KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: bm
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, esetleg posta
Ár: 1200 Ft , Eladó: kovacsmosi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

rasenrengan95

2017. szeptember 21.

Nagyon szeretem. Kb egy éve vettem még a Glamour napokon 50 % os kuponnal. Kicsit féltem tőle. De teljesen felesleges volt. Nem szárít és nem ül bele a pórusaimba. Csak ajánlani tudom. Nekem az illata is nagyon nagyon tetszik.

rasenrengan95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nonoicz

2017. szeptember 20.

Én összenőttem vele, a napi sminkem állandó darabja. Az illata tényleg kicsit nosztalgiázós kozmetikumillat, de nekem pont nagyon bejön. Gyönyörűen mattít, fixálja a sminkem, kiegyenlíti a bőrhibákat: mást szerintem nem lehet elvárni egy púdertől. A nap során jól bírja, ha hosszú a napom akkor egyszer max felfrissítem.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Beya93

2017. szeptember 4.

05 Transcluent arnyalatot vettem, mivel hulla feher vagyok ezert meg a legvilagosabb is termeszetellenes a fejemen. Glamour napon vettem felaron, teljes aron dragallom kicsit.
Az elso puder ami nem ul bele az amugy szaraz borombe,nem lesz poros a fejem, es nem is szaritja tovabb. Szep termeszetes hatast kelt, elfedi az aprobb hibakat, viszont csak egy fel napot bir ki sajnos. A sokak szerint "oregasszonyos" illata engem nem zavar, eszre se veszem, a csunya osszetevoi viszont annal inkabb.
Mindent osszevetve szeretem,bevalt, de az osszetevok miatt lehet hogy megprobalok majd mast ha elfogyott (nagyon sokaig eleg).

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 3.

A 81-es Truly Fair árnyalatban vettem meg, és az az igazság hogy nekem túl rózsaszínes. A másik árnyalatok meg már sötétek. Na nembaj, annyira talán nem is feltűnő, mintha adna egy kis életet az arcomba. Nagyon szép a finishe, nem túl matt de nem is túl fényes. Az illata furi, de nem hisztizek miatta, az arcon úgyse lehet érezni. A száraz részeimet nem emeli ki, a fényeseket pedig szépen lecsillapítja. Összességében nagyon tetszik, most egy ideig ez lesz A púder. A színskála miatt kap csak 4 csillagot :)

Hannabeutygirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Ano

2017. augusztus 30.

úristen végre megtaláltam! szuper mattító púder, fincsi illat, elegáns kiszerelés, imádom! finom szemcsés, ecsettel szoktam felvinni, és nem látszódnak a porszemek felvitel után az arcomon. árnyalat alapján választok púdert és alapozót, úgyhogy ezt épp a nyári bőrszínemre vettem, de nem bántam meg. remélem sokáig tart még a barna szín az arcomon, hogy használni tudjam. csodás termék. igazi klasszikus. a benne levő szivacsot szerintem csak azért rakták bele, hogy nem törjön össze a púder, mert másra nem jó :D szerintem megéri mindenkinek egy ilyenre beruházni :)

Ano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

saraanna

2017. augusztus 7.

Tökéletes, 21 gramm van benne, sokáig elég, könnyű kibontani, de hurcolásra se törik össze.. kell ennél több?
Sajnálom, hogy ennyi káros anyag van benne, de ahogy elnézem a púderek tele vannak káros anyagokkal. Sok csak esetleges allergén, nekem nem érzékeny egyikre se a bőröm.

Azóta is ezt használom, évek óta, egyik leghűbb ehhez a termékhez vagyok.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Azóta is ezt használom, évek óta, egyik leghűbb ehhez a termékhez vagyok.

Dothex

2017. augusztus 6.

Imadom, nagyon szepen eldolgozhato, nem lesznek tole pattanasaim, nem tomiti el a porusokat sem. Minden nap hasznalom, csak arckremre rakom fel, es tobbe kevesbe egesz nap tart.
Azt olvastam vhol mostanaban, hogy vizzel eldolgozva alapozokent is jo. Ezt probalta mar valaki?
Illetve abban tus valaki segiteni, hogy az arnyalatok megujultak, es mi felel meg a regi 75/golden arnyalatnak??

Dothex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

knoemi88

2017. augusztus 4.

Mindent tud, amit egy púdernek tudnia kell, szeretem az illatát is :) Egyedül a benne lévő szivacsot nem értem, illetve a doboza se annyira táskabarát, de ezért nem jár levonás.

knoemi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

kdorci

2017. július 26.

Még mindig ezt gondolom az egyik legjobb púdernek a rimmel mellett. Engem nem zavar a parfümös illata se. :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

Lilcii

2017. július 18.

Amióta sminkelem magam, mindig visszatérek erre a púderre.. Kipróbálok minden új, jónak tűnő terméket is, de fedésben és hatásában mindegyiket veri!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.