KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

cintialaura

2017. május 20.

A tökéletes púder! :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

A tökéletes púder! :)

mimmike

2017. május 19.

Nagyon szerettem az eddig használt púderemet, de vágytam valami újra, valamire, ami egy picit jobban fed. Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt, Medium Beige árnyalatban, ami a világos bőrömnek tökéletes, természetes színt ad. Hétköznapi sminkelések alkalmával nem igényli, hogy alapozót kenjek alá, csupán csak hidratálókrémet használok és korrektort a szemem köré. A végeredmény így is szuper, az arcbőröm tartósan matt marad. Persze ezt is csak ecsettel szabad felvinni, így elmarad a poros hatás. Az illatától nem vagyok elájulva, nekem azt juttatja eszembe, amikor a nagyon idős, ám de tetőtől talpig kisminkelt szomszéd nénivel szállok egy liftbe. Na, neki van ilyen "illata". Szerencsére csak addig érződik, amíg felkenem magamra. Nem a nénit, hanem a púdert. Szóval emiatt nem vonnék le csillagot.
Interneten megtalálható 2000 Ft alatt, szóval az árát is nagyon megéri.

mimmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 19.

Interneten megtalálható 2000 Ft alatt, szóval az árát is nagyon megéri.

anettina

2017. május 16.

Jó pár púdert vettem már, itteni vélemények alapján leginkább. Joy napok miatt ezt néztem ki, hogy ha már akciós, akkor kipróbálom. A színnel nagy gondban voltam, mert nem volt sok választék,végül a 050-es NORMAL szín mellett döntöttem. Egyszerűen csodálaatos!Nem bántam meg. Amikor felviszem, mintha nem is lenne rajtam semmi. Sajnos átfényesedik, de ez a bőröm "hibája", nem a púderé, viszont ezzel a púderrel messzemenően tovább bírja az amúgy extra zsíros bőröm. A másik ami miatt viszont szerelmes lettem a termékbe, hogy egyáltalán nem érzem nehéznek a bőröm, vagy hogy eltömítené az arcom és nincs zsíros érzetem 1 óra után mint ahogy más termékeknél igen. Engem egyelőre megvett.

anettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

fairyqueen

2017. május 11.

A legjobb fixáló, mattító púder, amit eddig próbáltam, "tökéletes" arcbőrt varázsol, szépen mattít, és nem túl poros. Jobban szeretem a Nyx-es hd fixáló púderemnél. Egyedüli negatívum az összetevői...kicsit aggaszt is, ezért gondolkodom, hogy legközelebb egy Mac-es púderre ruházok be.

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

dorottya96

2017. május 11.

Új púder kellett, mert az előző (rimmel stay matte+ Essence all about matt hihetetlenül szárított és hamar átfényesedett a végén-na meg el is fogytak) és gondoltam ha már joy napok, kipróbálom őt. Lecsekkoltam az itteni véleményeket amik teljesen meggyőztek. Nem csalódtam. Az illata annyira jó! Tipikusan anyukám régi sminkcuccaira hajaz, imádom. De ha ez nem győzött volna meg akkor a fedése tuti. Pedig a drogériás fényekben nagyon féltem, hogy nem jó árnyalatot választok a világos sárgás/rózsaszínes tónosú bőrömhöz, de sikerült eltalálnom és a 81-es truly fair kötött ki a kosaramban. Itthon ki is próbáltam és nem hittem a szememnek. T Ö K É L E T E S! annyira finomak a szemcséi, nem is hittem hogy egy púder ennyire jó is lehet. Nem maszkhatású és nem szárít úgy mint a többi. Ja meg a legfontosabbat kihagytam: az átlag alapozók olyan 9-8 gramm között mozognak.. ez 21! És azért nagyon nem mindegy, hogy dupla annyi van-e egy púderben. Engem kilóra megvett 5*

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Betty05

2017. május 10.

Kedvenc púderem! az illatáért ölni tudnék annyira szeretem, tökéletesen ki lehet választani a megfelelő árnyalatot. szépen el lehet oszlatni.

Betty05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Evelyn31

2017. május 4.

Szépen fed,az illata is tetszik! A szemem alatt a korrektort szépen megtartja,a szín is pont tökéletes!!

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Fabi95

2017. május 3.

Tökéletesen mattít, nap végére se fénylik át az arcom! Könnyű viselni.

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Tökéletesen mattít, nap végére se fénylik át az arcom! Könnyű viselni.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 28.

Tökéletesen beleolvad a bőrömbe, szinte ugyanolyan színű, se nem sötét, se nem világos. Egész nap a helyén marad, alig kopik, nem igazán vettem észre, hogy átfényesedne, csodásan mattít, de nem emeli ki a pattanásokat, szépen fed, olyan erős közepesen. Az illatát is nagyon szeretem. Öt csillag. :)

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 28.

eliana10

2017. április 28.

Ez a púder nem tud annyit, amennyibe kerül, inkább csak a felhajtás nagy körülötte. Kicsit poros hatású, az illata elsőre meglepő, de tényleg finom.

eliana10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.