KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Ár: 2300 , Eladó: vargakrisztina1225
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes
Max Factor Creme Puff Kompakt Púder TransLucent 05 ÚJ
Ár: 1000 Ft , Eladó: Narancs
Állapot: új, 1-szer ecsettel próbált, Helyszín: Vác és Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

ancsmoka

2018. augusztus 1.

Masodik dobozka vegen jarok mar lassan elfogy. Szepen mattit es selymes, egyseges lesz tole az arcom. Ecsettel gyonyoru szepen ellehet dolgozni de real techniques szivaccsal is szep eredmenyt lehet vele kihozni.

ancsmoka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

kissedina87

2018. július 26.

Évek óta kedvenc. Jó illatú, kiadós. Ha éppen akciós, akkor pedig az ára is verhetetlen. Saját szivaccsal egy vastagabb réteget lehet felvinni vele, ecsettel finomabban fixál. Nálam elengedhetetlen a sminkeléshez.

kissedina87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Katicabogar75

2018. július 25.

Finom az illata, könnyen eloszlatható a bőrön és matt hatású. Elégedett vagyok vele, rendszeresen vásárolom.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Sziszikee58

2018. július 21.

Egyszerűen imádom!!! Nagyon jól mattít, gyönyörű lesz tőle az arcom. Kellemes az illata, könnyen felvihető. Mivel sokáig elég, 2-3 havonta nem sajnálok rá 3000 Ft-ot, mert tényleg megéri az árát. Csak ajánlani tudom! :)

Sziszikee58
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

FrostJaina

2018. július 20.

Meg a régi csomagolású van meg truly fair arnyalatba de közel sem olyan világos azért. Ettől függetlenül nem üt el annyira, hordható. Ecsettel viszem fel és olyan mintha alapozó lenne rajtam, szóval így magában szuper termék, nap végére persze nem olyan matt mint mikor felkenem de nekem teljesen jó, nyáron úgysem törekszem a photoshop hatásra. Puderhez képest 5.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

okroseva

2018. július 9.

A legjobb színezett púder, amit eddig használtam. Megbízható és könnyen felvihető.

okroseva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Fruzsi

2018. július 6.

Csak szárazon próbáltam a lasting performance alapozó fölé a translucent árnyalatot. Az alapozó ivory beige szín volt, és ennek a színét nem módosította a púder. Kb. 7 órát viseltem a sminket. A púder láthatatlan rétegként mattított, nem fényesedtem át sehol egy kicsit sem. A smink sem kopott meg. Teljesen elégedett vagyok, tartós sminkhez szuper. Mindennapi használathoz picit drága, de ha kuponnal be tudjuk szerezni, akkor megéri, hiszen ezt napközben nem jell igazítgatni, így lassabban fogy.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

annaghr

2018. július 4.

Elég furcsa hatást értem el ezzel a termékkel. Szerintem ár-érték arányban vannak ennél sokkal jobb termékek. Még szerencse, hogy féláron jutottam hozzá a Glamour-napokon, így kevésbé csalódtam.

annaghr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

javi

2018. június 21.

Update: most nézem, nem a legszebbek az összetevői.😕 már kb. egy éve használom, a fele fogyott el. Most nyáron a T-zónában azért napközben egyszer újra fel kell tenni. Nekem is a 81-es van meg, nagyon világos a bőröm, de jól illik. Azon viszont, amikor a korrektor beleül a szemem alatt lévő apró ráncokba, nem tud segíteni. ------------------
Az illatát imádom, de szerintem nem tud eleget az árához képest. Ha elfogy nem hiszem hogy újra veszem.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Spvirgi

2018. június 21.

Jó púder, szépen mutat a bőrön jól mattít. Sokáig elég lesz 😊A 81 Truly fair van nekem teljesen jól passzol a bőröm színéhez.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.