Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Ár: 2500 Ft, megegyezés szerint , Eladó: Szilviams0118
Állapot: teljesen új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1500 , Eladó: szöszmösz
Állapot: Új, fóliás, Helyszín: Kazincbarcika, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
messin

2019. február 10.

Kb 20 éve használom kisebb-nagyobb megszakításokkal,mert néha elcsábulok egy szebbre, aztán jövök is vissza.
Annyira jól fed, nem ül bele a ráncokba, tökéletesen elég hidratáló fölé tenni, nem is kell alapozó!
Imádom az illatát is, nekem luxus érzés pedig nyilván ez nem egy luxustermék.

De annyira jó lenne ha lenne tükrös kiszerelésben és nem kellene külön bénázni egy sminktükörrel! Mindettől függetlenül 5 csillag.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 10.

Imádom az illatát is, nekem luxus érzés pedig nyilván ez nem egy luxustermék.

LiiL

2019. január 17.

Korrekt termék a drogériás felhozatalból. Inkább télen használom alapozóra mattítani. Az egy csillag levonás a csomagolás bűne, a műanyag fedél elég könnyen törik, szerencsére a púder nem követki a példáját.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

rekav11

2019. január 11.

Régóta ezt használom, szeretem, ezért nem kísérletezgettem mással. Azért vonok le egy csillagot, mert sosem tudom végighasználni, mindig bezsírosodik, "összeáll", még mielőtt elfogyna. Sőt, elég sok marad a tégelyben, amikor már nem az igazi, de mivel még így is sokáig az, 4 csillagot megér.

rekav11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Julcsiturkyy

2019. január 6.

Alapvetően nem szeretem a púdereket,a bőröm szárazsága miatt,de ezzel nem érzem azt, hogy ha felteszem az arcomra a száraz foltokat kihangsúlyozza. Szépen beleolvad az alapozoba. Végeredmény egy természetes,sima arcbőr.
Az illata a nagymamám mosdói szappanjara emlékeztet. Lehet szeretni vagy nem.
Tartós, szépen fixalja az alapot.
Nagyon szeretem.
5/5*

Julcsiturkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Az illata a nagymamám mosdói szappanjara emlékeztet. Lehet szeretni vagy nem.
Tartós, szépen fixalja az alapot.
Nagyon szeretem.
5/5*

narane

2018. december 30.

5 éve naponta használom. 4-5hónapig kitart. Jól fed, de nincs maszkos hatása. Nyáron csak hidratáló krémre használom, télen pedig alapozóra is. Biztos nem cserélem le :)

narane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

vivitrius

2018. december 22.

12 éves "viszonyunk" van :) Próbáltam mást, de mindig visszatérek hozzá. Mindig hidratáló fölé használom. Változó, hogy ecsettel vagy a benne lévő szivaccsal. Szépen fed :) Nem maszkos, nem pattogok ki tőle, szeretem az illatát és vele nézek csak ki embernek :) 41-es árnyalatot használom. 1 doboz fél évig húzza. Ár- érték arányban is elégedett vagyok. 5 pont.

UD: Azóta is használom, immáron lassan 18 éve.....évről évre megpróbálom rábeszélni magam a váltásra, de nem sikerül :) Olvasom, hogy többen bírálják az illatát, azt, hogy oxidálódik és besötétül emiatt a bőrön. Pont ezek azok az indokok, amik miatt (is) szeretem. :) Fontosnak tartom, hogy nem szálltak el az árával ez alatt a közel 20 év alatt sem és a mennyiséget sem csökkentették. 21g 2400-2900 Ft közötti összegért. Emlékszem, hogy az első dobozt kerek 2000 Ft-ért vettem. Nyilván mások az anyagi lehetőségeink, de szerintem drogériás termék ellenére igen jó a minősége, megkockáztatom, felveszi a versenyt a high end púderekkel. Összességében szuper :)

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

zfruzsi

2018. december 18.

A kedvenc púderem azok közül amiket eddig használtam! Mattít, fixál és valóban "tartósítja" a sminket. Viszont még száraz bőrűként sem érzem azt, hogy túl sok, túl poros lenne. Nekem a 75-ös, Golden árnyalatban van meg és már jócskán leértem az aljára és biztosan újra fogom venni, ha teljesen elfogy. Egyébként sok panaszt halottam/olvastam az illatára vonatkozóan, így féltem kicsit miatta, de nekem semmi bajom nincs vele, sőt kedvelem is az illatát! :D

zfruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Reka071

2018. december 18.

Tökéletes, sosem vennék mást! :) Gyönyörűen oszlatható, mattít, tartós és fixálja a sminket (Translucent árnyalatot használom.)

Reka071
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

dorottya96

2018. december 12.

Új púder kellett, mert az előző (rimmel stay matte+ Essence all about matt hihetetlenül szárított és hamar átfényesedett a végén-na meg el is fogytak) és gondoltam ha már joy napok, kipróbálom őt. Lecsekkoltam az itteni véleményeket amik teljesen meggyőztek. Nem csalódtam. Az illata annyira jó! Tipikusan anyukám régi sminkcuccaira hajaz, imádom. De ha ez nem győzött volna meg akkor a fedése tuti. Pedig a drogériás fényekben nagyon féltem, hogy nem jó árnyalatot választok a világos sárgás/rózsaszínes tónosú bőrömhöz, de nagyjából sikerült eltalálnom és a 81-es truly fair kötött ki a kosaramban. Itthon ki is próbáltam és nem hittem a szememnek. T Ö K É L E T E S! annyira finomak a szemcséi, nem is hittem hogy egy púder ennyire jó is lehet. Nem maszkhatású és nem szárít úgy mint a többi. Ja meg a legfontosabbat kihagytam: az átlag alapozók olyan 9-8 gramm között mozognak.. ez 21! És azért nagyon nem mindegy, hogy dupla annyi van-e egy púderben. Engem kilóra megvett 5*

!! Update: aki esetleg túl sötétnek találja az árnyalatokat, javaslom az egyik drogéria meglátogatását Ausztriában. Ugyanis itt lehet kapni egy szép világos árnyalatot (ami pastell 4 névre hallgat, de van még egy természetes világos árnyalat is) a neve is más egyébként az egész púdernek ugyanis 'Pastel compact'-ként fut, nem Creme puffként. na meg még egy plusz! : ez parfümmentes változat!!. Szóval aki esetleg nem kedveli az illatát, mert irritálja vagy bármi-annak rendkívül ajánlom. A minősége természetesen ugyan olyan nagyszerű, az ára pedig 8 euro. Ja és az INCI-je is sokkal szebb!!

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.

Bradshaw

2018. december 1.

Most vettem először, és nagyon megtetszett. Nekem igazán tartós. Később fényesedik ki a bőröm, mint az előző alapozómnál. Én nem szoktam önmagában használni (azt nem is értem hogy lehet). 11 órát dolgozok egy nap, és ez idő alatt egyszer szoktam a kritikus helyeken átmenni a púderrel. Így egész napos a matt hatás. Nálam nem okoz pattanásosodást. Ezentúl csak ezt használom.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Hidratálók: Lanolin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.