KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2259-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kathybug, az összetevőket feltöltötte: style74, Módosítva: 2016. május 3.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2259

Hidratáló alapozó a természetes hatású, tökéletesen egységes arcszínért. Bőrvédő, hidratáló E-vitaminban gazdag.

Ár: 2259, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700 , Eladó: DORRA
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 1700ft/db , Eladó: sylviebaby
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,bfizetés banki utalással

ilorincz

2017. november 15.

Szeretem a márkát de ez nem az igazi.
Kicsit folyós, mégsem kenhető egyenletesen.
Kevertem Max Factor alapozóval, bejött.Elhasználom .

ilorincz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

Szeretem a márkát de ez nem az igazi.
Kicsit folyós, mégsem kenhető egyenletesen.
Kevertem Max Factor alapozóval, bejött.Elhasználom .

vszilvia

2017. november 10.

A sok negatív vélemény ellenére nekem pozitív tapasztalatom van ezzel az alapozóval. Az igaz, hogy mostanában használom előtte a Bioderma Sebium Pore Refinert és az kellően mattít, így nekem nem fénylik át, jó és tartós fedést ad.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

loretta9797

2017. október 31.

Évek óta ezt az alapozót használom, a light sand beige árnyalatot. Nagyon hosszú idő volt, míg megtaláltam ezt az alapozót, próbáltam sokkal drágábbakat (mac, clinique stb.) és olcsóbbakat is, de meglepő módon ezzel vagyok a legjobban megelégedve. :)

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

Olenas28

2017. október 30.

Az alapozó fedése jó, viszont 1 óra elteltével az arcom átfényesedik és kiemeli a száraz részeket. Nagyon nehéz felvinni, mivel nagyon folyékony, ezért sokszor nehéz pont annyit kiadagolni amennyire szükség lenne.

Olenas28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

TinusT

2017. október 19.

Borzasztóan folyékony és elenyésző a fedése, viszont kellemes csillámlása van ami szép fényt ad a fakó bőrnek
Inkább az a makulátlan bőrűeknek jó egy kis bőrszin egyenlítésre

TinusT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Inkább az a makulátlan bőrűeknek jó egy kis bőrszin egyenlítésre

andigina

2017. október 16.

Nem szeretem ezt az alapozót. Foltokban kopik, és nem egyenletesen. Ha valami hozzáér az arcomhoz, azon nyomot is hagy. Hamar átfényesedik. A fedése közepesnek mondható. Elég nagy csillámok vannak benne, ami engem zavar.

andigina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Lina14

2017. október 15.

sajnos nekem sem jött be. a színek sötétek olyan fehér lányoknak, mint én, a másik, hogy nagyon hamar átfénylik, mindenhol nyomot hagy, főleg az arron kopik, és én allergiás reakciót kaptam tőle, akárhányszor viseltem, szóval vissza is vittem. a fedésével nem volt gond, megfelelő primerrel nem is volt rossz a bőrkép, de az adagolóját sem szeretem. nem tudom ajánlani igazából semmiért sem.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

breku

2017. október 15.

Nekem annyira nem jött be ez az alapozó. Jó, hogy könnyű vele dolgozni, viszont nekem kiemeli a bőrhibámat, illetve hámlaszt is... Szóval eléggé csúnya volt , mikor felkentem, és olyan volt néhol az arcom, mintha dörzsiztem volna (pedig reggel-este arckrémet használok). Korrektornak elhasználom, mert arra jó, de hogy az aegész arcomat befedje, arra nekem kevés.

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

mazsola007

2017. október 15.

Egész jó kis termék, ár-érték arányban szerintem tökéletes, illetve sikerült kifogni belőle egy olyan árnyalatot, ami tökéletesen az én színem, ez pedig a 20-as golden rose árnyalat, mattítani alaposan kell miután felkentem. Közepes fedésű, általában a nap végén már nem a legszebb. Inkább érdemes olyan valakinek használnia, akinek kevés bőrhibája van. Illetve még azt nem szeretem benne, hogy picit kifolyik mindig, de nem egy rossz alapozó.

mazsola007

edi01

2017. október 13.

Azert vettem mert telre kevesebb a borhibam es nem akarok durva bornyomaszto alapozot. Na gondoltam vitaminos olajos de azert fed is.(garnier bb kreme lett volna az idealis de telre minden arnyalat tul sotet).megvettem. tartossaga nem sok nem rossz de nem az igazi. A fedese a hidratalo hatasa nagyon tetszik.eddig 4* majd updatelek

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!