KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. december 6.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színtelen hidratáló rúzs alá

Szép egyenletes alapot ad a rúzs felvitele előtt. Paraffin tartalmú, használatával hosszan tartó színhatás érhető el. Kisimítja és finomítja az ajkakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

majzsola

2018. március 26.

Imádom a matt rúzsokat, de sajnos a legtöbb eléggé szárít, így találtam rá erre a kis csodára. Nagyon szépen kiegyenlíti az ajkakat, és így teljesen máshogy néz ki ezzel és enélkül egy matt rúzs. Nekem a rúzsozási rutinom, hogy először a lip conditionert felkenem sminkelés előtt, ez szépen hidratálja a számat és a sminkelés végén jön a prep, várok egy percet amíg jön az a ragacsos érzés, és akkor kenem fel a matt rúzst. Ezzel tartósabbá is teszem a rúzsozást. Nagyon gyorsan fogy, így csak az extrán szárítós rúzsok alá teszem, a többi alá elég a balzsam, mert az ára elég húzós.. Ezért is vontam le egy csillagot: az ára és a mennyisége miatt.

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

florcsiii

2018. február 23.

Magamtól nem vettem volna meg, mert nem hittem, hogy valamit is csinálhat ez a kis alap. Az itteni vélemények alapján úgy voltam, hogy megpróbálom. Azóta is töretlen a szerelmünk! A folyékony rúzsokat extra tartóssá teszi és ha el is kezdenek kopni, akkor sokkal szebben történik meg a dolog. És az amúgy szárítós rúzsok így nem szárítanak annyira. Sima rúzsoknál is használom és ugyanolyan jól teljesít akkor is! Tényleg gyorsan fogy és kicsit túlárazott, de az eredmény magáért beszél, szerintem.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

topsminkotti

2018. február 19.

Ez egy nagyon hasznos kis darab. Matt rúzsok alá nagyon hasznos, nem lesz olyan száraz hatása. Kiegyenlíti a szájfelszínt, nem fut ki a rúzs a használatával és tartósabbá is teszi. Mint a legtöbb Mac termék ez is nagyon sokáig tart, szerintem megéri az árát annak, aki rendszeresen használ rúzst. Az én tapasztalatom az, hogy folyékony rúzsokkal nemigazán működik (csúsznak rajta), inkább a hagyományos formulákhoz. Az egyetlen negatívum, hogy azt a terméket is eléri a stiftes termékek kiszáradása és egy idő után kiesik a tégelyből (ettől függetlenül még természetesen használható).

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

maow

2018. február 8.

Update: Megvettem, és még mindig tart az imádat. Tényleg tartósabb rajta a rúzs, a mattokat kényelmesebb viselni. Felkenés után érdemes picit várni, kb. egy perc múlva "ragadóssá" válik, akkor kell felvinni a rúzst, így az tökéletesen bele tud tapadni a primerbe. Rúzzsal együtt pedig abszolút semmi ragacsosság nem marad, emiatt nem kell aggódni. Szerencsére nem csak MAC-es rúzsokkal működik. :)

Mindig szkeptikusan állok a drágább és sokszor agyonhypeolt márkákhoz, így a MAC-hez is, de azt el kell ismerni, hogy ez az ajakprimert tényleg tud valamit, és azt is nagyon jól. Egyrészt kiegyenlíti az ajkak barázdáit, így szinte tükörsimává válnak, amin könnyen csúszik az amúgy kicsit nehezebben felvihető Retro Matte finisű rúzsom. Másrészt valóban növeli a rúzs tartósságát, egész nap tartja, két étkezést és egy edzést is kibírt. Egyelőre csak egy napig teszteltem, de az tuti, hogy megveszem, mert ilyennel még nem találkoztam, tényleg különleges. És nem, ajakbalzsammal, legyen az akár Nuxe vagy Alverde, nem helyettesíthető.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

ZANNAH

2018. február 7.

Az ára ami szép összeg vagyis Nekem,de a véleményem a használata után tökéletes nem adnám semmiért.Reggel már nyúlok is érte .

ZANNAH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

whitemerci

2018. január 21.

Szépen "kisimítja", illetve feltölti a szájredőket, rúzzsal együtt egészen szép egyenletes felületű ajkakat varázsol. Több rúzsnál észrevettem, hogy egy kicsit mintha nehezebben lehetne felvinni rá a rúzst, és lehetetlenség összedörzsölni az ajkakat. Ilyen pl. a MAC Verve rúzsánál, ami ráadásul satin finishü. A végeredmény ebben az esetben is igazán szép, és csak addig tartós, amíg nem eszünk vagy iszunk. A poharat ugyanúgy megfogja, elszínezi, a szánkról ugyanúgy elhalványulva elillan, mintha nem használtunk volna alá primert. Bizonyos rúzsoknál azért természetesen megnöveli kissé az élettartamot, de étkezések után ezt is korrigálni kell.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

emeseee6

2018. január 16.

Hát nem is tudom. Én kb semmi változást nem látok a használata mellett SEMMIT :D Mondjuk egyébként sincs nagy gondom a rúzsokkal,túl szárítósokat nem használok,nem szoktak elmászni se rajtam. De azért azt vártam,hogy majd szebben mutatnak ezen,vagy jobb lesz a színük,tartósságuk,akármi. Ártani sem árt,ezért 3 csillag,de számomra nem éri meg ezt a pénzt. (Mondjuk ajándék volt,úgyhogy semmit nem költöttem rá:D)

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

balazskrisztii

2018. január 9.

Hidratálónak kevés- én mindig használok alá valamit. Gyönyörűen mutat rajta a matt rúzs, de rendszeres használat mellett nagyon gyorsan fogy.

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Azaleeh

2018. január 4.

Matt rúzsok alá kötelező! szerettem csak úgy rúzs nélkül is feltenni :)

Azaleeh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Matt rúzsok alá kötelező! szerettem csak úgy rúzs nélkül is feltenni :)

Peculilyar

2017. november 25.

Matte rúzsok miatt vettem meg. Vele tényleg könnyebb a felvitele a tartósságról nem tudok nagyon nyilatkozni.
Mivel teszi a dolgát, amiért megvettem 5ös.

Peculilyar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 25.

Mivel teszi a dolgát, amiért megvettem 5ös.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag