KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Nouveau Beige (13) - Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
Ár: 1500 Ft , Eladó: verabaranyi93
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás után postázom
Ár: 1500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Bradshaw

2018. december 1.

Most vettem először, és nagyon megtetszett. Nekem igazán tartós. Később fényesedik ki a bőröm, mint az előző alapozómnál. Én nem szoktam önmagában használni (azt nem is értem hogy lehet). 11 órát dolgozok egy nap, és ez idő alatt egyszer szoktam a kritikus helyeken átmenni a púderrel. Így egész napos a matt hatás. Nálam nem okoz pattanásosodást. Ezentúl csak ezt használom.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

bellah

2018. november 27.

Már vagy 2 éve ezt használom minden nap, egyszerűen tökéletes! Nagyon jól fed, gyönyörű matt hatást kelt. Mindig Glamour/Joy napok alkalmával szoktam venni féláron, egyszerre akár többet is, így ár-érték arányban is nagyon megéri. Van, amikor alapozóra szoktam rátenni pluszban, hogy még tartósabb legyen a sminkem, de alapozó nélkül is használom, úgy is hatásos. Napközben nekem nem szokott lejönni az arcomról, viszont néha sajnos befogja a ruháimat, amikor pl. leveszem a pólómat, szóval vigyázni kell vele. Ennek ellenére nagyon szeretem, le nem cserélném.:)

bellah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Illori

2018. november 20.

Szépen eldolgozható, nem mű hatású.

Illori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Szépen eldolgozható, nem mű hatású.

ninully24

2018. november 17.

Nagyon jól fed tény és való, de amikor ide feljöttem és megláttam az INCI-ket..hogy MICSOOODAAAAAAAAA? nagyot csalódtam ezen a téren :(

ninully24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Diuska85

2018. november 14.

Évek óta ezt használom mindig BB krém fölé és remekül lefixálja a sminket! Kellemes az illata, szép árnyalatot ad az arcnak és nem szárít!

Diuska85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

katalinmester13

2018. november 6.

Az én púderem second hand példány. Kb. 3 éve került hozzám. Illat és pamacs nélkül, az 59 GAY WHISPER árnyalatban, még fekete dobozban. Tehát elég régi. ( Most néztem utána: 9 éves 2 hónapos és 27 napos. Ajaj!) Ez az árnyalat sötét, barnás rózsaszín. Ráadásul még rendesen oxidálódik is. Nagyon vékony rétegben, ecsettel vittem fel. Így pár órát bírt átfényesedés nélkül. És három év használatot. Tudom, hogy jócskán lejárt, de nem okozott semmi gondot. Nem igazán voltam oda érte, de én az az elhasználós típus vagyok. Anyukámtól kikapnék, ha pocsékolnék. Vékony rétegben használtam, de még így is belecsúszott a pórusokba és a bőr apróbb redőibe. Így, közelről nézve pöttyös-hálós mintázatú lett a bőröm. Feszesebb bőrön biztos jobban mutat. Az alján van egy lyuk. Két oldalán felirat: Push pin in hole to remove refill. Akkor ez egy utántöltős darab? (Nem tudok angolul.) Tudja valaki, mibe kell áttölteni? Ezek szerint tükröt ne is keressünk benne! Ódonsága miatt illatát nem ismerem. Nagymamás? Az én nagymamám szappanon és babahintőporon kívül nem használt semmit. Enyhén szappanillatú volt, semmi kellemetlen illat. Nem tudom, hogy csinálta. A faluról Bp.-re került cselédlányon nem hiszem, hogy valaha is volt púder. De még anyukámon sem. Ja, hogy én vagyok a nagymama korú! Amint az leszek, beszerzek egy új példányt. Csak az illata és a miheztartás miatt.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

breku

2018. október 16.

05-ös Translucent árnyalat boldog tulajdonosa vagyok már több mint fél éve. Szerintem tökéletes, mindent tud, amit egy púdernek tudnia kell, tuti le nem cserélném másra!

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

doubleb

2018. október 13.

Nagyon jár érte az 5 csillag! Az eddigi legjobb púder, amit használtam. Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozóra használom és biztosítja az egész napos fedést foltok és csillogás nélkül.

doubleb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Black Fairy

2018. augusztus 27.

Nekem a "Translucent" van meg, ami nem áttetsző...és bár most nyáron oké, télen valószínűleg TÚL SÖTÉT lenne a bőrömhöz...nem tudom, hogy csak rajtam oxidálódik-e ennyire, vagy miért nem áttetsző (ahogy az árnyalat nevéből gondolnám), de mindegy is.

Az illata kellemes, az állaga is nagyon kellemes, nagyon szépen, egyenletesen el lehet oszlatni, viszont szörnyen porzik, és akárhányszor használom, minden púderes lesz a környéken...Mattítani nem mattít annyira, amennyire én szeretném, viszont nem hagyja átfényesedni a bőrömet, nagyon szép, természetes végeredményt lehet elérni vele.

A mennyiség hatalmas, a porolás ellenére is lassan fogy, az ára baráti (a kiszerelés tükrében).

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Masodik dobozka vegen jarok mar lassan elfogy. Szepen mattit es selymes, egyseges lesz tole az arcom. Ecsettel gyonyoru szepen ellehet dolgozni de real techniques szivaccsal is szep eredmenyt lehet vele kihozni.

ancsmoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.