KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

KERESEM!! MAC Paint Pot
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Mandel
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest / Veszprém, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 3500 , Eladó: Nocturama
Állapot: párszor használt, Helyszín: Győr, fizetés: postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

madri

2018. május 8.

Nekem nagyon nagyon bevált. Az Art Deco szemhéj-alapját próbáltam korábban, azt is nagyon szerettem, de ez sokkal jobb annál. Nagyon jól kenhető, krémes, és tényleg lerobbanthatatlan utána a szemfesték.

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

ritair

2018. május 8.

Szuper termék, szemhéjalapként por alapú termékek alá és önmagában is tökéletes. Nagyon tartós, nem mászik el és nem ül be a ráncokba. Egy tégely nagyon sokáig elég, idővel kicsit megszilárdul, de ujjal felmelegítve ugyanolyan jól használható. Az ára miatt egyelőre csak két alapszínem van belőle, egy világos bézs és egy sötétebb, matt barna, de gondolkodom további árnyalatok beszerzésén, mert rengeteg szép színben kapható...

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

dorothyk

2018. április 4.

A Soft Ochre árnyalat van meg, már lassan 2! éve. Még mindig nem fogyott el, viszont egy pár hónapja már nagyon ragadós, nem úgy kenődik mint régebben, de, akkor sem térnék át nagyon más szemhéjalapra. Egész álló nap tartós lesz tőle a sminked. Sehova nem fog mozdulni. A Soft Ochre szín nekem kicsit sárgás és ez zavar néha, de egy fehérebb szemhéjpúdert még rá szoktam kenni, hiszen így sokkal tartósabb és a színe is szebb. Az előttem szóló kritikákat nem igazán értem, nekem soha, soha nem volt problémám a tartósságával, 24 órát is kibírt, én bátran ajánlom mindenkinek!

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

laural

2018. április 2.

A hètköznapi sminkem egyik alapdarabja, painterly àrnyalatban. Szèpen kiegyenlíti a szemhèj színèt, szebben mutat a szemceruza/tus/szempillaspiràl is egy ilyen hàttèr elôtt. Rajtam elèggè tartòs is, pedig zsíros a szemhèjam, de igaz, hogy nem fedett. Vèkony rètegben, ujjbeggyel viszem fel. Alapnak is jò, bàr igazábòl csak egy àrnyèkot szoktam rà kreàlni szemhèjpùderrel, a mèlyítôvonalban. Màr kb hàromnegyed ève hasznàlom, mèg nem szàradt be, remèlem, hogy így is marad, ès eljutok a tègely aljàig.

laural
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

hzsvitamin

2018. április 1.

Csak önmagában használom, mert szemhéjfesték alá van és sokkal olcsóbb alapom, ami igazából arra a célra jobb is (Bellapierre-nagyon bevált). De így önmagában nagyon nagyon szeretem az árnyalatát, egy picit rózsaszínebb mint a bőröm, és ha “no make up” sminket akarok akkor a tökéletes választás. Gyorsan kell vele babrálni, hamar szárad. Azt hiszem a Painterly árnyalat.

hzsvitamin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

topsminkotti

2018. január 9.

Szerintem (ezt már többször leírtam), a Mac termékeknél (és egyéb drágább márkáknál) nem az a kérdés, hogy jó vagy nem jó, hanem, hogy jobb-e annyival egy olcsóbb márkánál, amennyivel drágább.
Sajnos a Paint Pot szerintem nem éri meg az árát.
A Paint Pot-ot lehet magában krémes szemfestéknek és alapnak is használni. Alapnak jóval kedvezőbb áron lehet megbízhatóbb darabokat találni (pl: Milani, de ha már Mac akkor inkább Paints). Nem olajosodó szemhéjra jó lehet, de akinek zsírosabb a szemhéja ott néhány óra múlva már lehetnek gondok (pl nekem)
Krémes szemhéjfestéknek szerettem (PAINTERLY- magában gyors sminknek tökéletes, kiegyenlíti a szemhéjat, sokkal szebben mutat a szempillaspirál. Azt is szerettem, hogy csak ujjbeggyel fel lehet vinni. Gyors sminknek tökéletes. GROUNDWORK, CONSTRUCTIVIST- ezeket a barna színeket imádtam). Jól kenhető és aránylag hamar szárad. Az a tapasztalatom, hogy a fényes textúrák kicsit darabosak.
Viszont, amivel képtelen voltam megbarátkozni az a tégelybe való beszáradás. Hiába lenne elég sokáig, mivel sok sminktermékem van, soha egyetlen paint pot-nak nem jutottam el az aljáig. Hiába fordítottam le a tégelyt használat közben, tettem rá rögtön a tetejét ,nekem fél év után menthetetlenül elkezdett változni az állaga és akkor már nem az igazi.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 9.

Sajnos a Paint Pot szerintem nem éri meg az árát.

pont

2017. október 20.

röviden: csalódás

hosszabban: ezer éve a kívánságlistámon volt a painterly árnyalat, egyben első mac termékem és az estée lauder alapozóim után szerintem a legdrágább sminkcuccom, szóval igen, sokat vártam tőle. sajnos rejtett és olajosodásra hajlamos szemhéjam van, elég rossz kombináció, de gondoltam, ha ennyi embernek bejött, hátha rajtam is segít. az állaga nekem meglepően puha és krémes, kicsit keményebbre számítottam, de könnyű felkenni, szépen terül és jól fed, eddig pipa.

alapvetően annyi lenne az elvárásom, hogy egy átlagos 9-től 5-ig tartó, fizikai megterheléstől mentes irodai munkanapot kihúzzon és ne kelljen javítgatnom napközben, hát sajnos ezt nem sikerült teljesítenie. délutánra elkezd összeállni és beleülni a szemhéjam redőibe, nagyon igénytelen hatást keltve, javítgatom meg minden, aztán pár óra múlva meg kb teljesen el is tűnik, mintha nem is lett volna smink a szememen. nagyon furcsa. nekem amúgy van egy olyan érzésem, hogy ez a túl krémes, lágy állaga miatt van, de ki tudja.
szóval így összességében elég nagy csalódás számomra, de ezt a gyenge szereplést még önmagában betdudnám annak, hogy problémás a szemhéjam, kész, semmi nem segít rajtam, de a legidegesítőbb, hogy volt egy pár ezer forintos astor szemhéjceruzám, amit én gyakran használtam alapnak, mert pont ilyen színe volt (bár nem kifejezetten ez volt a funkciója), és kb ez a sima kis drogériás cucc jobban teljesített, mint a majdnem 8 ezer forintos mac.

számomra pénzkidobás volt, de tudtam, hogy addig nem nyugszom, amíg ki nem próbálom. ha tényleg olyan szuper lenne, mint amilyennek elképzeltem, szívesen kiadnék rá ennyi pénzt, de így eléggé dühít a dolog. pedig én még olyanokról álmodoztam naivan, hogy majd csak magában használom sietős reggeleken, hahha. így kb color tattoo szint, csak sokkal drágábban.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

röviden: csalódás

Zsuu75

2017. szeptember 24.

Szemhéj alapnak használom. Élénkebbé teszi a színeket, és nekem így tartósabb is a szemsminkem.

Zsuu75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Kim17

2017. július 21.

Jó kis termék, én is alapnak használom szemhéjfesték alá. Szépen kiemeli szemhéjpúderek színét, jó kis krémes maga a termék is, nekem a beszáradással sem volt még problémám. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újravevős.

Kim17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

agoca

2017. július 16.

2 árnyalatom van belőle, a painterly és a bare study. Rejtett szemhéjra egyiket sem ajánlom, csíkozódik pár óra elteltével. Ha valakinek nincs ilyen problémája, akkor jó lehet, ezért 3 csillag.

agoca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.