KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: bm
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, esetleg posta
Ár: 1200 Ft , Eladó: kovacsmosi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
mucusandi14

2017. április 23.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam benne. Kellően mattit, nap végére egy minimális fényesség jelenik meg a T vonalban. Az illatával nekem semmi bajom sincs. A korrektort a szemem alatt nem csomósítja össze és összességében az egész alapot jól fixálja. Az eredeti árával sincs gondom, de természetesen, ha eléggé résen van az ember akkor kuponnal azért még olcsóbban beszerezheti.

mucusandi14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

bekebe1

2017. április 22.

Ritkán használom, mivel nekem túl erős az illata, de nem rossz termék, szépen fed.

bekebe1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

kalen

2017. április 18.

Sikerült rossz árnyalatot vennem, így az arccsontomon használom kontúrozásra. Valóban nagyon tartós, matt hatást biztosít. Pattanásaim sem lettek tőle, aminek nagyon örülök. Ha elfogy a megfelelő árnyalatú púderem, ezzel is teszek majd egy kísérletet. Remélem a homlok, orr részeken is jól teljesít majd.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Moncsi1989

2017. április 16.

Amiòta kipròbáltam azóta ezt használom és már vettem is még egyet, ha esetleg elfogyna.

Moncsi1989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

RekaKummer

2017. április 9.

Elõször is,soha nem írok ilyesfajta véleményt,de ezt nem hagyhattam ki.
A termék egyenesen szuper,drogériàban ilyen minõséggel ritkàn talàlkozni,fõleg ilyen àrban.Én is azért vettem meg,mert itt olvastam róla.De ez tényleg top!Fedése kellemes,puha,nincs maszkhatàs,mégis mattít szinte egész nap.A 4-es Pastell àrnyalatot vettem meg,és hàl'istennek beleteafàltam.

RekaKummer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Elõször is,soha nem írok ilyesfajta véleményt,de ezt nem hagyhattam ki.

Beata91

2017. március 19.

A kedvenc púderem! Nagyon jól fed és a színe is illeszkedik a világos arcszínemhez (50 natural)

Beata91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Piko888

2017. március 18.

Kezdetben annyira nem szerettem, de már egyre többször használom. Ennek oka, hogy az árnyalatok enyhén megtévesztőek. A "Translucent", vagyis áttetsző árnyalatban vettem meg, de nem hogy nem áttetsző, hanem nagyjából 2 árnyalattal sötétebb mint a bőröm. Nyáron ez nem probléma, de télen inkább csak az arcom külső részére használom, vagy a sápasztóan világos alapozóimhoz. A textúra szuper, nagyon finom por és hosszan tartóan mattít. Az illata nagyon erős, de ebben az egy esetben nem bánom, mert számomra nagyon nosztalgikus. Anyukám 80-as, 90-es évekbeli sminkkészletének volt ilyen átható parfümös illata (vagy ő is használta ezt, nem tudom :)) A csomagolás nem táskabarát sajnos, a szivacs pedig nem is értem miért került bele.

Piko888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

AmysMadeUp

2017. március 12.

Rimmer Stay Matte-ot használtam előtte, aminek a szemcseméretével, porózusságával nem voltam megelégedve. Ezt a Creme Puffot nem tudom mivel őrlik de nem semmi :D Kiváló termék, itteni vélemények alapján vásároltam. Tutira újra veszem, DM havi akció keretében 25%-kal olcsóbban juthattam hozzá.

AmysMadeUp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

zsii

2017. február 11.

Nagyon erősen be kell csuknom a szemem az összetevői felett, de nem vagyok hajlandó más púdert használni. Gyönyörű, nem foltos, nem maszkos, nem poros, nem ül bele semmibe, nem emeli ki a száraz részeket, tökéletes bababőrt varázsol! 05-ös árnyalat is elég sötét, így túl sokat nem szabad felrakni belőle, amit nehéz megállni, mert legszívesebben egész nap ezzel pamacsolnál az arcom :) Normál mennyiségben beleolvad a színe az arcomba.

zsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Pünyike

2017. február 6.

Tini koromban (és még utána sokáig) ezt használtam és imádtam! Az illata a legjobb. Nem volt vele semmi problémám, nem szárított, nem lettek pattik, kellemes volt viselni. Ma már mást használok, de mindenképp 5 csillag!

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

Hidratálók: Lanolin

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.