KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók

Exkluzív formulája akár 8 órán át hidratálja az ajkakat. Az ajkak 1 hét használat után megújulnak.

6 árnyalatban kapható (ebből 1 színtelen)

Maybelline Baby Lips Ajakápoló Pink Punch új
Ár: 500 , Eladó: OneDa
Állapot: Kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, Pécs, fizetés: személyes átvétel, posta előre utalással
Ár: 400 Ft/db , Eladó: LKitti
Állapot: 2-3 alkalommal kipróbát, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, kérés esetén postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mesike24

2017. október 20.

Sajnos nem vált be. Nem hidratálja a számat, hanem 2 nap használat után úgy érzem, hogy szárít, szóval pont ellenkezőleg hat. Szerintem ez a benne lévő színező anyagtól van. Már sokféle színezett ajakápolót próbáltam, de majdnem mindegyik szárított, amiben színező anyag volt. Úgy látszik, ezek a típusok nekem nem megfelelőek. Ettől még másnak beválhat.

Mesike24
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 20.

AnikoB

2017. október 16.

Nagyon szerettem eddig mindegyiknek az illatát. Viszonylag jól hidratál, szép színei vannak, de az átlátszót fogyasztottam el leggyorsabban, nekem az volt a legjobb hatású a három közül (Pink Shock és Cherry Me volt még). A Pink Shock színe nekem kicsit erős ajakápolóhoz képest, mindennapos használatra az nem vált be.

AnikoB
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Makemeshine

2017. október 7.

Egy sietős reggelen hatalmas segítség😇 hidratálja a szájt + még színt is ad neki
Eddig 3 félét próbáltam : Peach Kiss, Pink Shock, Cherry Me
Mindegyik nagyon szép,főleg a Peach Kiss - természetes csillogást ad

Makemeshine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 7.

Eddig 3 félét próbáltam : Peach Kiss, Pink Shock, Cherry Me
Mindegyik nagyon szép,főleg a Peach Kiss - természetes csillogást ad

Enc

2017. szeptember 30.

Peach Kiss-t használtam sokáig, az illata csodás, jól hidratált és nem éreztem tőle ragacsos érzést a számon. Ennek a barackos kis csodának gyöngyházas, természetes finish-e van és szerintem a visszafogott nude szín jól áll bárkinek.

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

KekHajuLany13

2017. szeptember 26.

Sima drogériás termék. Nem szárit de nem is hidratált de van egy kis színe, ami természetesen hat. Nem rosz de nekem nem ujra vevős.

KekHajuLany13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

timi57

2017. szeptember 2.

szupeeer <3

timi57
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

szupeeer <3

Csucsi08

2017. augusztus 21.

Már régóta megvan a Pink Punch. Az illata valóban isteni. Nem a nagy hidratálásról híres, és elég hamar el is tűnik. Azt hiszem akciósan sikerült megvennem, ezért próbáltam ki, de nem venném újra. Nálam a natúr Bebe-t semmi nem veri :)

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Sebibarbi

2017. augusztus 21.

Az illata mesés, nagyon szívesen beleharapnék. Az ajkaimat nagyon fura színűre színezi, egyáltalán nem tetszik a végeredmény, arról nem is beszélve, amint lekopik, szárazabb lesz az ajkam, mint használat előtt..:/ Kínlódás elhasználni..

Sebibarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Jdit04

2017. augusztus 11.

Nekem a rózsaszín volt meg, de annyira rondán, egyenletlenül színezte az ajkaimat, hogy csak itthon használtam. Nem hidratált túl jól és az illatán kívül semmi extrája nem volt. Egy idő után a kukában végezte.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Eddig mindig utaltam es nem ertettem miert szeretik. Aztan vettem egy nagyon szep baba pink szinut, es nagyon de nagyon megszerettem! Ugyhogy most beszeretnem gyujteni az osszes cuki peldanyt!*^*

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.