KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   3600 Ft és 5900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2018. január 30.

Ár:   3600 Ft és 5900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló permet, mely felfrissíti bőrt és rögzíti sminket.

A Krémmánia legjei: MAC Fix+

KERESEM! SNOW BALL KIT / PREP + PRIME FIX+
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: hdora87
Állapot: Új,párszor használt, Helyszín: Bárhol az országban,de akár külföld is szóba jöhet, fizetés: Előre utalás, foxpost, posta
MAC Fix+ Coconut
Ár: 4300 Ft , Eladó: tberni0610
Állapot: 1xer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy utalás után postázom/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

roniela

2018. április 16.

Up: +1 csillagot adok neki, mert ha nem is a Mac highlighteremet, de a Maybelline highlightert szépen felturbózza. Így azért már úgy érem, jobban megérte.:)

Minden Mac termékemmel kapcsolatban ugyanazt éreztem eddig: túl nagy a hype körülöttük. Illatos, frissítő permet. Ennyit kapunk kemény kb 6000 Ft-ért. Ez a Fix +. Bárkinek, aki eddig nélküle volt kénytelen élni, üzenem: Semmi jóból nem maradtatok ki. Elhasználni elhasználom, de nem fogom újravenni, pláne mivel elég gyorsan fogy. Amúgy eredetileg azért fizettem be rá, hogy a szintén Mac-es, kissé alul teljesítő (bár gyönyörű színű) highlighterem intenzitását felturbózzam, mert kb minden videóban ezt a trükköt vetik be ehhez. Hát annyira ahhoz sem vált be... Erősen túlárazott!!

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

brethalia

2018. március 27.

Lassan kivégzem az első üvegemet belőle, úgyhogy megpróbálok végre véleményt formálni. :)
Túlárazott terméknek tartom, de mivel nagyon szeretem, jár neki az 5 csillag. Szinte biztos, hogy újra fogom venni.

Jól hidratál, akár sminkalapnak is tudom használni, ha nincsen különösebben kiszáradva a bőröm, illetve jó érzés bármikor fújkálni az arcomat vele (akár van rajtam smink, akár nincs). Az illatát nagyon szeretem, de ez csak sokadrangú előny.
Szemhéjecsetre fújva intenzívebb lesz a felvitt festék színe - ezt az előnyt ritkán használom, de jól működik. :)
Amit a legjobban szeretek a termékben, hogy az elkészült, teljes sminkre fújva összemossa a festékeket - kevésbé lesz púderes a hatás, természetesebb lesz a végeredmény, lágyabb az egész kép.

Szerintem fixálni nem fixál különösebben, bár erről bővebben nem tudok nyilatkozni, ugyanis nem szoktak extrán lekopni rólam a sminktermékek, illetve én inkább a jó minőségű, alapvetően tartósabb termékekben hiszek (pl. jó minőségű szemhéjalapozó, alapozó, pirosító...).

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

mosolypotty

2018. március 16.

Nagyon-nagyon jó smink alap. Jópár éve használom és összehasonlíthatatlanul tartósabb a sminkem, ha előtte befújom ezzel az arcom, még akkor is, ha az alapozót kihagyom!
Érdemes sminkelés előtt jó pár perccel magunkra fújni, mert kell neki idő, hogy teljesen megszáradjon. (Másképp nem lehet szépen sminkelni rá.) Viszont fixálóként, sminkre fújva nekem mindig elkendődik sminkem tőle, bármilyen messziről próbálom fújni.

mosolypotty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Fru1229

2018. március 13.

6200 Ft-ért vettem, de megérte :) hétköznapra csak ezt használom és rá a szintén mac púderalapozó szempillaspirál és kész is a kisimult arcbőr. Úgy tűnik, sokáig elég, pedig néha a barátom arcét is fújkálom vele :)

Fru1229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Livus12

2018. március 9.

Sminkelés elött és után használom! Alap darab nálam! Nem cserélném le más fixáló spray-re.

Livus12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

szilvasitimea

2018. február 21.

Bár elvileg nem a smink fixálására hívatott, de nálam erre a célra is teljesen megfelel. Sokoldalú termékről van szó;
-a bőr előkészítésre a sminkeléshez
-egységesítésre/fixelésre
-én a blenderemet is van, hogy ezzel nedvesítem (bár inkább La Roche Posay termálvízzel szoktam, de cserélgetem)
-highlighterezéshez az ecsetre szoktam fújni, sokkal intenzívebb és tartósabb lesz tőle
Elsőre drágálltam, de aztán rájöttem, hogy sok van benne,tehát több hónapig jó, és mivel sokoldalú, más permetet nem is nagyon kell használnom. Nem kell külön fixáló sprayt használom, hanem ezt vetem be.
Gyorsan megszárad, frissít, jó az illata.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

-a bőr előkészítésre a sminkeléshez
-egységesítésre/fixelésre
Gyorsan megszárad, frissít, jó az illata.

ancsika678

2018. február 12.

Na ez egy csodálatos szer! :) Az original van meg. Primerként használom, így az alapból szárító studio fix alapozó egész nap viselhető lesz. Finom illata van!

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Suzzi30

2018. február 11.

A héten sikerült beszereznem.Az Arénában.Viszonylag kedves segitő kész eladó lányok.Eddig kb 3 szor használtam mitre rajöttem , hogy kar távolsàgból fújva elég szépen permetez.Tegnap esti buliba egész este szépen tartotta a sminkemet.Én fixálóként hasznalom.Bevált.Újravevős.

Suzzi30
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

maow

2018. február 8.

A páromtól kaptam ajándékba az évfordulónk alkalmából, mivel tudja, mennyire vágytam egy ilyenre, és mennyire szeretek mindent, ami smink. Köszönöm, M. <3
Én akkor használom, amikor kicsit szárazabb az arcom, de már kisminkeltem magamat, és kellene valami, ami utólag hidratálja a bőrömet. Ezt tökéletesen teljesíti, ahogyan a smink "porosságát" is elveszi, természetesebb lesz tőle a végeredmény, valahogy összemossa, egységesíti a sminket.
A szemhéjpúderek intenzitását is növeli, jobban és másképp, mintha nedves ecsetel dolgoznék. Míg nedves ecsetel csak a csillámokból lesz több és kicsit összeáll a szemhéjpúder, addig Fix +-szal a színek is erősödnek, és szerintem könnyebb is elsatírozni őket.
Egyetlen kifogásom van vele kapcsolatban: egy helyre "köpi" a folyadékot, nem finoman szórja el, így az arc egyes területeire túl sok, máshova pedig szinte semmi sem megy.
Még sosem próbáltam semmi hasonlót, tényleg különlegesség.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Még sosem próbáltam semmi hasonlót, tényleg különlegesség.

Hales

2018. február 6.

Már sokat hallottam róla és a legutóbbi vásárlásom alkalmával beszereztem az Original verziót. Én általában sminkelés előtt használom, nagyon jól puhítja az arcbőröm, igaz mostanában alapozót nem használok, így nem tudom alatta hogyan működik, de szerencsére magában nem zsírosít. :) Sminkelés után is bevetem néha, ha túl soknak látom a púderemet. A fújókáját én sem szeretem és nálam elég gyorsan is fogy. Lehet nélküle élni, de nem biztos, hogy fogok is. :D

Hales
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.