KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Exkluzív formulája akár 8 órán át hidratálja az ajkakat. Az ajkak 1 hét használat után megújulnak.

6 árnyalatban kapható (ebből 1 színtelen)

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Baby Lips Ajakápoló Pink Punch új
Ár: 500 , Eladó: OneDa
Állapot: Kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, posta előre utalással
Ár: 400 Ft/db , Eladó: LKitti
Állapot: 2-3 alkalommal kipróbát, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, kérés esetén postázom

Buklika

2018. január 8.

Úgy érzem, el kell mesélnem a történetünket. Lányok, ne essetek az èn hibámba!
Megláttam a reklámban, Glamour-napokon kiválaszzottam, megvettem. Így kezdődött. Hamar a szivemhez nőtt és megszerettem. Szépen szinezett és puhán tartott.
De ő nem szeretett viszont. Tragikomikus vége lett a viszonyunknak, azóta mindig 'elfelejtem' újrakezdeni (újravenni) vele a dolgot... Szóval, az úgy történt, hogy egyszer, a mellékhelyiségben fogta magát és kiugrott a zsebemből, plotty, bele a klotyóba, és én 'vízbefolytással', különös kegyetlenséggel végeztem vele. Nem volt szándékos a bosszúm, de meglehetősen lassú reakcióidő meĺlet ha akartam volna se tudtam/lehetett volna már rajta segíteni. Fájó volt nézni ahogy elnyelte a vízhullám, de már nem volt mit tenni. Sajnálom, ez van. Amúgy ''rózsaszín tok- citromsárga felirat'' típus (talán cseresznyés?) volt az enyém, hűtlen egy típus volt, én meg felelőtlen és figyelmetlen.
De azóta megtaláltam az igazit!😗😻👄💋 Ő pedig az Yves Roches színezett ajakápolója, cseresznyés ízben-színben. Már biztos nem hagyjuk el egymást!

Buklika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Úgy érzem, el kell mesélnem a történetünket. Lányok, ne essetek az èn hibámba!

Livus12

2017. december 29.

Pink Punch árnyalatot veszem meg újra meg újra. Az illatát egyszerűen imádom. Táskám alaptartozéka.

Livus12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Khadris

2017. december 11.

Egy halom ilyenem van, a legjoban a sima színtelen kék csomagolású vált be, hidratál, lehet vastagon kenni, véd a szél ellen, az illata sem erős. Kedvelem még a puncsosat meg a cseresznyéset, szép a színük és nem szárítanak nagyon - kevésbé mint a rúzsaim, ha nem kell kifogástalanul megjelennem, inkább őket használom. Nem a legjobbak, de semmi komoly gond nincs velük.

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

hadri

2017. december 10.

Peach Kiss árnyalatú van meg nekem is, isteni barackos illata van :) Színe visszafogott, enyhe csillogást ad az ajkaknak. Most vettem harmadszor újra. Minden nap használom, tökéletesen hidratál.

hadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Bettina13

2017. december 9.

Peach Kiss árnyalatban szereztem meg. Nagyon kellemes, enyhe illata van, a színe szinte nem is látszik. Már az első használat után csodákat művelt. Azóta is minden nap használom :)

Bettina13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Kriszta180222

2017. december 3.

Nem hidratál a legjobban, de kellemes viselet az ajkakon.

Kriszta180222
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Nem hidratál a legjobban, de kellemes viselet az ajkakon.

Kinga79

2017. december 1.

A Maybelline-s adventi kalendáriumomban ez volt az első kis ajtó mögött. Pink punch színben. A színe nagyon tetszik, illatot, ízt nem érzek rajta. Relatíve sokáig maradt a számon, ahhoz képest, hogy csak egy ajakápoló. Viszont egy alkalom rommá szárította a számat. Kár, imádnám a színét a számon.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Bettii98

2017. november 13.

Az összes szín meg van imááádom!!

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Az összes szín meg van imááádom!!

raven

2017. november 13.

Nagyon szeretem. A Cherry Me szín van meg nekem, ami egy enyhe piros színt ad, amit imádom. Rendesen hidratálja is a számat

raven

fanni191

2017. november 12.

Nem fűztem hozzájuk nagy reményeket, így nem is csalódtam akkorát. Pink Punch és Pink Shock színekben kaptam. Nekem egyáltalán nem hidratál, sőt talán jobban szárítja az ajkaimat. A színe egyáltalán nem tartós, ahogy felkenem utána rögtön le is jön. Tőlem 1 csillagot kap.

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.