KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2018. november 11.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színtelen hidratáló rúzs alá

Szép egyenletes alapot ad a rúzs felvitele előtt. Paraffin tartalmú, használatával hosszan tartó színhatás érhető el. Kisimítja és finomítja az ajkakat.

Soly77

2018. október 16.

Hihetetlen jó cucc, alap kellék a mindennapi sminkelésben semmilyen rúzst nem használok már enélkül. Ég és a föld a különbség, de már mindent elmondtak előttem, csupán a rajongásom fejezem ki a 5 csillaggal!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Mrsvecsey

2018. augusztus 13.

Köszönöm annak a kedves hölgynek aki még évekkel ezelőtt a MACben felhívta a figyelmemet erre a kis csodára ami onnantól kezdve a mindennapjaim részévé vált.

Mrsvecsey
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Veronika8614

2018. július 30.

Szeretem a hatását, sokkal szebben mutat rajta minden rúzs, viszont legtöbbször lusta vagyok használni, mivel enélkül is szépek, talán a retro matt finishű alá mondanám elengedhetetlennek, a sima mattok enélkül is jól néznek ki, de az tény, hogy ezzel szebbek, olyan krémesebbek.

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

potyike

2018. július 14.

Nem vagyok vele elégedett, a rúzs beül a barázdákba és semennyit nem hidratál. A tartósság nálam nem volt szempont, mivel primer nélkül is elégedett vagyok a rúzsaim tartósságával, és kontúrozás mellett nem is másznak el.

potyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

Moncsika73

2018. július 5.

Nemrégen szereztem be , nagyon sokatok véleménye alapján. És igeeen nagyon szépen lehet rá rúzsozni, és a matt rúzs ( macet használok csak) nem szárítja ki a szám. Az ajakápolót nem váltja ki. Nagyon megszerettem, bár az ára elég borsos, de nagyon sokáig elég lesz. Minden rúzs alá használom

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

majzsola

2018. március 26.

Imádom a matt rúzsokat, de sajnos a legtöbb eléggé szárít, így találtam rá erre a kis csodára. Nagyon szépen kiegyenlíti az ajkakat, és így teljesen máshogy néz ki ezzel és enélkül egy matt rúzs. Nekem a rúzsozási rutinom, hogy először a lip conditionert felkenem sminkelés előtt, ez szépen hidratálja a számat és a sminkelés végén jön a prep, várok egy percet amíg jön az a ragacsos érzés, és akkor kenem fel a matt rúzst. Ezzel tartósabbá is teszem a rúzsozást. Nagyon gyorsan fogy, így csak az extrán szárítós rúzsok alá teszem, a többi alá elég a balzsam, mert az ára elég húzós.. Ezért is vontam le egy csillagot: az ára és a mennyisége miatt.

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

florcsiii

2018. február 23.

Magamtól nem vettem volna meg, mert nem hittem, hogy valamit is csinálhat ez a kis alap. Az itteni vélemények alapján úgy voltam, hogy megpróbálom. Azóta is töretlen a szerelmünk! A folyékony rúzsokat extra tartóssá teszi és ha el is kezdenek kopni, akkor sokkal szebben történik meg a dolog. És az amúgy szárítós rúzsok így nem szárítanak annyira. Sima rúzsoknál is használom és ugyanolyan jól teljesít akkor is! Tényleg gyorsan fogy és kicsit túlárazott, de az eredmény magáért beszél, szerintem.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

topsminkotti

2018. február 19.

Ez egy nagyon hasznos kis darab. Matt rúzsok alá nagyon hasznos, nem lesz olyan száraz hatása. Kiegyenlíti a szájfelszínt, nem fut ki a rúzs a használatával és tartósabbá is teszi. Mint a legtöbb Mac termék ez is nagyon sokáig tart, szerintem megéri az árát annak, aki rendszeresen használ rúzst. Az én tapasztalatom az, hogy folyékony rúzsokkal nemigazán működik (csúsznak rajta), inkább a hagyományos formulákhoz. Az egyetlen negatívum, hogy azt a terméket is eléri a stiftes termékek kiszáradása és egy idő után kiesik a tégelyből (ettől függetlenül még természetesen használható).

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

maow

2018. február 8.

Update: Megvettem, és még mindig tart az imádat. Tényleg tartósabb rajta a rúzs, a mattokat kényelmesebb viselni. Felkenés után érdemes picit várni, kb. egy perc múlva "ragadóssá" válik, akkor kell felvinni a rúzst, így az tökéletesen bele tud tapadni a primerbe. Rúzzsal együtt pedig abszolút semmi ragacsosság nem marad, emiatt nem kell aggódni. Szerencsére nem csak MAC-es rúzsokkal működik. :)

Mindig szkeptikusan állok a drágább és sokszor agyonhypeolt márkákhoz, így a MAC-hez is, de azt el kell ismerni, hogy ez az ajakprimert tényleg tud valamit, és azt is nagyon jól. Egyrészt kiegyenlíti az ajkak barázdáit, így szinte tükörsimává válnak, amin könnyen csúszik az amúgy kicsit nehezebben felvihető Retro Matte finisű rúzsom. Másrészt valóban növeli a rúzs tartósságát, egész nap tartja, két étkezést és egy edzést is kibírt. Egyelőre csak egy napig teszteltem, de az tuti, hogy megveszem, mert ilyennel még nem találkoztam, tényleg különleges. És nem, ajakbalzsammal, legyen az akár Nuxe vagy Alverde, nem helyettesíthető.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

ZANNAH

2018. február 7.

Az ára ami szép összeg vagyis Nekem,de a véleményem a használata után tökéletes nem adnám semmiért.Reggel már nyúlok is érte .

ZANNAH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag