KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Erci

2017. november 14.

Imádom! 2. évfordulónkat ünnepeljük a hónapban, azóta hű társam minden nap. :)

Erci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Imádom! 2. évfordulónkat ünnepeljük a hónapban, azóta hű társam minden nap. :)

edi01

2017. november 1.

Kezdetleges velemenykifejtes:eddig nagyon jol szuperal igazi puder illata van reg nem ereztem ilyet. Vegre ez egy olyan puder amit rendesen felvesz az ecset es pigmentalt. Nagyon szepen mattit es egesz tartos az eddig tapasztalataim alapjan. Lehet hogy modositom kesobbi tapasztalatokat hozzaadva ezt a velemeny.; Teszteles alatt

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

nefele99

2017. november 1.

Sziasztok! Azért jöttem, mert az állam verdesi a padlót! Kipróbáltam úgy mint egy alapozót, mert gondoltam jó lesz bőrszínkiegyenlítőnek és csak ezt tettem az arcomra. Hát mondanom sem kell, borzalmas lett a finishe, de már nem volt kedvem leszedni, így hagytam. 10 perc múlva belenéztem a tükörbe és csak pislogtam milyen szépen beleépult a bőrömbe! Mostantól hétköznapokon ezt használom majd! Baromi jó! Próbáljátok ki ti is! 5*

UPDATE: Sajnos beleestem abba a hibába, hogy nem teszteltem elég sokáig. Akkor kezdtem el töprengeni, hogy valami nem stimmel, amikor az összetört púderemet akartam használni egy fontos estére, a jó márkás "5*" púder helyett. Ez a púder kiemeli a száraz részeket, a szem alatti ráncocskákba is beleül. Nem jó. Rózsaszín köd? Azt láttam amit akartam látni. Csalódás, még úgy is, hogy glamour napokon vettem.

nefele99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

javi

2017. október 26.

Az illatát imádom, de szerintem nem tud eleget az árához képest. Ha elfogy nem hiszem hogy újra veszem.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

fruzskai

2017. október 17.

Eleinte abszolút szerelem volt, aztán ahogy telt az idő és elmúlt a rózsaszín köd, észrevettem, hogy beleül a szem körüli ráncokba, oxidálódott is, nem volt az igazi. Ennyi pénzért nem hozza a kívánt eredményt.

fruzskai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

Csutak

2017. október 17.

A glamour napok alkalmával szereztem be a dm-es 50%-os MF kuponnal. Tanyasi szegénylányként az ilyen sminkcuccok még ma is luxusnak számítanak, alig merem még ma is a kezembe venni. :D Imádom a régi, szappanos, kozmetikumillatát. Sajnos a zsíros orromon nagyon kevés ideig marad meg, mint ahogy minden egyéb, amivel eddig próbálkoztam, ezért homlokra sem teszem. Ennek ellenére sem vonok csillagot, mert egyébként meg szépen fixálja a sminkem többi részét. A következő egy alapozó és rúzs lesz ettől a márkától.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

nusysan

2017. október 13.

Most Glamour napok alkalmával szereztem be, mivel ráuntam az eddig két éve használt Stay matt-emre. Mikor először megláttam kinyitva itthon a Translucent árnyalatot eléggé megijedtem, ugyanis azért vettem egy ilyen nevű árnyalatod, hogy a fejér bőrömhöz passzoljon. Viszont nem lett semmi probléma, egyszerűen beleolvad az ember bőrébe, teljes máshogy néz ki, mint a Stay matt, aminek rajtam mindenhogy alkalmazva volt egy púderes kinézete. Ez a púder úgy néz ki mintha nem is lenne rajtam púder, és imádom emiatt. Nem mondanám a legtartósabbnak, kicsit talált kombinált bőröm van, ezért az orromon kifényesedett valamennyire pár óra után, de semmi komoly. És szerencsére a nap folyamán jól lehet touch up-olni, ekkor sem kell púderes hatást. Talán megéri az árát, talán nem, majd ha elfogy eldöntöm. :D A csomagolása viszont - elnézést a szóhasználatért - de szar. :D

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

pem93

2017. szeptember 27.

Kuponnal vettem (amúgy drágállom) de végül is egész jó, kevés kell belőle, sokáig elég, de az illatát nagyon nem szeretem. Nem hinném, hogy újra veszem

pem93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

rasenrengan95

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Kb egy éve vettem még a Glamour napokon 50 % os kuponnal. Kicsit féltem tőle. De teljesen felesleges volt. Nem szárít és nem ül bele a pórusaimba. Csak ajánlani tudom. Nekem az illata is nagyon nagyon tetszik.

rasenrengan95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nonoicz

2017. szeptember 20.

Én összenőttem vele, a napi sminkem állandó darabja. Az illata tényleg kicsit nosztalgiázós kozmetikumillat, de nekem pont nagyon bejön. Gyönyörűen mattít, fixálja a sminkem, kiegyenlíti a bőrhibákat: mást szerintem nem lehet elvárni egy púdertől. A nap során jól bírja, ha hosszú a napom akkor egyszer max felfrissítem.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.