KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: bm
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, esetleg posta
smink csomag 2000Ft
Ár: 2000Ft , Eladó: Krisz78
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér,Klinikák, Jászai, vagy utalás után posta+ktg
nikimanó

2017. január 18.

már korábban is vettem ilyet, de aztán áttetsző púdereket használtam, azok után ez túl rózsaszín. az illata is kicsit sok, bár kellemes. összetört, de meg tudtuk csinálni :) Real Techniques púderecsettel jól tudom használni, a végeredmény végül is jó és elég tartós. még próbálgatom.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

bluehairdontcare

2017. január 15.

Eleinte nagyon nem szerettem, kb. három használat után félre is tettem és nagyon ki se nyitottam. Mostanában igyekszem kicsit a régebbi sminkeimért nyúlni és elhasználni azokat, mielőtt mégtöbb újat veszek és túl sok minden felhalmozódik. Ez is ennek a "küldetésnek" a során akadt megint a kezembe és most, hogy egyre többet használom kifejezetten megszerettem. Már az illata se zavar annyia, mint régen, szépen fixál, nem mászkál tőle a sminkem, végül is öt pont. Még a végén újra is fogom venni.

bluehairdontcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Reb

2017. január 6.

A legvilágosabb árnyalat van meg, nehezen sikerült csak összevadászni. Leárazáson vettem, így megérte nagyon. Szeretem, tartós, sokáig matt, még az én minden színező-termékre kizsírosodó arcomon is.

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Noah27

2017. január 6.

Annnyiraaa szerelmes lettem :D *.*
Mondjuk az igaz,hogy vagy 2 napba telt,mire a megfelelő árnyalatot kibogarásztam :) de végül a sárgás-fehér-hóka-egyenletlen bőrömhöz az 50-natural árnyalat lett és tökkkkéletes :)
Az illatát imádom (^^,)*, pille könnyű,tökéeletesen matt marad,nem porol,én a pamacsát is imádom(mert ahogy egy kicsit ilyen "durva",leszedi a felesleges alapozót,de a púdert nem),fedése pont jó.Ami miatt rá esett a választásom,hogy nagy mennyiséget-jó minőséget kaptam viszonylag megfizethető áron.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Annnyiraaa szerelmes lettem :D *.*

krisztikee91

2017. január 5.

Nekem ő a PÚDER, így, csupa nagy betűkkel. :) Évek óta használom, úgyhogy rendszeres darabja a sminktáskámnak, nem is kísérletezem azóta semmi új termékkel, amióta rátaláltam. Szép és tartós a fedése, könnyű az állaga, nem porolódik nagyon, praktikus a csomagolása (bár egy kis sminktükör elférne benne). Nekem elég sokáig is tart, általában glamour-napokon előre betárazok belőle, így elég költséghatékony is. Egy szó mint száz, szerelem! :)

krisztikee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

silawolf

2017. január 3.

Szuper, könnyed fedése van, jól mattítja az arcbőrt. Az illata kellemes. Szeretem, könnyű vele dolgozni.

silawolf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Anna175

2016. december 23.

Kedvenc púderem az eddig próbáltak közül! Nagyon szépen fed, nem szárítja a bőrt, és jó az állaga. A doboza lehetne egy kicsit masszívabb, 1-2x összesikerült törnöm a táskámban. Ezzel szemben ajánlom nagyon!

Anna175
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Eszterla

2016. december 20.

A kőpúderekkel nem vagyok jóban, sokat törtem össze és már nem volt kő többé....használhatatlanná vált. De végül csak kellett és erre esett választásom. Tetszik az illat, jó fed és már 10 hónapja használom, utaztatom és egyben van, ami nagyon fontos!

Eszterla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

k1995

2016. december 14.

Az itteni értékelések alapján cseréltem le előző Avonos kőpúderemet. Nagyon jól fed, kuponos napokon vettem, így jobban megérte megvenni.Összességében meg vagyok vele elégedve, de nem állítom, hogy ennél nem fogok jobbat találni. Az illata elég erős, de elvileg nem lehet érezni "kívülről" :D

k1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

barbigirl21

2016. december 13.

Az első Max Factor-termékem :) Kicsit féltem, mert random vásároltam a kuponos napokon és siettem, pedig szinte soha nem veszek semmit, főleg nem kozmetikai terméket alapos utánajárás, próbálgatás és fontolgatás nélkül. Otthon kezdtem realizálni, hogy talán túl sötét árnyalatot választottam, a bőrömhöz képest erősnek tűnt. Barna a bőröm, de az arcom sajnos sápadt ebben az időszakban :( Azonban nagyon kellemes meglepetés ért: ez a púder szinte belesimul az arcbőrömbe. Nem olyan, mint az eddigi púdereim, hogy szivaccsal, ecsettel is mindig többször kellett átmennem az arcomon a matt hatás érdekében - itt inkább arra kell figyelnem, ne vigyek fel túl sok púdert :) Még csak 1-2 alkalommal tudtam tesztelni hosszútávon, ezért a tartósságáról még nem nyilatkozom véglegesen, de egyelőre nagyon elégedett vagyok vele, önmagában, arckrém fölé is látványos, a sápadt bőrömnek pont erre volt szüksége.
Nyáron pedig biztosan nem lesz túl világos. Mindez 1500 Ft-ért :)

barbigirl21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Nyáron pedig biztosan nem lesz túl világos. Mindez 1500 Ft-ért :)

Hidratálók: Lanolin

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.