KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. augusztus 20.

Ár:   3700 Ft és 6400 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

KERESEM! SNOW BALL KIT / PREP + PRIME FIX+
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: hdora87
Állapot: Új,párszor használt, Helyszín: Bárhol az országban,de akár külföld is szóba jöhet, fizetés: Előre utalás, foxpost, posta
MAC Fix+ üres flakont keresek!
Ár: Keresek! , Eladó: ForestNymph
Állapot: Üres , Helyszín: Kecskemét, fizetés: .

BlairM

2018. december 14.

Kicsit szkeptikus voltam a megvásárlását illetően, de végülis meggyőztem magam, hogy egy próbát megér és milyen jól tettem. Remek hidratáló és smink fixáló. A napi rutin részévé vált, reggel tisztított arcbőrre fújok egy kicsit majd a smink felvitele után ismét. A végeredmény tökéletes, nem folyik el még a szempillaspirál sem, az összkép sokkal természetesebbnek hat és kap egy lágy csillogást, amitől sokkal üdébbnek, élettel telibbnek tűnik az arcom. Mindemellett még az illata is kellemes.

BlairM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

kisskata12

2018. december 14.

Én ezt használom hidratálásra mert a bőrömnek egyik hidratálókrém/gél sem tetszett eddig :D Smink után is fújok, tökéletessé teszi a sminket. Imádom. Eddig egy mac termékben sem csalódtam, hát ebben sem :)

kisskata12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

MissKenedy

2018. december 11.

Amennyire befürödtem a strobe creammel, annyira imádom ezt. Fújok sminkelés előtt is az arcomra, mert miért ne, a végén pedig kötelező!
Ég és föld a sminkem vele. Tényleg eltűnteti a porosságot az arcról, ha például picit megszalad a púder, ezzel simán kijavíthatjuk. "Egybemossa" a pirosítót, bronzosítót, nem lesz olyan éles a smink. De a tökéletes sminket sem teszi tönkre, nem lesz tőle diszkógömb a fejünk, csak picit természetesebben fénylik. Amúgy sem szeretem a full matt sminket, mert abszolút nem természetes és 18 év felett kb senkinek nem áll jól, mert minden ránc kezdeményt kiemel.
Ha választani kell 1 mac terméket amit tényleg újra vennék az ára ellenére, akkor az ez. Drága, első ránézésre felesleges, de mégis a leginkább kedvelt része a sminkelési rutinomnak:) Az a bizonyos pont az I-re.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

dorkiikovacs

2018. december 10.

Első és mindez idáig az utolsó Mac termékem. :) Annyit láttam már interneten, hogy külföldön járva, amikor a bankkártyám letiltották és feloldották ezzel a vásárlással teszteltem, hogy újra működik-e.
Egyébként nem hittem az erejében egyátalán, de amióta megvan nagyon szeretem és napi szinten használom. Én smink után szoktam, alá nem igazán, de tényleg tartósabbá teszi és a nap végén is van még az arcomon.

dorkiikovacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

kriszticsoh

2018. december 8.

Életem (egyik) első MAC terméke és imádom. Több mint egy hónapja használom de még mindig csak egy ujjnyi hiányzik, mert nem minden nap használok alapozót, de amikor igen akkor gyönyörű sima hatást ad az arcomnak és sokkal tovább tartja a sminkem. Néha csak úgy alapozó nélkül is befújom az arcom frissítésként mert nagyon jó az illata (rózsás) és én a szempillaspirál folyását sem tapasztaltam.

kriszticsoh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. december 2.

Tetszik, hogy milyen finisht kap a sminkem a használata után és tényleg tartósabb, a nap végére alig kopik, láthatóan jobb állapotban marad mint nélküle. Smink előtt is használom, mint egy alapot és persze ha befújom az ecseteimet is vele, akkor sokkal intenzívebben tudom felvinni például a szemhéjpúdert. Lehetséges, hogy később jobban ráfüggök (nem régóta használom) és az is lehet, hogy újraveszem, de egyelőre el tudom képzelni nélküle az életem. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 2.

DoraDe

2018. november 30.

Első használatra szerelem lett, ami azóta is tart! Gyönyörűen egybemossa a sminket az arcomon, és nagyon tartós. Munkából hazaérve kb ugyanúgy ott van minden a helyén. Sminkre befejezésként ráfújva használom.

DoraDe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

FDA

2018. október 28.

Imádom. Használom a gyengébben muzsikáló (porózusabb, kevésbé pigmentált) szemhéjpúderhez/bronzerhez, az ecsetre fújva. Tartósabbak lesznek és erősebb színt kapnak tőle.
Szebb és tartósabb a smink, ha ezzel befújom, miután elkészült. Néha nap közben is frissítek vele.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Hermina99

2018. október 15.

A 100ml-es kiszerelést vettem a gazdaságosság jegyében, de nem bántam meg. BB-krémre felteszem a por állagú bronzosítót, pirosítót, a szememet, szemöldökömet kifestem és akkor fújok 3 puffnyi permetet az arcomra. Gyönyörűen összeállnak a por termékek tőle, nem folyik el, nem maszatolódik, pillanatok alatt megszárad és nagyon tartóssá válik általa a smink. Ezután használom a szempillaspirált, mert azt viszont képes leoldani annak száradása után is, ezzel egyszer befürödtem. Ami további pozitívum, hogy ha a hajtöveimre is jut belőle, az nem válik zsírossá, lelapulttá. A csomagolását kifejezetten szeretem, egyrészt, hogy látom, mennyi termék van még benne, másrészt a kupak zárható, így a táskában is vidáman cipelhetem magammal.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

zsofiab

2018. október 10.

A kis kiszerelést szereztem be, tökéletes a táskába vagy utazáshoz. Kellemes az illata, vagy tonikként vagy fixálóként használom a sminkelés végén, de inkább az előbbi, mert nem igazán szoktam sminkelni, csak ritkán. Nekem nagyon tetszik a termék szép lesz tőle a bőröm, hidratált, egységes és nagyon szép az INCI-je is. Egyértelműen 5 csillag:)

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.