KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bmariann, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

3 verzióban kapható: Dramatic Volume (dúsító), Waterproof Volume(vízálló) és Curved Brush Volume&Curl (ívelő)

Max Factor 2000 Calorie vízálló szempillaspirál
Ár: 1000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve postázom is előre utalást követően

orsolyap

2018. augusztus 9.

Olyan semmilyen. Gyenge. Vízálló változatát vettem. Soha többet. Max. 100 nem 2000. Nem dúsít, csak befesti feketékre pillákat.

orsolyap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Annabanna

Korcsoport: < 18
2018. július 30.

Nekem a kék spirál van meg otthon. Nem csomósodik bár én egy tiszta szempillakefével még át szoktam fésülni a természetes hatásért. Nem tudom mennyire nagyít vagy dúsít mert természetesen is óriásiak a szempilláim. Kellően vízálló nem mászik el

Annabanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 30.

kissedina87

2018. július 26.

A kék vízálló spirált vettem meg. Semmilyen extra elvárásom nem volt, mivel műszempillám van és csak az alsókra szoktam spirált használni. Mivel eléggé szeretem a Maxfactor termékeit, gondoltam jó lesz. De számomra katasztrófa. Hiába van több rétegben felépített smink rajtam, 1 óra múlva el is kenődött. Es a keféje is szörnyű, rengeteg anyagot vesz fel, nehéz szépen dolgozni vele. Számomra csalódás.

kissedina87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Katicabogar75

2018. július 25.

Az arany változatot használom, már nagyon régóta. Több márkát és kipróbáltam, de ezt újra és újra vásárolom. Megbízható és gyönyörű pillákat varázsol.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Fruzsi

2018. július 6.

A vízálló, kék változat van meg. Elsőre egy picit csalódtam, de összességében tetszik. Valóban vízálló, nem pereg, nem kopik, mégis olajos lemosóval viszonylag egyszerűen eltávolítható. Ami nem tetszett, az a végeredmény. Hosszú, de vékony, ritkább szálú a szempillám, és nem tűnt dúsabbnak a spiráltól, sőt kicsit össze is tapasztotta őket. A színét sem találtam elég intenzív feketének. Ennek elkenére tartós sminkhez az előnyei miatt nagyon ajánlom. Kedvezménnyel az árát is nagyon megéri.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

viviennoo

2018. május 24.

május 13: Az aranyat vásároltam meg joy kuponnal. Tetszik, 1 rétegben is látványos pillákat eredményez.

május 24: sajnos az 5 csillag erős túlzás volt, nagyon hamar beszáradt, pedig nem pumpálom bele használatkor a levegőt, rendesen visszatekerem, miután használtam, úgyhogy örülök, hogy nem teljes áron vásároltam.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

iloveyoued

2018. május 9.

Aranyat használom, nagyon jó spirál, de egy olcsóbb spirál is tud ilyen pillákat kreálni :( viszont tartós, szép természetes hatást lehet vele elérni póklábak nélkül , de az ára miatt csak 4 pont :(

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

lilladarai

2018. április 28.

Én az aranyat próbáltam és bátran állíthatom, hogy ez az eddigi legjobb spirálom! Nagyon gyorsan és könnyen lehet vele szépre festeni a pillákat, valamint egyáltalán nem csomósít. Sokszor újra vettem már, le nem cserélném semmi pénzért!!! A pirosat viszont lehet, hogy egyszer kipróbálom :)

lilladarai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Sika

2018. április 11.

Az arany verziót használom felülre, a kék vízállót alulra, mivel sokat könnyezik a szemem. Szépen dúsít, tartós, nem pereg. Ár-érték arányban nagyon is megéri!

Sika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 11.

csencitu

2018. április 11.

A piros az egyik olyan spirál, amit mindig újraveszek. Nagyon szép, dús pillákat csinál, egy 50%-os kuponnal meg tökéletesen meg is éri :) Úgy láttam az aranyra is sokan voksoltak, lehet, hogy kipróbálom egyszer azt is.

csencitu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.