KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 899-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2015. július 2.

Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 899

Exkluzív formulája akár 8 órán át hidratálja az ajkakat. Az ajkak 1 hét használat után megújulnak.

6 árnyalatban kapható (ebből 1 színtelen)

Ár: 899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
500 Ft - Maybelline Baby Lips Ajakápoló, SPF 20, Poolside pink
Ár: 5000 Ft + postaköltség , Eladó: Minocska
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest főbb csomópontok, fizetés: Banki előre utalás esetén ajánlott levélként kibélelve, vagy személyes átvételkor készpénzben
Ár: 500 Ft/db , Eladó: rougeoftheday
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lullababy102

2018. július 5.

Először külföldi (leginkább amerikai) youtubereknél láttam és mivel annyira agyon volt hypeolva, mikor megláttam nálunk is a drogériák polcain, beszereztem egyet. Megmondom őszintén sima ajakápolónak elmegy, a halvány színek szépek, mert természetesek, de pl. az erős pink nagyon természetellenes volt a számon. 800 Ft-ért engem annyira nem győzött meg

lullababy102
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

cintia91

2018. július 2.

Nekem a sima színtelen változat van meg belőle. Az illatát szeretem de már régóta meg van és nem annyira hidratálja az ajkaimat nem hozzá nyúlok először

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Airyn08

2018. június 22.

Egyszerűen imádom!!! Nem cserélném le, pedig évek óta kerestem megfelelőt, ami nem rúzs, tehát nem pereg le a számról, sokáig fent marad, kellemes, üde, ad azért némi színt is, de közben meg hidratál és nem cserepesedik ki a szám. Mindegyiket teljesíti és még az illata is csillagos ötös!

Airyn08
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Mandy133

2018. június 14.

Nem ez hidratál a legjobban, de finom illatú, erős színe van.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Nem ez hidratál a legjobban, de finom illatú, erős színe van.

wildrose

2018. június 5.

Cherry Me: szép, enyhén cseresznyepiros, kellemes illatú, könnyű állagú ajakápoló, szépen felszívódik és jól ápol.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

dorabianka

2018. június 4.

Mivel nem szeretem a színezett ajakápolókat, nekem ezek közül egyedül a színtelen, mentolos illatú jött be, az viszont nagyon. Kellemesen bizsergető hatása van az ajkakon, tartós, de mégsem annyira zsíros, mint a labello.

dorabianka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 4.

Mofi

2018. május 25.

Én nem igazán értem, hogy ez a termék kinek használ bármit is..nincs extrém cserepes ajkam, sőt nem is cserepes, de amint felviszem, olyan mintha száraz lenne a szám.. szerencse, hogy 290ft-ot dobtam csak ki rá.

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

blanzsi

2018. május 25.

Nekem hatalmas csalódás volt!!! Szárazabb lett csak a szam mint volt és a színével sem voltam megelégedve.

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

nagymariannka

2018. május 16.

Mindegyiket akarom, imádom őket! Nekem tökéletesen ápol és a színei is szépek.

nagymariannka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Mindegyiket akarom, imádom őket! Nekem tökéletesen ápol és a színei is szépek.

Justic

2018. április 4.

A színtelen verziót vettem meg, mert nem vagyok a színezett ajakápolók híve. Nagyon elégedett vagyok a termékkel, kenterbe veri a labellot. Sőt igazából azért is vettem meg a baby lipset, mert a labellonak már semmilyen hatását nem érzékeltem.
Esténként felkenem, és reggelre tökéletesen hidratált az ajkam. A másnap felkent rúzs szárító hatását jóval később és kevésbé érzem, mint a baby lips használata nélkül.
Ha nincs kedvem a rúzshoz, van hogy csak magában használom. Szeretem, mert ekkor nem egy magasfényű szájfény benyomását kelti.
Nagyon-nagyon minimális illata van, amit felkenve nem is érzek. Pici negatívum: ez a "neon/retro" csomagolása nem az én stílusom...

Justic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.