KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: bm
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, esetleg posta
Ár: 1200 Ft , Eladó: kovacsmosi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

lcsilla1989

2018. január 15.

Imádom az illatát, finom púderes. Vigyázni kell a felvitelkor, mert, ha kicsit többet viszünk fel belőle akkor olyan, mintha egy tonna lenne az arcunkon. Ezzel a púderrel nap végére sem fénylik át a homlokom. Nálam újravevős, az biztos. :)

lcsilla1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

RarityRose

2018. január 1.

Nagyon matt fedést biztosit, emiatt nekem túl erős és maszkos hatást ad. Sokat sminkelek, de ha ezt használom, nagyon mű hatást keltek, nekem nem jött be, de adok neki még egy eselyt!:)

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Rslydbz

2017. december 29.

Szépen fixál, nagyon világos bőrhöz is van árnyalata. Vigyázi kell vele, ha túl sokat tesz fel az ember, nyúzott nyanyaarcot csinál. A másik, hogy nem érdemes a pamacsát használni, mert bár szép az eredmény, képtelenség fertőtleníteni és tisztítani. Pepecselés, de ha az ember nem szeretne gyulladt bőrt (értsd:pattanásokat), érdemes jó minőségű ecsettel felvinni, amit tisztességesen tisztítva van használat után. Ez nem a termék hibája, nekem a második tégelynél mondta bőrgyógyász, hogy figyeljek erre, azóta szuper. Az illatát eleinte nem kedveltem, de idővel kifejezetten megszerettem.

Rslydbz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

draculina

2017. december 29.

Régebben vettem de már kihajítottam. Egyszerűen borzalmas ez a termék, egy használat után olyan lenyúzottnak nézett ki tőle a bőröm hogy undorító volt ránézni. Az apró bőrhibákat nemhogy elfedi, hanem kiemeli...

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Domcsi07

2017. december 20.

Az illata sokaknak nem jön be, nekem nincsen gondom vele. Rendkívül jó kis púder, nagyon sok árnyalatban kapható, jól fixál és tartós is. Megfelelően bírja egész nap matt hatással.

Domcsi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

csimota

2017. december 15.

Erősen illatosított púder. A nagyi szekrénye jut róla eszembe. Huszonévesen dobnám is félre. A medium beige-t használom, szép, életteli színem lesz tőle. Délután újra kell használni, nem tud többet mint más, a márkáért fizetünk.

csimota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

hixux

2017. december 12.

Első púderem tinikoromból! Emlékszem hogy szerettem....csak épp nekem valahogy mindig eltört :S.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

nikiiabel

2017. december 6.

Első sminkes kellékem egyike volt még anyukámtól kaptam 13-14 évesen. Akkor imádtam. Viszont sokat kell felvinni belőle hamar fogy és viszonylag tartós. Bár nekem a zsíros bőrömre nem volt jó. Illata mindig a gyerekkorom jutott eszembe mert anyukám már 10 éve ezt használja, neki bevált. Nekem viszont át kellett térnem a folyékony alapozóra, mert nekem ez a kompakt púder kevés volt.

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

ZsokaN

2017. november 30.

Egy fokkal sem jobb, mint egy olcsó no name alapozó. Hatalmas csalódás volt. A végén már alig bírtam használni, hiába törtem fel. Nem fed rendesen.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

vvivien

2017. november 30.

Sokat kell belőle felvinni hogy szépen mattítson, viszonylag tartos

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 30.

Sokat kell belőle felvinni hogy szépen mattítson, viszonylag tartos

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.