KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Max Factor

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2018. március 22.

Lelőhely:   Müller, DM

Kompakt kőpúder, melynek segítségével egész nap matt marad az arcbőr.

9 árnyalatban kapható

Max Factor Neszeszer Sminktáska (cipzáros)
Ár: 900 Ft , Eladó: Poptie
Állapot: vadiúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2300 , Eladó: vargakrisztina1225
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes

javi

2018. június 21.

Update: most nézem, nem a legszebbek az összetevői.😕 már kb. egy éve használom, a fele fogyott el. Most nyáron a T-zónában azért napközben egyszer újra fel kell tenni. Nekem is a 81-es van meg, nagyon világos a bőröm, de jól illik. Azon viszont, amikor a korrektor beleül a szemem alatt lévő apró ráncokba, nem tud segíteni. ------------------
Az illatát imádom, de szerintem nem tud eleget az árához képest. Ha elfogy nem hiszem hogy újra veszem.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Spvirgi

2018. június 21.

Jó púder, szépen mutat a bőrön jól mattít. Sokáig elég lesz 😊A 81 Truly fair van nekem teljesen jól passzol a bőröm színéhez.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

erika81

2018. június 9.

Többször is próbálkoztam a 05-ös Translucent árnyalattal, de sajnos nekem sötét a színe pedig állítólag ez a legvilágosabb színük. Maga a púder egyébként nagyon jó. Itt olvastam hogy a 81-es Truly Fair világosabb. Megvettem és tényleg! Köszönöm a tippet!!
Update: a 85 Light N Gay még világosabb! :)

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

Update: a 85 Light N Gay még világosabb! :)

donett0629

2018. május 29.

Kedvenc púderem! Jól fed, természetes hatású, lassan fogy és viselni is kellemes érzés. :)

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom. Sokáig elég, tartós, szépen fed, jó vele dolgozni és nem drága :) Kedvenc

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

vfranches

2018. április 27.

Egyik kedvencem, nagyon sokáig kitart és a végén sem törik benne össze a púder mikor már egészen kicsi van. Jól fed és könnyed érzés

vfranches
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

liliomszirom

2018. április 24.

Óvatosan kell felvinni, hogy szép vékony legyen. Jól mattít. Az elérhető árnyalatok miatt újra venném, de a korábbi Rimmel púderem jobb volt.

liliomszirom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

demoiselle

2018. április 19.

Sajnos sikerült egy sötétebb árnyalatot beszerezni a drogériás fények miatt, de nyáron simán el tudom használni. Kicsit nehezebb, maszkosabb hatást kelt, vigyázni kell, hogy ne vigyünk fel túl sokat. Nagyon szépen mattít és tartós, összességében megéri :)

demoiselle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

tuzokzsoka

2018. április 11.

Évek óta használom, nekem bevált. Felvitel után talán egy kicsit "nehezebb" hatást eredményez, mint a Rimmel Stay Matte púdere, így gyakran mindkettőből egy keveset mixelve szoktam használni. Szépen mattít. Általában Glamour-napokon szerzem be, kedvezménnyel.

tuzokzsoka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

vasseliza

2018. április 11.

Számomra ez A púder. Évek óta újra és újra ezt veszem, eszemben sem jut mást kipróbálni, egyszerűen mindent tud, amit én egy púdertől elvárok. A fedése és a mattítása számomra elég, télen alapozóval, nyáron nélküle is szépen dolgozik.

vasseliza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Lanolin

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.