KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. december 6.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színtelen hidratáló rúzs alá

Szép egyenletes alapot ad a rúzs felvitele előtt. Paraffin tartalmú, használatával hosszan tartó színhatás érhető el. Kisimítja és finomítja az ajkakat.

viraaag

2017. április 7.

Csodálatos! Ajandékba kaptam de megveszem újra ha elfogy. Nagyon jó alapot biztosít a rúzsoknak és nagyon tartós lesz tőle a rúzs.

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

fairyqueen

2017. március 20.

Gyönyörűen eltünteti az apró "barázdákat" a számon, teljesen hidratált érzést hagy maga után miután felvittem a rúzst, nem engedi, hogy kiszáradjon a szám. Matt rúzsokhoz kifejezetten ajánlatos használni. Vigyázni kell, mert ha kitekered jobban, könnyen eltörhet (mint nekem pl.), de azért úgyis lehet használni.. Egyébként a Colourpop-nak és a Milani-nak is van már lip primerje, kérdés, hogy mivel tud ez többet, de ez majd csak akkor derül ki, ha elfogyasztom és kénytelen leszek venni másikat, ami szerintem sokára lesz.

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

szaszkoj

2017. március 13.

Szuper ajakprimer, szépen a helyén tartja a rúzsokat. Én az ajakvonalon túlra is kenem egy kicsit, úgy megakadályozza, hogy a rúzs elmásszon. Szerintem a géles, krémes vagy fényes rúzsoknál érdemes használni, amik önmagukban nem olyan tartósak, nekem ezzel szépen a helyükön maradnak, és a precíz vonalak sem folynak el egy óra után. Hidratálni nem nagyon hidratál, dehát mindent nem lehet :)

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Lilibeauty

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Imádom nem szárad végre ki a szám a rúzs alatt es egyenletes felszint kapok.

Lilibeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

Imádom nem szárad végre ki a szám a rúzs alatt es egyenletes felszint kapok.

Worldofkatie

2017. január 4.

Általában elégedett vagyok a MAC termékekkel, ezt a PREP+PRIME-ot viszont inkább csak az erős középmezőnybe sorolnám. Bár a rúzsok (főleg a a retro mate lipstick és liquidek) esetében segíti a tartósságot és némiképpen javítja is a kicserepedés elkerülését, de aki hidratálást vár tőle az nem jár majd szerencsével. Állaga, illatsemlegessége, és érzete nagyon kellemes - viszont nagy negatívumként éltem meg, hogy alig néhány napos használat után, simán dobozban tárolva is eltörött. Ha elfogy, kérdéses, hogy ismét megvásárolom-e.

Worldofkatie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

vasilissa

2016. december 26.

nem olyan régóta használom, de egyelőre imádom. nem ragacsos, nem zsíros, tartóssá teszi a rúzst.
aki ajakápolást vár tőle az nyilván csalódni fog, mert ez nem ajakápoló, de amire kitalálták, a rúzsok alá tökéletes!!

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

sztinke

2016. december 21.

Most már használom egy jó ideje, úgyhogy tudom véleményezni. A kiszerelésével, állagával, ízével, illatával nincs bajom. Nekem nem is tört el, pedig folyton magamnál hordom és leejteni is sikerült már párszor szegényt.
Valóban kisimítja az ajak bőrét valamennyire, vagy kitölti, vagy nem tudom mi a jó kifejezés, minden esetre így könnyebben lehet rá egyenletesebben rúzsozni. A tartósságot is növeli talán valamelyest, bár az sem tűnik számomra annyira kiemelkedőnek. Azon nem sokat segít, legalábbis nekem, hogy ne száradjon ki a szám a rúzs alatt és nem is hidratál, így a nap folyamán újrakenéseknél csak egyre szárazabb lesz az ajkam sajnos. Ettől függetlenül megkedveltem, de nem biztos, hogy újra is fogom venni, ha elfogy.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

cinoci

2016. november 25.

Őszinte leszek, nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz. Nagyon megszerettem, megfelelően hidratál, szebben mutat rajta és extra tartós lesz tőle minden rúzs. Abszolút megéri az árát!

cinoci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

SzaszaK

2016. október 24.

Alapdarab!
Nálam a sminkelés során elengedhetetlen a használata. Ha nem rúzsozom, akkor is szoktam használni. Nekem sokat segít, ha olyan rúzst használok, ami mondjuk szárít. Kis ráncokat szépen feltölti, használatával nem szárítja úgy a számat, tartóssá teszi a rúzst.
Én már a 3.-at használom el, szóval nekem nagyon úgy tűnik, hogy bevált. :)

SzaszaK
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Alapdarab!
Én már a 3.-at használom el, szóval nekem nagyon úgy tűnik, hogy bevált. :)

pomme

2016. október 8.

Nagyon sajnálom, mindent megpróbáltam (köszi a tanácsokat még egyszer), de ez nekem sehogy sem működik. Azt leszámítva, hogy szebben terül rajta a rúzs és szebb lesz a színe az elején, az égvilágon semmit nem csinál. Pedig kivárom a hatóidőt, amíg elkezd ragacsossá válni, kevesebb mennyiséggel is próbáltam, száj vonalán belül maradva és picit túlkenve is, de mindenhogy belemászik a rúzs a pici ráncokba, pedig még nem vagyok egy vénasszony. Próbáltam szájceruzával együtt, leitatgatva, hiába, az olyan rúzsaim, amik kicsit krémesebbek és hajlamosabbak a mászkálásra ugyanúgy mászkáltak. Pár használat után eltört a tövénél, pedig nem csapkodtam a földhöz. Ennyi pénzért azért többet vártam volna, az árából már 2 normális, nem folyós rúzs kijön (pl a matt Maybelline-ek). Legközelebb inkább arra verem el a pénzem, ez így nekem parasztvakítás kategória.

Update: aki egy hasonlóan viselkedő kencét akar, vegyen avonos olivabogyós balzsamot, kb ugyanezt tudja, csak majdnem 10x akkora mennyiség tizedannyi áron. Az is paraffin 99%ban, használat után elkezd ragadni, szóval én inkább azt ajánlom, ha már csodát várunk...

Update 2: Komolyan mondom, kihajítom valami jó magas helyről izomból, mert annyira felbosszantott ez a sz@r. Vettem 3 matt rúzst. Ezek ugye önmagukban nem kenődnek és tartósak, mert szétszárítják az ember száját, szóval esélye sincs mászkálni a színnek. Gondoltam hátha ilyen kis igényű rúzzsal működik a mac-es cucc, ha már kidobtam rá egy vagyont...hát nem. Nagyon nem. Felkentem, vártam kicsit, ragadt, nagyonjó, rákentem és fél óra múlva belemászott a matt rúzs a nem létező ráncaimba a szám körül. Igaz, nem használtam szájceruzát, de mi ez már???! Kár, hogy nem tudom visszakérni a pénzem, mert ez egy oltári nagy lehúzás.

Update3 (százezercsillió): olvastam, hogy van, aki szerint ajakápolónak teljesen jól teljesít. Hát, ajakápolóként valóban. Mivel felkenve egészen fehér(es), eltakarja az apróbb hibákat, pl. kirepedt pirosabb részeket. Simít, szépít, de ezt eddig is tudta, csak a funkcióját nem látja el. Égni fog a pofám, ha ajakápolónak használom el, mert azért a karácsonyi csomagolású shea vajas-mandulaolajas 250 Ft-os balzsamom jobban teljesít, de kidobni nem akarom. Ha valaki ismer rendes, működő ajakprimereket, szóljon légyszi.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag