KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Nouveau Beige (13) - Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
Ár: 1500 Ft , Eladó: verabaranyi93
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

breku

2018. október 16.

05-ös Translucent árnyalat boldog tulajdonosa vagyok már több mint fél éve. Szerintem tökéletes, mindent tud, amit egy púdernek tudnia kell, tuti le nem cserélném másra!

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

doubleb

2018. október 13.

Nagyon jár érte az 5 csillag! Az eddigi legjobb púder, amit használtam. Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozóra használom és biztosítja az egész napos fedést foltok és csillogás nélkül.

doubleb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Black Fairy

2018. augusztus 27.

Nekem a "Translucent" van meg, ami nem áttetsző...és bár most nyáron oké, télen valószínűleg TÚL SÖTÉT lenne a bőrömhöz...nem tudom, hogy csak rajtam oxidálódik-e ennyire, vagy miért nem áttetsző (ahogy az árnyalat nevéből gondolnám), de mindegy is.

Az illata kellemes, az állaga is nagyon kellemes, nagyon szépen, egyenletesen el lehet oszlatni, viszont szörnyen porzik, és akárhányszor használom, minden púderes lesz a környéken...Mattítani nem mattít annyira, amennyire én szeretném, viszont nem hagyja átfényesedni a bőrömet, nagyon szép, természetes végeredményt lehet elérni vele.

A mennyiség hatalmas, a porolás ellenére is lassan fogy, az ára baráti (a kiszerelés tükrében).

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Masodik dobozka vegen jarok mar lassan elfogy. Szepen mattit es selymes, egyseges lesz tole az arcom. Ecsettel gyonyoru szepen ellehet dolgozni de real techniques szivaccsal is szep eredmenyt lehet vele kihozni.

ancsmoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

kissedina87

2018. július 26.

Évek óta kedvenc. Jó illatú, kiadós. Ha éppen akciós, akkor pedig az ára is verhetetlen. Saját szivaccsal egy vastagabb réteget lehet felvinni vele, ecsettel finomabban fixál. Nálam elengedhetetlen a sminkeléshez.

kissedina87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Katicabogar75

2018. július 25.

Finom az illata, könnyen eloszlatható a bőrön és matt hatású. Elégedett vagyok vele, rendszeresen vásárolom.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Sziszikee58

2018. július 21.

Egyszerűen imádom!!! Nagyon jól mattít, gyönyörű lesz tőle az arcom. Kellemes az illata, könnyen felvihető. Mivel sokáig elég, 2-3 havonta nem sajnálok rá 3000 Ft-ot, mert tényleg megéri az árát. Csak ajánlani tudom! :)

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

FrostJaina

2018. július 20.

Meg a régi csomagolású van meg truly fair arnyalatba de közel sem olyan világos azért. Ettől függetlenül nem üt el annyira, hordható. Ecsettel viszem fel és olyan mintha alapozó lenne rajtam, szóval így magában szuper termék, nap végére persze nem olyan matt mint mikor felkenem de nekem teljesen jó, nyáron úgysem törekszem a photoshop hatásra. Puderhez képest 5.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

okroseva

2018. július 9.

A legjobb színezett púder, amit eddig használtam. Megbízható és könnyen felvihető.

okroseva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Fruzsi

2018. július 6.

Csak szárazon próbáltam a lasting performance alapozó fölé a translucent árnyalatot. Az alapozó ivory beige szín volt, és ennek a színét nem módosította a púder. Kb. 7 órát viseltem a sminket. A púder láthatatlan rétegként mattított, nem fényesedtem át sehol egy kicsit sem. A smink sem kopott meg. Teljesen elégedett vagyok, tartós sminkhez szuper. Mindennapi használathoz picit drága, de ha kuponnal be tudjuk szerezni, akkor megéri, hiszen ezt napközben nem jell igazítgatni, így lassabban fogy.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.