KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

MAC Paint Pot - Soft Ochre
Ár: 4000 Ft , Eladó: dettiii
Állapot: A képen látható mértékben használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Stadionoknál, Foxpost vagy posta
Ár: 3200 ft , Eladó: balazskrisztii
Állapot: kb 3/4-ig, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, előre utalás esetén postázok

Kemibianka

2018. augusztus 22.

Ezt a termeket nagyon szeretem a Mac-nek. Mar sok marka bazisat probaltam, de ez a legjobb. Megtapad benne a por, nem kenodik el, tartos.

Kemibianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

mokkalany

2018. július 29.

A barnásszürke szemfestékek állnak nekem a legjobban, de sokat próbálkoztam különféle márkájú matt verziókkal, mire a Tailor Greyt megtaláltam ebből. Nagyon szeretem, könnyű felvinni ujjal is, nem kell annyit pepecselni, mint a szemhéjpúderekkel. Azért szemhéjalap nélkül nem lenne annyira tartós, de nekem filléres primerrel is működik. Még a lilás Stormy Pink árnyalat vált be nagyon. Érdemes utánakérdezni a boltokban, mert egy csomó árnyalatot meg fognak szüntetni. Én betáraztam.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Botiadi

2018. július 21.

Ez volt életem első szem primere, és én nagyon szerettem és szeretem azóta is. A painterly és a soft ochre árnyalatok a legjobbak, tartós nagyon jó bázis. Nekem ezek a színek kevésbé száradtak ki és sokáig használhatóak maradtak. Egyszer kísérleteztem egy fehéres csillámosabb verzióval, bare study néven érehető el. Ez is szép nagyon de mivel ritkábban használtam alkalmi sminkekhez úgy beszáradt a tégelybe hogy használhatatlan lett, még fix+al sem lehetett újra használhatóvá tenni. De ettől eltekintve továbbra is a sminkestáskám része marad a paint pot, csak a natúr színekben.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

Mancsoska

2018. július 12.

A Painterly árnyalatban vettem meg, ezt tűnt a legkihasználhatóbbnak az összes közül. Arra használom, hogy felerősítse az adott szemhéjpúder színét, néha pedig csak magában kenem fel. Mivel használok alá szemhéjalapot is, nem tudom, hogy melyiknek köszönhetően, de a szemsminkem mindig nagyon sokáig tart, nem ül bele a kis ráncokba, pedig mono szemhéjam van.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Moncsika73

2018. július 5.

A painterly árnyalt van meg. Nagyon szépen tartja magát rajta a szemhéjpúder, e kopik meg, nem gyűlik össze a szemredőben. A hibája sajnos nagyon gyorsan kiszàrad, bár mióta láttam az instán, hogy keverünk bele pár csepp olajat én spec rózsaoljat tettem bele, az állaga tökéletes, és nem rontott a minőségén. Igy már mindenképpen újra vevős

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

Katia88

2018. május 31.

Használtam már Urban Decayt, Milanit, Artdecot, Essencet, és az Alverdéset még isőszámításunk előtt, de nekem ez a kedvenc mivel ad egy kis szint a szemhejnak. Ára nem a legkedvezőbb, de lassan fogy. Sminkem lerobbanthatatlan utána.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

madri

2018. május 8.

Nekem nagyon nagyon bevált. Az Art Deco szemhéj-alapját próbáltam korábban, azt is nagyon szerettem, de ez sokkal jobb annál. Nagyon jól kenhető, krémes, és tényleg lerobbanthatatlan utána a szemfesték.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

ritair

2018. május 8.

Szuper termék, szemhéjalapként por alapú termékek alá és önmagában is tökéletes. Nagyon tartós, nem mászik el és nem ül be a ráncokba. Egy tégely nagyon sokáig elég, idővel kicsit megszilárdul, de ujjal felmelegítve ugyanolyan jól használható. Az ára miatt egyelőre csak két alapszínem van belőle, egy világos bézs és egy sötétebb, matt barna, de gondolkodom további árnyalatok beszerzésén, mert rengeteg szép színben kapható...

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

dorothyk

2018. április 4.

A Soft Ochre árnyalat van meg, már lassan 2! éve. Még mindig nem fogyott el, viszont egy pár hónapja már nagyon ragadós, nem úgy kenődik mint régebben, de, akkor sem térnék át nagyon más szemhéjalapra. Egész álló nap tartós lesz tőle a sminked. Sehova nem fog mozdulni. A Soft Ochre szín nekem kicsit sárgás és ez zavar néha, de egy fehérebb szemhéjpúdert még rá szoktam kenni, hiszen így sokkal tartósabb és a színe is szebb. Az előttem szóló kritikákat nem igazán értem, nekem soha, soha nem volt problémám a tartósságával, 24 órát is kibírt, én bátran ajánlom mindenkinek!

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

laural

2018. április 2.

A hètköznapi sminkem egyik alapdarabja, painterly àrnyalatban. Szèpen kiegyenlíti a szemhèj színèt, szebben mutat a szemceruza/tus/szempillaspiràl is egy ilyen hàttèr elôtt. Rajtam elèggè tartòs is, pedig zsíros a szemhèjam, de igaz, hogy nem fedett. Vèkony rètegben, ujjbeggyel viszem fel. Alapnak is jò, bàr igazábòl csak egy àrnyèkot szoktam rà kreàlni szemhèjpùderrel, a mèlyítôvonalban. Màr kb hàromnegyed ève hasznàlom, mèg nem szàradt be, remèlem, hogy így is marad, ès eljutok a tègely aljàig.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.