KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cressida, Módosítva: 2015. december 6.

Kiszerelés:   1,7 g
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Színtelen hidratáló rúzs alá

Szép egyenletes alapot ad a rúzs felvitele előtt. Paraffin tartalmú, használatával hosszan tartó színhatás érhető el. Kisimítja és finomítja az ajkakat.

maow

2017. június 15.

Mindig szkeptikusan állok a drágább és sokszor agyonhypeolt márkákhoz, így a MAC-hez is, de azt el kell ismerni, hogy ez az ajakprimert tényleg tud valamit, és azt is nagyon jól. Egyrészt kiegyenlíti az ajkak barázdáit, így szinte tükörsimává válnak, amin könnyen csúszik az amúgy kicsit nehezebben felvihető Retro Matte finisű rúzsom. Másrészt valóban növeli a rúzs tartósságát, egész nap tartja, két étkezést és egy edzést is kibírt. Egyelőre csak egy napig teszteltem, de az tuti, hogy megveszem, mert ilyennel még nem találkoztam, tényleg különleges. És nem, ajakbalzsammal, legyen az akár Nuxe vagy Alverde, nem helyettesíthető.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

rockroka

2017. június 13.

Több hónapja megvan, alig vártam, hogy megvegyem. Alapvetően jó terméknek tartom, sosem kenődött el egyik MAC rúzsom se a használata mellett (mindhárom matt, szóval alapvetően amúgy jó tartósságúak). A rúzs sose ül be a barázdákba, egyenletes felkenés után (bár ha jól emlékszem, használata előtt se volt problémám a barázdákkal, szerintem ez a rúzs minőségétől, finishétől is függ). Az evést és az ivást ígyse bírja, dehát csodát kár várni, viszont amennyire lehet, tartós lesz az amúgy is jó rúzsom tőle.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

sosebocsi

2017. június 9.

Én ridegen állok a márkához az árak miatt, meg azt vallom, hogy olyan, mint a telefonok közt az iPhone... a nevet kell megfizetni. Szóval szkeptikusan álltam ehhez is.
(Alapvetően egyik matt rúzsom miatt vettem meg, hogy biztos jobb, mint a semmi, és valamicskével tartósabbá teszi, ha már ezt is ígéri részben.)
Hááát... umm... szóval ez röviden véleményezve... AMI JÓ, AZ JÓ nah !

sosebocsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Hááát... umm... szóval ez röviden véleményezve... AMI JÓ, AZ JÓ nah !

viraaag

2017. április 7.

Csodálatos! Ajandékba kaptam de megveszem újra ha elfogy. Nagyon jó alapot biztosít a rúzsoknak és nagyon tartós lesz tőle a rúzs.

viraaag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

fairyqueen

2017. március 20.

Gyönyörűen eltünteti az apró "barázdákat" a számon, teljesen hidratált érzést hagy maga után miután felvittem a rúzst, nem engedi, hogy kiszáradjon a szám. Matt rúzsokhoz kifejezetten ajánlatos használni. Vigyázni kell, mert ha kitekered jobban, könnyen eltörhet (mint nekem pl.), de azért úgyis lehet használni.. Egyébként a Colourpop-nak és a Milani-nak is van már lip primerje, kérdés, hogy mivel tud ez többet, de ez majd csak akkor derül ki, ha elfogyasztom és kénytelen leszek venni másikat, ami szerintem sokára lesz.

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

szaszkoj

2017. március 13.

Szuper ajakprimer, szépen a helyén tartja a rúzsokat. Én az ajakvonalon túlra is kenem egy kicsit, úgy megakadályozza, hogy a rúzs elmásszon. Szerintem a géles, krémes vagy fényes rúzsoknál érdemes használni, amik önmagukban nem olyan tartósak, nekem ezzel szépen a helyükön maradnak, és a precíz vonalak sem folynak el egy óra után. Hidratálni nem nagyon hidratál, dehát mindent nem lehet :)

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Lilibeauty

Korcsoport: < 18
2017. január 16.

Imádom nem szárad végre ki a szám a rúzs alatt es egyenletes felszint kapok.

Lilibeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 16.

Imádom nem szárad végre ki a szám a rúzs alatt es egyenletes felszint kapok.

Worldofkatie

2017. január 4.

Általában elégedett vagyok a MAC termékekkel, ezt a PREP+PRIME-ot viszont inkább csak az erős középmezőnybe sorolnám. Bár a rúzsok (főleg a a retro mate lipstick és liquidek) esetében segíti a tartósságot és némiképpen javítja is a kicserepedés elkerülését, de aki hidratálást vár tőle az nem jár majd szerencsével. Állaga, illatsemlegessége, és érzete nagyon kellemes - viszont nagy negatívumként éltem meg, hogy alig néhány napos használat után, simán dobozban tárolva is eltörött. Ha elfogy, kérdéses, hogy ismét megvásárolom-e.

Worldofkatie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

vasilissa

2016. december 26.

nem olyan régóta használom, de egyelőre imádom. nem ragacsos, nem zsíros, tartóssá teszi a rúzst.
aki ajakápolást vár tőle az nyilván csalódni fog, mert ez nem ajakápoló, de amire kitalálták, a rúzsok alá tökéletes!!

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

sztinke

2016. december 21.

Most már használom egy jó ideje, úgyhogy tudom véleményezni. A kiszerelésével, állagával, ízével, illatával nincs bajom. Nekem nem is tört el, pedig folyton magamnál hordom és leejteni is sikerült már párszor szegényt.
Valóban kisimítja az ajak bőrét valamennyire, vagy kitölti, vagy nem tudom mi a jó kifejezés, minden esetre így könnyebben lehet rá egyenletesebben rúzsozni. A tartósságot is növeli talán valamelyest, bár az sem tűnik számomra annyira kiemelkedőnek. Azon nem sokat segít, legalábbis nekem, hogy ne száradjon ki a szám a rúzs alatt és nem is hidratál, így a nap folyamán újrakenéseknél csak egyre szárazabb lesz az ajkam sajnos. Ettől függetlenül megkedveltem, de nem biztos, hogy újra is fogom venni, ha elfogy.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag