KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Make Up Factory

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tellmeastory95, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   Müller
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló sminkfixáló spray, aloe vera kivonattal. Fixálja a sminket, felfrissíti az arcbőrt. Parabénmentes, gyorsan felszívódik.

Ár: 2000 ft + postaköltség , Eladó: gyeneserita14
Állapot: próbált, Helyszín: Győr, fizetés: postai küldés , személyes átvétel

natulcien

2016. augusztus 1.

Tetszik. Mivel ez az első sminkfixálóm, nincs összehasonlítási alapom, de nekem úgy tűnik, hogy tökéletesen végzi a dolgát. Nem ragad, nem érzem, hogy rajtam lenne, vagy bármilyen réteget alkotna a bőrömön. Nem vagyok egy izzadós fajta, inkább hidratálnom kell nyáron is, így nem folyik a sminkem, de ezzel talán szebb marad a szín. Én arra vettem,hogy a por termékek porosságát semlegesítve, egységesítsen. Erre a célra teljes mértékben megfelel. Az ára elég sok, de remélem sokáig elég lesz, és az összetevői is tetszetősek.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

tellmeastory95

2016. július 12.

Nehezen akadtam rá, két Müllerben is jártam, de csak teszter maradt belőle... Szóval végül Gödöllőn találtam rá, és azt kell mondanom, megérte a keresést. Nálunk nem sok sminkfixáló spray-t lehet kapni és ezt igazán sajnálom, mert ez nekem nagyon bejött. Kellemes az illata, nem marja a szemem, frissítő érzést nyújt és nem csak a smink felvitele után érdemes használni, hanem ilyenkor nyáron, mert azonnal felfrissíti a már-már lángra gyúlt arcomat. Nem mellékesen igen, fixálta a sminket is, szóval max. pont! :)

tellmeastory95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak