KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: tetrus97
Állapot: új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: személyes átvétel
Maybelline Affinitone Alapozó Golden Beige
Ár: 1500 , Eladó: Chayenne
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Bp, fizetés: személyesen metró közelében

Nicus

2018. augusztus 19.

Nem egy csodaszer alapozó, de valahogy kisebb-nagyobb kihagyásokkal mindig visszatérek hozzá.
Tetszik, hogy extra folyékony, emiatt könnyen eldolgozható és nincs maszkhatása.
Az én száraz bőröm nagyon hálás érte, hogy nem egy mattító alapozót kenek rá egész napra.
Fedését tekintve nem egy magas fedésű alapozó, de nincs is szükségem szerencsére magas fedésre.
Mindennapokra nekem megfelelő. Tartóssága is egészen tűrhető.

Nicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Mindennapokra nekem megfelelő. Tartóssága is egészen tűrhető.

ivysaurus

2018. augusztus 16.

Középiskolás éveim egyik legrosszabb alapozója. Azt hiszem ez volt az első, amit kipróbáltam és használtam, egy ideig, meg is maradtam mellette, mert nem tudtam, hogy milyen is egy jó alapozó amíg ki nem próbáltam másokat. Rajtam sárgává oxidálódott, foltokban kopott.... soha többé nem venném újra

ivysaurus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

MagyarKrisztina

2018. augusztus 13.

Sok alapozót kipróbáltam már, és a Catrice termékek mellett ez vált be a legjobban. A megfelelő árnyalat kiválasztása kicsit nehéz lehet, de ha sikerül, akkor remek termék. Nem kell belőle sok, jó fedése van, tartós, és nem ül bele aráncokba. Többször újra vettem már.

MagyarKrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

platinakuka

2018. augusztus 8.

Úristen, de régóta használom!! Többször próbáltam másik alapozókat, de végül mindig hozzá jutok vissza. Anno a jóval problémásabb bőrömet is kb egész jól le tudtam vele fedni, korrektor, púder és kész, kicsit utána kellett igazítani napközben, de ennyi.
Most, évek múlva, hogy úrrá lettem a kaparáson, egész elégedett vagyok vele, főleg, hogy van bőven mihez viszonyítani. Lista következik!

+ folyékony, nagyon szépen tudom kézzel dolgozni, de szivaccsal is érdemes lehet szöszölni (ecset nálam nem játszott, azzal csíkos lett)
+a rose beige árnyalat annyira szépen mutat, nagyon összhangban van a bőröm tónusával, de ha nagyon elüt már, akkor pár csepp alverdés világosító/sötétítő cseppel szintre tudom hozni
+légiesnek érzem, és természetesnek, olyan érzés, hogy egy vékony kis selymes fátyol van az arcomon, számomra kellemes textúrát ad finisként
+nekem jót is tesz, ha használom, a bőröm lemosás után tök király
+annyira nem fog, mint mondjuk a rimmel, amit csak azért nem dobtam ki a kukába bazinagy ívvel, mert nem szeretek semmit pazarolni
+jó illat
+a csomagolását teljesen le tudom nullázni

-valóban eltűnik fokozatosan az arcról
-közepes fedés (már akinek ez hiba)

Kb ennyi.
Többet nem is akarok áldozni egy alapozóért, a próbálgatást meg nem szeretem. Maradtam nála.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

+nekem jót is tesz, ha használom, a bőröm lemosás után tök király
+jó illat
+a csomagolását teljesen le tudom nullázni

-valóban eltűnik fokozatosan az arcról
-közepes fedés (már akinek ez hiba)

Kb ennyi.

Norcsi90

2018. augusztus 4.

A 20-as éveim elején használtam. Nekem bejött. Nincs maszk hatás. Egyenletesen, szépen el lehet dolgozni. Viszont nem szabad sokat felvinni, mert akkor nagyon mű hatást kelt. Ma már nem használok semmilyen alapozót, de ha ahhoz támadna kedvem, biztosan ezt használnám.

Norcsi90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Prifer

2018. augusztus 1.

Fiatalabb koromban használtam, emlékszem akkoriban nagyon meg voltam vele elégedve, nagyon szépen fedett és egyenlítette ki a bőröm.

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

dorinav

2018. július 28.

Sikerült megtalálnom a tökéletes árnyalatot belőle és mivel akciós volt így megvettem. A fedése nem valami hú de szuper, de egy laza napra megfelel. Az állaga már-már túl folyékony és olyan mintha beszívódna a bőrömbe. Az illata viszont finom.

dorinav
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Abrakzab

2018. július 23.

Évekig ezt használtam, mert tökéletes volt a szín. Nem is mertem sokáig máshoz nyúlni, de aztán győzött a kíváncsiság és rá kellett jönnöm, hogy jóval tartósabb, jobb fedésű alapozók is léteznek nála nem sokkal többért. Mióta váltottam, nincsenek pattanásaim se. A megmaradt tubust azóta a lábamon lévő hegekre/sebekre kenegetem egy kis krémmel, ha valahol meg kell jelenni. Nem hiszem, hogy valaha visszatérnék hozzá.

Abrakzab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Nitus90

2018. július 20.

Az egyik kedvenc folyékony alapozóm :) tényleg folyós az állaga, de pont emiatt könnyen és gyorsan lehet vele dolgozni. A fedése közepes, de egy kis korrektorral a mindennapokra pont ideális :) Összességében egy mindennapos smink alapnak tökéletes. Egy komolyabb eseményre, viszont már nem őt választanám, mert bizony nap végére már eléggé átfénylik, de amit ígér azt hozza :)

Nitus90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Lauramakeup

2018. július 12.

Vegzos eveim alapozoja :) Imadtam, termeszetes babaarc hatast kolcsonzott, aztan egy idore megpihent a rohano hetkoznapokban, mire ujra elovettem, szint a szolibarna boromre nem talaltam belole. Most mar vege a szolariumozasnak, termeszetes kozep barna boromre keresem a megfelelo arnyalatot, es lehetseges hogy mindennapi hasznalatra visszaterek hozza.

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!