KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: DORRA
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1700ft/db , Eladó: sylviebaby
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,bfizetés banki utalással

lejla6

2018. február 18.

Az állaga nagyon folyekony nyáron nem a legjobb választás. Hamar csillog tőle a bőröm. A színei viszont nagyon jók.

lejla6
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

gyoresz84

2018. február 12.

Kedvenc alapozóm. Creamy beige árnyalatát szeretem. Könnyű felvitel, tartós hatás. Matt arcbőr.

gyoresz84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Diaaa

2018. február 12.

Egyik legjobb alapozó, igaz, hogy kicsit folyik de nagyon jól fed, nem szárít és tartós is :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Hannibal

2018. február 7.

Szép,nekem bevált végülis,de nem lesz a kedvencem. A fedése elég enyhe,fogalmam sincs hogy lehet ezzel maszkszerű hatást elérni ,amiről itt sokan írtak ,építeni sem nagyon hagyja magát .
Nekem száraz a bőröm,ez az alapozó természetes bőrfényt ígér,és ezt is nyújtja . Akinek erre nincs szüksége,mert alapból nem fénytelen az arca (értsd:normál,vagy zsíros) annak én nem ajánlom .
Összességében ennyi pénzért (1700 ft) megérte nekem, van jobb is rosszabb alapozóm is. A benne lévő csillámok arcon már nem látszanak . Tartóssága gyenge sajna.

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Kattty93

2018. február 5.

Csak azért kap 1 pontot, mert 0-t nem lehet adni. Óriási csalódás, első használat után ment a kukába, pénzt nem ér ez a vacak.
Az egész csomagoláson sehol, semmiféle utalás nincs arra vonatkozóan, hogy ez egy CSILLÁMOKKAL teli, csillogós alapozó - mindez annak ellenére, hogy elvileg matt. Sajnos az üzletben a testeren nem látszott, hogy csillogna, nem tudom, hogy mindez a fényviszonyoknak köszönhető vagy annak, hogy a tester csillámmentes, de bevallom mivel eszembe nem jutott, hogy egy alapozót teleszórnak csillámporral, így annyira nem is figyeltem. Az első használat alkalmával, munkába indulva vittem fel, mikor észrevettem, hogy csillog az egész fejem. Sajnos lemosni, újrasminkelni egy másikkal már nem volt időm, így egész nap csillogó fejjel jártam-keltem a munkahelyen, a mosdó tükrébe bele se mertem nézni, miután megláttam, hogy napfényben az Alkonyat vápírsztárjai megirigyelnék bőröm ragyogását.
Folyik, nagyon gyenge a fedése több réteg felvitele után, pedig abszolút nem ragyás a bőröm, az orromon van pár miteszer, ez a trutymó ahelyett, hogy elfedte volt, kiemelte azokat háromszor akkora fekete pöttyként. A korrektorom, szemhéjpúderem, szemceruzám eddig abszolút kompatibilis volt a legtöbb alapozóval, ez azonban mintha ledobna magáról mindent: a fekete szemceruzám szürkén, elmosódottan fog rajta, a korrektort és a szemhéjpúdert pedig mintha elnyelné.
A matt hatást nem tapasztaltam, inkább olyan hatást kelt, mintha totál megizzadt volna az arcom, amire a csillámok rátesznek egy lapáttal, a bőrömet pedig szárítja.
Mindenkinek azt ajánlom, hogy messzire kerülje ezt el, én a Maybelline nevet egy életre megjegyeztem, soha többet nem veszek tőlük egy terméket sem azok után, hogy így átvertek ezzel a csillámporos trutymóval.

Kattty93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Valeria27

2018. január 31.

Túl folyékony. Nem fed eléggé. Nem tartós.

Valeria27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Túl folyékony. Nem fed eléggé. Nem tartós.

An90

2018. január 13.

Közepes fedésű, természetes hatású. Nem zsíros, nem nehezíti el a bőröm, nem pattogok ki tőle. Összességében nekem eddig ez vált be a legjobban. Csomagolásán lehetne változtatni, adagolása nem a legjobb.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Alexa9999

2018. január 13.

3 éve ezt használom,most kb 1 hónapja abbahagytam,és eltűntek a pattanásaim,míg ezt használtam,mindig voltak. Egyébként én nagyon szerettem,jól fedett.

Alexa9999
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Szilviams0118

2018. január 10.

Sajnos nem vált be. Nekem túl folyékony az állaga, nem elég a fedése. Ha túlnyomod a flakont szétfolyik, a végén viszont alig lehet kivarázsolni belőle. Korrektorként inkább el tudnám képzelni.

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

sancs

2018. január 10.

Évekig használtam ezt az alapozót, akkor szerettem. Most, hogy már próbáltam másat is rájöttem, hogy nem nem is annyira jó. Fedése közepes, szépen építhető, de nekem nagyon kiemeli a száraz részeket. Még maradt egy pici a tubus alján, így elhasználtam. Akkor vettem észre, hogy csillámlók. Olyan volt az arcom, mint aki csillámporban úszott. Ma már nem venném újra.

sancs

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!