KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder

Segítségével egész nap matt marad az arcbőr

9 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: bm
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, esetleg posta
Ár: 1200 Ft , Eladó: kovacsmosi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
zsii

2017. február 11.

Nagyon erősen be kell csuknom a szemem az összetevői felett, de nem vagyok hajlandó más púdert használni. Gyönyörű, nem foltos, nem maszkos, nem poros, nem ül bele semmibe, nem emeli ki a száraz részeket, tökéletes bababőrt varázsol! 05-ös árnyalat is elég sötét, így túl sokat nem szabad felrakni belőle, amit nehéz megállni, mert legszívesebben egész nap ezzel pamacsolnál az arcom :) Normál mennyiségben beleolvad a színe az arcomba.

zsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Pünyike

2017. február 6.

Tini koromban (és még utána sokáig) ezt használtam és imádtam! Az illata a legjobb. Nem volt vele semmi problémám, nem szárított, nem lettek pattik, kellemes volt viselni. Ma már mást használok, de mindenképp 5 csillag!

Pünyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

nikimanó

2017. február 6.

már korábban is vettem ilyet, de aztán áttetsző púdereket használtam, azok után ez túl rózsaszín. az illata is kicsit sok, bár kellemes. összetört, de meg tudtuk csinálni :) Real Techniques púderecsettel jól tudom használni, a végeredmény végül is jó és elég tartós. még próbálgatom.
update: amikor vettem, nem volt színtelen, és a világos továbbra is sok. nem is elég finom nekem és az illata is sok.

nikimanó
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

nikolett00

2017. január 30.

Fantasztikus! Imádom az illatát, nagyon jól mattít, tartós, szépek a színei és... és.... és.... :) Tudnám még dicsérni! A lényeg, hogy én nem fogok mással már próbálkozni!

nikolett00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

timcsike04

2017. január 28.

Ez a legjobb púderem, véletlenül akadtam rá egy éve, és azóta is használom. Ha elfogy tuti újra vásárolom. Valóban jól mattit egész nap. Imádom!

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

greta600

2017. január 22.

Az eddigi legjobb púderem, én nagyon szeretem az illatát is és sokáig elég. :)

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Az eddigi legjobb púderem, én nagyon szeretem az illatát is és sokáig elég. :)

bluehairdontcare

2017. január 15.

Eleinte nagyon nem szerettem, kb. három használat után félre is tettem és nagyon ki se nyitottam. Mostanában igyekszem kicsit a régebbi sminkeimért nyúlni és elhasználni azokat, mielőtt mégtöbb újat veszek és túl sok minden felhalmozódik. Ez is ennek a "küldetésnek" a során akadt megint a kezembe és most, hogy egyre többet használom kifejezetten megszerettem. Már az illata se zavar annyia, mint régen, szépen fixál, nem mászkál tőle a sminkem, végül is öt pont. Még a végén újra is fogom venni.

bluehairdontcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Reb

2017. január 6.

A legvilágosabb árnyalat van meg, nehezen sikerült csak összevadászni. Leárazáson vettem, így megérte nagyon. Szeretem, tartós, sokáig matt, még az én minden színező-termékre kizsírosodó arcomon is.

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Noah27

2017. január 6.

Annnyiraaa szerelmes lettem :D *.*
Mondjuk az igaz,hogy vagy 2 napba telt,mire a megfelelő árnyalatot kibogarásztam :) de végül a sárgás-fehér-hóka-egyenletlen bőrömhöz az 50-natural árnyalat lett és tökkkkéletes :)
Az illatát imádom (^^,)*, pille könnyű,tökéeletesen matt marad,nem porol,én a pamacsát is imádom(mert ahogy egy kicsit ilyen "durva",leszedi a felesleges alapozót,de a púdert nem),fedése pont jó.Ami miatt rá esett a választásom,hogy nagy mennyiséget-jó minőséget kaptam viszonylag megfizethető áron.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Annnyiraaa szerelmes lettem :D *.*

krisztikee91

2017. január 5.

Nekem ő a PÚDER, így, csupa nagy betűkkel. :) Évek óta használom, úgyhogy rendszeres darabja a sminktáskámnak, nem is kísérletezem azóta semmi új termékkel, amióta rátaláltam. Szép és tartós a fedése, könnyű az állaga, nem porolódik nagyon, praktikus a csomagolása (bár egy kis sminktükör elférne benne). Nekem elég sokáig is tart, általában glamour-napokon előre betárazok belőle, így elég költséghatékony is. Egy szó mint száz, szerelem! :)

krisztikee91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Hidratálók: Lanolin

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.