KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: tetrus97

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viviensgy

2018. október 3.

Először nagyon szerettem, szép árnyalatai vannak, tökéletesen passzolt a bőrszínemhez, és kellemes krémes állaga van. Viszont észrevettem, hogy borzasztóan csillog, és ez nagyon nem jön be. Volt aki meg is jegyezte, hogy az egész arcom csillog.. na onnantól kezdve tényleg nem használtam tovább. De ettől eltekintve jó termék.

viviensgy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

Metamorphosis

2018. szeptember 21.

Nekem abszolút nyertes, kicsit kevésnek tartottam a 3,5 csillagot ezért nem vettem eddig, de most 1350ért hozzájutottam és nagyon pozitívan csalódtam az ár érték arány csillagos ötös (:

Metamorphosis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Cilifreedom

2018. szeptember 12.

Most vettem először és soha többé nem akartam mást venni. Nekem nagyon jól fed, de nem ül bele a bőrbe. Olyan mintha rajtam sem lenne. Könnyű felvinni, jó az állaga. Imádtam. Viszont elég sötét a bőröm és már sehol nem találom a 30-as árnyalatot belőle. Mindenhol csak 24-ig van belőle, így nagyon szomorú vagyok. Ha találok belőle a nekem megfelelő árnyalatban biztos vagy 5 tubust fogok venni belőle. Nekem ez 5-ös!

Cilifreedom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Nem egy holy grail, de ennyi pénzért kiválóan teszi a dolgát. Közepes fedése van, kellemes állaga. Általában másik alapozoval keverve használom.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Normajean

2018. szeptember 11.

Évek óta visszatérő vendég nálam. Elég jól fed, kellemes színe van a bőrömön és kevésbé zsírosodik az arcom alatta. Púderével együtt kiváló csapat.

Normajean
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

blairIRL

2018. szeptember 10.

Még alapozóból nem találtam meg a tökéleteset, viszont ez benne van a kedvenceimben, egyszerű használni és szép a fedése, nem full coverage, hanem inkább munkábajárós. Egyetemista korom óta szeretem, egyébként csak évekkel később vettem észre, hogy apró csillámok is vannak benne! Mondjuk ez annyira indokolatlan, hogy csak emiatt vonok le 1 csillagot!

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Szila20

2018. szeptember 9.

Egy olcsóbb alternatívaként vettem meg Glamour-napokon, hogy mindig legyen tartalék alapozóm, de pozitívan csalódtam benne! Az első használatnál kicsit megijedtem, mert NAGYON folyós az állaga, de felkenve már abszolút nem volt semmi gond, könnyű eldolgozni és jól fed (pedig elég problémás a bőröm). Egyetlen dolgot mondanék negatívumként, hogy picit mintha megállna a bőrön. Nem olyan feltűnő ez, de azért egy csillagot levonok. :)

Szila20
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

sailorluna

2018. szeptember 5.

régebben többször is újravettem. az itthon kapható legvilágosabb, 03 light sand beige illik a legjobban a színemhez, de egy kicsit még ez is sötét. elég folyékony, könnyen kezelhető és eldolgozható. a fedése közepes, nem kelt túl maszkolt hatást. a kipirult részeket szépen fedi, viszont a pattanásokra kell azért a korrektor. nem a legtartósabb, és sajnos pár óra alatt a púderezés ellenére is átfényesedik a zsíros bőrömön. kicsit tempera szaga van, de az illatanyag hiányának kifejezetten örülök. lehet, hogy újra kipróbálom.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Petra0917

2018. augusztus 20.

Sok alapozót próbáltam már, de ez benne van a kedvenceim között. Szeretem az állagát, szépen ellehet dolgozni a bőrön, kevés is elég belőle. Kis-közepes a fedése de nekem pont megfelel. Nem nehezíti el a bőrömet, kényelmes viselet. Mindig újraveszem, nem tudok rá negatívumot mondani.

Petra0917
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Nicus

2018. augusztus 19.

Nem egy csodaszer alapozó, de valahogy kisebb-nagyobb kihagyásokkal mindig visszatérek hozzá.
Tetszik, hogy extra folyékony, emiatt könnyen eldolgozható és nincs maszkhatása.
Az én száraz bőröm nagyon hálás érte, hogy nem egy mattító alapozót kenek rá egész napra.
Fedését tekintve nem egy magas fedésű alapozó, de nincs is szükségem szerencsére magas fedésre.
Mindennapokra nekem megfelelő. Tartóssága is egészen tűrhető.

Nicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Mindennapokra nekem megfelelő. Tartóssága is egészen tűrhető.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!