszka

2018. július 13.

Imádom, smink alá, vagy csak úgy napközben :)

Zsoleszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Imádom, smink alá, vagy csak úgy napközben :)

vivi22j

2018. július 10.

Nekem abszolút kedvenc lett. Azt hiszem a MAC-től az egyik legjobb termék. Az utazó méretű verzió tökéletes választás, mind mennyiségben, mind árban a számomra. Lassan ki is fogy az első adag. Ellentétben a MAC rúzsokkal, a permetek tényleg fantasztikusak. Gyorsan száradnak, szépen tartják a sminket. Igazán jó választás az alkalmi sminkelőknek, már ha létezik ez a kifejezés. Nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom.

vivi22j
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Edoria

2018. július 1.

Imádom, több funkciós termék. Próbaként csak az utazó verziót vettem meg, utána a kókuszos verziót belőle. Ár érték arányba nem drága szerintem. 100ml nekem 4-5 hónapig kitart, rendszeres mindennapi használat mellet. Én ecsetre fújva használom szemhéjpúderhez, néha highlighterhez, és mindennap a sminkvégén. Imádom, hogy eltünteti a poros hatást az arcomról.

Edoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.