KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: szabonoemike
Állapot: 1x használt, Helyszín: Győr, fizetés: Posta, utánvét, utalás meg fogunk tudni egyezni :)
Ár: 1000 , Eladó: Enchanted05
Állapot: Egyszer próbált. , Helyszín: Becske, fizetés: Banki átutalás után postázom
nedina

2019. január 20.

Évek óta ezt az alapozót használom. Nincs 100%os fedése, de véleményem szerint a hétköznapokban nem is az a cél. Az állaga nagyon folyós, viszont számomra pont ez a megnyerő benne, mert ezáltal sokkal könnyebb az eldolgozása és nem marad foltos.

nedina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Mosizso

2019. január 14.

Szeretem a terméket. Nem maszk hatású, sokáig elég így megéri az árát. Ám ha problémásabb a bőröm a bizonyos időszak miatt, kötelező alá korrektor.

Mosizso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Wilfur

2019. január 8.

Tetszik az összetevő listája, nagyon sokáig kitart, nem zsírosítja az arcbőrt és az ára is jó.

Wilfur
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Carson32

2018. december 18.

Glamour-napokon vettem meg az "Opal Rose" árnyalatot. Szép színt ad az arcomnak és kevés kell belőle. Az elején kicsit furcsa volt a folyékony állaga, de egészen jól kijövünk. Egészen jól elrejti az apróbb bőrhibákat is, bár elég gyorsan átfényesedik vagy kopik. Ezelőtt csak BB krémet használtam, szóval még kísérletezek az alapozókkal, de ez elsőre jó választásnak tűnik!

Carson32
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

esztes2468

2018. december 17.

Elég régóta használom, két három hónapja fogyott el kb a harmadik tubus (azóta BBkrémezek). Nekem nagyon tetszik az állaga, szépen lehet vele dolgozni (és gyorsan), tartósabb, van a bőrárnyalatomban, ára sem rossz még teljes áron se. Majd veszem újra, amint úgy érzem, hogy szükségem van alapozóra.

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Anett1116

2018. december 10.

Elég régóta ezt használom. Nem mondom,hogy közben nem próbáltam ki másik alapozót,de végül mindig vissza tértem ehhez a termékhez.
Nappali krémet használok előtte. Könnyű felvinni és szépen el lehet oszlatni a bőrön. Meg vagyok vele elegedve!! ☺️

Anett1116
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

nagypetra10

2018. december 10.

Az arcom nem problémás ritka a pattanás ezért nekem a fedése elég, de érdemes lepúderezni.Viszont a kiszerelése szerintem botrány rossz amikor lecsavarom a kupakot a termék belefolyik a kupakba mindegy hogy tekerem le.. ezért csak a 4 csillag
De amúgy jó kis alapozó.

nagypetra10
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

De amúgy jó kis alapozó.

fruzsi911

2018. december 8.

Nekem bevállt, nyilván érdemes alá hidratálni és utána rá puderezni. :)

fruzsi911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Nekem bevállt, nyilván érdemes alá hidratálni és utána rá puderezni. :)

angie91

2018. december 6.

Nos, ez az a termék, amiről kijelenthetem: Nekem nem éri meg az árát, megbántam,hogy megvettem. Felvittem az arcomra és pár óra elteltével borzalmassá változott az állara, megült a redőkben, elmaszatolódott, alig akart megszáradni és nem jó a fedése sem, sőt, hámlani kezdett tőle a bőröm. Lehet,hogy csak én vagyok érzékeny rá, de nagyon rossz minőségűnek tűnik, kellemetlen a szaga is, ráadásul nagyon drágának találtam.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

ecet

Korcsoport: < 18
2018. december 5.

Az első alapozóm. Nagyon szép vékonyan lehet felvinni, közepesen fed. (mivel nincsenek hatalmas bőrhibáim, nekem teljesen megfelel) Az egyetlen hibája, hogy csillog. Komolyan. Valamiért apró csillámok vannak benne, legalábbis nekem.

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!