KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: DORRA
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1700ft/db , Eladó: sylviebaby
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,bfizetés banki utalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ladel

2018. május 26.

Elég jól fed, miközben nem ad vészesen "betonos" végeredményt. Áttetsző púderrel át szoktam rajta még menni, főleg így nyár közeledtével, de anélkül is elmegy.

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

erikaa

2018. május 23.

Fél áron vettem kuponnal. Így 1000 Ft volt de még az is sok érte nagyon. Ennél ócskább rosszabb alapozót még sosem használtam. Hiába hidratáltam előtte a bőröm vagy raktam fel primer-t foltokként száradt meg, ráadásul száraz hámló plakkok is képződtek tőle. Borzalmas, olyan pihéket is kiemelt az arcomon amikről azt sem tudtam hogy ott vannak. És egy idő után narancsos színné változott (Opal Rose árnyalat)
Régen valamivel több mint 10 éve anyukám ugyan ilyen alapozót használt és esküszöm, hogy nem ilyen volt hanem nagyon jó minőségű, nem tudom azóta valamin változtattak vagy mi történt de ezt senkinek sem ajánlanám. Persze lehet az én bőrömmel van baj......

erikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

eszter1234

2018. május 21.

Először nem szerettem, szörnyen száraz lett tőle a bőröm. Aztán elraktam egy időre, mást használtam. Végül újra megpróbáltam, a bőröm 1-2 nap alatt hozzászokott, hidratáló krém használatával számomra tökéletes, korrektorral viszonylag jól fed, és tud mellette lélegezni a bőröm is.

eszter1234
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Nicolett022

2018. május 8.

Félve vettem meg az itteni vélemények miatt, de úgy voltam vele, hogy féláron nem nagy veszteség még akkor sem, ha pár használat után kuka. Nagyon pozitív csalódás lett, kevés is elég belőle, természetes hatása van, nem teljesen matt, de nem is tűnik zsírosnak az arcom, tetszenek benne az apró csillámok is, egy jó púderrel a tartóssága is rendben van, a fedése pedig közepes, de nekem ez - főleg nyárra - bőven elég is.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Ircsi0421

2018. május 8.

Ma vettem meg ezt az alapozót,mivel nagyon száraz a bőröm,és gondoltam kipróbálom.Ha belegondolok hogy mennyi pénzt áldoztam már drágábbnál-drágább alapozókra:-(.Nekem nagyon bevált.Nem csillog az arcomon,tök€letesen fed,könnyű eldolgozni.Nagyon kevés elég belőle.Nagyon picit matt hatást eredményez,és nekem pont ez kell.Nem nehezül el az arcomon,olyan mint ha nem is lenne rajtam alapozó.A gold beige árnyalatot vettem,de még ez is világos nekem,igy sotétitem és tökéletesen ki tudom keverni az árnyalatomat.Egyenlőre ugy néz ki hogy szuper.Ujravevős lesz.😃

Ircsi0421
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Krisztinaia

2018. április 28.

Update|

Mire elfogyott a tubus, fokozatosan megutáltam. Nekem kicsit azért zsíros látszatot keltett, koszos hatást, elég furcsán összeállt.
Naaagyon sötét. :( Persze ez egyéni probléma.

Rohangálós alapozónak vettem meg, főleg a folyósabb állaga miatt, hogyha úgy adódna, csak az ujjaimmal gyorsan eldolgozom (semmi ecset, szivacs), és "szalonképes" is vagyok.
Mostanában a matt alapozókat használtam, így kicsit szokatlan. Ez kicsit fényesebb (dewy, nem zsíros!) végeredményt ad, mint például a MAYBELLINE SUPERSTAY 24H alapozó, de szerintem teljesen rendben van, főleg hogy kezdünk kicsit túlzásba esni a matt arcbőrrel.
Még tesztelgetem, de az ára miatt nagyon tetszik. Rossmannban sokszor van a márkára 25% kedvezmény, plusz időnként Glamour, Joy.. 1000-1500 forintért álom.
A legvilágosabb, 03 Light Sand Beige árnyalat van meg belőle, majdnem tökéletes. Viszont mivel lehetne még világosabb árnyalat is a felhozatalban, ezért -1 csillag.

Krisztinaia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Update|

Naaagyon sötét. :( Persze ez egyéni probléma.

vfranches

2018. április 27.

Nagyon szeretem könnyed de jól fed Rose Beige árnyalata tökéletesen passzol a bőrömhöz

vfranches
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

svdori

2018. április 22.

Nincs túl sok tapasztalatom alapozóval, de szerintem nem rossz. Szépen fed, könnyű eldolgozni. Viszont nagyon kevés elég belőle!

svdori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

bogyoesbaboca

2018. április 20.

most találtam rá leárazva.és gondoltam egy próbát megér! hát első használat után picit kiszárritotta a bőrömet viszont a fedéssel megvagyok elégedve. meglatjuk még! de ezért nem vonok le pontot

bogyoesbaboca
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Fruzsiii

2018. április 17.

Nagyon szuper kis alapozó,több éve hűtársam.Kisebb bőrhibákat jól elfed,nekem teljesen megfelel,nem tömiti el a pórusaimat,és elég tartós is.Problémásabb bőrre nem ajánlom,mert nem fed olyan vastagon,én emiatt is szeretem,nem kelt maszkhatást.Az állaga picit folyósabb,könnyű eldolgozni az arcbőrön.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!