KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: bm
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, esetleg posta
Ár: 1200 Ft , Eladó: kovacsmosi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Lilcii

2017. július 18.

Amióta sminkelem magam, mindig visszatérek erre a púderre.. Kipróbálok minden új, jónak tűnő terméket is, de fedésben és hatásában mindegyiket veri!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Nikolato

2017. július 17.

Ajándékba kaptam ezt a púdert, és nagyon megszerettem. Minden reggel használom már több mint fél éve, szépen mattít, természetes hatású és sokáig bírja átfényesedés nélkül. Én púderecsettel szoktam felvinni, nem a dobozban lévő kis szivaccsal, így könnyen el tudom dolgozni, szinte nem is látszik, hogy van valami az arcomon. Ha elfogy, újra fogom venni.

Nikolato
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

pgyongyi

2017. július 4.

Kedvenc púderem! Egy profi ecsettel nincs maszkhatás, nincs porcelánbaba arc, fél napot simán bír fényesedés nélkül, de egy ha egész nap nem púderezem újra sincs nagy gond, imádom:)

pgyongyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

farkaslivia

2017. július 3.

Nagyon jó! Mindenkinek ajánlom, tökéletesen fed és nagyon jól mattít. Amióta kipróbáltam csak ezt használom. :)

farkaslivia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

vikremmaia

2017. július 3.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg,de jobbra számítottam.Nekem túl mű hatást kelt,a benne található szivaccsal majd ecsettel vittem fel a jobb eredmény érdekében,nekem a szivacs túl sok anyagot vett fel így olyan volt,mintha belefejeltem volna egy púderes vödörbe.Nem bántam meg,hogy megvettem,mert 50%- kal olcsóbban sikerült hozzájutnom,de nem veszem újra ez egész biztos.Az illata tetszik,hátránya még annyi,hogy kevés árnyalatban kapható.Úgy gondolom ennél a púdernél hasonló árkategóriában vannak sokkal jobbak.

vikremmaia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

ilovehighlight

2017. június 13.

Még Glamour-napi szerzemény volt, és azóta is imádoom! Ezelőtt a Rimmel púderét használtam, de valahogyan sosem teljesített nálam jól. Sokáig matt marad az arcom és önmagában is kölcsönöz egy kis fedést, az illatát nagyon szeretem! A színt is eltaláltam, passzol hozzám. Szerintem alapáron is megéri, mert tényleg jól teljesít!

ilovehighlight
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 13.

doruska

2017. június 3.

Imádom ezt a púdert, a szagát is imádom! Két árnyalat van meg:
81-es truly fair, nekem ez a tökéletes szín, főleg télen, nagyon szépen egyenletessé teszi az arcom, igazi kis porcelán bababőröm lesz, tökéletesen fixál
05-ös translucent, hát erről azért el kell mondani, hogy ez minden csak nem translucent, de nyáron azért jó hasznát veszem, szóval a fehérebb bőrűeknek a truly fairt ajánlom, csodás :)

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Imádom ezt a púdert, a szagát is imádom! Két árnyalat van meg:

Keetlin

2017. május 29.

Sose találtam meg az igazán jó púdert, de úgy gondolom ez az eddig legjobban sikerült termék a Max Factornak. Nagyon szépen fed, és nem fényesedik át akkor sem ha reggeltől estig fent van. Mivel nagyon fehér a bőröm, egyetlen bajom a termékkel hogy nem volt tökéletes szín belőle, de ezen kívül ajánlom mindenkinek! :)

Keetlin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

cintialaura

2017. május 20.

A tökéletes púder! :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

A tökéletes púder! :)

mimmike

2017. május 19.

Nagyon szerettem az eddig használt púderemet, de vágytam valami újra, valamire, ami egy picit jobban fed. Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt, Medium Beige árnyalatban, ami a világos bőrömnek tökéletes, természetes színt ad. Hétköznapi sminkelések alkalmával nem igényli, hogy alapozót kenjek alá, csupán csak hidratálókrémet használok és korrektort a szemem köré. A végeredmény így is szuper, az arcbőröm tartósan matt marad. Persze ezt is csak ecsettel szabad felvinni, így elmarad a poros hatás. Az illatától nem vagyok elájulva, nekem azt juttatja eszembe, amikor a nagyon idős, ám de tetőtől talpig kisminkelt szomszéd nénivel szállok egy liftbe. Na, neki van ilyen "illata". Szerencsére csak addig érződik, amíg felkenem magamra. Nem a nénit, hanem a púdert. Szóval emiatt nem vonnék le csillagot.
Interneten megtalálható 2000 Ft alatt, szóval az árát is nagyon megéri.

mimmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Interneten megtalálható 2000 Ft alatt, szóval az árát is nagyon megéri.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.